Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Liepājas pusmaratons | Saraksts

Liepāja, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV2BE1ST
Rīga
2.  Abikis ModrisVMALPILS
3.  Āboltiņa AnnaSRiga
4.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
5.  Ādamsone SantaSRíga
6.  Ādamsons MārisVLimbaži
7.  Adjukovs PjotrsVLattelecom
Liepaja
8.  Alksne LīgaSSportland
Rīga
9.  Amatniece ElinaSpulsometrs.lv
Tukums
10.  Andersons OskarsV40
11.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
12.  Antonovs AndrejsVZoorbagan
Carnikava
13.  Arājs MārisVSportland
Rīga
14.  Armans AustrisVPATRIA-Mmēbeles
Rīga
15.  Ārons VoldemārsVJensen Metal
Liepāja
16.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
17.  Atteka ArnisVRīga
18.  Aukmanis NaurisVPATRIA NUTRITION
Olaine
19.  Ausmanis KristapsVSportland
Rīga
20.  Auziņš MārtiņšV40Individuāli
Rīga
21.  Auziņš RaimondsV50Liepāja
22.  Bairaševskis ValerijsVRiga
23.  Balčis RičardsVLiepāja
24.  Balinskis SandrisV40Moller Auto Ventspils
Ventspils
25.  Baltiņa EvitaS
26.  Balunovs EdgarsVVSK NOSKRIE/OLAINFARM
Rīga
27.  Bandurins PēterisVRīga
28.  Basins OstapsVRīga
29.  Baukerts JānisVRiga
30.  Baumanis ImantsVSportland
Rīga
31.  Bautris DainisVDB Running
Rīga
32.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
33.  Behmanis MārtiņšVSportland
Rīga
34.  Belevičs JurisV40Ogre
35.  Belousovs VadimsV
36.  Beļajevs GenādijsVSportland
Rīga
37.  Bergmanis IlvarsV
38.  Berķe-Berga LindaSI LOVE RUNNING
Rīga
39.  Bērziņš AndrisV40
40.  Bērziņš KristapsVSPORTLAND/NIKE
41.  Bērziņš MārisVSportland
Rīga
42.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
43.  Biedrīte IevaSJelgava
44.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
45.  Birks AivarsV50VSK Noskrien
Rīga
46.  Birzniece-Stundiņa IlzeSVSK Noskrien
Rīga
47.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
48.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
49.  Blūms ReinisVRīga
50.  Bodnieks DairisV40
51.  Boiko KirilsV
52.  Bondarenko ArtursVLiepaja
53.  Borozdins AleksisVSportland
Salacgrīva
54.  Brahmanis AinārsV40SK Katrīna
Kuldīga
55.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
56.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
57.  Braunfelds UvisV40Moller Auto Ventspils
Ventspils
58.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
59.  Bremze NormundsV50OGRE
60.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
61.  Broks KristapsVVSK Noskrien
Rīga
62.  Bruņeniece SandraSVSK Noskrien
Braunschweig
63.  Bruss KristapsVVSK Noskrien
Tērvete
64.  Budņikovs JurisV
65.  Budre IneseS40Rīga
66.  Buko DanielsVLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
67.  Buls RaimondsV40Jūrmala
68.  Būmans GuntarsV50Liepāja
69.  Būmans KārlisVVSK Noskrien
Liepāja
70.  Bušs AldisVSK Tērauds
Rīga
71.  Butkevičs JānisV40Rīga
72.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
73.  Butkus RimvydasV40Joniškis
74.  Ceika KristīnaSNūjo ar vējo
Liepāja
75.  Ceika LailaS50Valmiera
76.  Cibulis MartynasVŽvėrida
Joniškis
77.  Cibuļa SvetlanaSSwedbank
78.  Cibuļskis ŽanisV
79.  Cifersons EdvīnsV50Rīgas piensaimnieks
Rīga
80.  Cimbals DenissV40I Love Running
Mezares
81.  Cirsis AskoldsV40MARATONA KLUBS
Jelgava
82.  Ciukmacis AldisV40Rēzeknes novads
Ozolaine
83.  Čerņevska LaumaSVSK Noskrien
Rīga
84.  Čerpakovskis ValdisVMārupes novads
85.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
86.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
87.  Dapkuviene LauraSJonava
88.  Dasko JevgenijsVIronman.lv
Liepāja
89.  Dazarts MārisVKuldīga
90.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
91.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
92.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
93.  Dharani TaniyaSCSRwarriors
94.  Didrihsons TomsVRiga
95.  Dieviņa DaceSLiepāja
96.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia 1
Corinth
97.  Dmuhovskis VladislavsVLattelecom
Rīga
98.  Dopolskas ValdasVSK Metroons/ Nike-1
Paberže
99.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
100.  Dovnarovičs ĒriksVRiga
101.  Dremin SemenVAccenture Latvia 2
102.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
103.  Dudarjoks DmitrijsV40Rīga
104.  Dudels AndrisV50da-marathon
Daugavpils novads
105.  Dumbrovska AntraSJurmala
106.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
107.  Dzelme LitaS40Rīga
108.  Dzene EgijaS
109.  Dzintars KasparsV40FK BANDAVA
Priekule
110.  Eglītis RaimondsVLiepāja
111.  Eidins UldisVVP Fitness and Beauty
Grobiņa
112.  Eižvertiņš GatisVIndividuali
Tukuma raj.
113.  Ekholm ElmarV50Laguja
114.  Elbergs EdgarsVBar Department
Rīga
115.  Else AsnateSMazsalaca
116.  Evertovskis KārlisVSportland
Rīga
117.  Fabriciuss AinārsVLiepāja
118.  Fabriks ZandaS
119.  Folkmanis KalvisVLiepāja
120.  Freimanis DāvisVSportland
Rīga
121.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
122.  Gaile SantaSJelgava
123.  Gailis JānisV40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
124.  Galašina AnitaSSportland
Rīga
125.  Galeniece IevaSIevas
126.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
127.  Gerasimčiks ArtjomsVSwedbank
128.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
129.  Golubeckis VitālijsVVSK Noskrien
Rīga
130.  Golubevs MihailsVRīga
131.  Grahovska VitaSAccenture Latvia 3
Ķeguma novads
132.  Greiškāne DaigaS40SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Jelgava
133.  Grickeviča OlgaS50I love running
Riga
134.  Grickus DaigaSSK Tērauds/Nike/Sportland
Rīga
135.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
136.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
137.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
138.  Gromovs ArnisV50IRONLAT
Rīga
139.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
140.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia 3
141.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
142.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
143.  Gudēvics-Liepiņš JurisVVSK Noskrien
Rīga
144.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
145.  Gurejevs OļegsV40Ilmājas Kojoti
Rīga
146.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
147.  Ģēģeris JānisVLiepāja
148.  Ģirne BaibaSSwedbank
RĪGA
149.  Heinsbergs KristapsVSportland
Jūrmala
150.  Heringa JelenaS40Skriešanas akadēmija
Liepaja
151.  Hess RihardsVRēzekne
152.  Ieleja AgraS40Rīga
153.  Ielejs KārlisV40Rīga
154.  Iesalnieks IntarsV
155.  Indriksons RenārsVPATRIA NUTRITION
Jelgava
156.  Ivanova JeļenaSLiepāja
157.  Ivanova JolantaSnoskrien
Rīga
158.  Ivanova JūlijaSRīga
159.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
160.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
161.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
162.  Jansons AivarsV50Rīga
163.  Jēgere MāraSRīga
164.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
165.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
166.  Judkins AleksandrsVRiga
167.  Jukšs ArtūrsVLiepāja
Liepāja
168.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
169.  Jurgutis MindaugasV40Klaipeda
170.  Juvčenko OksanaSLiepāja
171.  Kaimiņš KristapsVAdidas
Ogres novads
172.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
173.  Kalējs MārtiņšVRīga
174.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
175.  Kalniņš GvidoVRīga/Smiltene
176.  Kalniņš JānisVVSK Noskrien
Rīga
177.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
178.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
179.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
180.  Kāpiņš ArtursV40VSK Noskrien
Rīga
181.  Karlsone GitaSSaldus
182.  Karpenko ZaneSRun, Forest, Run
Rīga
183.  Karss RūdolfsVRīga
184.  Kaspere ZaneSBauska
185.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
186.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
187.  Kažemāka AnitaSAdidas/ Preiļu siers
Preiļi
188.  Kešāns AldisVRīga
189.  Kibaļņika OlgaSI LOVE RUNNING
Rīga
190.  Kirilova VivianaS40Sportland
Rīga
191.  Kiršteina MontaSĀdaži
192.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
193.  Kļaviņš EdgarsV50SK MAGNEN
Rēzekne
194.  Knets JānisVAccenture Latvia 1
Liepāja
195.  Kochetkovs VjacheslavsV40Rīga
196.  Kondrāte ElīnaSCido
197.  Kondratienė RomualdaSSTADIJA
Šiauliai
198.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
199.  Kore IvarsV40Talsi
200.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
201.  Kraslovskis RaitisVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
202.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
203.  Krastiņš JēkabsV40SK Metroons/ Nike-2
Rīga
204.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
205.  Kravets AndrejsVI LOVE RUNNING
Rīga
206.  Krīgers DidzisV60valmiera
207.  Krilova KamillaSSwedbank
Rīga
208.  Kristapsone AgateSPATRIA-Mmēbeles
Liepāja
209.  Kristlībs ArtūrsVPiņķi
210.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
211.  Kropivjanskis RomanasVSiauliai
212.  Krūmiņliepa KarīnaSVSK Noskrien/Lattelecom
Rīga
213.  Krūmiņš IvarsVVārme
214.  Kubliņa-Ķemere RenāteSSK "Tērauds"
Liepāja
215.  Kudiņš GintsV50vsk noskrien
Jurmala
216.  Kukša ElvijsVCido
217.  Kumpina OksanaSMaritime Sport Community
Riga
218.  Kumpiņš AinārsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
219.  Kumpiņš StaņislavsVRiga
220.  Kušnirs ValērijsVJelgava
221.  Kuzmins SergejsV50SK MAGNEN
Rēzekne
222.  Kvasovs KonstantinsV
223.  Ķeģis GunārsV50Lī Sporta klubs
Rīga
224.  Ķemers UldisVMetroons
225.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
226.  Lagzdiņš JānisVDunalka
227.  Lagzdiņš UģisV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
228.  Lākute MāraSHesburger
Liepāja
229.  Lāma DaceSRīga
230.  Lapsa GvidoV50
231.  Lapsiņš MārisVRunning Fox
Kuldīga
232.  Laugale IngaSLiepaja
233.  Lazdupa LauraSLiepāja
234.  Leimanis EdijsVVSK Noskrien
Rīga
235.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
236.  Leja RaimondsV
237.  Lejasmeiers GintsV50VSK Noskrien
Liepāja
238.  Lepse KristianaSSportland
Rīga
239.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
240.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
241.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
242.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
243.  Liepina-Matharu DaigaSCSR Warriors
Reading
244.  Liepiņš DāvisVRīga
245.  Lisickis AleksandrsVI LOVE RUNNING
Rīga
246.  Litvinaviciene GintareS40Jonavos maratonas
Jonava
247.  Livčāns KasparsVIkšķile
248.  Lujāns EdgarsVLabi būs!/VSK Noskrien
Bauska
249.  Lukins AndrejsVRīga
250.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
251.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
252.  Lūsis MārisV
253.  Ļaksa MārcisVRīga
254.  Ļaudups GuntisVLiepāja
255.  Ļiho TatjanaS50Liepāja
256.  Macuks AnatolijsVSK Tērauds/Nike/Sportland
Jēkabpils
257.  Mačtama DanaSMatisons Runner`s Club
Ventspils
258.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
259.  Malihins ViktorsVRēzeknes novads
Rēzekne
260.  Malysevas StanislavasVJoniskio ristunai
Lietuvis
261.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
262.  Maņkovskis NikolajsV40Daugavpils
263.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
264.  Martinsons ElmārsV40Rīga
265.  Maslobojevs SergejsVRiga
266.  Mātere LindaSRīga
267.  Mazurs KārlisVJūrmala
268.  Medeikis AlgirdasVBėgimo klubas
Šiauliai
269.  Medvedevs VadimsVI LOVE RUNNING
Rīga
270.  Medvedevs VitalijsVI LOVE RUNNING
Rīga
271.  Meiere IevaS40OK Ziemeļkurzeme
272.  Meiers RainersV50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
273.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
274.  Mennika MalvīneSpulsometrs.lv
Rīga
275.  Mēters DainisV40Jelgava
276.  Mihailova ZaneSRiga
277.  Miķelsons AndisV40vidrizi
278.  Miķelsons MārtiņšV40VSK Noskrien
Rīga
279.  Millere AijaSVSK Noskrien
Liepāja
280.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
281.  Mīļais IngarsV
282.  Mironova JeļenaSLīvānu VK
Līvāni
283.  Misāne RandaSLiepāja
284.  Misius VilmantasVSiauliai
285.  Morgunovs IgorsVMARATONA KLUBS
Ventspils
286.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
287.  Muraška AndrisVpulsometrs.lv
Rīga
288.  Muratovs JānisVRīga
289.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
290.  Mūrnieks ArnisV40individuāli
Ropažu novads
291.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
292.  Nalivaiko AndisV50Kaliningrada
293.  Narnickis KristapsVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
294.  Nazarovs AleksandrsV
295.  Neilande IneseS40vsk noskrien
rīga
296.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
297.  Nikitenko IlyaV
298.  Nolle JānisV40Rīga
299.  Ņilovs ValdisV40SK Ozolnieki A
Ogres novads
300.  Orinskis DainisVLiepāja
301.  Osis GatisVOšu Team
Valmiera
302.  Osovija JelizavetaSSportland
Rīga
303.  Ozers JānisV50Jelgava
304.  Ozoliņš ArtūrsVRīga
305.  Ozoliņš JānisV40VSK Noskrien.
Saldus
306.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
307.  Ozols JānisVRīga
308.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
309.  Paisums AndrejsVValsts policija
310.  Pakārklis MārisV40SK Metroons/Nike-1
Rīga
311.  Pārums JānisVProjekts Etiopietis
Iecava
312.  Patkauskienė ŠalnėS40STADIJA
Šiauliai
313.  Peļņa GuntisV
314.  Pence DzintraS40Talsi
315.  Perevoznikova NatalijaSI love running Riga
Riga
316.  Perunovs JurisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
317.  Pētersone VinetaS40VSKnoskrien
Rīga
318.  Pētersons JurisV40Rūjiena
319.  Petrov AleksandrV60Акрон
Welikij Nowgorod
320.  Petrovs AndrisVSIA
Ventava
321.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
322.  Petrovs JurijsVRīga
323.  Petrovs NikolajsV50LUDZA
Ludza
324.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
325.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
326.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
327.  Plaudis MareksVLiepaja
328.  Popovs VadimsV40Ventspils
329.  Porciks EdgarsVVSK Noskrien
Liepāja
330.  Porietis RolandsVVeselīga slodzīte
Madona
331.  Pormanis KrišjānisVMenky
Rīga
332.  Pozdņakovs AleksejsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
333.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
334.  Pranks GatisVŪSK "Attekas sala"
Liepāja
335.  Priedēns MārisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
336.  Priedīte-Kļaviņa IvetaS40Kuldīga
337.  Priedītis MārtiņšVSmiltene
338.  Prudnikovs AleksandrsVZoorbagan
Rīga
339.  Prūsis AigarsV40Liepājas dome
Liepāja
340.  Pūga MārtiņšVLattelecom
Jaunkalsnava
341.  Pukste IlvijaSFILTER
Ķekava
342.  Pūpola IvetaS40Maratona klubs/Dionsportlab
Aizpute
343.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
344.  Purviņš PatriksVKuldīga
345.  Putniņa ZaneS
346.  Pužulis SandisVRīga
347.  Radčenko AleksandrsVCido
348.  Radžabova-Cinovska AllaS40Maratona klubs
Aizpute
349.  Ragainis MārtiņšVRīga
350.  Rasa HelmutsVSportland
Saldus
351.  Rassa GintaS40Matisons Runner`s Club
Ventspils
352.  Rāts ArnisVriga
353.  Rimkus AurimasVStadija
Šiauliai
354.  Roberts AndrisVLLU ITF
Jelgava
355.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
356.  Rodriguez BeatrizSCSRwarriors
357.  Rogāle AijaS40Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
358.  Rosta ZaneSLiepāja
359.  Roze RenārsVAdidas
Ogres novads
360.  Rozenbahs RobertsVVSK noskrien
Ozolnieki
361.  Rozenberga IevaSI LOVE RUNNING
Rīga
362.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
363.  Rozentālbergs AndrisVRīga
364.  Rozis RobertsV40Rīga
365.  Rūdulis NaurisV40TVK
Tukums
366.  Ruģelis MārtiņšVSportland
Rīga
367.  Rūja MārīteS
368.  Rumpe MārisVRīga
369.  Runčs NormundsVOgre
370.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
371.  Sabājevs SandisVSportland
Valmiera
372.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
373.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
374.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
375.  Salenieks AigarsV40Preiļi
376.  Salmiņš KasparsV
377.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
378.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
379.  Sardiko MārisVVSK Noskrien
Inčukalns
380.  Sauka SandisVRīga
381.  Saulīte InetaS40Bigbank
Rīga
382.  Seiksta VijaS
383.  Sējējs MārtiņšVLiepāja
384.  Semenenko IljaVRiga
385.  Sēnelis JurisVMazsalaca
386.  Seņko IgorsVVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
387.  Seremetjeva-Grudule MarinaSMARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
388.  Siameshchanka SviatlanaSBINITEX
Daugavpils
389.  Sigajevs AleksandrsVMarupe
390.  Sīklis RenārsV
391.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
392.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
393.  Silkalna SolveigaS40Jūrmala
394.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
395.  Sils AivisVVērgale
396.  Siminaitis DāvisVCēsis
397.  Siminaitis IgorsV3VeloPlus
Riga
398.  Sincovs AntonsVMARATONA KLUBS
Ventspils
399.  Sinkēviča IlvaSJelgava
400.  Sivko AntonijsV40Ventspils
401.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
402.  Skulte AgrisVRīga
403.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS/ LSC
Rīga
404.  Sņegovičs ArtūrsVRīga
405.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK
Salaspils
406.  Sondors JānisVSportland
Jelgava
407.  Sopins AleksejsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
408.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
409.  Spirģis JānisVEngures sportam
Tukums
410.  Sprūds EdgarsVLiepāja
411.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
412.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu Sporta Skola
413.  Stallītis EmīlsVDNB banka
Rīga
414.  Standzenieks MārcisV40MARATONA KLUBS
Liepāja
415.  Staris EgilsVMARATONA KLUBS
Ventspils
416.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
417.  Strautnieks MārisVJelgava
418.  Sukys PauliusVSiauliai
419.  Sulzenko IgorsV40Riga
420.  Svetiņina ZaneSRīga
421.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
422.  Šaučikovas DainiusV40Šiauliai Stadija
Šauļi
423.  Ščedrovs ValentīnsV40Supercompensation
Ķekavas nov., Valdlauči
424.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
425.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
426.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
427.  Šīrants MareksV40Adidas
Jelgava
428.  Šits ArtūrsVRīga
429.  Šķibelis IngusVMARATONA KLUBS
Ventspils
430.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
431.  Šmite RenāteSLielvārde
432.  Šmits ArtisV40Rīga
433.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
434.  Šņepsts KristapsVValmiera
435.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
436.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
437.  Šterna AigaSSportland
Rīga
438.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
439.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
440.  Štromanis KasparsVCēsu Alus
Tukums
441.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
442.  Takens MārisVKrustkalni
443.  Talgatov ShamilV50Riga
444.  Tālums ArmandsVVeikals Maratons & Asics
Bērvircava
445.  Tankelsons TomassVRīga
446.  Tene DārtaSSportland
Rīga
447.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
448.  Tints AivisVCanoe is life
Liepāja
449.  Tirkovskis IntsV40
450.  Tohters AigarsVSaulkrasti
451.  Tomsone SigneS40Rīga
452.  Topecs ArtūrsVSportland
Rīga
453.  Tops ReinisVRīga
454.  Tramdaks EdijsV
455.  Treulande NatālijaSVSK Noskrien
Ventspils
456.  Trūlis ModrisVLipuški
457.  Tsaregorodtseva AnnaSI LOVE RUNNING
Rīga
458.  Tūbelis KasparsV40Baltijas Zivsaimnieku apvienība
Liepāja
459.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/Nike/Sportland
Aiviekste
460.  Ukrinas TadasVKlaipeda
461.  Ulanova ZandaSVeikals Maratons & Asics
Jūrmala
462.  Umanska MarijaSZoorbagan
Rīga
463.  Umanskis OlegsVZoorbagan
Rīga
464.  Upans KasparsV40Cēsis
465.  Upenieks NormundsV40SK Tērauds
Ādaži
466.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
467.  Ūsele DaceSSaldus
468.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon
Daugavpls
469.  Uzols AivarsV50DTC Jaunība
Daugavpils
470.  Vaivars UģisV40
471.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
472.  Valerts AndrisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
473.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
474.  Valužis AļģirtsV40Priekules veloklubs
Priekule
475.  Vaļulis AivisVVSK Noskrien
Daugavpils
476.  Vanags NilsV40PANATTA
Rīga
477.  Vasile MontaS50Liepāja
478.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
479.  Važņevičs JānisV50Līvānu VK
Līvāni
480.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
481.  Veinbergs DidzisVValmiera
482.  Veliks IgorsVRīga
483.  Vernera JustīneSRīga
484.  Vēsmiņš KrišjānisV
485.  Vikmanis KārlisVSportland
Rīga
486.  Vilemsons MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
487.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien
riga
488.  Viļuma GintaS
489.  Viļums RobertsVOgre
490.  Višķers JānisVSPORTLAND/NIKE
491.  Vitkovskis VilnisV40Liepāja
492.  Vītoliņš MatīssVValmiera
493.  Vizulis JānisVLiepāja
494.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia 2
Riga
495.  Volkovs UģisVRalfs
Rīga
496.  Vorobjovs AleksejsVILOVERUNNING
Rīga
497.  Vostroilovs AntonsV
498.  Zagorskis DāvisVSportland
Rīga
499.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
500.  Zālītis GuntisV50LVS
Rīga
501.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
502.  Zandele SigitaSTalsi
503.  Zariņa IevaSValmiera
504.  Zariņš ArtisV50
505.  Zēbergs AinarsV40VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
506.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
507.  Zeltzaķe VitaSLī Sporta klubs
Ventspils
508.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
509.  Zemītis MārtiņšVRīga
510.  Zērnis OskarsV40
511.  Ziediņa IngaS40MARATONA KLUBS
Aizkraukle
512.  Ziemele DaceSSportland
Rīga
513.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
514.  Zimackis ViestursVRīga
515.  Zvirbule ZaigaS50VSK Noskrien
Rīga
516.  Zvirbulis ZandisV40
517.  Živs OlegsVJūrmala
518.  Žodziņš AigarsV50Ezere
519.  Žuburs DainisV40MARATONA KLUBS
Dunalka
520.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava
521.  Žuselis VitālijsVBINITEX
Daugavpils

Liepāja, skrējiens 10-12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuks ArtūrsVNJ8
Rīga
2.  Ābols JānisVN30PaBaso.lv/ Vsk Noskrien
Madona - Rīga
3.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
4.  Akmeņlauks RobertsVN20Sabile
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.  Aksenoks KristapsVNJRiga
7.  Alonderis RobertsVNJLiepāja
8.  Alpa AijaSN30Liepāja
9.  Ancevičš LaurisVN20Sportland
Rīga
10.  Andersone LaumaSN20Riga
11.  Andrejevs JurijsVN30Liepāja
12.  Anisimovs DainisVN20Accenture Latvia 2
Rīga
13.  Antāns RobertsVN30Liepāja
14.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jūrmala
15.  Apse ViktorijaSN20Liepāja
16.  Apsīte ElīnaSN30Rīga
17.  Arāja LauraSN20
18.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
19.  Astaševska AneteSN30S/K
Kuldīga
20.  Astaševska IneseSN30S/K
Kuldīga
21.  Auznieks ImantsVN30
22.  Babre ElgaSN40Rīgas raj.
23.  Baikova OlesjaSN30
24.  Balode AgnetaSN20Liepāja
Liepāja
25.  Balode ElīnaSN20Rīga
26.  Balode SantaSN20Liepaja
27.  Baļķena SigneSN20Liepāja
28.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
29.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
30.  Baranovskis ValērijsVN40Daugavpils
31.  Beimo GintaSN20Sportland
Bauska
32.  Beleviča JolantaSN40Ogre
33.  Belevičs JēkabsVNJOgre
34.  Belorags JānisVN20Matisons Runner`s Club
Ventspils
35.  Beļajeva JūlijaSN30Barbados
36.  Bēms GundarsVN30Jelgaa
37.  Bēniņa IngaSN30Rīga
38.  Bergs KārlisVNJLiepāja
39.  Bērziņa IvetaSN30Rīga
40.  Bērziņš EdijsVN20Sportland
Viesīte
41.  Bērziņš ErlendsVNJSportland
Viesīte
42.  Biezuma GitaSN40Rīga
43.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
44.  Birģele SantaSN20Rīga
45.  Birģelis JānisVN50Rīga
46.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
47.  Birstiņa GitaSN30VSK Noskrien
Liepāja
48.  Birznieks MārcisVN20Kalvenes pagasts
49.  Bite RūriksVN60Babītes sp.k.
Rīga
50.  Blaubergs Rihards-ValtersVNJValmiera kustas
Valmiera
51.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
52.  Blauzda IlzeSN30Liepāja
53.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
54.  Blūms ElmārsVN20Rīga
55.  Bočkovs DenissVN30Sportland
56.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
57.  Bokučava DianaSN30Rīga
58.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
59.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
60.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
61.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
62.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
63.  Borovika SabīneSN20Jelgava
64.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia 3
65.  Brantevics ĀrisVN20SK Katrīna
Turlava
66.  Bratka RaitisVN30VSK NOSKRIEN
Riga
67.  Briedis JaneksVN40Sigulda
68.  Brikmanis GaidisVN40
69.  Brizga KitjaSN20Liepāja
70.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
71.  Brokāne ZaneSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
72.  Brokans AivarsVN30Jelgava
73.  Brokāns GatisVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
74.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs
Salaspils
75.  Bruzgule DaigaSN40RĪGA
76.  Bružis RaivisVN30Liepāja
77.  Bučis JānisVNJLiepāja
78.  Buharova VladaSN30Rīga
79.  Bulāns JānisVN30Sportland
Baloži
80.  Bunka IvarsVN40JURECKIS UN KO
LIEPĀJA
81.  Bušmane DanaSN20
82.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
83.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
84.  Bušs MārisVN30Liepāja
85.  Caics ArtūrsVN30---
Rīga
86.  Caics JānisVN60---
Rīga
87.  Capa ViktorijaSN20Sportland
Viesīte
88.  Celmiņš MareksVN30Biznesa parks ABAVA
Rīga
89.  Cīrule SendijaSN30Liepāja
90.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
91.  Čepuļonoka InesaSN30Rīga
92.  Čingule GuntaSN30Rīga
93.  Čoiča RasmaSN20
94.  Čopa IvetaSN30Rīga
95.  Čukurs UldisVN40
96.  Danenberga EvitaSN20Rīga
97.  Dindune Ilze-IzabellaSN20Lady Fitness
Rīga
98.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
99.  Doniņš UldisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
100.  Donis EdgarsVN20KRASTMALI.LV
Durbes novads
101.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
102.  Drullis SandisVN40Liepāja
103.  Druseika BaibaSN20Rīga
104.  Dubrova GitaSN30Prometal Group
Ogre
105.  Dveselitis KristapsVN20Ogre
106.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
107.  Dzērve RobertsVN20Liepāja
108.  Dzintars MarkussVNJFK BANDAVA
Priekule
109.  Eglija IvetaSN20Mana labākā komanda
Durbe
110.  Eglijs MārtiņšVN30Mana labākā komanda
Jelgava
111.  Eglijs TomsVN20EGLY Industries
Jelgava
112.  Egliņš EdijsVN30Liepāja
113.  Egliņš KristsVN20Liepāja
114.  Eglite DzoannaSN40Riga
115.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
116.  Ekholm HeliSN40
117.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
118.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
119.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
120.  Ešmits TomsVN20Sportland
Rīga
121.  Ezera AntraSN50Talsi
122.  Fecers EdgarsVNJSportland
Jūrmala
123.  Fedotova KristīneSN20Rīga
124.  Fedotovs TomassVN20Rīga
125.  Feldmane SantaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
126.  Feldmane VitaSN30CEMEX
Rīga
127.  Fišere AnitaSN30Dobele
128.  Fišers ĢirtsVN30
129.  Fišers RūdolfsVNJ
130.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
131.  Freidenfelds KristapsVN20Liepāja
132.  Freija DžanitaSN40Moller Auto Ventspils
Turlava
133.  Freimane LauraSN20Liepāja
134.  Fricbergs DāvisVN20Liepāja
135.  Fridrihsone DiānaSN30Liepāja
136.  Frīzendorfa ElīnaSN30NRC Rīga
Rīga
137.  Fuksis ErnestsVN20Rīga
138.  Gabrāne HelēnaSN20
139.  Gabruševa DanaSN30Barbados
140.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
141.  Gaile SolvitaSN30Rīga
142.  Gailis DainisVN40Sigulda
143.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
144.  Gansone EdīteSN30Liepāja
145.  Gārbens AnrijsVN20
146.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
147.  Gedovius SintijaSN20Sportland
Liepāja
148.  Geraseva AnastasijaSNJJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
149.  Gibašovs IgorsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
150.  Gladkova AndželikaSNJSigulda
Sigulda
151.  Goldmane ElīnaSN20Sportland
Rīga
152.  Golovčenko AlekssVNJLiepāja
153.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
154.  Gornavs AnsisVN40SK SIGULDA
Sigulda
155.  Gorņevs NormundsVN30Rīga
156.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
157.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
158.  Grablovskis RaitisVN20Bigbank
Rīga
159.  Grencbergs ArvisVN20SK Tērauds
Rīga
160.  Grigorjeva JeļenaSN30Be active
Daugavpils
161.  Grīnberga ZinaidaSN50Grimpi
Rīga
162.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
163.  Grundmane LilijaSN50individuāli
Kuldīga
164.  Guba JurisVN40VSK Noskrien
Liepāja
165.  Gulbis-Švans MārtiņšVN40Priekules Veloklubs
Priekule
166.  Gūtmane SabīneSN30Liepāja
167.  Gūtmanis EgonsVN20Liepāja
168.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
169.  Ģērmane GunaSN30Adidas
170.  Hartmane DaceSN40individuāli
171.  Hartmanis ReinisVN20SPORTLAND/NIKE
172.  Heidemane IngaSN40SK
Kuldīga
173.  Heringa MartaSN20Sportland
Liepāja
174.  Ieviņa IneseSN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
175.  Irbe LīgaSN30
176.  Ivanova ZaneSN20Sportland
Gulbene
177.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
178.  Ivanovska GintaSN30S/K
Kuldīga
179.  Ivanovskis IngemārsVN30
180.  Ivulis JāzepsVN20Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
181.  Jakobsone MadaraSN20
182.  Jākobsons JānisVN20AJ Racing
Liepāja
183.  Jankovskis MarksVNJLiepāja
184.  Jansone Linda-MarijaSN20MARATONA KLUBS
Talsi
185.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
186.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
187.  Jansons JurisVN60Līvānu VK
Līvāni
188.  Jermaļonoks VladimirsVN60Da-marathon Daugavpils novads
Daugavpils novads
189.  Jerofejeva InetaSN30Pļaviņām-90
Rīga
190.  Jesers IntarsVNJnav
Liepaja
191.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
192.  Joce LudmilaSN50Matisons Runner`s Club
Turlava
193.  Jubelis AndrisVN20Veikals Maratons & Asics
.
194.  Jusupova SigneSN20Sportland
Rīga
195.  Kadiševa OlgaSN20Liepāja
196.  Kaibeļeva JūlijaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
197.  Kālis GatisVN40Miko
Liepāja
198.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
199.  Kalniņa EritaSN40SK Ozolnieki B
Jelgava
200.  Kalniņa LauraSN40
201.  Kalniņa RenāteSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
202.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
203.  Kalniņš JānisVN30vnk Hobijs
Langstiņi
204.  Kalniņš KasparsVN40Liepāja
205.  Kalugina InaSN20
206.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
207.  Kārkls KristapsVN30Liepāja
208.  Karsa KristīneSN30Rīga
209.  Karuzina NataļjaSN40,,Stārķis,,
Liepāja
210.  Karuzins IgorsVN40USK,,Atekas sala,,
Liepāja
211.  Kaspers GuntarsVN30Bauska
212.  Kaugure MartaSN20Sportland
Kadaga
213.  Kauškals JānisVN20Sportland
Smiltene
214.  Kaziņa DiānaSN20Sportland
Jaunolaine
215.  Kirhners RaivisVN30Tukums
216.  Kivkule MartaSNJLaTS
Rīga
217.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
218.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
219.  Klibiķis ValtsVN20Sportland
Nereta
220.  Kļaviņš RuslansVN30LUDZA
Ludza
221.  Kokina BaibaSN20
222.  Kolomicevs SergejsVN30
223.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
224.  Kone LīgaSN20Suppermammas/tēti
Liepāja
225.  Korabo OlgaSN30KEOR
Riga
226.  Korjagina MartaSN20Liepāja
227.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
228.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
229.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Ludza
230.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
231.  Kozlovska NataļjaSN30Liepāja
232.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
233.  Krauze JānisVN30Rīga
234.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
235.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
236.  Kravčenko MartaSN30
237.  Kroičs KasparsVN30
238.  Kronbergs NormundsVN20Tukums
239.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner`s Club
Roja
240.  Kronentāls ArtūrsVN20Sportland
Saldus
241.  Kronpuša AliseSN20Bigbank
Rīga
242.  Kropivjanskiene BiruteSN40Siauliai
243.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
244.  Krūmiņš SandrisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
245.  Krupenkovs IvoVN30Beer team
Carnikava
246.  Krupins VjačeslavsVNJSPARS-MK
Preiļi
247.  Krutovs GenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
248.  Kubilius MantasVN20skuodas
249.  Kučerova EvitaSN30
250.  Kuduma ElinaSN30VSK NOSKRIEN
Jūrmala
251.  Kudums MārisVN40VIP Klubs
Liepāja
252.  Kuikulītis MārtiņšVN20Talsi
253.  Kulinska RegīnaSN50Liepāja
254.  Kuplais UldisVN40VSK Noskrien
Liepāja
255.  Kuršinskis JānisVN20Kuldīga
256.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
257.  Kvasniņa OlgaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
258.  Kviese LanaSN30Aizpute
259.  Ķemere JanaSN20Aizputes vidusskola
Aizpute
260.  Ķemeris ArtisVN30Aizpute
261.  Ķirsis IngusVN20Suppermammas/tēti
Liepāja
262.  Labsvīra LieneSN30Sigulda
263.  Labsvīrs JānisVN40Sigulda
264.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
265.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
266.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
267.  Lāma LīvisVN20
268.  Lamaks LaurisVN20Ātrais Torņu Serviss
Rīga
269.  Lankups EdgarsVN30SK Metroons/ Nike-1
Rīga
270.  Lankups JānisVN30Liepāja
271.  Lauberga ĒrikaSN30Liepaja
272.  Lauskiniece AnnaSN20Sportland
Rīga
273.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
274.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
275.  Leiburga AgneseSN40Zemgales Ziņas
Jelgava
276.  Leimane KristīneSN30Bigbank
Rīga
277.  Lerhs IngvarsVN20Tukums
278.  Lešče MontaSNJSuppermammas/tēti
Liepāja
279.  Levins ArtūrsVN20VSK Noskrien
Olaine
280.  Liekniņa KristiānaSN20Sportland
Gulbene
281.  Liepājnieks HenrijsVN30Ziras
282.  Liepins IvoVN30Liepaja
283.  Liepiņš UģisVN20Sportland
Rīga
284.  Lindāns MārtiņšVN20
285.  Līpacis JurisVN40Sigulda
286.  Locika SandraSN50Aizpute
287.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
288.  Ločmele SanitaSN30Wunder Latvia
Valmiera
289.  Ločmelis ArtūrsVN30PATRIA NUTRITION
Rīga
290.  Logina SantaSN20Zemgales Ziņas
Jelgava
291.  Logins GuntarsVN20Matisons Runner’s Club
292.  Lopes FredericoVN20Sporta klubs PANATTA
Rīga
293.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
294.  Lūse InāraSN50Matisons Runner`s Club
Carnikava
295.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
296.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
297.  Majors JurisVN20Cido
298.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
299.  Malyseva EditaSN30Joniskio ristunai
Joniskis
300.  Malkeviča ElīzaSNJ
301.  Marčinkus JānisVN60SK Ozolnieki
Jelgava
302.  Marhele IlonaSN30Adidas
Alūksne
303.  Martinova ValerijaSN20Riga
304.  Maskala SvetlanaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
305.  Mašņikova AnnaSN20Ludza
306.  Matīsa RitaSN20Rīga
307.  Matisone AgneseSN40Moller Auto Ventspils
Piltene
308.  Matisons AigarsVN40Matisons Runner`s Club
Piltene
309.  Matisons AinārsVN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
310.  Medne MadaraSN20Bigbank
Rīga
311.  Meijere IevaSN30
312.  Meimere RenāteSN20Sportland
Rīga
313.  Melihova JekaterinaSN20RTA
Rēzekne
314.  Mešķe LindaSNJKalēti, Priekules novads
315.  Mežiels JānisVN20PATRIA NUTRITION
Koknese
316.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
317.  Miklaševica IlzeSN30Sportland
Rīga
318.  Miklaševics ArtisVN30Sportland
Rīga
319.  Miksone AnitaSN30Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
320.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
321.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
322.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
323.  Misa KristīneSN40ROPAŽI
324.  Misa SamuelsVN20RĪGA
325.  Misāne IraSN40
326.  Misāns VladimirsVN40
327.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
328.  Muceniece ZaneSN20Ikšķile
329.  Narvaiša IlzeSN20Rīga
330.  Narvik SilviaSN50
331.  Naumenko LindaSN20Daugavpils
332.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
333.  Nolle ĢintsVNJRīga
334.  Novicka LindaSN20Liepāja
335.  Novika IngaSN40ALOJA-STARKELSEN
Aloja
336.  Nudiena IneseSN30Ventspils
337.  Oliņa LīnaSNJSaldus
338.  Oliņš EdgarsVN20Liepāja
339.  Orinska RūtaSN20Liepāja
340.  Ostrovskis MārisVN30Team monster
Liepāja
341.  Ozola IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
342.  Ozola-Ozoliņa SolveigaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
343.  Ozoliņš AleksandrsVN30Cido
344.  Ozoliņš OskarsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
345.  Ozoliņš SandrisVN20Sportland
Rīga
346.  Papiņa LīgaSN20Jelgava
347.  Parfjonova AijaSN30Liepāja
348.  Paturska AnnaSN20Rīga
349.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
350.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Ozolnieki
351.  Pērkone EleonoraSN30KNAUF
Saurieši
352.  Pērkons ArvisVN20
353.  Pērkons UvisVNJSaldus
354.  Pētersone MaijaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
355.  Petrunins NikitaVN20Sportland
Rīga
356.  Pildava SantaSN30Rīga
357.  Pinkulis SandijsVN30Sportland
Rīga
358.  Pirtniece MadaraSN30Vērgale
359.  Platniece Ilze-MadaraSN20Rīga
360.  Plots MārisVN20Rīga
361.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
362.  Pļavniece LauraSN20Bigbank
Rīga
363.  Poddubnijs KristapsVN20CSDD
Riga
364.  Podniece VinetaSN20Cido
365.  Pohevičs JānisVN20Liepāja
366.  Pole KristiānaSN20Cēsis
367.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
368.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
369.  Pošeiko JānisVN20Liepāja
370.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
371.  Priede ValtsVN20Sportland
Rīga
372.  Priednieks ArmandsVN20liepāja
373.  Prince KristīneSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
374.  Pšeņicins KristersVNJMARATONA KLUBS
Ventspils
375.  Pucena MāraSN20S/K
Kuldīga
376.  Pucens GuntisVN50S/K
Kuldīga
377.  Pūga JānisVN40Auto Racing Team
Ķekava
378.  Pujāte AijaSN30Fitnesa klubs F1
Rīga
379.  Pūle ĒriksVN60Rīga
380.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
381.  Puriņa ZaneSN20Sportland
Rīga
382.  Puriņš RaitisVN50VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
383.  Puško IrīnaSN20Wunder Latvia
Valmiera
384.  Pušpurs RaivisVN20Rīga
385.  Putniņa KristīneSN20Putniņi.lv
Rīga
386.  Putniņa LindaSN30Putniņi.lv
Ragana
387.  Putra MaijaSN30
388.  Puzāns VadimsVN30LUDZA
Ludza
389.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA
Rīga
390.  Radžabovs IgoVNJSkrunda
391.  Ragovskis RaivisVN20Liepāja
392.  Rasims GuntisVN30SK Magnen
Rēzeknes novads
393.  Ratnieks ReinisVNJSPORTLAT
Aizpute
394.  Reine EvaSN20-
Aizpite
395.  Reinvalde IevaSN20
396.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
397.  Ribakovs PavelsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
398.  Romančuks IlmārsVN50Rīga
399.  Romanovska JanaSN30Zemgales Ziņas
Jelgava
400.  Rone LīgaSN30Grobiņa
401.  Roste MargitaSN40Liepāja
402.  Rozenberga DaceSN30
403.  Rozitis NormundsVN20
404.  Rožkalns AndisVN30Rīga
405.  Rube InāraSN50SK Katrīna
Kuldīga
406.  Rūja KristīneSN30elementi
Sigulda
407.  Ruseckis ArtūrsVN20Cido
408.  Ruskule DaceSN20Sportland
Rīga
409.  Ruskulis AndisVN20Sportland
Rīga
410.  Rūtenbergs AigarsVN30
411.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
412.  Sakne BenitaSN30
413.  Sakne ElīnaSN20Rīga
414.  Savickis JurisVN40Riga
415.  Seiga LīgaSN30Sportland
Rīga
416.  Seiksts MārtiņšVN30xRace
Madona/ Rīga
417.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
418.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
419.  Sibrukovičs OļegsVN40Liepāja
420.  Sifers KimsVN50Rīga
421.  Siliņa ElīnaSN20Teteri
Ulbroka
422.  Siliņa MarijaSN20Riga
423.  Silkalna SolveigaSN40Jūrmala
424.  Simaitis EdgarsVN30Liepāja
425.  Siņicins KristsVN20SPORTLAND/NIKE
426.  Siugale IevaSN30Iecava
427.  Skabe IneseSN30
428.  Skersis EdmundsVN40Liepāja
429.  Skrastiņa DaceSN40Stende, Talsu nov.
430.Skudrītis RolandsSNJGrobiņas novads
431.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
432.  Skunstiņš GuntisVN30individuāli
Liepāja
433.  Sleže EvijaSN20Liepāja
434.  Sliede VinetaSN30Liepāja
435.  Smelovs SergejsVN20PATRIA-Mmēbeles
Ropaži
436.  Smiltniece AgneseSN40Liepāja
437.  Sokolovs AleksandrsVN30PATRIA-Mmēbeles
Rīga
438.  Sokolovska ArmandaSN40SK KATRĪNA
Kuldīga
439.  Sondors SandrisVN50Rīga
440.  Sopina JelenaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
441.  Spalis IvarsVN40Rīga
442.  Sparāne Sanita-IevaSN20Sportland
Rīga
443.  Speks MadarsVN30Priekule
Priekule
444.  Spriņģe LeldeSN20
445.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
446.  Stāmers OskarsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jelgava
447.  Stefanišina IvonnaSN30DNB banka
448.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
449.  Stepe DainisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
450.  Stonkus SandraSN20Jelgava
451.  Stonkus TomsVN20Jelgava
452.  Strautiņš JānisVN20Highfive.lv
Liepāja
453.  Strazdiņa LīgaSN30Skrunda
454.  Strazds KasparsVN30
455.  Strižko VjačeslavsVN30Maxima Latvija
Rīga
456.  Strupulis BronoVNJSS Arkadija
Rīga
457.  Sūna KristapsVN30SUITI
Alsunga
458.  Sūniņa SanitaSN20Liepāja
459.  Supe JānisVN60Tirza
460.  Suseja RutaSN30Rēzekne
461.  Susejs RenārsVNJRēzekne
462.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
463.  Svažs AgnisVN30Liepāja
464.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
465.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
466.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
467.  Šale GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
468.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
469.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
470.  Šildere MadaraSN30
471.  Šķilvalts ElvisVN20Liepāja
472.  Šķirus DaceSN30Jelgava
473.  Šmite DaceSN40Lielvārde
474.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
475.  Špakovskis GatisVN30
476.  Šperliņš GintarsVN20
477.  Šteina AmandaSN20Tukums
478.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS/BALTA
Saldus
479.  Šteinbergs JānisVN30Sportland
Rīga
480.  Šteinbergs MārisVN30Sportland
Rīga
481.  Šteinbergs UģisVN40Piņķi
482.  Šterns IvarsVN30Liepāja
483.  Šukteris ElvisVN20
484.  Šukteris GintsVN40kundziņš
Liepāja
485.  Šulcs UlvisVN20Jelgava
486.  Švecs ElvisVN20Rīga
487.  Tālmane IlzeSN40MARATONA KLUBS
Rīga
488.  Tamsond NiksVNJKazdanga
489.  Tamsons NiksVNJKazdanga
490.  Tašmane AijaSN30
491.  Taulīna AigaSN20Saldus Boksa klubs
Brocēni
492.  Taupmana ZandaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
493.  Tauriņa LīvaSN30
494.  Tene IrbeSN20Sportland
Rīga
495.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
496.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
497.  Tjurina NataljaSN40Liepāja
498.  Tolmačova ElīnaSN30Liepāja
499.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
500.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
501.  Tūliks JānisVN30Swedbank
502.  Turčina ZaneSN20Sportland
Rīga
503.  Turka MārīteSN20Kuldīga
504.  Turka OdetaSN50Kuldīga
505.  Turuna AnastasijaSN20CBL
506.  Ulinskas VladasVN20Run for Science (Vilnius)
Vilnius
507.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
508.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
509.  Urbāne IlzeSN40VSK Noskrien
510.  Urbanovičs ValtsVNJLiepāja
511.  Urbāns UldisVN20Liepaja
512.  Urkauska UnaSN20Liepāja
513.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia 1
Rīga
514.  Ušackis JurisVN40Vālodzes
515.  Vahramejeva SofijaSN20RĪGA
516.  Vaitužis ĢirtsVN30Run, Forest, Run
Rīga
517.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
518.  Valtere GintaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
519.  Valuže LauraSN20Rīga
520.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
521.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
522.  Vasiļevs IljaVN30Sportland
Rīga
523.  Veits EriksVN30Liepāja
524.  Vējš-Āboliņš KristapsVN20SPORTLAND/NIKE
525.  Vērdiņš ArtūrsVN20Sportland
Liepāja
526.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
527.  Vētra ZaneSN30Rīga
528.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
529.  Vilks IntsVN40Rīga
530.  Vilsdorfs RaitisVN30Raicha
Kuldīga
531.  Vilumsone LaumaSN20Sigulda
532.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40
533.  Vizulis EmīlsVNJLiepāja
534.  Voino AleksandrsVN40Rīga
535.  Vološčuks MārtiņšVN40SK Katrīna
536.  Vološenkovs IgorsVN30Liepāja
537.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
538.  Zagorskis EdgarsVN30SK Tērauds
Upeslejas
539.  Zagorskis IngarsVN30
540.  Zakrevska Ilze-AmandaSN20Rīga
541.  Zālīte AliseSN20Rīga
542.  Zālītis MareksVN30AIZKRAUKLE
Ķekava
543.  Zariņš EndijsVN30Zemgales Ziņas
Jelgava
544.  Zauka DanielsVNJliepāja
545.  Zelmenis DāvisVN20Maratona klubs
Ventspils
546.  Zemīte SigitaSN40Liepāja
547.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
548.  Zeps OskarsVN30Liepāja
549.  Zīverte AgateSN30Stradiņa sl.
Rīga
550.  Zviedre MadaraSN20
551.  Zvirbulis AndisVN30SK
Kuldīga
552.  Zvirbulis GatisVN30Zvirbuļi
Garkalne
553.  Zvjagintsev DmitriVN30Mārupe
554.  Žagars ĢirtsVN30Talsi
555.  Žāžis KārlisVN20Liepāja
556.  Žēperis RaivoVN20Rīga
557.  Žirnova DanaSN20LUDZA
Ludza
558.  Žubulis EmīlsVNJRīga
559.  Žukovska SantaSN20Rēzekne

Liepāja, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš IngusVTBJēkabpils
2.  Āboliņa Anna-RēzijaSTBSportland
Rīga
3.  Āboliņa ElīnaSTVentspils
4.  Āboliņa ZitaSTSportland
Rīga
5.  Aigare IlonaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
6.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
7.  Albužis PaulsVTSportland
Rīga
8.  Alecka MadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
9.  Aleksandrova SigitaSTSALIŅA
Jelgava
10.  Aljaibachi RanaSTCSRwarriors
11.  Alne IlzeSTValmiera
12.  Alne MelānijaSTBValmiera
13.  Ančs JānisVTSloka
Jūrmala
14.  Andersone LīgaSTLiepāja
15.  Andžāne SantaST
16.  Ansulis AivarsVT
17.  Antonovs NaurisVTSPII
Valmiera
18.  Apeināne KatrīnaSTRēzekne
19.  Apsīte AntraST
20.  Apsīte ArletaSTBSportland
Jelgava
21.  Apsīte DiānaSTBJēkabpils
22.  Armanda NataļjaSTBSkTerāuds
Rīga
23.  Ārone MarikaSTLiepāja
24.  Ašmane LīvaSTBJelgava
25.  Atamuradova KristīneSTAS Citadele banka
Liepāja
26.  Atvara ElvijaSTSportland
Liepāja
27.  Augule SelīnaSTBSaulkrasti
28.  Augulis EmīlsVTBSaulkrasti
29.  Aukšmuksts DāvidsVTBSportland
Rīga
30.  Ausmane RenāteSTBAizputes vidusskola
Aizpute
31.  Ažēna AgnijaSTBKaijas
Liepāja
32.  Ažušele BaibaSTSPORTLAT
Rīga
33.  Bādere MartaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
34.  Baya Gerard-WesleyVTQuatre-Bornes
35.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
36.  Balče KatrīnaSTLiepāja
37.  Balodis ArnisVTLiepāja
38.  Banga MartaSTBTukums
39.  Baranauska SantaSTKekavas novads
40.  Baranova LīnaSTBalozi
41.  Baufale KitijaSTOlaine
42.  Baukerte EvitaSTRīga
43.  Baumanis DainisVTRīga
44.  Bautris DāvisVTBDB Running
Rīga
45.  Beinaroviča IlzeSTRīga
46.  Beķere LuīzeSTBMežinieku psk.
Jaunbērze
47.  Belevičs JustsVTBOgre
48.  Belousova JekaterinaST
49.  Berga Beatrise-SofijaSTBRiga
50.  Berga VinetaSTSigulda
51.  Bergmane Linda-MelānijaSTBRīga
52.  Berķis TomassVTBSigulda
53.  Bērziņa AliseSTBRīga
54.  Bērziņa AliseSTSportland
Rīga
55.  Bērziņa MadaraSTJelgava
56.  Bērziņa SamantaSTB
57.  Bērziņš MareksVTTukums
58.  Bērziņš RobertsVTSportland
Limbaži
59.  Beržanska KristiānaST
60.  Bēta IevaSTSportland
Ogre
61.  Bēts UldisVTSportland
Ogre
62.  Bialiayewa VolhaSTSmolevichi
63.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
64.  Biezuma KristiānaSTBRīga
65.  Bigača BetijaSTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
66.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
67.  Biļeviča IneseST
68.  Biļeviča KristīneSTOlaine
69.  Birgere EvitaSTSportland
Liepāja
70.  Birģele ElīnaSTRīga
71.  Birkenberga SigneST
72.  Birkenberga SimonaST
73.  Birzmale Anete-PaulaSTAJelgava
74.  Birzmale DaceSTJelgava
75.  Birzniece UnaSTKuldīga
76.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
77.  Bizauska AmandaSTAMP
Jaunbērze
78.  Blaus OskarsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
79.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
80.  Blumbergs Ričards-TomassVTBJelgava
81.  Blūms AndrisVTSuppermammas/tēti
Liepāja
82.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
83.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
84.  Bogdanovs IngusVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
85.  Bogdanovs JevgeņijsVTSK "METROONS"/ Nike-1
Tukums
86.  Bolotova MarinaSTSportland
Rīga
87.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
88.  Boruse MontaSTLiepāja
89.  Branaburga ĪrisaSTLiepāja
90.  Brezinska IvetaSTRīga
91.  Briedis UldisVTSK Tērauds
Rīga
92.  Brižaka VinetaSTliepaja
93.  Bruders AivisVT
94.  Brūvere MarikaSTBOrigo/ ģimene
Liepāja
95.  Brūveris DenijsVTSportland
Liepāja
96.  Bruzgule IevaSTBRĪGA
97.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
98.  Buče MāraSTSportland
Liepāja
99.  Bučmite IlzeSTSuppermammas/tēti
Liepāja
100.  Buhrote ElizabeteSTBjelgava
101.  Buhrote LīgaSTjelgava
102.  Buhrots DainisVTjelgava
103.  Buhrots DansVTAjelgava
104.  Buivids ĒriksVTMARATONA KLUBS
Olaine
105.  Buks JurisVTPirma
Kuldīga
106.  Bulāne ElīnaSTSportland
Baloži
107.  Buliņš IvoVTZemgales Ziņas
Pikalne
108.  Bunka ArtūrsVTLiepaja
109.  Bunka EllaSTBLiepāja
110.  Burceva IlzeSTRīga
111.  Bušmane LāsmaSTA
112.  Butkus ElīnaSTTukums
113.  Caune IvetaSTOGRE
Ogre
114.  Celma DainaSTRīga
115.  Celnokova JelizavetaSTRīga
116.  Cercina AgneseST
117.  Certogonovs AndrejsVTBLiepaja
118.  Cirulis TomsVTLiepāja
119.  Čalova AnnaSTDaugavpils
120.  Čekstere SarmīteSTBigbank
121.  Čeksters TomsVTBJelgava
122.  Čerešņeva JūlijaSTLiepāja
123.  Čerkovskis EdgarsVTEKA
Rīga
124.  Čevere GerdaSTValmiera
125.  Čiževska LiānaSTOrigo
Lielvārde
126.  Čudnovs RičardsVTBLiepāja
127.  Čunčule IvetaSTLiepāja
128.  Dadzis MārisVTSK Katrīna
Kuldīga
129.  Dadzis MārtiņšVTBSK Katrīna
Kuldīga
130.  Dāldere AntraSTVentspils
131.  Dambergs NaurisVTLiepāja
132.  Dambīte ZaneSTLiepāja
133.  Dance AnnaSTRiga
134.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
135.  Deiko ElīnaSTLiepāja
136.  Deiko VaclavsVT
137.  Dejus EdgarsVTRīga
138.  Dejus GunārsVTALiepāja
139.  Deķeris UvisVTB
140.  Demitere AivaSTTalsi
141.  Demiters EdmundsVTTalsi
142.  Derkača ValerijaSTJūrmala
143.  Dīka KristīneSTAS Citadele banka
Liepāja
144.  Dimante AnnaSTLiepāja
145.  Dinsberga MaritaSTAS Citadele banka
Liepāja
146.  Djačoka AlīnaSTRīga
147.  Dobridnuka EkaterinaSTA
148.  Done Selīna-KristaSTAGrobiņa
149.  Dovgvillo KārlisVTLiepāja
150.  Dreiberga BaibaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
151.  Dreņģere DainaSTelementi
Liepāja
152.  Drišļuka IevaSTAS Citadele banka
Liepāja
153.  Duļbinska VitaSTSportland
Gulbene
154.  Dundure LeilaSTNRC + Jelgava
Jelgava
155.  Dundure MārjaSTBNRC+ Jelgava
Jelgava
156.  Dundurs MārcisVTBNRC+ Jelgava
Jelgava
157.  Dundurs RaivoVTPope
158.  Dundurs ZigmundsVTNRC+Jelgava
Jelgava
159.  Dzintars PēterisVTLiepāja
160.  Egle BaibaSTVentspils
161.  Eglīte KristiānaSTSigulda
162.  Eglitis Oskars-MartinsVTA
163.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
164.  Ekšteins RaivisVTLiepāja
165.  Evertovskis JurisVTGlaive.pro
Rīga
166.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
167.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
168.  Filippovs Matīss-OtoVTBSigulda
169.  Finks EdvardsVTBLiepāja
170.  Francs DāvidsVTPATRIA NUTRITION
Limbaži
171.  Frančenko EvitaSTNTC "nazīši"
Jurmala
172.  Freimanis ViktorsVTVentspils
173.  Frišfelde SintijaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
174.  Frišfelds LaurisVTLiepaja
175.  Fučadži NatālijaSTAccenture Latvia 2
Riga
176.Gabrāns PēterisVT
177.  Gaile EstereSTBOgres Sporta Centrs
Ogres novads
178.  Gaile LīnaSTBSigulda
179.  Gailis JurisVTapm.
29617317
180.  Gailis ReinisVTBRĪGA
181.  Gailis RitvarsVTBRĪGA
182.  Galvanovska DagneST
183.  Galviņa AneteSTALiepāja
184.  Garanča IevaSTRīga
185.  Garolis MārtiņšVTSportland
Rīga
186.  Gausmane GitaST-
Vērgale
187.  Geidāne AgitaSTRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
188.  Geidāne KatrīnaSTBRēzeknes 5.vsk
189.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
190.  Gintere Ieva-MartaSTAJelgava
191.  Gipsle TerēzeSTALiepāja
192.  Glezere LailaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
193.  Goldbergs MārisVTLiepāja
194.  Goldmane KristaSTBSportland
Liepāja
195.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
196.  Grantiņš GuntisVTLSSK
Liepāja
197.  Grantiņš MarksVTBLSSS
Liepāja
198.  Grišāne-Pinkule EvijaSTSportland
Rīga
199.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
200.  Grundmane DaceST
201.  Gulbis-Švans RenaldsVTBPriekule
202.  Gulua OļegsVTLMD.LV
Rīga
203.  Guļevskis JānisVT
204.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
205.  Gurejeva PaulaSTAIlmājas Kojoti
Rīga
206.  Gvozda KristiānaSTALiepāja
207.  Ģelzis NormundsVT
208.  Ģērmanis JānisVTStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
209.  Hāna-Valtasa SandraSTSK Metroons/ Nike-2
Mārupe
210.  Harčenko RitaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
211.  Heidingere GundegaSTVeikals Maratons & Asics
Ogre
212.  Helmane-Soročenkova KarīnaSTSPORTLAND/NIKE
213.  Heniņa EvijaSTSK Katrīna
214.  Heringa Marta-LoretaSTBLiepaja
215.  Hermanis RičardsVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
216.  Holms ImantsVTB
217.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner`s Club
Ventspils
218.  Iļjina AliseSTSwedbank
Rīga
219.  Indriksone VitaSTGrobiņa
220.  Irbe KasparsVTB
221.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
222.  Istjagina IvetaSTARiga
223.  Itty AnuSTCSRwarriors
Reading
224.  Ivanovs ArtursVTLiepāja
225.  Ivanovs DenissVTRiga
226.  Ivanovska AnnijaSTA-
Liepāja
227.  Jablonska KarinaSTJelgava
228.  Jablonskis DenissVTJelgava
229.  Jagža ElīnaSTRīga
230.  Jākabsone IzabellaSTBKaijas
Liepāja
231.  Janēvičs RenārsVTRiga
232.  Jansone AnnaSTGlaive.pro
Rīga
233.  Jansone BaibaSTEnerģija
Jaunmārupe
234.  Jansone BeātaSTBEnerģija
Jaunmārupe
235.  Jansone RitaSTACTIVIA RUN
Carnikava
236.  Jansone SailaSTSK Katrīna
Kuldīga
237.  Jansons AgrisVTTukums
238.  Jansons EdvardsVTBEnerģija
Jaunmārupe
239.  Jansons IntarsVTSportland
Ance
240.  Jansons MārtiņšVTEnerģija
Jaunmārupe
241.  Janševska LauraSTJaunbērze
242.  Jaunciems AndrisVT---
Liepāja
243.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
244.  Jēče AliseSTB
245.  Jēče IngaST
246.  Jefremova MargaritaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
247.  Jonelis AndrisVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
248.  Juhno BaibaSTLiepāja
249.  Junauskis GintarsVTliepaja
250.  Jurkevičs ArtūrsVTSportland
Jelgava
251.  Kadeģe DaigaSTLiepāja
252.  Kaģis DanielsVTCepaks
Ventspils
253.  Kairo IngaSTLIEPĀJA
254.  Kajaka Ieva-LīgaSTABaloži
255.  Kāle AndželikaSTGrobiņa
256.  Kāle AneteSTMiko
Liepāja
257.  Kalinauska SigitaVTLiepaja
258.  Kalinauskis ArtursVTLiepaja
259.  Kālis AdriansVTAGrobiņa
260.  Kālis AleksandrsVTAGrobiņa
261.  Kālis ValtsVTBMiko
Grobiņa
262.  Kalka KristiānaST
263.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Lūši
Jekabpils
264.  Kalnroze EvaSTSportland
Rīga
265.  Kāposta AnnaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
266.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
267.  Karamiševa KristīneSTSigulda
268.  Karklina LigitaSTNav
Riga
269.  Kārkliņa ElīnaSTPATRIA NUTRITION
Madona
270.  Kārkliņa MadaraSTVSK Noskrien
Rīga
271.  Karss Artūrs-JānisVTBSS Arkādija
Rīga
272.  Kaša IngaST
273.  Kašs ZigmārsVTSportland
Rīga
274.  Katlapa AnnaSTJelgava
275.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
276.  Kazāka SanitaSTOgre
Ogre
277.  Kazarevska IneseSTLiepāja
278.  Keistere IvetaVTKuldīga
279.  Kirilovs GirtsVTBRoja
280.  Kirilovs IntarsVTMatisons Runner’s Club
Rude
281.  Kivkule KatrīnaSTBRīga
282.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
283.  Klapars KlāvsVTBVSK Noskrien
Valmiera
284.  Kleina EvaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
285.  Kļava DaceSTSportland
Alūksne
286.  Kļava KlāvsVTB
287.  Kļava KristapsVTADurbe
288.  Kļaviņa JolantaSTSportland
Rīga
289.  Kļaviņa MāraSTSK MAGNEN
Rēzekne
290.  Kļaviņš Zigmārs-JāzepsVTSK MAGNEN
Rēzekne
291.  Kmetjuks Andrejs-DāvisVTAJaunbērze
292.  Kmetjuks ElvisVTBJaunbērze
293.  Knauts Rūdolfs-KārlisVTBLiepāja
294.  Knets MārtiņšVTLiepāja
295.  Kodola KeinaSTkuldīga
296.  Kokorēvičs ArtūrsVTIndividuāli
Liepāja & Rīga
297.  Korčagins EdgarsVTDarba rūķi un draugi
Rīga
298.  Koroļonoka DaigaSTALiepāja
299.  Korotkovs MaksimsVTANRC Jelgava
Jelgava
300.  Krama ElinaSTBRiga
301.  Krastiņa GuntaSTliepaja
302.  Kravalis ArmandsVTSportland
Rīga
303.  Kristapsons DēvidsVTARīga
304.  Kristapsons GundarsVTRīga
305.  Krivcova IngaST
306.  Krivens DainisVTJelgava
307.  Kropivjanskis JurijusVTSiauliai
308.  Krūmiņa AnitaSTJelgava
309.  Krūmiņš EmīlsVTAJelgava
310.  Krūmiņš SandisVTJelgava
311.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
312.  Kuģenieks EdgarsVTVSK Noskrien Rieksti
Rīga
313.  Kulinska AgneseSTLiepāja
314.  Kunakovs TomsVTSportland
Rīga
315.  Kupšis MārisVTLiepāja
316.  Kurme ZaneSTSuppermammas/tēti
Liepāja
317.  Kurpniece DanaST
318.  Kuzeņecova KristaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
319.  Ķemere Nadīna-KeitaSTBAizpute
320.  Ķēniņa KatrīnaSTBSaulkrasti
321.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
322.  Ķezēna SanitaSTAPriekule
323.  Ķīburis JānisVTLiepāja
324.  Ķikure KatrīnaSTSportland
Rīga
325.  Ķuzis KārlisVT
326.  Labanovska AndraSTJelgava
327.  Lagzdiņš ArtisVTLiepāja
328.  Laimiņa LauraSTBAQUATICS
329.  Laimiņš SandisVT
330.  Laivenikeks Emīls-RobertsVTLiepāja
331.  Laiviņa LīvaSTB-
Jelgava
332.  Laiviņš JānisVT-
Jelgava
333.  Laiviņš Valters-JānisVTB-
Jelgava
334.  Laizāne BeāteSTSportland
Jēkabpils
335.  Landere TerēzeSTSuppermammas/tēti
Liepāja
336.  Lange GatisVTRīga
337.  Lanka IevaSTSportland
Liepāja
338.  Lapiņš AleksisVTALiepāja
339.  Lapoška LindaSTSportland
Rīga
340.  Lase ElīnaSTSportland
Rīga
341.  Lasis AinārsVTSportland
Rīga
342.  Ledaunieks IgorsVTLNT
343.  Leigute SintijaSTLiepāja
344.  Lendele AnnaSTAPriekule
345.  Lepse InāraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
346.  Lībeka MontaSTLiepāja
347.  Liberts MārtiņšVTLī sporta klubs
Rāmava
348.  Liebus KasparsVTSuppermammas/tēti
Liepāja
349.  Liekmane DzintraSTNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
350.  Liekmanis RaivoVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
351.  Liepa ĒriksVTVentspils
352.  Liepa GunaSTNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
353.  Liepiņa RēzijaSTBGrobiņa
354.  Limbēna LauraSTAKKT
Saldus
355.  Linkevics AivarsVTRīga
356.  Līva Anna-RenāteSTBLiepāja
357.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
358.  Ločmele RobertaSTBLiepājas SSS
Liepāja
359.  Ločmelis UldisVT
360.  Ločs EduardsVTBSSS
Sigulda
361.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
362.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
363.  Lucs ErvinsVTJelgava
364.  Ludvika AnnaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
365.  Lukjanceva AlinaST
366.  Lūsa ViedaSTSK Tērauds/Nike/Sportland
Cēsis
367.  Lūse BaibaSTRīga
368.  Lūsis GatisVTTukums
369.  Mago MadaraSTSuppermammas/tēti
Liepāja
370.  Magone LauraSTAPriekule
371.  Majors JekabsVTAccenture Latvia 1
Saulkrasti
372.  Malejeva AmandaSTRīga
373.  Māliņš GustavsVTBMP
Jaunbērze
374.  Martinsons MiksVT
375.  Matisone Karla-KarolīnaSTBMatisons Runner’s Club
Piltene
376.  Matisons Rainers-RajensVTBMatisons Runner’s Club
Piltene
377.  Matule IlgaSTLatvijas armija
Rīga
378.  Matule IlgaSTLiepāja
379.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
380.  Mazurs RūdolfsVTRīga
381.  Mažeikaitė VaidaSTVilnius
382.  Mednieks ZigmundsVTALOJA-STARKELSEN
Aloja
383.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
384.  Meščerikova JūlijaSTRīga
385.  Mētere MadaraSTLiepāja
386.  Metums AinārsVT
387.  Metums MārtiņšVTA
388.  Metums NaurisVTB
389.  Mežale VijaSTLiepāja
390.  Mežals RobertsVTBLiepāja
391.  Mickevičus IvetaSTLiepāja
392.  Mickus JurģisVTSkrunda
Skrunda
393.  Miezava ElēnaSTSK Tērauds/Nike/Sportland
394.  Mihalevs IgorsVT
395.  Mihņenoks AlbertsVTALiepāja
396.  Mikulenas ArunasVTVilnius
397.  Miķelsons RolandsVTLiepāja
398.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
399.  Milnis EgilsVTABrocēni
400.  Miltine AmandaSTLiepāja
401.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
402.  Miltiņš RenārsVTAMiltiņi
Vērgale
403.  Mircenko LauraSTBLiepāja
404.  Misiņš EdgarsVTPATRIA-Mmēbeles
Rīga
405.  Misus RendijaSTSportland
Rīga
406.  Morozova ElīnaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
407.  Morozova KarīnaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
408.  Morozova LāsmaSTSportland
Baldone
409.  Mozgire IevaSTNTC "nazīši"
Jūrmala
410.  Muižniece SantaSTJelgava
411.  Muzika ElīzaSTBVSK Noskrien
Jumprava
412.  Navenicka KristīneSTALiepāja
413.  Neija GuntaSTVSK Noskrien
Rīga
414.  Neuss-Lucs RainersVTAJelgava
415.  Neuss-Lucs TomassVTA
416.  Nikolaisone JustīneSTSportland
Rīga
417.  Novicks RomsVTASK Ozolnieki A
Jelgava
418.  Novika Katrīna-DārtaSTBALOJA-STARKELSEN
Aloja
419.  Novikova KristīnaSTRun, Forest, Run
420.  Ņikiforovs Linards-NikolassVTAAizputes novads, Kazdangas pagasts
421.  Ņikiforovs MareksVTAAizputes novads, Kazdangas pagasts
422.  Oļševska InāraSTSportland
Liepāja
423.  Oļševskis AigarsVTSportland
Liepāja
424.  Osīte IlzeSTJelgava
425.  Ostrovska SintijaSTSportland
Rīga
426.  Ošiņa LieneSTSportland
Ogre
427.  Ošiņš JānisVTSportland
Ogre
428.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
429.  Ozola MartaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
430.  Ozola PaulaSTBRīga
431.  Ozoliņa ElīnaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
432.  Ozoliņa IevaSTJelgava
433.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
434.  Ozoliņš ArnisVTSPORTLAND/NIKE
435.  Ozoliņš IvoVTEntuziasts
Liepaja
436.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
437.  Ozols KārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
438.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
439.  Ozols MatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
440.  Paipala UndīneST
441.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
442.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
443.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
444.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
445.  Pastore AlvineSTAAkvaVitamīns
446.  Pauliņš ArtūrsVTVeikals 42km/Adidas
447.  Pauliņš NiksVTOlaine
448.  Pauzers ArtursVTLiepaja
449.  Pažusa AneteSTRīga
450.  Petersone GintaSTRiga
451.  Petkus KristofersVTB
452.  Piķelis MārtiņšVTALiepāja
453.  Pilecka JovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
454.  Platace LauraSTRēzekne
455.  Platacis JānisVTBRēzekne
456.  Pocjus GitaSTSaldus
457.  Pohodņevs FjodorsVTAccenture Latvia 2
Rīga
458.  Pole SilvaSTLiepāja
459.  Priede DagnijaSTJelgava
460.  Priede InitaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
461.  Pūga AdriansVTAAuto Racing Team
Ķekava
462.  Pūga OlitaSTAuto Racing Team
Ķekava
463.  Pugačs KristapsVTSportland
Gulbene
464.  Puks RojsVTALiepāja
Liepāja
465.  Puķīte GundegaST
466.  Puķīte LīvaSTBRīga
467.  Puķīte MikusVTBRīga
468.  Pūlmane AnnijaSTASPARS vieglatletikas nodaļa
Ventspils
469.  Pūpola IevaSTB
470.  Pupola IvetaSTALAZAS PAGASTS
471.  Pūpola MadaraSTB
472.  Purgaile Elīza-RobertaSTBĀdaži
473.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
474.  Pūris IvoVTJūrmala
475.  Putniņa MontaSTSportland
Gulbene
476.  Puzāne JeļizavetaSTLUDZA
Ludza
477.  Radvila Ilze-BaibaSTALiepāja
478.  Radziņa IlvaSTTukums
479.  Rafaloviča LauraSTALiepāja
480.  Ragauša LīgaSTSportland
Liepāja
481.  Raimo RobertsVTCarnikava
482.  Ramanauska DinijaSTALiepāja
483.  Rasa JanaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
484.  Razgalis JānisVTSPORTLAND/NIKE
485.  Razma SamantaSTBLiepāja
486.  Reinbergs AlvisVTSkumbrija
Carnikava
487.  Reine SantaSTSportland
Sigulda
488.  Reinis JurisVTSportland
Sigulda
489.  Reitere AnitaSTRīga
490.  Rēķis DanielsVTRīga
491.  Rence AlīnaSTPaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres
Rīga
492.  Repule BetijaSTARīga
493.  Rijkure GunaSTRīga
494.  Rimarenko SantaSTBLiepāja
495.  Riņķis JānisVTRiņķisunGulbe
Saldus
496.  Riters JānisVTSportland
Rīga
497.  Rižanovs AivisVTBalvi
498.  Robežniece IngaST
499.  Rolis DāvisVTBLiepāja
500.  Rone IevaSTAizpute
501.  Rone ReičelaSTBAizpute
502.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
503.  Rozentāle BaibaSTLiepāja
504.  Rozentāle IneseSTLiepāja
505.  Rozentāls MārtiņšVTRīga
506.  Rozītis IngussVTKuldīga
507.  Rožkalna Ieva-LizeteSTALEROKO
Kuldīga
508.  Rožkalns MārisVTLEROKO
Kuldīga
509.  Rubene KristiānaSTKuldīga
510.  Rubeze ElīnaSTBLiepāja
511.  Rubezis ArtursVTBLiepāja
512.  Rubezis MārtiņšVTLiepāja
513.  Rubīns RaivisVTLiepāja
514.  Rudzusieka DaceSTSportland
Rīga
515.  Ruks AndrievsVTBValmieras sākumskola, 5.d
Valmiera
516.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
517.  Rusina SintijaSTAS Citadele banka
Liepāja
518.  Rutka SabīneSTBJelgava
519.  Rutmane JanaSTJumprava
520.  Sakne AndisVTRīga
521.  Salenieks ReinisVTBPreiļu 1.pamatskola
Preili
522.  Sapiro LilijaSTRīga
523.  Sebeža AnitaSTNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
524.  Semjonova MaijaSTSportland
Jaunolaine
525.  Seņko ElvinsVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
526.  Sergejevs JurijsVTALiepaja
527.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
528.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
529.  Siliņa AnnijaSTABēne
530.  Siliņa MadaraSTSuppermammas/tēti
Liepāja
531.  Siliņš AndrisVTValmiera
532.  Silkalns Rainers-KristiansVTBDobele
533.  Silta AgnetaSTLiepāja
534.  Sizovs ValtersVTBLiepāja
535.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
536.  Skrīvere SamantaSTBSportland
Liepāja
537.  Skrundenieks DzintarsVTGrobiņa
538.  Skudrīte MadaraSTLiepāja
539.  Skujina AgneseSTAccenture Latvia 3
Rīga
540.  Skunstiņa ItjiaSTLiepāja
541.  Slūka KristersVTBLiepāja
542.  Sokova SolvitaSTSaulīte
Ādaži
543.  Sorokina SandijaSTADurbe
544.  Spalāne DainaSTRīga
545.  Spalāns EgonsVTBUzvarētāji
Rīga
546.  Spangers AlvisVTSportland
Vecumnieki
547.  Sproģe OdetaSTLiepāja
548.  Stanevičs ElvisVTSportland
Dobele
549.  Stārosts TomsVTAS Citadele banka
Liepāja
550.  Staruhins KirilsVTSwedbank
551.  Stengrevica AijaSTSK Katrīna
Kuldīga
552.  Steņičkina JevgēnijaSTBLiepāja
553.  Stepanova SigneSTSportland
Sigulda
554.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
555.  Strazds RičardsVTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
556.  Supe AmandaSTKalēti
557.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
558.  Susejs DainisVTRēzekne
559.  Susekle KristaST
560.  Svence LīgaST
561.  Šakarne SantaSTRun, Forest, Run
rīga
562.  Šaķis TomsVTBMoller Auto Ventspils
Ventspils
563.  Šanceva SvetlanaSTNike+Run Jelgava
Jelgava
564.  Šarkovska AgitaSTSaldus
565.  Šaumberga IevaSTLiepāja
566.  Šeflere NoraSTLiepāja
567.  Ševčenko JakovsVTLiepāja
568.  Šimaņecs DanielsVTBValmieras sākumskola
Valmiera
569.  Šimkiva KarinaSTVentspils
570.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
571.  Šķilvalte ZaneSTLiepāja
572.  Šlikaite MāraSTPope
573.  Šmite Estere-KarolīnaSTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
574.  Šmite KristīneSTValmiera
575.  Šmits RaivoVT
576.  Šmukste IlzeSTKuldīga
577.  Šneiders ArtūrsVTKuldīga
578.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
579.  Šņoriņš JānisVTSPORTLAT
Talsi
580.  Špāks RingoldsVTBaloži
581.  Šperbergs AndisVT
582.  Štālmane IlzeSTRundāles novads
583.  Štālmanis KristapsVTBRundāles nov.
584.  Štāls MārisVTLiepāja
585.  Šterns Miks-JānisVTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
586.  Štrausa AigaSTSportland
Alsunga
587.  Štulbergs GatisVTMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
588.  Šulme SintijaSTSportland
Liepāja
589.  Taimiņa AnnaSTRīga
590.  Talgatov TimurVTBRiga
591.  Tamsone EgijaSTKazdanga
592.  Tauriņa MarijaSTBLiepāja
593.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
594.  Teterovskis KristsVTBJelgava
595.  Teterovskis UģisVTJelgava
596.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
597.  Tima BaibaSTNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
598.  Timbere AleksandraSTBS/K
Kuldīga
599.  Timbers RalfsVTBSK
Kuldīga
600.  Timofejevs KonstantinsVTATIMAKO
Riga
601.  Timofejevs RomansVTTIMAKO
Riga
602.  Timšāne SantaSTRīga
603.  Titova AnnaSTJūrmala-LSC
Jūrmala
604.  Tomsone ViktorijaSTRīga
605.  Tramdaka KristīneSTLiepāja
606.  Treimane KristīnaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
607.  Tretjakovs MaksimsVTBINITEX
608.  Tropa IlonaSTValmieras pilsētas pašvaldība
609.  Trops JānisVTBJK "Gauja"
Valmiera
610.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
611.  Trukše LīgaSTLiepāja
612.  Tūbelis EgilsVT
613.  Tukuma-Sileniece BaibaSTLiepaja
614.  Tūlika AigaSTLiepāja
615.  Turčina AigaSTSportland
Rīga
616.  Tuze EgitaSTAS Citadele banka
Liepāja
617.  Ūbele IngunaSTSportland
Rīga
618.  Ungure GitaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
619.  Upeniece AneteSTBSK Tērauds
Ādaži
620.  Upenieks GundarsVTSPORTLAT
Rīga
621.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
622.  Upītis JānisVTTalsi
623.  Upmale SintijaSTSportland
Liepāja
624.  Urbāne TerēzeSTASK Tērauds
Rīga
625.  Ušacka SindijaSTVālodzes
626.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
627.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
628.  Vaivode IneseSTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
629.  Vaivods JānisVTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
630.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
631.  Valtasa SabīneSTASK Metroons/ Nike-2
Mārupe
632.  Valtass HermanisVTBSK "METROONS"/ Nike-2
Mārupe
633.  Valtass IvarsVTSK Metroons/ Nike-2
Mārupe
634.  Valtere-Sliede LieneSTKuldīga
635.  Vanaga Lauma-AmandaSTBJelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
Jelgava
636.  Vanaga MadaraSTJelgava
637.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
638.  Varlamovs IvansVTRēzekne
639.  Varniene LoretaSTUkmergė
640.  Vasara SamantaSTB
641.  Vasile JanaSTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
642.  Važa IvitaST
643.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia 3
Rīga
644.  Veinberga LīgaST
645.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
646.  Veisbuka IngrīdaSTAKalvenes pamatskola
Kalvene
647.  Veļika FelicitaSTB
648.  Veļiks GirtsVTMārupe
649.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
650.  Veseris MārtiņšVTRīga
651.  Vēze MargitaSTVentspils
652.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki A
Jelgava
653.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
654.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
655.  Vīksne BaibaSTLiepāja
656.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
657.  Virse IvetaSTRīga
658.  Viša LindaSTValmiera
659.  Vitkovska DiānaSTS/K
Skrunda
660.  Vitkovska VendijaSTBLiepāja
661.  Vitmane SkaraSTValmiera
662.  Vitmanis AndrisVTValmiera
663.  Vītola EvelīnaSTBLiepāja
664.  Vītola EvijaSTA
665.  Vītola LieneSTKuldīga
666.  Vītoliņa SanijaSTAVentspils
667.  Vladimirovs MārtiņšVT
668.  Voitkeviča KarīnaSTRīga
669.  Volmane AgneseSTBJaunpiebalga
670.  Volmanis SandisVTJaunpiebalga
671.  Vrubļevskis AndrisVT
672.  Vrubļevskis NaurisVTALiepāja
673.  Vucāne RūtaSTPreiļi
674.  Vucena AgitaSTLiepāja
675.  Zāģere IlzeST
676.  Zakovica EmīlijaSTA5km
liepāja
677.  Zakovica IevaST5km
Liepāja
678.  Zālīte ElīnaSTSportland
Rīga
679.  Zālītis LaurisVTRīga
680.  Zaļlapa DagnijaSTSportland
Salacgrīva
681.  Zariņa ZitaSTST
Riga
682.  Zēberga DženiferaSTBVSK Noskrien Liepāja
683.  Zēbergs AinarsVTVSK Noskrien Liepāja
684.  Zēbergs ArkādijsVTVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
685.  Zeile VijaSTIecava
686.  Zemture SantaSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
687.  Zērne MairaST
688.  Ziediņš SandijsVT
689.  Ziobrovska KristīneSTKALVENE
690.  Ziobrovskis JānisVTBKalvene
691.  Ziobrovskis RainersVTBKalvene
692.  Zirne AneteSTSportland
Salacgrīva
693.  Zīverte ElīnaSTMiko
Liepāja
694.  Zīverte LeldaSTMiko
Liepāja
695.  Zīverte SabīneSTAPriekule
696.  Zīverts ElansVTLiepāja
697.  Zorģis RaivisVTriga
698.  Zutis KrišjānisVTBSK Tērauds
Carnikava
699.  Zvirbule LindaSTSK
Kuldīga
700.  Zvirbulis AlensVTBS/K
Kuldīga
701.  Žarovska LailaSTJelgava
702.  Žodziņa AliseSTALiepājs
703.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga
704.  Žvagule EvelīnaSTA
705.  Žvagule SamantaSTBLiepāja

Liepāja, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abersone AnnaSNUJLux Express dāmas
Rīga
2.  Alksne DanaSNUJ
3.  Andiņa IneseSNUJDaugavpils Nūjotāji
Daugavpils
4.  Balševica ValentīnaSNUJRēzekne
5.  Beihmane-Veitmane LieneSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
6.  Berķe SanitaSNUJSigulda
7.  Davidova DiānaSNUJZemgales Ziņas
Jelgava
8.  Deķere MairaSNUJ
9.  Dīce RutaSNUJ
10.  Dīcis UldisVNUJ
11.  Dīriņa MāraSNUJNūjo priekam
Rīga
12.  Dmitrijeva TatjanaSNUJSIA Joker Ltd.
Liepāja
13.  Dolmatova KristīnaSNUJSIA Joker Ltd.
Liepāja
14.  Geidāne RutaSNUJRēzeknes 5.vsk.
15.  Gūtmane LidijaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
16.  Gūža SarmīteSNUJSIA Joker Ltd.
Liepāja
17.  Janeka DaceSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
18.  Jerofejeva LudmilaSNUJVentspils
19.  Karpovska AnzelaSNUJ
20.  Kubiloviča LindaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
21.  Kuka KristīneSNUJLēdmane Lielvārdes novads
22.  Ķerve GaidaSNUJNūjo ar veju!
Liepāja
23.  Larušina IrinaSNUJSIA Joker Ltd.
Liepāja
24.  Ledājs JānisVNUJLiepāja
25.  Ločmele BenitaSNUJNūjo ar vēju
Grobiņa
26.  Ločmelis ImantsVNUJNūjo ar vēju
Grobiņa
27.  Lūciņa IndraSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
28.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
29.  Mjalika NataļjaSNUJ
30.  Muzika RasmaSNUJVPDK
Jumprava
31.  Pērkone LauraSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
32.  Prūse GintaSNUJ
33.  Pujēna ElfrīdaSNUJ
34.  Ruņģe VivitaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
35.  Sevostjanova IngūnaSNUJ
36.  Silova LarisaSNUJDaugavpils
37.  Strakše JekaterinaSNUJSIA Joker Ltd.
Liepāja
38.  Strazdiņa SarmiteSNUJAS Citadele banka
Liepāja
39.  Tatarinova IrinaSNUJRīga
40.  Terentjeva JūlijaSNUJLiepāja
41.  Upīte SantaSNUJDaugavpils
42.  Valuže AndraSNUJPriekules veloklubs
Priekule
43.  Vanaga DaceSNUJJelgava
44.  Vērsis UldisVNUJ/Cido/Nūjo ar vēju
Liepaja
45.  Vīlips MārisVNUJSalaspils
46.  Vītola AijaSNUJSIA Joker Ltd.
Liepāja
47.  Vucena ElzaSNUJLiepāja

Liepāja, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RodrigoVB3Kyodai
Rīga
2.  Ābols MarissVB2Liepāja
3.  Ādamsons JēkabsVB1Limbaži
4.  Ādamsons KristersVB1
5.  Akmentiņa AliseSB2ABC Software
Rīga
6.  Akmentiņš ArtisVB2ABc Software
Rīga
7.  Aksenoks KristofersVB1CSDD
Rīga
8.  Aleckis LaurisVB4Aizpute
9.  Alksnis RendijsVB1
10.  Anženko AliseSB3Liepāja
11.  Astaševska ElzaSB1S/K
Kuldīga
12.  Atvars ErnestsVB2Sportland
Liepāja
13.  Auniņš GustavsVB2Liepāja
14.  Auniņš PēterisVB2Liepaja
15.  Ažēns EmīlsVB1Liepāja
16.  Ažēns Matīss-JānisVB1Liepāja
17.  Baranauska AmandaSB1Kekavas novads
18.  Baranausks RolandsVB1Kekavas novads
19.  Barišņikova MilenaSB1Rīga
20.  Baukerte RailijaSB2Riga
21.  Baukerte SofijaSB1Riga
22.  Bēms GundarsVB2Jelgava
23.  Bēms KārlisVB1Jelgava
24.  Benusis MartinsVB1
25.  Bērziņa ElijaSB1
26.  Bildere DārtaSB1
27.  Bilders GustavsVB1
28.  Birgers Emīls-JānisVB1Sportland
Liepāja
29.  Birnbauma MadaraSB1Rīga
30.  Bitenieks MārtiņšVB2Liepāja
31.  Blumbergs KristersVB1Jelgava
32.  Bogdanovs MariansVB1Liepāja
33.  Boks KristersVB4Liepāja
34.  Bondarevs NikitaVB4Līvānu VK
Līvāni
35.  Brante EndžijaSB4Liepāja
36.  Brants Ernests-EduardsVB1Liepāja
37.  Brižaks MarksVB3liepaja
38.  Brižaks MatejsVB3liepaja
39.  Brūdere MonikaSB3Liepāja
40.  Brūns JēkabsVB2Liepāja
41.  Bruševics AdriansVB1Salaspils
42.  Brūveris RihardsVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
43.  Buče RebekaSB3Sportland
Liepaja
44.  Bučis MārtiņšVB2Liepāja
45.  Buka BeateSB3Pirmaa
kuldiga
46.  Buligo TimursVB1Liepaja
47.  Buliņš PatriksVB1Zemgales Ziņas
Pikalne
48.  Bunka VivitaSB3Liepāja
49.  Burkevica AdrianaSB1Liepāja
50.  Burkevics RikardoVB2
51.  Bušma SimonaSB4Ll
52.  Bušs EmīlsVB1
53.  Butkute DiteSB1Joniškio Ristūnai
Joniškis
54.  Celmiņš RobertsVB3Jelgava
55.  Celms RihardsVB1Rīga
56.  Cibuka AliseSB4Liepaja
57.  Ciekurze MāraSB1Liepāja
58.  Cistjakovs ArtjomsSB4Liepāja
59.  Čerņecovs DidzisVB3Liepāja
60.  Čerpakovska LīvaSB2Mārupes novads
61.  Čerpakovskis OskarsVB1Mārupes novads
62.  Čudnovs RičardsVB3Liepāja
63.  Čukure JustīneSB2Liepāja
64.  Daizis Gustavs-RaulsVB2Liepāja
65.  Danilovskis VladimirsVB1rīga
66.  Daņiluškins ArtjomsVB2Liepāja
67.  Dārziņš GustavsVB1Liepāja
68.  Dārziņš LaurisVB1Liepāja
69.  Dasko BogdansVB1Liepāja
70.  Dasko EmilijaSB1Liepāja
71.  Deiko MaijaSB3
72.  Deiko MateušsVB1Liepāja
73.  Deķeris PatriksVB1
74.  Deviņa Paula-LuīzeSB1Liepāja
75.  Dīķis RalfsVB2liepāja
76.  Dīķis RičardsVB1liepāja
77.  Dreņģeris EmīlsVB1elementi
Liepāja
78.  Egliens EdvardsVB2Liepaja
79.  Egliens JēkabsVB1Liepaja
80.  Eglītis KārlisVB1Liepāja
81.  Eglītis KrišsVB1Liepāja
82.  Eglītis MiķelisVB1Liepāja
83.  Elstiņš EvertsVB2
84.  Fedins AleksandrsVB2Liepāja
85.  Feldmane DanielaSB1Liepāja
86.  Feldmane EndijaSB4Liepāja
87.  Feldmanis EmīlsVB1Liepāja
88.  Filippovs Olivers-AlekssVB1Sigulda
89.  Filipsone MaijaSB1Liepāja
90.  Finka ElzaSB3Liepāja
91.  Finks JēkabsVB1Liepāja
92.  Fišere DiānaSB2Dobele
93.  Fišers RalfsVB3Jaunpils
94.  Freimane JustīneSB1Liepaja
95.  Gabriela VrubļevskaSB1Liepāja
96.  Gaile Lote-LeaSB3Sigulda
97.  Gailišs BraijansVB3
98.  Gailīte EvaSB1Liepāja
99.  Galviņš RodrigoVB2Liepāja
100.  Gemma AliseSB2Liepāja
101.  Gibašovs MatvejsVB2
102.  Gibnere LauraSB4Liepāja
103.  Gīmis HenrijsVB2
104.  Gintere DārtaSB2Jelgava
105.  Glužģis GustavsVB1Liepāja
106.  Golovčenko LeonardoVB3Liepaja
107.  Goša AnnaSB3MARATONA KLUBS
Ventspils
108.  Grīnvalds MartinsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
109.  Grudule VarvaraSB1
110.  Gruntmanis EvansVB1Liepāja
111.  Gruziņš SandrisVB4bērnu skrējiens
RĒZEKNE
112.  Gubina DarjaSB2Olaine
113.  Gubina MarijaSB4Olaine
114.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
115.  Gudēvics MārcisVB1VSK Noskrien
Jelgava
116.  Gulbe PaulaSB3RiņķisunGulbe
Saldus
117.  Gusta LenijaSB2Grobiņa
118.  Guzikate NikolaSB3BIGI
Liepāja
119.  Guzikats EmīlsVB1BIGI
Liepaja
120.  Henkūzens OliversVB2Liepāja
121.  Hermanis RainersVB4Saldus
122.  Indriksone ElizabeteSB1Grobiņa
123.  Indriksone MartaSB3
124.  Innis RalfsVB3Liepāja
125.  Intenbergs LinardsVB2Liepāja
126.  Ivanovs KristsVB4
127.  Jansone Albertīna-MarijaSB4Liepāja
128.  Jansone BeateSB3AQUATICS
Dobele
129.  Jansone KarīnaSB4Liepāja
130.  Jansone KatrīnaSB3Liepāja
131.  Jansone LauraSB1
132.  Jansone MareSB2Liepāja
133.  Jansons HenrijsVB2
134.  Jansons JānisVB2Liepāja
135.  Jansons KristapsVB2Enerģija
Jaunmārupe
136.  Jansons NikolajsVB3Liepāja
137.  Jēčis KristapsVB3Rīga
138.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
139.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
140.  Jeronina AnastasiaSB2
141.  Jeronina AnastasiaSB1Liepaja
142.  Jeronina SofiaSB2
143.  Jonase IevaSB1Liepāja
144.  Jostmane SamantaSB1
145.  Jurevičus DanielaSB3Liepāja
146.  Jurkins ArtjomsVB4Liepāja
147.  Juvčenko KiraSB3Liepāja
148.  Juvčenko VladislavsVB3Liepāja
149.  Kadeģe LīvaSB2Liepāja
150.  Kadeģis GustavsVB4Liepāja
151.  Kalējs EmīlsVB1Liepāja
152.  Kalendra MarkussVB3Liepāja
153.  Kalniņa IevaSB3Rīga
154.  Kapiņš AdriansVB3Dunalka
155.  Karss Roberts-KārlisVB3SS Arkādija
Rīga
156.  Kaspere EstereSB3Bauska
157.  Kaspers OskarsVB1Bauska
158.  Kazanska Anna-KarlīneSB1Liepāja
159.  Kazanska Marta-AleksandraSB1Liepāja
160.  Kazbuķe ŠarloteSB2Grobiņa
161.  Kazbuķis ViestursVB3Grobiņa
162.  Kirša DārtaSB1Liepāja
163.  Kļaviņa ElīnaSB4Liepāja
164.  Kļaviņa TīnaSB3
165.  Knauts Valters-TomsVB3Liepāja
166.  Kohančiks DmitrijsVB1Ventspils
167.  Koļesņikova LuīzeSB1
168.  Komselis GabrielsVB1Jelgava
169.  Kormis JānisVB1Jaunpils
170.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
171.  Kozlovs FrancisVB2
172.  Krama MelānijaSB1Liepāja
173.  Krams RaiensVB1Liepāja
174.  Kronpuss MiksVB1Riga
175.  Krušatina DanielaSB3Liepāja
176.  Kudeļkina ValentīnaSB3SPARS-MK
Daugavpils
177.  Kugrēna ZaigaVB1Liepāja
178.  Kugrēns DuglassVB1Grobiņas nov.
179.  Kundziņš EduardsVB1Grobiņa
180.  Kurakins MatīssVB2Liepāja
181.  Kurloviča ViktorijaSB3Liepāja
182.  Kurvina MarksVB1Liepāja
183.  Kurvins MarksVB1Liepāja
184.  Kuznecovs DanielsVB1Liepāja
185.  Ķēde ElzaSB3Liepāja
186.  Ķemeris DāvidsVB3Aizpute
187.  Ķerve ElizabeteSB1Liepāja
188.  Ķestere Vanesa-PaulaSB3Šosejas vilki
Saldus
189.  Ķirse Eimija-PaulaSB1Liepāja
190.  Lagzdiņa RandijaSB4
191.  Lagzdiņā UvisVB1Liepāja
192.  Lagzdiņs AlbertsVB4Liepāja
193.  Laimiņa AmēlijaSB1
194.  Lakačauskis EmīlsVB1Liepāja
195.  Lākutis LaurisVB3Liepāja
196.  Lange LaumaSB2Rīga
197.  Lange LoteSB1Rīga
198.  Lankupa DitaSB1Liepāja
199.  Lankupa MarikaSB3Liepāja
200.  Laugale LilijaSB1
201.  Laure MaretaSB1EXTRA
Liepāja
202.  Laure PaulaSB1EXTRA
Liepāja
203.  Lazaroneka ViktoriyaSB1Liepāja
204.  Lazdāns DominiksVB3Liepāja
205.  Lazdāns GregorsVB4Liepāja
206.  Lazdiņš AleksisVB3Liepāja
207.  Lazdups GustavsVB1Liepāja
208.  Lazdups MārcisVB4Liepāja
209.  Lazdups RalfsVB4Liepāja
210.  Lejavs EduardsVB3
211.  Letuka LuizeSB3grobina
212.  Levica NikolaSB2Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
213.  Lībeks NikoVB1Liepāja
214.  Līcis KārlisVB3Liepāja
215.  Līcis RūdisVB3Liepāja
216.  Liebus RalfsVB2EXTRA
Liepāja
217.  Lieģis EmīlsVB2Liepāja
218.  Lieķis EdgarsVB3Liepāja
219.  Liepa KeitaSB1Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
220.  Liepa KellijaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
221.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
222.  Liepājniece PaulaSB3Ziras
223.  Liepiņa KeisijaSB3Pāvilostas nov.
224.  Litvinavicius TautvydasVB3Maratonas
Jonava
225.  Ločmele LauraSB1Liepāja
226.  Ločmele RobertaSB1Liepāja
227.  Ločmelis GustavsVB4Liepājas SSS
Liepāja
228.  Lūka LaumaSB3Liepāja
229.  Lukašēvica PaulaSB1Liepāja
230.  Lūks ArtisVB1Liepāja
231.  Ļaudama MartaSB2Aizpute
Aizpute
232.  Ļaudams KārlisVB1Aizpute
Aizpute
233.  Ļaudups TimotejsVB1Liepāja
234.  Ļebedeva LaumaSB1Liepāja
235.  Macevska Ieva-MartaSB1Jelgava
236.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
237.  Madžule AmandaSB1Liepāja
238.  Makarova KatrīneSB1Grobiņas pagasts
239.  Makena PatricijaSB2puķītes
liepaja
240.  Maksimoviča PaulaSB3
241.  Markus-Narvila EvelīnaSB3
242.  Markus-Narvila KarolīnaSB1Grobiņa
243.  Martinova KristiānaSB4
244.  Mednis EgnārsVB1Ventspils
245.  Meiere RūtaSB1OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
246.  Meijers Mariss-AdriansVB2Liepāja
247.  Meisters EduardsVB2FK Kurši
Liepāja
248.  Meisters RihardsVB1FK Kurši
Liepāja
249.  Meļķis MārcisVB2Liepāja
250.  Meņģele SamantaSB1Kuldīga
251.  Mežale PaulaSB1Liepāja
252.  Mežals RalfsVB3Liepāja
253.  Mežals RitvarsVB1Liepāja
254.  Mežals RolandsVB4Liepāja
255.  Mihailova AleksandraSB4Grobiņa
256.  Mihailova KatrīnaSB2Grobiņa
257.  Mikāle NikijaSB3Priekules veloklubs
Priekule
258.  Miksone LīgaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
259.  Miksons EmīlsVB1Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
260.  Mikuļska EmīlijaSB4Grobiņa
261.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
262.  Misāne EvelīnaSB3Ādaži
263.  Misāns AustrisVB2Liepāja/ Nīgrande
264.  Neusa-Luca LoretaSB4Jelgava
265.  Niedola IevaSB1Liepāja
266.  Nikovskis Orlando-OstinsVB2Liepāja
267.  Osis KurtsVB1OšuTeam
Riga
268.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
269.  Ozola Anna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
270.  Ozola AustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
271.  Ozoliņa BogdanaSB1Cido
272.  Ozoliņa PaulaSB1Zoliņi
Ventspils
273.  Ozols ErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
274.  Ozols GustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
275.  Pauzere GabijaSB1Liepaja
276.  Pelcere AliseSB4Liepaja
277.  Perepečs ArtursVB1Liepāja
278.  Petkus ElzaVB1Grobina
279.  Petkus LuīzeSB1Grobina
280.  Petkus MagnussVB3
281.  Petkus MargussVB4Liepāja
282.  Petrila LinardsVB2Riga
283.  Petrovičeva DanielaSB2Liepāja
284.  Pīlēna AmandaSB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
285.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
286.  Pinkulis PaulsVB2Sportland
Rīga
287.  Pokule MereditaSB2bērnu skrējiens
Rēzekne
288.  Polis KārlisVB2Liepāja
289.  Poļakovs DaniilsVB2
290.  Poriķis ValtersVB2liepāja
291.  Pūre JanaSB3Jūrmala
292.  Purgailis ArtūrsVB1Ādaži
293.  Puriņš KārlisVB1Rīga
294.  Pūris NiksVB1Jūrmala
295.  Puškarevs ArtisVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
296.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
297.  Rašmane KerijaSB2-
Jelgava
298.  Ratnieks RobertsVB3Sportlat
Aizpute
299.  Reinfelde HelēnaSB3Liepāja/ Nīgrande
300.  Riežnieks RalfsVB1Liepāja
301.  Ringa KarlīnaSB1GROBIŅA
302.  Rings RenārsVB1GROBIŅA
303.  Robežniece AliseSB3
304.  Robežniece SanijaSB4
305.  Rone AlīnaSB1Aizpute
306.  Rostoks DomeniksVB2Liepāja
307.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
308.  Rubeze PatrīcijaSB3Priekule
309.  Rutka MatildeVB2Liepaja
310.  Ruzaiķis AdriansVB2
311.  Sakalauska Melānija-ElzaSB1VUDLANDE
Smiltene
312.  Sakalausks Rauls-KristersVB4Vudlande
Smiltene
313.  Sakne DenisVB1
314.  Salna KristersVB1Aizpute
315.  Salna SandrisVB1Aizpute
316.  Sarma ValtersVB1Liepāja
317.  Saulītis MareksVB3Nīca
318.  Sileniece Elizabete-EstereSB2Elizabete
Liepāja
319.  Siliņš GustavsVB2Liepāja
320.  Siminaite DārtaSB2Cēsis
321.  Sizova JasmīnaSB1Liepāja
322.  Sizovs ValtersVB2Liepāja
323.  Skābardis KristijansVB2Liepāja
324.  Skersis GustavsVB3Liepāja
325.  Skersis MikusVB1Liepāja
326.  Skrube MadaraSB2Liepāja
327.  Sleže EvelīnaSB1
328.  Spalāne PaulaSB4uzvarētāji
rīga
329.  Spēka Jasmīna-TīnaSB3Priekule
330.  Sproģis ErnestsVB3Liepāja
331.  Sproģis IntarsVB4Liepāja
332.  Stalīdzāns UlvisVB1Grobiņa
333.  Stalīdzāns ValtsVB2Grobiņa
334.  Starovecka StellaSB3Liepāja
335.  Stepanavs AdriansVB2Liepāja
336.  Stepanavs AdriansVB2Liepāja
337.  Stivriņa ElizabeteSB1Liepāja
338.  Stivriņš PatriksVB2Liepāja
339.  Sveiše TomassVB1Aizpute
340.  Šelkova MērijaSB1Liepāja
341.  Šēna Marta-AnnaSB4Saldus vidusskola
Saldus
342.  Ševčenko DāvidsVB1
343.  Ševčenko MarksVB3Liepāja
344.  Šmits RičardsVB3Rīga
345.  Šneiders JēkabsVB1Liepāja
346.  Šteinberga AdrianaSB1Saldus
347.  Šteinberga EnijaSB2Piņķi
348.  Šteins LeonardoVB1Tukums
349.  Šunlais RalfsVB1Liepāja
350.  Šuste SantaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
351.  Tarabana MarijaSB3Liepāja
352.  Tarabans MarkussVB3Liepāja
353.  Tenisons Darens-KristofersVB1Liepāja
354.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Ulbroka
355.  Tims ĀrisVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
356.  Tolmačova ElīzaSB1Liepāja
357.  Tolmačova SelīnaSB4Liepāja
358.  Tramdaka AnnijaSB1Liepāja
359.  Trukše KarīnaSB2Liepāja
360.  Trukšis ViestursVB3Liepāja
361.  Tūlika AliseSB3
362.  Tūliks OskarsVB1
363.  Ulpe AnnikaSB4Liepāja
364.  Ulpe EvelīnaSB4Liepāja
365.  Upīte LinnaSB1Talsi
366.  Vahere-Abražune ElīnaSB1Rīga
367.  Vahere-Abražune EvelīnaSB4Rīga
368.  Vaidere AmēlijaSB1Liepāja
369.  Vaidere SabīneSB3
370.  Vaiders MiķelisVB1Liepāja
371.  Vaivods GustavsVB2Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
372.  Vaivods RobertsVB3Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
373.  Valdmanis ErnestsVB2Liepāja
374.  Varkale BeatriseSB2Liepāja
375.  Vasilevskis RodrigoVB1Liepaja
376.  Veisbuka ElisaSB1Liepāja
377.  Viekals-Gasjūns TomsVB2Jelgava
378.  Vilks KrišjānisVB1Rīga
379.  Vilks OtoVB2Rīga
380.  Vilmanis RalfsVB2Liepāja
381.  Virga Alise-FelicitaSB3Liepāja
382.  Vīte EmīlsVB1Liepāja
383.  Vlasova ElīnaSB3Liepāja
384.  Voino MārtiņšVB3Mārupe
385.  Zaharjina MarijaSB1Liepaja
386.  Zaharjina SergejsVB2Liepaja
387.  Zaharjins TimofejsVB1liepaja
388.  Zaharova Anna-MarisaSB2Liepāja
389.  Zaicevs AkselsVB3Liepāja
390.  Zaicevs RalfsVB2Liepāja
391.  Zaķe ElzaSB1Kuldīga
392.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
393.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
394.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
395.  Zālītis JānisVB1Rīga
396.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
397.  Zarins EriksVB3VB3
Riga
398.  Zauka KitijaSB3Liepāja
399.  Zebuliņš RihardsVB3Rīga
400.  Zemītis DamīrsVB2Liepaja
401.  Zemture AliseSB4Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
402.  Ziemelis DāvisVB4Liepāja
403.  Zīriņš GvidoVB3
404.  Zīverte LaumaSB4
405.  Zīverte MartaSB1Liepāja
406.  Zundovska MeldraSB4
407.  Zute AlinaSB2Liepaja
408.  Zvejniece ElīzaSB1Grobiņa
409.  Zvejnieks GustavsVB2Grobiņa
410.  Zvirbulis EmīlsVB1SK
Kuldīga
411.  Žvagulis RalfsVB1Liepāja

Kopā pieteikušies: 2243



Daugavpils PM 2018