Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Madonas tautas slēpojums 2024 | Saraksts

Mežu Sili 30km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņš Uvis30-V1Madonas Sporta skola
Madona
2.  Auziņa Kitija30-S1Madonas BJSS
Madona
3.  Baranovskis Valērijs30-V2Daugavpils Runners
Daugavpils
4.Berkmanis Ernests30-V1Dreiliņi
5.  Bileskalns Reinis30-V1Cēsis
6.  Birkentāla Raivita30-S2Raimaks
Talsi
7.  Birkentāls Mareks30-V2Raimaks
Talsi
8.  Brammanis Dāvis30-V1Jurģukalns
Cēsis
9.  Bundzinieks Aigars30-V3Vaive
10.  Bunkovskis Ingus30-V2Ogre
11.  Circens Jānis30-V1Balvu novads
12.Cirsis Viktors30-V2Daugavpils udens
Daugavpils
13.  Čerņevska Lauma30-S1Rīga
14.  Deičmanis Ivo30-V1Sigulda
15.  Dreimanis Kaspars30-V1Ādaži
16.  Epners Kristaps30-V2Rīga
17.  Gaigala Dace30-S2ZVOC
Strenči
18.  Gaigals Mārtiņš30-V3ZVOC
Valmiera
19.  Galibeckis Juris30-V2Birži
Madona
20.Griestiņš Normunds30-V2Madona
21.  Jazev Dmitri30-V2Riga
22.Jēkabsone Aija30-S2Rīga
23.  Kaminskis Juris30-V2Freelance
Mārupe
24.Kipurs Agris30-V2Jelgava
25.Kopmanis Jānis30-V2Jelgava
26.  Kovgers Kristers30-V1DAKO Ziemeļvidzeme
Alūksne
27.  Lācis Mareks30-V2Valmiera
28.  Lapsa Uldis30-V3Skanste/Virši
Madonas nov.
29.  Logins Guntars30-V1Alpha Partners - pārdošanas apmācības
Balvi/Rīga
30.  Mihalevs Igors30-V1Velo Jēkabpils
Jekabpils
31.Misters Juris30-V2Rīga
32.Olow Kamila30-S1Border Guard/ Skipol.pl TEAM
Gołdap
33.  Ozoliņš Jānis30-V1Wirtgen Latvia
Tīnūži
34.Ozoliņš Lauris30-V1Rīga
35.  Pavlovskis Žanis30-V2Rēzekne
36.  Puriņš Haralds30-V1Jaungulbene
37.Rodionovs Mihails30-V3Dinaburg Team
Daugavpils
38.  Rozentāls Artis30-V1DeskTime.com / DraugiemGroup
Mārupe
39.  Rūtiņš Jānis30-V3Ragāres
Vietalva
40.Sabo Guy30-V1Ergli
41.Sadowski Robert30-V3SKIPOL.PL_TEAM
Gołdap
42.Sharafutdinov Rafael30-V2Rīga
43.  Sila Dana30-S2Velo Jēkabpils
Jēkabpils
44.Skomorowski Dominik30-V2Skipol.pl_Team
Goldap
45.  Stepāns Normunds30-V2STROPS Technologies
Rīga
46.  Suhanovs Sandijs30-V1Siguldas sporta skola
Sigulda
47.  Šampiņš Roberts30-V1RV2.Ģ
Rīga
48.  Timofejevs Valdemārs30-V3Daugavpils
49.  Upenieks Gundars30-V2SPORTLAT
Rīga
50.  Valtass Ivars30-V2individuali
Mārupe
51.  Vanders Sandis30-V2-
Rīga
52.  Vīgants Raimo30-V1SSK BEBRA
.
53.Zariņš Mariss30-V2Bērziņi
Cēsis
54.  Zudāns Māris30-V2Ikšķile

Sportland 15km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte ArnisV50Salaspils
2.Āboliņš ArvisV30Madona
3.  Aksenoks AivarsV60CSDD
Rīga
4.  Andžāns RaivisV30Trejmājiņas
Rīga
5.  Āriņš ArnoldsV30Sigulda
6.  Armans AustrisV30Siguldas Takas
Sigulda
7.  Avotiņš DidzisV20Madona
8.  Avotiņš MārcisV40Ķekava
9.  Bajārs KasparsV40Makarons un Rīss
Rīga
10.Baldiņš IntisV60Rīga
11.  Bernāns AndrisV40AnKaRa Team
Ugāle
12.  Bernāns LaurisV30SilaEži
Jelgava
13.Bērziņa ViktorijaS16Madonas BJSS
Madona
14.Biedris JānisV40Ogre
15.Bilāns BrunoV16Siguldas sporta skola
Sigulda
16.  Bisenieks IlvarsV20NI Ski Lv Team
Madona
17.  Brics RaimondsV40Mysport veikals-DTG
Pļaviņas
18.Briška BeātaS30Bukulti
19.  Broks JurisV60LiVelo
Viļānu novads
20.  Bukša DanaS40Ziepniekkalns
Rīga
21.  Bukša MartaS16SS "Arkādija"
Rīga
22.Bukšs JēkabsV16Ogre
23.Bukšs UldisV40Ogre
24.  Bukšs VilmārsV50Ziepniekkalns
Rīga
25.  Buravcovs KonstantīnsV30Rīga
26.Burceva ValērijaS16Krāslavas novada Sporta skola Krāslava
Krāslava
27.Burjots JanisV30Ineši
Rīga
28.  Cauka IvoV40Riga city
29.  Caune DainisV60klubs 360
Ļaudona
30.Circens ĒriksV20Balvu novads
31.Circens Indriķis-IntsV16Balvu novads
32.  Daina MartaS20Rīga
33.Dainis EdijsV50Rīga
34.  Dudele GuntaS60Būdaskalns
Smiltene
35.Einikyte RedaS30OK Jaunyste
Klaipeda
36.Eizenbergs SandrisV40Konusu ģimene
Ogre
37.Gaiduļs AivarsV50Rēzekne
38.  Greizis ArtūrsV60-
Madona
39.  Groza ValdisV60Lubāna
40.  Hāna-Valtasa SandraS50individuāli
Mārupe
41.Indrikovas MartinsV30Aglona
42.Jegorova Vanesa-BenediktaS16Madonas BJSS
Madona
43.Jermacans JanisV30Ineši
Ineši
44.  Jermoņins AndrejsV40Garkalnes pag.
45.  Kancāns EmīlsV16Ogres biatlona klubs
Ikšķile
46.  Kancāns KristapsV40Ogres biatlona klubs
Ikšķile
47.Karlsons MārtiņšV40Ogre
48.  Klauģis Roberts-MartinsV20S/S ARKĀDIJA/N&I SkiLV Club
Rīga
49.  Kļaviņš RūdolfsV30Mīdītāji
Madona
50.Kobaļs SergejsV40Rēzekne
Rēzekne
51.Koks JānisV60Madona
52.Konuša EdgarsV40Konusu ģimene
Ogre
53.Konušs KristersV16Konusu ģimene
Ogre
54.  Kostomārovs ArvīdsV40Biksēre
Madona
55.Kovalonoka JelenaS40JELGAVA
56.  Krampe ArmandsV40LAK 4
Riga
57.  Krampe BrunoV20SS Arkādija
Rīga
58.  Krampe IlmārsV50Madona
59.  Kurmis KristapsV20individuāli
Ikšķile
60.  Kvāle Laura-ElizabeteS20SSK BEBRA
Mārupe
61.Labucis JānisV30Madonas BJSS
Madona
62.Lācis ZigmārsV40Tukuma deju skola "DEMO DANCE TEAM"
Tukums
63.  Leimanis SalvisV30Meijermuiža
Cēsis
64.Lesnieks IntarsV40Ikšķile
65.  Levša AnatolijsV60Dinaburg Team
D-pils
66.  Lielmanis EdgarsV40Nav
Alūksne,Rīga
67.Lilo JānisV30Rīga
68.Liumas AidasV50S-sportas
Šiauliai
69.Liumiene DaivaS50Šiauliai
70.  Ļūļe Aleksandrs-ArtūrsV20SS "Arkādija" / N&I SkiLV Club
Rīga
71.Millers KristersV20nav
Jēkabpils
72.Miteniece GunitaS40Jēkabpils
73.  Morovskis LaurisV40Ādaživelo
Ādaži
74.  Ostrovskis EdgarsV30Jūrmala
75.  Ozers JānisV60Jelgava
76.  Paegle ArmandsV40Ogres biatlona klubs
Ķegums
77.Paszkowski HubertV50skipol.pl TEAM
Goldap
78.Pāvuls ImantsV60Valmiera
79.  Pāvuls KasparsV30Valmiera
80.Pētersons EdgarsV30Rīga
81.  Pētersons JānisV30Bauskas Velokomanda
Mēteriena
82.  Pīnups KasparsV50SK Aglona
Aglona
83.Purnins JanisV50loppet team
riga
84.  Putāns LaurisV30Maxima Latvija
Rīga
85.Radivinska EvijaS16Krāslavas novada Sporta skola Krāslava
Krāslava
86.  Rāgs IlvarsV40Ilvarssons sport
Oslo
87.Raščevskis DāvisV30Madona
88.  Rašmanis AigarsV40Jelgava
89.Ratnieks VarisV50Valmiera
90.  Reinsons SandisV20LSPA
Rīga
91.  Riekstiņš EdgarsV40Dobeles novads Bēne
92.  Rubenis AndisV50NBS
Rīga
93.  Sakadiņecs AndrejsV40Rīga
94.  Savickis AigarsV60Smiltene
Smiltene
95.  Savickis RičardsV30Jaujas
pļaviņas
96.  Sebris SilvestrsV20Lēdurga
97.  Serovs PēterisV60Cēsis
98.Shydlouski UladzimirV50Daugavpils
99.Skaris SandijsV40Madona
100.  Sniedzitis ArtūrsV40Rīga
101.  Sprince AndīnaS40Lāči
Ogre
102.Sprincis JānisV40Ogres Biatlona klubs
Ogre
103.Sproģe KristīneS30Lubāna
104.  Spruģevica ViktorijaS20Talsi
105.  Spruģevics JānisV40Talsi
106.Stepāne DiānaS40STROPS Technologies
Rīga
107.  Straume IldzeS50OK Ziemeļkurzeme
Dzilnuciems
108.  Šampiņš KasparsV40Rīga
109.  Šķēps GintsV50Cēsis
110.Šteinbergs JānisV30Smiltene
111.  Šuriņš AldisV50Madona
112.Tihonovs NikitaV30Rīga
113.  Tiltiņš MārisV50Madona
114.Timermane UnaS40BJC Laimīte
Rīga
115.  Vaičius KestutisV50OK Jaunyste
Klaipėda
116.Vaivode Enija-AnnaS30Ineši
Rīga
117.Vanags MārisV50Madona
118.Vecelis Mārtiņš-SeverīnsV16Krāslavas novada Sporta skola Krāslava
Krāslava
119.  Vectirāne IneseS50Rīga
120.  Vēveris ErvinsV40OZO Racing Team
Ozolnieki
121.  Vīgnere AijaS40Satiķi
Saldus
122.Vilciņa KarlīnaS16Rīga
123.  Zariņa Amanda-ReilijaS16Rīga
124.  Zariņš EdgarsV30Madona
125.Ziemele Gerda-MadaraS20Jelgava
126.Zīvere LienaS40Smiltene
127.  Zīvers GuntisV50Smiltene
128.  Zučiks ZigmārsV40DAKO Ziemeļvidzeme
Rīga
129.  Zunda AntisV60Gulbene
130.  Zvirgzdiņš IvarsV40Rīga
131.  Žunda VjačeslavsV40Piramīda tri team
Riga

RITC 7km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aišpurs HarijsVTLSPA
Rīga
2.  Akmens EmīlsVTLSPA
Rīga
3.Alfimova EvgeniiaSTPīles slepo
Rīga
4.Alondere AdrijaSTLSPA
Rīga
5.  Arama MartinsV15Madonas BJSS
Madona
6.Bilāns LeoV15Siguldas sporta skola
Sigulda
7.  Ciekure MarutaSTLSPA
Rīga
8.  Ciekurs KalvisVTLSPA
Rīga
9.Deicmanis HenrijsVTREVERB
Riga
10.Dombrovska IevaSTMadona
11.Dombrovskis UģisVTMadona
12.Dundurs ArnisVTVentspils
13.Dzenovska AneteSTMadona
14.  Eglīte SamantaS15Dzērbenes skola
Dzērbene
15.Eizenbergs MadarsV15Konusu ģimene
Ogre
16.  Erviks EduardsVTLSPA
Rīga
17.  Fiļimonovs AdriansV16Dzērbenes skola
Dzērbene
18.Fiņķis HelvijsVTSPORTLAND
Rīga
19.Freivalde BellaS15z/s Gulbiškas
Ķegums
20.Freivalds LotārsVTz/s Gulbiškas /
Ķegums
21.Gavars KlāvsV15Vecpiebalga
Vecpiebalga
22.  Grants JurisVTLSPA
Rīga
23.  Griķis RičardsVTLSPA
Rīga
24.Grinbergs TomsVTREVERB
RIGA
25.  Grīvane ZaneSTLSPA
Rīga
26.  Gulbe IevaSTLSPA
Rīga
27.  Ģemzis EduardsV15OBC
Rīga
28.Hačatrjana LienaSTMadona
Madona
29.  Harčenko MarksVTLSPA
Rīga
30.  Illarionova AdelinaSTLSPA
Rīga
31.Irbe DaceSTMadona
32.Īstenā JasminaS15Tukuma deju skola "DEMO DANCE TEAM"
Tukums
33.  Jēgers JurisVTLSPA
Rīga
34.  Jurāns MikusV15Dzērbenes skola
Dzērbene
35.Juška AneteSTMadona
Madona
36.  Kalvāns NiksV15Dzērbenes skola
Dzērbene
37.Karpovs MareksV16Dzērbenes skola
Dzērbene
38.Konuša EvitaSTKonusu ģimene
Ogre
39.Krampe ArtursV15Madona
40.  Krauksta DainaSTLSPA
Rīga
41.  Krauze LieneSTSPORTLAT
Rīga
42.  Kreitūzis EdgarsVTLSPA
Rīga
43.  Krēsliņš EdijsVTMadona
44.  Krīgalis KārlisVTBarkava
45.Kristapsone MairitaSTRīga
46.Kristapsons ArkādijsV15SS "Arkādija"
Rīga
47.Krišāne VivitaSTLSPA
Rīga
48.  Kuļikovskis MārtiņšV15Dzērbenes skola
Dzērbene
49.  Lapsa LaurisVTLSPA
Rīga
50.Lediņa GuntaSTSigulda
51.  Lībietis NilsVTN&I SkiLV Club
Mārupe
52.  Lisovskis ĒriksVTIkšķile
53.Lungevičs AgrisVTMadona
54.  Malnačs GustavsV15Dzērbenes skola
Dzērbene
55.Malnačs KārlisV16Dzērbenes skola
Dzērbene
56.  Markuss-Drozds RaivisV15Madonas BJSS
57.  Maskale JutīneSTLSPA
Rīga
58.  Mercs ErlandsVTLSPA
Rīga
59.  Meržvinskis AdriansV15Madonas BJSS
Madona
60.  Miezītis DāvisVTLSPA
Rīga
61.  Miķis DāvisVTLSPA
Rīga
62.  Miļevska EmijaSTLSPA
Rīga
63.  Narkovska KarīnaSTLSPA
Rīga
64.Neimanis EduardsV15Riga
65.  Nelsone DaceSTRīga
66.  Ņizins JustsV15Dzērbenes skola
Dzērbene
67.  Olupa DiānaSTLSPA
Rīga
68.  Ozoliņš MiķelisV15Wirtgen Latvia
Tīnūži
69.  Pahomovs AleksandrsVTLSPA
Rīga
70.  Paio IvitaSTEnerso
Sigulda
71.Patmalniece MonaS15Tukuma deju skola "DEMO DANCE TEAM"
Tukums
72.Pavārs MatīssV15Madonas BJSS
Madona
73.  Pāviška LinardsVTLSPA
Rīga
74.  Petrovs KimsVTLSPA
Rīga
75.  Petrovskis AleksandrsVTRēzekne
76.Piebalgs MārtiņšVTSportlat
Rīga
77.  Platā AmēlijaS15Madonas BJSS
Madona
78.  Plaude EvelīnaS15Dzērbenes skola
Dzērbene
79.  Priede KristiānsVTLSPA
Rīga
80.  Razumovskis EdgarsVTLSPA
Rīga
81.  Reijers DāvidsVTLSPA
Rīga
82.  Rezņikovs BaruhsVTLSPA
Rīga
83.Rozenbergs GustavsV15Dzērbenes skola
Dzērbene
84.Rutka PatrīcijaS15Gulbene
85.Rutkis ArmandsV15Gulbene
86.Sakss PēterisV16Dzērbenes skola
Dzērbene
87.  Samsonova RutaSTLSPA
Rīga
88.  Savickis MārisVTMārciena
89.Serdjuks VladislavsVTRiga
90.Skolmeistere VeltaSTRīga
91.Skujiņa KateS15Babīte
92.Skujiņš ValtsV15Babīte
93.Sniedze MarkussVTCPSS
Vecpiebalga
94.Sprincis BrunoVTOgres Biatlona klubs
Ogre
95.  Stankeviča VanesaSTLSPA
Rīga
96.  Stenders KārlisVTLSPA
Rīga
97.  Stepiņa IevaSTLSPA
Rīga
98.Stērste SarmīteSTDzērbenes skola
Dzērbene
99.  Strads SandisVTLSPA
Rīga
100.  Straume LenartsV15Dzilnuciems
101.  Šampiņš TeodorsV15Auseklis
Rīga
102.Škalikovs SergejsVTCaune team
Madona
103.  Šmite AlīnaSTLSPA
Rīga
104.  Šteinere AnnaSTAlūksne
105.  Šugovska PoļinaSTLSPA
Rīga
106.  Tiltanovs EdgarsVTĒrgļi
107.Timofejevs DmitrijsV15SS Arkadija
Rīga
108.  Timofejevs SergejsVTRīga
109.Tolpežņikovs RobertsV15Siguldas sporta skola
Sigulda
110.Tribisa ArianaS15Krāslavas novada Sporta skola Krāslava
Krāslava
111.Umblejs JustsV15Siguldas Sporta skola
Sigulda
112.Vaļuks ArtūrsVTTukuma deju skola "DEMO DANCE TEAM"
Tukums
113.Visnaps-Lacis RobertsVTTukuma deju skola "DEMO DANCE TEAM"
Tukums
114.  Vuškāns ValtsV15Madona
Madona
115.  Zirnis EmīlsV15Dzērbenes skola
Dzērbene

Jauniešu distance 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābols DominiksV12Madona
2.Ābols MarkussV12Madona
3.Arama AnceS12Madonas BJSS
Madona
4.Avens AdriansV12SK ALAUKSTS
Vecpiebalga
5.Baltausis EdmundsV12MADONAS BJSS
Madona
6.Beinārs HenrijsV12Ogre
7.Buske ArtursV12Madonas BJSS
Madona
8.Ciukore SabīneS12Madona
9.  Eglīte ElīzaS12Dzērbenes skola
Dzērbene
10.Gaiss OttoV12Cēsis
11.  Gipslis Kārlis-LaimonisV12Madonas BJSS
Tauri, Lizuma pagasts, Gulbenes novads
12.  Indriksone MeldraS12Caune Team
Madona
13.Kalējs JēkabsV12Dzērbenes skola
Dzērbene
14.Kalējs KrišjānisV12Dzērbenes skola
Dzērbene
15.Klimovičs MiķelisV12Vecpiebalgas pagasts
16.Klīve AlmaS12Ogres Biatlona klubs
Ogre
17.Klīve AugustsV12Ogres Biatlona klubs
Ogre
18.Kodaļeva ArianaS12Alūksne
19.  Kolveite ElizabeteS12Madonas BJSS
Madona
20.Krastiņa ElzaS12CPSS
Cēsis
21.Labucis EduardsV12Madonas BJSS
Madona
22.Lediņa EmīlijaS12Sigulda
23.  Liepiņš OskarsV12Madonas BJSS
Madona
24.Lukaševics GustavsV12Madonas BJSS
Madonas novads
25.Misiņš PēterisV12Madona
26.Nelsone AnnaS12Riga
27.Nelsons AndrisV12Riga
28.  Ozoliņš KārlisV12Wirtgen Latvia
Tīnūži
29.Paegle ElizabeteS12Ogres biatlona klubs
Ķegums
30.  Pavāre AgateS12Madonas BJSS
Madona
31.  Ploriņa MadaraS12Madona
32.  Plotka PēterisV12Madonas BJSS
MADONA
33.Putāne MaijaS12SS Arkādija
Rīga
34.Rūtiņš JēkabsV12Ogres Biatlona klubs
Ogre
35.  Skraustiņa EnijaS12Madonas BJSS
Madona
36.Sprince NellijaS12Ogres Biatlona klubs
Ogre
37.  Strods RojsV12Madonas BJSS
Madona
38.Šteinbergs RičardsV12Smiltene
39.Vikmane DiānaS12Madonas BJSS
Madona
40.  Zvirgzdiņa IevaS12CAUNETEAM
Madonas BJSS

Bērnu distance 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aizsilnieks MarkussVB3Madona
2.  Babris JānisVB3Dzērbenes skola
Dzērbene
3.Bajārs LeonsVB3Makarons un Rīss
Riga
4.Bardovskis SandijsVB3Madonas BJSS
Madona
5.Beinārs TeodorsVB3Ogre
6.  Briņķis RaivoVB3Madonas BJSS
7.Galejs JānisVB3Madonas BJSS
Madona
8.  Glāzere LauraSB3Rīga
9.Groševa TīnaSB3CPSS
Cēsis
10.Ģemze MadaraSB3OBC
OGRE
11.  Hačatrjans RobertsVB3Madonas BJSS
Madonas BJSS
12.Irbe MikusVB3Madona
13.Klimovičs MiksVB3Vecpiebalgas pagasts
14.Krastiņa AliseSB3CPSS
Cēsis
15.Kraukle PatrīcijaSB3Madona
16.Krūmiņš Emīls-NilsVB3Caune Team
Madona
17.Laizāns ArvīdsVB3Madona
18.Luksts RobertsVB3Balvi
19.Madalāne ZaneSB3Madonas BJSS
Madona
20.Mivrenieks AugustsVB3Vecpiebalga
Vecpiebalga
21.Ošeniece RūtaSB3Maonas BJSS
Madona
22.  Paegle KristapsVB3Ogres biatlona klubs
Ķegums
23.Paio OliversVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
24.Pogulis JānisVB3Dzērbenes skola
Dzērbene
25.Prindulis MiķelisVB3SS Arkādija
Rīga
26.Pudāne AngelīnaSB3Daugavpils Sporta Skola/Biatlona nodaļa
Daugavpils
27.Pumpurs ValtsVB3DZĒRBENE
Dzērbenes pagasts
28.  Ruļuks EdgarsVB3Caune team
Madona
29.  Skraustiņa OdrijaSB3Madonas BJSS
Madona
30.Solovjeva KateSB3Madona
31.  Spalviņa LuīzeSB3Vecpiebalga
Vecpiebalga
32.Stradiņa KatrīnaSB3Madonas BJSS
Cesvaine
33.Stradiņa MartaSB3Madonas BJSS/CauneTeam
Madona
34.  Suhanovs HaraldsVB3SS Arkādija
Rīga
35.Suščenko LīvaSB3Madona
36.  Škaļikova DianaSB3Madonas BJSS (CauneTeam)
Madonas BJSS
37.  Škaļikova SofijaSB3Madonas BJSS
Madona
38.Šteinberga SabīneSB3Smiltene
39.  Tērlovs Davids-KārlisVB3Dzērbenes skola
Dzērbene
40.Tiltanovs EmīlsVB3Ērgļi
41.Trapencieris DāvisVB3Cēsis
42.Veinbergs MarkussVB3Vecpiebalga
Vecpiebalga
43.  Zvirgzdiņš KristapsVB3Madonas BJSS

Bērnu distance 500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arama MarkoVB2Madonas BJSS
Madona
2.Bombāns NiklāvsVB2Madona
3.Buravcova LianaSB2Rīga
4.Burjote Elizabete-BrūkaSB2Ineši
Rīga
5.Dombrovska DārtaSB2Madona
6.  Dzenis ViestursVB2Rīga
7.Galejs RūdolfsVB2Madona
8.Gulbis HenrijsVB2SK Vecpiebalga
Vecpiebalga
9.Keiša LuīzeSB2Vecpiebalga
10.  Kleinbergs JēkabsVB2Dzērbenes skola
Dzērbene
11.Kravcova AgneseSB2Dodkepu.lv
Cēsu novads
12.  Krīgalis KristensVB2Madona
13.Krūmiņš KlāvsVB2Madonas nov. Jaunkalsnava
14.Labucis ValtersVB2Madonas BJSS
Madona
15.Lazdupe MadaraSB2Madona
16.Matisāns DanielsVB2Madonas BJSS
Madona
17.Misiņš TomsVB2Madona
18.Pogule SigitaSB2Dzērbenes skola
Dzērbene
19.Ruļuks RaivisVB2Caune team
Madona
20.Savickis HaraldsVB2Ikšķile
21.Savickis KristersVB2Ikšķile
22.Sokolova MarijaSB2Praulienas Pagasts
23.  Spalviņa LēnaSB2Vecpiebalga
24.Strēlnieks RalfsVB2Madonas BJSS
Madona
25.Trode LīvaSB2Madonas BJSS
Madona

Bērnu distance 300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Briška KlāvsVB1Bukulti
2.Galejs KārlisVB1Madona
3.Hermane HeidijaSB1SK Vietalva
Vietalva
4.Hermanis OliversVB1SK Vietalva
Vietalva
5.Indriksons KlāvsVB1Persiku Raķete
Madona
6.Indriksons ValtersVB1Persiku raķete
Madona
7.Krastiņš AlekssVB1CPSS
Cēsis
8.Kravcova LailaSB1Dodkepu.lv
Cēsu novads
9.Krūmiņa KarlīnaSB1Madonas nov. Jaunkalsnava
10.Ploriņš JumisVB1Madona

Kopā pieteikušies: 418