Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

9. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2023 | Saraksts

Ezerkauliņi pusmaratons 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābrams ModrisV60Maratona klubs
Rīga
2.  Actiņš JānisV50VSK Noskrien
Riga
3.  Andersons JānisV50VSK Noskrien
Rīga
4.  Ansbergs AigarsV50Maratona klubs
Ventspils
5.  Atslēga SanitaS30Valmiermuiža
6.  Balode LīgaS30Salaspils
7.Belajevs PavelsV40BULTA
Riga
8.  Beļinskis MārtiņšV30Baldone
9.  Bergers IgorsV50SK BULTA
Rīga
10.  Bērziņš KristapsV30Kuldīga
11.  Butāns JānisV30Salaspils
12.  Cepītis AivarsV60Valmiera
13.Chayka ViktoriaS204F Kharkiv
Kyiv
14.  Daktere LaineS30SK BULTA
Limbaži
15.Daugulis OttoV30SAUGUĻI
Salaspils
16.  Dāvidsone ZaneS30Valmiera
Valmiera
17.  Dmitrijevs AndrejsV30Piramida Triathlon Club
Jelgava
18.  Dobriks TomsV20Salaspils sporta skola
Salaspils
19.  Dombrovskis ArtūrsV30Virsotne latvija
Salaspils
20.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
21.  Dūka JānisV30purenn.lv
Cēsis
22.Elksnītis EdvīnsV40Rīga
23.  Else AsnateS20Valmieras VK
Mazsalaca
24.  Erts EdgarsV40NBS TRIATLONA KOMANDA
Vācu Kalni
25.  Evertovskis KārlisV30Rīga
26.Ezera LindaS30Riga Trail Runners
Dzidriņas
27.Ezers AldisV30Riga Trail Runners
Dzidriņas
28.  Fisenkova AlīnaS40Riga Trail Runners
Rīga
29.  Frēliha BaibaS30Salaspils
30.  Gabrans ErnestsV30MezaBirza.lv
Salaspils
31.Gavare AnitaS30Salaspils
32.  Griestiņš ĢirtsV30Salaspils
33.  Griķis JānisV40SK Bulta
Daugavpils
34.  Grosberga SandraS20SK Tērauds
Cēsis
35.  Gruberte ZaneS40Rīga
36.  Heidingere GundegaS40mySport Ogre
Ogre
37.Ivanovs AleksandrsV30Ogre
38.  Ivanovs SandrisV30BTA
Talsi, Salaspils
39.  Jansons AtisV30Train2Win
Rīga
40.Jaunķierpis AndisV50Maratona klubs
Pope, Ventspils nov
41.  Jazvinskis MihailsV30Mārupe
42.  Judkins AleksandrsV30Riga
43.Kaimins KristapsV40mySport
Ogre
44.Kalashnikova VeronikaS304F Kharkiv
Kharkiv
45.Kalinauskas VainiusV20Olimpigzus
Anykščiai
46.Kalniņa Alīna-AnnaS20Rīga
47.  Kalniņš ArmandsV30Local
Ape
48.  Kārkliņš JevgenijsV30Bukulti
49.  Kļavnieks VladimirsV60Rīga
50.  Kopmanis JānisV60LSC
Rīga
51.  Krastiņa MarinaS30Maratona klubs
Jaunolaine
52.  Krastiņš RaitisV50Tehniskā daļa
Salaspils
53.  Krauze BaibaS30karate skola
Salaspils
54.Kuznetsov VitaliiV204F Kharkiv
Kharkiv
55.  Ķeģis GunārsV50VSK Noskrien
Rīga
56.Lesiņš KasparsV30Knauf
Rīga
57.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
58.Lilienšteins MatīssV30Salaspils
59.  Limanāns DainisV40Salaspils volejbola klubs
Biksti
60.  Malahovs NikolajsV60Salaspils
61.Malančuka ZandaS30Jūrmala
62.  Malvess InesisV60Birzgales pagasts
63.  Marhele IlonaS30IM run club
Alūksne
64.Marizihins AleksejsV30Rīga
65.  Maslobojevs SergejsV30KengaRunners
Rīga
66.Masteiko EinārsV50Salaspils
67.  Melnis AndrisV30Olainfarm
Rīga
68.  Ņilovs ValdisV40MySportOgre
Ogre
69.  Ozols MārisV30Rīga
70.Pavelko AndriiV304F Kharkiv
Kharkiv
71.  Persidska KristīneS40Maxima
Salaspils
72.  Persidska Luīze-ElizabeteS20Maxima
Salaspils
73.  Persidskis DainisV30Maxima
Salaspils
74.  Petrovs DzintarsV50MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
75.  Putniņa LīgaS40mySport Ogre
Ogre
76.  Ragovska EvitaS20LDz
Salaspils
77.  Reinbergs AlvisV30SK BULTA
Carnikava
78.Reinbergs LaurisV50SK BULTA
Carnikava
79.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
80.  Roga AntraS50RWA
Baltezers
81.  Roze RenārsV30JRK
Ogre
82.  Rozentāls ValdisV50Ziepniekkalns
Rīga
83.  Rozis RobertsV50Rīga
84.  Runčs JānisV40Pieci kaķi
Salaspils
85.Saulis MartinsV30SAUGUĻI
Rīga
86.  Saulīte InetaS50Rīga
87.  Semjonova KristīneS20Krāslava
88.  Serjogins DmitrijsV30SK BULTA
Mārupe
89.  Siecenieks UldisV40Salaspils
90.Sīmanis MārisV40Salaspils
91.Sokolova MadaraS30Rīga
92.  Stavro EinārsV30Karate skola
Salaspils
93.  Stolniece-Permaņicka DiānaS40Salaspils
94.  Suvorova IvetaS40Maratonaklubs
Riga
95.Šneiders UldisV40Salaspils
96.  Šulcs KrišjānisV30SK BULTA
Rīga
97.  Teteruks VitalijsV30Maratona klubs
Ventspils
98.Timofejevs SergisV40SK BULTA
Jelgava
99.  Tolokonceva ElīnaS40VSK Noskrien
Salaspils
100.  Troksa PeterisV30KPOES
Salaspils
101.  Uļģis DāvisV30komanda
Ikšķile
102.  Uzols AivarsV60DTC Jaunība
Daugavpils
103.  Valtere KitijaS30SK Bulta/BALTAIS
Līvāni
104.  Vanags PēterisV60Ķekava
105.  Vasiļjevs RenārsV20SK BULTA
Jēkabpils
106.Vidins AigarsV40Salaspils
107.  Vindele IlzeS30Riga Trail Runners
Rīga
108.Vitjazeva AneteS30Rīga
109.  Vitrungs ElmārsV30Team WoodPro/Lugarde
Mālpils
110.Vovers AndrisV40V racing team
Salaspils
111.  Zemturis IvoV40Juno Runners
Rīga
112.  Znotiņš AigarsV30Salaspils
113.  Žilinsks RomsV30Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils

Skrējiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsVK40Rīga
2.Aleksandrs FirsovsVK30Riga
3.Anaņičs Maikls-NiksVKJAnanici
Tukums
4.  Apinis AlfrēdsVK20IM run club
Rīga
5.  Apinis RobertsVK30Salaspils Frisbija Klubs
Salaspils
6.  Arnicāns AinārsVK50Ezīc Miglā
Dagda
7.Auziņš EdgarsVK40Matisons Runner’s Club
Rīga
8.  Avena LindaSKJMaratona Klubs
Rembate
9.  Avens JānisVK50Maratona Klubs/Rembate
Ogres novads
10.  Babkins MārtiņšVK30SK BULTA
Rīga
11.Balodis DanielsVK20Jūrmala
12.  Barone ElīnaSK30Ogre
13.Beķe MaijaSK30Salaspils
14.  Belomestnaja AgneseSK30Salaspils
15.  Beļajevs DmitrijsVK40Rīga
16.Berentes AgnesSK20Salaspils
17.  Bērziņš GintsVK40Maxima
Salaspils
18.Birzulis DeivsVKJSalaspils Karatē klubs
Salaspils
19.  Bistrova InitaSK60ogre LSC
Ogres novads
20.  Blūms ElmārsVK30Rīga
21.  Bočkovs DenissVK30Mežezeri Sporto/Žolneroviča SK
Mežezeri
22.Bogdanovs AnatolijsVK30Knauf
Rīga
23.Borne AnnaSK40Salaspils
24.  Brokāns JānisVK30Swedbank
Salaspils
25.  Bubelis EdgarsVK30EDGARA GALDNIECĪBA
Jelgava
26.  Buinova JulijaSK30inpace.run
Rīga
27.Bujaks AndrisVK20Rīga
28.  Bušmanis AskoldsVK50Salaspils
Salaspils
29.  Cielēns JustsVK30Teodorkalns
Rīga
30.  Circāns JānisVK60Balvi
31.  Čerņadjevs JurisVK60Ropažu nov.
32.  Čuprins VladimirsVK30Ogre
33.  Daldere GunitaSK30Riga
34.  Daukšts SergejsVK30Piramida Triathlon club
Riga
35.  Demeško AlīnaSKJSporta skola Arkādija
Rīga
36.  Demeško AndrejsVK40Fiksi-ki
Rīga
37.  Ditmane LindaSK30Avoti 243
Salaspils
38.  Dosberga AgateSKJSalaspils
39.  Dosbergs DainisVK40Salaspils
40.  Dosbergs GustavsVKJSalaspils
41.  Drozdova DitaSK20Maxima
Salaspils
42.Drozdova IlzeSK20SK BULTA
Rīga
43.  Druvietis PēterisVK40Riga
44.Dvoskins AndrejsVKJDžosui karate
Riga
45.Dzalbe LauraSK20Salaspils
46.Dzenis OleksiyVK40Riga
47.  Dzirvinskis GintarsVK40Rīga
48.  Endols EdijsVK30SK BULTA
Rīga
49.Fiļipovs OļegsVK30Baloži
50.Firsovs AleksandrsVK30Riga
51.  Fišere DainaSK50Iksķile
52.  Frolovs PavelsVK20Salaspils
53.  Gailuma KristīneSK20Rīga
54.  Galeniece IevaSK30Rīga
55.Garančs KristapsVKJSigulda
56.  Gotsiridze NiaSK20Tbilisi
57.  Grava KristīneSK40Rīga
58.  Grebeca AnnaSK30Olaine
59.  Grīnberga LindaSK30Rīga
60.  Guslena MartaSK30Ikšķile
61.  Heimane TatjanaSK40Salaspils
62.  Hermanis KristapsVK30ibike.lv
Salaspils
63.  Ielejs KārlisVK50Divplākšņi
Rīga
64.  Ivanovs OļegsVK40SIA Ceram Optec
Līvāni
65.  Jansons BrunoVKJRiga
66.  Jaņins EdgarsVK20RIGA
67.  Jaudzems GustavsVKJSKK
Salaspils
68.  Jegorovs ValerijsVK60Maratona klubs
RIGA
69.  Jeļņikovs JurisVK40JuJe
Saldus
70.Jeromane AliseSK20Salaspils
71.Julins JurijsVK40Riga
72.  Kaļinovs AleksandrsVKJSKK
Salaspils
73.  Karasenko DmitrijsVK40Salaspils
74.  Kitajevs DaniilsVKJSKK
Salaspils
75.  Klints EdgarsVK50MK Tadenava
Rīga
76.Korņeva NatālijaSK20Rīga
77.  Kozačkovs AndrisVK50Ludza
78.  Kozireva ViktorijaSK30Maxima
Salaspils
79.  Krastiņš JānisVK40Ogre
80.  Kravalis JānisVKJSiguldas Sporta skola
Sigulda
81.  Krīgalis KārlisVK30Barkava
82.  Kristapsons DēvidsVK20Patria Sportland
Salaspils
83.  Kronbergs DainisVK40TUKUMS
TUKUMS
84.  Krupina NatālijaSK40Preiļi
Preiļi
85.  Kudraveca AlyonaSK30Riga
86.  Kuļikovskis KristiānsVK30Maxima
Salaspils
87.  Kupcovs ArtūrsVK20Salaspils
88.  Kursišs RolandsVK40Jelgava
89.  Kuznecovs AleksandrsVK40Maratona Clubs
Ventspils
90.Lankovskis OskarsVK30KARATE SKOLA
Salaspils
91.  Lapiņa SigitaSK20Sigulda
92.  Laukmanis JānisVK50Salaspils
93.Losāns AndrisVK40Salaspils
Salaspils
94.  Luberts MārisVK30Suunto Team Latvija
Rīga
95.  Lūse InāraSK60Carnikava
Carnikava
96.  Macuks AnatolijsVK40Tollo Team
Jēkabpils
97.  Mačevskis AndrisVK40Machinji
Jelgava
98.  Maksimenko MaksimsVK40Salaspils
99.Malahovs ŽanisVK30KARATE SKOLA
Salaspils
100.  Mazūdris ViestursVK20Jelgava novads
101.Medvedeva DanaSK40Marupe
102.  Medvedevs VitalijsVK30I LOVE RUNNING
Rīga
103.  Mežiels JānisVK30mySport
Ogre
104.  Mihejevs ElīssVK20nav
Tukums
105.Mileika DaniilsVKJSKK
Salaspils
106.  Millers AlvisVK30Jelgava
107.  Mozins JurijsVK30Salaspils
108.  Muceniece LaumaSK30Ķekava
109.Narvila BaibaSK30Rīga
110.Naudiņa BaibaSK40Olymp
Rīga
111.  Noveičuks ArnisVK30Žolneroviča skriešanas klubu/IM Run Club
Antūži
112.Opolais JānisVK40Salaspils
113.  Ozers JānisVK60Jelgava
114.  Ozers KasparsVK30Rīga
115.  Ozoliņa SanitaSK40Maxima
Salaspils
116.  Ozoliņš RingoldsVK50Maratona klubs
Ventspils
117.  Patrick JablanscekVK50SALASPILS
SALASPILS
118.  Pēdājs MārtiņšVK30Salaspils
119.  Peļņiks GunārsVK40Salaspils
120.  Pence JolantaSKJJaunsardze
Lejasciems
121.  Persidskis AndrisVKJMaxima
Salaspils
122.  Petrošjus EdgarsVK30Salaspils
123.  Pisarevs IgorsVK40Olainfarm
Dobele
124.Pizelis ImantsVK40KARATE SKOLA
Salaspils
125.Pluša JautrīteSK40Jūrmala
126.  Potrubeiko TatjanaSK30Riga
127.Prokopeņa KaterinaSK30Ogre
128.Pučeka IneseSK30SK BULTA
Rīga
129.  Pulkstene RūtaSK30Salaspils
130.Punculs VladislavsVK30SK BULTA
Rīga
131.  Radziņš JānisVK30Radziņi
Kusa/Barkava
132.  Randa MārcisVK30Salaspils
133.  Ratačova ViktorijaSK30Salaspils
134.  Raupe SigneSK30Knauf
Rīga
135.Reķis RobertsVKJSalaspils
136.  Rītere IngaSK20mySport Ogre
Ogre
137.  Rītere MudīteSK50Ogre
Ogres novads
138.  Roze LieneSK30Rīga
139.  Rozentāls AndrisVK40Rosenthal
Riga
140.Ruģis ArmandsVK30Salaspils
141.  Samarenkovs MihailsVK30Knauf
Rīga
142.  Samcovs AgrisVK40KengaRunners
Riga
143.  Saulītis GustavsVKJSKK
Salaspils
144.  Semjonovs ĒriksVKJKrāslava
145.  Sergejevs AleksandrsVK60LSC
Riga
146.  Sivajevs AndrejsVK40Salaspils
147.  Slaide IlzeSK40Rīga
148.Sledzevskis RomansVK30SKK
Salaspils
149.  Sokolova SaivaSK50Salaspils
150.  Sproģe SintijaSK30Aizkraukle
151.Stepena AnitaSKJOgre
152.  Sūna KristapsVK30Sk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
153.  Supe JānisVK60Tirza
154.Supe RenārsVK30Salaspils
155.  Šabāns KasparsVK50SK Katrīna
Kuldīga
156.  Ščetiņins JurijsVK60Dinamo Rīga
Salaspils
157.Šļahta KsenijaSKJKARATE SKOLA
Salaspils
158.Šmits EdgarsVK60Iecava
159.  Štamers AinārsVK30Salaspils
160.  Šuvcāns KristapsVKJSKK
Salaspils
161.  Teplicka JūlijaSK30Olaine
162.  Tropiņš EdijsVK20SK BULTA
Dundaga
163.  Upeniece MadaraSKJSKK
Salaspils
164.  Upenieks RūdolfsVKJSKK
Salaspils
165.Urža MadaraSK30SALASPILS KARATĒ KLUBS
Salaspils
166.  Vancāns IvoVK30Team JV
Rīga
167.  Varcabjuks ArsenijsVKJSKK
Salaspils
168.Vasiļjeva AlīnaSKJSalaspils karatē klubs
Salaspils
169.  Vasjoha ArtjomsVK20Salaspils
170.  Vasjoha JekaterinaSK40Salaspils
171.  Vecgailis DmitrijsVK30SK BULTA
Rīga
172.  Veisberga VinetaSK50Saldus boksa klubs
Saldus
173.  Vīksna AigarsVK30Rīga
174.  Vinčugovs MaksimsVK40Salaspils
175.Zavicka VitaSK50Sporta Deju Klubs Lielupe
Jelgava
176.  Žugris AivarsVK60Preiļi
Preiļi
177.  Žukovska MaritaSK50Ogre
Jūrmala
178.  Žunda MārisVK50Saldus Boksa Klubs
Saldus

Salaspils domes tautas skrējiens 5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa Laura4SSalaspils
Salaspils
2.  Ābols Jānis4VMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
3.  Akelāns Ņikita2VFOLKMAŅI
Rīga
4.  Amoliņa Nora01SSalaspils sporta skola
Salaspils
5.  Amoliņš Bruno01VSalaspils sporta skola
Salaspils
6.Anaņiča Elza01SAnanici
Tukums
7.  Andersone Hanna01SSalaspils
8.  Andersone Marta01SSalaspils
9.Andrei Serkov4VSalaspils
10.  Andrejevska Karina4SJūrmala
11.  Anspaka Elizabete01SSalaspils sporta skola
Salaspils
12.  Anspaks Ēriks1VSalaspils sporta skola
Salaspils
13.Apinis Adrians-Nikolass01VSALASPILS
14.  Apinis Raivis01VSalaspils
15.  Āre Uldis5Volaine pag.PURINI
16.  Artimovičs Artjoms2VMaxima
Salaspils
17.Artjukovičs Edvards01VSalaspils
18.Artjukovičs Viktors4VSalaspils
19.Aukseliene Ilze2SSalaspils
20.  Aukselis Vytautas3VBMK Vejas
Pakruojis
21.Ausmanis Lauris01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
22.  Auzāne-Arnicāne Jeļena5SPaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
23.Auziņa Linda1SSS Arkādija
Rīga
24.Auziņš Toms-Kārlis1VSS Arkādija
Rīga
25.  Avena Laura01SMaratona Klubs
Rembate
26.Baidjuka Olga4SSalaspils
27.Baltruševičs Aleksejs4VSalaspils karate klubs
Salaspils
28.  Baltruševičs Artjoms1VSalaspils karate klubs
Salaspils
29.  Bānis Andrejs2VSalaspils Sporta skola
Salaspils
30.  Barkāns Ernests01VSKK
Salaspils
31.Baumane-Ropša Baiba4SSalaspils
32.  Bazarovs Kabirs01VKaratē skola
Salaspils
33.  Bazarovs Mirlans01VKaratē skola
Salaspils
34.  Beikule Agita4SAizkraukle
35.Belomestnijs Artūrs01VSalaspils sporta skola
Salaspils
36.  Beļajevs Patriks01VRīga
37.Bērziņa Linda3SSalaspils
38.  Bērziņš Arnis4VRīga
39.Bērziņš Gerhards01VSalaspils Sporta skola basketbola sekcija
Salaspils
40.Bespalovs Vadims01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
41.Bezrukovs Viktors4VKnauf
Rīga
42.Bite Vineta5SInčukalns
43.  Blanka Ksenija4SSalaspils
44.  Blate Milēna1SSalaspils
45.Blažēvica Daina4SSalaspils
46.Blažēvica Maija01SSalaspils Sporta skola
Salaspils
47.Blažēvics Oskars01VSalaspils
48.Bleive Mārtiņš01VRiga
49.Bogdanovs Aigars4VRīga
50.Bogomols Dainis3VKARATE SKOLA
Salaspils
51.  Bogomols Gustavs-Pauls01VKARATE SKOLA
Salaspils
52.  Boļšijs Agris2VAinaži
53.Bondare Viktorija01SSalaspils
54.  Bondere Tatjana4SDaugavpils
55.Borovska Lana1SSalaspils
56.  Borovskis Renars3VSalaspils
57.Borozinskis Dzintars5VMaratona klubs
ĶEGUMS
58.Borozinskis Kaspars1VMaratona klubs
ĶEGUMS
59.  Bražinska Renāte3SSalaspils Siltums
Salaspils
60.  Brics Kristaps2VRīga
61.Budjko Marats01VRīga
62.Budjko Nelli01SRīga
63.Burmisova Marija4SSalaspils
64.  Caics Jānis7VRīga.LVVA.
Rīga
65.  Caune Iveta4SIkšķile
66.  Caune Malda6S-
Salaspils
67.  Caune Megija01SSalaspils
68.Circāne Oļesja3SSalaspils
69.  Circāns Everts01VKaratē skola
Salaspils
70.Circāns Treviss01VKaratē skola
Salaspils
71.  Čamane Ilze4SPreiļi
72.  Čekmarjova Katrīna1SSalaspils
73.  Damroze Darja3SSuunto Team Latvia
Salaspils
74.Dāne Dārta01SSalaspils sporta skola
Salaspils
75.Daņilova Natālja3SRiga
76.Daugulis Patriks01VSalaspils
77.Dedele Dominika01SSalaspils sporta skola
Salaspils
78.Dedele Jevgenija6SDaugavpils
79.Dedele Svetlana4SSalaspils
80.Dedelis Jevgeņijs4VSalaspils
81.Dedelis Romualds01VSalaspils
82.Dedelis Vjačeslavs6VDaugavpils
83.Demeško Jekaterina4SFiksi-ki
Rīga
84.Demidovs Daniils1VSalaspils Karate klub
Salaspils
85.Dimza Artis01VRīga
86.  Dobule Aleksandra4SKaratē skola
Salaspils
87.  Dobulis Emīls01VKaratē skola
Salaspils
88.  Dobulis Mārtiņš3VKaratē skola
Salaspils
89.Dosbergs Jēkabs01VSalaspils
90.  Druviete Viktorija4SRīga
91.  Dukaļska Baiba4SSKK
Salaspils
92.  Dukaļskis Andris5VSKK
Salaspils
93.  Dukaļskis Anrijs01VSKK
Salaspils
94.  Dukaļskis Martins01VSKK
Salaspils
95.  Dundurs Agris5VMaratona klubs
Rīga
96.Dzirne Sabīne01SSalaspils
97.Engalicevs Marats01VKarate skola
Salaspils
98.Gabrens Dominiks01VKarate Skola
Salaspils
99.Gaile Kristiāna01SCukuriņi
Jaunolaine
100.Gailis Kārlis3VCukuriņi
Jaunolaine
101.  Gailis Kārlis01VCukuriņi
Jaunolaine
102.Galejs Gabriels01VSalaspils futbola klubs
Salaspils
103.  Gaurilka Līga3SSuunto Team Latvija
Rīga
104.  Gavrilov Sergey5VSalaspils Boksa Skola
Salaspils
105.  Gavrilovs Maksims1VPats par sevi
Salaspils
106.Gelaša Dārta01SSalaspils
107.Golubevs Gļebs01VSalaspils
108.  Golubevs Glebs01VSalaspils
109.Gončarova Alisa01SSalaspils
110.  Gončarova Sofija01SSalaspils
111.  Gončarovs Pāvels3VRīga
112.Graudiņa Elīna4SSalaspils
113.Greidane Alise3SRīga
114.  Gribs Daniels1VSalaspils sporta skola
Salaspils
115.  Gribs Ričards01VSalaspils Sporta Skola
Salaspils
116.  Griķe Alise4SSK Bulta/Daugavpils Runners
Daugavpils
117.  Griķe Amanda1SSK Bulta
Daugavpils
118.Gustova Marija1SSalaspils
119.Gutkovska Anna4SSalaspils
120.Guzarika Irina4SKarate skola
Salaspils
121.  Ģemzis Eduards01VEllex Kļaviņš
Rīga
122.Helmet Helen2STartu
123.  Ieleja Agra5SDivplākšņi
Rīga
124.Ieviņa Anita5SNoskrien Cēsis
Cēsis
125.Iščuka Evelīna01SBrīvlauki
Salaspils
126.Ivanova Julija4SSalaspils
127.  Ivanovs Ernests01VBTA
Salaspils
128.Ivaņiščuka Elvita3SSalaspils
129.  Ivzāns Roberts5VmySport Ogre1
Ogres novads
130.Jakimčuks Fjodors01VSalaspils
131.Jakimčuks Ruslans4VSalaspils
132.  Jākobsone Līga3SRīga
133.  Jākobsone-Šņepste Guna4SRīga
134.Jakovleva Sorina4SFiksiki
Riga
135.  Jakušonoka Samanta01SSalaspils
136.Jekabovica Sintija2SSalaspils
137.Jermacāne Ilona4SDobelē
138.  Kalēja-Pēča Agnese2SRīga
139.Kalniņa Annike01SLocalhost
Gaujiena
140.Kalniņa Gita4SSalaspils
141.  Kalniņš Didzis5VMARATONA KLUBS
Rīga
142.  Kalnītis Mihaels01VKaratē skola
Salaspils
143.  Kalvīte Santa2SSalaspils
144.  Kaļverša Elza01SSalaspils/Zīriņi
Salaspils
145.  Kaļveršs Ralfs01VSalaspils/Zīriņi
Salaspils
146.  Kapustāns Jānis5VSK TĒRAUDS
Rīga
147.Karasenko Nikolajs01VSalaspils
148.  Karasenko Olga4SSalaspils
149.Kārkliņa Laila4SJelgavas nov.
150.  Karkota Anastasija3SSalaspils
151.Kaskeviča Viktorija2SSalaspils
152.  Kaspere Estere1SBauska
153.  Kaspere Zane3SFOLKMAŅI
Bauska
154.Kaupe Signe3SSalaspils
155.Kazerovska Katrīna01SSalaspils Sporta skola
Salaspils
156.Keiša Inese4SSalaspils
157.Kiseļevs Markuss01VKarate Skola
Salaspils
158.Kivlenieks Dāgs01VRīga
159.  Kižlo Česlavs3VSK BULTA
Rīga
160.  Kokins Ričards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
161.Kramarova Diana01SKarate skola
Salaspils
162.  Kramarovs Roberts4VSalaspils
163.  Krasula Marks01VSalaspils sporta skola
salaspils
164.  Kravalis Ainārs5VSigulda
165.  Kravalis Kaspars3VSkrien Jēkabpils!
Pļaviņas
166.Kreidere Evija2SPikucīni
Salaspils
167.Kreiders Niks2VPikucīni
Salaspils
168.  Kristapsons Gundars4VASK Patria
Salaspils
169.  Krūklis Ričards01VSalaspils
170.  Krūklis Roberts01VSalaspils
171.Krūmiņa Arta01SSalaspils
172.Krūmiņa Maruta4SSalaspils
173.  Kukainis Aigars5VRīga
174.Kukes Timurs1VTriatlona Akadēmija
Rīga
175.  Kupreviča Šarlote01S-
Salaspils
176.Kuzminovs Vitalijs01VKARATE SKOLA
SALASPILS
177.  Ķikuste Loreta2SSalaspils sporta skola
Salaspils
178.  Ķikusts Lūkass01VSalaspils sporta skola
Salaspils
179.  Laicāns Valters4VĀdaži
180.  Laicāns Valters4Vnav
Ādaži
181.Lankovskis Reinis01VKARATE SKOLA
Salaspils
182.Larins Oļegs01VDžosui karate
Riga
183.Lasmanis Edžus3VPĀRDAUGAVA
Riga
184.Latišenko Olga2SGnom
Salaspils
185.Leimane Adīna-Līga2Skafijmāņi
Ikšķile
186.  Leiņa Rihards3VSalaspils
187.  Leonovičs Ēriks4Vkafijmāņi
Ikšķile
188.  Leonovičs Kristiāns2Vkafijmāņi
Ikšķile
189.Lepere Gabriela-Anna01SSalaspils sporta skola
Salaspils
190.Lepere Odrija-Elza01SSalaspils sporta skola
Salaspils
191.Lieģe Katalina01SKarate skole
Salaspils
192.Liepiņa Laura3SSalaspils
193.  Liepiņa Lelde2S-
Ogre
194.  Liepiņš Kristaps3VSalaspils
195.Liepiņš Leo01VKARATE SKOLA
Salaspils
196.Liepiņš Ragnars01VKARATE SKOLA
Salaspils
197.Ligere Baiba4SSalaspils
198.  Ligere Elīza01SSalaspils
199.  Ligeris Edgars4VSalaspils
200.  Ligeris Kristiāns1VSalaspils
201.Līpenīts Henrijs01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
202.Lipenits Māris4VSalaspils Sporta skola
Salaspils
203.Lipenits Martins01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
204.Litevskis Roberts3VRīga
205.Locik Amir01VLSC
Riga
206.Lozbergs Gatis5VLimbaži Skrien
Limbaži
207.  Lubgāne Svetlana4SSalaspils
208.Lubgāns Andris4VSalaspils
209.Lubgans Jurijs4VHK Hanza
Jaunsaurieši
210.Mačevska Ieva-Marta01SMachinji
Jelgava
211.  Mačevska Paula-Marija01SMachinji
Jelgava
212.Makužs Domeniks01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
213.Markina Ilona3SKARATE SKOLA
Salaspils
214.Markins Arsēnijs4VKARATE SKOLA
Pļaviņas
215.Markins Maksims01VKARATE SKOLA
Salaspils
216.Markins Matvejs01VKARATE SKOLA
Salaspils
217.Martseniuk Polina01SKARATE SKOLA
Salaspils
218.Matvejs Rauls01VSalaspils sporta skola
Salaspils
219.  Melins Marks1VSalaspils sporta skola
Salaspils
220.Mieze Alīna2SEzerkauliņi
Salaspils nov.
221.  Millere Kintija3SSalaspils
222.  Miroshin Nikita01VSalaspils
223.Mordaņa Valērija01SKarate Skola
Salaspils
224.Mūrnieks Dāvis2VSalaspils
225.Nagle Daniella01SSalaspils
226.  Naglis Ainārs6VRīga
227.Nahodkina Valērija01SKarate Skola
Salaspils
228.Nahodkins Dominiks01VKarate Skola
Salaspils
229.  Neiburga Gundega5SSalaspils
230.Nikiforovs Nikita01VSalaspils
231.Ņeborskis Andriāns01VSKK
Salaspils
232.  Opolais Ervīns01VSalaspils
233.Ozola Gunta2SSalaspils
234.Ozola Linda3SSalaspils Sporta skola
Rīga
235.Ozolins Juris5VIndividuali
Salaspils
236.  Ozoliņa Kristiāna1SSalaspils
237.  Ozoliņš Gustavs01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
238.Pancileiko Astra4SRīga
239.  Paņičevs Eduards3VRiga
240.  Pastare Daila3SJelgava
241.Pēdāja Elizabete01SSalaspils
242.Peliha Marina4SRīga
243.Pidhačnijs Andrejs4VSalaspils
244.Pidhačnijs Patriks01VSalaspils
245.  Piebalgs Edgars01VSKK
Salaspils
246.  Pilāte Elza01SSalaspils sporta skola
salaspils
247.  Pilāte Sofija1SSalaspils sporta skola
salaspils
248.  Pilāte Svetlana4SSalaspils
249.  Pinta Filips01VSalaspils
250.  Pizelis Arturs01VKARATE SKOLA
Salaspils
251.  Popko Deniss4VOgre
252.  Potrubeiko Staņislavs6VRīga
253.Pranča Paula01SSalaspils
254.  Prančs Juris4VKocēnu novads
255.  Priedīte Iveta5SOgres novads
256.  Prošina Žanna4SSalaspils
257.Pukste Elza01SSalaspils
258.Puksts Kārlis01VSalaspils
259.  Purviņš Anatolijs3VSalaspils
260.Putniņa Adrija01SSalaspils Sporta skola
Salaspils
261.Putniņš Ivars3VSalaspils
262.  Raboviča Rasa01SSalaspils sporta skola
Salaspils
263.  Rafaela-Mačevska Dzintra4SMachinji
Jelgava
264.  Ragovskis Dainis6VLDz
Salaspils
265.Redliha Renāte01SSalaspils
266.Rezanovs Artūrs01VSalaspils karatē klubs
Salaspils
267.Ribaka Marina4SSalaspils
268.  Romančuks Ričards01VKaratē skola
Salaspils
269.  Ropšs Mārtiņš01VSalaspils sporta skola
Salaspils
270.  Ropšs Viesturs01VSalaspils sporta skola
Salaspils
271.  Rose Craig4VJelgava
272.Roze Eduards01VSalaspils sporta skola
Salaspils
273.Roziņa Samanta01SSalaspils sporta skola
Salaspils
274.Rubina Sandra5SOGRE
275.Rudzīte Eva-Marija2SSalaspils
276.Ružilo Sergejs4VKnauf
Rīga
277.  Samcovs Elmārs1VKengaRunners
Rīga
278.Sausiņš Rolands01VSalaspils sporta skola
Salaspils
279.Sergejeva Nadežda6SLSC
Riga
280.Serkovs Arsenijs01VSalaspils
281.  Sermolīte Ilze4SJelgava
282.Siliņš Eduards01VSalaspils
283.Sīmane Amanda01SSalaspils
284.Skaistkalne Inga4SKnauf
Rīga
285.Skladova Alina01SSalaspils
286.  Skudris Ainārs5VOlaine
287.  Skudris Mārtiņš3VOlaine
288.  Sladzevskis Henrijs01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
289.Slavinskis Henrijs01VSalaspils
290.  Solomecs Kārlis4VSolomeci
Salaspils
291.Solovjova Lidija3SKaratē skola
Salaspils
292.Solovjovs Miroslavs01VKaratē skola
Salaspils
293.  Sperga Tomass01VSalaspils
294.  Stiprais Emīls2VSK Tērauds
Madona
295.  Stivriņa Kristīne3SSalaspils
296.  Stolobkovs Denis2VVSK Noskrien
Valmiera
297.Stradina Alise01SSalaspils sporta skola
Salaspils
298.Stradina Jūlija-Stradina3SSalaspils
299.  Strogonovs Dmitrijs3VRiga
300.  Šals Emīls3VAizkraukle
Skrīveri
301.  Šīmane Dace3SCukuriņi
Jaunolaine
302.  Šits Artūrs4VRun With Anita
Ādaži
303.  Štulbergs Gatis3VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
304.  Šuvcāns Artis01VSKK
Salaspils
305.Švarce Samanta3SOlainfarm
Olaine
306.Tiesnese Amanda1SSalaspils
307.  Tiesnesis Arturs3VRīga
308.Ulāne Vanda7SSalaspils
309.  Upenice Austra01SSKK
Salaspils
310.  Upenieks Dainis5VSK Ozolnieki B
Jelgava
311.Upenieks Jānis01VSKK
Salaspils
312.Urtāne Baiba4SLielvārde
313.  Vagale Ija5SRīga
314.  Vagale Svetlana5SJelgava
315.  Vahere-Abražune Elīna01SRīga
316.  Vahere-Abražune Emīlija1SRīga
317.Valdonis Leonīds6VPreiļi
318.  Vancāne Gundega3SSK Tērauds
Rīga
319.Vasiļjevs Valērijs01VSalaspils karatē klubs
Salaspils
320.  Vaščenko Diana2SSalaspils
321.  Vendte Jelena3SSalaspils
322.Vendts Aleksejs01VSalaspils
323.Vēvere Dace5SSalaspils
324.  Vēvere-Griba Evita3SGribu family
Salaspils
325.  Vēvere-Jakovļeva Solvita3SSalaspils
326.Vidins Matiss1VSalaspils
327.Vinberga Evelīna01SSalaspils sporta skola
Salaspils
328.Vladimirovs Rihards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
329.Vladimirovs Roberts01VSalaspils
330.Vovere Eva01SSalaspils sporta skola
Salaspils
331.Zandersone Jūlija4SSalaspils
332.  Zaricnijs Daniil1VDaugava
Salaspils
333.Zemdega Adrians01VSalaspils sporta skola
Salaspils
334.Zemture Elīna01SSalaspils sporta skola
Rīga
335.  Zemturis Jānis6VRīga
336.Zepa Madara01SSalaspils sporta skola
Salaspils
337.Zvaigzne Kristīne4SSalaspils
338.  Zvaigzne Nikola01SSalaspils sporta skola
Salaspils
339.  Zvēra Elīna3SIkšķile
340.  Zvēra Elizabete01SIkšķile
341.  Žižina Natālija4SOgre
342.  Žižina Vladislava01SOgre

Bērnu skrējiens 0,75km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābelis RobertsZ3Suntaži
Suntaži
2.Ābelis ValtersZ4Suntaži
Suntaži
3.Ābeltiņš ĀdamsZ4Salaspils sporta skola
Salaspils
4.Ajupova MaļikaM2Riga
5.Ajupovs MarselsZ4Riga
6.  Akerbergs RobertsZ4SKK
Salaspils
7.Anaņiča AliseM3Ananici
Tukums
8.Anaņičs HugoZ4Ananici
Tukums
9.Anspaka MegijaM4Salaspils
10.Ārgals-Linde MarkussZ5Salaspils
11.Artjukoviča KatrīnaM5Salaspils
12.Aržaņņikovs AleksejsZ3Alex
Salaspils
13.Atslēga OliversZ3Valmiermuiža
14.Auziņa ElzaM5Rīga
15.Balode PatrīcijaM5Salaspils
16.Balodis GustavsZ3Salaspils
17.Baltruševiča KatrīnaM4Salaspils karate klubs
Salaspils
18.Baranovs AlansZ4Salaspils
19.Baranovs NatansZ3Salaspils
20.Beinarovičs DāvidsZ4Salaspils karatē klubs
Salaspils
21.Beluga MarjanaM5Salaspils
22.Beluga RomansZ5Salaspils
23.Beļajeva NikolaM3Rīga
24.  Beļinskis MiķelisZ4Baldone
25.  Beļinskis TomsZ3Baldone
26.Bērziņa IlzeZ4Bērziņu ģimene
Salaspils
27.  Bērziņa UndīneM5Bērziņi
Rīga
28.Biļuna JustīneM3Rīga
29.Bisharov MikhailZ3Majak
Salaspils
30.Bite ElzaM5Inčukalns
31.  Blanks ErnestsZ4Salaspils
32.Bleija EstereM3Ogre
33.Bočkova DarinaM5Mežezeri Sporto
Mežezeri
34.  Bočkovs VladislavsZ3Mežezeri Sporto
Mežezeri
35.Bogomols LūkassZ4Salaspils
36.Bondars LinardsZ4Salaspils
37.Borovska AnastasijaM5Salaspils
38.Briedis KārlisZ5Salaspils sporta skola
Salaspils
39.Bubelis MarkussZ5Fs Jelgava
Jelgava
40.Budrevičs MarkussZ5Birzgale
41.  Bukolds ArtūrsZ3Rīga
42.Burdeiko LinussZ1Ķekava
43.Caune LuīzeM3Salaspils
44.Cekule AnnijaM5Salaspils
45.Ciblis EdgarsZ5SALASPILS NOV.
46.Ciblis ErnestsZ4SALASPILS NOV.
47.Čebotarjova AlisaM3Rīga
48.Čebotarjovs IvansZ4Rīga
49.  Čumakovs MatvejsZ2Maxima
Salaspils
50.  Damroze ArtisZ4Damroze Family
Salaspils
51.  Danilovskis VladimirsZ5rīga
52.Daugulis AlekssZ3Salaspils
53.Daukšte ArtaM3Salaspils
54.Denisova ViktorijaM4Riga
55.Done IevaM5Salaspils sporta skola
Salaspils
56.Dreija GvidoZ2Salaspils
57.Dreija PaulaM3Salaspils
58.Druvietis ValtersZ3Rīga
59.Dzirvinska OdrijaM3Rīga
60.Ešenvalds Tomass-TomsZ5Salaspils
61.Fedotenko ArtjomsZ5Salaspils
62.Feimane VeronikaM4Rīga
63.  Firsova AļesjaM2Rumbula
64.Firsova ArinaM4Rumbula
65.Frolovs DenissZ5Salaspils
66.  Gapajenko AnastasijaM5Gapajenko
Salaspils
67.Giluče FendiaM2Rīga
68.  Gilučs OliversZ4Rīga
69.Golubevs JegorsZ2Salaspils
70.Grdzelidze ŅikitaZ5Salaspils
71.Grečenkovs GeorgijsZ4KARATE SKOLA
Riga
72.Griba GabrielaM3GRIBU family
Salaspils
73.Grote KristofersZ5Grotes
Rīga
74.Grote RēzijaM4Grotes
Rīga
75.Guslena AlbertsZ5Ikšķile
76.Guslena AlmaM2Ikšķile
77.  Guslens EdvardsZ4Ikšķile
78.Ģemze MadaraM4OGRE
79.Hottmann MaksimilianZ4Rīga
80.Iščuka IevaM5Brīvlauki
Salaspils
81.Ivanova AliseM4BTA
Salaspils
82.Jakimčuka ZlataM4Salaspils
83.  Jakimčuks ViktorsZ5Salaspils
84.Jakovļeva SamantaM2Salaspils
85.Jakovļeva ViktorijaM2Salaspils
86.Jakušonoka PaulaM3Salaspils
87.Jasmīne MiaM5Baltais
Riga
88.Jazvinskis AleksejsZ4Mārupe
89.Jerkina JasmīnaM3Salaspils
90.Jerkins TomassZ5bērnu
Salaspils
91.  Jirgensons TomassZ3Salaspils
92.Kapacina RenārsZ4Salaspils
93.Karkota DanielsZ3Salaspils
94.Karkota DāvidsZ5Salaspils
95.Karlsons JēkabsZ1Salaspils
96.Karlsons MārtiņšZ3Salaspils
97.  Kaulakāne KarlīneM2Baldone
98.Kausa AdriānaM5Saulkalne
99.Kazulis KārlisZ4Salaspils sporta skola
Salaspils
100.Kirillova SindijaM4Salaspils
101.Klavnieks NilsZ5Valmieras Zaļā skola
Rīga
102.Klementjevs MaksimsZ3Riga
103.Klementjevs StanislavsZ5Riga
104.Kokina HeidijaM4Salaspils sporta skola
Salaspils
105.Koldane ValerijaM5Salaspils Karate klubs
Salaspil
106.Korņilova ArinaM3Rīga
107.Koroļs ArsenijsZ3Salaspils
108.Kovšara PoļinaM5Salaspils Karatē klubs
Salaspils
109.Kovšars JegorsZ5Salaspils Karatē klubs
Salaspils
110.  Krasovska AnnijaM4Ananici
Tukums
111.Krauze AinārsZ4Salaspils
112.Kreidere ElzaM1Pikucīni
Salaspils
113.Kreišmane AnnaM3Salaspils karatē klubs
Salaspils
114.Kreišmane RūtaM2Salaspils karatē klubs
Salaspils
115.Krēsliņa AlisaM3Serdechko
Salaspils
116.  Krīgalis KristensZ4Madona
117.Krūmiņa LoretaM3Salaspils
118.Krūmiņš OliversZ4Tīraine
119.Krūmiņš RojsZ4Tīraine
120.  Kučiers ErnestsZ5Salaspils
121.Kukiana ElzaM2Salaspils
122.Kupreviča BeatriseM3-
Salaspils
123.Kuprijanovs ReinisZ3Biedrība Karatē skola
Salaspils
124.Kuzmina VeronikaM5Rīga
125.Kuzņecova EmīlijaM3Rīga
126.  Lapsiņa LauraM4Salaspils sporta skola
Salaspils
127.Larionova MaijaM4SALASPILS
128.  Larionova MartaM4Upeslejas
129.Laukazīle EinardsZ3Salaspils
130.  Laukazīle LinardsZ5Salaspils
131.Laukazīle LoretaM4Salaspils
132.Lazda LūkassZ4Salaspils
133.  Lazdāne AnnijaM5Rīga
134.Lazdāne ŠarloteM3Ķekava
135.Leiņa RodrigoZ3Salaspils
136.Lerhis JānisZ5ZAĶUMUIŽA
137.Liepa AmēlijaM1Salaspils
138.Liepa EmīlijaM3Salaspils
139.Liepiņa LeonoraM1Salaspils
140.Liepiņš LinardsZ2Salaspils
141.Liepkalne ElīzaM2Murši
Salaspils
142.Liepkalne EvijaM1Murši
Salaspils
143.  Ligere LuīzeM5Salaspils sporta skola
Salaspils
144.Ligeris EmīlsZ3Salaspils
145.Litevskis DaniilsZ4Rīga
146.Losāns KristapsZ4Salaspils sporta skola
Salaspils
147.  Lubgāne MartaM4Salaspils
148.Lubgāns ĒriksZ5Kengaross
Jaunsaurieši
149.Lukašūna EmmaM3Ogre
150.Lūse MartaM4Ogre
151.Maksimenko ViktorijaM5Salaspils
152.Malahova SintijaM2KARATE SKOLA
Salaspils
153.Malahovs SandisZ3KARATE SKOLA
Salaspils
154.Marcinkus AlansZ3Bērnu
Salaspils
155.Matusevičs StefansZ4Brivlauki
Salaspils
156.Meinerts ArtisZ5Salaspils
157.Meless KirillsZ5Salaspils
158.Mičuls AugustsZ4Salaspils
159.Mikelsons FilipsZ5Rīga
160.Millers EdgarsZ4Salaspils
161.Millers JānisZ5Salaspils
162.Mozins IļjaZ2Salaspils
163.Muntjana NikolaM4Salaspils
164.Naumova KatrinaM3Super Active Salaspils
Salaspils
165.Naumovs TimursZ5Super Active Salaspils
Salaspils
166.Nikiforovs MaksimsZ4Salaspils
167.Ņeborska DanielaM3Salaspils
168.  Odiņa KatrīnaM3Salaspils
169.  Odziņa AnnaM5.
Salaspils
170.Orniņa OlīvijaM3Ķekava
171.Orniņš HugoZ4Ķekava
172.Orniņš KristensZ5Ķekava
173.Ozoliņš OskarsZ5Salaspils
174.Ozoliņš RenārsZ3Salaspils
175.Pakula OskarsZ5Rīga
176.Pāla EmīlijaM3Salaspils
177.Pāla ŠarloteM2Salaspils
178.Pāls KristersZ1Salaspils
179.Pardencis RalfsZ4Salaspils
180.Pēdājs KrišjānisZ4Salaspils
181.Pētersons OttoZ3SIA"O.M.I.mežs
Rīga
182.Petrošjus OskarsZ2Salaspils
183.Petrova ErikaM5salaspils novads
184.Pidhačnaja PaulaM5Salaspils
185.Podosinoviks MarkussZ3Salaspils
186.Podžuka AnastasijaM5Salaspils
187.  Poļiščuks RuslansZ4Maxima
Salaspils
188.Pospelkina MariaM1Salaspils
Salaspils
189.Pospielkina VarvaraM2Salaspils
Salaspils
190.  Purviņa PaulaM3Salaspils
191.Putniņa AsnāteM3Salaspils
192.  Rabovičs AudrisZ4Salaspils karate klubs
Salaspils
193.Randa KateM3Salaspils
194.Ratkusa OlivijaM4Salaspils
195.Razgale LuīzeM1Sk Tērauds
Rīga
196.  Ribaks SemjonsZ5Salaspils
197.Rimša DārtaM3Salaspils
198.Rimša JēkabsZ2Salaspils
199.Rocēna MartaM2Salaspils
200.Rocēna ZojaM1Salaspils
201.Rouza FreijaM4Jelgava
202.Roze ErnestsZ3JRK
Ogre
203.Roze LīnaM3Rīga
204.Roze OrionsZ4JRK
Ogre
205.Rozentāle MiriamaM3Rosenthal
Riga
206.Rozentāls AronsZ4Rosenthal
Riga
207.Ružkovska EvaM5Salaspils
208.Ružkovskis RuslansZ1Salaspils
209.Safronova SofijaM3Ezerkauliņi
Salaspils nov.
210.Safronovs AndrejsZ4Ezerkauliņi
Salaspils nov.
211.  Samuševs EtjēnsZ5Rīga
212.Sasnauskis MarksZ2Salaspils
213.Sējēja MadaraM5Salaspils
214.Siliņš MārisZ5Ogre
215.Siliņš TomassZ5Salaspils
216.Simsons GustavsZ4Salaspils
217.Skiteckis MakssZ2Rīga
218.Skujenieks KārlisZ5Ozons
Salaspils
219.  Slaide HūbertsZ4Rīga
220.  Slaide RalfsZ5Rīga
221.Slaktere NikijaM5Salaspils
222.Sokolova IvannaM1Salaspils
223.Sokolovs MaijsZ1Salaspils
224.Solomeca AnnaM3Solomeci
Salaspils
225.Solomeca LīvaM4Solomeci
Salaspils
226.Solovjovs DaniilsZ4911
Rīga
227.Spēka ElzaM5Salaspils
228.Spēks ErnestsZ5Salaspils
229.Sproģis ErnestsZ4Cēsis
230.Starostenko ArsensZ5Salaspils
231.Stavro EmīlijaM3Karate skola
Salaspils
232.Stavro EvertsZ2Karate skola
Salaspils
233.Stepīte MartaM3Salaspils
234.Stivriņa ValērijaM4Salaspils
235.Stoks OttoZ1Salaspils
236.  Streļcova EstereM4RĪGA
237.Šakare AgneseM3Salaspils
238.Širaka Šarlote-MartaM4Salaspils
239.Škļara SofijaM3Salaspils Karatē Klubs
Salaspils
240.  Talapina DarjaM5Salaspils
241.  Talapins MaksimsZ3Saurieši
242.Tocs-Macāns Kristaps-JānisZ5Salaspils sporta skola
Salaspils
243.Tokarčuka SofijaM4Salaspils
244.Tolokoncevs ArtūrsZ4Salaspils
245.Tolujeva JanaM4Salaspils
246.Trukšāns KārlisZ4Ogre
247.Tupe ElizabeteM3Ezerkauliņi
Salaspils nov.
248.Ubovics RičardsZ4Rīga
249.Urbāne JanaM5Serdechko
Salaspils
250.Urbāne LanaM2Serdechko
Salaspils
251.  Urža KristersZ4SKK
Salaspils
252.Uzule MadaraM4Salaspils
253.Vanags MatvejsZ5Rīga
254.Vendte SofijaM4Salaspils
255.Vidins ReinisZ3Salaspils
256.Vidzis HugoZ4Salaspils sporta skola
Salaspils
257.Vjačeslavovs StepansZ4Salaspils Karatē Klubs
Salaspils
258.Vladimirova MartaM3Marinēti gurķīši
Salaspils
259.  Zandberga AmēlijaM3Rīga
260.Zandbergs AleksisZ1Rīga
261.Zandbergs AtisZ2Rīga
262.  Zaripova NikolaM4Salaspils
263.  Zaripovs AleksejsZ5Salaspils
264.Zaščirinskis MarkussZ4Spils
Salaspils
265.Zaščirinskis RobertsZ1Spils
Salaspils
266.Ziemelis KlāvsZ3Salaspils
267.Zujāne MartaM5Upeslejas
268.Zujāns RobertsZ3Upeslejas
269.  Zvēra AmandaM4Ikšķile
270.Zvērs ArtūrsZ3Ikšķile

Nūjošanas pārgājiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa ElīzaSNUJBērziņu ģimene
Salaspils
2.Deičmane IlzeSNUJRūjiena
3.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
4.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
5.  Dubro JevgenijaSNUJKnauf
Rīga
6.  Goļicina SvetlanaSNUJKnauf
Rīga
7.  Iznova OlgaSNUJKnauf
Rīga
8.  Javorska IneseSNUJKnauf
Rīga
9.  Kuzņecova LarisaSNUJKnauf
Rīga
10.  Larionova RuslanaSNUJUpeslejas
11.Larionovs MarksVNUJUpeslejas
12.Lasmane BaibaSNUJSalaspils
13.Lerhe DaceSNUJZAĶUMUIŽA
14.  Saltikova AnnaSNUJKnauf
Rīga
15.  Vaseņins ValerijsVNUJGarkalnes pag.
16.Zeltina IneseSNUJSalaspils
17.Zvaune MartaSNUJSalaspils

Kopā pieteikušies: 920



Rojas pusmaratona festivals 2024