Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ikšķiles MTB velobrauciens 2023 | Saraksts

Maratons, 48 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abols EdgarsV30Velo komanda Ogre
Ogre
2.  Actiņa LīgaS40LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
3.  Baklāns JānisV40Riteņvasara
Riga
4.Ballo OlgaS40Velo+Bottari Baltic
Ādaži
5.Biškins GuntarsV30Rīga
6.Bowen AlexanderV20DTG-MySport
Riga
7.  Braže JānisV30MTB Nīca
Jelgava
8.  Briedis AivisV30Ogre
9.Brūklis JānisV40MTB Nīca
Aizpute
10.Cirvelis ĢirtsV30ROADEX
Mārupe
11.Cirvelis RaitisV30ROADEX
Rīga
12.  Čerņevska LaumaS30Bauskas velokomanda
Rīga
13.Čuba AnsisV30Mammadaba
Jūrmala
14.  Daņilovs JānisV40Ādaži
15.  Egle KristapsV40Velo klubs Sigulda
Sigulda
16.Eņģelis ArvisV40ĀdažiVelo
Ogre
17.  Freibergs UldisV30Talsu novada sporta skola
Talsi
18.Freidenfelds ArmandsV50Kuldīgas nov.
19.Gabaliņš ArtūrsV30Velo klubs Sigulda
Sigulda
20.Griestiņš NormundsV40Erica Synths
Madona
21.  Gulbis DainisV50Rīga
22.Hartmanis JānisV30Velo Jēkabpils
Jēkabpils
23.Hermann JacekV40Riga
24.  Ieleja VitaS30SKANSTE/VIRŠI
Skrīveri
25.  Ielejs JānisV40SKANSTE/VIRŠI
Skrīveri
26.  Ivanišvili AndrejsV40eBike
Jūrmala
27.Jansons EriksV30Zanders & Jansons
Riga
28.Jaunslaviete-Kipure KatrīnaS30ZZK
Uģēres
29.  Jurēviča DiānaS30LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
30.Kaktiņš VoldemarsV40Ukraina
Ķegums
31.Kāršenieks AinārsV50Jēkabpils
32.  Kauls MatīssV30SK Piebalga
Vecpiebalga
33.  Kļaviņš SandijsV30Velo komanda Ogre
Ikšķile
34.  Kursītis EdgarsV30Velotreniņi.lv
Valmiera
35.  Ķemers SandisV30DTG-MySport
Rīga
36.Laizāns ImantsV50LiVelo / Zelta Zeme
Jēkabpils
37.  Mišurovs RobertsV30Rīga
38.  Neilands ArvisV40Everun
Ozolnieki
39.  Paegle AigarsV40HC Bike Tours
Ķegums
40.Pestrekovs PēterisV30Ogre
41.  Pikšēns TomsV50Piramida Triathlon Club
Mārupe
42.  Pivors ArmandsV40Velo komanda Ogre
Ogre
43.  Priževoits JānisV30Veloprofs.lv
Ķegums
44.  Pūcīte KristaS30ROADEX
Talsi
45.Purmalis OskarsV30Rīga
46.  Radčenko ĢirtsV30Vecbebri
47.  Rapa JānisV40DAKO Ziemeļvidzeme
Rīga, Tērvete
48.Reinholds IngusV40Pedāļi
Jurmala
49.  Ribulis AndrisV50DREMEL
Dzelmes
50.Ribulis AndrisV50Dzelmes
51.  Rodionova RenāteS30ĀdažiVelo
Carnikava
52.  Rodionovs SergejsV50ĀdažiVelo
Carnikava
53.Saleniece BaibaS40Selonia
Jēkabpils
54.  Semjonovs AndrisV40DAKO Ziemeļvidzeme
Valmiera
55.  Seržans VitālijsV30MTB Garkalne
Garkalne
56.  Sila DanaS40Velo Jēkabpils
Jēkabpils
57.  Snipke PaulisV40mezaterapija.lv
Baloži
58.  Sokolovs SandisV40Rīgas satiksme
Rīga
59.Starostnieks RihardsV30Ogre
60.  Šķiņķis MārtiņšV40DTG-Mysport
Rīga
61.  Trepša MārisV40MTB Garkalne
Garkalne
62.Vaivode Lāsma-ElzaS30LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
63.Vītols JēkabsV20Velo komanda Ogre
Ogre
64.Zaicevs PēterisV20Velokurjers.lv
Rīga
65.  Zaļupe KristapsV40Velo klubs Sigulda
Limbaži
66.  Zanders ArnisV40Zanders & Jansons
Rīga
67.  Ziema AndrejsV50Kocēni
68.  Zviedris NaurisV30DAKO Ziemeļvidzeme
Valmiera

Pusmaratons, 32 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboltiņš ReinisVTRopažu novads
2.Akulis IvoVTRiga
3.  Alsiņš ModrisVTBrīvmākslinieks
Rīga
4.Amatnieks EmīlsVTAMBO
Ogre
5.  Apinis RūdolfsV16Ogre
6.  Apsitis OskarsV13HK Baltic Wolves
Tinuzi
7.  Apsītis SergejsV60Rīga
8.  Apsītis UldisVTOgres Biatlona Klubs
Tīnūži
9.  Arklons GuntarsVTVelo komanda Ogre
Ogre
10.  Artjuhs DmitrijsVTIkskile
11.  Bajārs KasparsVTMārupe
12.  Bāliņa IlgaSTBauskas velokomanda
Bauska
13.Baumanis ViktorsV60Latvello
Rîga
14.Bauze JānisVTOgre
15.  Beriņš RobertsVTSB SPORTS
Tīnūži
16.Berzins KasparsVTOgre
17.Bērziņš KasparsVTSigulda
18.Birgers MārisVTRīga
19.  Birkants ViestursV60FMS
Rīga
20.  Bogatijs OļegsVTJaunpils
21.  Bondars RaimondsVTHUS.LV Eco Houses
Jūrmala
22.Briedis MārisVTRīga
23.  Brigers ArmandsVTRīga
24.  Broks EmīlsVTĀdažiVelo
Ādaži
25.  Broks JurisV60VSK noskrien
Viļānu novads
26.  Buks MintautsV60Sigulda
27.Bukšs JēkabsV13Ogre
28.Bukšs UldisVTOgre
29.Circenis AndrisVTSigulda
30.  Dābols-Freijs JānisVTBauskas velokomanda
Mārupe
31.Derums UldisVTRīga
32.  Dimants AndrisVTTritans
Ogre
33.Djatlo AndrejsVTRīga
34.  Dosbergs DainisVTD4
salaspils
35.  Dosbergs GustavsV16D4
Salaspils
36.  Eglītis ArmandsVTScanmed/ KS Sporta klubs
Saurieši
37.  Eizenbergs JānisVTSalacgrīva
38.  Fesenko VladislavsVTVelo+ Bottari Baltic
Riga
39.  Fetere-Fektere GuntaS50Brīvmāksliniece
Ogre
40.  Freimanis ErvīnsVTTregers.lv
Riga
41.  Frīdmanis MadarsVTMārupe
42.  Galigins AivarsVTBauskas velokomanda
Bauska
43.Gātere LieneSTRīga
44.Ginko RobertsV13Ogre
45.Ginters AndisVTRiga
46.  Golvers ValērijsVTPiņķi
47.  Graudiņš GatisVTSalaspils
48.Grava DainisV13Riga
49.Grava KārlisV16Rīga
50.  Grava KrišjānisVTRīga
51.Hansons RičardsV13Belo Cycling Project
Rīga
52.Iesalnieks JānisVTSelonia
Jēkabpils
53.  Ignatjevs DmitrijsVTOgre
54.  Ivashin AndreyVTVālodzes
55.  Jākobsons MarksV13VELOSHOPS/MSĢ
Rīga
56.Jansons MārtiņšVTVelo klubs Sigulda
Sigulda
57.  Jaunalksnis KristapsVTIkšķile
58.Jaunzems RičardsVTRīga
59.  Jaunzems RobertsVTStopiņi Velo
Rīga
60.  Juhņevičs DenissVTRīga
61.  Jurēviča IevaS13LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
62.  Kalniņa IevaS16VeloRīts
Gulbene
63.  Kancāns EmīlsV16Ikšķile
64.Kapteinis ZigmārsVTRīga
65.  Karzons AivisVTMTB Nīca
Liepāja
66.  Kazāka IlzeS50Latvian Cycling Girls
Ķekava
67.Kazāks GuntisVTDaugmale
68.  Klaužs KārlisV13Ķekavas NSS
Salaspils
69.Klibiķs IvarsVTWirtgen Latvia
Tīnūži
70.Koks ArmandsVTLielvārde
71.  Konušs EdgarsVTOgre
72.Konušs KristersV16Ogre
73.Kozlovskis JurijsVTRiga
74.  Krauze AigaSTIkšķile
75.  Kravalis KasparsVTMAPEI
Rīga
76.  Kreilis PēterisVTTietoevry
Rīga
77.  Kuklis ArvisVTAizkraukle
78.  Kundziņš RolandsVTUlbroka
79.Kupce BrigitaSTLatvian Cycling Girls
Ogre
80.  Kupcis JānisVTDEJAVU CYCLING
Ikšķile
81.Kuršs JānisVTPepihuļhuļ
Ikšķile
82.Kušners MārisVTKrimūldas velo
Lēdurga
83.  Lācis IvarsV60Velohooligans/Ķeizari-1
Valka
84.Lauva Līga-ZaneSTLatvian Cycling Girls
Rīga
85.Lazdiņš DidzisV16GIant&Liv team Latvia
Dobele
86.Lazovskis EdgarsVTLudza
87.  Lejiņa ElīzaS16RRS Belo Cycling Project
Rīga
88.  Lejiņš AndisV60Elīza Racing Team
Rīga
89.  Leontjevs AndrejsVT-
Rīga
90.  Lērme IntsVTDAKO Ziemeļvidzeme
Kocēnu novads
91.  Liepiņš MatīssVTLiVelo / Zelta Zeme
Baloži
92.Lipšāns AinisVTFIMA
Olaine
93.Lubavs OskarsVTStopiņi Velo
Riga
94.  Luberts VitautsV60Velo Jēkabpils
Jēkabpils
95.Lucēvičs FilipsV16RRS/ Riteņvasara
Rīga
96.Ļaudams GatisVTMTB Grobiņa
Liepāja
97.  Ļubickis SergejsVTVelo+ Bottari Baltic
Rīga
98.Māris PriedeVTĶekava
99.Mašnjuks AndrisVTKā māku tā minu
Ogre
100.Mengelis PeterisV60IPM2
Jūrmala
101.  Milčs NormundsVTRīga
102.  Morovskis LaurisVTĀdaživelo
Rīga
103.Mucenieks AleksejsVTMārupe
104.  Norītis DainisV60Ikšķile
105.  Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
106.Oiguss IvarsVTCARNIKAVA
107.  Orups JurģisVTRīga
108.  Ozoliņš JānisVTWirtgen Latvia
Tīnūži
109.Ozoliņš JānisVTMārupe
110.  Ozols EdgarsV60Rīga
111.  Pakalniņš GatisVTIkšķile Velo
Ikšķile
112.Paruševs AleksejsVTRīga
113.  Pavlovskis LeonsVTSalaspils
114.  Peslaks AnsisVTKS sporta klubs
Ikšķile
115.  Peslaks EdmundsV60Ikšķile Velo
Ikskile
116.  Peslaks RūdolfsVTKS-Sportaklubs
Ikšķile
117.  Pētersons GatisVTOgre
118.  Pilenieks EgilsVTĶekava
119.  Pilenieks RaimondsV13Ķekavas NSS
Ķekava
120.  Pišinskis SergejsVTOlaine
121.  Pitkēvičs VoldemārsVTRopaži
122.  Pivars AndrisV60Ogre
123.  Pivars ValdisVTOgre
124.Plociņš OliversV16Ogre
125.Poškus AndrisVTRīga
126.Prauliņš ĢirtsVTIkšķile
127.  Pūpols JurisV60Fiksie eži
Rīga
128.Pūris HarijsVTRīgas satiksme
Rīga
129.  Rācenis GunārsV60Rīga
130.Ramane LauraSTBauskas velokomanda
Bauska
131.Rieksts EduardsVTMTB Nīca
Liepāja
132.Riņķis MārtiņšVTSigulda
133.  Romanovskis AndrisVTVelo komanda Ogre
Ogre
134.  Romanovskis MārtiņšVTVelo komanda Ogre
Ogre
135.  Romanovskis NilsV13Ikšķile Velo
Ikšķile
136.  Romanovskis RaimondsV60IKŠĶILE velo
Ikšķile
137.  Rozenfelds RolandsVTBabīte
138.Roziņa SamantaS13Latvian Cycling Girls
Salaspils
139.Rubenis UldisVTOgre
140.  Rubiks JānisVTDAKO Ziemeļvidzeme
Valmiera
141.  Rušmanis JānisV60SKANSTE / VIRŠI
Aizkraukles pagasts
142.Seliavaite ElzbietaS13Panevezio SC/Domino
Panevezys
143.  Siliņš JānisVTCoMedia
Ogre
144.Skabeikis LaimonasVTSK Liga
Akmene
145.  Skaistais SalvisVTRiteņvasara
Rīga
146.Sluckis AldisVTPePiHuļHuļ
Ikškile
147.  Sluckis GintsVTIkšķile
148.  Smeiļa AnnaSTRiga
149.  Sniķers LaurisV60Velotreniņi.lv
Dobele
150.  Snipke PaulisVTmezaterapija.lv
Baloži
151.  Spiridovska DiānaSTZZK
Rīga
152.  Spreslis MārtiņšVTRīga
153.Stanka JurisVTRīgas satiksme
Rīga
154.  Stelps NormundsV60BOSCH
Rīga
155.  Stelps OlafsV60KS Sporta klubs
Rīga
156.  Strautmanis PēterisV60Individuāli
Mārupe
157.  Strēlis EdijsVTVeloshops/msg
Jaunmārupe
158.  Strēlis TomsV13Veloshops/msg
Mārupe
159.  Strods KristapsVTIkšķile
160.  Ščetiņins JurijsV60Dinamo Rīga
Salaspils
161.  Šlapins MārisVTRīga
162.Špaks EdvardsV13Scanmed/ KS Sporta klubs
Ogre
163.  Šteinberga AnnaS13IKŠĶILE velo
Ikšķile
164.  Šteinberga PaulaS13IKŠĶILE velo
IKšķile
165.  Šteinbergs RaitisVTAMBO
Ogre
166.  Šteinbergs TomassV16IKŠĶILE velo
Ikšķile
167.Šterns IngusV16Scanmed/ KS Sporta klubs
.
168.  Štrausa MartaSTRīga
169.Švalbe KristapsVTJūrmala
170.Šveicers RobertsVTSuntaži
Suntaži
171.  Terinks RaivisVTIkšķile Velo
Ikškile
172.  Teteris LūkassVTBaltijas sports
OGRE
173.  Tilko Paula-PatrīcijaS16Ritevasara
Rīga
174.Timofejevs AntonsVTOgre
175.  Timpa AndrejsVTReservoir Dogs
Rīga
176.Tobiass DāvisVTĶeipene
177.  Tribockis AlvisVT299
Ogre
178.Tvardovskis AleksandrsVTKoknese
179.  Ukins RaulsV16LiVelo / Zelta Zeme
Ādaži
180.  Utāns EdgarsV60Individuāli
Lapeniski
181.Vecenāns ArnisV60Jugla
182.  Vējons JānisV60Baldone
Baldone
183.Veļķeris NaurisVTĀdaži
184.  Vikštrems ArvilsVTVELO+Bottari Baltic
Ikšķile
185.Vilhoviks MārtiņšVTAMBO
Ogre
186.Vitols AivarsVTRīga
187.Zadvinskis RenārsV16Scanmed/ KS Sporta klubs
Rīga
188.  Zāģeris OskarsVTKuldīga
189.  Zavadska DiānaSTRīga
190.Ziediņa EvijaSTRīga
191.  Zilberts Valters-GustavsV16Ogre
192.  Zviedris KristersV13DAKO Ziemeļvidzeme
Valmiera
193.  Zviedris RainersV16DAKO Ziemeļvidzeme
Valmiera
194.Žukas NaurisVTRīga
195.  Žurikovs AleksandrsVTValsts policija
Rīga

Ģimeņu distance, 12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne DanaSTGLiVelo / Zelta Zeme
Rīga
2.Andersons ĒriksVTGRīga
3.Apsīte-Beriņa ElīnaSTGTīnūži
4.Balka DārtaSTGDobele
5.Beinārs HenrijsV12OGRE, OGRES NOV.
6.  Birskis IlmārsVTGScarlight Movistar Team
Rīga
7.Briede JanaSTGRīga
8.  Broka BaibaSTGĀdaži
9.Broka DitaSTGĀdaži
10.Buliņš AivarsVTGRiteņvasara
Rīga
11.Buliņš EvertsV12RRS / Riteņvasara
Rīga
12.  Čerke JeļenaSTGRīga
13.Dosbergs JēkabsV12D4
Salaspils
14.Ermane-Marčenko JolantaSTGMotosports Racing Team
Rīga
15.  Ermanis-Marčenko AlensV12Motosports Racing Team
Rīga
16.Fecers RodrigoV12Dobeles sporta skola
Dobele
17.Gaidlazda AivarsVTGRiteņvasara
Rīga
18.Gaidlazda GustavsVTGRīga
19.Gaidlazda RūdolfsV12Riteņvasara
Rīga
20.Galigina LieneS12Bauskas velokomanda
Bauska
21.Galigina NikolaS12Bauskas velokomanda
Bauska
22.  Grava JānisVTGRīga
23.Grava SandraSTGRīga
24.Grīnberga HelēnaS12Ikšķile
25.Grīnbergs TomsVTGIkšķile
26.Grūbe GustavsVTGKekavas novads
27.Grūbe RaivisVTGKekava
28.  Gruzis GatisV12GRUŽI
Ogre
29.Gulbe-Grišane IneseSTGLatvian Cycling Girls
Ikšķile
30.  Ģemzis EduardsVTGOgre
31.Hansone KatrīnaS12Belo Cycling Project
Rīga
32.  Jakāns AivarsVTGLiVelo / Zelta Zeme
Jēkabpils
33.Jakobs JānisVTG-
Ikšķile
34.Januska AronasV12"Greitis"
Panevezys
35.Karlsons KristersVTGBaldones Riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
36.  Kaulins ElvisVTGLielvārde
37.Kaulins Ralfs-ElvijsVTGLielvārde
38.  Keslers KristapsVTGIkšķile
39.Keslers OskarsVTGIkskile
40.Keziks DmitrijsVTGRīga
41.Kims NikolajsVTGBaloži
42.Kims RainersV12Ķekavas NSS
Baloži
43.  Klints RaimondsVTGLatvijas Supermaratona Klubs
Ikšķile
44.Kovale SabīneSTGOgre
45.Kuzņecova LieneSTGBaldone
46.Kuzņecovs EduardsVTGBaldone
47.  Lange GatisVTGIdeal Install
Rīga
48.  Lange LaumaSTGLiVelo / Zelta Zeme
Rīga
49.  Lange LoteS12LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
50.Lintiņš AdriansVTGĶNSS
Baloži
51.Lubānietis AivarsVTGRiteņvasara
Rīga
52.Lubānietis Artūrs-AndrejsVTGRiteņvasara
Rīga
53.Ļaudama ViktorijaS12MTB Grobiņa
Liepāja
54.  Malvess InesisVTGŠirmeļi
Birzgales pagasts
55.Meikšāns IvarsVTGJelgava
56.Novikova EstereS12Ādaži
57.  Novokšonova AliseSTGKira
Ikšķile
58.  Novokšonovs AntonsVTGKira
Ikšķile
59.  Ozoliņš KārlisV12Wirtgen Latvia
Tīnūži
60.  Ozoliņš MiķelisVTGWirtgen Latvia
Tīnūži
61.Pētersone LieneSTGOgre
62.  Pētersone MadaraSTGOgre
63.  Pētersons GatisVTGOgre
64.  Pētersons LaurisV12Ogre
65.Pūce ElīzaS12Saulkrasti velo
Saulkrasti
66.  Punculis MārisVTGMOREX.LV
Ludza
67.Purlaurs AdriansV12Ķekavas NSS
Ķekava
68.Radziņš RenārsVTGOgre
69.Reinberga SilvijaSTGOgre
70.Rijnieks EmīlsVTGRīga
71.Rubina SandraSTGPogas
Ogre
72.  Samete AnastasijaSTGRīga
73.  Savickis RičardsVTGJaujas
Ikšķile
74.  Semenenko DenissV12RRS
Riga
75.Sivickis MareksVTGBauska
76.Tilko LeldeSTGRiteņvasara
Rīga
77.Vasilevics AndrejsVTGPATA Timber
Ogre
78.Vitola IvetaSTGvitola
jekabpils
79.  Vulāne AldaSTGVelo Jēkabpils
Jēkabpils
80.Zariņa Elza-SāraS12Riteņvasara
Piņķi
81.  Zinovskis VladislavsVTGMOREX.LV
Ikšķile

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andžāns JēkabsVB3Ogre
2.Aržaņņikovs AleksejsVB1Alex
Salaspils
3.Beriņa MareSB2OBK
Tīnūži
4.Beriņš BrunoVB3OBK
Tīnūži
5.Briede ŠarloteSB1Riga
6.Briedis KrišjānisVB2Riteņvasara
Rīga
7.  Bukšs ReinisVB2Valmiera
8.Čerkis ArsenijsVB2Rīga
9.Dreiškina OdrijaSB1Ikšķile Velo
Ikšķile
10.Druka-Jaunzeme KarolainaSB3SK ASI / Riteņvasara
Rīga
11.Eizenbergs MārtiņšVB1Salacgrīva
12.Eizenbergs TomsVB1Salacgrīva
13.Freibergs EmīlsVB3Talsu novada sporta skola
Talsi
14.Gavrilovs AleksandrsVB2Riteņvasara
Rīga
15.Grīnbergs PēterisVB3Ikšķile
16.Grūbe MikusVB3Kekavas novads
17.Grūbe SonoraSB2Kekavas novads
18.  Gruze AnceSB3GRUŽI
Ogre
19.Gruze LoteSB2GRUŽI
Ogre
20.Ģemze MadaraSB2Ogre
21.Hansons ArtūrsVB2Riteņvasara
Rīga
22.Incenberga LauraSB2Riteņvasara
Rīga
23.Ivanišvili TimofejsVB2eBike
Jūrmala
24.Jakoba LībaSB2-
Ikšķile
25.Jermakoviča VeronikaSB2Ogre
26.  Jurēvičs Dominiks-JēkabsVB2LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
27.Kancāns TomsVB1Ikšķile
28.  Karlsone MilenaSB3Baldones Riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
29.Kausa AdriānaSB3Saulkalne
30.Kravale SāraSB3Ikšķile
31.Kravalis ViljamsVB1Ikšķile
32.Kurša AnnaSB3Ikšķile
33.Kuršs JānisVB2Ikšķile
34.Kuzņecovs OliversVB1Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
35.Ķemere Emīlija-ElīzaSB3DTG-MySport
Rīga
36.Ķemers Martins-GabrielsVB1DTG-MySport
Rīga
37.Ķemers Olivers-GustavsVB1DTG-MySport
Rīga
38.Liepkalne MelānijaSB3-
Ķekava
39.Ludboržs EdvardsVB1Ogre
40.  Ludboržs ErnestsVB3Ogre
41.  Ludboržs HaraldsVB2Ogre
42.Ļaudama EvelīnaSB2MTB Grobiņa
Liepāja
43.Matusevičs StefansVB2individual
Salaspils
44.  Mihejeva KeitaSB2Ādaži
45.Mihejeva KetrīnaSB1Ādaži
46.Mitohins JegorsVB2Riga
47.Neimanis EdvardsVB1Riteņvasara
Rīga
48.Novikovs ĒriksVB3Ādaži
49.Novokšonova KiraSB1Kira
Ikšķile
50.  Peslaka AdeleSB3KS-sportaklubs
Ikšķile
51.  Peslaks HaraldsVB1KS sporta klubs
IKŠĶILE, IKŠĶILES NOV.
52.Peslaks PatriksVB2KS sporta klubs
IKŠĶILE, IKŠĶILES NOV.
53.Pētersons JurģisVB1Ropažu nov.
54.Piebalgs KrišsVB2Riteņvasara
Riga
55.Pitkēvičs NiksVB1Stopiņu nov.
56.  Poga RobertsVB3Pogas
Ogre
57.Pūpola PaulaSB1Fiksie eži
Rīga
58.Pūpols GustavsVB1Fiksie eži
Rīga
59.Savickis HaraldsVB2Jaujas
Ikšķile
60.Savickis KristersVB2Jaujas
Ikšķile
61.Slišāns ReinisVB1Rīga
62.Smildziņš HenrijsVB1Baldone
63.Stārostniece NoraSB1Ogre
64.Starostnieks KristersVB1Ogre
65.Stiga ArtjomsVB3Latvijā, Rīga
66.Surikovs GintsVB2Ogre
67.Šivcāne LīvaSB1JELGAVA
68.Šķiņķe MaijaSB1Riga
69.Štoks MarkoVB1Zvejniekciems
70.Štrausa MaijaSB3Rīga
71.Štrausa RonijaSB1Rīga
72.Tilko Ieva-SilvijaSB3Riteņvasara
Rīga
73.Tumane ElzaSB3Ikšķile
74.Tumanis JānisVB1Ikšķile
75.  Ukins RegnārsVB3LiVelo / Zelta Zeme
Ādaži
76.Vasilevics AnnaSB3PATA Timber
Ogre
77.Veļķere BeatriseSB2Ādaži
78.Vikštrems DereksVB2Ikšķile
79.Vizulis TomsVB2Ikšķile
80.  Vorotincevs AleksejsVB3Daugavpils
81.Zalygin MihailVB2Riga
82.Zinovska ArīnaSB3MOREX.LV
Ikšķile
83.Žurikovs ŅikitaVB2Valsts policija
Rīga

Kopā pieteikušies: 427



24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024