Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Apvidus skrējiens "Rozentālam pa pēdām 2024" | Saraksts

Bērnu skrējiens - RŪĶI, 400m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksa-Gidrēviča MartaSB7Virves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus
2.Bāča KurtsVB7PĀĶU FLEXĒTAVA
Oškalni
3.Bahs DagnisVB7Saldus
4.Bendrate TelmaSB7Brocēni
5.Biteniece MartaSB7Saldus
6.Bušma RaivoVB9Saldus Novads
7.Cvetkova Annija-KeitaSB9Saldus
8.Čampa EmīlijaSB7Virves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus-Ogre
9.Čampere AivitaSB9SALDUS
10.Davidāne MartaSB9Saldus
11.Dombrovska DoraSB7Saldus Florbola klubs
Saldus
12.Dombrovskis RičardsVB7Saldus
13.Dreimanis RonaldsVB9Saldus
14.Duksis KurtsVB9Skriešanas skola
Piņķi
15.Dumfa Dita-DinaSB7Dobele
16.Eihe MartaSB7PĀĶU FLEKSĒTVA
Saldus
17.  Eņģelis OliversVB9Virves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus-Ventspils
18.Eņģelis TeodorsVB7Virves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus-Ventspils
19.  Eņģelis VernersVB7Virves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus-Ventspils
20.Fiņķe KatrīnaSB7Jelgava
21.Fiņķe KristiānaSB9Jelgava
22.Francis Lūkass-JēkabsVB7Saldus
23.Galane EmīlijaSB9saldus
24.Galdika AmandaSB7Saldus
25.Glūdiņš LūkassVB7Saldus
26.Grīslis GustavsVB9Saldus sporta skola
Saldus nov.
27.Jefremova SofijaSB9Saldus
28.Jefremovs TomsVB7Saldus
29.Juhno RojsVB7BORN2WIN
Liepāja
30.Kapeika OdrijaSB9Saldus novada sporta skola - vieglatlētika
Saldus
31.Kārkliņš RalfsVB9Saldus sporta skola
Saldus
32.Kauliņa ŠarloteSB7Saldus
33.Kauliņš Rodrigo-ArvisVB9Saldus
34.Kēpule OlīvijaSB7Saldus
35.Klāvs PatriksVB7Saldus
36.Krastiņš Gustavs-TomsVB9EVE autosports
Saldus
37.Krūmiņš OliversVB9Tīraine
38.Krūmiņš RojsVB9Tīraine
39.Kuncis Vilis-DzintarsVB7Saldus
40.Ķēpule Amēlija-KristaSB7Saldus
41.Lavrentjevs DominiksVB7Rīga
42.Lokmane AmandaSB9Born2
Liepaja
43.Ļaudams JānisVB7Aizpute
44.  Matisone MartaSB7Virves vilkšanas klubs Novadnieki
Rīga
45.Mažrima SanijaSB9Saldus
46.Meļķe EmmaSB7Saldus
47.Meļķis MiksVB7Saldus
48.Miezītis GabrielsVB9Saldus pamatskola
Saldus
49.Mihailova EmīlijaSB7Saldus
50.Mihailovs AmirsVB7Skriešanas skola
Rīga
51.Mikane ElīzaSB9Silmači
Skrunda
52.Mukāne Elija-AnnaSB9Saldus
53.Mukāne Elija-AnnaSB9Saldus
54.Ošenieks UģisVB9Saldus sporta skola
Saldus
55.Ozola EmīlijaSB9Ozoli-Liepāja
Liepaja
56.Ozoliņš RihardsVB7Saldus
57.Ozols EinārsVB7Ozoli-Liepāja
Liepaja
58.Pelsis ĒriksVB7Džudo klubs Saldus
Saldus
59.Pļuskis RenārsVB7Saldus
60.Poļaka EstereSB7Saldus
61.  Poļaks MiksVB7Saldus
62.Povilaite KeitaSB7Saldus
63.Prauliņš MārcisVB7Saldus
64.Pupins DmitrijsVB9Arkādija
Rīga
65.Sebeža EimijaSB7Silmači
Skrunda
66.Seņins AdriansVB7SK Mitauer
Jelgava
67.  Silakaktiņa MartaSB7Saldus
68.  Siliņš ValtersVB9saldus
69.Sirmā HannaSB9Saldus Sporta skola
Saldus
70.Sļesarenoks AleksandrsVB9SS Arkādija
Riga
71.Sulce MelānijaSB7Jelgava
72.Suseklis DāvidsVB7Saldus
73.Svilāne IevaSB7Saldus
74.Svilāne MartaSB9Saldus
75.Šimetava MelānijaSB7Rūķi
Saldus
76.Šimetavs GustavsVB7Ruķītis
Saldus
77.Štāls AlbertsVB7PII Sienāzītis
Saldus
78.Šteinbergs KristersVB7Saldus
79.Švalbe EimijaSB7Saldus
80.Švalbe KortnijaSB7Saldus
81.  Ūdris GastonsVB9Lutriņu pamatskola
Saldus
82.Valāts PaulsVB9MĀKU PELDĒT
Saldus
83.Vicinskis Roberts-KristapsVB9Brocēnu cilpotājas
Pampāļi
84.Vīksna Alise-AnnijaSB7Maratona klubs
Tukums
85.  Vilmane PatrīcijaSB9Saldus Sporta Skola
Saldus
86.Vilnis EmīlsVB9Saldus nov.
87.Vindzola NikolaSB7Saldus
88.Vītols EvertsVB7Gramzda
89.Zadovskis MārcisVB7Saldus
90.Zagorska AliseSB9Jelgava
91.  Zariņa AneteSB9Saldus novada sporta skola vieglatlētika
Saldus
92.Zariņa ViviānaSB9Saldus

Skrējiens - GAVILĒJOŠIE BĒRNI, 1300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RihardsVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
2.  Apse ReinisVB11LEEVON sporta klubs
Saldus
3.Atvara KateSB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
4.  Bahmanis MarksVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
5.  Bartušēvics TomsVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
6.Bendrate TinceSB11Saldus novada Sporta Skola
Brocēni
7.Bļusins TomsVB11Saldus sporta skola
Saldus
8.  Boruto TomsVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
9.Dumfa Daniela-DartaSB11Dobele
10.Eidiņš GustavsVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
11.Feldmane JasmīnaSB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
12.Glūdiņš LevissVB11Māku peldēt
Saldus
13.  Grīnbergs GustavsVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
14.Ivanovs EmīlsVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
15.Jakšta ElisaSB11Bunka
16.  Klapote SofijaSB11Skriešanas skola
Riga
17.  Kļava RobertsVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
18.  Kucina MadaraSB11Saldus novads
19.Ķepale SeidijaSB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
20.Loladze VioletaSB11Saldus sporta skola: airēšana
Brocēni
21.  Ļaudams KārlisVB11Aizpute
22.Milta ArtaSB11MĀKU PELDĒT
Saldus
23.Ošeniece PaulaSB11Saldus sporta skola - basketbols
Saldus
24.Ozola ElizabeteVB11Ozoli-Liepāja
Liepaja
25.Ozola EvelīnaSB11Ozoli-Liepāja
Liepaja
26.Ozoliņa LāsmaSB11Saldus
27.  Pupina OlgaSB11Arkādija
Rīga
28.  Pupins VladimirsVB11Arkādija
Rīga
29.  Pūpola LoteSB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
30.Siliņa NikolaSB11Saldus
31.Strode AmandaSB11Saldus
32.  Šteinberga AdrianaSB11Saldus
33.  Zeltagrauds MagnusVB11Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
34.Zemīte DenijaSB11FOLKMAŅI
Jelgava
35.Zolmane PaulaSB11MĀKU PELDĒT
Saldus

Skrējiens - SKATS NO BALKONA, 2km - 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVT40Madona
2.Akerfelde LindaSTSaldus jaunsargi
Saldus
3.Akerfelds MatīssVT14Saldus jaunsargi
Saldus
4.  Albiņš MaratsVT14Saldus jaunsargi
Saldus
5.  Andersons KevinsVT14Saldus Florbola klubs
Saldus
6.Andrušaite HeidijaST14Saldus
7.  Apinis ArdisVTSaldus jaunsargi
Blīdene
8.  Arums MiksVTSaldus Florbola klubs
Saldus
9.  Avdejevs GuntarsVT50SvansSport
Ogre
10.  Bāliņš EvertsVT14Saldus Florbola klubs
Saldus
11.Bērziņa AliseVTMadona
12.  Birziņš RalfsVT14Saldus jaunsargi
Saldus
13.Birzniece AneteST147.klases Lutrini
Saldus
14.  Blumbergs KristiānsVT40Jelgava
15.  Blūzma ArvoVT14Saldus jaunsargi
Saldus
16.Borozinskis DzintarsVT50Maratona klubs
ĶEGUMS
17.Borozinskis KasparsVTMaratona klubs
ĶEGUMS
18.  Brazovskis KasparsVT40Codes Malēji
Code
19.Brizga EmīlsVT14Skrundas jaunsargi
Skrunda
20.Budjko MaratsVT14SS Arkādija
Rīga
21.Budjko NelliST14SS Arkādija
Rīga
22.Budule Marta-PaulaSTSaldus jaunsargi
Druva
23.Būmeistere ŠarloteST14Saldus
24.Burlakova SanijaSTSaldus
25.Burlakovs ArtursVT40Saldus
26.Butnorjus RendijsVT14Lutriņu panatskola 7.klase
Lutriņi
27.  Cērps KristersVTSaldus jaunsargi
Gaiķi
28.  Dēvita MartaSTSaldus
29.Dobkeviča LindaSTSaldus
30.Dombrovskis HugoVT14Saldus Florbola klubs
Saldus
31.Dravnieks ArmīnsVT14Saldus Florbola klubs
Saldus
32.  Dreimane LindaST40Saldus
33.  Dukse UndīneST14Skriešanas skola
Piņķi
34.Dumfs Daniels-DavisVT14Skrunda
35.  Eberliņš SvensVT14Saldus jaunsargi
Saldus
36.Ellere TeiksmaST40Codes Malēji
Jaunmārupe
37.Ermika AgitaST50Rīga
38.Fogelis ArnoVT14Saldus jaunsargi
Saldus
39.Fogelis ErnestsVT14Saldus jaunsargi
Saldus
40.Gaile SabīneST14Saldus
41.  Gailīte TīnaSTSaldus jaunsargi
Saldus
42.  Geste EnijaSTDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
43.  Golovčinskis MarkussVT14Saldus jaunsargi
Saldus
44.  Grants RobertsVTSaldus jaunsargi
Blīdene
45.  Grants TomsVT14Saldus jaunsargi
Blīdene
46.  Gumjankina KeitaST14Saldus jaunsargi
Saldus
47.Gustiņa MartaST14Triatlona akademija
Dobele
48.  Heize KristapsVT14Saldus jaunsargi
Saldus
49.Ivanova TaisijaST14Rīga
50.Jansone EstereSTSaldus jaunsargi
Saldus
51.  Jansone MegijaSTDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
52.  Jostmane EvelīnaST14Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
53.  Juhno ElizabeteST14BORN2WIN
Liepāja
54.  Kazakevičus NikolaST14Saldus jaunsargi
Saldus
55.  Kiršteine AliseST14Kalnsētas Pamatskola
Saldus
56.  Klapote SofijaST14Skriešanas skola
Riga
57.Klāva LailaSTSaldus
58.  Kļava PaulaST14Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
59.  Kominnika KristīneSTSaldus jaunsargi
Blīdene
60.  Krauja KristersVT14Saldus jaunsargi
Blīdene
61.Kreitsar VeronikaST40SvansSport
Rīga
62.  Kronbergs OskarsVTDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
63.Krūmiņš HaraldsVT14Saldus jaunsargi
Druva
64.  Kubišķins ArgutsVT14Saldus jaunsargi
Gaiķi
65.  Ķepals DanielsVT14Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
66.Lasmane IntaST50Tukuma nov., Slampe
67.Laube Jānis-PaulsVT14Kuldīga
68.  Lavrentjeva AlīnaST40Rīga
69.  Liekmane DzintraST50Nīkrāce
70.Liekmanis JustsVT14Skrunda
71.  Liekmanis RaivoVTNīkrāce
72.  Liepa DārtaST14Saldus jaunsargi
Druva
73.  Liepa KeitaST14Skrundas jaunsargi
Dzelda
74.  Liepa LauraST14Saldus jaunsargi
Druva
75.  Lignicka KendijaSTSaldus jaunsargi
Druva
76.Livčāne MartaSTSkriesanas skola
Rīga
77.  Lokmanis KārlisVT14Born2Win
Liepāja
78.Ļitvičenko AlīnaSTSaldus sporta skola: airēšana
Brocēni
79.Mališko OskarsVTSaldus
80.  Mālmeisters GustsVT14Saldus Florbola klubs
Saldus
81.Medisone LieneST40Lielais ciems
Lielais ciems
82.Meļķe RitaSTSaldus
83.Meļņikova AnnijaST14Liesma
Saldus
84.  Meļņikova SendijaST14Saldus Sporta skola
Saldus
85.Miezītis SebastiansVT14Saldus jaunsargi
Saldus
86.  Mikans PaulsVT14Silmači
Skrunda
87.  Muižarāja KitijaSTDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
88.  Muižarājs JurģisVT14Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
89.  Naglis AinārsVT50Rīga
90.Ņukša AliseSTSaldus
91.Ozoliņa DanielaSTSaldus jaunsargi
Druva
92.Pabērza AliseSTSaldus jaunsargi
Saldus
93.Petruks EdvardsVT14Saldus sporta skola
SALDUS
94.  Prelgauskis PaulsVT14Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
95.Priedīte ElzaST14Saldus novada sporta skola
Saldus
96.  Pupina AleksandraSTArkādija
Rīga
97.  Purviņš AnatolijsVTSalaspils
98.Purviņš Edvarts-ErnestsVTSalaspils
99.  Radvils KārlisVTDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
100.Rēfelde MartaST14Saldus
101.  Reinis AleksisVT14Saldus jaunsargi
Brocēni
102.  Reinsons RolandsVTSaldus Florbola klubs
Saldus
103.  Rimovičs AlekssVT14Kuldīgas novada Sporta skola
Kuldīga
104.Rozenberga SintijaSTFOLKMAŅI
Eleja
105.  Rutkis-Joenurms ReinisVT14Saldus jaunsargi
Blīdene
106.  Samsone DārtaST14Saldus jaunsargi
Druva
107.Sandness LukassVT14Skriešanas skola
Rīga
108.  Sebeža AnitaST50Maratona klubs
Skrunda
109.  Siliņš NiklāvsVT14saldus
110.Sneidere GuntaST50Liepāja
111.Svilāns GustavsVT14Saldus jaunsargi
Saldus
112.  Šefanovska ZaneSTSaldus jaunsargi
Saldus
113.Šneiders EdgarsVT50Liepāja
114.  Šuke ValērijaST14Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
115.  Timma KeitaST14Saldus jaunsargi
Blīdene
116.Tomsons MarkussVT14Lutriņu pamatskola 7 klase
Saldus
117.  Valdājeva MontaST14Saldus jaunsargi
Saldus
118.Vatuļins ValtersVT14Saldus Florbola klubs
Saldus
119.  Vectīrele MaijaST14Lutriņu pamatskola 7. Klases
Saldus
120.Vēza EmīlsVT14Saldus jaunsargi
Saldus
121.  Vicinska Rūta-AlmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
122.Vīndedzis VigoVT14Saldus jaunsargi
Druva
123.Zabarovska LoteSTSaldus Florbola klubs
Saldus
124.Zabarovskis KurtsVT14Saldus Florbola klubs
Saldus
125.Zalupa KateST14Saldus jaunsargi
Saldus
126.  Zēberga AliseST14Dienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga
127.  Zēberga Lelde-LeilaSTDienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga
128.  Zeltagrauds MarkusVTDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
129.Zemīte TatjanaST40FOLKMAŅI
Jelgava
130.  Ziediņš RobertsVTSaldus Florbola klubs
Saldus
131.  Zīle KevinsVT14Saldus jaunsargi
Saldus
132.Zonbergs NaurisVTSaldus
133.  Zveja ValtersVT14Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
134.Želve-Dombrovska EvaST40Saldus Florbola klubs
Saldus

Skrējiens - SKATS UZ MIESTU, 5km - 6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis5V40Rīga
2.  Aigars Toms5V40Liepāja
3.  Aksenoks Kaspars5V50Riga
4.  Aksenoks Kristofers5V18Rīga
5.  Albrekte Rebeka5S18Saldus jaunsargi
Saldus
6.Alexandre Emile5VLiepāja
7.  Apuļska Kristiana5S18Kalnsētas Pamatskola
Brocēni
8.  Apuļskis Aigars5V18Kalnsētas Pamatskola
Brocēni
9.  Balodis Mareks5V18Skrundas jaunsargi
Skrunda
10.  Beiers Artūrs5V18Saldus Florbola klubs
Saldus
11.Bērziņa Antra5S50individuāli
Saldus nov.
12.  Birkenberga Signe5SLiesma
Saldus
13.  Birznieks Adrians5V18Kalnsētas Pamatskola
Lutriņi
14.  Blumbergs Kristers5V18Jelgava
15.  Blumbergs Ričards-Tomass5VJelgava
16.Boldisevics Konstantins5VRiga
17.Borozinskis Dzintars5V50Maratona klubs
ĶEGUMS
18.Borozinskis Kaspars5VMaratona klubs
ĶEGUMS
19.  Brante Gita5S40Saldus vidusskola
Saldus
20.  Brants Didzis5V50Saldus
21.Briede Laura5SSB Liesma
Saldus
22.Broks Harijs-Pēteris5VBrocēni
23.Burtniece Kitija5S18Kalnsētas Pamatskola
Oškalni
24.Dimza Agnese5SSaldus jaunsargi
Remte
25.  Dombrovskis Oto5V18Saldus Florbola klubs
Saldus
26.Drozdova Ilze5SSK BULTA
Sarkaņi
27.  Druavskalns Roberts5V18Saldus jaunsargi
Saldus
28.Dviļa Signese5SSaldus
29.Eihe Elīna5SPĀĶU FLEKSĒTVA
Saldus
30.Eihe Miks5VPĀĶU FLEKSĒTVA
Saldus
31.  Ekšteina Gabriela5S18Skrundas jaunsargi
Skrunda
32.  Geršebeks Ralfs5V18Saldus jaunsargi
Saldus
33.  Grīnberga Zinaida5S50RVSK
Rīga
34.  Gurjankins Daniels5V18Kalnsētas Pamatskola
Saldus
35.Ģirkale Teiksma5S50Bauska
36.  Hoeppner Mila5S18Skrundas jaunsargi
Skrunda
37.  Jākobsone Līga5SRīga
38.Jakovļevs Artūrs5VTukums
39.  Jansosns Aivars-Gusts5V18Saldus jaunsargi
Saldus
40.Kazakevičs Daniels5V18Dagda
41.  Kiršteine Anna5S18Kalnsētas Pamatskola
Saldus
42.  Klāvs Reinis5V18Saldus jaunsargi
Lutriņi
43.Krastiņa Evelīna5S18Saldus jaunsargi
Zante
44.  Kuģis Ralfs5VMaratona klubs
Kocēnu nov.
45.Kukes Timurs5V18SS Arkādija
Rīga
46.  Ķestere Vanesa-Paula5S18Saldus jaunsargi
Saldus
47.  Lāčkalns Markuss5V18Kalnsētas Pamatskola
Kuldīga
48.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra5S50Rīga
49.  Leismanis Krists5VMaratona klubs
Ventspils
50.Leskovičs Gatis5V40Tukums
51.Ļaudams Guntars5V50Aizpute
52.  Mālniece Solveiga5SSaldus jaunsargi
Saldus
53.  Margevičs Toms5V18Saldus jaunsargi
Saldus
54.Mateus Inga5S40Saldus
55.Mažrima Agija5SSaldus
56.Miezīte Mārīte5S40Saldus
57.  Mihailova Olga5SSkriešanas skola
Rīga
58.Mikans Jānis5V40Silmači
Skrunda
59.Miķelsone Ieva5S40Rīga
60.Miķelsons Atis5V50Tukums
61.  Milts Haralds5V18Saldus Florbola klubs
Saldus
62.Muižniece Ilzīte5S50Smiltene
63.  Mušketova Adriāna5S18Saldus jaunsargi
Zante
64.  Nadijevskis Dāvis5V18Saldus Florbola klubs
Saldus
65.  Novikovs Leonīds5VBēne
66.  Novokreščenihs Tomass5V18Saldus jaunsargi
Saldus
67.  Ozoliņš Rinalds5V18Saldus jaunsargi
Druva
68.  Ozols Atis-Eduards5V18Saldus jaunsargi
Saldus
69.  Pāvila Alise5S18Dienvidkurzemes sporta skola
Priekule
70.Pelse Diāna5SSaldus
71.  Pūkaine Anija5S18Saldus jaunsargi
Saldus
72.  Pūpola Maija5S50Maratona klubs/Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
73.Purviņš Emīls5VDurbe
74.Račkauska Nikola5S18Skrundas jaunsargi
Dzelda
75.  Radvils Artūrs5V18Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
76.  Radziņa Ilva5S40Tukums
77.  Rakšte Līga5SMaratona klubs
Rīga
78.Rasa Toms5V18Saldus jaunsargi
Zante
79.Ronis Mārtiņš5V40Tukums
80.Sakeris Rimantas5V50Victoria
Gargždai
81.Savoņi Nikola-Patrīcija5S18Brocēni
82.Savva Annija5S18Saldus jaunsargi
Zante
83.  Seņins Artjoms5VSK Mitauer
Jelgava
84.Slesarenoka Angelina5S18SS Arkādija
Riga
85.  Sorokina Sandija5SASK Patria
Durbe
86.  Spradzis Kārlis5V18Saldus Florbola klubs
Saldus
87.  Sproģis Rūdolfs5V18Saldus Florbola klubs
Saldus
88.Strautmanis Klāvs5V18Kalnsētas Pamatskola
Saldus
89.  Strogonova Luīze5SBrocēni
90.Svilāne Inga5SSaldus
91.Svilāns Mairis5VSaldus
92.  Šteinberga Sabīne5S18Saldus jaunsargi
Saldus
93.Šteins Artūrs5V18Saldus jaunsargi
Saldus
94.  Štencele Agnese5SSaldus
95.Štokmanis Dāvis5VDižstende
96.  Šulcs Juris5V50SIA Joker Ltd.
Cēsis
97.Švalbe Pēteris5VSaldus
98.  Trofimova Annija5S18Saldus jaunsargi
Saldus
99.  Turka Samanta5SSaldus sporta skola
Saldus
100.  Ūdre Sabīne5S18Kalnsētas Pamatskola
Skrunda
101.  Uļjanovs Ralfs5V18Skrundas jaunsargi
Skrunda
102.Valdājevs Krists5V18Saldus jaunsargi
Saldus
103.  Vanderzellis Juris5V18Saldus jaunsargi
Zante
104.  Vicinska Liesma5S50Brocēnu cilpotājas
Brocēni
105.  Zakevics Edžus5V18Saldus jaunsargi
Brocēni
106.  Zalcmanis Kristers5V18Saldus Florbola klubs
Saldus

Skrējiens - DZĪVES DEJA, 10km - 12km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne Dana10S40LiVelo / Zelta Zeme
Līvāni
2.  Astaševska Anete10SSK Katrīna
Kuldīga
3.  Audere Silva10SPriekuļi
4.  Babkins Mārtiņš10VSK BULTA
Rīga
5.Bāča Jānis10VPĀĶU FLEXĒTAVA
Oškalni
6.Baikova Vivita10S50Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
7.Barovska Madara10SSaldus
8.Beldavs Aivars10V50Rīga
9.  Berga Linda10S40Piltene
10.  Bogdanovs Kaspars10VVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus
11.Brauns Valdis10VVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus
12.Briede Daiga10SSaldus
13.  Brucis Arnis10VLiepāja
14.  Bruskovskis Elvis10V18Saldus jaunsargi
Saldus
15.Cabule Enija10S18Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
16.Čampa Mārtiņš10VVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus-Ogre
17.  Davidauska Laura10SVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Rīga
18.Dazarts Andris10V50Kuldīga
19.  Dobele Kristīne10SMārupe
20.Drozdova Ilze10SSK BULTA
Sarkaņi
21.Ēķupe Kristīne10S50Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
22.  Eņģelis Toms10VVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus-Ventspils
23.Fiļipova Mārīte10SBrocēni
24.  Fīrere Anna-Marija10SSaldus OK
Brocēni
25.  Fjodorovs Artjoms10VOgre
26.Freimane Dzintra10S50Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
27.Garda Renārs10VRiga
28.  Geidāne Kitija10SVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus
29.Grigorjevs Maksims10V18Ogre
30.Gustiņa Elīza10S18Triatlona akadēmija
Dobele
31.Gūtmane Ginta10SVeselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
32.Irbenieks Kristiāns10VSaldus jaunsargi
Saldus
33.  Ivanovs Oļegs10V40SIA Ceram Optec
Līvāni
34.  Jankavs Pauls10VLiepāja
35.Jansone Solveiga10S40Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
36.Jaunzeme Zaiga10S40Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
37.  Jekuma Ketija10SSaldus
38.  Juhno Baiba10SBORN2WIN
Liepāja
39.  Juhno Sergejs10V40BORN2WIN
Liepāja
40.  Kalniņa Ieva10S18Gulbenes novada vidusskola
Gulbene
41.  Kalniņš Didzis10V50MARATONA KLUBS
Rīga
42.Kārkliņa Simona10SLiesma
Saldus
43.  Kronberga Ilze10S40TUKUMS
44.  Kuļikausks Raivo10V40Sēburgas vikingi
Grobiņa
45.Kurakina Līga10SVeselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
46.  Kursišs Rolands10V40Jelgava
47.  Kuža Mārtiņš10VVeselības grupa
Druva
48.  Lagzdina Margita10S50-
Riga
49.Le-Gall Alexis10VRennes
50.Leimante Evrika10SGrobiņa
51.Linde Zigmunds10VJekabpils
52.Lokmanis Arturs10V40Born2Win
Liepaja
53.  Lūse Ināra10S50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
54.  Lūse Madara10SIM run club
Rīga
55.Mažrims Māris10VSaldus virves vilkšanas klubs
Saldus
56.Medne Heidija10SVeselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
57.Mežgaile Linda10SIM run club
Rīga
58.  Mežulis Ansis10V50Jūrmala
59.Mineiks Andis10V18Saldus jaunsargi
Saldus
60.  Nuķis Jānis10V40Rīga
61.  Oliņš Raimonds10V40Virves vilkšanas klubs Novadnieki
Ventspils
62.Ozola Agnese10SVeselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
63.Peholte Inita10SLiesma
Saldus
64.Peleģis Klāvs10VSaldus
65.Peleģis Toms10VE.Z.H
Saldus
66.Pinkovska Daira10SVeselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
67.  Potrubeiko Tatjana10SRiga
68.Pūpola Aiga10SSaldus jaunsargi
Brocēni
69.  Reinis Ralfs10V18Saldus
70.Rītiņa Inga10S50Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
71.Rītiņš Ronalds10SVeselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
72.Rītiņš Ronalds10VVeselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
73.Romanovskis Māris10VRīga
74.  Rozmiaņeca Kristīne10SIM run club
Rīga
75.  Rožleja Rebeka-Krista10SVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus
76.  Sakne Jānis10VVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus
77.Savoņi Gabriela-Karolina10S18Brocēni
78.  Smirnova Aiga10S50Pūre
79.  Stiprais Emīls10VSK Tērauds
Madona
80.Strakšs Ivo10VSaldus
81.  Sūna Kristaps10V40Sk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
82.  Šabāns Kaspars10V50SK Katrīna
Kuldīga
83.Ševele Ilze10S50Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
84.  Šimkjavičs Arturs10VSaldus
85.Šreitmane Oksana10S40Veselīga un aktīva dzīvesveida klubs
Saldus
86.  Štamere Līva10SSaldus Novada Sporta skola
Saldus
87.  Tauberis Jānis10VSaldus
88.  Thiebaut Pierre10VLiepāja
89.  Titova Jeļena10SLEC Team
Rīga
90.  Učaikins Sandis10V40Virves vilkšanas klubs Novadnieki
Saldus
91.  Vaiders Rinalds10VVirves vilkšanas klubs Novadnieki
Ogre
92.  Veidmane Irina10S40Rīga
93.  Veisberga Vineta10S50Saldus boksa klubs
Saldus
94.Vītols Mārtiņš10VSēburgas vikingi
Grobiņa
95.Zabarovskis Kristaps10V40Saldus Florbola klubs
Saldus
96.Zadovskis Arturs10VSaldus
97.  Zadovskis Gundars10VSaldus
98.Zavicka Vita10S50JELGAVA

Skrējiens - PARKA AINAVA AR FAUNIEM, 20km - 22km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Austrums Raitis21VRīga
2.  Babkins Mārtiņš21VSK BULTA
Rīga
3.Blumbergs Māris21V50MRC
Ventspils
4.Brauns Ivars21V40Seawolf
Sigulda
5.Brizga Mārtiņš21VSkrundas jaunsargi
Skrunda
6.  Dūka Jānis21Vpurenn.com
Cēsis
7.Ernsons Dzintars21V40Saldus
8.  Garbaciunas Vaidas21VKauno BMK
Kaišiadorys
9.  Geršebeks Emīls21V18Saldus jaunsargi
Saldus
10.  Gruberte Zane21S50Rīga
11.  Gulbis Kristaps21VRīga
12.  Gustiņa Liene21SDobele
13.Jaunķierpis Andis21V50Maratona klubs
Pope, Ventspils nov.
14.  Kalnups Aigars21VSSK Bebra/Takusports
Ķekava
15.  Kopmanis Jānis21V50LSC
Rīga
16.Laube Jānis21V40Kuldīga
17.  Laube Māra21S40SK Katrīna
Kuldīga
18.  Limanāns Dainis21V40RIEKSTI
Biksti
19.Litavnieks Viestards-Vents21VRīga
20.  Magone Kristaps21VScott running latvia
Sigulda.
21.  Margevičs Krišs-Magnuss21V18Saldus jaunsargi
Saldus
22.  Mežiels Jānis21VmySport
Ogre
23.  Muško Dainis21V40Kartavkalnu Buki
Jaunpils
24.  Pranckūnas Petras21V50Na, pagauk!
Vilnius
25.  Prielgauskas Saulius21V405 Kalnai
Mažeikiai
26.  Pūpola Iveta21S40Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
27.Pūpols Jānis21VSaldus jaunsargi
Brocēni
28.  Rusmanis Agris21V40Saldus
29.  Skore Ģirts21V50Kuldīga
30.  Šimkovs Eduards21VVIA-S Running Division
Liepāja
31.  Šķilvalts Elvis21VLiepāja
32.  Šteinbergs Emīls21V18Saldus jaunsargi
Saldus
33.Vāce-Vecvagare Sigita21S40ultrataka.lv
Saldus/Rīga
34.  Vecvagaris Matīss21V40ultrataka.lv
Liepāja
35.  Zemturis Matīss21VMamma piespieda
Ogre
36.  Žuravļovs Raivo21V18Saldus jaunsargi
Saldus

Kopā pieteikušies: 501