Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Liepājas pusmaratons | Saraksts

Liepāja, Pusmaratons 21,0975 km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboltiņa AnnaRiga
2.  Ādamsone SantaRíga
3.  Alksne LīgaSportland
Rīga
4.  Amatniece Elinapulsometrs.lv
Tukums
5.  Baltiņa Evita
6.  Berķe-Berga LindaI LOVE RUNNING
Rīga
7.  Bērziņa IlvijaFILTER
Ķekava
8.  Biedrīte IevaJelgava
9.  Birzniece-Stundiņa IlzeVSK Noskrien
Rīga
10.  Bruņeniece SandraVSK Noskrien
Braunschweig
11.  Ceika KristīnaNūjo ar vējo
Liepāja
12.  Cibuļa SvetlanaSwedbank
13.  Čerņevska LaumaVSK Noskrien
Rīga
14.  Dapkuviene LauraJonava
15.  Dervinika SandraSK MAGNEN
Rēzekne
16.  Dharani TaniyaCSRwarriors
17.  Dieviņa DaceLiepāja
18.  Dumbrovska AntraJurmala
19.  Dzene Egija
20.  Else AsnateMazsalaca
21.  Fabriks Zanda
22.  Gaile SantaJelgava
23.  Galašina AnitaSportland
Rīga
24.  Galeniece IevaIevas
25.  Grahovska VitaAccenture Latvia 3
Ķeguma novads
26.  Grickus DaigaSK Tērauds/Nike/Sportland
Rīga
27.  Ģirne BaibaSwedbank
RĪGA
28.  Ivanova JeļenaLiepāja
29.  Ivanova Jolantanoskrien
Rīga
30.  Ivanova JūlijaRīga
31.  Jēgere MāraRīga
32.  Juvčenko OksanaLiepāja
33.  Karlsone GitaSaldus
34.  Karpenko ZaneRun, Forest, Run
Rīga
35.  Kaspere ZaneBauska
36.  Kažemāka AnitaAdidas/ Preiļu siers
Preiļi
37.  Kibaļņika OlgaI LOVE RUNNING
Rīga
38.  Kiršteina MontaĀdaži
39.  Kondrāte ElīnaCido
40.Kondratiene RomualdaSTADIJA
Šiauliai
41.  Krilova KamillaSwedbank
Rīga
42.  Kristapsone AgatePATRIA-Mmēbeles
Liepāja
43.  Krūmiņliepa KarīnaVSK Noskrien/Lattelecom
Rīga
44.  Kubliņa-Ķemere RenāteSK "Tērauds"
Liepāja
45.  Kumpina OksanaMaritime Sport Community
Riga
46.  Lākute MāraHesburger
Liepāja
47.  Lāma DaceRīga
48.  Laugale IngaLiepaja
49.  Lazdupa LauraLiepāja
50.  Lepse KristianaSportland
Rīga
51.  Liepina-Matharu DaigaCSR Warriors
Reading
52.  Mačtama DanaMatisons Runner`s Club
Ventspils
53.  Mātere LindaRīga
54.  Mennika Malvīnepulsometrs.lv
Rīga
55.  Mihailova ZaneRiga
56.  Millere AijaVSK Noskrien
Liepāja
57.  Mironova JeļenaLīvānu VK
Līvāni
58.  Misāne RandaLiepāja
59.  Osovija JelizavetaSportland
Rīga
60.  Perevoznikova NatalijaI love running Riga
Riga
61.  Putniņa Zane
62.  Rodriguez BeatrizCSRwarriors
63.  Rosta ZaneLiepāja
64.  Rozenberga IevaI LOVE RUNNING
Rīga
65.  Rūja Mārīte
66.  Seiksta Vija
67.  Seremetjeva-Grudule MarinaMARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
68.  Siameshchanka SviatlanaBINITEX
Daugavpils
69.  Sinkēviča IlvaJelgava
70.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
71.  Sokunova JekaterinaLīvānu VK
Salaspils
72.  Stalberga MegijaValmieras Bērnu Sporta Skola
73.  Svetiņina ZaneRīga
74.  Šmite RenāteLielvārde
75.  Šterna AigaSportland
Rīga
76.  Tene DārtaSportland
Rīga
77.  Treulande NatālijaVSK Noskrien
Ventspils
78.  Tsaregorodtseva AnnaI LOVE RUNNING
Rīga
79.  Ulanova ZandaVeikals Maratons & Asics
Jūrmala
80.  Umanska MarijaZoorbagan
Rīga
81.  Ūsele DaceSaldus
82.  Valtere KitijaLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
83.  Vasko AnastasijaJaunmārupe
84.  Vernera JustīneRīga
85.  Viļuma Ginta
86.  Zandele SigitaTalsi
87.  Zariņa IevaValmiera
88.  Zeltzaķe VitaLī Sporta klubs
Ventspils
89.  Ziemele DaceSportland
Rīga

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Budre IneseRīga
2.  Dzelme LitaRīga
3.  Greiškāne DaigaSK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Jelgava
4.  Guitāne MarutaLUDZA
Ludza
5.  Heringa JelenaSkriešanas akadēmija
Liepaja
6.  Ieleja AgraRīga
7.  Kirilova VivianaSportland
Rīga
8.  Leja IvetaVSK Noskrien
Liepāja
9.  Līce-Krūze SantaRīga
10.  Litvinaviciene GintareJonavos maratonas
Jonava
11.  Lukošienė DaliaBK
Šiauliai
12.  Meiere IevaOK Ziemeļkurzeme
13.  Neilande Inesevsk noskrien
rīga
14.  Niedre IvetaMARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
15.  Patkauskienė ŠalnėSTADIJA
Šiauliai
16.  Pence DzintraTalsi
17.  Pētersone VinetaVSKnoskrien
Rīga
18.  Priedīte-Kļaviņa IvetaKuldīga
19.  Pūpola IvetaMaratona klubs/Dionsportlab
Aizpute
20.  Radžabova-Cinovska AllaMaratona klubs
Aizpute
21.  Rassa GintaMatisons Runner`s Club
Ventspils
22.  Rogāle AijaJēkabpils Lūši
Krustpils novads
23.  Saulīte InetaBigbank
Rīga
24.  Silkalna SolveigaJūrmala
25.  Šķipare RutaJēkabpils Lūši
Sala
26.  Tomsone SigneRīga
27.  Zālīte IngaVeikals 42 km / Saucony
Ikšķile
28.  Zebuliņa LāsmaRīga
29.  Ziediņa IngaMARATONA KLUBS
Aizkraukle

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bescennaja JeļenaRīga
2.  Ceika LailaValmiera
3.  Grickeviča OlgaI love running
Riga
4.  Liaudenskiene LinaRUDUGYS
Šiauliai
5.  Ļiho TatjanaLiepāja
6.  Vasile MontaLiepāja
7.  Zvirbule ZaigaVSK Noskrien
Rīga

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele Māris2BE1ST
Rīga
2.  Abikis ModrisMALPILS
3.  Ādamsons MārisLimbaži
4.  Adjukovs PjotrsLattelecom
Liepaja
5.  Ansons-Jansons MārisVSK Noskrien
Rīga
6.  Antonovs AndrejsZoorbagan
Carnikava
7.  Arājs MārisSportland
Rīga
8.  Armans AustrisPATRIA-Mmēbeles
Rīga
9.  Ārons VoldemārsJensen Metal
Liepāja
10.  Asars MārisIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
11.  Atteka ArnisRīga
12.  Aukmanis NaurisPATRIA NUTRITION
Olaine
13.  Ausmanis KristapsSportland
Rīga
14.  Bairaševskis ValerijsRiga
15.  Balčis RičardsLiepāja
16.  Balunovs EdgarsVSK NOSKRIE/OLAINFARM
Rīga
17.  Bandurins PēterisRīga
18.  Basins OstapsRīga
19.  Baukerts JānisRiga
20.  Baumanis ImantsSportland
Rīga
21.  Bautris DainisDB Running
Rīga
22.  Behmanis MārtiņšSportland
Rīga
23.  Belousovs Vadims
24.  Beļajevs GenādijsSportland
Rīga
25.  Bergmanis Ilvars
26.  Bērziņš KristapsSPORTLAND/NIKE
27.  Bērziņš MārisSportland
Rīga
28.  Biktimirovs KonstantīnsVSK Noskrien
Rīga
29.  Blūms ReinisRīga
30.  Boiko Kirils
31.  Bondarenko ArtursLiepaja
32.  Borozdins AleksisSportland
Salacgrīva
33.  Braučs-Jusupovs AivarsNIKE+ RUN CLUB
Rīga
34.  Brenneris MatīssNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
35.  Broks KristapsVSK Noskrien
Rīga
36.  Bruss KristapsVSK Noskrien
Tērvete
37.  Budņikovs Juris
38.  Buko DanielsLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
39.  Būmans KārlisVSK Noskrien
Liepāja
40.  Bušs AldisSK Tērauds
Rīga
41.  Butkēvičus JānisSalacgrīva
42.  Cibulis MartynasŽvėrida
Joniškis
43.  Cibuļskis Žanis
44.  Čerpakovskis ValdisMārupes novads
45.  Dainauskas VidasJonavos BK Maratonas
Jonava
46.  Dasko JevgenijsIronman.lv
Liepāja
47.  Dazarts MārisKuldīga
48.  Dejus GirtsVSK Noskrien
Marupe
49.  Dēze AndisMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
50.  Didrihsons TomsRiga
51.  Dimas PanagiotisAccenture Latvia 1
Corinth
52.  Dmuhovskis VladislavsLattelecom
Rīga
53.  Dopolskas ValdasSK Metroons/ Nike-1
Paberže
54.  Dovnarovičs ĒriksRiga
55.  Dremin SemenAccenture Latvia 2
56.  Dzelme JānisA/S UPB
Cēsis
57.  Eglītis RaimondsLiepāja
58.  Eidins UldisVP Fitness and Beauty
Grobiņa
59.  Eižvertiņš GatisIndividuali
Tukuma raj.
60.  Elbergs EdgarsBar Department
Rīga
61.  Evertovskis KārlisSportland
Rīga
62.  Fabriciuss AinārsLiepāja
63.  Folkmanis KalvisLiepāja
64.  Freimanis DāvisSportland
Rīga
65.  Gerasimčiks ArtjomsSwedbank
66.  Ginters EduardsZoorbagan
Riga
67.  Golubeckis VitālijsVSK Noskrien
Rīga
68.  Golubevs MihailsRīga
69.  Grīnvalds GuntisMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
70.  Gronskis AndrisLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
71.  Gruseckis GermansAccenture Latvia 3
72.  Gržibovskis RaitisVSK Noskrien
Rīga
73.  Gudēvics AinārsVSK Noskrien
Jelgava
74.  Gudēvics-Liepiņš JurisVSK Noskrien
Rīga
75.  Gūtmanis MārisRun and feel better
Rīga
76.  Ģēģeris JānisLiepāja
77.  Heinsbergs KristapsSportland
Jūrmala
78.  Hess RihardsRēzekne
79.  Iesalnieks Intars
80.  Indriksons RenārsPATRIA NUTRITION
Jelgava
81.  Jakovļevs Vitālijswww.endo.lv
Cēsis
82.  Janovičs PāvelsLCS
Riga
83.  Jerofejevs JānisPļaviņām-90
Pļaviņas
84.  Judkins AleksandrsRiga
85.  Jukšs ArtūrsLiepāja
Liepāja
86.  Kaimiņš KristapsAdidas
Ogres novads
87.  Kaldre ImantsVSK Noskrien
Rīga
88.  Kalējs MārtiņšRīga
89.  Kalniņš GvidoRīga/Smiltene
90.  Kalniņš JānisVSK Noskrien
Rīga
91.  Kalniņš MārcisCBL
Salacgrīva
92.  Karss RūdolfsRīga
93.  Kaufmanis TomsMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
94.  Kešāns AldisRīga
95.  Knets JānisAccenture Latvia 1
Liepāja
96.  Kraslovskis RaitisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
97.  Kravets AndrejsI LOVE RUNNING
Rīga
98.  Kristlībs ArtūrsPiņķi
99.  Kropivjanskis RomanasSiauliai
100.  Krūmiņš IvarsVārme
101.  Kukša ElvijsCido
102.  Kumpiņš AinārsPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
103.  Kumpiņš StaņislavsRiga
104.  Kušnirs ValērijsJelgava
105.  Kvasovs Konstantins
106.  Ķemers UldisMetroons
107.  Laganovskis Oskarsvsk Noskrien
Rīga
108.  Lagzdiņš JānisDunalka
109.  Lapsiņš MārisRunning Fox
Kuldīga
110.  Leimanis EdijsVSK Noskrien
Rīga
111.  Leja Raimonds
112.  Liepiņš DāvisRīga
113.  Lisickis AleksandrsI LOVE RUNNING
Rīga
114.  Livčāns KasparsIkšķile
115.  Lujāns EdgarsLabi būs!/VSK Noskrien
Bauska
116.  Lukins AndrejsRīga
117.  Lūsis Māris
118.  Ļaksa MārcisRīga
119.  Ļaudups GuntisLiepāja
120.  Macuks AnatolijsSK Tērauds/Nike/Sportland
Jēkabpils
121.  Malihins ViktorsRēzeknes novads
Rēzekne
122.  Malysevas StanislavasJoniskio ristunai
Lietuvis
123.  Mamedovs RuslansBinitex
Daugavpils
124.  Maslobojevs SergejsRiga
125.  Mazurs KārlisJūrmala
126.  Medeikis AlgirdasBėgimo klubas
Šiauliai
127.  Medvedevs VadimsI LOVE RUNNING
Rīga
128.  Medvedevs VitalijsI LOVE RUNNING
Rīga
129.  Melbārdis ArtūrsCēsis
130.  Millers ArtūrsABC software
Rīga
131.  Mīļais Ingars
132.  Misius VilmantasSiauliai
133.  Morgunovs IgorsMARATONA KLUBS
Ventspils
134.  Muraška Andrispulsometrs.lv
Rīga
135.  Muratovs JānisRīga
136.  Mūrnieks AgnisOVI
Rīga
137.  Narnickis KristapsKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
138.  Nazarovs Aleksandrs
139.  Nikitenko Ilya
140.  Orinskis DainisLiepāja
141.  Osis GatisOšu Team
Valmiera
142.  Ozoliņš ArtūrsRīga
143.  Ozols JānisRīga
144.  Ozols MārisNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
145.  Paisums AndrejsValsts policija
146.  Pārums JānisProjekts Etiopietis
Iecava
147.  Peļņa Guntis
148.  Petrovs AndrisSIA
Ventava
149.  Petrovs JurijsRīga
150.  Pielēns-Pelēns ArtūrsLattelecom
Rīga
151.  Pilmanis MārtiņšVSK Noskrien
Rīga
152.  Plaudis MareksLiepaja
153.  Porciks EdgarsVSK Noskrien
Liepāja
154.  Porietis RolandsVeselīga slodzīte
Madona
155.  Pormanis KrišjānisMenky
Rīga
156.  Pranks GatisŪSK "Attekas sala"
Liepāja
157.  Priedītis MārtiņšSmiltene
158.  Prudnikov AlexanderZoorbagan
Rīga
159.  Pūga MārtiņšLattelecom
Jaunkalsnava
160.  Purgailis JurģisVSK Noskrien
Ādaži
161.  Purviņš PatriksKuldīga
162.  Pužulis SandisRīga
163.  Radčenko AleksandrsCido
164.  Ragainis MārtiņšRīga
165.  Rasa HelmutsSportland
Saldus
166.  Rāts Arnisriga
167.  Rimkus AurimasStadija
Šiauliai
168.  Roberts AndrisLLU ITF
Jelgava
169.  Roze RenārsAdidas
Ogres novads
170.  Rozenbahs RobertsVSK noskrien
Ozolnieki
171.  Rozentālbergs AndrisRīga
172.  Ruģelis MārtiņšSportland
Rīga
173.  Rumpe MārisRīga
174.  Runčs NormundsOgre
175.  Sabājevs SandisSportland
Valmiera
176.  Sakalausks DainisVudlande
Smiltene
177.  Salmiņš Kaspars
178.  Samcovs AgrisNike+ Run Club Riga
Riga
179.  Sankauskas DovydasIlginuotoliai.lt
Vilnius
180.  Sardiko MārisVSK Noskrien
Inčukalns
181.  Sauka SandisRīga
182.  Sējējs MārtiņšLiepāja
183.  Semenenko IljaRiga
184.  Sēnelis JurisMazsalaca
185.  Seņko IgorsVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
186.  Sigajevs AleksandrsMarupe
187.  Sīklis Renārs
188.  Siliņš IngusNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
189.  Silkalns Aigarscolorlib.com
Lapmežciems
190.  Sils AivisVērgale
191.  Siminaitis DāvisCēsis
192.  Siminaitis Igors3VeloPlus
Riga
193.  Sincovs AntonsMARATONA KLUBS
Ventspils
194.  Skulte AgrisRīga
195.  Sņegovičs ArtūrsRīga
196.  Sondors JānisSportland
Jelgava
197.  Spirģis JānisEngures sportam
Tukums
198.  Sprūds EdgarsLiepāja
199.  Stallītis EmīlsDNB banka
Rīga
200.  Staris EgilsMARATONA KLUBS
Ventspils
201.  Strautnieks MārisJelgava
202.  Sukys PauliusSiauliai
203.  Šits ArtūrsRīga
204.  Šķibelis IngusMARATONA KLUBS
Ventspils
205.  Šņepsts KristapsValmiera
206.  Šroms RomansKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
207.  Štrehers RolandsVSK Noskrien
Liepāja
208.  Štrehers RolandsVSK Noskrien
Liepāja
209.  Štromanis KasparsCēsu Alus
Tukums
210.  Šuļga RuslansMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
211.  Takens MārisKrustkalni
212.  Tālums ArmandsVeikals Maratons & Asics
Bērvircava
213.  Tankelsons TomassRīga
214.  Tints AivisCanoe is life
Liepāja
215.  Tohters AigarsSaulkrasti
216.  Topecs ArtūrsSportland
Rīga
217.  Tops ReinisRīga
218.  Tramdaks Edijs
219.  Trūlis ModrisLipuški
220.  Turkins JevgēnijsSK Tērauds/Nike/Sportland
Aiviekste
221.  Ukrinas TadasKlaipeda
222.  Umanskis OlegsZoorbagan
Rīga
223.  Urtāns JurģisVANAGI
Jēkabpils novads
224.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
225.  Vaļulis AivisVSK Noskrien
Daugavpils
226.  Veidemanis LaurisPavasars
Rauna
227.  Veinbergs DidzisValmiera
228.  Veliks IgorsRīga
229.  Vēsmiņš Krišjānis
230.  Vikmanis KārlisSportland
Rīga
231.  Vilemsons MārtiņšVSK Noskrien
Rīga
232.  Viļums RobertsOgre
233.  Višķers JānisSPORTLAND/NIKE
234.  Vītoliņš MatīssValmiera
235.  Vizulis JānisLiepāja
236.  Vladimirovs DmitrijsAccenture Latvia 2
Riga
237.  Volkovs UģisRalfs
Rīga
238.  Vorobjovs AleksejsILOVERUNNING
Rīga
239.  Vostroilovs Antons
240.  Zagorskis DāvisSportland
Rīga
241.  Zaļais MiķelisWunder Latvia
Valmiera
242.  Zemešs MārtiņšValmiera kustas
Kocēni
243.  Zemītis MārtiņšRīga
244.  Zimackis ViestursRīga
245.  Živs OlegsJūrmala
246.  Žukauskas AntanasMaratonas
Jonava
247.  Žuselis VitālijsBINITEX
Daugavpils

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons Oskars
2.  Auziņš MārtiņšIndividuāli
Rīga
3.  Balinskis SandrisMoller Auto Ventspils
Ventspils
4.  Belevičs JurisOgre
5.  Bērziņš Andris
6.  Blumbergs NormundsLNB
Saulkrasti
7.  Bodnieks Dairis
8.  Brahmanis AinārsSK Katrīna
Kuldīga
9.  Brasavs SalvisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
10.  Braunfelds UvisMoller Auto Ventspils
Ventspils
11.  Brēdiķis JurisMARATONA KLUBS
Rīga
12.  Buls RaimondsJūrmala
13.  Butkevičs JānisRīga
14.  Butkus RimvydasJoniškis
15.  Cimbals DenissI Love Running
Mezares
16.  Cirsis AskoldsMARATONA KLUBS
Jelgava
17.  Ciukmacis AldisRēzeknes novads
Ozolaine
18.  Doveiks AndrisIkšķile
19.  Dudarjoks DmitrijsRīga
20.  Dzintars KasparsFK BANDAVA
Priekule
21.  Gailis JānisVeikals Maratons & Asics
Ogresgals
22.  Gurejevs OļegsIlmājas Kojoti
Rīga
23.  Ielejs KārlisRīga
24.  Jurašs JurisDreiliņi
25.  Jurgutis MindaugasKlaipeda
26.  Kalniņš MartsVidzemes Būvserviss
Valmiera
27.  Kāpiņš ArtursVSK Noskrien
Rīga
28.  Kochetkovs VjacheslavsRīga
29.  Kore IvarsTalsi
30.  Kozačkovs AndrisLudza
31.  Krasovskis GuntarsRīga
32.  Krastiņš JēkabsSK Metroons/ Nike-2
Rīga
33.  Kronbergs DainisTUKUMS
34.  Lagzdiņš UģisMARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
35.  Liepa AndrejsLiepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
36.  Madžiņš GatisSK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
37.  Maņkovskis NikolajsDaugavpils
38.  Martinsons ElmārsRīga
39.  Mēters DainisJelgava
40.  Miķelsons Andisvidrizi
41.  Miķelsons MārtiņšVSK Noskrien
Rīga
42.  Mūrnieks Arnisindividuāli
Ropažu novads
43.  Nolle JānisRīga
44.  Ņilovs ValdisSK Ozolnieki A
Ogres novads
45.  Ozoliņš JānisVSK Noskrien.
Saldus
46.  Pakārklis MārisSK Metroons/Nike-1
Rīga
47.  Perunovs JurisMARATONA KLUBS
Ventspils
48.  Pētersons JurisRūjiena
49.  Petrovs DzintarsRigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
50.  Pilmanis Mārisw.simosis.lv
Ogre
51.  Popovs VadimsVentspils
52.  Pozdņakovs AleksejsMARATONA KLUBS
Ventspils
53.  Pranckūnas PetrasNa, pagauk!
Vilnius
54.  Priedēns MārisMARATONA KLUBS
Ventspils
55.  Prūsis AigarsLiepājas dome
Liepāja
56.  Rozenštoks AndrisSporta laboratorija
Rīga
57.  Rozis RobertsRīga
58.  Rūdulis NaurisTVK
Tukums
59.  Rūtiņš EdgarsMARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
60.  Salenieks AigarsPreiļi
61.  Siliņš GuntarsJēkabpils Lūši
Jēkabpils
62.  Sivko AntonijsVentspils
63.  Sopins AleksejsMARATONA KLUBS
Ventspils
64.  Sovetovs VadimsI Love Running
Riga
65.  Stahovskis ĒvaldsIkšķile
66.  Standzenieks MārcisMARATONA KLUBS
Liepāja
67.  Sulzenko IgorsRiga
68.  Šakelis ValērijsLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
69.  Šaučikovas DainiusŠiauliai Stadija
Šauļi
70.  Ščedrovs ValentīnsSupercompensation
Ķekavas nov., Valdlauči
71.  Šīmans NaurisSK Katrīna
Kuldīga
72.  Šīrants MareksAdidas
Jelgava
73.  Šmits ArtisRīga
74.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
75.  Šrams OttoCF-Jelgava
Jelgavas novads
76.  Tiltiņš IngarsEleja
77.  Tirkovskis Ints
78.  Tūbelis KasparsBaltijas Zivsaimnieku apvienība
Liepāja
79.  Upans KasparsCēsis
80.  Upenieks NormundsSK Tērauds
Ādaži
81.  Vaivars Uģis
82.  Valerts AndrisMARATONA KLUBS
Ventspils
83.  Valužis AļģirtsPriekules veloklubs
Priekule
84.  Vanags NilsPANATTA
Rīga
85.  Vitkovskis VilnisLiepāja
86.  Zēbergs AinarsVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
87.  Zērnis Oskars
88.  Zvirbulis Zandis
89.  Žuburs DainisMARATONA KLUBS
Dunalka

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņš RaimondsLiepāja
2.  Bednostins SergejsMaratonu klub Ventspils
Ventspils
3.  Birks AivarsVSK Noskrien
Rīga
4.  Bremze NormundsOGRE
5.  Būmans GuntarsLiepāja
6.  Cifersons EdvīnsRīgas piensaimnieks
Rīga
7.  Driņķis DainisDzSK "Lokomotīve"
Rīga
8.  Dudels Andrisda-marathon
Daugavpils novads
9.  Ekholm ElmarLaguja
10.  Gaumigs AndrejsOlaine
11.  Grīnbergs Ventisindividuāli
Piņķi
12.  Grodnis JurisJēkabpils Lūši
Jēkabpils
13.  Gromovs ArnisIRONLAT
Rīga
14.  Ivzāns RobertsOGRE
Ogres novads
15.  Jansons AivarsRīga
16.  Kalniņš DidzisMARATONA KLUBS
Rīga
17.  Kivkulis AgrisMangaļsala
Rīga
18.  Kļaviņš EdgarsSK MAGNEN
Rēzekne
19.  Kopmanis JānisLSC
Rīga
20.  Kudiņš Gintsvsk noskrien
Jurmala
21.  Kuzmins SergejsSK MAGNEN
Rēzekne
22.  Ķeģis GunārsLī Sporta klubs
Rīga
23.  Lapsa Gvido
24.  Lejasmeiers GintsVSK Noskrien
Liepāja
25.  Liaudenskas GintarasOGB
Šiauliai
26.  Lūsis Dzintarsind.
Rīga
27.  Meiers RainersVSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
28.  Muralis VirgilijusMaratonas
Jonava
29.  Muzika VitālijsPaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
30.  Nalivaiko AndisKaliningrada
31.  Ozers JānisJelgava
32.  Ozoliņš RingoldsMARATONA KLUBS
Ventspils
33.  Petrovs NikolajsLUDZA
Ludza
34.  Saldaks IvarsJēkabpils Lūši
Jēkabpils
35.  Straume GuntarsMARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
36.  Šehtels JurisSIA Rīgas Ūdens
Ādaži
37.  Talgatov ShamilRiga
38.  Ustinovs Valerijsda-marathon
Daugavpls
39.  Uzols AivarsDTC Jaunība
Daugavpils
40.  Važņevičs JānisLīvānu VK
Līvāni
41.  Vilūns Normundsvsk noskrien
riga
42.  Zālītis GuntisLVS
Rīga
43.  Zariņš Artis
44.  Zīle UldisVSK Noskrien
45.  Žodziņš AigarsEzere

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboltiņš IlgvarsMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
2.  Birznieks AldisMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Červjakovs PjotrsDaugavpils
4.  Gaidelis JurisMaratona klubs
Cēsis
5.  Jevsejevs VladimirsRīga
6.  Kaļass ErvīnsSK Ozolnieki 60+
Jelgava
7.  Kauliņš DainisLSC
Rīga
8.  Kravčenko ValentinsRīga
9.  Krīgers Didzisvalmiera
10.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki A
Jelgava
11.  Petrov AleksandrАкрон
Welikij Nowgorod
12.  Rodionovs ViktorsLSC
Olaine
13.  Safutins ViktorsMARATONA KLUBS/LSC
Rīga
14.  Smalovijs NikolajsMARATONA KLUBS/ LSC
Rīga
15.  Šefanovskis ArvīdsSK Katrīna
Kuldīga

Liepāja, skrējiens 10-12 km

SNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Adijāne ViktorijaIļžukolns
Rēzeknes novads
2.  Bogdane LīgaIļžukolns
Rēzeknes novads
3.  Dzerkale ŽaneteIļžukolns
Rēzeknes novads
4.  Gailuma KristīneIļžukolns
Rēzeknes novads
5.  Geraseva AnastasijaJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
6.  Gladkova AndželikaSigulda
Sigulda
7.  Kivkule MartaLaTS
Rīga
8.  Lešče MontaSuppermammas/tēti
Liepāja
9.  Malkeviča Elīza
10.  Mešķe LindaKalēti, Priekules novads
11.  Oliņa LīnaSaldus
12.Skudrītis RolandsGrobiņas novads
13.  Vilka ElvitaIļžukolns
Rēzeknes novads

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersone LaumaRiga
2.  Apse ViktorijaLiepāja
3.  Arāja Laura
4.  Arnicāne Amanda-AgneseA2
Sigulda
5.  Balode AgnetaLiepāja
Liepāja
6.  Balode ElīnaRīga
7.  Balode SantaLiepaja
8.  Baļķena SigneLiepāja
9.  Beimo GintaSportland
Bauska
10.  Birģele SantaRīga
11.  Boroduļina LiānaDubulttreniņš
Aizkraukle
12.  Borovika SabīneJelgava
13.  Borskoviča SintijaAccenture Latvia 3
14.  Brizga KitjaLiepāja
15.  Brokāne SanitaJelgava
16.  Bušmane Dana
17.  Capa ViktorijaSportland
Viesīte
18.  Čoiča Rasma
19.  Dindune Ilze-IzabellaLady Fitness
Rīga
20.  Druseika BaibaRīga
21.  Eglija IvetaMana labākā komanda
Durbe
22.  Fedotova KristīneRīga
23.  Freimane LauraLiepāja
24.  Gabrāne Helēna
25.  Gedovius SintijaSportland
Liepāja
26.  Goldmane ElīnaSportland
Rīga
27.  Grencberga EvitaRīga
28.  Heringa MartaSportland
Liepāja
29.  Ivanova ZaneSportland
Gulbene
30.  Jakobsone Madara
31.  Jansone Linda-MarijaMARATONA KLUBS
Talsi
32.  Jusupova SigneSportland
Rīga
33.  Kadiševa OlgaLiepāja
34.  Kalugina Ina
35.  Kaugure MartaSportland
Kadaga
36.  Kaziņa DiānaSportland
Jaunolaine
37.  Kokina Baiba
38.  Kone LīgaSuppermammas/tēti
Liepāja
39.  Korjagina MartaLiepāja
40.  Kotāne DagnijaIļžukolns
Rēzeknes novads
41.  Kronpuša AliseBigbank
Rīga
42.  Ķemere JanaAizputes vidusskola
Aizpute
43.  Lauskiniece AnnaSportland
Rīga
44.  Liekniņa KristiānaSportland
Gulbene
45.  Logina SantaZemgales Ziņas
Jelgava
46.  Martinova ValerijaRiga
47.  Mašņikova AnnaLudza
48.  Matīsa RitaRīga
49.  Medne MadaraBigbank
Rīga
50.  Meimere RenāteSportland
Rīga
51.  Melihova JekaterinaRTA
Rēzekne
52.  Mikanova NeldaSigulda
53.  Muceniece ZaneIkšķile
54.  Narvaiša IlzeRīga
55.  Naumenko LindaDaugavpils
56.  Neščerecka AlīnaRīga
57.  Novicka LindaLiepāja
58.  Orinska RūtaLiepāja
59.  Ozola-Ozoliņa SolveigaLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
60.  Papiņa LīgaJelgava
61.  Paturska AnnaRīga
62.  Platniece Ilze-MadaraRīga
63.  Pļavinska SintijaBrocēni
64.  Pļavniece LauraBigbank
Rīga
65.  Podniece VinetaCido
66.  Pole KristiānaCēsis
67.  Pomeranceva AgneseRīga
68.  Potrubeiko TatjanaRiga
69.  Prince KristīneMARATONA KLUBS
Ventspils
70.  Pucena MāraS/K
Kuldīga
71.  Puriņa ZaneSportland
Rīga
72.  Puško IrīnaWunder Latvia
Valmiera
73.  Putniņa KristīnePutniņi.lv
Rīga
74.  Reine Eva-
Aizpite
75.  Reinvalde Ieva
76.  Ruskule DaceSportland
Rīga
77.  Sadovska AlīnaLī Sporta klubs
78.  Sakne ElīnaRīga
79.  Seraja JekaterinaRīga
80.  Siliņa ElīnaTeteri
Ulbroka
81.  Siliņa MarijaRiga
82.  Sleže EvijaLiepāja
83.  Sparāne Sanita-IevaSportland
Rīga
84.  Spriņģe Lelde
85.  Stendzeniece KristīneLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
86.  Stonkus SandraJelgava
87.  Sūniņa SanitaLiepāja
88.  Šale GunitaAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
89.  Šteina AmandaTukums
90.  Taulīna AigaSaldus Boksa klubs
Brocēni
91.  Tene IrbeSportland
Rīga
92.  Turčina ZaneSportland
Rīga
93.  Turka MārīteKuldīga
94.  Turuna AnastasijaCBL
95.  Urkauska UnaLiepāja
96.  Vahramejeva SofijaRĪGA
97.  Valtere GintaLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
98.  Valuže LauraRīga
99.  Veselova DanaRēzeknes novads
Rēzekne
100.  Vilumsone LaumaSigulda
101.  Zakrevska Ilze-AmandaRīga
102.  Zālīte AliseRīga
103.  Zviedre Madara
104.  Žirnova DanaLUDZA
Ludza
105.  Žukovska SantaRēzekne

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alpa AijaLiepāja
2.  Apsīte ElīnaRīga
3.  Astaševska AneteS/K
Kuldīga
4.  Astaševska IneseS/K
Kuldīga
5.  Baikova Olesja
6.  Beļajeva JūlijaBarbados
7.  Bēniņa IngaRīga
8.  Bērziņa IvetaRīga
9.  Birstiņa GitaVSK Noskrien
Liepāja
10.  Blauzda IlzeLiepāja
11.  Bokučava DianaRīga
12.  Bormane Zanenordic by nature
13.  Brokāne ZaneMatisons Runner’s Club
Ventspils
14.  Buharova VladaRīga
15.  Cīrule SendijaLiepāja
16.  Čakle LauraMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
17.  Čepuļonoka InesaRīga
18.  Čingule GuntaRīga
19.  Čopa IvetaRīga
20.  Dubrova GitaPrometal Group
Ogre
21.  Feldmane SantaMARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Feldmane VitaCEMEX
Rīga
23.  Fišere AnitaDobele
24.  Fridrihsone DiānaLiepāja
25.  Frīzendorfa ElīnaNRC Rīga
Rīga
26.  Gabruševa DanaBarbados
27.  Gaile SandraOGRE
Ogres novads
28.  Gaile SolvitaRīga
29.  Gansone EdīteLiepāja
30.  Grigorjeva JeļenaBe active
Daugavpils
31.  Gūtmane SabīneLiepāja
32.  Ģērmane GunaAdidas
33.  Irbe Līga
34.  Ivanovska GintaS/K
Kuldīga
35.  Jerofejeva InetaPļaviņām-90
Rīga
36.  Karsa KristīneRīga
37.  Korabo OlgaKEOR
Riga
38.  Kovaļevska DaceSK Ozolnieki A
39.  Kozlovska NataļjaLiepāja
40.  Kravčenko Marta
41.  Krūmiņa MarutaTukums
42.  Kučerova Evita
43.  Kuduma ElinaVSK NOSKRIEN
Jūrmala
44.  Kvasniņa OlgaMARATONA KLUBS
Ventspils
45.  Kviese LanaAizpute
46.  Labsvīra LieneSigulda
47.  Laicāne SanitaSK Tērauds
Baltezers
48.  Lauberga ĒrikaLiepaja
49.  Leimane KristīneBigbank
Rīga
50.  Ločmele MontaMatisons Runner’s Club
Rīga
51.  Ločmele SanitaWunder Latvia
Valmiera
52.  Ļisicinska DianaSlow and curious
Riga
53.  Malyseva EditaJoniskio ristunai
Joniskis
54.  Marhele IlonaAdidas
Alūksne
55.  Meijere Ieva
56.  Miklaševica IlzeSportland
Rīga
57.  Miksone AnitaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
58.  Mikulova OlgaVSK Noskrien
Rīga
59.  Miltiņa GunitaMiltiņi
Liepāja
60.  Nudiena IneseVentspils
61.  Parfjonova AijaLiepāja
62.  Pērkone EleonoraKNAUF
Saurieši
63.  Pētersone MaijaMARATONA KLUBS
Ventspils
64.  Pildava SantaRīga
65.  Pirtniece MadaraVērgale
66.  Pujāte AijaFitnesa klubs F1
Rīga
67.  Putniņa LindaPutniņi.lv
Ragana
68.  Putra Maija
69.  Romanovska JanaZemgales Ziņas
Jelgava
70.  Rone LīgaGrobiņa
71.  Rozenberga Dace
72.  Rūja Kristīneelementi
Sigulda
73.  Sakne Benita
74.  Seiga LīgaSportland
Rīga
75.  Siugale IevaIecava
76.  Skabe Inese
77.  Sliede VinetaLiepāja
78.  Stefanišina IvonnaDNB banka
79.  Strazdiņa LīgaSkrunda
80.  Suseja RutaRēzekne
81.  Šale IvitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
82.  Šildere Madara
83.  Šķirus DaceJelgava
84.  Tašmane Aija
85.  Tauriņa Līva
86.  Tolmačova ElīnaLiepāja
87.  Vētra ZaneRīga
88.  Zīverte AgateStradiņa sl.
Rīga

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Babre ElgaRīgas raj.
2.  Beleviča JolantaOgre
3.  Biezuma GitaRīga
4.  Birnbauma LīgaLNB
Rīga
5.  Bruzgule DaigaRĪGA
6.  Eglite DzoannaRiga
7.  Ekholm Heli
8.  Freija DžanitaMoller Auto Ventspils
Turlava
9.  Goša IlzeMARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Ģelze BaibaNoķer mani ja vari
Rīga
11.  Hartmane Daceindividuāli
12.  Heidemane IngaSK
Kuldīga
13.  Ieviņa IneseMoller Auto Ventspils
Ventspils
14.  Kaibeļeva JūlijaMARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Kalniņa EritaSK Ozolnieki B
Jelgava
16.  Kalniņa Laura
17.  Kalniņa RenāteMARATONA KLUBS
Ventspils
18.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaVSK NOSKRIEN
Rīga
19.  Karuzina Nataļja,,Stārķis,,
Liepāja
20.  Kropivjanskiene BiruteSiauliai
21.  Lāce VelgaIļžukolns
Rēzeknes novads
22.  Lagzdina Margita-
Riga
23.  Lazdiņa DaceRīga
24.  Leiburga AgneseZemgales Ziņas
Jelgava
25.  Maskala SvetlanaMARATONA KLUBS
Ventspils
26.  Matisone AgneseMoller Auto Ventspils
Piltene
27.  Misa KristīneROPAŽI
28.  Misāne Ira
29.  Novika IngaALOJA-STARKELSEN
Aloja
30.  Ozola IlzeMARATONA KLUBS
Ventspils
31.  Pūpola MaijaMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
32.  Roste MargitaLiepāja
33.  Sermolīte IlzeJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
34.  Silkalna SolveigaJūrmala
35.  Skrastiņa DaceStende, Talsu nov.
36.  Smiltniece AgneseLiepāja
37.  Sokolovska ArmandaSK KATRĪNA
Kuldīga
38.  Sopina JelenaMARATONA KLUBS
Ventspils
39.  Suta-Zute SantaSK Tērauds
Carnikava
40.  Sviklāne IvetaMēs varam
Saulkrasti
41.  Šmite DaceLielvārde
42.  Tālmane IlzeMARATONA KLUBS
Rīga
43.  Taupmana ZandaMARATONA KLUBS
Rīga
44.  Tjurina NataljaLiepāja
45.  Urbāne IlzeVSK Noskrien
46.  Vītuma-Jaunzeme Inga
47.  Zemīte SigitaLiepāja

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ervika SilvijaAizpute
2.  Ezera AntraTalsi
3.  Grīnberga ZinaidaGrimpi
Rīga
4.  Grundmane Lilijaindividuāli
Kuldīga
5.  Joce LudmilaMatisons Runner`s Club
Turlava
6.  Kulinska RegīnaLiepāja
7.  Locika SandraAizpute
8.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
9.  Lūse InāraMatisons Runner`s Club
Carnikava
10.  Narvik Silvia
11.  Pelēce IlzeSK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Ozolnieki
12.  Rube InāraSK Katrīna
Kuldīga
13.  Šteinberga IevaMARATONA KLUBS/BALTA
Saldus
14.  Turka OdetaKuldīga

VNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuks Artūrs8
Rīga
2.  Aksenoks KristapsRiga
3.  Alonderis RobertsLiepāja
4.  Baranovskis AleksejsDaugavpils
5.  Belevičs JēkabsOgre
6.  Bergs KārlisLiepāja
7.  Bērziņš ErlendsSportland
Viesīte
8.  Blaubergs Rihards-ValtersValmiera kustas
Valmiera
9.  Blokins MaksimsABC software
Rīga
10.  Boltāns RinaldsIļžukolns
Rēzeknes novads
11.  Bučis JānisLiepāja
12.  Drozdovs ViktorsIļžukolns
Rēzeknes novads
13.  Dzintars MarkussFK BANDAVA
Priekule
14.  Elksnis RaivisIļžukolns
Rēzeknes novads
15.  Fecers EdgarsSportland
Jūrmala
16.  Fišers Rūdolfs
17.  Golovčenko AlekssLiepāja
18.  Ivanovs JevgenijsLATC
Daugavpils
19.  Jankovskis MarksLiepāja
20.  Jesers Intarsnav
Liepaja
21.  Krupins VjačeslavsSPARS-MK
Preiļi
22.  Nolle ĢintsRīga
23.  Pērkons UvisSaldus
24.  Pšeņicins KristersMARATONA KLUBS
Ventspils
25.  Radžabovs IgoSkrunda
26.  Ratnieks ReinisSPORTLAT
Aizpute
27.  Strupulis BronoSS Arkadija
Rīga
28.  Susejs RenārsRēzekne
29.  Tamsond NiksKazdanga
30.  Tamsons NiksKazdanga
31.  Tīss Tomass-ReinisJelgava
32.  Urbanovičs ValtsLiepāja
33.  Valainis EdijsSPARS-MK
Preiļi
34.  Vizulis EmīlsLiepāja
35.  Zauka Danielsliepāja
36.  Žubulis EmīlsRīga

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akmeņlauks RobertsSabile
2.  Ancevičš LaurisSportland
Rīga
3.  Anisimovs DainisAccenture Latvia 2
Rīga
4.  Belorags JānisMatisons Runner`s Club
Ventspils
5.  Bērziņš EdijsSportland
Viesīte
6.  Birznieks MārcisKalvenes pagasts
7.  Blūms ElmārsRīga
8.  Boļšijs AgrisLatgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
9.  Brantevics ĀrisSK Katrīna
Turlava
10.  Bruševics JānisSkriešanas klubs
Salaspils
11.  Doniņš UldisMARATONA KLUBS
Ventspils
12.  Donis EdgarsKRASTMALI.LV
Durbes novads
13.  Dveselitis KristapsOgre
14.  Dzērve RobertsLiepāja
15.  Eglijs TomsEGLY Industries
Jelgava
16.  Egliņš KristsLiepāja
17.  Ešmits TomsSportland
Rīga
18.  Fedotovs TomassRīga
19.  Freidenfelds KristapsLiepāja
20.  Fricbergs DāvisLiepāja
21.  Fuksis ErnestsRīga
22.  Gārbens Anrijs
23.  Grablovskis RaitisBigbank
Rīga
24.  Grencbergs ArvisSK Tērauds
Rīga
25.  Gūtmanis EgonsLiepāja
26.  Hartmanis ReinisSPORTLAND/NIKE
27.  Ivulis JāzepsRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
28.  Jākobsons JānisAJ Racing
Liepāja
29.  Jubelis AndrisVeikals Maratons & Asics
.
30.  Kauškals JānisSportland
Smiltene
31.  Kižla DmitrijsBINITEX
Daugavpils
32.  Klibiķis ValtsSportland
Nereta
33.  Kravalis KasparsPļaviņām-90
Pļaviņas
34.  Kronbergs NormundsTukums
35.  Kronentāls ArtūrsSportland
Saldus
36.  Krutovs GenādijsRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
37.  Kubilius Mantasskuodas
38.  Kuikulītis MārtiņšTalsi
39.  Kuršinskis JānisKuldīga
40.  Ķirsis IngusSuppermammas/tēti
Liepāja
41.  Lāma Līvis
42.  Lamaks LaurisĀtrais Torņu Serviss
Rīga
43.  Lazdiņš PēterisJēkabpils Lūši
Jēkabpils
44.  Lerhs IngvarsTukums
45.  Levins ArtūrsVSK Noskrien
Olaine
46.  Liepiņš UģisSportland
Rīga
47.  Lindāns Mārtiņš
48.  Logins GuntarsMatisons Runner’s Club
49.  Lopes FredericoSporta klubs PANATTA
Rīga
50.  Majors JurisCido
51.  Maksims ArtisNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
52.  Mežiels JānisPATRIA NUTRITION
Koknese
53.  Misa SamuelsRĪGA
54.  Oliņš EdgarsLiepāja
55.  Ozoliņš SandrisSportland
Rīga
56.  Pērkons Arvis
57.  Petrunins NikitaSportland
Rīga
58.  Plots MārisRīga
59.  Poddubnijs KristapsCSDD
Riga
60.  Pohevičs JānisLiepāja
61.  Pomerancevs JurisLudza
62.  Pošeiko JānisLiepāja
63.  Priede ValtsSportland
Rīga
64.  Priednieks Armandsliepāja
65.  Pušpurs RaivisRīga
66.  Ragovskis RaivisLiepāja
67.  Rozitis Normunds
68.  Ruseckis ArtūrsCido
69.  Ruskulis AndisSportland
Rīga
70.  Siņicins KristsSPORTLAND/NIKE
71.  Smelovs SergejsPATRIA-Mmēbeles
Ropaži
72.  Stonkus TomsJelgava
73.  Strautiņš JānisHighfive.lv
Liepāja
74.  Šaudiņš JānisRēzeknes novads
Malta
75.  Šķilvalts ElvisLiepāja
76.  Šnepsts HelvijsDivas pēdas
Rīga
77.  Šperliņš Gintars
78.  Šukteris Elvis
79.  Šulcs UlvisJelgava
80.  Švecs ElvisRīga
81.  Tropiņš EdijsVSK Noskrien
Dundaga
82.  Ulinskas VladasRun for Science (Vilnius)
Vilnius
83.  Uļčugačevs VadimsLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
84.  Urbāns UldisLiepaja
85.  Urtāns RaimondsAccenture Latvia 1
Rīga
86.  Vējš-Āboliņš KristapsSPORTLAND/NIKE
87.  Vērdiņš ArtūrsSportland
Liepāja
88.  Vucāns HelmūtsPREIĻI
PREIĻI
89.  Zelmenis DāvisMaratona klubs
Ventspils
90.  Žāžis KārlisLiepāja
91.  Žēperis RaivoRīga

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisPaBaso.lv/ Vsk Noskrien
Madona - Rīga
2.  Andrejevs JurijsLiepāja
3.  Antāns RobertsLiepāja
4.  Aņikejevs ValdisSK Tērauds/Nike/Sportland
Jūrmala
5.  Auznieks Imants
6.  Bankovskis MārtiņšUpeslejas
7.  Bēms GundarsJelgaa
8.  Bočkovs DenissSportland
9.  Bratka RaitisVSK NOSKRIEN
Riga
10.  Brokans AivarsJelgava
11.  Brokāns GatisMatisons Runner’s Club
Ventspils
12.  Bružis RaivisLiepāja
13.  Bulāns JānisSportland
Baloži
14.  Bušs MārisLiepāja
15.  Caics Artūrs---
Rīga
16.  Celmiņš MareksBiznesa parks ABAVA
Rīga
17.  Eglijs MārtiņšMana labākā komanda
Jelgava
18.  Egliņš EdijsLiepāja
19.  Eižvertiņš EdgarsRīga
20.  Fišers Ģirts
21.  Fjodorovs ElvijsLiepaja
22.  Gasjūns ArmīnsJelgava
23.  Gibašovs IgorsMARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Gončarovs PāvelsInfoStrategy
Rīga
25.  Gorņevs NormundsRīga
26.  Ivanovskis Ingemārs
27.  Jansons ArtūrsMARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
28.  Kalniņš Jānisvnk Hobijs
Langstiņi
29.  Kārkls KristapsLiepāja
30.  Kaspers GuntarsBauska
31.  Kirhners RaivisTukums
32.  Kļaviņš RuslansLUDZA
Ludza
33.  Kolomicevs Sergejs
34.  Konavko DmitrijsNRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
35.  Kozačkovs ImantsLUDZA
Ludza
36.  Krauze JānisRīga
37.  Kroičs Kaspars
38.  Krupenkovs IvoBeer team
Carnikava
39.  Kušakovs JevgeņijsRēzeknes novads
Lūznava
40.  Ķemeris ArtisAizpute
41.  Lankups EdgarsSK Metroons/ Nike-1
Rīga
42.  Lankups JānisLiepāja
43.  Liepājnieks HenrijsZiras
44.  Liepins IvoLiepaja
45.  Ločmelis ArtūrsPATRIA NUTRITION
Rīga
46.  Matisons AinārsMoller Auto Ventspils
Ventspils
47.  Miklaševics ArtisSportland
Rīga
48.  Mjaliks AleksejsSigulda
49.  Ostrovskis MārisTeam monster
Liepāja
50.  Ozoliņš AleksandrsCido
51.  Ozoliņš OskarsMARATONA KLUBS
Ventspils
52.  Pinkulis SandijsSportland
Rīga
53.  Puzāns VadimsLUDZA
Ludza
54.  Radvils AlfrēdsSKAIDA
Rīga
55.  Rasims GuntisSK Magnen
Rēzeknes novads
56.  Rencis EdgarsPaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
57.  Ribakovs PavelsMARATONA KLUBS
Ventspils
58.  Rožkalns AndisRīga
59.  Rūtenbergs Aigars
60.  Seiksts MārtiņšxRace
Madona/ Rīga
61.  Simaitis EdgarsLiepāja
62.  Skunstiņš Guntisindividuāli
Liepāja
63.  Sokolovs AleksandrsPATRIA-Mmēbeles
Rīga
64.  Speks MadarsPriekule
Priekule
65.  Stāmers OskarsSK Tērauds/Nike/Sportland
Jelgava
66.  Stepe DainisSK Tērauds/Nike/Sportland
67.  Strazds Kaspars
68.  Strižko VjačeslavsMaxima Latvija
Rīga
69.  Sūna KristapsSUITI
Alsunga
70.  Svažs AgnisLiepāja
71.  Špakovskis Gatis
72.  Šteinbergs JānisSportland
Rīga
73.  Šteinbergs MārisSportland
Rīga
74.  Šterns IvarsLiepāja
75.  Teteris ArmandsTeteri
Ulbroka
76.  Tolvaiša SauļusRīga
77.  Tūliks JānisSwedbank
78.  Vaitužis ĢirtsRun, Forest, Run
Rīga
79.  Vanags MārtiņšĀdaži
80.  Vanters EdgarsVSK Noskrien/Rieksti
Rīga
81.  Vasiļevs IljaSportland
Rīga
82.  Veits EriksLiepāja
83.  Vilsdorfs RaitisRaicha
Kuldīga
84.  Vološenkovs IgorsLiepāja
85.  Zagorskis EdgarsSK Tērauds
Upeslejas
86.  Zagorskis Ingars
87.  Zālītis MareksAIZKRAUKLE
Ķekava
88.  Zariņš EndijsZemgales Ziņas
Jelgava
89.  Zeps ĀrisDivas pēdas
Rīga
90.  Zeps OskarsLiepāja
91.  Zvirbulis AndisSK
Kuldīga
92.  Zvirbulis GatisZvirbuļi
Garkalne
93.  Zvjagintsev DmitriMārupe
94.  Žagars ĢirtsTalsi

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KasparsCSDD
Riga
2.  Baranovskis ValērijsDaugavpils
3.  Bormanis Jānisnordic by nature
4.  Briedis JaneksSigulda
5.  Brikmanis Gaidis
6.  Bunka IvarsJURECKIS UN KO
LIEPĀJA
7.  Čukurs Uldis
8.  Dombrovskis JurisRēzeknes novads
Malta
9.  Drullis SandisLiepāja
10.  Erts EdgarsNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
11.  Gailis DainisSigulda
12.  Gornavs AnsisSK SIGULDA
Sigulda
13.  Gošs AinoMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
14.  Griņevičs ViktorsABC Software
Baloži
15.  Guba JurisVSK Noskrien
Liepāja
16.  Gulbis-Švans MārtiņšPriekules Veloklubs
Priekule
17.  Jansons HaraldsCarnikava
18.  Kālis GatisMiko
Liepāja
19.  Kalniņš KasparsLiepāja
20.  Kapustāns JānisSK TĒRAUDS
Rīga
21.  Karuzins IgorsUSK,,Atekas sala,,
Liepāja
22.  Klapars RitvarsVSK Noskrien
Valmiera
23.  Kronbergs UģisMatisons Runner`s Club
Roja
24.  Krūmiņš SandrisMARATONA KLUBS
Ventspils
25.  Kudums MārisVIP Klubs
Liepāja
26.  Kuplais UldisVSK Noskrien
Liepāja
27.  Labsvīrs JānisSigulda
28.  Līpacis JurisSigulda
29.  Mačevskis AndrisJelgava
30.  Matisons AigarsMatisons Runner`s Club
Piltene
31.  Miltiņš GundarsMiltiņi
Vērgale
32.  Misāns Vladimirs
33.  Pūga JānisAuto Racing Team
Ķekava
34.  Savickis JurisRiga
35.  Sibrukovičs OļegsLiepāja
36.  Skersis EdmundsLiepāja
37.  Skujiņš MareksVeikals 42km
Rīga
38.  Spalis IvarsRīga
39.  Sproģis SandisLattelecom
Rīga
40.  Šadinovs ArmandsRīga
41.  Šaķis ArvilsMoller Auto Ventspils
Ventspils
42.  Šteinbergs UģisPiņķi
43.  Šukteris Gintskundziņš
Liepāja
44.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava
45.  Ušackis JurisVālodzes
46.  Vilks IntsRīga
47.  Voino AleksandrsRīga
48.  Vološčuks MārtiņšSK Katrīna

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Biktimirov StanislavVSK Noskrien
Rīga
2.  Birģelis JānisRīga
3.  Blaumanis AivarsIecava
4.  Bušmanis ArvilsLīvānu VK
Līvāni
5.  Bušmanis AskoldsSalaspils
Salaspils
6.  Jevsins JurisSK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
7.  Kaljusaar AivarViljandi
8.  Kozlovs IgorsOlaines nov.
9.  Kravaļs Jānisnoskrien
Rēzekne
10.  Pāže AndisSK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
11.  Pucens GuntisS/K
Kuldīga
12.  Puriņš RaitisVSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
13.  Romančuks IlmārsRīga
14.  Sifers KimsRīga
15.  Sondors SandrisRīga

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bite RūriksBabītes sp.k.
Rīga
2.  Caics Jānis---
Rīga
3.  Jansons JurisLīvānu VK
Līvāni
4.  Jermaļjonoks VladimirsDa-marathon Daugavpils novads
Daugavpils novads
5.  Krauklis VairisPrivātbūve
Smiltene
6.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki
Jelgava
7.  Pūle ĒriksRīga
8.  Supe JānisTirza

Liepāja, BTA 5-7km skrējiens

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa Anna-RēzijaSportland
Rīga
2.  Alne MelānijaValmiera
3.  Apsīte ArletaSportland
Jelgava
4.  Apsīte DiānaJēkabpils
5.  Armanda NataļjaSkTerāuds
Rīga
6.  Ašmane LīvaJelgava
7.  Augule SelīnaSaulkrasti
8.  Ausmane RenāteAizputes vidusskola
Aizpute
9.  Ažēna AgnijaKaijas
Liepāja
10.  Banga MartaTukums
11.  Beķere LuīzeMežinieku psk.
Jaunbērze
12.  Berga Beatrise-SofijaRiga
13.  Bergmane Linda-MelānijaRīga
14.  Bērziņa AliseRīga
15.  Bērziņa Samanta
16.  Biezuma KristiānaRīga
17.  Bigača BetijaAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
18.  Bogdanova IzabellaMARATONA KLUBS
Ventspils
19.  Bogdanova ViktorijaMARATONA KLUBS
Ventspils
20.  Brūvere MarikaOrigo/ ģimene
Liepāja
21.  Bruzgule IevaRĪGA
22.  Buhrote Elizabetejelgava
23.  Bunka EllaLiepāja
24.  Dundure MārjaNRC+ Jelgava
Jelgava
25.  Gaile EstereOgres Sporta Centrs
Ogres novads
26.  Gaile LīnaSigulda
27.  Geidāne KatrīnaRēzeknes 5.vsk
28.  Goldmane KristaSportland
Liepāja
29.  Heringa Marta-LoretaLiepaja
30.  Jākabsone IzabellaKaijas
Liepāja
31.  Jansone BeātaEnerģija
Jaunmārupe
32.  Jēče Alise
33.  Kalnina Samanta-SonoraJēkabpils Lūši
Jekabpils
34.  Kivkule KatrīnaRīga
35.  Krama ElinaRiga
36.  Ķemere Nadīna-KeitaAizpute
37.  Ķēniņa KatrīnaSaulkrasti
38.  Laimiņa LauraAQUATICS
39.  Laiviņa Līva-
Jelgava
40.  Liepiņa RēzijaGrobiņa
41.  Līva Anna-RenāteLiepāja
42.  Ločmele RobertaLiepājas SSS
Liepāja
43.  Matisone Karla-KarolīnaMatisons Runner’s Club
Piltene
44.  Miltiņa ElīnaMiltiņi
Vērgale
45.  Mircenko LauraLiepāja
46.  Muzika ElīzaVSK Noskrien
Jumprava
47.  Novika Katrīna-DārtaALOJA-STARKELSEN
Aloja
48.  Ozola MartaVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
49.  Ozola PaulaRīga
50.  Pāķe LeldeSaulkrasti SRT
Saulkrasti
51.  Puķīte LīvaRīga
52.  Pūpola Ieva
53.  Pūpola Madara
54.  Purgaile Elīza-RobertaĀdaži
55.  Razma SamantaLiepāja
56.  Rimarenko SantaLiepāja
57.  Rone ReičelaAizpute
58.  Rubeze ElīnaLiepāja
59.  Rutka SabīneJelgava
60.  Skrīvere SamantaSportland
Liepāja
61.  Steņičkina JevgēnijaLiepāja
62.  Suseja DagnijaRēzekne
63.  Šmite Estere-KarolīnaAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
64.  Tauriņa MarijaLiepāja
65.  Timbere AleksandraS/K
Kuldīga
66.  Upeniece AneteSK Tērauds
Ādaži
67.  Vahere-Abražune EmīlijaRīga
68.  Valtasa AmandaSK Metroons/ Nike
Mārupe
69.  Vanaga Lauma-AmandaJelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
Jelgava
70.  Vasara Samanta
71.  Vasile JanaAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
72.  Veļika Felicita
73.  Viekale-Gasjūne ElīzaJelgava
74.  Vitkovska VendijaLiepāja
75.  Vītola EvelīnaLiepāja
76.  Volmane AgneseJaunpiebalga
77.  Zēberga DženiferaVSK Noskrien Liepāja
78.  Žvagule SamantaLiepāja

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alecka MadaraMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
2.  Bādere MartaLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
3.  Bidiņa Agija-DaceMārupe
4.  Birzmale Anete-PaulaJelgava
5.  Bizauska AmandaMP
Jaunbērze
6.  Bušmane Lāsma
7.  Dobridnuka Ekaterina
8.  Done Selīna-KristaGrobiņa
9.  Galviņa AneteLiepāja
10.  Gintere Ieva-MartaJelgava
11.  Gipsle TerēzeLiepāja
12.  Gurejeva PaulaIlmājas Kojoti
Rīga
13.  Gvozda KristiānaLiepāja
14.  Istjagina IvetaRiga
15.  Ivanovska Annija-
Liepāja
16.  Kajaka Ieva-LīgaBaloži
17.  Kazāka LauraOgres novada Sporta Centrs
Ogre
18.  Koroļonoka DaigaLiepāja
19.  Krūzēna GintaMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
20.  Ķezēna SanitaPriekule
21.  Lendele AnnaPriekule
22.  Limbēna LauraKKT
Saldus
23.  Ludvika AnnaLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
24.  Magone LauraPriekule
25.  Navenicka KristīneLiepāja
26.  Pastore AlvineAkvaVitamīns
27.  Pūlmane AnnijaSPARS vieglatletikas nodaļa
Ventspils
28.  Radvila Ilze-BaibaLiepāja
29.  Rafaloviča LauraLiepāja
30.  Ramanauska DinijaLiepāja
31.  Repule BetijaRīga
32.  Rožkalna Ieva-LizeteLEROKO
Kuldīga
33.  Siliņa AnnijaBēne
34.  Sorokina SandijaDurbe
35.  Tiltiņa Megija-ŠarloteJelgava
36.  Urbāne TerēzeSK Tērauds
Rīga
37.  Valtasa SabīneSK Metroons/ Nike-2
Mārupe
38.  Veisbuka IngrīdaKalvenes pamatskola
Kalvene
39.  Vidončikova AnastasijaSK Ozolnieki A
Jelgava
40.  Vītola Evija
41.  Vītoliņa SanijaVentspils
42.  Zakovica Emīlija5km
liepāja
43.  Zemture SantaMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
44.  Zīverte SabīnePriekule
45.  Žodziņa AliseLiepājs
46.  Žvagule Evelīna

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa ElīnaVentspils
2.  Āboliņa ZitaSportland
Rīga
3.  Aigare IlonaSuppermammas/tēti
Liepāja
4.  Akmentiņa LīgaABC software
Rīga
5.  Aleksandrova SigitaSALIŅA
Jelgava
6.  Aljaibachi RanaCSRwarriors
7.  Alne IlzeValmiera
8.  Andersone LīgaLiepāja
9.  Andžāne Santa
10.  Apeināne KatrīnaRēzekne
11.  Apsīte Antra
12.  Ārone MarikaLiepāja
13.  Atamuradova KristīneAS Citadele banka
Liepāja
14.  Atvara ElvijaSportland
Liepāja
15.  Balče KatrīnaLiepāja
16.  Baranauska SantaKekavas novads
17.  Baranova LīnaBalozi
18.  Baufale KitijaOlaine
19.  Baukerte EvitaRīga
20.  Beinaroviča IlzeRīga
21.  Belousova Jekaterina
22.  Berga VinetaSigulda
23.  Bērziņa AliseSportland
Rīga
24.  Bērziņa MadaraJelgava
25.  Beržanska Kristiāna
26.  Bēta IevaSportland
Ogre
27.  Bialiayewa VolhaSmolevichi
28.  Biļeviča Inese
29.  Biļeviča KristīneOlaine
30.  Birgere EvitaSportland
Liepāja
31.  Birģele ElīnaRīga
32.  Birkenberga Signe
33.  Birkenberga Simona
34.  Birzmale DaceJelgava
35.  Birzniece UnaKuldīga
36.  Bolotova MarinaSportland
Rīga
37.  Boruse MontaLiepāja
38.  Branaburga ĪrisaLiepāja
39.  Brezinska IvetaRīga
40.  Brižaka Vinetaliepaja
41.  Bruževica AneteNordea
Rīga
42.  Buče MāraSportland
Liepāja
43.  Bučmite IlzeSuppermammas/tēti
Liepāja
44.  Buhrote Līgajelgava
45.  Bulāne ElīnaSportland
Baloži
46.  Burceva IlzeRīga
47.  Butkus ElīnaTukums
48.  Caune IvetaOGRE
Ogre
49.  Celma DainaRīga
50.  Celnokova JelizavetaRīga
51.  Cercina Agnese
52.  Čalova AnnaDaugavpils
53.  Čekstere SarmīteBigbank
54.  Čerešņeva JūlijaLiepāja
55.  Čevere-Veinberga GerdaValmiera
56.  Čiževska LiānaOrigo
Lielvārde
57.  Čunčule IvetaLiepāja
58.  Dāldere AntraVentspils
59.  Dambīte ZaneLiepāja
60.  Dance AnnaRiga
61.  Deiko ElīnaLiepāja
62.  Demitere AivaTalsi
63.  Derkača ValerijaJūrmala
64.  Dīka KristīneAS Citadele banka
Liepāja
65.  Dimante AnnaLiepāja
66.  Dinsberga MaritaAS Citadele banka
Liepāja
67.  Djačoka AlīnaRīga
68.  Dreiberga BaibaSuppermammas/tēti
Liepāja
69.  Dreņģere Dainaelementi
Liepāja
70.  Drišļuka IevaAS Citadele banka
Liepāja
71.  Duļbinska VitaSportland
Gulbene
72.  Dundure LeilaNRC + Jelgava
Jelgava
73.  Egle BaibaVentspils
74.  Eglīte KristiānaSigulda
75.  Eižvertiņa DiānaRīga
76.  Fedorenkova KristīneRēzeknes novads
Verēmi
77.  Frančenko EvitaNTC "nazīši"
Jurmala
78.  Frišfelde SintijaSuppermammas/tēti
Liepāja
79.  Fučadži NatālijaAccenture Latvia 2
Riga
80.  Galvanovska Dagne
81.  Garanča IevaRīga
82.  Gausmane Gita-
Vērgale
83.  Geidāne AgitaRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
84.  Glezere LailaSuppermammas/tēti
Liepāja
85.  Goša SabīneMARATONA KLUBS
Ventspils
86.  Grišāne-Pinkule EvijaSportland
Rīga
87.  Grosa GunaSK Ozolinieki B
88.  Grundmane Dace
89.  Gurejeva JeļenaIlmājas Kojoti
Rīga
90.  Hāna-Valtasa SandraSK Metroons/ Nike-2
Mārupe
91.  Harčenko RitaSuppermammas/tēti
Liepāja
92.  Heidingere GundegaVeikals Maratons & Asics
Ogre
93.  Helmane-Soročenkova KarīnaSPORTLAND/NIKE
94.  Heniņa EvijaSK Katrīna
95.  Holštroma GuntaMatisons Runner`s Club
Ventspils
96.  Iļjina AliseSwedbank
Rīga
97.  Indriksone VitaGrobiņa
98.  Isajeva JekaterinaPREIĻI
PREIĻI
99.  Itty AnuCSRwarriors
Reading
100.  Jablonska KarinaJelgava
101.  Jagža ElīnaRīga
102.  Jansone AnnaGlaive.pro
Rīga
103.  Jansone BaibaEnerģija
Jaunmārupe
104.  Jansone RitaACTIVIA RUN
Carnikava
105.  Jansone SailaSK Katrīna
Kuldīga
106.  Janševska LauraJaunbērze
107.  Jēče Inga
108.  Jefremova MargaritaSuppermammas/tēti
Liepāja
109.  Juhno BaibaLiepāja
110.  Kadeģe DaigaLiepāja
111.  Kairo IngaLIEPĀJA
112.  Kāle AndželikaGrobiņa
113.  Kāle AneteMiko
Liepāja
114.  Kalka Kristiāna
115.  Kalnroze EvaSportland
Rīga
116.  Kāposta AnnaSuppermammas/tēti
Liepāja
117.  Karamiševa KristīneSigulda
118.  Karklina LigitaNav
Riga
119.  Kārkliņa ElīnaPATRIA NUTRITION
Madona
120.  Kārkliņa MadaraVSK Noskrien
Rīga
121.  Kaša Inga
122.  Katlapa AnnaJelgava
123.  Kazāka SanitaOgre
Ogre
124.  Kazarevska IneseLiepāja
125.  Klapare IngrīdaVSK Noskrien
Valmiera
126.  Kleina EvaSuppermammas/tēti
Liepāja
127.  Kļava DaceSportland
Alūksne
128.  Kļaviņa JolantaSportland
Rīga
129.  Kļaviņa MāraSK MAGNEN
Rēzekne
130.  Kodola Keinakuldīga
131.  Krastiņa Guntaliepaja
132.  Krivcova Inga
133.  Krūmiņa AnitaJelgava
134.  Kulinska AgneseLiepāja
135.  Kurme ZaneSuppermammas/tēti
Liepāja
136.  Kurpniece Dana
137.  Kuzeņecova KristaMARATONA KLUBS
Aizpute
138.  Ķikure KatrīnaSportland
Rīga
139.  Labanovska AndraJelgava
140.  Laizāne BeāteSportland
Jēkabpils
141.  Landere TerēzeSuppermammas/tēti
Liepāja
142.  Lanka IevaSportland
Liepāja
143.  Lapoška LindaSportland
Rīga
144.  Lase ElīnaSportland
Rīga
145.  Leigute SintijaLiepāja
146.  Lepse InāraMARATONA KLUBS
Ventspils
147.  Lībeka MontaLiepāja
148.  Liekmane DzintraNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
149.  Liepa GunaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
150.  Livčāne IevaStopiņu novads
151.  Lote AntraSweet coconuts
Dobele
152.  Lukjanceva Alina
153.  Lūsa ViedaSK Tērauds/Nike/Sportland
Cēsis
154.  Lūse BaibaRīga
155.  Mago MadaraSuppermammas/tēti
Liepāja
156.  Malejeva AmandaRīga
157.  Matule IlgaLatvijas armija
Rīga
158.  Matule IlgaLiepāja
159.  Maurīte-Šmite SanitaRīga
160.  Mažeikaitė VaidaVilnius
161.  Meščerikova JūlijaRīga
162.  Mētere MadaraLiepāja
163.  Mežale VijaLiepāja
164.  Mickevičus IvetaLiepāja
165.  Miezava ElēnaSK Tērauds/Nike/Sportland
166.  Millere JevgenijaABC software
Rīga
167.  Miltine AmandaLiepāja
168.  Misus RendijaSportland
Rīga
169.  Morozova ElīnaSuppermammas/tēti
Liepāja
170.  Morozova KarīnaSuppermammas/tēti
Liepāja
171.  Morozova LāsmaSportland
Baldone
172.  Mozgire IevaNTC "nazīši"
Jūrmala
173.  Neija GuntaVSK Noskrien
Rīga
174.  Nikolaisone JustīneSportland
Rīga
175.  Novikova KristīnaRun, Forest, Run
176.  Oļševska InāraSportland
Liepāja
177.  Osīte IlzeJelgava
178.  Ostrovska SintijaSportland
Rīga
179.  Ošiņa LieneSportland
Ogre
180.  Ozola BaibaVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
181.  Ozoliņa ElīnaMARATONA KLUBS
Ventspils
182.  Ozoliņa IevaJelgava
183.  Ozoliņa SandijaLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
184.  Paipala Undīne
185.  Pāķe GundegaSaulkrasti SRT
Saulkrasti
186.  Pastare AgneseAdidas
Ogre
187.  Pažusa AneteRīga
188.  Petersone GintaRiga
189.  Pilecka JovitaLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
190.  Platace LauraRēzekne
191.  Pocjus GitaSaldus
192.  Pole SilvaLiepāja
193.  Priede DagnijaJelgava
194.  Priede InitaMARATONA KLUBS
Ventspils
195.  Pūga OlitaAuto Racing Team
Ķekava
196.  Puķīte Gundega
197.  Purgaile LieneACTIVIA
Rīga
198.  Putniņa MontaSportland
Gulbene
199.  Puzāne JeļizavetaLUDZA
Ludza
200.  Radziņa IlvaTukums
201.  Ragauša LīgaSportland
Liepāja
202.  Rasa JanaSuppermammas/tēti
Liepāja
203.  Reine SantaSportland
Sigulda
204.  Reitere AnitaRīga
205.  Rence AlīnaPaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres
Rīga
206.  Rijkure GunaRīga
207.  Robežniece Inga
208.  Rone IevaAizpute
209.  Rozenšteina LaineLiepāja
210.  Rozentāle BaibaLiepāja
211.  Rozentāle IneseLiepāja
212.  Rubene KristiānaKuldīga
213.  Rudzusieka DaceSportland
Rīga
214.  Rūsa IneseVSK Noskrien
Rīga
215.  Rusina SintijaAS Citadele banka
Liepāja
216.  Rutmane JanaJumprava
217.  Sapiro LilijaRīga
218.  Sebeža AnitaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
219.  Semjonova MaijaSportland
Jaunolaine
220.  Sidorova SvetlanaJelgava
221.  Siliņa MadaraSuppermammas/tēti
Liepāja
222.  Silta AgnetaLiepāja
223.  Skudrīte MadaraLiepāja
224.  Skujina AgneseAccenture Latvia 3
Rīga
225.  Skunstiņa ItjiaLiepāja
226.  Sokova SolvitaSaulīte
Ādaži
227.  Spalāne DainaRīga
228.  Sproģe OdetaLiepāja
229.  Stengrevica AijaSK Katrīna
Kuldīga
230.  Stepanova SigneSportland
Sigulda
231.  Supe AmandaKalēti
232.  Susekle Krista
233.  Svence Līga
234.  Šakarne SantaRun, Forest, Run
rīga
235.  Šanceva SvetlanaNike+Run Jelgava
Jelgava
236.  Šaripo SantaJelgava
237.  Šarkovska AgitaSaldus
238.  Šaumberga IevaLiepāja
239.  Šeflere NoraLiepāja
240.  Šimkiva KarinaVentspils
241.  Šķilvalte ZaneLiepāja
242.  Šlikaite MāraPope
243.  Šmite KristīneValmiera
244.  Šmukste IlzeKuldīga
245.  Šnipaityte AisteUkmerge
246.  Šņoriņa BaibaSPORTLAT
Rīga
247.  Štālmane IlzeRundāles novads
248.  Štrausa AigaSportland
Alsunga
249.  Šulme SintijaSportland
Liepāja
250.  Taimiņa AnnaRīga
251.  Tamsone EgijaKazdanga
252.  Tima BaibaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
253.  Timšāne SantaRīga
254.  Titova AnnaJūrmala-LSC
Jūrmala
255.  Tomsone ViktorijaRīga
256.  Tramdaka KristīneLiepāja
257.  Treimane KristīnaSuppermammas/tēti
Liepāja
258.  Tropa IlonaValmieras pilsētas pašvaldība
259.  Trukše LīgaLiepāja
260.  Tukuma-Sileniece BaibaLiepaja
261.  Tūlika AigaLiepāja
262.  Turčina AigaSportland
Rīga
263.  Tuze EgitaAS Citadele banka
Liepāja
264.  Ūbele IngunaSportland
Rīga
265.  Ungure GitaSuppermammas/tēti
Liepāja
266.  Upmale SintijaSportland
Liepāja
267.  Ušacka SindijaVālodzes
268.  Vahere-Abražune AnitaRīga
269.  Vaivode IneseJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
270.  Valtere-Sliede LieneKuldīga
271.  Vanaga MadaraJelgava
272.  Vancāne SandraSK Tērauds
Ķekava
273.  Varniene LoretaUkmergė
274.  Važa Ivita
275.  Veilande Madara-JutaAccenture Latvia 3
Rīga
276.  Veinberga Līga
277.  Vēze MargitaVentspils
278.  Vīksne BaibaLiepāja
279.  Vilcāne MārīteLīvānu VK
Līvāni
280.  Virse IvetaRīga
281.  Viša LindaValmiera
282.  Vitkovska DiānaS/K
Skrunda
283.  Vitmane SkaraValmiera
284.  Vītola LieneKuldīga
285.  Voitkeviča KarīnaRīga
286.  Vucāne RūtaPreiļi
287.  Vucena AgitaLiepāja
288.  Zāģere Ilze
289.  Zakovica Ieva5km
Liepāja
290.  Zālīte ElīnaSportland
Rīga
291.  Zaļlapa DagnijaSportland
Salacgrīva
292.  Zariņa ZitaST
Riga
293.  Zeile VijaIecava
294.  Zērne Maira
295.  Ziobrovska KristīneKALVENE
296.  Zirne AneteSportland
Salacgrīva
297.  Zīverte ElīnaMiko
Liepāja
298.  Zīverte LeldaMiko
Liepāja
299.  Zvirbule LindaSK
Kuldīga
300.  Žarovska LailaJelgava

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš IngusJēkabpils
2.  Augulis EmīlsSaulkrasti
3.  Aukšmuksts DāvidsSportland
Rīga
4.  Bautris DāvisDB Running
Rīga
5.  Belevičs JustsOgre
6.  Berķis TomassSigulda
7.  Blumbergs Ričards-TomassJelgava
8.  Certogonovs AndrejsLiepaja
9.  Čeksters TomsJelgava
10.  Čudnovs RičardsLiepāja
11.  Dadzis MārtiņšSK Katrīna
Kuldīga
12.  Deķeris Uvis
13.  Dundurs MārcisNRC+ Jelgava
Jelgava
14.  Filippovs Matīss-OtoSigulda
15.  Finks EdvardsLiepāja
16.  Gailis ReinisRĪGA
17.  Gailis RitvarsRĪGA
18.  Grantiņš MarksLSSS
Liepāja
19.  Gulbis-Švans RenaldsPriekule
20.  Hermanis RičardsNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
21.  Holms Imants
22.  Irbe Kaspars
23.  Jansons EdvardsEnerģija
Jaunmārupe
24.  Kālis ValtsMiko
Grobiņa
25.  Kapustāns Krišjānis-KristapsSK TĒRAUDS
Rīga
26.  Karss Artūrs-JānisSS Arkādija
Rīga
27.  Kirilovs GirtsRoja
28.  Klapars KlāvsVSK Noskrien
Valmiera
29.  Kļava Klāvs
30.  Kmetjuks ElvisJaunbērze
31.  Knauts Rūdolfs-KārlisLiepāja
32.  Laiviņš Valters-Jānis-
Jelgava
33.  Liekmanis RaivoNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
34.  Ločs EduardsSSS
Sigulda
35.  Māliņš GustavsMP
Jaunbērze
36.  Matisons Rainers-RajensMatisons Runner’s Club
Piltene
37.  Metums Nauris
38.  Mežals RobertsLiepāja
39.  Ozols KārlisVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
40.  Petkus Kristofers
41.  Platacis JānisRēzekne
42.  Puķīte MikusRīga
43.  Rolis DāvisLiepāja
44.  Rubezis ArtursLiepāja
45.  Ruks AndrievsValmieras sākumskola, 5.d
Valmiera
46.  Salenieks ReinisPreiļu 1.pamatskola
Preili
47.  Seņko ElvinsNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
48.  Silkalns Rainers-KristiansDobele
49.  Sizovs ValtersLiepāja
50.  Slūka KristersLiepāja
51.  Spalāns EgonsUzvarētāji
Rīga
52.  Strazds RičardsAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
53.  Šaķis TomsMoller Auto Ventspils
Ventspils
54.  Šimaņecs DanielsValmieras sākumskola
Valmiera
55.  Štālmanis KristapsRundāles nov.
56.  Šterns Miks-JānisAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
57.  Talgatov TimurRiga
58.  Teterovskis KristsJelgava
59.  Timbers RalfsSK
Kuldīga
60.  Valtass HermanisSK "METROONS"/ Nike-2
Mārupe
61.  Ziobrovskis JānisKalvene
62.  Ziobrovskis RainersKalvene
63.  Zutis KrišjānisSK Tērauds
Carnikava
64.  Zvirbulis AlensS/K
Kuldīga

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bogdanovs IngusMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Buhrots Dansjelgava
3.  Dejus GunārsLiepāja
4.  Eglitis Oskars-Martins
5.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsRīga
6.  Kālis AdriansGrobiņa
7.  Kālis AleksandrsGrobiņa
8.  Kļava KristapsDurbe
9.  Kmetjuks Andrejs-DāvisJaunbērze
10.  Korotkovs MaksimsNRC Jelgava
Jelgava
11.  Kristapsons DēvidsRīga
12.  Krūmiņš EmīlsJelgava
13.  Lapiņš AleksisLiepāja
14.  Medveds Artūrs-NiklāvsMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
15.  Metums Mārtiņš
16.  Mihņenoks AlbertsLiepāja
17.  Milnis EgilsBrocēni
18.  Miltiņš RenārsMiltiņi
Vērgale
19.  Neuss-Lucs RainersJelgava
20.  Neuss-Lucs Tomass
21.  Novicks RomsSK Ozolnieki A
Jelgava
22.  Ņikiforovs Linards-NikolassAizputes novads, Kazdangas pagasts
23.  Ņikiforovs MareksAizputes novads, Kazdangas pagasts
24.  Ozols MatīssVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
25.  Piķelis MārtiņšLiepāja
26.  Pūga AdriansAuto Racing Team
Ķekava
27.  Puks RojsLiepāja
Liepāja
28.  Sergejevs JurijsLiepaja
29.  Timofejevs KonstantinsTIMAKO
Riga
30.  Trubačs RainersLīvānu VK/ ASICS
Preiļi
31.  Upenieks KristiānsSK Tērauds
Ādaži
32.  Vrubļevskis NaurisLiepāja

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Albužis PaulsSportland
Rīga
2.  Ančs JānisSloka
Jūrmala
3.  Ansulis Aivars
4.  Antonovs NaurisSPII
Valmiera
5.  Baya Gerard-WesleyQuatre-Bornes
6.  Bajārs MatīssNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
7.  Balodis ArnisLiepāja
8.  Baumanis DainisRīga
9.  Bērziņš MareksTukums
10.  Bērziņš RobertsSportland
Limbaži
11.  Bēts UldisSportland
Ogre
12.  Bilders AgrisIkšķiles novads
13.  Bistrovs VadimsDaugavpils
14.  Blaus OskarsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
15.  Blumbergs KristiānsJelgava
16.  Blūms AndrisSuppermammas/tēti
Liepāja
17.  Bogdanovs JevgeņijsSK "METROONS"/ Nike-1
Tukums
18.  Bondarevs AndrejsLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
19.  Briedis UldisSK Tērauds
Rīga
20.  Bruders Aivis
21.  Brūveris DenijsSportland
Liepāja
22.  Buhrots Dainisjelgava
23.  Buivids ĒriksMARATONA KLUBS
Olaine
24.  Buks JurisPirma
Kuldīga
25.  Buliņš IvoZemgales Ziņas
Pikalne
26.  Bunka ArtūrsLiepaja
27.  Cirulis TomsLiepāja
28.  Čerkovskis EdgarsEKA
Rīga
29.  Dadzis MārisSK Katrīna
Kuldīga
30.  Dambergs NaurisLiepāja
31.  Dārziņš EmīlsLiepāja
32.  Deiko Vaclavs
33.  Dejus EdgarsRīga
34.  Demiters EdmundsTalsi
35.  Dovgvillo KārlisLiepāja
36.  Dundurs RaivoPope
37.  Dundurs ZigmundsNRC+Jelgava
Jelgava
38.  Dzintars PēterisLiepāja
39.  Ekšteins RaivisLiepāja
40.  Evertovskis JurisGlaive.pro
Rīga
41.  Feteris AigarsSPORTLAND/NIKE
42.  Francs DāvidsPATRIA NUTRITION
Limbaži
43.  Freimanis ViktorsVentspils
44.  Frišfelds LaurisLiepaja
45.Gabrāns Pēteris
46.  Gailis Jurisapm.
29617317
47.  Garolis MārtiņšSportland
Rīga
48.  Gekišs JurisABC software
Rīga
49.  Goldbergs MārisLiepāja
50.  Grantiņš GuntisLSSK
Liepāja
51.  Gulua OļegsLMD.LV
Rīga
52.  Guļevskis Jānis
53.  Ģelzis Normunds
54.  Ģērmanis JānisStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
55.  Ivanovs ArtursLiepāja
56.  Ivanovs DenissRiga
57.  Jablonskis DenissJelgava
58.  Janēvičs RenārsRiga
59.  Jansons AgrisTukums
60.  Jansons IntarsSportland
Ance
61.  Jansons MārtiņšEnerģija
Jaunmārupe
62.  Jaunciems Andris---
Liepāja
63.  Jonelis AndrisMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
64.  Junauskis Gintarsliepaja
65.  Jurkevičs ArtūrsSportland
Jelgava
66.  Kaģis DanielsCepaks
Ventspils
67.  Kalinauska SigitaLiepaja
68.  Kalinauskis ArtursLiepaja
69.  Kašs ZigmārsSportland
Rīga
70.  Keistere IvetaKuldīga
71.  Kirilovs IntarsMatisons Runner’s Club
Rude
72.  Kļaviņš Zigmārs-JāzepsSK MAGNEN
Rēzekne
73.  Knets MārtiņšLiepāja
74.  Kokorēvičs ArtūrsIndividuāli
Liepāja & Rīga
75.  Korčagins EdgarsDarba rūķi un draugi
Rīga
76.  Kravalis ArmandsSportland
Rīga
77.  Kristapsons GundarsRīga
78.  Krivens DainisJelgava
79.  Kropivjanskis JurijusSiauliai
80.  Krūmiņš SandisJelgava
81.  Kuģenieks EdgarsVSK Noskrien Rieksti
Rīga
82.  Kunakovs TomsSportland
Rīga
83.  Kupšis MārisLiepāja
84.  Ķesteris DzintarsŠosejas Vilki
Saldus
85.  Ķīburis JānisLiepāja
86.  Ķuzis Kārlis
87.  Lagzdiņš ArtisLiepāja
88.  Laimiņš Sandis
89.  Laivenikeks Emīls-RobertsLiepāja
90.  Laiviņš Jānis-
Jelgava
91.  Lange GatisRīga
92.  Lasis AinārsSportland
Rīga
93.  Ledaunieks IgorsLNT
94.  Liberts MārtiņšLī sporta klubs
Rāmava
95.  Liebus KasparsSuppermammas/tēti
Liepāja
96.  Liepa ĒriksVentspils
97.  Linkevics AivarsRīga
98.  Ločmelis Uldis
99.  Lūciņš ViktorsRēzekne
100.  Lucs ErvinsJelgava
101.  Lūsis GatisTukums
102.  Majors JekabsAccenture Latvia 1
Saulkrasti
103.  Martinsons Miks
104.  Mazurs RūdolfsRīga
105.  Mednieks ZigmundsALOJA-STARKELSEN
Aloja
106.  Metums Ainārs
107.  Mickus JurģisSkrunda
Skrunda
108.  Mihalevs Igors
109.  Mikulenas ArunasVilnius
110.  Miķelsons RolandsLiepāja
111.  Misiņš EdgarsPATRIA-Mmēbeles
Rīga
112.  Oļševskis AigarsSportland
Liepāja
113.  Ošiņš JānisSportland
Ogre
114.  Ozoliņš ArnisSPORTLAND/NIKE
115.  Ozoliņš IvoEntuziasts
Liepaja
116.  Ozols JēkabsVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
117.  Ozols MārisVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
118.  Pāķis EduardsSaulkrasti SRT
Saulkrasti
119.  Pauliņš ArtūrsVeikals 42km/Adidas
120.  Pauliņš NiksOlaine
121.  Pauzers ArtursLiepaja
122.  Pohodņevs FjodorsAccenture Latvia 2
Rīga
123.  Pugačs KristapsSportland
Gulbene
124.  Pūris IvoJūrmala
125.  Raimo RobertsCarnikava
126.  Razgalis JānisSPORTLAND/NIKE
127.  Reinbergs AlvisSkumbrija
Carnikava
128.  Reinis JurisSportland
Sigulda
129.  Rēķis DanielsRīga
130.  Riņķis JānisRiņķisunGulbe
Saldus
131.  Riters JānisSportland
Rīga
132.  Rižanovs AivisBalvi
133.  Rozentāls MārtiņšRīga
134.  Rozītis IngussKuldīga
135.  Rožkalns MārisLEROKO
Kuldīga
136.  Rubezis MārtiņšLiepāja
137.  Rubīns RaivisLiepāja
138.  Sakne AndisRīga
139.  Seržants AustrisRēzeknes novads
Verēmi
140.  Siliņš AndrisValmiera
141.  Skadiņš KasparsCSDD
Rīga
142.  Skrundenieks DzintarsGrobiņa
143.  Spangers AlvisSportland
Vecumnieki
144.  Stanevičs ElvisSportland
Dobele
145.  Stārosts TomsAS Citadele banka
Liepāja
146.  Staruhins KirilsSwedbank
147.  Strazdiņš MārcisNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
148.  Susejs DainisRēzekne
149.  Ševčenko JakovsLiepāja
150.  Šķesters NormundsLattelecom
Rīga
151.  Šmits Raivo
152.  Šneiders ArtūrsKuldīga
153.  Šņoriņš JānisSPORTLAT
Talsi
154.  Špāks RingoldsBaloži
155.  Šperbergs Andis
156.  Štāls MārisLiepāja
157.  Štulbergs GatisMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
158.  Tērauds ViktorsRezeknes novads
159.  Teterovskis UģisJelgava
160.  Timofejevs RomansTIMAKO
Riga
161.  Tretjakovs MaksimsBINITEX
162.  Trops JānisBJK "Gauja"
Valmiera
163.  Tūbelis Egils
164.  Upenieks GundarsSPORTLAT
Rīga
165.  Upītis JānisTalsi
166.  Vaivods JānisJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
167.  Valtass IvarsSK Metroons/ Nike-2
Mārupe
168.  Varlamovs IvansRēzekne
169.  Veips JānisStopiņš
Saurieši
170.  Veļiks GirtsMārupe
171.  Venškēvics EdgarsVentspils
172.  Veseris MārtiņšRīga
173.  Vijups MarcisReaktīvie gliemeži
Cēsis
174.  Vitmanis AndrisValmiera
175.  Vladimirovs Mārtiņš
176.  Volmanis SandisJaunpiebalga
177.  Vrubļevskis Andris
178.  Zālītis LaurisRīga
179.  Zēbergs AinarsVSK Noskrien Liepāja
180.  Zēbergs ArkādijsVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
181.  Ziediņš Sandijs
182.  Zīverts ElansLiepāja
183.  Zorģis Raivisriga
184.  Žubeckis DainisLATTELECOM
Rīga

Liepāja, Nūjošanas distance

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Abersone AnnaLux Express dāmas
Rīga
2.  Alksne Dana
3.  Andiņa IneseDaugavpils Nūjotāji
Daugavpils
4.  Balševica ValentīnaRēzekne
5.  Beihmane-Veitmane LieneNūjo ar vēju
Liepāja
6.  Berķe SanitaSigulda
7.  Davidova DiānaZemgales Ziņas
Jelgava
8.  Deķere Maira
9.  Dīce Ruta
10.  Dīriņa MāraNūjo priekam
Rīga
11.  Dmitrijeva TatjanaSIA Joker Ltd.
Liepāja
12.  Dolmatova KristīnaSIA Joker Ltd.
Liepāja
13.  Geidāne RutaRēzeknes 5.vsk.
14.  Gūtmane LidijaNūjo ar vēju
Liepāja
15.  Gūža SarmīteSIA Joker Ltd.
Liepāja
16.  Janeka DaceNūjo ar vēju
Liepāja
17.  Jerofejeva LudmilaVentspils
18.  Karpovska Anzela
19.  Kubiloviča LindaNūjo ar vēju
Liepāja
20.  Kuka KristīneLēdmane Lielvārdes novads
21.  Ķerve GaidaNūjo ar veju!
Liepāja
22.  Larušina IrinaSIA Joker Ltd.
Liepāja
23.  Ločmele BenitaNūjo ar vēju
Grobiņa
24.  Lūciņa IndraRēzeknes tehnikums
Rēzekne
25.  Mikanova SvetlanaRēzeknes tehnikums
Rēzekne
26.  Mjalika Nataļja
27.  Muzika RasmaVPDK
Jumprava
28.  Pērkone LauraNūjo ar vēju
Liepāja
29.  Prūse Ginta
30.  Pujēna Elfrīda
31.  Ruņģe VivitaNūjo ar vēju
Liepāja
32.  Sevostjanova Ingūna
33.  Silova LarisaDaugavpils
34.  Strakše JekaterinaSIA Joker Ltd.
Liepāja
35.  Strazdiņa SarmiteAS Citadele banka
Liepāja
36.  Tatarinova IrinaRīga
37.  Terentjeva JūlijaLiepāja
38.  Upīte SantaDaugavpils
39.  Valuže AndraPriekules veloklubs
Priekule
40.  Vanaga DaceJelgava
41.  Vītola AijaSIA Joker Ltd.
Liepāja
42.  Vucena ElzaLiepāja

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dīcis Uldis
2.  Ledājs JānisLiepāja
3.  Ločmelis ImantsNūjo ar vēju
Grobiņa
4.  Vērsis Uldis/Cido/Nūjo ar vēju
Liepaja
5.  Vīlips MārisSalaspils

Liepāja, bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Astaševska ElzaS/K
Kuldīga
2.  Baranauska AmandaKekavas novads
3.  Barišņikova MilenaRīga
4.  Baukerte SofijaRiga
5.  Bērziņa Elija
6.  Bildere Dārta
7.  Birnbauma MadaraRīga
8.  Burkevica AdrianaLiepāja
9.  Butkute DiteJoniškio Ristūnai
Joniškis
10.  Ciekurze MāraLiepāja
11.  Dasko EmilijaLiepāja
12.  Deviņa Paula-LuīzeLiepāja
13.  Feldmane DanielaLiepāja
14.  Filipsone MaijaLiepāja
15.  Freimane JustīneLiepaja
16.  Gabriela VrubļevskaLiepāja
17.  Gailīte EvaLiepāja
18.  Grudule Varvara
19.  Indriksone ElizabeteGrobiņa
20.  Jansone Laura
21.  Jerofejeva FelicitaRīga
22.  Jerofejeva SelīnaRīga
23.  Jeronina AnastasiaLiepaja
24.  Jonase IevaLiepāja
25.  Jostmane Samanta
26.  Kazanska Anna-KarlīneLiepāja
27.  Kazanska Marta-AleksandraLiepāja
28.  Kirša DārtaLiepāja
29.  Koļesņikova Luīze
30.  Krama MelānijaLiepāja
31.  Ķerve ElizabeteLiepāja
32.  Ķirse Eimija-PaulaLiepāja
33.  Laimiņa Amēlija
34.  Lange LoteRīga
35.  Lankupa DitaLiepāja
36.  Laugale Lilija
37.  Laure MaretaEXTRA
Liepāja
38.  Laure PaulaEXTRA
Liepāja
39.  Lazaroneka ViktoriyaLiepāja
40.  Liepa KeitaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
41.  Liepajniece LīvaZiras
42.  Ločmele LauraLiepāja
43.  Ločmele RobertaLiepāja
44.  Lukašēvica PaulaLiepāja
45.  Ļebedeva LaumaLiepāja
46.  Macevska Ieva-MartaJelgava
47.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
48.  Madžule AmandaLiepāja
49.  Makarova KatrīneGrobiņas pagasts
50.  Markus-Narvila KarolīnaGrobiņa
51.  Meiere RūtaOK Ziemeļkurzeme
Ugāle
52.  Meņģele SamantaKuldīga
53.  Mežale PaulaLiepāja
54.  Niedola IevaLiepāja
55.  Ozola AustraVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
56.  Ozoliņa BogdanaCido
57.  Ozoliņa PaulaZoliņi
Ventspils
58.  Pauzere GabijaLiepaja
59.  Petkus LuīzeGrobina
60.  Pužule KatrīnaRīga
61.  Ringa KarlīnaGROBIŅA
62.  Rone AlīnaAizpute
63.  Rozentāle AmandaIecava
64.  Sakalauska Melānija-ElzaVUDLANDE
Smiltene
65.  Sizova JasmīnaLiepāja
66.  Sleže Evelīna
67.  Stivriņa ElizabeteLiepāja
68.  Šelkova MērijaLiepāja
69.  Šteinberga AdrianaSaldus
70.  Tolmačova ElīzaLiepāja
71.  Tramdaka AnnijaLiepāja
72.  Upīte LinnaTalsi
73.  Vahere-Abražune ElīnaRīga
74.  Vaidere AmēlijaLiepāja
75.  Veisbuka ElisaLiepāja
76.  Zaharjina MarijaLiepaja
77.  Zaķe ElzaKuldīga
78.  Zīverte MartaLiepāja
79.  Zvejniece ElīzaGrobiņa

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņa AliseABC Software
Rīga
2.  Baukerte RailijaRiga
3.  Čerpakovska LīvaMārupes novads
4.  Čukure JustīneLiepāja
5.  Fišere DiānaDobele
6.  Gemma AliseLiepāja
7.  Gintere DārtaJelgava
8.  Gubina DarjaOlaine
9.  Gusta LenijaGrobiņa
10.  Jansone MareLiepāja
11.  Jeronina Anastasia
12.  Jeronina Sofia
13.  Kadeģe LīvaLiepāja
14.  Kazbuķe ŠarloteGrobiņa
15.  Lange LaumaRīga
16.  Levica NikolaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
17.  Ļaudama MartaAizpute
Aizpute
18.  Makena Patricijapuķītes
liepaja
19.  Mihailova KatrīnaGrobiņa
20.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale
21.  Petrovičeva DanielaLiepāja
22.  Pokule Mereditabērnu skrējiens
Rēzekne
23.  Rašmane Kerija-
Jelgava
24.  Sileniece Elizabete-EstereElizabete
Liepāja
25.  Siminaite DārtaCēsis
26.  Skrube MadaraLiepāja
27.  Šteinberga EnijaPiņķi
28.  Trukše KarīnaLiepāja
29.  Varkale BeatriseLiepāja
30.  Zaharova Anna-MarisaLiepāja
31.  Zālīte AnnikaSS Arkādija
Rīga
32.  Zute AlinaLiepaja

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anženko AliseLiepāja
2.  Brūdere MonikaLiepāja
3.  Buče RebekaSportland
Liepaja
4.  Buka BeatePirmaa
kuldiga
5.  Bunka VivitaLiepāja
6.  Deiko Maija
7.  Finka ElzaLiepāja
8.  Gaile Lote-LeaSigulda
9.  Goša AnnaMARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Gulbe PaulaRiņķisunGulbe
Saldus
11.  Guzikate NikolaBIGI
Liepāja
12.  Indriksone Marta
13.  Jansone BeateAQUATICS
Dobele
14.  Jansone KatrīnaLiepāja
15.  Jurevičus DanielaLiepāja
16.  Juvčenko KiraLiepāja
17.  Kalniņa IevaRīga
18.  Kaspere EstereBauska
19.  Kļaviņa Tīna
20.  Krušatina DanielaLiepāja
21.  Kudeļkina ValentīnaSPARS-MK
Daugavpils
22.  Kurloviča ViktorijaLiepāja
23.  Ķēde ElzaLiepāja
24.  Ķestere Vanesa-PaulaŠosejas vilki
Saldus
25.  Lankupa MarikaLiepāja
26.  Letuka Luizegrobina
27.  Liepa KellijaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
28.  Liepājniece PaulaZiras
29.  Liepiņa KeisijaPāvilostas nov.
30.  Lūka LaumaLiepāja
31.  Maksimoviča Paula
32.  Markus-Narvila Evelīna
33.  Mikāle NikijaPriekules veloklubs
Priekule
34.  Miksone LīgaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
35.  Misāne EvelīnaĀdaži
36.  Pūre JanaJūrmala
37.  Reinfelde HelēnaLiepāja/ Nīgrande
38.  Robežniece Alise
39.  Rubeze PatrīcijaPriekule
40.  Spēka Jasmīna-TīnaPriekule
41.  Starovecka StellaLiepāja
42.  Tarabana MarijaLiepāja
43.  Tūlika Alise
44.  Vaidere Sabīne
45.  Virga Alise-FelicitaLiepāja
46.  Vlasova ElīnaLiepāja
47.  Zālīte LoretaSS Arkādija
Rīga
48.  Zālīte MelānijaBaldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
49.  Zauka KitijaLiepāja

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brante EndžijaLiepāja
2.  Bušma SimonaLl
3.  Cibuka AliseLiepaja
4.  Cistjakovs ArtjomsLiepāja
5.  Feldmane EndijaLiepāja
6.  Gibnere LauraLiepāja
7.  Gubina MarijaOlaine
8.  Jansone Albertīna-MarijaLiepāja
9.  Jansone KarīnaLiepāja
10.  Kļaviņa ElīnaLiepāja
11.  Lagzdiņa Randija
12.  Martinova Kristiāna
13.  Mihailova AleksandraGrobiņa
14.  Mikuļska EmīlijaGrobiņa
15.  Neusa-Luca LoretaJelgava
16.  Ozola Anna-MarijaVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
17.  Pelcere AliseLiepaja
18.  Pīlēna AmandaNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
19.  Pinkule MontaSportland
Rīga
20.  Robežniece Sanija
21.  Spalāne Paulauzvarētāji
rīga
22.  Šēna Marta-AnnaSaldus vidusskola
Saldus
23.  Šuste SantaRēzeknes sākumskola
Rēzekne
24.  Tolmačova SelīnaLiepāja
25.  Ulpe AnnikaLiepāja
26.  Ulpe EvelīnaLiepāja
27.  Vahere-Abražune EvelīnaRīga
28.  Zemture AliseAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
29.  Zīverte Lauma
30.  Zundovska Meldra

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons JēkabsLimbaži
2.  Ādamsons Kristers
3.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
4.  Alksnis Rendijs
5.  Ažēns EmīlsLiepāja
6.  Ažēns Matīss-JānisLiepāja
7.  Baranausks RolandsKekavas novads
8.  Bēms KārlisJelgava
9.  Benusis Martins
10.  Bilders Gustavs
11.  Birgers Emīls-JānisSportland
Liepāja
12.  Blumbergs KristersJelgava
13.  Bogdanovs MariansLiepāja
14.  Brants Ernests-EduardsLiepāja
15.  Bruševics AdriansSalaspils
16.  Buligo TimursLiepaja
17.  Buliņš PatriksZemgales Ziņas
Pikalne
18.  Bušs Emīls
19.  Celms RihardsRīga
20.  Čerpakovskis OskarsMārupes novads
21.  Danilovskis Vladimirsrīga
22.  Dārziņš GustavsLiepāja
23.  Dārziņš LaurisLiepāja
24.  Dasko BogdansLiepāja
25.  Deiko MateušsLiepāja
26.  Deķeris Patriks
27.  Dīķis Ričardsliepāja
28.  Dreņģeris Emīlselementi
Liepāja
29.  Egliens JēkabsLiepaja
30.  Eglītis KārlisLiepāja
31.  Eglītis KrišsLiepāja
32.  Eglītis MiķelisLiepāja
33.  Feldmanis EmīlsLiepāja
34.  Filippovs Olivers-AlekssSigulda
35.  Finks JēkabsLiepāja
36.  Glužģis GustavsLiepāja
37.  Grīnvalds MartinsMARATONA KLUBS
Ventspils
38.  Gruntmanis EvansLiepāja
39.  Gudēvics GustsVSK Noskrien
Jelgava
40.  Gudēvics MārcisVSK Noskrien
Jelgava
41.  Guzikats EmīlsBIGI
Liepaja
42.  Kalējs EmīlsLiepāja
43.  Kaspers OskarsBauska
44.  Kohančiks DmitrijsVentspils
45.  Komselis GabrielsJelgava
46.  Kormis JānisJaunpils
47.  Koteļva DeividsLiepāja
48.  Krams RaiensLiepāja
49.  Kronpuss MiksRiga
50.  Kugrēna ZaigaLiepāja
51.  Kugrēns DuglassGrobiņas nov.
52.  Kundziņš EduardsGrobiņa
53.  Kurvina MarksLiepāja
54.  Kurvins MarksLiepāja
55.  Kuznecovs DanielsLiepāja
56.  Lagzdiņā UvisLiepāja
57.  Lakačauskis EmīlsLiepāja
58.  Lazdups GustavsLiepāja
59.  Lībeks NikoLiepāja
60.  Lūks ArtisLiepāja
61.  Ļaudams KārlisAizpute
Aizpute
62.  Ļaudups TimotejsLiepāja
63.  Mednis EgnārsVentspils
64.  Meisters RihardsFK Kurši
Liepāja
65.  Mežals RitvarsLiepāja
66.  Miksons EmīlsNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
67.  Osis KurtsOšuTeam
Riga
68.  Ozers ArnoldsRīga
69.  Ozols GustavsVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
70.  Perepečs ArtursLiepāja
71.  Petkus ElzaGrobina
72.  Purgailis ArtūrsĀdaži
73.  Puriņš KārlisRīga
74.  Pūris NiksJūrmala
75.  Riežnieks RalfsLiepāja
76.  Rings RenārsGROBIŅA
77.  Sakne Denis
78.  Salna KristersAizpute
79.  Salna SandrisAizpute
80.  Sarma ValtersLiepāja
81.  Skersis MikusLiepāja
82.  Stalīdzāns UlvisGrobiņa
83.  Sveiše TomassAizpute
84.  Ševčenko Dāvids
85.  Šneiders JēkabsLiepāja
86.  Šteins LeonardoTukums
87.  Šunlais RalfsLiepāja
88.  Tenisons Darens-KristofersLiepāja
89.  Teteris JēkabsTeteri
Ulbroka
90.  Tūliks Oskars
91.  Vaiders MiķelisLiepāja
92.  Vasilevskis RodrigoLiepaja
93.  Vilks KrišjānisRīga
94.  Vīte EmīlsLiepāja
95.  Zaharjins Timofejsliepaja
96.  Zālītis JānisRīga
97.  Zālītis MarkussBaldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
98.  Zvirbulis EmīlsSK
Kuldīga
99.  Žvagulis RalfsLiepāja

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols MarissLiepāja
2.  Akmentiņš ArtisABc Software
Rīga
3.  Atvars ErnestsSportland
Liepāja
4.  Auniņš GustavsLiepāja
5.  Auniņš PēterisLiepaja
6.  Bēms GundarsJelgava
7.  Bitenieks MārtiņšLiepāja
8.  Brūns JēkabsLiepāja
9.  Bučis MārtiņšLiepāja
10.  Burkevics Rikardo
11.  Daizis Gustavs-RaulsLiepāja
12.  Daņiluškins ArtjomsLiepāja
13.  Dīķis Ralfsliepāja
14.  Egliens EdvardsLiepaja
15.  Elstiņš Everts
16.  Fedins AleksandrsLiepāja
17.  Galviņš RodrigoLiepāja
18.  Gibašovs Matvejs
19.  Gīmis Henrijs
20.  Henkūzens OliversLiepāja
21.  Intenbergs LinardsLiepāja
22.  Jansons Henrijs
23.  Jansons JānisLiepāja
24.  Jansons KristapsEnerģija
Jaunmārupe
25.  Kozlovs Francis
26.  Kurakins MatīssLiepāja
27.  Liebus RalfsEXTRA
Liepāja
28.  Lieģis EmīlsLiepāja
29.  Meijers Mariss-AdriansLiepāja
30.  Meisters EduardsFK Kurši
Liepāja
31.  Meļķis MārcisLiepāja
32.  Misāns AustrisLiepāja/ Nīgrande
33.  Nikovskis Orlando-OstinsLiepāja
34.  Petrila LinardsRiga
35.  Pinkulis PaulsSportland
Rīga
36.  Polis KārlisLiepāja
37.  Poļakovs Daniils
38.  Poriķis Valtersliepāja
39.  Rostoks DomeniksLiepāja
40.  Rutka MatildeLiepaja
41.  Ruzaiķis Adrians
42.  Siliņš GustavsLiepāja
43.  Sizovs ValtersLiepāja
44.  Skābardis KristijansLiepāja
45.  Stalīdzāns ValtsGrobiņa
46.  Stepanavs AdriansLiepāja
47.  Stepanavs AdriansLiepāja
48.  Stivriņš PatriksLiepāja
49.  Vaivods GustavsJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
50.  Valdmanis ErnestsLiepāja
51.  Viekals-Gasjūns TomsJelgava
52.  Vilks OtoRīga
53.  Vilmanis RalfsLiepāja
54.  Zaharjina SergejsLiepaja
55.  Zaicevs RalfsLiepāja
56.  Zemītis DamīrsLiepaja
57.  Zvejnieks GustavsGrobiņa

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RodrigoKyodai
Rīga
2.  Brižaks Marksliepaja
3.  Brižaks Matejsliepaja
4.  Celmiņš RobertsJelgava
5.  Čerņecovs DidzisLiepāja
6.  Čudnovs RičardsLiepāja
7.  Fišers RalfsJaunpils
8.  Gailišs Braijans
9.  Golovčenko LeonardoLiepaja
10.  Innis RalfsLiepāja
11.  Jansons NikolajsLiepāja
12.  Jēčis KristapsRīga
13.  Juvčenko VladislavsLiepāja
14.  Kalendra MarkussLiepāja
15.  Kapiņš AdriansDunalka
16.  Karss Roberts-KārlisSS Arkādija
Rīga
17.  Kazbuķis ViestursGrobiņa
18.  Knauts Valters-TomsLiepāja
19.  Ķemeris DāvidsAizpute
20.  Lākutis LaurisLiepāja
21.  Lazdāns DominiksLiepāja
22.  Lazdiņš AleksisLiepāja
23.  Lejavs Eduards
24.  Līcis KārlisLiepāja
25.  Līcis RūdisLiepāja
26.  Lieķis EdgarsLiepāja
27.  Litvinavicius TautvydasMaratonas
Jonava
28.  Mežals RalfsLiepāja
29.  Ozols ErnestsVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
30.  Petkus Magnuss
31.  Ratnieks RobertsSportlat
Aizpute
32.  Saulītis MareksNīca
33.  Skersis GustavsLiepāja
34.  Sproģis ErnestsLiepāja
35.  Ševčenko MarksLiepāja
36.  Šmits RičardsRīga
37.  Tarabans MarkussLiepāja
38.  Trukšis ViestursLiepāja
39.  Vaivods RobertsJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
40.  Voino MārtiņšMārupe
41.  Zaicevs AkselsLiepāja
42.  Zarins EriksVB3
Riga
43.  Zebuliņš RihardsRīga
44.  Zīriņš Gvido

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aleckis LaurisAizpute
2.  Boks KristersLiepāja
3.  Bondarevs NikitaLīvānu VK
Līvāni
4.  Brūveris RihardsNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
5.  Gruziņš Sandrisbērnu skrējiens
RĒZEKNE
6.  Hermanis RainersSaldus
7.  Ivanovs Krists
8.  Jurkins ArtjomsLiepāja
9.  Kadeģis GustavsLiepāja
10.  Lagzdiņs AlbertsLiepāja
11.  Lazdāns GregorsLiepāja
12.  Lazdups MārcisLiepāja
13.  Lazdups RalfsLiepāja
14.  Ločmelis GustavsLiepājas SSS
Liepāja
15.  Mežals RolandsLiepāja
16.  Petkus MargussLiepāja
17.  Puškarevs ArtisNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
18.  Sakalausks Rauls-KristersVudlande
Smiltene
19.  Sproģis IntarsLiepāja
20.  Tims ĀrisNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
21.  Ziemelis DāvisLiepāja

Kopā pieteikušies: 2242