Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts

Ventspils, Maratons 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksandrovs NikolajsVM40Rīga
2.  Ārons VoldemārsVMJensen Metal
Liepāja
3.  Aukmanis NaurisVMPATRIA NUTRITION
Olaine
4.  Auziņš ImantsVM50Ventspils Maratona klubs
Ventspils
5.  Auziņš MārtiņšVM40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
6.  Avens JānisVM40Maratona klubs
Ventspils
7.  Baikovs PavelsVMKinestape.com
Rīga
8.  Balinskis SandrisVM40Moller Auto Ventspils
Ventspils
9.  Bandurins PēterisVMRīga
10.  Bernāne NatālijaSMSK Magnen
Rēzekne
11.  Bērziņš KristapsVMSPORTLAND/NIKE
12.  Birks AivarsVM50VSK Noskrien
Rīga
13.  Brahmanis AinārsVM40SK Katrīna
kuldīga
14.  Brauns DidzisVMRīga
15.  Briedis UldisVMsporta klubs "2BE1ST"
Ventspils
16.  Būmans GuntarsVM50Liepāja
17.  Būmans KārlisVMVSK Noskrien
Liepāja
18.  Butkēvičus JānisVMSalacgrīva
19.  Butkus RimvydasVM40Joniškis
20.  Cābulis PēterisVM40VSK Noskrien
Valka
21.  Cifersons EdvīnsVM50Rīgas piensaimnieks
Rīga
22.  Čerņadjevs JurisVM50Ventspils
23.  Dervinika SandraSMSK MAGNEN
Rēzekne
24.  Dubinskas ArūnasVM40Šviesos kariai
Vilnius
25.  Dudels AndrisVM50da-marathon
Daugavpils novads
26.  Erbs GuntisVM50dobele
27.  Fārenhorsts MārtiņšVMTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
28.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
29.  Gržibovskis RaitisVMVSK Noskrien
Rīga
30.  Gudēvics AinārsVMVSK Noskrien
Jelgava
31.  Gudēvics-Liepiņš JurisVMRīga
32.  Holštroms KristapsVMVSK Noskrien
Riga
33.  Ivzāns RobertsVM50OGRE
Ogres novads
34.  Junda EdvardVM40Sviesos Kariai
Vilnius
35.  Kaimiņš KristapsVMAdidas
Ogres novads
36.  Kalniņš JānisVMvnk Hobijs
Langstiņi
37.  Kalniņš JānisVMVSK Noskrien
Rīga
38.  Kalniņš RitvarsVM40Skrienam kopā
Valmiera
39.  Kaminskaya VolhaSMBaltkrievija
40.  Kaņeps TimursVMRiga
41.  Kāpiņš ArtursVM40VSK Noskrien
Rīga
42.  Karpenko ZaneSMSwedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
43.  Kazmins ĢirtsVMVSK Noskrien
Rīga
44.  Kirkham AdieVM40
45.  Koškins ArtisVMRīga
46.  Kuģenieks KristersVMbullis TEAM
Rīga
47.  Kumpiņš AinārsVMPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
48.  Kuzmins SergejsVM50SK MAGNEN
Rēzekne
49.  Laucis NormundsVM50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
50.  Limanāns DainisVMVSK Noskrien Rieksti
Biksti
51.  Lūsis AigarsVM50Talsu Pakalnu sporta klubs
Babīte
52.  Marčinkus JānisVM60SK Ozolnieki A
Jelgava
53.  Matkevics JurisVM40Ventspils
54.  Mazurs KārlisVMVSK noskrien
Jūrmala
55.  Medeikis AlgirdasVMBėgimo klubas
Šiauliai
56.  Meiers RainersVM50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
57.  Niedre IvetaSM40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
58.  Novicks RomsVMSK Ozolnieki A
Jelgava
59.  Ozoliņš RingoldsVM50MARATONA KLUBS
Ventspils
60.  Paisums AndrejsVMValsts policija
61.  Pakārklis MārisVM40SK Metroons/ Nike
Rīga
62.  Pärn ReinVM60Tallinn
63.  Pētersons ĢirtsVM40Maratona klubs
Ventspils
64.  Petrovs DzintarsVM40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
65.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVMLattelecom
Rīga
66.  Pojonisevs RuslansVMRiga
67.  Poliņš DāvisVMVSK Noskrien
Rīga, Gulbene
68.  Rahautsou StsiapanVMMogilev
69.  Rahautsova VolhaSMMogilev
70.  Rocēns ValdisVM40VSK Noskrien Zemgale
Zemgale
71.  Rumbenieks ArnisVMMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
72.  Rūtiņš EdgarsVM40MARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
73.  Sabājevs SandisVMSPORTLAND
Valmiera
74.  Saveļjevs ViktorsVMVSK Noskrien Rieksti
Alūksne
75.  Selivanovs AleksandrsVMRīga
76.  Seremetjeva-Grudule MarinaSMMARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
77.Siupinys NaurisVMRokiskis
78.  Sivko AntonijsVM40Ventspils
79.  Skārda DzintraSMAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
80.  Smalovijs NikolajsVM60Maratona klubs
Ventspils
81.  Suborins ViktorsVM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
82.  Sviridova TatianaSM50
83.  Šmidlers AndulisVM50VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
84.  Štrehers RolandsVMVSK Noskrien
Liepāja
85.  Tohvs RaimondsVM40
86.  Topecs ArtūrsVMSPORTLAND
Rīga
87.  Treijs RobertsVM
88.  Treulande NatālijaSMVSK Noskrien
Ventspils
89.  Tumavičius MariusVMBK Maratonas
Jonava
90.  Vasile MontaSM50Liepāja
91.  Vate EvijaSMEngures Sportam
Tukums
92.  Vate IngaSM50Milzkalne
Engures novads
93.  Veinbergs OskarsVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
94.  Veiss AndrisVMTRI Jelgava
Jelgava
95.  Videmanis MārisVMMežsusuri
Ogre
96.  Vidiņš GundarsVMValmiera
97.  Zeltzaķe VitaSMLī Sporta klubs
Ventspils
98.  Ziediņa IngaSM40MARATONA KLUBS
Aizkraukle
99.  Zumbergs MiķelisVMVSK noskrien
Olaine
100.  Zvaigzne OskarsVM40ZVAIGZNES
Jaunmārupe
101.  Žukauskas AntanasVMMaratonas
Jonava

Ventspils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš JānisVSmiltene
2.  Āboliņš-Ābols RonaldsV40Rīga
3.  Āboliņš-Ābols SandijsV40Rīga
4.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
5.  Ābrams ModrisV60Maratona klubs
6.  Ādamsons MārisVLimbaži
7.  Alksne LīgaSSPORTLAND
Rīga
8.  Amatniece ElinaS
9.  Anošins StaņislavsVRīga
10.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
11.  Apsītis MairisVSpēka Pasaule
Valmiera
12.  Arājs MārisVSPORTLAND
Rīga
13.  Armans AustrisVPATRIA-Mmēbeles
Rīga
14.  Arseņins DenissVRīga
15.  Artemjevs SergejsVRīga
16.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
17.  Atteka ArnisVRīga
18.  Ausmanis KristapsVSPORTLAND
Rīga
19.  Auziņš RaimondsV50Liepāja
20.  Babašins ArtursVRīga
21.  Baikova OlesjaS
22.  Balode EvaSEb
Rīga
23.  Baumanis ImantsVSPORTLAND
Rīga
24.  Bautris DainisVDB Running
Rīga
25.  Becchi CarloV40Riga
26.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
27.  Behmanis MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
28.  Belevičs JurisV40Ogre
29.  Belousovs VadimsV
30.  Belugina IrinaSPANATTA
Rīga
31.  Beļajevs GenādijsVSPORTLAND
Rīga
32.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
33.  Bergmanis IlvarsV
34.  Bertmanis NaurisVGalvaspilsēta
35.  Bērziņš AndrisV40Rīga
36.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
.
37.  Bērziņš MārisVSPORTLAND
Rīga
38.  Bērziņš MārtiņšVTREK Racing Team
Vpils
39.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
40.  Betmanis EgilsV
41.  Bezan LjubovS40I LOVE RUNNING
Rīga
42.  Biedrīte IevaSJelgava
43.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
44.  Binde AndrisVRīga
45.  Birznieks AldisV60Maratona klubs
Ventspils
46.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
47.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
48.  Blūmiņš ArtūrsV
49.  Boiko KirilsV
50.  Boldāne IlzeS50Gulbene
51.  Boldāne LindaSGulbene
52.  Borozdins AleksisVSPORTLAND
Rīga
53.  Bože-Irbe ElīnaSwe-kings
Ventspils
54.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
55.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
56.  Braunfelds UvisV40Moller Auto Ventspils
Ventspils
57.  Brēdiķis JurisV40Maratona klubs
Ventspils
58.  Bremze NormundsV50OGRE
59.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
60.  Brizga RolandsV50Talsu novads
61.  Brokāns EduardsVDaugavpils
62.  Bruss KristapsVVSK Noskrien
Tērvete
63.  Buls RaimondsV40Jūrmala
64.  Bunka IvarsV40JURECKIS UN KO
LIEPĀJA
65.  Cābulis UģisV50Rīga
66.  Caics ArtūrsV---
Rīga
67.  Ceika LailaS50Valmiera
68.  Cepurītis AivisV40SK Katrīna
Kuldīga
69.Ciganovs SergejsVciganov-team
Ventspils
70.  Cirsis AskoldsV40Maratona klubs
Ventspils
71.  Cirvelis TomsVRīga
72.  Ciukmacis AldisV40Rēzeknes novads
Ozolaine
73.  Čebanovs DenissV40Maratona klubs
Ventspils
74.  Čerpakovskis ValdisVMārupes novads
75.  Červinskis IntarsV40Smaids A zobārstniecība
Rīga
76.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
77.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
78.  Dapkuviene LauraSJonava
79.  Dedov LeonidV60Maratona klubs
80.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
81.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
82.  Didriķe LīgaSSPORTLAND
Rīga
83.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia 1
Corinth
84.  Dobele AļonaSRīga
85.  Domkins EdmundsVMaratona klubs
Ventspils
86.  Doniņš MārisVVentspils
87.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
88.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
89.  Dovnarovičs ĒriksVRiga
90.  Dremin SemenVAccenture Latvia 2
91.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
92.  Druva AleksisVEzerkauliņi
Ogre
93.  Dūda NormundsV40Maratona klubs
Roja
94.  Dūdiņa KristīneSVentspils
95.  Dupats AleksandrsV40Matisons Runner’s Club
Piltene
96.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
97.  Dzelme LitaS40Rīga
98.  Dzene EgijaS
99.  Eglijs TomsVMana labākā komanda
Ozolnieki
100.  Eglītis IvarsV50Kuldīga
101.  Eižvertiņš GatisVIndividuali
Grobiņa
102.  Ekholm ElmarV50Laguja
103.  Elbergs EdgarsVBar Department
Rīga
104.  Else AsnateSMazsalaca
105.  Ērmanis GintsV40ironman.lv
Adazi
106.  Ezernieks EdgarsV60Maratona klubs
Ventspils
107.  Fabriciuss AinārsV
108.  Feldmane SantaSMARATONA KLUBS
Ventspils
109.  Fiļovs ValdisV40Jēkabpils
110.  Fogelis AivarsVRīga
111.  Freimanis DāvisVSPORTLAND
Rīga
112.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
113.  Gaile SantaSJelgava
114.  Gailis JānisV40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
115.  Gailis MārtiņšVKocēnu novads, Rubene
Vaidava/Rubene/Kocēni/Valmiera
116.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Rīga
117.  Galvāns EmīlsVSPORTLAND
Rīga
118.  Gārbens AnrijsVKuldīga
119.  Gasiorowska AleksandraSKrakow
120.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
121.  Geraseva AnastasijaSJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
122.  Ginovska AgneseSVSK Noskrien
Rīga
123.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
124.  Giņko AleksVSvarbumbu celšanas klubs "Ventspils Atlants"
Ventspils
125.  Golubevs MihailsVRīga
126.Gorjunovs KirilsVRīga
127.  Greiškāne DaigaS40SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Jelgava
128.  Grickeviča OlgaS50I LOVE RUNNING
Rīga
129.  Grickus DaigaSSK Tērauds/Nike/Sportland
Rīga
130.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
131.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
132.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
133.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
134.  Grunte MārtiņšVRīga
135.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia 3
136.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
137.  Gulbis KarlisVRiga
138.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
139.  Hartmane DaceS40individuāli
Talsi
140.  Heinsbergs KristapsVSPORTLAND
Jūrmala
141.  Heringa JelenaS40Skriešanas akadēmija
Liepaja
142.  Indriksons RenārsVPATRIA NUTRITION
Jelgava
143.  Irbe LīgaSTalsi
144.  Istjagina IvetaSI LOVE RUNNING
Rīga
145.  Ivanova JolantaSnoskrien
Rīga
146.  Ivanovs DmitrijsVZoorbagan
Riga
147.  Ivanovs SandrisVRīga
148.  Ivanovs ValērijsV50Ventspils Brīvpstas pārvalde
Ventspils
149.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
150.  Jakubjaņeca DiānaSSK Metroons/ Nike
Rīga
151.  Jankovska LigaS40Ventspils
152.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
153.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
154.Jara-Uribe DiegoVSarrazin & Asociados
Santjago
155.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
156.  Jevsejčika IneseSVentspils
157.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
158.  Jevtuhs MareksVSPORTLAND
Rīga
159.  Joce LudmilaS50Matisons Runner's Club
Turlava
160.  Judkins AleksandrsVRiga
161.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
162.  Jurgutis MindaugasV40
163.  Juvčenko OksanaSLiepāja
164.  Kaibeļeva JūlijaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
165.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
166.  Kalniņš KasparsV40Ramirent
Ventspils
167.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
168.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
169.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
170.  Kaļiņins PēterisV40Moller Auto Ventspils
Jūrmala
171.  Kāpiņa IngaS40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
172.  Kaptserau YuryVBaltkrievija
173.  Karale LieneSnav
Rīga
174.  Karlsone GitaSSaldus
175.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
176.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
177.  Kažemāka AnitaSAdidas
Preiļi
178.  Kirilova VivianaS40SPORTLAND
Rīga
179.  Kiršteina MontaSĀdaži
180.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
181.  Kļaviņš EdgarsV50SK MAGNEN
Rēzekne
182.  Knets JānisVAccenture Latvia 1
Liepāja
183.  Kolužs JānisVDa-marathon
Daugavpils novads
184.  Kondrāte ElīnaSCido
Rīga
185.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
186.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
187.  Kore IvarsV40Talsi
188.  Korobkina EkaterinaSPANATTA
Izhevsk
189.  Kostjuka LindaSliepāja
190.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
191.  Kozlovs NaurisVVentspils
192.  Kraslovskis RaitisVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
193.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
194.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
195.  Krīgers DidzisV60valmiera
196.  Krilova KamillaSSwedbank
Rīga
197.  Kristapsone AgateSPATRIA-Mmēbeles
Liepāja
198.  Kristiansone OfēlijaSRīga
199.  Kristiansons HokansVRīga
200.  Krūmiņš SandrisV40Maratona klubs
Ventspils
201.  Kudiņš GintsV50vsk noskrien
Jurmala
202.  Kuģis RalfsVKocēni
Kocēnu nov.
203.  Kuršinskis JānisVKuldīga
204.  Kvasovs KonstantinsV
205.  Ķeģis GunārsV50Lī Sporta klubs
Rīga
206.  Ķēniņa KristīneSVSK Noskrien
Jūrmala
207.  Ķēpulis ArnisVEzere
Riga
208.  Ķerubiņš ValdisV40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
209.  Ķīkule IlzeS40
210.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
211.  Lagzdiņš JānisVKRASTMALI.LV
Dunalka
212.  Lagzdiņš UģisV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
213.  Lāma DaceSRīga
214.  Lapsa GvidoV50
215.  Lauska KlintaSSiguldas maratona klubs
Rīga
216.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
217.  Lazda MareksV
218.  Leitlande LigitaS40Jelgava
219.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
220.  Lejasmeiers GintsV50Matisons Runner’s Club
Liepāja
221.  Lejnieks VoldemārsVRīga
222.  Lekstutis AlgirdasVPenki Kalnai
Mažeikiai
223.  Lepse KristianaSSPORTLAND
Rīga
224.  Leus ViktorijaSRiga
225.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
226.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
227.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
228.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
229.  Liepājnieks HenrijsVZiras
230.Liepiņš AndrisV40Rīga
231.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Nike
Rīga
232.  Limanāne IlzeSMatisons Runner’s Club
Rīga
233.  Linde MadaraSTalsi
234.  Lisickis AleksandrsVI LOVE RUNNING
Rīga
235.  Livčāns KasparsVIkšķile
236.  Lizbovskis LaurisV40LNT, MTG
Ventspils
237.  Lubejs AndrisV40Maratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Rīga
238.  Lujāns EdgarsVSK
Bauska
239.  Lukins AndrejsVRīga
240.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
241.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
242.  Mačtama DanaSMatisons Runner's Club
Ventspils
243.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
244.  Majors JānisVTalsi
245.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
246.  Malacanova RutaS40Swedbank
Riga
247.  Malihins ViktorsVRēzeknes novads
Rēzekne
248.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
249.  Maņkovskis NikolajsV40Daugavpils
250.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
251.  Martinsons ElmārsV40Rīga
252.  Maskala SvetlanaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
253.  Maslobojevs SergejsVRiga
254.  Mazurs StaņislavsVLDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
255.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
256.  Melne IlgaSSPORTLAND
Rīga
257.  Melniks DmitrijsV40I LOVE RUNNING
Rīga
258.  Meļņikova MargaritaSRīga
259.  Mennika MalvīneSpulsometrs.lv
Rīga
260.  Mežeņina JūlijaSRīga
261.  Mihailova ZaneSRiga
262.  Miķelsons AndisV40vidrizi
263.  Miķelsons MārtiņšV40 www.lmp.lv / VSK Noskrien/Matisons Runner’s Club
Rīga
264.  Milgrāvis MikusV
265.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
266.  Misāne RandaSLiepāja
267.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
268.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
269.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
270.  Namnieks MārtińšVSmiltene
271.  Narica IneseSRīga
272.  Narnickis KristapsVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
273.  Neilande IneseS40vsk noskrien
rīga
274.  Neilande NeldaSSmiltenes BJSS
Smiltene
275.  Neimande LeldeSSPORTLAND/NIKE
276.  Nikers OlevsV40VSK Noskrien
Rīga
277.  Nikonovs IntarsVVeselīga slodzīte
Rīga
278.  Nolle JānisV40Rīga
279.  Novika IngaS40ALOJA-STARKELSEN
Rīga
280.  Ņilovs ValdisV40SK Ozolnieki A
Ogres novads
281.  Onzuls JānisV50
282.  Osis GatisVOšu Team
Valmiera
283.  Osovija JelizavetaSSPORTLAND
Rīga
284.  Ošenieks DidzisV40Ventspils pilsētas dome
Ventspils
285.  Ozerovs KonstantīnsVesteria.lv
Rīga
286.  Ozers JānisV50Jelgava
287.  Ozoliņa SintijaSMaratona klubs
Ventspils
288.  Ozoliņš GunārsVSPORTLAND/NIKE
289.  Ozoliņš OskarsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
290.  Ozoliņš SandrisVSPORTLAND
Rīga
291.  Ozols JānisVRīga
292.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
293.  Pavļukevičs ValērijsV40SK Magnen
Rēzekne
294.  Pelcis MārcisVVSK Noskrien
Rīga
295.  Pelss KalvisV40Ogre
296.  Peļņa GuntisVSK Magnen
Rēzekne
297.  Pence DzintraS40Talsi
298.  Pērkons DāvisVSwedbank
299.  Perunovs JurisV40Maratona klubs/iLink
Ventspils
300.  Pētersone MaijaSMaratona klubs
Ventspils
301.  Pētersons JurisV40Rūjiena
302.  Petrov AleksandrV60Акрон
Welikij Nowgorod
303.  Petrovs JurijsVRīga
304.  Petrovs NikolajsV50LUDZA
Ludza
305.  Petrovska ElīnaSVentspils pilsētas dome
Ventspils
306.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
307.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Gulbene
308.  Pogorelova SvetlanaS
309.  Pogorelovs SergejsV40Pogas
Riga
310.  Poleikiene RaimondaS40penki kalnai
mazeikiai
311.  Popovs VadimsV40Maratona klubs
Ventspils
312.  Porietis RolandsVVeselīga Slodzīte
Madona
313.  Pormanis KrišjānisVn
Rīga
314.  Pozdņakovs AleksejsV40Maratona klubs
Ventspils
315.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
316.  Prielgauskas SauliusVPenki Kalnai
Mažeikiai
317.  Pucena MāraSSK Katrīna
Kuldīga
318.  Pucens GuntisV50SK Katrīna
Kuldīga
319.  Pūga MārtiņšVVeselīga slodzīte
Rīga
320.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
321.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
322.  Puriņa SantaS40skriesanasakademija.lv
Rīga
323.  Purviņš PatriksVSK
Kuldīga
324.  Putniņš AldisVMARATONA KLUBS
Ventspils
325.  Puze JanaSVSK Noskrien
Rīga
326.  Pužulis SandisVRīga
327.  Radžabova-Cinovska AllaS40maratona klubs
Ventspils
328.  Rancāne AijaS40SK Magnen
RĒZEKNE
329.  Rasa HelmutsVSPORTLAND
Saldus
330.  Rassa GintaS40Matisons Runner's Club
Ventspils
331.  Raudziņa ViolaSSPORTLAND
Rīga
332.  Repse DārtaSSwedbank
333.  Rezgale ArtaSSporta klubs Sigulda
Sigulda
334.  Rjabuha AnastasijaSRīga
335.  Roberts AndrisVLLU ITF
Jelgava
336.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
337.  Rogāle AijaS40Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
338.  Rone DanaS40
339.  Rozenbahs RobertsVVSK noskrien
Ozolnieki
340.  Rozenberga DaceS
341.  Rozens PavelsVI LOVE RUNNING
Rīga
342.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
343.  Rozentālbergs AndrisVRīga
344.  Rozis RobertsV40Rīga
345.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Pļaviņas
346.  Rublis AigarsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
347.Rudņickis ArmandsVĀdaži
348.  Rudovskis RobertsVKuldīga
349.  Rudzītis VladimirsV50
350.  Ruģelis MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
351.  Rūja KristīneS40Sporta klubs Sigulda
Sigulda
352.  Rūja KristīneS40Sk Sigulda
Sigulda
353.  Rūja MārīteSindividuāli
Jaunolaine
354.  Rumpe MārisVRīga
355.  Runčs NormundsVOGRE
Ogre
356.  Runte SandaS40Rīga
357.  Runts MareksVRīga
358.  Sadovskis VjačeslavsVRīga
359.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
360.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
361.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
362.  Salenieks AigarsV40Preiļi
363.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
364.  Samuiļenko IgorsV40Ventspils
365.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
366.  Sarajevs SergejsVI LOVE RUNNING
Rīga
367.  Saulīte InetaS40Bigbank
Rīga
368.Savina NinaSBelarus
369.  Sējējs MārtiņšVLiepāja
370.  Semjonova IngūnaSJelgava
371.  Sēnelis JurisVMazsalaca
372.  Seņko IgorsVVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
373.  Serdants RaimondsV50Kuldīga
374.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
375.  Sigajevs AleksandrsV24
Marupe
376.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
377.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
378.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
379.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
380.  Siminaitis DāvisVCēsis
381.  Sincovs AntonsVMaratona klubs
Ventspils
382.  Sinkēviča IlvaSJelgava
383.  Siņicins RihardsVVentspils
384.  Siupiniene GretaSFeniksas
Rokiskis
385.  Skulte AgrisVRīga
386.  Slavickas AndriusVKauno maratono klubas
Kaunas
387.  Sļadzevskis RobertsVLudza/Rīga
388.  Smilga EgilsV50sia Cartiero
Gulbene
389.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
390.  Sokolovs AleksandrsVPATRIA-Mmēbeles
Rīga
391.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK
Salaspils
392.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
393.  Sondors SandrisV50Rīga
394.  Sopina JelenaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
395.  Sopins AleksejsV40Maratona klubs
Ventspils
396.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
397.  Sparāne Sanita-IevaSSPORTLAND
Preiļi
398.  Sproģis ValdisV
399.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
400.  Stare LaumaS40
401.  Staris EgilsVVK Tranzīts holdings
Ventspils
402.  Stepanov AntonVRybinsk
403.  Stepanovs VadimsVVentspils Reiss
Ventspils
404.  Straukmanis JānisVEuronics
Rīga
405.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
406.  Strēlniece KristīneSOgre
407.  Strižko VjačeslavsVMaxima Latvija
Rīga
408.  Stukuls JurģisVSK Katrīna
Kuldīga
409.  Suveizda ElenaS40Ropažu novads
410.  Suveizda ImantsV40Da-marathon
Daugavpils novads
411.  Svarens KārlisV40Brocēni
412.  Svetiņina ZaneSRīga
413.  Svikle KarīnaSPANATTA
Rīga
414.  Šakalis IngarsVVSK Noskrien
Ventspils
415.  Šatrava PāvelsVMaratona klubs/iLink
Ventspils
416.  Ščedrovs ValentīnsV40Supercompensation
Ķekavas nov., Valdlauči
417.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
418.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
419.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
420.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
421.  Šmite DaceS40Lielvārde
422.  Šmite RenāteSLielvārde
423.  Šmits ArtisV40Rīga
424.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
425.  Šņepsts KristapsVValmiera
426.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
427.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
428.  Štalte IndraS50Maratona klubs
Talsi
429.  Štalte LieneSMoller Auto Ventspils
Jūrmala
430.  Tabuns OttoVJelgava
431.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
432.  Tene IrbeSSPORTLAND
Rīga
433.  Teteruks VitalijsVVentspils
434.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
435.  Timma ZaneSSK Katrīna
Rīga
436.  Tkačovs AleksandrsV40LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
437.  Tohters AigarsVSaulkrasti
438.  Tolmačova ElīnaSLiepāja
439.  Tomilova-Gruntmane ElīnaSLiepāja
440.  Tomsone SigneS40Rīga
441.  Tops ReinisVVeikals 42km.lv-adidas
Rīga
442.  Trūlis ModrisVLipuški
443.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/Nike/Sportland
Aiviekste
444.  Turkins RaivisVOlaine
445.  Ulanova ZandaSVeikals Maratons & Asics
Jūrmala
446.  Uļģis DāvisVizturiba.lv
Ikšķile
447.  Umanskis OlegsVZoorbagan
Rīga
448.  Upans KasparsV40SPORTA KLUBS WENDI
Cēsis
449.  Urbietiene ZanetaS40Penki kalnai
Mažeikiai
450.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
451.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
452.  Ūsele DaceSSaldus
453.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
454.  Ušackis JurisV40Vālodzes
455.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
456.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
457.  Vārpiņš AndrisVMatisons Runner’s Club
Vārve
458.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
459.  Vāvere TomsVValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
460.  Važņevičs JānisV50Līvānu VK
Līvāni
461.  Vecvanaga VitaSPANATTA
Rīga
462.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
463.  Veinbergs DidzisVValmiera
464.  Veļiks GirtsV40Mārupe
465.  Vernera JustīneSRīga
466.  Verpakovskis KārlisVVentspils
467.  Vēsma ĢirtsV60Zemgales Ziņas
Rīga
468.  Vikmanis KārlisVSPORTLAND
Rīga
469.  Vilemsons MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
470.  Vilgerte DaceS40
471.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien
riga
472.  Viļuma GintaS
473.  Viļums RobertsVOgre
474.  Višķers JānisVSPORTLAND/NIKE
475.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
476.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia 2
Riga
477.  Vostroilovs AntonsVPiņķi
478.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
479.  Zālīte MarikaSVSK Noskrien/ Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
480.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
481.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
482.  Zariņa IevaSValmiera
483.  Zēbergs AinarsV40VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
484.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
485.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
486.  Ziemele DaceSSPORTLAND
Rīga
487.  Ziemelis KristapsVGemoss
Rīga
488.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
489.  Zimackis ViestursVRīga
490.  Zivs OlegsVZoorbagan
Jurmala
491.  Zveja AndrisV40VSK Noskrien
Riga
492.  Zvejnieks ArmandsVMoller Auto Ventspils
Ventspils
493.  Zvirbule ZaigaS50VSK Noskrien
Rīga
494.  Zvjagintsev DmitriVPROFIL
Marupe
495.  Žarovs DmitrijsVZiemeļkurzeme OK
Ventspils
496.  Žodziņš AigarsV50Ezere
497.  Žolnerovičs ValērijsVOC Ventspils
Ventspils
498.  Žuburs DainisV40Maratona klubs
Dunalka

Ventspils, skrējiens 10-12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuks NormundsVN30Maratona klubs
Ventspils
2.  Ābols JānisVN30PaBaso.lv/ Vsk Noskrien
Madona - Rīga
3.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
4.  Akmentiņa MadaraSN20Sigulda
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.  Aksenoks KristapsVNJRiga
7.  Andersone LaumaSN20Riga
8.  Anisimovs DainisVN20Accenture Latvia 2
Rīga
9.  Anosina JevgenijaSN30Jurmala
10.  Ansbergs AigarsVN40n
Ventspils
11.  Anškens KristapsVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
12.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jūrmala
13.  Apermanis RaivisVN40Ventspils
14.  Apinis EdgarsVN30PATRIA-Mmēbeles
Lapmežciems
15.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
16.  Astaševska AneteSN30SK
Kuldīga
17.  Astaševska IneseSN30SK KATRĪNA
Kuldīga
18.  Aulika InetaSN50SPORTLAT
Rīga
19.  Avdejevs GuntarsVN40zaķi 1
Ogre
20.  Babina OlgaSN30Riga
21.  Bairaševskis ValerijsVN20SK Tērauds
Riga
22.  Bajorūnas TomasVN30Lithuanian
23.  Balandiņa-Eklone LauraSN30Ventspils
24.  Balode ElīnaSN20Rīga
25.  Balodis AleksandrsVN40Maratona klubs
Kuldīga
26.  Balodis EmīlsVN20SPORTLAND
Plavinas
27.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
28.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
29.  Baranovskis ValērijsVN40Daugavpils
30.  Barreto-Goncalves Jorge-AugustoVN30Riga
31.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
32.  Beimo GintaSN20SPORTLAND
Bauska
33.  Beķere BrendaSN20
34.  Beleviča JolantaSN40Ogre
35.  Belevičs JēkabsVNJOgre
36.  Belorags JānisVN20Matisons Runner's Club
Ventspils
37.  Bēniņa IngaSN30Rīga
38.  Berga LindaSN30Saldus
39.  Bergmanis EdgarsVN30Ozolnieki
40.  Bergs KārlisVNJLiepāja
41.  Bervalds JānisVN20HK Venta 2002
Ventspils
42.  Bērziņa IvetaSN30Rīga
43.  Bērziņš EmīlsVNJTalsi
44.  Bierands-Bierens MārtiņsVN20Ventspils Reiss
Ventspils
45.  Biezuma GitaSN40Rīga
46.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
47.  Birģele SantaSN20Rīga
48.  Birģelis JānisVN50Rīga
49.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
50.  Bite RūriksVN60Babītes sp.k.
Rīga
51.  Biteniece GundegaSN20IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
52.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
53.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
54.  Bočkovs DenissVN30SPORTLAND
Rīga
55.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
56.  Bokučava DianaSN30Piņķi
57.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
58.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
59.  Bondarevs AndrejsVN40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
60.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
61.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
62.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
63.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia 3
64.  Brakmanis AndisVN30DOBELE
65.  Braučis ZigurdsVN50Ventspils
66.  Briede AgneseSN20
67.  Briedis JaneksVN40
68.  Brizga KitijaSN20Liepāja
69.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
70.  Brokāne ZaneSN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
71.  Brokans AivarsVN30Jelgava
72.  Brokāns GatisVN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
73.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
74.  Buko DanielsVN20Līvanu VK/ ASICS
Līvāni
75.  Bulāns JānisVN30SPORTLAND
Baloži
76.  Bullītis MārtiņšVN20SPORTLAND
Rīga
77.  Bunkus ArikaSN40IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
78.  Bušmane DanaSN20
79.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
80.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
81.  Caics JānisVN60---
Rīga
82.  Cēbere IngijaSN20Saldus Boksa klubs
Saldus
83.  Cēberis EgilsVN20Saldus Boksa klubs
Saldus
84.  Cercina AgneseSN20Veselīga slodzīte
Rīga
85.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
86.  Čingule GuntaSN30Rīga
87.  Čoiča RasmaSN20Kārsava
88.  Čunčule IvetaSN30Liepāja
89.  Dadzis MārisVN40SK Katrīna
Kuldīga
90.  Damane ZandaSN30Ventspils pilsētas dome
Ventspils
91.  Damberga BaibaSN30SPORTLAND
Rīga
92.  Dambergs DāvisVNJSPORTLAND
Rīga
93.  Dambergs JānisVN30
94.  Danenberga EvitaSN20Rīga
95.  Daube KasparsVN30Saldus
96.  Dieviņa DaceSN30Liepāja
97.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
98.  Doniņš UldisVN20Maratona klubs
Ventspils
99.  Donis EdgarsVN20KRASTMALI.LV
Dunalka
100.  Draudiņš KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
101.  Dreija GintsVN20SPORTLAND
Rīga
102.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
103.  Druseika BaibaSN20Rīga
104.  Dubrova GitaSN30Prometal Group
Ogre
105.  Duļbinska VitaSN20n
Gulbene
106.  Dveselitis KristapsVN20Ogre
107.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
108.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
109.  Ekholm CrisVN20Laguja küla
110.  Ekholm HeliSN40Laguja küla
111.  Ekšteins EgarsVNJMaratona klubs
Ventspils
112.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
113.  Eļmurzajeva ElīnaSN20Ventspils
114.  Erdmane MadaraSN20Talsi
115.  Ermans RaivisVN40octas.lv
Rīga
116.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
117.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
118.  Ešmits TomsVN20SPORTLAND
Rīga
119.  Fecers EdgarsVNJSPORTLAND
Jūrmala
120.  Freidenfelds KristapsVN20Liepāja
121.  Freija DžanitaSN40Moller Auto Ventspils
Turlava
122.  Freimane LauraSN20Liepāja
123.  Fremberga LindaSN30Bauska
124.  Friclers TimursVNJ"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
125.  Frīzendorfa ElīnaSN30NRC Rīga
Rīga
126.  Frīzendorfs GuntarsVN50VENTSPILS
127.  G DonaldVNJ
128.  Gabaliņš-Briška KasparsVN20SK Metroons/ Nike
Ķekava
129.  Gabrāne HelēnaSN20
130.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
131.  Gaile SolvitaSN30Rīga
132.  Gailis DainisVN40Sigulda
133.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
134.  Galdiņš UldisVN40Sigulda
135.  Gāliņš JānisVN30Maratona klubs
Ventspils
136.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
137.  Geršmanis MārcisVN30Rīga
138.  Gibašovs IgorsVN30Maratona klubs
Ventspils
139.  Giņko VasilijsVN40Svarbumbu celšanas klubs "Ventspils Atlants"
Ventspils
140.  Glaudiņš OļegsVN30Infinity
Rēzekne
141.  Goldmane ElīnaSN20SPORTLAND
Rīga
142.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
143.  Gončaruks JevgeņijsVN30GONCHARUK FAMILY
Jūrmala
144.  Gorbenko EvaSN40Maratona klubs
Ventspils
145.  Gorina LindaSN20LATC
Daugavpils
146.  Gornavs AnsisVN40Sporta klubs Sigulda
Sigulda
147.  Gorškova NataļjaSN40NRC Jelgava
Jelgava
148.  Goša IlzeSN40Maratona klubs
Ventspils
149.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
150.  Graviņš ReinisVN20SPORTLAND
Staicele
151.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
152.  Grīnfelds GuntisVN50AM/FOREST
Kuldīga
153.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
154.  Grundmane LilijaSN50individuāli
Kuldīga
155.  Gruševs SalvisVN20Skriešanas Akadēmija
Rīga
156.  Gulbis-Švans MārtiņšVN40Priekules Veloklubs
Priekule
157.  Gūtmane LienaSN20Rīga
158.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
159.  Ģērmane GunaSN30Adidas
160.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20SPORTLAND/NIKE
161.  Heringa MartaSN20SPORTLAND
Liepāja
162.  Holmanskis KonstantinsVN30Riga
163.  Husihanova ElīnaSN20Ventspils
164.  Ieviņa IneseSN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
165.  Iļčenko JurisVN20VSK Noskrien
Saldus
166.  Indričāns VadimsVN20Kārsava
167.  Irbe KasparsVNJTalsi
168.  Ivanova JūlijaSN20
169.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
170.  Jankovskis DairisVN30Rīga
171.  Jansone Linda-MarijaSN20Maratona klubs
Ventspils
172.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
173.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
174.  Jansons JurisVN40Swedbank
Rīga
175.  Janusauskaite AusteSN20Telsiai
176.  Janusauskas OvidijusVN40Telsiai
177.  Jarohnovics NikolajsVN30SPORTLAND
Ventspils
178.  Jēka IngrīdaSN30Ventspils
179.  Jekimenko ĢirtsVN20SPORTLAND
Rīga
180.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
181.  Jubelis AndrisVN20Veikals Maratons & Asics
.
182.  Jurkevičs ArtūrsVN20SPORTLAND
Jelgava
183.  Jurtajeva JūlijaSN20Rīga
184.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
185.  Kalniņa EritaSN40SK Ozolnieki B
Jelgava
186.  Kalniņa LauraSN40Ramirent
Ventspils
187.  Kalniņa RenāteSN40Maratona klubs
Ventspils
188.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
189.  Kalniņš GvidoVN20Sk Tērauds
Smiltene/Rīga
190.  Kalniņš KārlisVN20SPORTLAND
Rīga
191.  Kalns ArtisVN20Bigbank
Rīga
192.  Kaltniece IevaSN30SK
Kuldīga
193.  Kalugina InaSN20Madona
194.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
195.  Karamiševa KristīneSN20Siguldas maratona klubs
Sigulda
196.  Kārkliņa RebekaSN20Sigulda
197.  Kārkls KristapsVN30Liepāja
198.  Kauškals JānisVN20SPORTLAND
Smiltene
199.  Kazarceva-Vilinska MarinaSN50Maratona klubs
Ventspils
200.  Kaziņa DiānaSN20SPORTLAND
Jaunolaine
201.  Keino LīgaSN30Riga
202.  Kirhners RaivisVN30Tukums
203.  Kivkule MartaSNJMangaļsala
Rīga
204.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
205.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
206.  Klibiķis ValtsVN20SPORTLAND
Nereta
207.  Kļaviņš RuslansVN30LUDZA
Ludza
208.  Kolomicevs SergejsVN30The Expendables
Riga
209.  Komkova AlīnaSN20
210.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
211.  Koncedalovs SergejsVNJSvarbumbu celšanas klubs "Ventspils Atlants"
Ventspils
212.  Konošonoka GuntaSN20Ventspils Reiss
Ventspils
213.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
214.  Kostina AriadnaSN20Bauska
215.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
216.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
217.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Ludza
218.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
219.  Kozlovska NataļjaSN30Liepāja
220.  Krama ElīnaSN20SPORTLAND
Rīga
221.  Krastiņš EdgarsVN20Rīga
222.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
223.  Krauze JānisVN30Rīga
224.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
225.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
226.  Kravčenko MartaSN30Liepāja
227.  Kreicbergs DainisVN40Sēme
Sēme
228.  Kronberga IngaSN30Matisons Runner’s Club
Mārupe
229.  Kronbergs UģisVN40Matisons runner's club / Isoreflect
Mārupe
230.  Kronpuša AliseSN20Bigbank
Rīga
231.  Krūmiņa AnitaSN30Jelgava
232.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
233.  Krūmiņš EmīlsVNJJelgava
234.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
235.  Krūmiņš VernersVNJMaratona klubs
Ventspils
236.  Krupins VjačeslavsVNJSpars-MK
Preiļi
237.  Krutovs GenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
238.  Krutovs JānisVN20Valmiera
239.  Krūze DaceSN30
240.  Kubliņa RenāteSN20SK Tērauds
Liepāja
241.  Kučerova EvitaSN30Ventspils
242.  Kulinska RegīnaSN50Liepāja
243.  Kumpiņa IlzeSN30VSK Noskrien
Rīga
244.  Kundziņš ĀrisVN40VSK Noskrien / EsiAktivs.lv / Courland.Club
Rīga
245.Kurps ArnisVNJSkrienam kopā
Valmiera
246.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
247.  Kvasņina OlgaSN30Maratona klubs
Ventspils
248.  Ķemeris ArtisVN30Aizpute
249.  Ķempele LauraSN30"TDK Liedags"
Ventspils
250.  Ķempelis JānisVN30"TDK Liedags"
Ventspils
251.  Ķeniņa MegijaSN20Ventspils
252.  Ķeņģis OlafsVN50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
253.  Ķikuste GundegaSN30SPORTLAND
Rīga
254.  Ķirsis IngusVN20Liepāja
255.  Ķuze DinaSN20Gemoss
Rīga
256.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
257.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
258.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
259.  Landmanis LaurisVN20Ventspils
260.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
261.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
262.  Lehtla JānisVN20SPORTLAND
Saldus
263.  Leiburga AgneseSN40Zemgales Ziņas
Jelgava
264.  Leimane IevaSN20Ventspils Reiss
Ventspils
265.  Leimane KristīneSN30Bigbank
Rīga
266.  Leimanis RūdolfsVN30Ventspils Reiss
Ventspils
267.  Lejniece Kristīne-KristaSN20Zemgales Ziņas
Jelgava
268.  Lelis EdgarsVN20Kārsava
269.  Levins ArtūrsVN20VSK Noskrien
Olaine
270.Liachoviene RasaSN40Penki kalnai
Mazeikiai
271.  Lideikis EdmundasVN40Penki Kalnai
Mažeikiai
272.  Liepa ĒriksVNJVentspils
273.  Liepa GunitaSN20SPORTLAND
Saldus
274.  Liepiņa IvetaSN40SK Metroons/ Nike
Rīga
275.  Liepiņš RolandsVN50SK Metroons/ Nike
Rīga
276.  Liepkauls KārlisVN40Sk Tērauds
Rīga
277.  Liflands ĒriksVN40Mārupe
278.  Linde SintijaSN30S/K Katrīna
Kuldīga
279.  Lindenberga SandraSN20MARATONA KLUBS/Matisons runner's club
Ventspils
280.  Līpacis JurisVN40Sigulda
281.  Litavnieks IvarsVN50Ventspils
282.  Litavnieks Viestards-VentsVNJVentspils
283.  Locika SandraSN50Aizpute
284.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
285.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
286.  Lūsa ViedaSN20SK Tērauds/Nike/Sportland
Cēsis
287.  Lūse BaibaSN30Rīga
288.  Lūse InāraSN50Matisons Runner's Club
Carnikava
289.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
290.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
291.  Madžuls LaurisVN20SPORTLAND
Rēzekne
292.  Māgure SantaSN30
293.  Majors JurisVN20Cido
294.  Makarova DiānaSN40VENTSPILS
295.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
296.  Malakausks ArtursVN20Bigbank
Rīga
297.  Malta LāsmaSN40Viļāni
Viļāni
298.  Maļinovska AnastasijaSN20Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
299.  Mangulsone NeldaSN40Maratona klubs
Ventspils
300.  Marauskis NiklāvsVNJSK
Kuldīga
301.  Maslovs RaitisVN30Radisson BLU Daugava
Rīga
302.  Matisone AgneseSN40Moller Auto Ventspils
Piltene
303.  Matisons AigarsVN40Matisons Runner's Club
Piltene
304.  Matisons AinarsVN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
305.  Meinards AgrisVN50
306.  Meirāns KrišjānisVN20Dinamo eg
Alūksne
307.  Mežaleons ElvijsVN20SPORTLAND
Madona
308.  Meženieka MairaSN20SPORTLAND
Madona
309.  Mežiels JānisVN20PATRIA NUTRITION
Koknese
310.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
311.  Miklaševica IlzeSN30SPORTLAND
Rīga
312.  Miklaševics ArtisVN30SPORTLAND
Rīga
313.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
314.  Millere SantaSN30SK
Kuldīga
315.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
316.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
317.  Minickis RomualdsVN60SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
318.  Mironova JeļenaSN20Līvānu VK
Līvāni
319.  Misa KristīneSN40Tusetaji
Rīga
320.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
321.  Muceniece ZaneSN20Ikšķile
322.  Mūrniece LigitaSN30Ventspils pilsētas dome
Ventspils
323.  Muzika ElīzaSNJVSK Noskrien
Jumprava
324.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
325.  Nēliuss UģisVN30Ventspils
326.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
327.  Nolle ĢintsVNJRīga
328.  Nudiena IneseSN30Ventspils
329.  Ņikiforovs LinardsVN40Kazdanga
330.  Orinskis DainisVN30VSK Noskrien
Liepāja
331.  Orinskis JānisVN30Liepāja
332.  Ošeniece AgitaSN40OC Ventspils
Ventspils
333.  Oševerovs KonstantinsVN30Lattelecom
Rīga
334.  Ošiņa AmandaSNJSPORTLAND
Ogre
335.  Ozola IlzeSN40Maratona klubs/Ventspils pilsētas dome
Ventspils
336.  Ozola MadaraSN20Saldus boksa klubs
Saldus
337.  Ozola-Ozoliņa SolveigaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
338.  Ozoliņa IevaSN20Jelgava
339.  Ozoliņš AleksandrsVN30Cido
340.  Ozols HarijsVN20SPORTLAND
Lielupe
341.  Ozols TomsVN20Bigbank
Rīga
342.  Palacis EdgarsVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
343.  Palacis RolandsVNJMARATONA KLUBS
Ventspils
344.  Panteļejeva AngelikaSN40Skrīveri
345.  Panteļejevs RenārsVNJSkrīveri
346.  Parfjonova AijaSN30Liepāja
347.  Parfjonovs IgorsVN50Liepāja
348.  Parfjonovs MārisVN30Liepāja
349.  Pavlova GitaSN20Ventspils Reiss
Ventspils
350.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
351.  Pelcis RihardsVN20SPORTLAND
Rīga
352.  Pelēce IlzeSN50VSK Noskrien
Ozolnieki
353.  Peleğis RihardsVN20EZH
Saldus
354.  Pērkone EleonoraSN30KNAUF
Saurieši
355.  Petrunins NikitaVN20SPORTLAND
Rīga
356.  Pienis RaivoVN30Jelgava
357.  Pildava SantaSN30Rīga
358.  Platā SandraSN40Jelgava
359.  Plūmiņš MārisVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
360.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
361.  Pļavniece LauraSN20Bigbank
Rīga
362.  Poddubnijs KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
363.  Podgornijs EdgarsVN30Rīga
364.  Podniece VinetaSN20Cido
365.  Pole KristiānaSN20Cēsis
366.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
367.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
368.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
369.  Priede InitaSN40Maratona klubs
Ventspils
370.  Proščenko MaksimsVN20
371.  Pšeņicins KristersVNJMaratona klubs
Ventspils
372.  Pūga JānisVN40Auto Racing Team
Ķekava
373.  Pūķe LieneSN20Jelgava
374.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Saldus
375.  Pūle ĒriksVN60Rīga
376.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
377.  Puriņš ZigurdsVN40Skrunda
378.  Putniņa LindaSN30Putniņi.lv
Ragana
379.  Putniņš MiksVN20SPORTLAND
Alsunga
380.  Puzāns VadimsVN30LUDZA
Ludza
381.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA
Rīga
382.  Ragauša LīgaSN30SPORTLAND
Liepāja
383.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
384.  Rancāns GuntisVN40Rēzeknes novads
385.  Rasa ReinisVN40Ventspils Reiss
Ventspils
386.  Rasims GuntisVN30SK Magnen
Rēzeknes novads
387.  Reinvalde IevaSN20Jelgava
388.  Reinvalds RaimondsVN50Ventspils
389.Reisners JurijsVN30Jūrmala
390.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
391.  Ribakovs PavelsVN30Maratona klubs
Ventspils
392.  Rībenieks KasparsVN30Jūrmalas slimnīca
Riga
393.  Rimicans ArtursVN20Olaine
394.  Rizgis GatisVN30SPORTLAND
Madona
395.  Rižakovs NikitaVN20Daugavpils
Daugavpils
396.  Romančuks IlmārsVN50Rīga
397.  Romanovska JanaSN30Zemgales Ziņas
Jelgava
398.  Rombaha SantaSN20Rīga
399.  Romule AndraSN20SPORTLAND
Madona
400.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
401.  Rosicka IlzeSN50Ikšķile
402.  Roze RenārsVN30Adidas
Ogres novads
403.  Rožkalns AndisVN30Rīga
404.  Rube InāraSN50SK Katrīna
Kuldīga
405.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
406.  Rūtenbergs AigarsVN30Aizpute
407.  Rutkauska KristīnaSN20Rīga
408.  Rutkovska SimonaSN20Rīga
409.  Rutmane JanaSN20Jumprava
410.  Sakne AndisVN20Saldus
Rīga
411.  Salnikov DmitryVN50Rīga
412.  Sāmīte SantaSN20Rīga
413.  Sarrand LoicVN40
414.  Sauka SandisVN30adidas Runers
Liepāja/Rīga
415.  Savicka LindaSN30
416.  Savickis UģisVN203 Maratonisti
Jelgava
417.  Seiga LīgaSN30SPORTLAND
Rīga
418.  Semeņenko AleksandrsVN40iLink
Ventspils
419.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
420.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
421.  Sifers KimsVN50Rīga
422.  Siliņa ElīnaSN20Teteri
Ulbroka
423.  Siliņa MarijaSN20Riga
424.  Siņicins KristsVN20SPORTLAND/NIKE
Rīga
425.  Siugale IevaSN30Iecava
426.  Skļomiņš OskarsVN30Rīga
427.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
428.  Skunstiņš GuntisVN30VSK Noskrien
Liepāja
429.  Smelovs SergejsVN20PATRIA-Mmēbeles
Kandava
430.  Smerliņš ArtisVN50LaiksCelt
Liepa
431.  Smikarste ZaigaSN20SPORTLAND
Rīga
432.  Soročenkovs ArtūrsVN20SPORTLAND/NIKE
433.  Sorokina AneteSN20
434.  Spalis IvarsVN40Rīga
435.  Spodariks IgorsVN20SPORTLAND
Ventspils
436.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
437.  Sprūds EdgarsVN20Bigbank
Rīga
438.  Stalīdzāne AnnikaSNJLDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
439.  Stāmers OskarsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jelgava
440.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
441.  Stieciņš ArtisVN30SD Trading
Rīga
442.  Strautiņš GuntisVN20VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
443.  Strazds KasparsVN30Rīga
444.  Stupele TomsVNJVentspils
445.  Sūna KristapsVN30SPORTLAND
Alsunga
446.  Supe JānisVN60Tirza
447.  Suseja RutaSN30Rēzekne
448.  Susejs RenārsVNJRēzekne
449.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
450.  Svažs AgnisVN30Liepāja
451.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
452.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
453.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
454.  Šale GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
455.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
456.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
457.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
458.  Šelesgovič ModrisVN30Tukums
459.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
460.Šenec AngeleSN40Penki kalnai
Mazeikiai
461.  Šikovecs JevgēņijsVN20VK Tranzīts holdings
Ventspils
462.  Šimkiva KarinaSN30Ventspils
463.  Šimkovs EduardsVN20VIA-S Modular Houses
Liepāja
464.  Šīrants MareksVN40Adidas
Jelgava
465.  Šķibelis IngusVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
466.  Šķilvalts ElvisVN20Liepāja
467.  Šķipars ArnoVN30
468.  Šķirus DaceSN30Jelgava
469.  Šķute JolantaSN20''Zālīši Plus''
Venstpils Novads
470.Šmite BaibaSN40Saulkrasti
471.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
472.  Šperliņš GintarsVN20
473.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS/BALTA
Saldus
474.  Šteinbergs JānisVN30SPORTLAND
Rīga
475.  Šteiners AnsisVN30SPORTLAT
Alūksne
476.  Šukteris GintsVN40kundziņš
Liepāja
477.  Švanenbergs JānisVNJHK Venta 2002
Ventspils
478.  Tālmane IlzeSN40Maratona Klubs
Riga
479.  Tālums ArmandsVN30Veikals Maratons & Asics
Bērvircava
480.  Taulīna AigaSN20Saldus Boksa klubs
Saldus
481.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
482.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
483.  Tilts ValdisVN50Vaidava
484.  Timofejevs KonstantinsVNJVentspils
485.  Timofejevs RomansVN40Ventspils
486.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
487.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
488.  Tormane IlzeSN30Kultūras ministrija Latvijas valsts simtgades birojs
Rīga
489.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
490.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
491.  Tuča AnitaSN40Rīga
492.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
493.  Turka MārīteSN20Kuldīga
494.  Turka OdetaSN50Kuldīga
495.  Turuna AnastasijaSN20CBL
496.  Ūdre-Rizga LindaSN30SPORTLAND
Madona
497.  Ulanova AgneseSN30Pūre
Tukums
498.  Ulmanis IntarsVN30vsk noskrien
valmiera
499.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
500.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
501.  Upenieks NormundsVN40SK Tērauds
Ādaži
502.  Upītis JānisVN30Talsi
503.  Urbāne TerēzeSNJSK Tērauds
Rīga
504.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia 1
Rīga
505.  Vainio DaceSN50Naantali
506.  Vaitužis ĢirtsVN30Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
507.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
508.  Valtasa SabīneSNJSK Metroons/ Nike
Mārupe
509.  Valtass IvarsVN40SK Metroons/ Nike
Mārupe
510.  Valtere AnnaSN30iLink
Ventspils
511.  Van-De-Kemp GertVN50Alphen aan den Rijn
512.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
513.  Vancāne LauraSN30SK Tērauds
Rīga
514.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
515.  Vasiļjevs IļjaVN30SPORTLAND
Rīga
516.  Vaškineļs ArtūrsVN20Piņķi
517.  Vēbere LeldeSN20Ventspils
518.  Vējš-Āboliņš KristapsVN20SPORTLAND/NIKE
519.  Vekša BaibaSN20Saldus
520.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
521.  Vērdiņš ArtūrsVN20SPORTLAND
Liepāja
522.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
523.  Vētra ZaneSN30Rīga
524.  Vēvere EvitaSN40SK KATRĪNA
Kuldīga
525.  Vēvere LieneSN30Maratona klubs
Ventspils
526.  Vēvere RēzijaSN20SK
Kuldīga
527.  Vēze MargitaSN30Ventspils
528.  Vēzīte DainaSN20SPORTLAND/NIKE
529.  Vīksne DidzisVN20Rīga
530.  Vīksne KārlisVN20Veikals 42km/Saucony
Cēsis
531.  Vīksne KasparsVN20Veikals 42km/Saucony
Cēsis
532.Vilcāne ZintaSN30Rīga
533.  Vilinskis JānisVN60Maratona klubs
Ventspils
534.  Vilīte DeinaSNJJurmala
535.  Vilīte DeinaSNJBJC Auseklis
Jūrmala
536.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
537.  Vilsdorfs RaitisVN30
538.  Vilumsone LaumaSN20Sigulda
539.Viļums SandisVN30Zibenīgie
Saldus
540.  Visendorfa ZaneSN40SPORTLAND
Rīga
541.  Visendorfs RaivisVNJSPORTLAND
Rīga
542.  Vītiņš JānisVN30RIEKSTI
Riga
543.  Vitmane SkaraSN50Valmiera
544.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40VSK Noskrien
Olaine
545.  Voino AleksandrsVN40Rīga
546.  Volkovs ViktorsVN20SPORTLAND
Valka
547.  Vološčuks MārtiņšVN40SK Katrīna
Kuldīga
548.  Voroņecka AlicijaSN40Ventspils
549.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
550.  Zaķis AivarsVN50
551.  Zālīte AliseSN20Rīga
552.  Zālītis MareksVN30AIZKRAUKLE
Ķekava
553.  Zaltans ElvijsVN20Gemoss
Rīga
554.  Zariņš EndijsVN30Zemgales Ziņas
Jelgava
555.  Zecmanis Arnis-KristsVN20Virves vilšanas klubs
Ventspils
556.  Zelča ElīnaSN20SPORTLAND
Jelgava
557.  Zelmenis DāvisVN20Maratona klubs
Ventspils
558.  Zemīte Laura-IevaSN20VK Tranzīts holdings
Ventspils
559.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
560.  Zīlīte AgneseSN30
561.  Žagars ĢirtsVN30Talsi
562.  Žakovs OļegsVN30iLink
Ventspils
563.  Žēperis RaivoVN20Rīga
564.  Žirnova DanaSN20LUDZA
Ludza
565.  Žubulis EmīlsVNJRīga
566.  Žuselis VitālijsVN30BINITEX
Daugavpils

Ventspils, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisVTPiltene
2.  Ābeltiņš IngusVTBJēkabpils
3.  Āboliņš MārcisVTBHK Venta 2002
Ventspils
4.  Āboltiņa Anna-RēzijaSTBSPORTLAND
Rīga
5.  Aire GunaST
6.  Akimovs KārlisVTBHK Venta 2002
Ventspils
7.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
8.  Aksenoka KristiānaSTSPORTLAND
Rīga
9.  Alecka MadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
10.Aleksandroviča AleksaSTBRīga
11.Aleksandroviča AliseSTBRīga
12.  Alne MelānijaSTBSkrienam kopā
Valmiera
13.  Andžāne SantaST
14.  Aņikevičs DarelsVTBHK Venta 2002
Ventspils
15.  Apsīte AntraSTRīga
16.  Apsīte ArletaSTBJelgava
17.  Apsīte DiānaSTBJēkabpils
18.  Apsīts EndijsVTBValmiera
19.  Ārone MarikaSTLiepāja
20.  Artejevs KristersVTBSkrienam kopā
Valmiera
21.  Asne IvetaSTBKuldīga
22.  Aščuks AndrisVTASK Metroons/ Nike
Rīga
23.  Ašmane LīvaSTBIndividuālais
Jelgava
24.  Augule SelīnaSTBSaulkrasti
25.  Augulis EmīlsVTBSaulkrasti
26.  Aukšmuksts DāvidsVTBSPORTLAND
Rīga
27.  Ausmane RenāteSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
28.  Avdevičs ArtursVTJelgava
29.  Avlasina-Zavadska MarinaST
30.  Ažušele BaibaSTSPORTLAT-1
Jēkabpils
31.  Babris IngaSTSPORTLAND
Rīga
32.  Babris KristīneSTSPORTLAND
Daugavpils
33.  Babul SemenVTBSPARS - MK
Daugavpils
34.  Bādere MartaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
35.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
36.  Bakanauskaite VendijaSTASK Katrīna
Kuldīga
37.  Bakanausks DāvisVTSPORTLAND
Ventspils
38.  Balgalve IngaSTSaldus novads
39.  Balgalvis TomsVTBSaldus novads
40.  Banga MartaSTBTukums
41.  Barisa Marta-AnnaSTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
42.  Barišņikova IlzeSTMaratona klubs
Ventspils
43.  Baufale KitijaSTOlaine
44.  Bautris DāvisVTBDB Running
Rīga
45.  Beinaroviča IlzeSTRīga
46.  Belevičs JustsVTBOgre
47.  Belova BaibaSTVentspils
48.  Beņķe BaibaSTPiltene
49.  Bēra SigneSTVentspils
50.  Berga NadīnaSTASkrienam kopā
Valmiera
51.  Bergs AkselsVTVentspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
52.  Berķis MārisVTpulsometrs.lv
Rīga
53.  Bernics EndijsVTVentspils Reiss
Ventspils
54.  Bērziņa AliseSTSPORTLAND
Rīga
55.  Bērziņa AliseSTBRīga
56.  Bērziņa BaibaSTSPORTLAND
Rīga
57.  Bērziņa IevaSTBRīga
58.  Bērziņa MadaraSTACTIVIA RUN
Jelgava
59.  Bērziņš ArnisVTSPORTLAND
Rīga
60.  Bērziņš BrunoVTHK Venta 2002
Ventspils
61.  Bērziņš RobertsVTSPORTLAND
Limbaži
62.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
63.  Biezuma KristiānaSTBRīga
64.  Bigača BetijaSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
65.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
66.  Birgere EvitaSTSPORTLAND
Liepāja
67.  Birģele ElīnaSTRīga
68.  Birkenberga SigneSTSaldus Boksa Klubs
Saldus
69.  Birkenberga SimonaST
70.  Birkenebrga SimonaSTSaldus boksa klubs
Saldus
71.  Birziņš JānisVTZentene
72.  Birzniece UnaSTKuldīga
73.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
74.  Bišofs MārtiņšVTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
75.  Bizauska AmandaSTAMP
Jaunbērze
76.  Blāze-Pētersone MontaSTVentspils Reiss
Ventspils
77.  Blumbahs DanielsVTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
78.  Blumberga SantaSTRīga
79.  Boganovs StepansVTB"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
80.  Bogdanova IzabellaSTBMaratona klubs
81.  Bogdanova ViktorijaSTBMaratona klubs
82.Bogdanoviča AnastasijaSTRēzekne
83.  Bogdanovs IngusVTAMaratona klubs
84.  Bogdanovs JevgeņijsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
85.  Bogdanovs MaksimsVTn
Tukums
86.  Bože GustavsVTBHK Venta 2002
Ventspils
87.  Bramberga DainaSTOgre
88.  Brantevics ĀrisVTSK KATRĪNA
Turlava
89.  Briede SabīneSTRoja
90.  Brīvniece MarikaSTBVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
91.  Brižaka VinetaSTSK Katrīna
Liepāja
92.  Broka BaibaSTSK Tērauds
Ādaži
93.  Brokāns MartinsVTBVentspils
94.  Broks EmīlsVTSk Tērauds
Ādaži
95.Brūdere IvetaSTKuldīga
96.  Bruders AivisVTOgres Slepotaju Klubs
Kuldiga
97.  Brūveris DenijsVTSPORTLAND
Liepāja
98.  Bruzgule DaigaSTRĪGA
99.  Bruzgule IevaSTBRĪGA
100.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
101.  Budnēvičs MatīssVTBVentspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
102.  Buhrote ElizabeteSTBjelgava
103.  Buhrote LīgaSTjelgava
104.  Buhrots DainisVTjelgava
105.  Buhrots DansVTAjelgava
106.  Buiķe ElīnaSTBVentspils
107.  Bule OlgaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
108.  Burceva IlzeSTRīga
109.  Bušmane LāsmaSTA
110.  Caune IvetaSTOGRE
Ogre
111.  Cauņa AilinsVTBSK Magnen
Rēzekne
112.  Cauņa Betija-ElizabeteSTBSK Magnen
Rēzekne
113.  Celmiņa KintijaSTSPORTLAND
Liepāja
114.  Cērmane KatrīnaSTBVentspils pilsētas dome
Ventspils
115.  Certogonovs AndrejsVTBLiepaja
116.  Čača-Cērmane ElīnaSTVentspils pilsētas dome
Ventspils
117.  Čalova AnnaSTDaugavpils
118.  Čerešņeva JūlijaSTSK Katrīna
Liepāja
119.  Čerkovskis EdgarsVTEKA
Rīga
120.Čerļenoks IvarsVTŠurpu Turpu
Svitene
121.  Čiževska LiānaSTSPORTLAND
Ventspils
122.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
123.  Dadzis MārtiņšVTBSK Katrīna
Kuldīga
124.  Dāldere AntraSTVentspils
125.  Dambe DaceSTSK Magnen
Rēzekne
126.  Dambergs NaurisVTLiepāja
127.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
128.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
129.Daukšte GuntaSTkmsbp.lv
Usma
130.  Davidauska LauraSTSaldus
131.  Davidovs PavelsVTBVentspils
132.  Dāvidsone IlzeSTLiepāja
133.  Dejus GustavsVTBMarupe
134.  Dembovskis IvoVTAustrumi
Rēzekne
135.  Derkača ValerijaSTJūrmala
136.  Dīce LauraSTB
137.  Dīce RutaST
138.  Dīcis UldisVT
139.  Dikše MarkussVTBHK Venta 2002
Ventspils
140.  Dilbaite-Lekstutiene DovileSTMažeikiai
141.  Diške IntaSTVentspils
142.  Dovgvillo KārlisVTLiepāja
143.  Drēziņš OskarsVTLiepāja
144.Dūdiņš RobertsVTVentspils
145.  Dzene IngvildaSTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
146.  Džiovalaite KamileSTKauno maratono klubas
Kaunas
147.  Ēdole ElīnaSTSPORTLAND
Ventspils
148.  Egle BaibaSTVentspils
149.  Eglija IvetaSTMana labākā komanda
Durbe
150.  Eglijs MārtiņšVTMana labākā komanda
Jelgava
151.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
152.  Ēķis ArmandsVTBVentspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
153.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
154.  Ernestovskis LenardsVTAVentspils
155.  Ernestovskis ReinisVTA
156.  Erts Krists-MadarsVTAVentspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
157.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
158.  Eversone InaSTJ.F.X. SALDUS
SALDUS
159.  Evertovskis JurisVTGlaive.pro
Rīga
160.  Ezernieks DāvidsVTBMaratona klubs
Ventspils
161.  Ezernieks EgarsVTMaratona klubs
Ventspils
162.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
163.  Feldmane AliseSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
164.  Filippovs DmitrijsVTSigulda
165.  Filippovs Matīss-OtoVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
166.  Fisenkova AlīnaSTAVIA Team
Rīga
167.  Fisenkovs VitālijsVTAVIA Team
Riga
168.  Fomenko AļonaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
169.  Francs DāvidsVTPATRIA NUTRITION
Limbaži
170.  Frančenko EvitaSTNTC
Jurmala
171.Franzke IneseSTTērvete
172.  Freibergs KasparsVTSaldus
173.  Freidenfelde DaceSTLiepāja
174.Freimane MirdzaSTLiepāja
175.  Frīdenbergs JānisVTBHK Venta 2002
Ventspils
176.  Fučadži NatālijaSTAccenture Latvia 2
Riga
177.Gabrāns PēterisVT
178.  Gaile EstereSTBOgres Sporta Centrs
Ogres novads
179.  Gaile LīnaSTBSSS
Sigulda
180.  Gailis JurisVTRīga
181.  Gailis ReinisVTBRĪGA
182.  Gailis RitvarsVTBRĪGA
183.  Galviņa AneteSTALiepāja
184.  Garanča IevaSTRīga
185.  Garders DmitrijsVTiLink
Ventspils
186.  Garolis MārtiņšVTSPORTLAND
Rīga
187.  Gausmane GitaST
188.  Gausmane UnaST
189.  Geidāne AgitaSTRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
190.  Geidāne KatrīnaSTBRēzeknes 5.vsk
Rēzekne
191.  Geidāne RutaSTRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
192.  Geidāns NiklāvsVTRēzekne
193.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
194.  Girkale TeiksmaSTBauska
195.  Glaudiņa IrinaSTInfinity
Rēzekne
196.  Gloka PaulaSTSPORTLAND
Cēsis
197.  Gluškovs IvarsVTTex-Mex/Klondaika
Kuldīga
198.  Gorbatenko AleksejsVTB"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
199.  Gorbatenko ArtjomsVTB"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
200.  Gorškovs RolandsVTOC Ventspils
Ventspils
201.  Goša AnnaSTBMaratona klubs
Ventspils
202.  Goša SabīneSTMaratona klubs
Ventspils
203.  Grāmatniece AnnaSTJūrmalas veterāni
Jūrmala
204.  Graudiņš DāvisVTAOC Ventspils
Ventspils
205.  Grazdiņš AldisVTSheffield
206.  Griķe AliseSTWe love running
Daugavpils
207.  Griķis JānisVTWe love running
Daugavpils
208.Grīnerte SabīneSTVentspils
209.  Grīniņš LaurisVTBKuldīga
210.  Grintāls MārcisVTASPORTLAND
Rīga
211.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
Ozolnieki
212.  Gukļivska SamantaSTBPūre
Tukums
213.  Gulbis KasparsVTsporta klubs "2BE1ST"
Ventspils
214.  Gulbis-Švans RenaldsVTBFK Bandava
Priekule
215.  Gulua OļegsVTLMD.LV
Rīga
216.  Gunko LauraSTBigbank
Rīga
217.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
218.  Gurejeva PaulaSTAIlmājas Kojoti
Rīga
219.  Gustovskis ArtisVT
220.  Gūtmanis ErnestsVTBHK Venta 2002
Ventspils
221.  Gvozda KristiānaSTA
222.  Ģelzis NormundsVT
223.  Ģērmanis JānisVTStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
224.  Hagendorfs FrancisVTBSPORTLAND
Rīga
225.  Haino IevaSTOC Ventspils
Ventspils
226.  Hartmanis ReinisVTSPORTLAND/NIKE
227.  Heidemane IngaSTSK KATRĪNA
Kuldīga
228.  Heidingere GundegaSTVeikals Maratons & Asics
Ogre
229.  Heniņa EvijaSTSK Katrīna
Kuldīga
230.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner's Club
Ventspils
231.  Igare LauraSTBVentspils
232.  Irbīte AgneseSTVSK Noskrien
Rīga
233.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
234.  Ivanovska DarjaSTBVentspils
235.  Ivdra LindaSTVentspils
236.  Jagža ElīnaSTRīga
237.  Jakubenoka EvaSTLiepāja
238.  Jansone AnnaSTGlaive.pro
Rīga
239.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
240.  Jansone MarijaSTBVentspils pilsētas dome
Ventspils
241.  Jansone SailaSTMaratona klubs, SK Katrīna
Kuldīga
242.  Jansons IndulisVTindividuāli
Jūrmala
243.  Jansons KristapsVTVentspils
244.  Janševska LauraSTJaunbērze
245.  Jaunciems AndrisVT---
Liepāja
246.  Jaunzarāns RobertsVTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
247.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
248.  Jegorovs Ernests-TimursVTBMatisons Runner’s Club
Rīga
249.  Jerofejeva InetaSTPļaviņām-90
Rīga
250.  Jirgensone KristaSTSPORTLAND
Rīga
251.  Jonelis AndrisVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
252.  Juhno BaibaSTJuhno ģimene
Liepāja
253.  Juhno SergejsVTJuhno ģimene
Liepāja
254.  Junauskis GintarsVTliepaja
255.  Junghāne LindaSTLiepāja
256.  Junghāns UģisVTLiepāja
257.  Jurberga EvijaSTliepāja
258.  Jurberga MadaraSTA1999
Liepāja
259.  Jurgensons AleksisVTBHK Venta 2002
Ventspils
260.  Jurgensons RobertsVTBHK Venta 2002
Ventspils
261.  Kaģis AndrisVTVentspils
262.  Kairo IngaSTLIEPĀJA
263.  Kalinauska SigitaSTLiepaja
264.  Kalinauskis ArtursVTLiepaja
265.  Kālis AdriansVTAGrobiņa
266.  Kālis AleksandrsVTAGrobiņa
267.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Lūši
Jekabpils
268.  Kalniņa KristīneSTMaratona klubs
Ventspils
269.  Kalniņš KristsVTBRamirent
Ventspils
270.  Kaļiņina IneseSTDaugavpils Dome
Daugavpils
271.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
272.  Karabaca JelenaSTventspils
273.  Karele BaibaSTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
274.  Karklina LigitaSTNav
Riga
275.  Kārkliņa MadaraSTVSK Noskrien
Rīga
276.  Karņicka MegijaSTATex-Mex/Klondaika
Ventspils
277.  Kašs ZigmārsVTSPORTLAND
Rīga
278.  Kaulins HarijsVTSPORTLAND
Rīga
279.  Kauliņš DāgsVTASPORTLAND
Rīga
280.  Kazāka SanitaSTOgre
Ogre
281.  Kesenfelde IngaSTVentspils
282.  Kesenfelde LauraSTVentspils
283.Kibeļskis MareksVTLiepāja
284.  Kirilovs GirtsVTBRoja
285.  Kirilovs IntarsVTMatisons Runner’s Club
Rude
286.  Kivkule KatrīnaSTBMangaļsala
Rīga
287.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
288.  Klapars KlāvsVTBVSK Noskrien
Valmiera
289.  Kleinberga LīvaSTSK
Kuldīga
290.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
291.  Kļava DaceSTSPORTLAND
Alūksne
292.  Kļaviņa MāraSTSK MAGNEN
Rēzekne
293.  Kmetjuks Andrejs-DāvisVTAJaunbērze
294.  Kmetjuks ElvisVTBJaunbērze
295.  Kodola KeinaSTkuldīga
296.  Koļesina JekaterinaSTRīga
297.  Kononova KarīnaSTLiepāja
298.  Konstantinova ElīnaSTMatisons Runner’s Club
Rīga
299.  Korabo OlgaSTKEOR
Riga
300.  Kornilova EvijaSTDaugavpils Dome
Daugavpils
301.  Koroļonoka DaigaSTALiepāja
302.  Korotkovs MaksimsVTANRC Jelgava
Jelgava
303.  Kozlovska KristaSTSPORTLAND
Aizkraukle
304.  Krasņicke IlzeSTVK Tranzīts holdings
Ventspils
305.  Krasņickis LoertsVTVK Tranzīts holdings
Ventspils
306.  Krasņickis RalfsVTVK Tranzīts holdings
Ventspils
307.  Krasovska VelgaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
308.  Krastina GuntaSTliepaja
309.  Kraulers MarkussVTBVentspils
310.  Kravalis AinārsVTSigulda
311.  Kravalis EmīlsVTBSiguldas Sporta Skola
Sigulda
312.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
313.  Kreicbergs DanielsVTBSPORTLAND
Rīga
314.Kreislers EgīlsVTventspils
315.  Krīpere VelgaSTSPORTLAND
Rīga
316.  Kristapsone AneteSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
317.  Kristiņš AleksisVTHK Venta 2002
Ventspils
318.  Krivens DainisVTJelgava
319.  Kronberga KristīneSTVentspils
320.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
321.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
322.  Kubrenkova NikaSTBVentspils
323.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
324.Kugelberga ZaneSTn
Ventspils
325.  Kugelbergs JānisVTVentspils
326.  Kugrēns RainersVTBNTC
Jūrmala
327.  Kunakovs TomsVTSPORTLAND
Rīga
328.  Kundziņa AmandaSTBVSK Noskrien / Kundziņi
Rīga
329.  Kuropatkina KiraSTBVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
330.  Kurpniece DanaSTVingrotava
Valmiera
331.  Ķēniņa KatrīnaSTBSaulkrasti
332.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
333.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
334.  Ķirša SarmīteSTVentspils
335.  Labanovska AndraSTJelgava
336.  Ladusāne IngaSTVentspils
337.  Lagzdiņa AgneseSTLiepāja
338.  Lagzdiņa RandijaSTB
339.  Laiviņa LīvaSTB-
Jelgava
340.  Laiviņš Valters-JānisVTB-
Jelgava
341.  Laizāne BeāteSTSPORTLAND
Jēkabpils
342.  Lange RondijaSTVentspils Reiss
Ventspils
343.  Lapa MaritaSTVentspils
344.  Lapoška LindaSTSPORTLAND
Rīga
345.  Laube JolantaSTSPORTLAND
Gulbene
346.  Laure-Rudīte IlonaSTMaratona klubs
Ventspils
347.  Lauskiniece AnnaSTSPORTLAND
Rīga
348.  Lauva SantaSTTukums
349.  Lāže JorensVTBPiltene
350.  Lebedeva DianaSTRezekne
351.  Lebedevs RomansVTRezekne
352.  Legzdiņš NormundsVTSPORTLAND
Rīga
353.  Levcuks DavidsVTAVentspils
354.  Levcuks MariansVTVentspils
355.  Liekmane DzintraST
356.  Liekmanis RaivoVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
357.Liepa EdgarsVTAAlsunga
358.  Liepājniece AijaSTVentspils
359.  Liepājniece PaulaSTBZiras
360.  Liepiņš ErnestsVTBHK Venta 2002
Ventspils
361.Liepiņš RūdisVTBJelgava
362.  Lilienfelde PaulaSTBVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
363.  Linkevics AivarsVTRīga
364.  Litauniece AivaSTJAKAS
Rēzekne
365.  Litauniece AustraSTBJAKAS
Rēzekne
366.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
367.  Līviņa SigitaSTMārupe
368.  Ločmele OlitaSTSPORTLAND
Rīga
369.  Lodziņa MartaSTARīga
370.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
371.Luce JustinVTTexas A&M University
College Station
372.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
373.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
374.  Lucs ErvinsVTJelgava
375.  Ludvika Anna-ElenaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
376.  Mačevska DaceSTVSK Noskrien
Tērvete
377.  Majors JekabsVTAccenture Latvia 1
Saulkrasti
378.  Māliņš GustavsVTBMP
Jaunbērze
379.  Mālnieks RobertsVTLīvānu VK
Līvāni
380.  Marauska LitaSTSK Katrīna
Kuldīga
381.  Marauskis RobertsVTBSK KATRĪNA
Kuldīga
382.  Martinovs ReinisVTBAizkraukles novada sporta skola
AIZKRAUKLE
383.Martuzāne ElīnaSTRīga
384.  Massaļska KristīnaSTSPORTLAND
Rīga
385.  Matisone Karolīna-KarlaSTBVK Tranzīts holdings
Ventspils
386.  Matisons KristapsVTSaldus
387.  Matisons ViestursVTMoller Auto Ventspils
Piltene
388.  Matisova MartaSTBPiltenes vidusskola
Piltene
389.  Matisova RūtaSTBPiltenes vidusskola
Piltene
390.  Matveičuks RodionsVTBHK Venta 2002
Ventspils
391.  Maula AnnaSTVentspils
392.  Mavrinska JelenaSTRīga
393.  Mažrims DāvisVTBVK Tranzīts holdings
Ventspils
394.  Mažrims RobertsVTBVK Tranzīts holdings
Ventspils
395.  Mednieks ZigmundsVTSkrienu uz bibliotēku
Aloja
396.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
397.  Meiere HenisaSTVK Tranzīts holdings
Ventspils
398.  Meiere Nora-RebekaSTBVK Tranzīts holdings
Ventspils
399.  Meiers AndisVTVK Tranzīts holdings
Ventspils
400.  Meiers Ansis-KristjānisVTAVK Tranzīts holdings
Ventspils
401.  Meizāns EdijsVTBPiltenes vsk.
Piltene
402.  Mellenberga IevaSTBVentspils 4.vidusskola
Ventspils
403.  Melne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
404.  Meščerikova JūlijaSTRīga
405.  Metums AinārsVT
406.  Metums MārtiņšVTA
407.  Metums NaurisVTB
408.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
409.  Mihalevs IgorsVT
410.  Mihejevs AndrejsVTAndrupene
411.  Mikanova SvetlanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
412.  Miklašēviča InitaSTSPORTLAND
Rīga
413.  Millere BeatriseSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
414.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
415.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
416.  Miltiņš RenārsVTAMiltiņi
Vērgale
417.  Minajeva ViktorijaSTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
418.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
419.  Miškuna MadaraSTkūp-pēd
Rīga
420.  Morozova LāsmaSTSPORTLAND
Baldone
421.  Mostepanova JūlijaSTVentspils
422.  Muižniece SantaSTJelgava
423.  Nadjaks MaratsVTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
424.  Navenicka KristīneSTA
425.Nazarovs MārcisVTRīga
426.  Neija GuntaSTVSK Noskrien
Rīga
427.  Neimane UnaSTBVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
428.  Neusa-Luca LoretaSTBJelgava
429.  Neuss-Lucs RainersVTAJelgava
430.  Neuss-Lucs TomassVTAJelgava
431.  Nikitina IrinaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
432.  Nikolaisone JustīneSTSPORTLAND
Riga
433.  Nikolajeva DaceSTRiga
434.  Novika Katrīna-DārtaSTBALOJA-STARKELSEN
Valmiera
435.  Novikova KristīnaSTSwedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
436.  Noviks ErlendsVTSkrienu uz bibliotēku
Aloja
437.  Noviks KrišjānisVTAALOJA-STARKELSEN
Valmiera
438.  Ņikiforovs MareksVTAS/K
Aizputes novads, Kazdangas pagasts
439.Ņikitins DamirsVTBRīga
440.Ņikitins RenātsVTRīga
441.  Ņukša OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
442.  Odinajeva AnastasijaSTBVentspils
443.Olins AleksandrsVTBRiga
444.  Oliņa ElīnaSTAVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
445.  Opmane KristaSTSPORTLAND
Rīga
446.  Osiņa SamantaSTBAM Sporta Aģentūra
Piltene
447.  Osīte IlzeSTJelgava
448.  Ošiņa LieneSTSPORTLAND
Ogre
449.  Ošiņš JānisVTSPORTLAND
Ogre
450.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
451.  Ozola MartaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
452.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
453.  Ozoliņš ArnisVTSPORTLAND/NIKE
454.  Ozollapa RaulsVTBHK Venta 2002
Ventspils
455.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
456.  Ozols KārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
457.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
458.  Ozols MatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
459.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
460.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
461.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
462.Parijenko JekaterinaSTVentspils
463.  Pārups MārtiņšVTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
464.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
465.  Paško NormundsVT
466.  Paštore AlvīneSTAAkvaVitamīns
Saldus
467.  Patmalniece SantaSTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
468.  Pauliņš Elans-AndrisVTAHK Venta 2002
Ventspils
469.  Pāvelsone Deizija-LizaSTOC Ventspils
Ventspils
470.  Pažusa AneteSTRīga
471.Petrakova DiānaSTBRīga
472.  Petruņina DiānaSTASPORTLAND
Rīga
473.  Pikša NatālijaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
474.  Pilecka JovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
475.  Platace LauraSTRēzekne
476.  Platacis JānisVTBRēzekne
477.  Pļavarāja SolvitaSTVentspils
478.  Pociusa AneteSTVentspils
479.  Pocjus GitaSTSaldus
480.Poddubnaia OlgaSTRīga
481.  Pohodņevs FjodorsVTAccenture Latvia 2
Rīga
482.  Pormalis MaksimsVTBHK Venta 2002
Ventspils
483.  Pormane AnnaST
484.Pozdejevs PavelsVTBVentspils
485.  Pozdņakova ElenaSTVentspils
486.  Pozdņakova ElīnaSTBVentspils
487.  Prancīte LauraSTVentspils
488.  Priede DagnijaSTJelgava
489.  Priede NotmundsVTVentspils
490.  Priedēna MontaST
491.  Priedītis VilnisVTSPORTLAT
Rīga
492.  Prince KristīneSTMaratona klubs
Ventspils
493.  Prizeva KateSTVentspils pilsētas dome
Ventspils
494.  Propokovičs TomsVTAHK Venta 2002
Ventspils
495.  Prusakova VeronikaSTBSkrienam kopā
Valmiera
496.  Pūga AdriansVTAAuto Racing Team
Ķekava
497.  Pūga OlitaSTAuto Racing Team
Ķekava
498.  Pugačs KristapsVTSPORTLAND
Gulbene
499.  Puhovs MarkussVTBHK Venta 2002
Ventspils
500.Puķe RolandsVTBSaldus
501.  Puķīte GundegaST
502.  Puķīte LīvaSTBRīga
503.  Puļļa OskarsVTSPORTLAND
Alūksne
504.Pundurs KlāvsVTACesvaine
505.  Pūpola IevaSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
506.  Pūpola MadaraSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
507.  Purgaile Elīza-RobertaSTBĀdaži
508.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
509.  Putniņa MontaSTSPORTLAND
Gulbene
510.  Puzāne JeļizavetaSTLUDZA
Ludza
511.  Radele AnnikaSTAVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
512.  Radziņa IlvaSTTukums
513.  Ramata EvitaSTSPORTLAND
Rīga
514.  Rassa DzintarsVTMRC
Ventspils
515.  Refbergs Guntis-EmīlsVTBSPORTLAND
Rīga
516.  Reics KristersVTBHK Venta 2002
Ventspils
517.  Reine SantaSTSPORTLAND
Sigulda
518.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
519.  Reinis JurisVTSPORTLAND
Sigulda
520.  Rēķe-Šleiva SintijaSTSwedbank
Ogre
521.  Rence AlīnaSTPaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres
Rīga
522.  Rigalovs JurijsVTBHK Venta 2002
Ventspils
523.Riherte LailaSTSwedbank
Ogre
524.  Rikorde AgnijaSTBVentspils
525.  Rikords DagnisVTVentspils
526.  Rikords EmīlsVTAVentspils
527.  Rižanovs AivisVTBalvi
528.Roberts RoaldsVTJelgava
529.  Rocēna JasmīnaSTBVSK Noskrien Zemgale
Zemgale
530.  Rocēna JolantaSTVSK Noskrien Zemgale
Zemgale
531.  Rocēns HaraldsVTBVSK Noskrien Zemgale
Zemgale
532.  Roga RalfsVTBVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
533.  Ronča LudmilaSTVK Tranzīts holdings
Ventspils
534.  Rone ElzaSTBRīga
535.  Rone ReičelaSTBAizpute
536.  Ronis RalfsVTB
537.  Ronis ZintisVTAizpute
538.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
539.  Rozītis IngussVTKuldīga
540.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
541.  Rumbergs JaneksVTSK
Kuldīga
542.  Rūmniece FrederikaSTAVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
543.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
544.  Rustants MatīssVT"TDK Liedags"
Ventspils
545.  Rutkovska LoretaSTBTukums
546.  Rutkovskis RainersVTBTukums
547.  Salmiņa Simona-AliseSTAPATRIA-Mmēbeles
Līvāni
548.  Sapiro LilijaSTRīga
549.Sargune LaumaSTRīga
550.  Sebeža AnitaSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
551.  Seleznjova MarijaSTB"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
552.  Semjonova IlonaSTAVIA Team
Riga
553.  Seržante KrisīneSTLV3624
554.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
555.  Siameshchanka SviatlanaSTBINITEX
Daugavpils
556.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
557.  Siliņa DitaSTBZūras
Ventspils novads
558.  Siliņš RobertsVTBHK Venta 2002
Ventspils
559.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
560.  Skapste LīvaSTBSaldus
561.Skride Lote-LuīzeSTBĶekava
562.  Skrundenieks DzintarsVTHK Tosmare
Grobiņa
563.Skudrītis RolandsVTAGrobiņas novads
564.  Skujina AgneseSTAccenture Latvia 3
Rīga
565.  Skunstiņa ItijaSTLiepājas papīrs
Liepāja
566.  Slikšāne KristīneSTVSK Noskrien
Olaine
567.Smagare LaumaSTRīga
568.  Smeiļa ViktorsVTAndrupene
569.  Smilga KristineSTsia Cartiero
Riga
570.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
571.  Sokolovska ArmandaSTSK KATRĪNA
Kuldīga
572.  Sokolovska LoretaSTSK Katrīna
Kuldīga
573.  Sokolovska VeraSTAJurmala
574.  Sokolovskis KristersVTBSK Katrīna
Kuldīga
575.  Sokunova AlīnaSTBSalaspils
576.  Sorokina AnastasijaSTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
577.  Sorokina SandijaSTADurbe
578.  Spalāne DainaSTRīga
579.  Spalāns EgonsVTBRīga
580.  Sproģe EgijaST
581.  Stadņiks KuzmaVTBHK Venta 2002
Ventspils
582.  Stalīdzāns JānisVTLDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
583.  Standzēniece LīgaSTVentspils
584.  Standzeniece SandaSTAVentspils
585.  Standzenieks MārcisVTMaratona klubs
Ventspils
586.  Standzenieks RūdolfsVTBVentspils
587.Stankus RalfsVTBRalfs
Tukums
588.  Staronilova AleksandrsVTBn
Ventspils
589.  Staruhins KirilsVTSwedbank
Riga
590.  Staruks DaniilsVTBVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
591.  Stebulis EvertsVTAHK Venta 2002
Ventspils
592.  Stepaņenko ArtjomsVTBLDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
593.  Stepe DainisVTSK Tērauds/Nike/Sportland
594.  Stivriņa BaibaSTVentspils
595.  Stolbovs GvidoVT
596.  Strādnieks RihardsVTAKuldīga
597.  Strauss SanijsVTBsk Piltene
Piltene
598.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
599.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
600.  Susejs DainisVTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
601.  Svence Elīna-AneteSTARīga
602.  Svence LīgaSTRīga
603.  Šagunovs JurijsVTSK
Kuldīga
604.  Šakelis ValērijsVTLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
605.  Šaķis TomsVTBMoller Auto Ventspils
Ventspils
606.  Šalgina AleksandraSTBHK Venta 2002
Ventspils
607.  Šamšuro PēterisVTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
608.  Šarkovska AgitaSTSaldus
609.  Šerstņevs ArtisVTAVentspils
610.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
611.  Šķilvalte ZaneSTLiepāja
612.Šķirmants RolandsVTVentspils
613.  Šmite KristīneSTValmiera
614.  Šmukste IlzeSTKuldīga
615.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
616.  Šņoriņš JānisVTSPORTLAT
Talsi
617.  Špāks RingoldsVTBaloži
618.  Štalts ArvisVTBMoller Auto Ventspils
Jūrmala
619.  Štekerhofa SolvitaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
620.  Šterna AigaSTSPORTLAND
Rīga
621.  Šterna AritaSTSPORTLAND
Rīga
622.  Šterns Miks-JānisVTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
623.  Štromberga IlzeSTBigbank
Rīga
624.  Štrovalds RaivisVTSPORTLAND
Bauska
625.  Štulbergs GatisVTMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
626.  Šuļga RuslansVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
627.  Taimiņa AnnaSTRīga
628.  Tamberga Rebeka-BetijaSTBVentspils 6.vidusskola
Ventspils
629.  Taupmana ZandaSTVentspils
630.  Taurina DaceSTMaassluis
631.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
632.  Terentjeva LauraSTAatletika
salaspils
633.  Terentjevs NikolajsVTAtletika
Rīga
634.  Teterovskis KristsVTBJelgava
635.  Teterovskis UģisVTJelgava
636.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
637.  Tiltiņš Ralfs-RaitisVTARīga
638.  Timbere AleksandraSTBSK KATRĪNA
Kuldīga
639.  Timšāne SantaSTRīga
640.  Timza AneteSTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
641.  Tohva RebekaSTBindividuali
Riga
642.  Tokarevičs AndrejsVT
643.  Tolmačova SelīnaSTBLiepāja
644.  Trama InaSTArtemis Fit
Ventspils
645.  Trokmanis SergejsVTAAIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
646.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
647.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
648.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
649.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
650.  Ūdris KasparsVTPēd-kūp
Lēdurga
651.  Ulase AivaSTJelgava
652.  Ulase DiānaSTJelgava
653.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
654.  Uplejs MarkussVTBVentspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
655.  Urbāne IlzeSTVSK noskrien
656.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
657.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
658.  Ūsiņš UģisVTMaratona klubs
Talsi
659.  Vagale IjaSTRīga
660.  Vagale SvetlanaST
661.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
662.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
663.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
664.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
665.  Vanaga DaceSTJelgava
666.  Vanaga Lauma-AmandaSTBBJSS Jelgava
Jelgava
667.  Vanags Mārtiņš-JurisVTAVentspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
668.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Ķekava
669.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
670.  Varniene LoretaSTUkmergė
671.  Vasiļjeva JeļenaSTSPORTLAND
Rīga
672.  Vaskis LeonsVTBHK Venta 2002
Ventspils
673.  Vašuks RihardsVTBVentspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
674.  Važa IvitaSTJelgava
675.  Vēbers MārtiņšVT"TDK Liedags"
Ventspils
676.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia 3
Rīga
677.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
678.  Veisbuka IngrīdaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
679.  Veļika FelicitaSTB
680.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
681.  Verpakovska DaceSTBSK Katrīna
Kuldīga
682.  Verpakovska ZaneSTBSK Katrīna
Kuldīga
683.  Veseris MārtiņšVTRīga
684.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki A/ Folkmaņi
Jelgava
685.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
686.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
687.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
688.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
689.  Vīķis EdijsVTASK Katrīna
Kuldīga
690.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
691.  Virse IvetaSTRīga
692.  Višņauskas ArtūrsVTB"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
693.  Vitkovska DiānaSTSK KATRĪNA
Skrunda
694.  Vītoliņa SanijaSTAVentspils
695.  Voino MārtiņšVTBMārupe
696.  Vojevodova UndīneSTAVentspils
697.  Vološčuks MarkussVTAKuldīga
698.  Zablovska GunitaSTLiepāja
699.  Zaiceva IlzeSTAizpute
700.  Zakovica EmīlijaSTA5km
liepāja
701.  Zakovica IevaST5km
Liepāja
702.  Zaķe Anna-MarijaSTBLSC
Rīga
703.  Zālīte ElīnaSTSPORTLAND
Rīga
704.  Zālītis JānisVT"TDK Liedags"
Ventspils
705.  Zanders ĀrisVTTex-Mex/Klondaika
Ventspils
706.  Zaprivoda AleksandrsVTBRīga
707.  Zariņa ZitaSTRiga
708.  Zariņa-Skapste LauraSTSaldus
709.  Zavadskis JevgenijsVT
710.  Zēberga DženiferaSTBVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
711.  Zēberga IlzeSTVentspils pilsētas dome
Ventspils
712.  Zēbergs ArkādijsVTVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
713.  Zebuliņš RihardsVTBRīga
714.  Zemgalis AustrisVTEZH
Saldus
715.  Zemīte LindaST
716.  Zemture SantaSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
717.  Ziemele LotaSTBSiguldas Ziemeļi
Sigulda
718.  Ziemele MārīteSTSiguldas Ziemeļi
Sigulda
719.  Ziemelis AndisVTSiguldas Ziemeļi
Sigulda
720.  Ziemelis ValtsVTBSiguldas Ziemeļi
Sigulda
721.  Zihmane Dārta-HenrieteSTBZihmaņi
Jelgava
722.  Zinovjevs DmitrijsVTSvarbumbu celšanas klubs "Ventspils Atlants"
Ventspils
723.  Zirne AneteSTSPORTLAND
Salacgrīva
724.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
725.Zlotņikovs RuslansVTRēzekne
726.  Zūberga IevaSTRīga
727.  Zutis RaimondsVTZ-house
Rēzekne
728.Zveijniece MargaritaSTVentspils
729.Zvejniece MargaritaSTVentspils
730.  Zviedrāne TerēzeSTVentspils
731.  Zvirgzda DiānaSTDiana
Riga
732.  Žaimis MārtiņšVTAVentspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
733.  Žilde EvaSTSwedbank
Rìga
734.  Žodziņa AliseSTALiepājs
735.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga

Ventspils, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaSB2Piltene
2.  Ābola ElīnaSB1Ventspils
3.  Āboliņš MarkussVB1Ventspils
4.Āboliņš MārtiņšVB1Talsi
5.  Āboltiņa AnnikaSB1Rūjiena
6.  Āboltiņa DagmāraSB3Rūjiena
7.  Akmentiņa AliseSB2ABC Software
Rīga
8.  Akmentiņa ArtisVB2ABC software
Rīga
9.  Aleksejevs ĒriksVB1VK Tranzīts holdings
Ventspils
10.  Aleksejevs MarksVB3VK Tranzīts holdings
Ventspils
11.  Aleksejevs OliversVB1VK Tranzīts holdings
Ventspils
12.  Alksnis RendijsVB1
13.  Aļeksejevs AndrejsVB2VK Tranzīts holdings
Ventspils
14.Ananica ElzaSB2Seme
15.  Ananics HugoVB1Tukums
16.Ananics Maikls-NiksVB4Seme
17.  Ankevica Betija-AnnaSB1Ventspils
18.  Ansons MarkussVB1Piltene
19.  Astaševska ElzaSB1SK
Kuldīga
20.  Atrašķeviča MargaritaSB1
21.  Attis GustavsVB2HK Venta 2002
Ventspils
22.  Baibekova AlinaSB4Ventspils
23.  Balandiņš ValtersVB1Ventspils pilsētas dome
Ventspils
24.  Baļķens JānisVB3Ventspils
25.  Baranovska KsenijaSB3Daugavpils
26.  Barbāne LīnaSB1
27.  Barskis DavidsVB1HK Venta 2002
Ventspils
28.  Bautris JēkabsVB1JB Running
Rīga
29.  Beitāne Elīza-LuīzeSB2Ventspils
30.  Beitāns DenijsVB3HK Venta 2002
Ventspils
31.  Beitāns LenijsVB1HK Venta 2002
Ventspils
32.  Belijs NiksVB1Ventspils
33.  Belova KsendijaSB3Ventspils 6.vidusskola
Ventspils
34.  Belovs GustavsVB1
35.  Belovs ReinisVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
36.  Belte ElīnaSB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
37.  Belte KristersVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
38.  Beņislavska LuīzeSB4SK Metroons/ Nike
Mārupe
39.  Berestova DarjaSB1"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
40.  Berestovs ArtjomsVB2"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
41.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
42.  Bernatoviča EvelīnaSB2fani
Liepāja
43.  Bernica AliseSB2Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
44.  Bernics TomasVB4Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
45.  Bielska NikoleSB3SPORTLAND
Rīga
46.  Bildere DārtaSB1
47.  Bilders GustavsVB1
48.  Binde RobertsVB2Rīga
49.  Bišafs MiksVB2"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
50.  Biziļja NikolaSB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
51.  Blumberga KeilaSB1Ventspils
52.  Bogdanecs JaromirsVB1Ventspils
53.Bogdanova ElīnaSB2Rīga
54.  Bogdanova KatrīnaSB1Maratona klubs
55.  Bogdanova VeronikaSB2Maratona klubs
56.  Bogdanovs AleksisVB1Maratona klubs
57.  Bondare NikaSB4Pļaviņām-90
Pļaviņas
58.  Bondare RasaSB1Rīga
59.  Bora DanielaSB4Tūrisma klubs OGA
Liepāja
60.  Bražis KristapsVB2Kuldiga
61.  Broka DitaSB1SK Tērauds
Ādaži
62.  Broka TijaSB1SK Tērauds
Ādaži
63.  Brucis-Meiris KristiansVB3LSSS
Liepāja
64.  Brucis-Meiris RūdolfsVB1LSSS
Liepāja
65.  Brucis-Meiris ŽanisVB4LSSS
Liepāja
66.  Buiķis Markuss-TomassVB3Ventspils
67.  Buka BeateSB3Pirmaa
kuldiga
68.  Bule SofijaSB3Ventspils
69.  Burkevics RikardoVB2Liepāja
70.Burkovskis RobertsVB2Ventspils
71.  Celms Hugo-AtisVB1
72.  Ciemits MārcisVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
73.  Čebanovs AntonsVB1Ventspils
74.  Čerņauska MartaSB1Ventspils
75.  Čerpakovska LīvaSB2Mārupes novads
76.  Čerpakovskis OskarsVB1Mārupes novads
77.  Čudnovs RičardsVB3Liepāja
78.  Dāboliņa JeteSB3Jelgava
79.  Daldere DēzijaSB2Ventspils
80.  Damane ElizabeteSB1Ventspils pilsētas dome
Ventspils
81.  Damanis EdgarsVB2Ventspils pilsētas dome
Ventspils
82.  Dambergs JustsVB1SPORTLAND
Rīga
83.  Dambergs MārcisVB1SPORTLAND
Rīga
84.  Danilovskis VladimirsVB1rīga
85.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
86.  Dasko BogdansVB1Liepāja
87.  Dasko EmilijaSB1Liepāja
88.  Davidovs MihailsVB2Ventspils
89.  Dembovskis AigarsVB2Rēzeknes Sākumskola
Rēzekne
90.  Dimza DārtaSB2Ventspils
91.  Dobele DanielaSB1Zoorbagan
Rīga
92.  Doveika EmīlsVB3
93.  Dreimane HelēnaSB3Ventspils
94.Dreimane MartaSB1Ventspils
95.  Dubrovenko AnastasijaSB3Ventspils
96.  Dūms ViestursVB1OC Ventspils
Ventspils
97.  Dzelme EmīlsVB1Ventspils
98.  Egliens EdvardsVB2Liepaja
99.  Egliens JēkabsVB1Liepaja
100.Egri ImantsVB1Ventspils
101.Eižvertiņa LaimaSB1Grobiņa
102.  Eklons MārcisVB1Ventspils pilsētas dome
Ventspils
103.Ekštets Marco-DilansVB1Carnikava
104.  Elbrete SanijaSB3SK Metroons/ Nike
Rīga
105.Embrika ElzaSB1Ventspils
106.Embriks EdgarsVB3Ventspils
107.Ērmane NoraSB1Ādaži
108.  Ezerniece EstereSB4Maratona klubs
Ventspils
109.  Ezernieks Modris-JānisVB3Maratona klubs
Ventspils
110.  Feldmane AgateSB1Ventspils
111.  Feosejevs SavelijsVB3"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
112.  Fokerota-Šīmane AnnaSB3SK Katrīna
Kuldīga
113.  Fokerots-Šīmans MarksVB1SK Katrīna
Kuldīga
114.Freiberga SofijaSB1Saldus
115.  Freibergs MarkussVB2saldus
116.  Freimane JanaSB2Jelgava
117.  Freimanis RalfsVB1Jelgava
118.  Fridrihsberga AmandaSB4Ventspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
119.  Gaidukova OlgaSB1Ventspils
120.  Gaile Lote-LeaSB3Sigulda
121.  Galindoma MadaraSB2Ventspils pilsētas dome
Ventspils
122.  Galindoms ArtūrsVB1Ventspils pilsētas dome
Ventspils
123.  Garuti Gabriella-DafneSB3Ventspils
124.  Gekišs GrigorijsVB1ABC software
Rīga
125.  Gekišs JustinsVB2ABC software
Rīga
126.  Gibašovs MatvejsVB2Ventspils
127.  Gīmis HenrijsVB2Limbaži
128.  Girse NikolaSB4n
Rīga
129.  Glaudiņa AnitaSB1Infinity
Rēzekne
130.  Glaudiņš TimursVB2Infinity
Rēzekne
131.  Goloveckijs DmitrijsVB2LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
132.  Golovko AmēlijaSB1VK Tranzīts holdings
Ventspils
133.  Gončaruks IļjaVB1GONCHARUK FAMILY
Jūrmala
134.  Graubergs AlekssVB2SK Katrīna
Kuldīga
135.  Grauda-Grote AnnaSB3Ventspils pilsētas dome
Ventspils
136.  Graudiņš JēkabsVB2Ventspils
137.  Grieze MatiassVB1VK Tranzīts holdings
Ventspils
138.  Griķe AmandaSB4We love running
Daugavpils
139.  Grīnberga ElzaSB1Ventspils
140.Grīnerts DanielsVB1Ventspils
141.  Grīnvalds MartinsVB1Maratona klubs
Ventspils
142.  Griņevičs EļdarsVB1ABC software
Rīga
143.  Grosberga AliseSB1HK Venta 2002
Ventspils
144.  Grosbergs EdvardsVB1HK Venta 2002
Ventspils
145.  Grosbergs RičardsVB2HK Venta 2002
Ventspils
146.  Grudule JekaterinaSB3MARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
147.  Grudule VarvaraSB1www.100dienas.lv
Riga
148.  Gruziņš SandrisVB4RĒZEKNE
149.  Gubāte DanijaSB1Gubāti
Kalngale
150.  Gubāte MegijaSB3Gubāti
Kalngale
151.  Gulua SofikoSB3LMD.LV
Rīga
152.  Gulua TornikeVB2LMD.LV
Rīga
153.  Gūtmanis Lauris-KērtissVB3Ventspils
154.  Hartmanis EmīlsVB2HK Venta 2002
Ventspils
155.  Heniņš RihardsVB3Piltene
156.  Igošina VeronikaSB3Ventspils
157.Ilstere Maija-ElizabeteSB1durbes nov., Dunalkas pag.,
158.  Iļučeka AleksandraSB2Riga
159.  Inovska AliseSB1Ventspils
160.  Irbe MārtiņšVB1Draugi un radi
Ventspils
161.  Irbe MikusVB3Draugi un radi
Ventspils
162.  Isaksena NoraSB2Mārupe
163.Isaksens RolfsVB1Mārupe
164.Ivanova AliseSB1Salaspils
165.  Ivanovs AdriansVB1Ventspils
166.  Ivanovs ErnestsVB1Salaspils
167.  Ivanovs ValtersVB3Ventspils
168.  Ivaska ElzaSB1Ventspils
169.Janaite SanijaSB1Liepāja
170.  Jankausks GabrielsVB2HK Venta 2002
Ventspils
171.  Jansons AlekssVB2
172.Jansons RūdolfsVB4Ventspils
173.Jansons ValtsVB1Ventspils
174.Jaunbelzēja ElzaSB2Ventspils
175.Jaunbelzējs ErnestsVB2Ventspils
176.Jeparovs NikitaVB1Rīga
177.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
178.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
179.  Jonelis MartinsVB1Maratona klubs
Ventspils
180.  Juhnevics AlbertsVB1Rīga
181.  Kalniņa MadaraSB1Ramirent
Ventspils
182.  Kānbergs ValtersVB4Ventspils
183.  Kantmanis KristiansVB3ģimene
Ventspils
184.  Kapura AlekssVB3Ventspils
185.  Kapura RaulsVB4Ventspils
186.  Kārkliņš IvoVB2Carnikava
187.  Kārkliņš MarkussVB1HK Venta 2002
Ventspils
188.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
189.  Karlsone KateSB4Ventspils
190.  Karpinska JaroslavaSB2Ventspils
191.  Kasparāne Grēta-NoraSB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
192.  Keišs IvoVB4Maratona klubs
Ventspils
193.  Kitoks AntonsVB2Ventspils
194.  Kitoks TomassVB3Ventspils
195.Klīma KatrinaSB1Riga
196.  Kļaviņa TīnaSB3Kuldīga
197.  Kohančiks DmitrijsVB1Ventspils
198.Kokoreviča EvelīnaSB2Rīga
199.Kolāte LīvaSB1Smārde
200.  Kolāts RihardsVB1Smārde
201.  Kontants DominiksVB2HK Venta 2002
Ventspils
202.  Koščejeva AnnaSB1Ventspils
203.  Koščejeva EmīlijaSB2Ventspils
204.Kotova LoretaSB3Rīga
205.  Kovaļova EnnijaSB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
206.  Kozačkova ElzaSB4Ludzas muzikanti
Ludza
207.  Kozačkovs EinārsVB3Ludzas muzikanti
Ludza
208.  Kozlova ElzaSB3Ventspils
209.  Kozlovs FrancisVB2Olaines nov.
210.Kozlovs NikolajsVB3Supermena
Ventspils
211.  Kozlovs RūdolfsVB2Ventspils
212.Krastiņš Patriks-AlekssVB3Talsi
213.  Kravale EveritaSB1Pļaviņas
214.  Krjukova ViktorijaSB1Riga
215.  Kronberga AmandaSB2Ventspils
216.  Kronberga SabīneSB1Ventspils
217.  Kronpušs MiksVB1Bigbank
Rīga
218.  Krūmiņa ElzaSB2Jelgava
219.  Krūmiņš KlāvsVB4Jelgava
220.  Kudiņa LoretaSB4VSK Noskrien
Jūrmala
221.Kuļķevics RinaldsVB4Ugāle
222.  Kundziņa AliseSB1VSK Noskrien / Kundziņi
Rīga
223.  Kupruna ElīzaSB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
224.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzekne
225.  Kvasņins KevinsVB2Maratona klubs
Ventspils
226.  Ķemeris DāvidsVB3Aizpute
227.  Ķempelis JurģisVB1HK Venta 2002
Ventspils
228.  Ķempelis KrišjānisVB2HK Venta 2002
Ventspils
229.  Ķimene Aleksandrs-MarinusVB1Ventspils
230.  Ķirsis Pauls-BrunoVB1Ventspils
231.  Lagzdiņš ElansVB3Ventspils
232.  Lagzdiņš UvisVB1Liepaja
233.  Laksberga ElzaSB2Saulīte
Ventspils
234.Laure KarlīnaSB3Liepāja
235.  Lazdups GustavsVB1Liepāja
236.  Lazdups MārcisVB4Liepāja
237.  Lazdups RalfsVB4Liepāja
238.  Lāže MiķelisVB1JELGAVA
239.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
240.  Lebedevs DariansVB3
241.  Lebedevs RodionsVB3Rezekne
242.  Lece ElzaSB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
243.  Leja RihardsVB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
244.  Lerha SofijaSB2b/d Vāverīte
Ventspils
245.  Lerhs DāvidsVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
246.  Levčuks KarimsVB3Ventspils
247.  Levčuks VadimsVB1Ventspils
248.  Levica NikolaSB2Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
249.  Liepa KeitaSB1Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
250.  Liepa KellijaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
251.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
252.  Liepājniece PaulaSB3Ziras
253.  Liepājnieks GustavsVB2Ventspils
254.  Liepājnieks LaurisVB4Ventspils
255.  Liepājnieks ValtersVB3Ventspils
256.  Liepins MarkussVB3Mūsējie
Ropaži
257.  Liepiņš AndrisVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
258.  Liepiņš RaulsVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
259.  Ligeikis LinardsVB3LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
260.  Lipenbergs EduardsVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
261.  Lisenko ZaharsVB3"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
262.  Lisicka LeonaSB1Riga
263.  Litaunieks JēkabsVB3JAKAS
Rēzekne
264.  Litaunieks SīmanisVB1JAKAS
Rēzekne
265.  Līviņa LuīzeSB1Draugi un radi
Ventspils
266.  Līviņš LotārsVB1Draugi un radi
Ventspils
267.  Līviņš RobertsVB1Draugi un radi
Ventspils
268.  Lubāns EmīlsVB3SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
269.  Lukašēvica PaulaSB1Liepāja
270.  Ļaudama MartaSB2Aizputes vidusskola
Aizpute
271.  Ļaudams KārlisVB1Aizpute
Aizpute
272.  Ļepuhova DiānaSB4LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
273.  Ļepuhovs ArtemijsVB1LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
274.  Ļepuhovs DanilsVB1LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
275.  Ļepuhovs MihailsVB1LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
276.  Macneva SabrinaSB4ventspils
277.  Macnevs DmitrijsVB3ventspils
278.Mačevska Ieva-MartaSB1Jelgava
279.Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
280.  Makrecka KateSB3Ventspils
281.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzekne
282.  Malihins RomansVB2Infinity
Rēzekne
283.  Malnača SigneSB4Rīga
284.  Malta ValtersVB3SAKSTAGALA JĀŅA KLĪDZĒJA PMATSKOLA
Viļāni
285.  Markus-Narvila EvelīnaSB3
286.  Markus-Narvila KarolīnaSB1Grobiņa
287.Martuzāne LauraSB1Rīga
288.  Martuzāne MadaraSB2Rīga
289.  Maskaļa JeļizavetaSB2Ventspils
290.  Mastiņš GustavsVB1Burtnieki
291.  Mastiņš LaimiņšVB2Burtnieki
292.  Mauls NiksVB2Ventspils
293.Maurins RinaldsVB4Saldus
294.Mauriņa Amēlija-SofijaSB2Ventspils
295.Mažrims MarissVB2Ventspils
296.  Mažrims MatīssVB3Ventspils
297.  Mecbergs GustavsVB1HK Venta 2002
Ventspils
298.  Mednis EgnārsVB1Ventspils
299.  Melnūdris Emīls-JānisVB1Rīga
300.  Meļeškevičs DenisVB1Ventspils
301.  Meņģele SamantaSB1Kuldīga
302.Mergina PatrīcijaSB1Cēsis
303.  Mežals RalfsVB3Liepāja
304.  Mežals RitvarsVB1Liepāja
305.  Mežals TomsVB1
306.  Mikans PaulsVB1Nīkrāces pamatskola
Skrunda
307.  Millere UnaSB2ABC software
Rīga
308.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
309.Mironoviča LauraSB1VENTSPILS
310.  Mironovičs ErnestsVB4Ventspils
311.  Misāns AustrisVB2Liepāja
312.  Nazarova SibillaSB3Ventspils pilsētas dome
Ventspils
313.  Niedrupe Megija-KeitaSB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
314.  Nikolajevs DaniilsVB2Ventspils
315.  Nolendorfs KristapsVB3Ventspils
316.Nordena AnnaSB1Popes pag.
317.Novicka SigitaSB2Piltene
318.  Ņečiporenko AnnaSB1Ventspils
319.  Ņečiporenko ArtjomsVB3Ventspils
320.  Ofkants Gustavs-RalfsVB2Ventspils
321.  Oliņa ArtaSB2Maratona klubs
Ventspils
322.  Oliņa LīvaSB1Ventspils
323.  Oliņš RobertsVB1Ventspils
324.  Oļijniks ŅikitaVB2LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
325.  Opincāne ElīnaSB2Ātrie Kurkuļi
Ludza
326.  Opincāne EvitaSB3Ātrie Kurkuļi
Ludz
327.  Orniņa EstereSB2Ķekava
328.  Ose Alise-NikolaSB3Ventspils pilsētas dome
Ventspils
329.  Osis KurtsVB1OšuTeam
Riga
330.  Ošenieks GustavsVB3OC Ventspils
Ventspils
331.  Ošenieks JānisVB2OC Ventspils
Ventspils
332.  Ozelme RobertsVB3"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
333.  Ozola Anna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
334.  Ozola AustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
335.  Ozoliņa Baiba-LībaSB2SK Metroons/ Nike
Mārupe
336.  Ozoliņa BogdanaSB1Cido
337.  Ozoliņa PaulaSB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
338.  Ozoliņa Paula-LoteSB4SK Metroons/ Nike
Mārupe
339.  Ozoliņš AleksandrsVB1Cido
340.  Ozols ErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
341.  Ozols GustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
342.  Pagrods Matīss-NilsVB4Ventspils
343.  Pauliņš JānisVB2HK Venta 2002
Ventspils
344.  Pētersone EvelīnaSB3Ventspils
345.  Pētersone KatrīnaSB2Ventspils
346.  Pētersone Leila-AnnaSB2Ventspils
347.  Pētersons RalfsVB1Ventspils
348.  Petrila LinardsVB2Riga
349.  Petrovs AlensVB2"Spars" Sambo/Džudo
Ventspils
350.  Pičurojs MaksimsVB2Rīga
351.  Pilmane AgateSB2Ventspils
352.  Pīpīķe ElzaSB2Rīga
353.  Pīpiķis BrunoVB1Maratona klubs
Ventspils
354.  Pīpiķis LeonsVB2Maratona klubs
Ventspils
355.  Pleinica KetlīnaSB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
356.  Plinte ErnestsVB1Ventspils
357.  Podnieks KlāvsVB3Ventspils
358.  Popova MarijaSB1Ventspils
359.Pospelova OļesjaSB1Ventspils
360.  Pozdņakovs AleksandrsVB1Ventspils
361.  Požarskis ViestursVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
362.  Preiss JānisVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
363.Priede EvelīnaSB3Ventspils
364.  Priedēns DruvisVB3Maratona klubs
Ventspils
365.  Priedēns MiķelisVB2Maratona klubs
Ventspils
366.  Priedoliņš KristsVB4HK Venta 2002
Ventspils
367.  Prūsis EdgarsVB4Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
368.  Pūce ErnestsVB2Ventspils
369.  Pūce GuntarsVB4Ventspils
370.Pudulis-Indāns KristersVB1Ventspils
371.  Pūdžs ValtersVB4Preiļi
372.  Puhova MartaSB3Ventspils
373.  Puhovs NormundsVB3HK Venta 2002
Ventspils
374.  Pujate PaulaSB3Ventspils 6.vidusskola
Ventspils
375.  Pūlmane KerijaSB4Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
376.  Pūlmanis RobertsVB2Ventspils
377.  Pūpola MariellaSB3Rīga
378.Purauska BeāteSB3Purīši
Rīga
379.Purauskis OskarsVB1Purīši
Rīga
380.  Purgailis ArtūrsVB1Ādaži
381.Puško JēkabsVB2Jekabs
Ventspils
382.  Putniņš HenrijsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
383.  Puzāne DanaSB2Puzanjata
Ludza
384.Puzirevska SofijaSB1Ventspils
385.Puzirevskis ViktorsVB1Ventspils
386.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
387.  Rasa LindaSB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
388.  Rasima TerēzeSB1
389.  Rasims AndžejsVB3Uotrī Kurkuļi
Rēzekne
390.  Rasims ErnestsVB1
391.  Rassa AleksandraSB3Maratona klubs
Ventspils
392.  Rašmane KerijaSB2-
Jelgava
393.  Rēders DanielsVB2skrunda
394.  Reinfelds Emīls-MatiassVB3SK Metroons/ Nike
Rīga
395.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
396.  Ribakova JelizavetaSB2Ventspils
397.  Ribakova SofijaSB1Ventspils
398.  Rikorde GabrielaSB1Ventspils
399.  Rikords DeivisVB3n
Ventspils
400.  Rikords Ričards-AdriansVB3Ventspils
401.  Rizga EstereSB1SPORTLAND
Madona
402.  Rizga RēzijaSB1SPORTLAND
Madona
403.  Robežnieks AndisVB1Ventspils
404.  Roga RēzijaSB2Ventspils
405.  Rone AlīnaSB1Aizpute
406.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
407.  Rozentāls RobertsVB1Ventspils
408.  Rudāja NikolaSB3Ventspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
409.  Rudītis LukassVB1Ventspils
410.  Rudītis MarkussVB3Ventspils
411.  Rudītis TomassVB4Ventspils
412.Rudņicka Letīcija-LoraSB1Ādaži
413.  Rudzājs ReinoldsVB3Ventspils 2.pamatskola
Ventspils
414.  Rudzājs RikardsVB2b/d Vāverīte
Ventspils
415.  Rudzroga GustavsVB1Ventspils
416.  Ruģele LauraSB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
417.  Runts ViestursVB3Rīga
418.  Rutkovska AliseSB1Tukums
419.  Sakalauska Melānija-ElzaSB1VUDLANDE
Smiltene
420.  Sakss KirilsVB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
421.  Salna KristersVB1
422.  Salna SandrisVB1
423.  Salnājs EmīlsVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
424.  Seile ElīzaSB4Ventspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
425.  Seļiverstova ArnitaSB4SK Metroons/ Nike
Mārupe
426.  Semeško KristapsVB1Maratona klubs
Ventspils
427.  Semjonova AlīnaSB3VK Tranzīts holdings
Ventspils
428.  Semjonovs AndrejsVB2VK Tranzīts holdings
Ventspils
429.  Semjonovs DanilsVB2LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
430.  Sergejevs ArsenijsVB1n
Ventspils
431.  Sidra Jānis-DanielsVB2Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
432.  Sidra RobertsVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
433.  Siliņš DarensVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
434.Silms RenārsVB1Rīga
435.  Siminaite DārtaSB2Cēsis
436.  Smalovijs ArtursVB2Rīga
437.  Spalāne PaulaSB4Uzvarētāji
Rīga
438.  Spodariks MarksVB1SPORTLAND
Ventspils
439.  Spruģvica IevaSB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
440.  Stabiņš ErnestsVB2Mežciema pamatskola
Rīga
441.  Stadņika JeļizavetaSB4HK Venta 2002
Ventspils
442.  Stalidzāns JānisVB3LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
443.  Stankevičs RegnarsVB1HK Venta 2002
Ventspils
444.  Staris ArnoldsVB1VK Tranzīts holdings
Ventspils
445.  Staruhina PolinaSB1Swedbank
Riga
446.  Stepaņenko Aleksis-DāvidsVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
447.  Stieciņš KristersVB1SD Trading
Rīga
448.  Stieciņš MarksVB2SD Trading
Rīga
449.  Strazdiņš MarksVB2Ventspils
450.  Strika AnnaSB1Ventspils
451.  Striks KārlisVB1Ventspils
452.  Striks KristapsVB3Ventspils
453.  Sūngailis EmīlsVB4Ventspils
454.  Sūngailis RūdolfsVB3Ventspils
455.  Susčenko MarkusVB2Ventspils SPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
456.  Sveiše TomassVB1Aizpute
457.  Šālbrova Elīna-EnijaSB2Maratona klubs
Ventspils
458.  Šēniņa GabrielaSB1Ventspils
459.  Šihaļijevs AlansVB1Ventspils
460.  Šķibelis KristsVB2HK Venta 2002
Ventspils
461.  Šņoriņa AnnijaSB3Talsi
462.  Šņoriņš AdriansVB4Talsi
463.  Štālmane Estere-AnnaSB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
464.  Šteinberga AdrianaSB1Saldus
465.  Šteinberga AnnaSB2Ventspils
466.  Šteinberga Kerija-EmīlijaSB1Ventspils
467.  Štekerhofa AmandaSB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
468.  Štekerhofa Paula-OdrijaSB1Maratona klubs
Ventspils
469.  Štekerhofs ErnestsVB2Ventspils 6.vidusskola
Ventspils
470.  Štolcs KārlisVB1Liepāja
471.Švarca AnnmarijaSB1Birmingema
472.  Švarca GabrielaSB1Ventspils
473.  Tālbergs MarkussVB1HK Venta 2002
Ventspils
474.  Teiss ArtūrsVB2Talsi
475.  Tkačovs TimofejsVB2LDz "LOKOMOTĪVE"
Ventspils
476.  Tokareviča VeronikaSB1Rīga
477.  Tokarevs ArtūrsVB4Maratona klubs
Ventspils
478.  Tolmačova ElīzaSB1Liepāja
479.  Tuls KevinsVB3HK Venta 2002
Ventspils
480.  Turmanova AgataSB1Riga
481.  Ulbika PatricijaSB3Ventspils
482.  Uļahina AnastasijaSB2Rīga
483.  Usatova AlīnaSB4Šorttreks
Ventspils
484.  Vahere-Abražune ElīnaSB1Rīga
485.  Vahere-Abražune EvelīnaSB4Rīga
486.  Vaitkuss RaulsVB2HK Venta 2002
Ventspils
487.  Vaitkuss RodrigoVB2HK Venta 2002
Ventspils
488.  Vakurovs AleksandrsVB2HK Venta 2002
Ventspils
489.  Vakurovs ZaharsVB1HK Venta 2002
Ventspils
490.  Valdmane Betija-BeatriseSB3Ventspils
491.  Valdmane Endžija-EvelīnaSB4Ventspils
492.  Valtass HermanisVB2SK Metroons/ Nike
Rīga
493.  Vanags NiksVB3Maratona klubs
Ventspils
494.  Veikša MilanaSB4Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
495.  Veikša VladaSB4Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
496.  Veinberga VivianaSB4Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
497.  Veita SolveigaSB2Liepāja
498.  Videmane MartaSB3Mežsusuri
Ogre
499.  Vīksne ValtersVB4Ventspils
500.  Vilcmeijere AnnikaSB2Piltene
501.  Vīnbergs EvertsVB1Kursa MRU
Ventspils
502.  Vīnbergs MarkussVB2Kursa MRU
Ventspils
503.  Vinogradenko MarkussVB1HK Venta 2002
Ventspils
504.  Vītenbergs ViestursVB1Ventspils
505.  Volinčuka JanaSB4Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
506.  Volkovs AdriansVB3Rīga
507.  Zaķe Anna-MarijaSB3RCHV
Rīga
508.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
509.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
510.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
511.  Zālītis JānisVB1Rīga
512.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
513.  Zariņš KrišsVB1Tārgale
514.  Zavicka GabrielaSB2
515.  Zegnere DārtaSB1Maratona klubs
Ventspils
516.  Zēniņš MarkussVB4Ventspils "Spars" vieglatlēti
Ventspils
517.  Ziemele Krista-NikolaSB3Ventspils
518.  Ziemele LotaSB3Siguldas Ziemeļi
Sigulda
519.  Ziemelis DāvisVB4Liepāja
520.  Zīverte LaumaSB4Liepāja
521.  Zīverte MartaSB1Liepāja
522.  Zlotņikova EllaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
523.  Zlotņikova ViktorijaSB2Rēzeknes PII
Rēzekne
524.  Zundovska MeldraSB4Kuldīga
525.  Zurģe AliseSB2
526.  Zvaigzne RobertsVB2Rīga
527.  Zvejnieks DarelsVB1Ventspils
528.Zviedrāns TomsVB1Ventspils

Kopā pieteikušies: 2428