Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat
Labās mantas

Jelgavas nakts pusmaratons | Saraksts

Jelgava, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaPētersonsJurisV40Rūjiena
2LatviaSiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
3LatviaPetrovsJurijsVRīga
4LatviaSokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
5LatviaPilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
6LatviaUpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
7Russian FederationPetrovAleksandrV60KentawrWelikij Nowgorod
8LithuaniaPranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
9LatviaValtereKitijaSLīvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
10LatviaPurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
11LatviaZimackisViestursVRīga
12LatviaRobertsAndrisVLLU ITFJelgava
13LatviaRozenbahsRobertsVVSK noskrienOzolnieki
14LatviaRozenbergaDaceS
15LatviaRozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
16LatviaKvedersGatisVVSK Noskrien RiekstiRīga
17LatviaRozisRobertsV40Rīga
18LatviaRumpeMārisVRīga
19LatviaRunčsNormundsVOgre
20LatviaSakalausksDainisVVudlandeSmiltene
21LatviaSalenieksAigarsV40Preiļi
22LithuaniaSankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
23LatviaŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
24LatviaGrodnisJurisV50Jēkabpils Sporta centrsJēkabpils
25LatviaSeremetjeva-GruduleMarinaSMARITIME SPORT COMMUNITYRiga
26LatviaLukinsAndrejsVRīga
27LatviaSiameshchankaSvetlanaSDaugavpils
28LatviaKravčenkoValentinsV60Rīga
29LatviaRogāleAijaS40Jēkabpils sporta centrsKrustpils novads
30LatviaKrievaIvetaS40KrieviAllaži
31LatviaSilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
32LatviaSiliņšGuntarsV40Jēkabpils Sporta centrsJēkabpils
33LatviaSiminaitisDāvisVCēsis
34LatviaŠķipareRutaS40Salas novadsSala
35LatviaSkārdaDzintraSAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
36LithuaniaŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
37LatviaSovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
38LatviaŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
39LatviaGuļkevičaJutaSVSK NoskrienDagda
40LatviaŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
41LatviaStahovskisĒvaldsV40Ikšķile
42LatviaŠtrehersRolandsVVSK NoskrienLiepāja
43LatviaStrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
44LatviaSvetiņinaZaneSRīga
45LatviaTohtersAigarsVSaulkrasti
46LatviaTomsoneSigneS40Rīga
47LatviaTreulandeNatālijaSVSK NoskrienVentspils
48LatviaUpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
49LatviaUstinovsValerijsV50da-marathonDaugavpls
50LatviaCakulsRaivisV40CakuliRīga
51LatviaVaskoAnastasijaSJaunmārupe
52LatviaLazdaMadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
53LatviaVeinbergsDidzisVValmiera
54LatviaVerneraJustīneSRīga
55LatviaFreibergaAijaSRīga
56LatviaVilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
57LatviaKaspereZaneSBauska
58LatviaViļumaGintaS
59LatviaLimanānsDainisVVSK Noskrien RiekstiBiksti
60LatviaViļumsRobertsVOgre
61LithuaniaMeištininkasGintarasV40IngintaMažeikiai
62LatviaVilūnsNormundsV50vsk noskrienriga
63LatviaPelēceIlzeS50VSK NoskrienOzolnieki
64LatviaZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
65LatviaStandzenieksMārcisV40MARATONA KLUBSLiepāja
66LatviaZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
67LatviaVilksIntsV40Rīga
68LatviaZebuliņaLāsmaS40Rīga
69LatviaVeicsRobertsV
70LatviaZeltzaķeVitaSVSK NoskrienVentspils
71LatviaGusakovaAnnaS
72LatviaZīleUldisV50VSK Noskrien
73LatviaZvirbuleZaigaS50VSK NoskrienRīga
74LatviaVasileMontaS50Liepāja
75LatviaSeņkoIgorsVLiepāja
76LatviaAdijānsKasparsVVichyViļāni
77LatviaLīce-KrūzeSantaS40Rīga
78LatviaGolubevsMihailsVRīga
79LatviaZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
80LatviaJakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
81LatviaMamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
82LatviaŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils
83LatviaBairaševskisValerijsVRiga
84LithuaniaMuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
85LatviaJanovičsPāvelsVLCSRiga
86LatviaBiedrīteIevaSJelgava
87LatviaPetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
88LatviaMarčinkusJānisV60OzolniekiJelgava
89LatviaLiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
90LatviaVaivodsKasparsVDOTERīga
91LatviaJevsejevsVladimirsV60Rīga
92LatviaJurševicaLīgaSzakitis_bizotajsJelgava
93LatviaNeijaGuntaSVSK NoskrienRīga
94LatviaBednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
95LithuaniaVaičiusKęstutisV40SK VėtrungėKlaipėda
96LatviaRodionovsViktorsV60LSCOlaine
97LatviaKažemākaAnitaSAdidasPreiļi
98LatviaAuziņšMārtiņšV40IndividuāliRīga
99LatviaJuvčenkoOksanaSLiepāja
100LatviaPužulisSandisVRīga
101LatviaAsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
102LithuaniaŽukauskasAntanasVMaratonasJonava
103LatviaSkulteAgrisVRīga
104LatviaPildavaSantaSRīga
105LatviaTrūlisModrisVLipuški
106LatviaIelejaAgraS40Rīga
107LatviaGaileSantaSJelgava
108LatviaIelejsKārlisV40Rīga
109LatviaŪseleDaceSSaldus
110LatviaMaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
111LatviaKrasovskisGuntarsV40Rīga
112LatviaBaltiņaEvitaS
113LatviaVeipānsAgrisV50Maratona klubsCēsis
114LatviaTopsReinisVRīga
115LatviaMartinsonsElmārsV40Rīga
116LatviaZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LatvenergoLiepāja
117LatviaKravčenkoValentinsV60Rīga
118LatviaMiķelsonsAndisV40vidrizi
119LatviaGedzursAleksejsVCF JelgavaBrocēni
120LatviaDoveiksAndrisV40Ikšķile
121LatviaŽodziņšAigarsV50Ezere
122LithuaniaDapkuvienėLauraSJonava
123LatviaPilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
124LatviaBirģeleSantaSRīga
125LatviaUrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
126LithuaniaDainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
127LatviaCīmureIntaSCīmurēniRīga
128LatviaPaisumsAndrejsV
129LatviaVeidemanisLaurisVPavasarsRauna
130LatviaKolužsJānisVVSK NoskrienDaugavpils
131LatviaElseAsnateSMazsalaca
132LatviaRozeRenārsVAdidasOgres novads
133LatviaZvaigzneOskarsV40ZVAIGZNESJaunmārupe
134LatviaMarheleIlonaSAdidasAlūksne
135LatviaŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
136LatviaVanagsNilsV40PANATTARīga
137LatviaKnetsJānisVAccenture Latvia 1Liepāja
138GreeceDimasPanagiotisVAccenture Latvia 1Corinth
139LatviaDreminSemenVAccenture Latvia 2
140LatviaVladimirovsDmitrijsVAccenture Latvia 2Riga
141LithuaniaMeištininkasGintarasV40IngintaMažeikiai
142LatviaVīksneKasparsVVeikals 42km/SauconyCēsis
143LatviaGruseckisGermansVAccenture Latvia 3
144LatviaZālītisGuntisV50LVSRīga
145LithuaniaKrištaponytėEglėSVėtrungėKlaipėda
146LatviaĀboliņaLāsmaS40VSK NoskrienRīga
147LatviaGaiziņaIeviņaS40VSK NoskrienJelgava
148LatviaTiltiņšIngarsV40Eleja
149LatviaVīksneKārlisVVeikals 42km/SauconyCēsis
150LatviaBrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
151LatviaGailisJānisV40Veikals Maratons&AsicsOgresgals
152LatviaBukoDanielsVLīvanu VK/ ASICSLīvāni
153LatviaTālumsArmandsVVeikals Maratons/AsicsBērvircava
154LatviaKrauklisAinārsVwww.balticwedding.lvJūrmala
155LatviaGuitāneMarutaS40Ludza
156LatviaUlanovaZandaSVeikals Maratons & ASICSJūrmala
157LatviaKozačkovsAndrisV40Ludza
158LatviaMelbārdisArtūrsVCēsis
159LatviaKļaviņšUldisVVSK NoskrienSigulda
160LatviaMihailovaZaneSRiga
161LatviaPētersoneVinetaS40VSKnoskrienRīga
162LatviaOzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
163LatviaPetrovsNikolajsV50Ludza
164LatviaŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
165LatviaSamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
166LatviaSerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
167LatviaSiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
168LatviaSokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
169LatviaUpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
170LatviaValtereKitijaSLīvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
171LatviaZimackisViestursVRīga
172LatviaGusakovaAnnaS
173LatviaOzoliņšAnsisVRīga
174LatviaSivkoAntonijsV40Ventspils
175LatviaKudlānsKristapsVRīga
176LatviaŠmitsArtisV40Rīga
177LatviaTimborsJānisVNovatorsJelgava
178LatviaOrgaBaibaSRīga
179LatviaOsovijaJelizavetaSJelgava
180LatviaCīmursJānisVCīmurēniRīga
181LatviaSemjonovaGunaSVentspils
182LatviaViļumsonsErvīnsVSigulda
183LatviaĀdamsonsMārisVLimbaži
184LatviaAnsons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
185LatviaPrankaDāvisVJelgava
186LatviaĀronsVoldemārsVJensen MetalLiepāja
187LatviaAttekaArnisVRīga
188LatviaBandurinsPēterisVRīga
189LatviaBelevičsJurisV40Ogre
190LatviaBelousovsVadimsV
191LatviaJuvčenkoOksanaSLiepāja
192LatviaBergmanisIlvarsV
193LatviaBescennajaJeļenaS50Rīga
194LatviaBiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
195LatviaBlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
196LatviaBoikoKirilsV
197LatviaBoldāneIlzeS50Gulbene
198LatviaBraučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
199LatviaBremzeNormundsV50
200LatviaBulsRaimondsV40Jūrmala
201LatviaBūmansGuntarsV50Liepāja
202LatviaBūmansKārlisVVSK NoskrienLiepāja
203LatviaCircensJānisVViļakas novads
204LatviaCaicsArtūrsV---Rīga
205LatviaCeikaLailaS50Valmiera
206LatviaČervjakovsPjotrsV60Daugavpils
207LatviaCifersonsEdvīnsV50Rīgas piensaimnieksRīga
208LatviaCiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
209LatviaDejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
210LatviaDriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
211LatviaDzelmeJānisVA/S UPBCēsis
212LatviaDzelmeLitaS40Rīga
213LatviaDzeneEgijaS
214LatviaPlatāSandraS40Jelgava
215LatviaKāpiņaIngaS40VSK Noskrien VāveresRīga
216LatviaElbergsEdgarsVBar DepartmentRīga
217LatviaGaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
218LatviaGaumigsAndrejsV50Olaine
219LatviaGintersEduardsVZoorbaganRiga
220LithuaniaButkusRimvydasV40Joniškio ristūnaiJoniškis
221LatviaGrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
222LatviaGronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
223LatviaGržibovskisRaitisVVSK NoskrienRīga
224LatviaVeipānsValtersVPriekuļi
225LatviaGūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
226LatviaPurmalisMārtiņšVRīga
227LatviaIvzānsRobertsV50Ogres novads
228LatviaBanka-OkorieIlvaSHairrigaRīga
229LatviaJurašsJurisV40Dreiliņi
230LatviaKaldreImantsVVSK NoskrienRīga
231LatviaKristaVeipāneSRīga
232LatviaKalniņšJānisVVSK NoskrienRīga
233LatviaKalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
234LatviaKalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
235LatviaKāpiņšArtursV40VSK NoskrienRīga
236LatviaKauliņšDainisV60LSCRīga
237LatviaKiršteinaMontaSĀdaži
238LatviaKopmanisJānisV50LSCRīga
239LatviaVeipānsVarisV50Priekuli
240LatviaKoreIvarsV40Talsi
241LatviaKrigersDidzisV60valmiera
242LatviaKumpiņšAinārsVPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
243LatviaKuzminsSergejsV50SK MAGNENRēzekne
244LatviaKvasovsKonstantinsV
245LatviaLapsaGvidoV50
246LatviaLejaIvetaS40VSK NoskrienLiepāja
247LithuaniaLiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
248LithuaniaLiaudenskienėLinaS50RUDUGYSŠiauliai
249LatviaUpenieksIvarsV50-Feimaņi
250LatviaLivčānsKasparsVIkšķile
251LatviaŠiloVitālijsVJelgava
252LithuaniaLukošienėDaliaS40BKŠiauliai
253LatviaLūsisDzintarsV50ind.Rīga
254LatviaMadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
255LatviaMalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
256LatviaMaslobojevsSergejsVRiga
257LatviaBrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
258LithuaniaMedeikisAlgirdasVBėgimo klubasŠiauliai
259LatviaBukoDanielsVLīvanu VK/ ASICSLīvāni
260LatviaMeiersRainersV50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
261LatviaGuitāneMarutaS40Ludza
262LatviaMudrovaLieneSAUCEAuce
263LatviaMillersArtūrsVABC softwareRīga
264LatviaKozačkovsAndrisV40Ludza
265LatviaMironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
266LatviaMelbārdisArtūrsVCēsis
267LatviaMisāneRandaSLiepāja
268LatviaMihailovaZaneSRiga
269LatviaMūrnieksAgnisVOVIRīga
270LatviaOzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
271LatviaMuzikaVitālijsV50VSK NoskrienJumprava
272LatviaPetrovsNikolajsV50Ludza
273LatviaNiedreIvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
274LatviaŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
275LatviaNolleJānisV40Rīga
276LatviaSamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
277LatviaOzolsJānisVRīga
278LatviaSerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS

Jelgava, skrējiens 10-12 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaBaikovaOlesjaSN30
2LatviaBušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
3LatviaErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
4LatviaAnitensUldisVN40Jelgava
5LatviaKļaviņšRuslansVN30Ludza
6LatviaKozačkovsImantsVN30Ludza
7LatviaLorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
8LatviaKarlsoneGitaSN30Saldus
9LatviaMaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
10LatviaGailītisJānisVNJSmiltene
11LatviaMiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
12LatviaMiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
13LatviaOzola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
14LatviaPāžeAndisVN50SK Ozolnieki-LSCJelgava
15LatviaSunepaRamonaSN20Bize un copeJūrmala
16LatviaPomerancevsJurisVN20Ludza
17LatviaPuzānsVadimsVN30Ludza
18LatviaRūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
19LatviaRadovičaSimonaSN20Bize un cope
20LatviaSerajaJekaterinaSN20Rīga
21LatviaLazdiņšPēterisVN20Jēkabpils Sporta skolaJēkabpils
22LatviaTrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
23LatviaVētraZaneSN30Rīga
24LatviaValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
25LatviaZālīteAliseSN20Rīga
26LatviaŽirnovaDanaSN20Ludza
27LatviaAksenoksKasparsVN40Riga
28LatviaAksenoksKristapsVNJRiga
29LatviaKaspersGuntarsVN30Bauska
30LatviaĶelpaKristaSNJSmiltenes BJSSSmiltene
31LatviaĶemerisArtisVN30Aizpute
32LatviaLabsvīraLieneSN30Sigulda
33LatviaLabsvīrsJānisVN40Sigulda
34LatviaRenceAlīnaSN30PaBaso.lv / VSK Noskrien vāveresRīga
35LatviaPalmakovskisKristapsVN20Rīga
36LatviaLapaArtisVN20Cloud Enterprise SystemsJelgava
37LatviaRaimundoAndreVN30Rīga
38LatviaAndersoneLaumaSN20Riga
39LatviaArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
40LatviaAusmanisJānisVN50SK KatrīnaKuldīga
41LatviaBalodeElīnaSN20Rīga
42LatviaBankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
43LatviaRadvilsAlfrēdsVN30SKAIDARīga
44LatviaBaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
45LatviaBaranovskisValērijsVN40Daugavpils
46LatviaBergaEvitaSN30Jelgava
47LatviaBelevičaJolantaSN40Ogre
48LatviaBelevičsJēkabsVNJOgre
49LatviaBēniņaIngaSN30Rīga
50LatviaBiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
51LatviaBirģelisJānisVN50Rīga
52LatviaBirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
53LatviaIvanāneIngaSN30Mazie huļigāniJelgava
54LatviaBlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
55LatviaBočkovsDenissVN30
56LatviaBoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
57LatviaBormaneZaneSN30nordic by nature
58LatviaBormanisJānisVN40nordic by nature
59LatviaBoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
60LatviaBrokāneSanitaSN20Jelgava
61LatviaBrokansAivarsVN30Jelgava
62LatviaVizulisJānisVN30Liepāja
63LatviaBušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
64LatviaLaumaneSanijaSNJLiepāja
65LatviaCaicsJānisVN60---Rīga
66LatviaDanenbergaEvitaSN20Rīga
67LatviaDombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
68LatviaEižvertiņšEdgarsVN30Rīga
69LatviaGabrāneHelēnaSN20
70LatviaGaileSandraSN30Ogres novads
71LatviaĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
72LatviaSupeJānisVN60Tirza
73LatviaGončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
74LatviaGriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
75LatviaŠeļegovskisJānisVN20Jelgava
76LatviaIvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
77LatviaJansonsHaraldsVN40Carnikava
78LatviaPauliņšJānisVN40Jelgava - VienotībaJelgava
79EstoniaKaljusaarAivarVN50Viljandi
80LatviaKalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
81LatviaKapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
82LatviaKlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
83LatviaKonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
84LatviaKozlovsIgorsVN50Olaines nov.
85LatviaKrauzeJānisVN30Rīga
86LatviaKonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
87LatviaKarčevskisKārlisVN30Astarte-NaftaOzolnieki
88LatviaKravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
89LatviaKrūmiņaMarutaSN30Tukums
90LatviaKušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
91LatviaLagzdinaMargitaSN40-Riga
92LatviaPehaKarīnaSN20Bauska
93LatviaLaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
94LatviaLazdiņaDaceSN40Rīga
95LatviaLīpacisJurisVN40Sigulda
96LatviaĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
97LatviaLočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
98LatviaMjaliksAleksejsVN30Sigulda
99LatviaNeščereckaAlīnaSN20Rīga
100LatviaBlaumanisAivarsVN50Iecava
101LatviaNolleĢintsVNJRīga
102LatviaUpenieksDainisVN40SK Ozolnieki IIJelgava
103LatviaPļavinskaSintijaSN20Brocēni
104LatviaMikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
105LatviaPomerancevaAgneseSN20Rīga
106LatviaRožkalnsAndisVN30Rīga
107LatviaPotrubeikoTatjanaSN20Riga
108LatviaSuta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
109LatviaPūleĒriksVN60Rīga
110LatviaAdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
111LatviaRasimsGuntisVN30SK MagnenRēzeknes novads
112LatviaĀrnieceIlzeSN30Accenture Latvia 1Rīga
113LatviaBogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
114LatviaŠadinovsArmandsVN40Rīga
115LatviaBoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
116LatviaŠaleGunitaSN20Aizkraukle/Skrīveri
117LatviaDrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
118LatviaŠaleIvitaSN30Skrīveri
119LatviaDzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
120LatviaŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
121LatviaElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
122LatviaSermolīteIlzeSN40Jelgava
123LatviaGailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
124LatviaSiugaleIevaSN30Iecava
125LatviaKotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
126LatviaPažerauskisEdgarsVN30Jelgavas Skvoša klubsJelgava
127LatviaSkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
128LatviaLāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
129LatviaSpalisIvarsVN40Rīga
130LatviaVilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
131LatviaSproģisSandisVN40LattelecomRīga
132LatviaTurunaAnastasijaSN20CBL
133LatviaStendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
134LatviaSiliņaMarijaSN20Riga
135LatviaTeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
136LatviaUrbāneIlzeSN40VSK Noskrien
137LatviaTīssTomass-ReinisVNJJelgava
138LatviaŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
139LatviaTropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
140LatviaZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
141LatviaTurkaMārīteSN20Kuldīga
142LatviaOzoliņaIevaSN20Jelgava
143LatviaTurkaOdetaSN50Kuldīga
144LatviaGasjūnsArmīnsVN30Jelgava
145LatviaUļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
146LatviaKrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
147LatviaSifersKimsVN50Rīga
148LatviaVanagsMārtiņšVN30Ādaži
149LatviaSviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
150LatviaVantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
151LatviaMikanovaNeldaSN20Sigulda
152LatviaVeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
153LatviaĢērmaneGunaSN30Adidas
154LatviaBusmaneDanaSN20
155LatviaVoinoAleksandrsVN40Rīga
156LatviaKaimiņšKristapsVN30AdidasOgres novads
157LatviaJevsinsJurisVN50SK OzolniekiJelgava, Ozolnieku novads
158LatviaVucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
159LatviaUrtānsRaimondsVN20Accenture Latvia 1Rīga
160LatviaTolvaišaSauļusVN30Rīga
161LatviaZālītisMareksVN30VSK Noskrien/Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
162LatviaAnisimovsDainisVN20Accenture Latvia 2Rīga
163LatviaMucenieceZaneSN20Ikšķile
164LatviaŽēperisRaivoVN20Rīga
165LatviaBorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia 3
166LatviaHeidingereGundegaSN30Veikals Maratons & ASICSOgre
167LatviaŽubulisEmīlsVNJRīga
168LatviaKižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
169LatviaJubelisAndrisVN20Maratons - Asics.
170MaltaChircopMartinVN50ST JULIANSST JULIANS
171LatviaBaikovaOlesjaSN30
172LatviaBušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
173LatviaErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
174LatviaĀboltiņšArtūrsVN20SS ArkādijaEleja
175LatviaAnitensUldisVN40Jelgava
176LatviaKļaviņšRuslansVN30Ludza
177LatviaKozačkovsImantsVN30Ludza
178LatviaLorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
179LatviaMatisoneLīgaVN20Jelgava
180LatviaMaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
181LatviaMiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
182LatviaMiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
183LatviaOzola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
184LatviaPāžeAndisVN50SK Ozolnieki-LSCJelgava
185LatviaTretjakovsMaksimsVN20Daugavpils
186LatviaPomerancevsJurisVN20Ludza
187LatviaPuzānsVadimsVN30Ludza
188LatviaRūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
189LatviaSerajaJekaterinaSN20Rīga
190LatviaTrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
191LatviaValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
192LatviaBriceKristīneSN20Jelgava
193LatviaZālīteAliseSN20Rīga
194LatviaŽirnovaDanaSN20Ludza
195LatviaSmirnovaJanaSN20Jelgava
196LatviaĀbolsJānisVN30Vsk NoskrienMadona - Rīga
197LatviaZariņšEndijsVN30Zemgales ZiņasJelgava
198LatviaTālmanisAndžsVN20Jelgava
199LatviaKulapinsOlegsVN30jelgava
200LatviaVizulisJānisVN30Liepāja
201LatviaCauneIlzeSN30Jelgava
202LatviaLaumaneSanijaSNJLiepāja
203LatviaLoginaSantaSN20"Zemgales Ziņas"Jelgava
204LatviaNeilandsRobertsVN40Dzērbenes stacijaDzērbene
205LatviaSkujaKārlisVN20.Jelgava
206LatviaBergmanisEdgarsVN30Ozolnieki
207LatviaSadovskaAlīnaSN20
208LatviaTiltsValdisVN50Vaidava
209LatviaLabanovičaMadaraSN20Jelgava
210LatviaVasiļjevaLāsmaSNJJelgava(Jelgavas Valsts ģimnāzija)
211LatviaFedotovsTomassVN20Rīga
212LatviaFedotovaKristīneSN20Rīga
213LatviaGabrūnsEdgarsVN20
214LatviaElmaneRenāteSNJBauska
215LatviaVeipāneIntaSN40Cēsis
216LatviaDābolaSandaSN20
217LatviaVeipāneDanielaSN20Rīga
218LatviaUndzenaJustineSN20Jelgava
219LatviaJonīteLindaSN20Rīga

Jelgava, Tautas skrējiens 5-7km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaPrieduleZaneST
2LatviaRinkevičaAnastasijaSTJelgava
3LatviaZviedreEvitaSTbizes taisnasJelgava
4LatviaKalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils Sporta centrsJekabpils
5LatviaSkadiņšKasparsVTCSDDRīga
6LatviaĶelpaGunitaST
7LatviaBajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
8LatviaNeuss-LucsTomassVTA
9LatviaMiķelsoneMaritaST
10LatviaBondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ASICSLīvāni
11LatviaŠehoņinsDmitrijsVTJelgava
12LatviaGasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
13LatviaShehoninaTatjanaSTJelgava
14LatviaLoteAntraSTSweet coconutsDobele
15LatviaDukureSanitaSTSwedbankRīga
16LatviaMālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
17LatviaPuzāneJeļizavetaSTLudza
18United States of AmericaPeceSkylarSTclaremore
19LatviaStrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
20LatviaMāliņšGustavsVTBMPJaunbērze
21LatviaTrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
22LatviaNeuss-LucsRainersVTAJelgava
23LatviaŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
24LatviaKeidāneLaumaSTJelgava
25LatviaLaiviņaLīvaSTB-Jelgava
26LatviaFrančenkoEvitaSTNazīšiJurmala
27LatviaLaiviņšValters-JānisVTB-Jelgava
28LatviaLaiviņšJānisVT-Jelgava
29LatviaŽarovskaLailaSTJelgava
30LatviaKramiņaKristīneSTGliemežiJelgava
31LatviaLakotkoTomassVTBJelgavas BJSSJelgava
32LatviaProkofjevaAļonaSTRīga
33AlgeriaGabrānsPēterisVT
34LatviaMiltiņšRenārsVTAMiltiņiVērgale
35LatviaJurkevicaEvijaSTJūrmala
36LatviaBuhrotsDansVTAjelgava
37LatviaMiltiņaElīnaSTBMiltiņiVērgale
38LatviaBuhroteElizabeteSTBjelgava
39LatviaBuhroteLīgaSTjelgava
40LatviaKiziksEmīlsVTbez komandasJelgava
41LatviaEltermaneIngaST
42LatviaAndrijanovaViolettaSTRĪGA
43LatviaBidiņaAgija-DaceSTAMārupe
44LatviaLocsJānisVTJelgava
45LatviaKapustānsKrišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDSRīga
46LatviaSevastjanovaEstereSTBAstarte-NaftaOlaines nov.
47LatviaVēverisKristiānsVTJelgava
48LatviaKmetjuksAndrejs-DāvisVTAJaunbērze
49LatviaBogdanovaĻubovaSTJelgava
50LatviaKlaparsKlāvsVTBVSK NoskrienValmiera
51LatviaOsīteIlzeSTJelgava
52LatviaAkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
53LatviaBildersAgrisVTIkšķiles novads
54LatviaViekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
55LatviaAndžāneSantaST
56LatviaDambrānsĒriksVTJelgava
57LatviaTeterovskisKristsVTBJelgava
58LatviaLinkevicsAivarsVTRīga
59LatviaBelevičsJustsVTBOgre
60LatviaTeterovskisUģisVTJelgava
61LatviaBirģeleElīnaSTRīga
62LatviaTiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
63LatviaKmetjuksElvisVTBJaunbērze
64LatviaBistrovsVadimsVTDaugavpils
65LatviaBiezumaKristiānaSTBRīga
66LatviaMuižnieceSantaSTJelgava
67LatviaBruževicaAneteSTNordeaRīga
68LatviaBeinarovičaIlzeSTRīga
69LatviaBušmaneLāsmaSTA
70LatviaViekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
71LatviaPrieduleZaneST
72LatviaČalovaAnnaSTDaugavpils
73LatviaMetumsAinārsVT
74LatviaCauneIvetaSTOGRE-10Ogre
75LatviaMetumsMārtiņšVTA
76LatviaDāldereAntraSTVentspils
77LatviaMetumsNaurisVTB
78LatviaJanševskaLauraSTJaunbērze
79LatviaDārziņšEmīlsVTLiepāja
80LatviaPastareAgneseSTAdidasOgre
81LatviaDerkačaValerijaSTJūrmala
82LatviaMajorsJekabsVTAccenture Latvia 1Saulkrasti
83LatviaEižvertiņaDiānaSTRīga
84LatviaSlāģeDanaSTJelgava
85LatviaFedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
86LatviaŠvēdereDanaSTJelgava
87LatviaFučadžiNatālijaSTAccenture Latvia 2Riga
88LatviaSubočaEvelīnaSTBJelgava
89LatviaGarančaIevaSTRīga
90LatviaGekišsJurisVTABC softwareRīga
91LatviaReinicānsDeinsVTAJelgava
92LatviaĢelzisNormundsVT
93LatviaIsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
94LatviaKarklinaLigitaSTNavRiga
95LatviaKlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
96LatviaKrivensDainisVTJelgava
97LatviaLabanovskaAndraSTJelgava
98United States of AmericaPeceSkylarSTclaremore
99LatviaLivčāneIevaSTStopiņu novads
100LatviaMillereJevgenijaSTABC softwareRīga
101LatviaOzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
102LatviaPāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
103LatviaBajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
104LatviaPāķeLeldeSTBSaulkrasti SRTSaulkrasti
105LatviaBondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ASICSLīvāni
106LatviaPāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
107LatviaGasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
108LatviaPažusaAneteSTRīga
109LatviaLoteAntraSTSweet coconutsDobele
110LatviaPileckaJovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
111LatviaMālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
112LatviaOzolsMārisVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
113LatviaPlataceLauraSTRēzekne
114LatviaTrībereKitijaSTKitijaJelgava
115LatviaPuzāneJeļizavetaSTLudza
116LatviaOzolaBaibaSTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
117LatviaPlatacisJānisVTBRēzekne
118LatviaStrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
119LatviaOzolsJēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
120LatviaPohodņevsFjodorsVTAccenture Latvia 2Rīga
121LatviaTrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
122LatviaOzolsMatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
123LatviaPuķīteGundegaST
124LatviaŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
125LatviaOzolaMartaSTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
126LatviaPuķīteLīvaSTBRīga
127LatviaŠteimanisKristapsVTJelgava
128LatviaOzolsKārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
129LatviaPurgaileLieneSTACTIVIARīga
130LatviaRozenšteinaLaineSTLiepāja
131LatviaSeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
132LatviaSidorovaSvetlanaSTJelgava
133LatviaŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
134LatviaLadiga-KorobkovaLuīze-ElizabeteSTAJelgava
135LatviaSkujinaAgneseSTAccenture Latvia 3Rīga
136LatviaŠmiteKristīneSTValmiera
137LithuaniaŠnipaityteAisteSTUkmerge
138LatviaTaimiņaAnnaSTRīga
139LatviaTēraudsViktorsVTRezeknes novads
140LatviaVahere-AbražuneAnitaSTRīga
141LatviaVahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
142LatviaVancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
143LithuaniaVarnienėLoretaSTUkmergė
144LatviaVeilandeMadaraSTAccenture Latvia 3Rīga
145LatviaVeipsJānisVTStopiņšSaurieši
146LatviaZaransMikusVTby FTpJelgava
147LatviaMaurīte-ŠmiteSanitaSTRīga
148LatviaVenškēvicsEdgarsVTVentspils
149LatviaVeserisMārtiņšVTRīga
150LatviaVijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
151LatviaVilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
152LatviaBanziņaIneseSTJelgava
153LatviaMaļķevičaEvitaSTADagda
154LatviaOzolaLindaSTJelgaba
155LatviaAndrejevsAndrejsVTJelgava
156LatviaLulleBaibaSTJelgavas skvoša klubsJelgava
157LatviaSopulusKirilsVTB
158LatviaŠeļegovskaKristīneSTJelgava
159LatviaSopulisKirilsVTBJelgava
160LatviaRibčinskisAleksandrsVTJelgava
161LatviaTihonovsRuslansVTJelgava
162LatviaVīksniņaBetija-ElizabeteSTAJelgava
163LatviaPopoksDmitrijsVTJelgava
164LatviaBizauskaAmandaSTAMPJaunbērze
165LatviaVītolaJanaSTJelgava

Jelgava, Nūjošanas distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaSemjonovaIlonaSNUJAVIA TeamRiga
2LatviaDīriņaMāraSNUJNūjo priekamRīga
3LatviaKuksaMāraSNUJJelgava
4LatviaUzlovsRomānsVNUJJelgava
5LatviaKlūgaLaimaSNUJ
6LatviaVanagaDaceSNUJJelgava
7LatviaJerofejevaLudmilaSNUJVentspils

Jelgava, bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaMuižnieksRobertsVB3Sporto visa klaseJelgava
2LatviaMuižnieksReinisVB2Jelgava
3LatviaCīrulisAlens-OliversVB1
4LatviaĶemerisDāvidsVB3Aizpute
5LatviaSiminaiteDārtaSB2Cēsis
6LatviaBraunaEmīlijaSB2Jelgava
7LatviaLeopardeLeldeSB2Rīga
8LatviaKrišjānisRūdolfsVB1Rīga
9LatviaDanilovskisVladimirsVB1rīga
10LatviaMiltiņaAnceSB2MiltiņiVērgale
11LatviaOzolaMartaSB3Jelgava
12LatviaTeterisJēkabsVB1TeteriUlbroka
13LatviaRibčinskaEvelīnaSB3Jelgava
14LatviaStablinieksDanielsVB2Jelgava
15LatviaGudēvicsGustsVB1VSK NoskrienJelgava
16LatviaGudēvicsMārcisVB1VSK NoskrienJelgava
17LatviaGudēvicsLinardsVB1VSK NoskrienJelgava
18LatviaMalihinsRomansVB2Rēzeknes PIIRēzekne
19LatviaZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
20LatviaMalihinaMargaritaSB1Rēzekne
21LatviaŠtālmaneŠarloteSB1Jelgava
22LatviaZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
23LatviaZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
24LatviaZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
25LatviaZālītisJānisVB1Rīga
26LatviaOzolaAnna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
27LatviaOzolsErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
28LatviaOzolsGustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
29LatviaOzolaAustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
30LatviaCīrulisAlens-OliversVB1
31LatviaRomanovsMakarsVB3jelgava
32LatviaĶemerisDāvidsVB3Aizpute
33LatviaŠmitsRičardsVB3Rīga
34LatviaVageleAdrianaSB1Jelgava
35LatviaTriznaAnastasijaSB2Jelgava
36LatviaTriznaJegorsVB1Jelgava
37LatviaRozentāleAmandaSB1Iecava
38LatviaBanziņšArtūrsVB3Jelgava
39LatviaBullītisRaiensVB4Jelgava

Kopā pieteikušies: 708

Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas