Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas nakts pusmaratons | Saraksts

Jelgava, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abad-Calavera JavierV40huesca
2.  Ābelīts ModrisVTīreļi
3.  Āboliņa LāsmaS40VSK Noskrien
Rīga
4.  Āboliņš JānisV50Atlētika
Jelgava
5.  Āboliņš SandisV
6.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
7.Acedo-Subiran PedroVBadajoz
8.  Ādamsons MārisVLimbaži
9.  Adijāns KasparsVVichy
Viļāni
10.  Adjukovs PjotrsVLATTELECOM
Rīga
11.  Akmans GuntarsVOzolnieki
12.Almeida-Manzano FelipeVBadajoz
13.Alonso-Lopez Pablo-AntonioVMADRID
14.Alonso-Munoz Juan-FranciscoVBadajoz
15.  Alpe UldisV40Rīga
16.  Alševskis VladeksVVSK Noskrien
Kuldīga
17.Alvarez-Hernandez CarlosVBadajoz
18.  Andersone InitaSJelgava
19.  Andersons AgrisV
20.  Andersons IvoVVSK Noskrien
Jelgava
21.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
22.  Antoņeviča KristīneSOgre
23.  Antoņevičs AndrisVOgre
24.  Apfelbaums IlgonisV50MARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
25.Apriķis MārtiņšVKo
Saldus
26.  Apsītis MairisVSpēka Pasaule
Valmiera
27.  Arājs MārisVSPORTLAND
Rīga
28.Arce-Marijuan JorgeVBURGOS
29.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv /VSK Noskrien
30.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv /VSK Noskrien
31.  Ārons VoldemārsVJensen Metal
Liepāja
32.  Arseņins DenissVRīga
33.  Artemjevs SergejsVRiga
34.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
35.Asensio-Garulo PabloV40Zaragoza
36.  Atteka ArnisVRīga
37.  Audere SilvaSPriekuļi
38.  Aukmanis NaurisVPATRIA NUTRITION
Olaine
39.  Ausmanis KristapsVSPORTLAND
Rīga
40.  Auziņš MārtiņšV40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
41.  Auželis MārisVRiga
42.  Avens JānisV40MARATONA KLUBS
Rembate
43.  Ažušele BaibaSSPORTLAT
Jēkabpils
44.  Babašins ArtursV
45.  Baikova OlesjaS
46.  Baikovs PavelsVKinestape.com
Rīga
47.  Balabka DianaS
48.  Balabka ViktorsVJelgava
49.  Bāliņš AndrisVVSK Noskrien
Jelgava
50.Ballesteros MiguelVJaca
51.  Balodis GuntisVMatisons Runner’s Club
Rīga
52.  Baltiņa EvitaS
53.Baltmanis SergejsVRIGA
54.  Balunovs EdgarsVSPORTLAND
Rīga
55.  Bandurins PēterisVRīga
56.  Banister LandonVRīga
57.  Banka-Okorie IlvaSHairriga
Rīga
58.Bārdiņa DaceSEs 42km maratons
JELGAVA
59.  Bartuševics OskarsVVentilators
Jelgava
60.  Baukerts JānisVBigbank
Rīga
61.  Baumane SandraSValmiera
62.  Baumanis ImantsVSPORTLAND
Rīga
63.  Bautris DainisVjurmalasture.lv
Rīga
64.Becerra-Arce Jesus-RicardoVAdazi
65.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
66.  Behmanis MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
67.  Beitiks ArmandsV
68.  Beķis-Bergs JānisVI LOVE RUNNING
Rīga
69.  Belajevs IljaV40Riga
70.Belajevs JevģenijsV60Jelgava
71.  Belevičs JurisV40Ogre
72.  Belorags JānisVMatisons Runner`s Club
Ventspils
73.  Belousovs VadimsV
74.  Beļajeva JūlijaSRiga
75.  Beļajevs GenādijsVSPORTLAND
Rīga
76.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
77.Benitez-Jimenez Jose-LuisVBADAJOZ
78.  Bensone IlvijaSJelgava
79.  Bents UģisVBentiņi
Rīga
80.  Bergmanis AivarsV40VSK Noskrien
Rīga
81.  Bergmanis IlvarsV
82.  Berķe-Berga LindaSI love running Riga
Rīga
83.  Bērziņa AntraS40Jelgava
84.  Bērziņš JānisVJelgava
85.  Bērziņš JānisV40LATTELECOM
Rīga
86.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
87.  Bērziņš KristapsVSPORTLAND/NIKE
88.  Bērziņš MārisV40Jelgava
89.  Bērziņš RaitisVVSK Noskrien
Valmiera
90.Beržinskas AurimasVGreen Team
Lietuvis
91.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
92.  Betkers AnvarsVMazie Svētki
RĪGA
93.  Biedrīte IevaSJelgava
94.Biedrītis RaimondsVLīvbērze
95.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
96.  Birģele SantaSRīga
97.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
98.  Blats DaniilsV40I LOVE RUNNING
Rīga
99.  Blats RuvimsVI LOVE RUNNING
Rīga
100.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
101.Bodnieks MārtiņšVRīga
102.  Boiko YuliyaSI LOVE RUNNING
Rīga
103.  Boldāne IlzeS50Gulbene
104.  Bolshakov MikhailVRīga
105.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
106.  Borisevičs JevgēnijsVNav
Jelgava
107.  Borozdins AleksisVSPORTLAND
Salacgrīva
108.  Brakmanis AndisVDOBELE
109.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
110.  Brasavs-Muižnieks ZintisV40OK Alnis
Jelgava
111.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
112.  Brauns DidzisVRīga
113.  Brazauska GuntaSJelgava
114.  Bremze NormundsV50OGRE
115.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
116.  Brīvmanis ĒriksVJelgava
117.  Broka LeldeSVSK Noskrien
118.  Brokāns MareksV40Ŗīga
119.  Broks KristapsVVSK Noskrien
Rīga
120.  Bruss KristapsVVSK Noskrien
Tērvete
121.  Budilovics AleksandrsV40SALAM
Ventspils
122.  Bukans IndulisV60VSK Noskrien
Rīga
123.  Bukšs EdgarsVSIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate""
Jelgava
124.  Buls RaimondsV40Jūrmala
125.  Būmans GuntarsV50Liepāja
126.  Būmans KārlisVVSK Noskrien
Liepāja
127.  Buravcovs KonstantīnsVI LOVE RUNNING
Rīga
128.  Burmeisters OskarsVRīga
129.  Butāne EvitaSJelgava
130.  Butāne GunitaS40
131.  Butāns JānisVĢIMENE
Jelgava
132.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
133.  Butkus RimvydasV40Joniškio ristūnai
Joniškis
134.Cabezas-Vargas IvanVBadajoz
135.  Cabija DiānaSJelgava
136.  Cabija MarikaS40Jelgava
137.  Cābulis PēterisV40VSK Noskrien
138.  Caics ArtūrsV---
Rīga
139.  Cakuls RaivisV40Cakuli
Rīga
140.Casado-Casado Juan-LuisV50valladolid
141.Casallo-Rodas IsmaelVBadajoz
142.  Ceika LailaS50Valmiera
143.  Cepītis AivarsV60____
Valmiera
144.  Cepurītis AivisV40SK Katrīna
Kuldīga
145.  Cēsnieks TomsVAS DNB banka
Jelgava
146.Choinski TomaszV31BLT
POZNAN
147.  Cibuļskis ŽanisVRiga
148.  Cifersons EdvīnsV50Rīgas piensaimnieks
Rīga
149.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
150.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
151.  Cimža AlvisVJelgava
152.  Circens JānisVViļakas novads
153.  Cirsis AskoldsV40MARATONA KLUBS
Jelgava
154.  Cīrule EstereSPalidzi.lv
155.  Cīrulis OskarsV40Palidzi.lv
156.  Cirvelis TomsVRīga
157.  Ciukmacis AldisV40Rēzeknes novads
Ozolaine
158.Cueva-Loayza Jorge-LuisVSan sebastian
159.  Cunskis JānisVJelgava
160.Curero-Pardo DavidVBADAJOZ
161.Curiel CurroVTrujillo
162.Curiel LuisVTrujillo
163.Custodio-Rodriguez SamuelVCalamonte
164.  Čapļa SvetlanaSRīga
165.  Čerņadjevs JurisV50Rīga
166.  Červinskis IntarsV40Smaids A zobārstniecība
Rīga
167.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
168.  Česnulis RobertasVDruskininkai
169.  Čipričs AndrejsVDzērbene
170.  Čuhalovs DmitrijsV40Tottenham Hotspur FC
Rīga
171.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
172.  Dapkuviene LauraSJonava
173.  Davidovs GuntisVDzērbene
174.De-Toro-Gil FernandoVbadajoz
175.  Dedovs LeonidsV60MARATONA KLUBS
Rīga
176.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
177.Del-Val JaimeVVALLADOLID
178.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
179.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
180.Diaz-Solis AlfonsoVsevilla
181.  Dibaņins ElvisVJūrmala
182.  Dieviņa DaceSLiepāja
183.  Dille JānisV
184.  Dille ZaneS40
185.  Dimante AnnaSLiepāja
Liepāja
186.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia 1
Corinth
187.  Dopolskas ValdasVSK Metroons/ Nike
Lietuva
188.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
189.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
190.  Dovnarovičs ĒriksVRiga
191.  Dreimane AgitaSJelgava
192.  Dremakovs EdmundsVSkriešanas Akadēmija
Rīga
193.  Dremin SemenVAccenture Latvia 2
194.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
195.  Drizļionoks AleksandrsVda-marathon
Daugavpils novads
196.Dūdele SvetlanaSSwedbank
Rīga
197.  Dūdiņš DzintarsV40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
198.  Duge LindaSJelgava
199.  Duman AykutV40Sakarya
200.  Dzalbe KrišjānisVZS 52.BN
Jelgava
201.  Dzalbe SabīneSJelgava
202.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
203.  Dzelme LitaS40Rīga
204.  Dzene EgijaS
205.  Dzērve ZaneSVSK Noskrien
Jumprava
206.Dziarachyts VasiliV40REGION
Minsk
207.  Dzirkale ZaneSpavingrosim.lv
Jelgava
208.  Eglijs TomsVMana labākā komanda
Jelgava
209.  Eglīte MadaraSValmiera
210.  Eglītis GintsV40LATTELECOM
Rīga
211.  Eglītis IvarsV50Kuldīga
212.  Ekholm ElmarV50Laguja
213.  Elbergs EdgarsVBar Department
Rīga
214.Elias-Marin OscarVAdazi
215.  Else AsnateSMazsalaca
216.  Erbs GuntisV50Dobele
217.  Ertmanis KārlisV40Ādaži
218.  Feldhūne ElīnaSMārupe
219.Fernandez-Fernandez AntonioVBadajoz
220.Fernandez-Garcia RafaelV40Badajoz
221.Fernandez-Mora Juan-JoseVSAN SEBASTIAN
222.  Fišere AnitaSDobele
223.  Fišers ĢirtsVJelgava
224.  Flakse AnceSKrastmaļi
Dunalka
225.  Fogelis AivarsVRīga
226.  Forstmane RendaSRūgstošo nedrīskt
Rīga
227.Franco-Alvarez JuanVAdazi
228.  Francuzevica DianaSJelgava
229.  Freiberga AijaSRīga
230.  Freimanis DāvisVSPORTLAND
Rīga
231.  Fridemane AksanaS40Olaine
232.  Frīdemanis NormundsVOlaine
233.  Gabruševa DanaSBarbados
Rīga
234.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
235.  Gaile SantaSJelgava
236.  Gailis OskarsVRīga
237.  Gaiziņa IeviņaS40VSK Noskrien
Jelgava
238.Gaižauskiene KristiānaSJēkabpils
239.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Rīga
240.  Galeniece IevaSRīga
241.  Galvāns EmīlsVSPORTLAND
Rīga
242.  Gaņģītis GatisVeBIOpower
Kuldīga
243.Garcia-Torrescusa AntonioV40badajoz
244.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
245.  Gedrovica AgneseSjelgava
246.  Gedzurs AleksejsVCF Jelgava
Brocēni
247.Geidāne SintijaSBaltezers
248.Gem TuncayV40Sakarya
249.  Geraseva AnastasijaSJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
250.  Gerasimčiks ArtjomsVSwedbank
Riga
251.  Gerbasevskis MadisVRīga
252.  Geste AndisVVSK Noskrien
Jelgava
253.  Gierkena LeldeSRīga
254.  Gintere IngaSRīga
255.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
256.  Girgensons JānisVSK Metroons/ Nike
Dobele
257.  Giruckis RomānsVRīga
258.  Gjačs EdgarsVSPORTLAND
Gulbene
259.  Glušņevs DidzisVSK Biksti/VSK Noskrien Rieksti
Rīga
260.  Golubevs MihailsVRīga
261.Gomez-Jara MarianoVBadajoz
262.Gomez-Pena JuanVCADIZ
263.Gonzalez-Garcia AlejandroVBadajoz
264.  Gorbunova SandraS40Riga
265.  Gorškovs IgorsV40NRC Jelgava
Jelgava
266.Gragera AntonioV40Badajoz
267.  Graudiņa InaSVSK Noskrien
268.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
269.  Grecuhina KarinaSOMD
Rīga
270.  Greiškāne DaigaS40SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Jelgava
271.  Grickevica OlgaS50I LOVE RUNNING
Rīga
272.  Grickus DaigaSSK Tērauds/Nike/Sportland
Rīga
273.  Grigorijevs JegorsVJelgava
274.  Grīnbergs MārisV40SmukiSportot
Rīga
275.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
276.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
277.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
278.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
279.  Gruberte ZaneS40Rīga
280.  Grunckis ErlensV40Valmiera
281.  Grunte MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
282.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia 3
283.  Gruševs SalvisVSkriešanas Akadēmija
Rīga
284.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
285.  Gudeļonoks VladimirsVJelgava
286.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
287.  Gudēvics-Liepiņš JurisVVSK Noskrien
288.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
289.  Gulbis KarlisVRiga
290.  Guļkeviča JutaSVSK Noskrien
Dagda
291.Gurchak SergiiVKyiv
292.  Gusakova AnnaS
293.  Gutāns EdmundsVRēzeknes 5. vidusskola
Rēzekne
294.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
295.  Gutnika LīgaS40Jelgava
296.Guzman-Torreno AlvaroVArroyo de la luz
297.  Ģīrupnieks ĢirtsVpiktie opji
Jelgava
298.  Hamandikova NatalijaSRiga
299.  Hartmane DaceS40individuāli
Talsi
300.  Heinsbergs KristapsVSPORTLAND
Jūrmala
301.  Heringa MartaSSPORTLAND
Liepāja
302.Hernandez-Sosa Jose-ManuelV40Badajoz
303.  Holmanovs AleksandrsV40
304.Horcas-Pozo Jose-AntonioVBadajoz
305.Ibanez-Sanchez Jose-ManuelVplasencia
306.  Ieleja AgraS40Rīga
307.  Ielejs KārlisV40Rīga
308.  Iesalnieks AugustsVRīga
309.  Iesalnieks KasparsVRigA
310.  Iklāvs JānisVOgre
311.  Indriksons IntsVSalaspils
312.  Indriksons RenārsVPATRIA NUTRITION
Jelgava
313.  Iodzevičs ĒvaldsVJelgava
314.  Irbe LīgaSTalsi
315.  Ivanova JolantaSVSK Noskrien
Piņķi
316.  Ivanovs SandrisVRīga
317.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
318.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
319.Jakubik PiotrV4031 BLT
Poznan
320.  Janīte IlvaSValmiera
321.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
322.  Jansone IlzeS40Ādaži
323.  Jansone LīgaSSK Metroons/ Nike
Rīga
324.  Jansons AndrisV50VSK Noskrien
Saulkrasti
325.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
326.  Jansons ValērijsV40Jelgava
327.Janusauskas IrmantasV40Klaipeda
328.Janusauskas IrmantsV40Klaipeda
329.  Januša AnitaS40Kuldīga
330.  Janušs MārcisV40Kuldīga
331.Jara-Uribe DiegoVSarrazin & Asociados
Santjago
332.Jegorovs IgorsVJaunolaine
333.  Jēkabsone ZaneSSaldus
334.  Jemeļičevs VasilijsVI LOVE RUNNING
Rīga
335.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
336.  Jevsejčika IneseSMARATONA KLUBS
Ventspils
337.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
338.  Jevtuhs MareksVSPORTLAND
Rīga
339.  Joce LudmilaS50Matisons Runner`s Club
Turlava
340.  Judkins AleksandrsVRiga
341.  Jurāns KasparsVRīga
342.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
343.  Jurevics AinisVBauska
344.  Jurševica LīgaSzakitis_bizotajs
Jelgava
345.  Jurševskis JānisVjelgava
346.  Juvčenko OksanaSLiepāja
347.  Kabaļina ElīnaSIecava
348.  Kaibagarovs DenissVRiga
349.  Kaimiņš KristapsVAdidas
Ogres novads
350.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
351.  Kalnbērzs KasparsVPATRIA NUTRITION
Rīga
352.  Kalniņš JānisVVSK Noskrien
Rīga
353.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
354.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
355.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
356.  Kalns EgilsVJelgava
357.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
358.  Kaļiņins PēterisV40Moller Auto Ventspils
Jūrmala
359.  Kanbergs SandisVSK Brīvsolis
Tukums
360.  Kāns MārtiņšVLāsma ZTF
Rīga
361.  Kāpiņa IngaS40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
362.  Kāpiņš ArtursV40VSK Noskrien
Rīga
363.  Karale LieneSnav
Rīga
364.  Kārkliņa EvitaSJelgava
365.  Kārkliņa IlvaS40Sigulda
366.  Karols MārtiņšVRiga
367.  Kaspere ZaneSBauska
368.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
369.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
370.  Kažemāka AnitaSAdidas
Preiļi
371.  Kenklis KārlisVZS 52.BN
Jelgava
372.  Kiesners KasparsVJelgava
373.  Kirilova VivianaS40SPORTLAND
Rīga
374.  Kiršteina MontaSĀdaži
375.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
376.  Kleinberga-Karsa GundaS40VSK Noskrien
Rīga
377.  Klucis ValtsV50Bigbank
Rīga
378.  Kļaviņš JurisV50Jelgava
379.  Kļaviņš UldisVVSK Noskrien
Sigulda
380.  Kļaviņš ValdisV40Magnen
Rēzekne
381.  Kļavnieks VladimirsV60Rīga
382.  Kļimovs SergejsV40Rīga
383.  Knets JānisVAccenture Latvia 1
Liepāja
384.  Knopkens DāvisVBRV
Rīga/Saldus
385.  Kokina MārīteS
386.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
387.  Koks MārtiņšV
388.  Kolužs JānisVDa-Marathon
Daugavpils
389.  Kondrāte ElīnaSCido
Rīga
390.  Kondratienė RomualdaSStadija
Šiauliai
391.  Kondratjeva JevgēnijaSJelgava
392.  Kopasova JelenaSda-marathon
Daugavpils novads
393.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
394.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
395.  Korabo OlgaSOK
Riga
396.  Kore IvarsV40Talsi
397.  Koreckis AndrejsVJelgava
398.  Korneja InetaS40VSK Noskrien
Rīga
399.  Košinskis KristiānsVLATTELECOM
Rīga
400.  Kovaļevska DaceSSK Ozolnieki A
Ozolnieki
401.  Kowalski GrzegorzV31
Poznań
402.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
403.  Kozhevnikov ValeriiVAccenture
Rīga
404.  Krampe JānisVSPORTLAND
Rīga
405.  Kraslovskis RaitisVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
406.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
407.  Krastiņa DitaSKaķīškalns
Sigulda
408.  Krauklis AinārsVwww.balticwedding.lv
Jūrmala
409.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
410.  Krieva IvetaS40Krievi
Allaži
411.  Krievāne EvitaS
412.  Krīgers DidzisV60valmiera
413.  Kristapsone AgateSPATRIA-Mmēbeles
Liepāja
414.  Kristiansone OfēlijaSRīga
415.  Kristiansons HokansVRīga
416.  Krištaponyte EgleSVėtrungė
Klaipėda
417.  Krivko DmitriyVJelgava
418.  Krūklis AndrisVBišulācis Bulmeisters
Mālpils
419.  Krumholca EvisaSLangstiņi
420.  Krūmiņš MareksVJelgava
421.Krūmiņš NiklāvsVSK Katrīna
Kuldīga
422.  Kubraks SergejsV40VSK Noskrien
423.  Kudlāns KristapsVRīga
424.  Kufal LiamVCape Town
425.Kugenieks KristersVriga
426.  Kuģis RalfsVKocēni
Kocēnu nov.
427.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Jelgava
428.Kukulskis MantasVHerbalife
Mažeikiai
429.  Kumpiņš AinārsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
430.  Kūms SandisVjelgava
431.Kurkiewicz RadoslawV401 RWT
POZNAN
432.  Kursišs KasparsVBIGBANK
Rīga
433.  Kuzmenko ViktorijaSJelgava
434.  Kuzmins SergejsV50SK MAGNEN
Rēzekne
435.  Kvasovs KonstantinsV
436.  Kveders GatisVVSK Noskrien Rieksti
Rīga
437.  Ķēpulis ArnisV
438.  Ķerubiņš ValdisV40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
439.  Ķikulis JurģisVKukainīši
Jelgava
440.  Ķirse GunaSJelgava
441.  Labinska BeāteS40Rīga
442.  Lācāne MontaSVAS "Latvijas gaisa satiksme"
Rīga
443.  Laganovskis JānisVVSK Noskrien
Jūrmala
444.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
445.  Lagzdiņš JānisVKRASTMALI.LV
Dunalka
446.  Lagzdiņš UģisV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
447.  Lāma DaceSRīga
448.  Lankups EdgarsVSK Metroons/ Nike
Rīga
449.  Lapiņa LauraSJelgava
450.  Lapiņa MartaSRiga
451.  Lapsa GvidoV50
452.  Lapsiņš JānisVRīga
453.Larios-Leon EmilianoVBadajoz
454.Laskevičs ValentīnsVJelgava
455.Laso-Rodriguez Cristo-ManuelVBadajoz
456.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
457.  Lauva SigneS50Rīga
458.Lazaro MarioV40san sebastian
459.  Lazda MareksVRīga
460.  Leimanis JānisV40Rīga
461.  Leitlande LigitaS40Jelgava
462.  Leja AndrisV40Ziemeļkurzeme OK
Talsi
463.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
464.  Lejasmeiers GintsV50Matisons Runner’s Club
Liepāja
465.  Lelis EdgarsVKārsava
466.  Lepse KristianaSSPORTLAND
Rīga
467.  Leus ViktorijaSRiga
468.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
469.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
470.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
471.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
472.  Liepa ZentaSRīga
473.  Liepiņš VilnisV60CSC
Carnikava
474.  Liepkauls KārlisV40SK Tērauds
Rīga
475.  Limanāns DainisVVSK Noskrien Rieksti
Biksti
476.  Linde GintsV40Iecava
477.  Lisickis AleksandrsVI LOVE RUNNING
Rīga
478.  Lisovskis KasparsVJelgava
479.  Livčāns KasparsVIkšķile
480.  Logins ArtisVRekova
Balvi
481.  Lorence AgneseSJelgava
482.  Lubejs AndrisV40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Tukums
483.  Ludriks AndrisV40VSK Noskrien Rieksti
Rīga
484.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
485.  Lujāns EdgarsVLabi būs!/VSK Noskrien
Bauska
486.  Lukins AndrejsVRīga
487.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
488.  Lunts ArmandsV40VSK Noskrien
Rīga
489.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
490.  Ļvovs SergejsVRīga
491.Macias-Delgado Jose-DomingoVCalamonte
492.Macias-Munoz SergioVAdazi
493.  Mačevskis AndrisV40Jelgava
494.  Mačtama DanaSMatisons Runner`s Club
Ventspils
495.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
496.  Magone KristapsVMeridiāns
Cēsu raj.
497.  Majsner GrzegorzV31BLT
POZNAN
498.  Malacanovs AivarsV40
499.  Mālniece RutaSRiga
500.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
501.  Maņkovskis NikolajsV40Daugavpils
502.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
503.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
504.  Markševics EdgarsV
505.Martinsens ArvisVRīga
506.  Martinsons ElmārsV40Rīga
507.  Masiulis ImantasVVOLVERE RUN
Vilnius
508.  Maskala SvetlanaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
509.  Maslobojevs SergejsVRiga
510.  Matvejevs RodžersVJelgavas KC
Jelgava
511.Mazurek MiroslawV4031BLT
POZNAN
512.  Mazurs KārlisVVSK Noskrien
Jūrmala
513.  Medeikis AlgirdasVBėgimo klubas
Šiauliai
514.  Medne LīvaSVSK Noskrien
515.  Medvedevs VitalijsVI LOVE RUNNING
Rīga
516.  Meiere IevaS40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
517.  Meiers RainersV50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
518.  Meijere IevaSOgre
519.  Meijere IlzeSPATRIA-Mmēbeles
Rīga
520.  Meijere IlzeSPATRIA Mmēbeles
Rumbula
521.  Meilerts AgrisV40
522.  Meištininkas GintarasV40Inginta
Mažeikiai
523.Meitalovs JurijsVBlueOrange
Rīga
524.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
525.  Melbardis JanisVI LOVE RUNNING
Rīga
526.  Melihova JekaterinaSRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
527.  Melne IlgaSSPORTLAND
Rīga
528.  Melngailis ArvilsVRiga
529.  Mesters JānisV40Folkmaņi
Jelgava
530.  Mēters DainisV40Jelgava
531.Mickevics MaksimsVRiga
532.Mielcarek ArturV4031 blt
Poznań
533.  Mihailova ZaneSRiga
534.Mihailovs IgorsVSabile
535.  Miķelsons AndisV40vidrizi
536.  Miķelsons MārtiņšV40 www.lmp.lv / VSK Noskrien/Matisons Runner’s Club
Rīga
537.Milasauskiene GitanaSStadija
538.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
539.  Millers MārisV40MM STUDIJA
Rīga
540.  Miņins AinārsV40HK
VIĻAKAS NOV.
541.  Mironova JeļenaSLīvānu VK
Līvāni
542.  Misāne RandaSLiepāja
543.  Misius VilmantasVSiauliai
544.Miss SamantaSRiga
545.  Mitrošenko VladislavsVRīga
546.  Moisejevs JurisVJūrmala
547.Morcillo-Parejo Francisco-JoseVBadajoz
548.  Morgunovs IgorsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
549.  Mortuļevs AleksandrsVVAS "Latvijas gaisa satiksme"
Rīga
550.  Mudrova LieneSAUCE
Auce
551.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
552.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
553.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
554.  Naglis ValdisV
555.  Namnieks MārtiņšVJelgavas Krekli
Jelgava
556.  Neimande LeldeSSPORTLAND/NIKE
557.  Nekrašas NerijusV40Vilnius
558.  Neško EgitaSSkriešanas Akadēmija
Ķekava
559.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
560.  Nikitenko IlyaV
561.Nikolajevs PēterisVJelgava
562.  Nolle JānisV40Rīga
563.Novads KristapsV40Saldus
564.  Novika IngaS40ALOJA-STARKELSEN
rīga
565.  Noviks AgrisVLeax Baltix
Rīga
566.  Noviks IvarsV40LATTELECOM
Rīga
567.  Ņilovs ValdisV40Filter
Ogres novads
568.  Odziņš DāvisVOdziņas
Riga
569.  Olšteins JānisVDobele
570.  Ondža DiānaSRīga
571.  Orga BaibaSRīga
572.Ortega SergioVTaliga
573.Osis RinaldsVOgre
574.Osorno-Cruz AndresVBadajoz
575.  Osovija JelizavetaSSPORTLAND
Rīga
576.  Ostelis MārisVVSK Noskrien
Jelgava
577.  Oševerovs KonstantinsVLattelecom
Rīga
578.  Ozerovs KonstantīnsVRīga
579.  Ozers JānisV50Jelgava
580.  Ozola EvitaSVSK Noskrien
Bauska
581.  Ozoliņš GunārsVSPORTLAND/NIKE
582.  Ozoliņš JānisV40VSK Noskrien.
Saldus
583.  Ozoliņš JurisVRīga
584.  Ozoliņš SandrisVSPORTLAND
Rīga
585.Ozoliņš UldisVKuldīga
586.  Ozols JānisVRīga
587.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
588.  Paeglītis EdgarsVRīga
589.  Paisums AndrejsV
590.  Pakārklis MārisV40SK Metroons/ Nike
Rīga
591.Palacios-Herrera FranciscoVBadajoz
592.Palomino-Benitez JacoboVVALENCIA
593.  Pastars TomsV30draugi.lv/VSK Noskrien
Jaunmārupe
594.  Paškovskis OļegsVRīga
595.  Patmalniece VitaSJelgava
596.  Patmalnieks KasparsVAlpu Jumti
Jelgava
597.  Pauča LindaSSPORTLAND
Brocēni
598.  Pauniņa MaijaSRīga
599.  Pelēce IlzeS50SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Ozolnieki
600.  Peļņa GuntisVSK Magnen
Rēzekne
601.  Perevoznikova NatalijaSI love running Riga
Riga
602.  Pērkons DāvisVSwedbank
Rīga
603.  Pētersone LauraSVSK Noskrien
Kocēnu novads
604.  Pētersone MaijaSMARATONA KLUBS
Ventspils
605.  Pētersone VinetaS40VSKnoskrien
Rīga
606.  Pētersons GundarsV40Fortum
Jelgava
607.  Pētersons JurisV40Rūjiena
608.  Pētersons KasparsVVSK Noskrien
Kocēnu nov.
609.Petraitis TomasVKauno Maratono Klubas
Kaunas
610.  Petrov AleksandrV60Kentawr
Welikij Nowgorod
611.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
612.  Petrovs JurijsVRīga
613.  Petrovs NikolajsV50LUDZA
Ludza
614.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
615.  Pikšens AgrisV
616.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
617.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Gulbene
618.  Pilskalns KristapsVGentlemens Club
Alūksne
619.  Platā SandraS40Jelgava
620.  Plavgo RaimondsV
621.  Plešanovs AndrejsVJelgava
622.  Poikans RitvarsVSmuki Sportot
Cesis
623.  Poiša IvetaSJelgava
624.  Pojonisevs RuslansVRiga
625.  Porietis JurisV40SIA Joker Ltd.
Rīga
626.  Pormanis KrišjānisVMenky
Rīga
627.  Potrubeiko TatjanaSRiga
628.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
629.  Pranka DāvisVJelgava
630.  Priedininkaite VaidaSVOLVERE RUN
Vilnius
631.  Prielgauskas SauliusVPenki Kalnai
Mažeikiai
632.Proszowski JaroslawV4031BLT
POZNAN
633.  Pūcītis GatisVSwedbank / Lī Sporta klubs
Mārupe
634.Pudlo KamilV31BLT
POZNAN
635.  Pūga MārtiņšVLATTELECOM
Rīga
636.  Pundors NaurisVJelgava
637.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
638.  Pūpols JānisV
639.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
640.  Puris Tomass-DenielsVSusurs
Jelgava
641.  Putāne LindaSRiga
642.  Pužulis RolandsVSPORTLAND
Madona
643.  Pužulis SandisVRīga
644.  Radziņš SandisVRīga
645.  Raits SandisVJelgavas novads
646.  Ramonas NerijusVTelšių Raj
647.  Rancāne KristineSVanaga zobārstniecības klīnika
Rīga
648.  Rasa HelmutsVSPORTLAND
Saldus
649.Rauseo-Cabrera MaylinSAdazi
650.  Rečs ĀrisVRīga
651.  Rēders AndrisVRēderu banda
Tīraine
652.  Redisons JurisV40Tērvetes dabas parks
Tērvete
653.  Reinicāne GuntaSJelgava
654.  Reinolds AivisV40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
655.  Reinolds MārisVLattelecom
Jelgava
656.  Rencis AinarsV50PaBaso.lv
Valmiera
657.  Rezgale ArtaSSporta klubs Sigulda
Sigulda
658.  Rimkus AurimasVStadija
Šiauliai
659.  Rjabuha AnastasijaSRīga
660.  Roberts AndrisVLLU ITF
Jelgava
661.  Rocēns ValdisV40Zemgale
Zemgale
662.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
663.Rodriguez-Manzano Manuel-JesusVLa Roca de la Sierra
664.Rodriguez-Paniagua AneudisVSAN SEBASTIAN
665.  Roga KristīneSVONDARSOUN; VSK Noskrien
Rīga
666.  Roga RaimondsVR komanda
Jelgava
667.  Rogāle AijaS40Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
668.  Rojus LaimonasVGreenteam
Siauliai
669.  Romanovska JanaSZemgales Ziņas
Jelgava
670.  Ronimoiss AndrisVInov8 / OSveikals.lv / Rieksti
Cēsis
671.  Ronis RaimondsVJelgava
672.  Rove DaigaSindividuāli
Dobele region
673.  Rozenbahs RobertsVVSK noskrien
Ozolnieki
674.  Rozenberga DaceS
675.  Rozenbergs MārtiņšVKSMR FITNESS
Rīga
676.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
677.  Rozentālbergs AndrisVRīga
678.  Rozentāls ValdisV40Ziepniekkalns
Rīga
679.  Rozis RobertsV40Rīga
680.  Rozīte ElīnaSROMAT FOREST
Jelgava
681.  Rozīte LailaSJelgava
682.  Rube-Šteinharde LīgaS2 Šteinhardi skrien
Jelgava
683.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Pļaviņas
684.Rubio-Duran Juan-CarlosV40badajoz
685.  Rublis AigarsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
686.  Rūdulis NaurisV40Brīvsolis
Tukums
687.  Rudzītis EdgarsVDHL Latvia
Jelgava
688.  Ruģelis MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
689.  Rūja KristīneS40Sk Sigulda
Sigulda
690.  Rumbenieks KasparsVJelgava
691.  Rumpe MārisVRīga
692.  Runčs NormundsVOGRE
Ogre
693.  Rusiņa LīgaSPreiļi
694.  Rūtenbergs AigarsVAizpute
695.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
696.  Sabājevs SandisVSPORTLAND
Valmiera
697.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
698.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
699.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
700.  Salenieks AigarsV40Preiļi
701.Salmiņš KasparsVDobele
702.  Saluveer JoonaVOmniva
Riga
703.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
704.Sanchez DeograciasVTRIATLON PACENSE
BADAJOZ
705.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
706.Sartorello-Varela DanielVmadrid
707.  Saukums JānisVBigbank
Rīga
708.  Saulgriezis RaivoVSPORTLAND
Bauska
709.  Saulīte InetaS40Bigbank
Rīga
710.  Saveļjevs ViktorsVVSK Noskrien
711.  Savitska JustīneSRiga
712.  Sējējs MārtiņšVLiepāja
713.  Selivanovs AleksandrsVRīga
714.  Semjonova GunaSVentspils
715.  Seņko IgorsVVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
716.  Serdants RaimondsV50Kuldīga
717.  Seremetjeva-Grudule MarinaSMARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
718.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
719.Sharanhovich PiotrVREGION
Naroch
720.Shuklin SergiiVTopRunners
Kyiv
721.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
722.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
723.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
724.Silva-Rivera FelixVBADAJOZ
725.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
726.  Siminaitis DāvisVCēsis
727.  Sinkēviča IlvaSJelgava
728.  Siņicins KristsVSPORTLAND/NIKE-Liepāja
729.  Sirmā SanitaSPanatta
Rīga
730.  Sivko AntonijsV40Ventspils
731.  Skalberga SimonaSSPORTLAND
Rīga
732.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
733.  Skulte AgrisVRīga
734.  Slobodcikovs JegorsV------
Olaine
735.  Smane EvijaSValka
736.Smans GundarsVValka
737.Smans SandisVJelgava
738.  Smikarste ZaigaSSPORTLAND
Rīga
739.Smirnow AndrewVnone
Pskow
740.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
741.  Soročenkovs ArtūrsVSPORTLAND/NIKE
742.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
743.  Sparāne Sanita-IevaSSPORTLAND
Preiļi
744.Spruksts EdgarsVindividuāli
Jelgava
745.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
746.  Standzenieks MārcisV40MARATONA KLUBS
Liepāja
747.Statkus AlbinasV40PENKI KALNAI
Mazeikiai
748.  Stonkus SandraSJelgava
749.  Straukmanis JānisVEuronics
Rīga
750.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
751.  Strautnieks SalvisV40Saulkrasti
752.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
Rīga
753.  Strižko VjačeslavsVMaxima Latvija
Rīga
754.  Strogonovs SergejsV40Ādaži
755.Strukov EvgeniiVŻuk-biegacz Gusev Gumbinnen
Gusev
756.  Stundiņa IlzeS
757.Suarez DanielVBadajoz
758.  Sukonovs RobertsVGentlemens Club
Rīga
759.  Sultanovs EdgarsVRiga
760.  Suveizda ElenaS40Ropažu novads
761.  Suveizda ImantsV40Da-marathon
Daugavpils novads
762.  Svetiņina ZaneSRīga
763.  Svikle KarīnaSPANATTA
Rīga
764.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
765.  Šaučikovas DainiusV40Šiauliai Stadija
Šauļi
766.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
767.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
768.  Šika KatrīnaSAtlētika
Jelgava
769.  Šilo VitālijsVJelgava
770.  Šimanovskis VoldemārsVŽīguru MRS
Viļaka
771.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
772.  Širaks RaivisV40Jelgava
773.  Šits ArtūrsVRīga
774.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
775.  Šķute JolantaSSPORTLAND
Ventspils
776.  Šmite RenāteSLielvārde
777.  Šmits ArtisV40Rīga
778.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
779.  Šņoriņš JānisVSPORTLAT
Talsi
780.  Šornikovs ValentīnsVMaritime Sport Community
Riga
781.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
782.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
783.  Štalte LieneSMoller Auto Ventspils
Jūrmala
784.  Šteinhards ValdisV2 Šteinhardi skrien
Jelgava
785.  Šterna AigaSSPORTLAND
Rīga
786.  Štotaks RaitisVŽīguru MRS
Žīguri
787.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
788.  Šubrovska IneseS40Moller Auto Ventspils
Ventspils
789.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
790.Tabares-Alba Yorby-FernandoVSan Sebastian
791.  Tālums ArmandsVVeikals Maratons & Asics
Bērvircava
792.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
793.Tellez-Mutis JorgeVSAN SEBASTIAN
794.  Tene IrbeSSPORTLAND
Rīga
795.  Tihomirova ĻubaSVSK Noskrien
Rīga
796.  Tihonovs AivarsV40Mikroķirurģijas centrs
Rīga
797.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
798.  Timbors JānisVNovators
Jelgava
799.  Timma ArnoldsVGulbene
800.  Timofejeva KristīneSK2+
Sigulda
801.  Tohters AigarsVSaulkrasti
802.  Tohvs RaimondsV40vsk noskrien
Riga
803.  Tomels ViestursV40Lapmežciems
804.  Tomsone AinaSLLU ITF
Jelgava
805.  Tomsone SigneS40Rīga
806.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
807.Torres-Bermejo MercedesSBadajoz
808.Torres-Roncero RicardoVcilleros
809.  Treilone AgneseSRīga
810.  Treulande NatālijaSVSK Noskrien
Ventspils
811.  Trūlis ModrisVLipuški
812.  Tsaregorodtseva AnnaSI LOVE RUNNING
Rīga
813.Tupmacis IlmārsV40Windows Factory
Smiltene
814.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/Nike/Sportland
Aiviekste
815.  Ulanova ZandaSVeikals Maratons & Asics
Jūrmala
816.  Ulmanis IntsV40IK Auseklis
Vecumnieki
817.  Ulmanis ValtsVAuseklis
Vecumnieki
818.  Uļģis DāvisVizturiba.lv
Ikšķile
819.  Umanska MarijaSZOORBAGAN
Rīga
820.  Upans KasparsV40SPORTA KLUBS WENDI
Cēsis
821.  Upenieks IvarsV50-
Feimaņi
822.  Upenieks NormundsV40SK Tērauds
Ādaži
823.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
824.  Ūsele DaceSSaldus
825.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
826.  Ušackis JurisV40Vālodzes
827.Vadeisa ArtursVjelgava
828.  Vagals VadimsVFinal Surge
Daugavpils
829.  Vaicjanoks ArtisVCF Jelgava/MNL
Jelgava
830.  Vaičius KestutisV40SK Vėtrungė
Klaipėda
831.  Vaitaite SanitaSJelgava
832.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
833.Valderas-Ibanez CesarVBadajoz
834.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
835.  Vaļceva AnnaSI love Running
Riga
836.  Vaļulis AivisVVSK Noskrien
Daugavpils
837.  Vanags NilsV40PANATTA
Rīga
838.  Vancāne LauraSSK Tērauds
Ķekava
839.  Varakājs DāvisVSPORTLAND
Rīga
840.  Vārpiņš AndrisVMatisons Runner’s Club
Vārve
841.  Vasile MontaS50Liepāja
842.  Vasiljevs IgorsVEuronics
Rīga
843.  Vasiļjeva MarijaSVSK Noskrien
Rīga
844.  Vasiļjevs IgorsVBeverīnas nov.
845.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
846.  Vecvanaga VitaSPANATTA
Rīga
847.  Veics RobertsV
848.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
849.  Veidenbauma ZaneSRiga
850.  Veinbergs DidzisVValmiera
851.  Veipāns AgrisV50Maratona klubs
Cēsis
852.  Veipāns ValtersVPriekuļi
853.  Veipāns VarisV50Priekuli
854.  Veiss AndrisVTRI Family
Jelgava
855.  Vējiņš AndrisVSwedbank
Rīga
856.  Vērmels ArnisV50s/k Ozolnieki
Jelgava
857.  Vernera JustīneSRīga
858.  Verza UģisV
859.  Vēsma ĢirtsV60Rīga
860.  Videmanis MārisVMežsusuri
Ogre
861.  Vidiņš GundarsVValmiera
862.  Vīgants EmīlsV
863.  Vīksne KārlisVVeikals 42km/Saucony
Cēsis
864.  Vīksne KasparsVVeikals 42km/Saucony
Cēsis
865.  Vilemsons MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
866.  Vilks IntsV40Rīga
867.  Vilmanis JānisVJelgava
868.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien
riga
869.  Vilūns RaivisVRīga
870.  Viļuma GintaS
871.  Viļums RobertsVOgre
872.  Viļumsons ErvīnsVSigulda
873.  Višķers JānisVSPORTLAND/NIKE
874.  Vītiņš JānisVRieksti
Riga
875.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia 2
Riga
876.Voldiņa SandraSHUGO
Rīga
877.  Volkovs UģisV
878.  Wojcik MaciejVHajnówka
879.  Zagorska AnitaSOgre
880.  Zālīte ElīnaSJelgava
881.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
882.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
883.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
884.  Zaļkalns KristapsV
885.  Zariņš DāvisVRīga
886.  Zēbergs AinarsV40VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
887.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
888.  Zeidmanis AndisVAdventureLab.lv
Jelgava
889.  Zeltzaķe VitaSLī Sporta klubs
Ventspils
890.  Zeļenkova KristīneSValmiera
891.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
892.  Zemturis MārtiņšVKSMR FITNESS
Rīga
893.  Zenfs KārlisVJelgava
894.  Zīberga BaibaSBuzi-Bazi
Jūrmala
895.  Ziediņa IevaSRīga
896.  Ziemele DaceSSPORTLAND
Rīga
897.  Ziemelis KristapsVRīga
898.  Zihmanis KasparsV402
Jelgava
899.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
900.  Zimackis ViestursVRīga
901.  Zivarts SandisVVAS "Latvijas gaisa satiksme"
Rīga
902.  Zīverte AgateSPaula Stradiņa KUS
Rīga
903.  Zīverte ElīnaSLiepājas Tenisa sporta skola
Liepāja
904.  Zīverts ElansVLiepāja
Liepāja
905.  Zolotuhins ArnoldsVRīga
906.  Zonenbergs RaivisVJelgava
907.  Zubovs SergejsVValmiera
908.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
909.  Zvaigzne IevaSRiga
910.  Zvaigzne OskarsV40ZVAIGZNES
Jaunmārupe
911.  Zvaigznīte LitaS40Rīga
912.  Zviedris IvarsVJelgava
913.  Zvirbule ZaigaS50VSK Noskrien
Rīga
914.  Zvjagintsev DmitriVPROFIL
Marupe
915.  Žodziņš AigarsV50Ezere
916.  Žuburs DainisV40Maratonaklubs
Dunalka
917.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava
918.  Žuselis VitālijsVBINITEX
Daugavpils

Jelgava, skrējiens 10-12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa EvaSN20Bauska
2.  Āboliņš AndrisVN50
3.  Ābols JānisVN30PaBaso.lv/ Vsk Noskrien
Madona - Rīga
4.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
5.  Actiņš MatīssVN20Jelgava
6.Adamenko AntraSN20ragaciems
7.  Adamovičs MārcisVNJPreiļu kraukļi
Preiļi
8.  Adamovičs-Rāts JānisVN60Ozolnieki
Jelgava
9.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
10.  Aģe ElīnaSN20STK
Valmiera
11.  Aire GunaSN20Jelgava
12.  Aksenoks KasparsVN40Riga
13.  Aksenoks KristapsVNJRiga
14.  Aleckis NormundsVN40Aizputes nov.
15.  Alpe NiklāvsVNJRīga
16.  Alvydas JanutisVN40Kasciukai
Kelme
17.Amstere-Zelgalve AgneseSN30Jelgava
18.  Amsters JānisVN20Jelgava
19.  Andersone LaumaSN20Riga
20.  Andersons JānisVN20Swedbank
Rīga
21.  Andersons MārtiņšVN20Rūgstošo nedrīkst
Rīga
22.Andriuskiene AldonaSN50Penki kalnai
Mazeikiai
23.  Andruška GintarasVN40ZAIZAI
Šiauliai
24.  Anisimovs DainisVN20Accenture Latvia 2
Rīga
25.  Anitena AigaSN40Jelgava
26.  Anitens UldisVN40Jelgava
27.  Āns KristapsVN30MNL Jelgava
Jelgava
28.  Anševica LauraSN30Rīga
29.  Anševics EdgarsVN30Rīga
30.  Anševics RaitisVN30Jelgava
31.  Antons MareksVN30Valmiera
32.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jūrmala
33.  Apinis AlfrēdsVNJVeikals Maratons/Asics
Rīga
34.  Apinis EdgarsVN30PATRIA-Mmēbeles
Lapmežciems
35.  Arāja LauraSN20Jūrmala
36.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
37.  Ārniece IlzeSN30Accenture Latvia 1
Rīga
38.  Arnītis ArtūrsVN40Jelgava
39.  Ārone MarikaSN20Liepāja
40.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
41.  Auziņa SabīneSN30Talsi
42.  Azondenis DariusVN40Skuodas
43.Ažondeniene JolantaSN30Skuodas
44.  Ažondenis DariusVN40Lietuva
45.  Babre ElgaSN40Ādaži
46.  Badaeva AnnaSN20Jelgava
47.  Bairaševskis ValerijsVN20SK Tērauds
Riga
48.  Balandiņa-Eklone LauraSN30Ventspils
49.  Balode ElīnaSN20Rīga
50.  Balode IneseSN40Kekava
51.  Balodis DāvisVN20Jelgava
52.  Balodis JānisVN20Jelgava
53.  Baltiņa MairitaSNJJelgava
54.  Baltrūna AnitaSN30Jelgava
55.  Baļejeva-Lapiņa AllaSN30Jelgava
56.  Banders JānisVN30Jelgava
57.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
58.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
59.  Baranovskis ValērijsVN40Daugavpils
60.  Barkanova DiānaSN20AM Dojo
Dagda
61.  Barkāns KārlisVN20
62.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
63.  Batņa UnaSN20Jelgava
64.  Bebrišs RobertsVN40RĪGA
65.  Beimo GintaSN20SPORTLAND
Bauska
66.  Beleviča JolantaSN40Ogre
67.  Belevičs JēkabsVNJOgre
68.  Belousova AgateSN20SIA Joker Ltd.
Rīga
69.  Belovs AinārsVN20Cloud Enterprise Systems
Jelgava
70.  Bendzika IlvijaSN30Rīga
71.  Benga ElīnaSN30Rīga
72.  Bēniņa IngaSN30Rīga
73.  Berežnojs LeonardsVN20Rāmava
74.  Berga EvitaSN30
75.  Bergmanis EdgarsVN30Ozolnieki
76.  Berķis MārisVN30pulsometrs.lv
Rīga
77.  Bernharde BeatriseSNJJelgava
78.  Bernikovs VadimsVN30Jelgava
79.  Berševica UndīneSN20Rīga
80.  Bērziņa IvetaSN30Rīga
81.  Bērziņa KatrīnaSN30SPORTLAND
Mārupe
82.  Bērziņš ArnisVN40Bērziņi
Rīga
83.Bērziņš MārisVN20Saldus
84.  Biezuma GitaSN40Rīga
85.  Bikse EdgarsVN20Rīga; Rēzeknes nov.
86.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
87.  Bilde DonātsVN20VONDARSOUN
Rīga
88.  Birģelis JānisVN50Rīga
89.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
90.  Birzmale DaceSN40Jelgava
91.  Bišere MonikaSN20Jelgava
92.  Bišers JānisVN30Jelgava
93.  Bite RūriksVN60Babītes sp.k.
Rīga
94.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
95.  Blaus OskarsVN30Jelgavas Sporta servisa centrs
JELGAVA
96.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
97.  Blumbergs Ričards-TomassVNJJelgava
98.  Bočkovs DenissVN30SPORTLAND
Rīga
99.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
100.  Boiko KirilsVN30
101.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
102.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
103.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
104.  Bome KristaSN20Jelgava
105.  Bondarenko JevgeņijsVN20Fiksie pulverīši
Jelgava
106.  Bondarenko SergejsVN20Jelgava
107.  Bondarevs AndrejsVN40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
108.  Bondars TomsVN20
109.  Borisova AļonaSN20Olaine
110.Borisova ValērijaSN20Jelgava
111.  Borisovs IvarsVN30Jelgava
112.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
113.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
114.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
115.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia 3
116.  Bože IngusVN30Jelgava
117.  Brakovskis JānisVN30Jelgava
118.  Bramberga DainaSN30Ogre
119.  Braunfelds UvisVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
120.Breikšs ArvisVN40Rīga
121.  Bresskis AndrejsVN20Jelgava
122.  Broka Diāna-ViktorijaSN20Cēsis
123.  Brokāne AnnaSN20Solis Dabā
Rīga
124.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
125.  Brokans AivarsVN30Jelgava
126.  Brokāns JānisVN20Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
127.  Bruners KristapsVNJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
128.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
129.  Bruzgule DaigaSN40SK Katrīna
RĪGA
130.  Buko DanielsVN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
131.  Bulāns JānisVN30SPORTLAND
Baloži
132.  Buližko KarolinaSNJJelgava
133.  Bullītis MārtiņšVN20SPORTLAND
Rīga
134.  Bunkus ArikaSN40IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
135.  Buša SantaSNJJelgava
136.  Bušmane DanaSN20
137.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
138.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
139.  Bušs AndrisVN30Rīga
140.  Butāne IlzeSN30Rīga
141.Butkus-Putina EvijaSN30Jelgava
142.  Caics EdgarsVN30Rīga
143.  Caics JānisVN60---
Rīga
144.  Caune IlzeSN30Jelgava
145.  Cēbere IngijaSN20Saldus boksa klubs
Saldus
146.  Cēberis EgilsVN20Saldus Boksa klubs
Saldus
147.  Ceriņa KarīnaSN30ASI Ski-box
Ādaži
148.  Ceriņš DidzisVN50MARATONA KLUBS
Valmiera
149.  Chircop MartinVN50ST JULIANS
ST JULIANS
150.  Cīrulis LeonsVN40Tukums
151.  Cirvelis EdgarsVN20Riga
152.Čābūts RuslansVN30Jelgava
153.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
154.  Čerņavska LauraSN20Jelgava
155.  Čoiča RasmaSN20
156.  Čopa IvetaSN30Rīga
157.  Dābola SandaSN20
158.Dadaleva SabīnaSNJLudza
159.  Daģe IlonaSN30OK Alnis
Jelgava
160.  Daģis SalvisVN30OK Alnis
Jelgava
161.  Damberga BaibaSN30SPORTLAND
Rīga
162.  Dambergs DāvisVNJSPORTLAND
Rīga
163.  Danenberga EvitaSN20Rīga
164.  Danovskis AlvisVN20Rīga
165.  Daubure DaceSN30Jelgava
166.  Daubure LindaSN20Jelgava
167.  Daukšis PēterisVN20Saldus
168.Demjanoviča SamantaSNJJelgava
169.  Denisova ElinaSN20Riga
170.  Deņisova LauraSN20Tērvete
171.  Derbins AleksandrsVN20Riga
172.  Dimitrijeva SignijaSN20MARATONA KLUBS
Bauskas novads
173.  Djubina KarinaSN20Preiļi
174.  Dobrājs EmīlsVN20Jelgava
175.  Dobroserdovs VjacešeslavsVN30Jelgava
176.  Dombrovska DaceSN30Jelgava
177.  Dombrovska SantaSN30Jelgava
178.  Dombrovskis AivarsVN30Jelgava
179.  Dombrovskis AlekssVNJJelgava
180.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
181.  Donika MarutaSN30Jelgavas novads
182.  Donis EdgarsVN20KRASTMALI.LV
Dunalka
183.  Dorbe SandisVN30SK Ozolnieki
Jelgava
184.  Dorošenko RuslansVN20Burgerīši
Rīga
185.  Dorukova AļonaSN20SIA Joker Ltd.
Rīga
186.Draška RobertsVN20Rīga
187.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
188.  Drusta-Gulbe IlzeSN40Jelgava
189.  Dubrova GitaSN30Prometal Group
Ogre
190.  Ducmanis MiķelisVN40VSK Noskrien
Jelgavas nov.
191.  Dude DiānaSNJAšās fiksītes
Jelgava
192.  Dudels AndrisVN50da-marathon
Daugavpils novads
193.  Dveselitis KristapsVN20Ogre
194.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
195.  Dzirkale BaibaSN20Jelgava
196.  Dzirkale LindaSN20Jelgava
197.  Džeriņa LīgaSN20Aglona
198.Eglītis KristapsVN20Jelgava
199.Eglītis RaivisVN40CF Jelgava
Jelgava
200.  Ehvalde JūlijaSN30SIA Joker Ltd.
Jelgava
201.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
202.  Ekholm CrisVN20Laguja küla
203.  Ekholm HeliSN40Laguja
204.Ekholm LiisiSNJLaguja
205.  Eliņa AneteSN20Jelgava
206.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
207.  Elmane Renāte-BeāteSNJBauska
208.  Eltermanis MārtiņšVN30Bet-man
Jelgava
209.  Ērmane ZaneSN20SIA Joker Ltd.
Rīga
210.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
211.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
212.  Ešmits TomsVN20SPORTLAND
Rīga
213.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
214.Fallola-Glockauer Roberto-JoseVN60Merida
215.  Fedotova KristīneSN20Rīga
216.  Fedotovs TomassVN20Rīga
217.  Feldmane IndraSN40VSK Noskrien
Jelgavas nov.
218.Fiļimonovs AlvisVNJJelgava
219.  Fišers RūdolfsVNJJelgava
220.  Folkmane KaivaSN20Liepāja
221.  Folkmanis KalvisVN30Liepāja
222.France LauraSN30Jelgava
223.  Freibergs MārtiņšVN30VSK Noskrien
Rīga
224.  Freimanis RobertsVNJ5F Running team
Jelgava
225.  Friclers TimursVNJMARATONA KLUBS
Ventspils
226.  Frīzendorfa ElīnaSN30NRC Rīga
Rīga
227.  Fuksis RihardsVN30Swaper
Ķekavas nov.
228.  Gabrāne HelēnaSN20
229.  Gabrūns EdgarsVN20
230.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
231.Gailis AldisVN20Jelgava
232.  Gailis DainisVN40Sigulda
233.  Gailis JānisVN40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
234.  Gailītis DāvidsVNJJelgava
235.  Gailītis JānisVNJSmiltene
236.  Gailītis JānisVN20Rix
Rīga
237.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
238.  Gailums JānisVN40Jelgava
239.Galans AleksandrsVN30Bauska
240.  Galdiņš UldisVN40Sigulda
241.  Gangnuse EvijaSN20apm.
Rīga
242.Garokalns KarlisVN20Riga
243.  Gasiorowska AleksandraSN20Krakow
244.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
245.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
246.Geidāns MārtiņšVN30Jelgava
247.  Gelvere KristīneSN30Jelgava
248.  Gibašovs IgorsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
249.  Gintere Ieva-MartaSNJJelgava
250.Giot FredericVN40Waterlo
251.  Girgensone IlzeSN30Rīga
252.  Girgensone LīgaSN20SK Metroons/ Nike
Dobele
253.  Godiņš KasparsVN30ragaciems
254.  Goldmane ElīnaSN20SPORTLAND
Rīga
255.  Golubevs PjotrsVNJJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
256.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
257.  Gornavs AnsisVN40Sporta klubs Sigulda
Sigulda
258.  Goršanovs DanielsVNJJelgava
259.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
260.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
261.  Grandāns AndisVN30Kobalts
Rīga
262.  Grava KristersVNJJelgava
263.Gridina LīvaSN30Bigbank
Rīga
264.  Grigorjevs EduardsVN30Fortum
Jelgava
265.  Grigorjevs PāvelsVN30Rīga
266.  Grintāls MārcisVNJSPORTLAND
Rīga
267.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
268.  Grise MārtiņšVN20Jelgava
269.  Grīsle IlzeSN30Jelgava
270.  Grīslis OskarsVN40Jelgava
271.Grišāne SelīnaSNJJelgava
272.  Grudule OlgaSN40
273.  Grudulis KristiānsVNJJelgava
274.Gruġe AiraSN30Jelgava
275.  Gruģe Anna-MarijaSN20Jelgava
276.  Grundmane LilijaSN50individuāli
Kuldīga
277.  Gruze SintijaSN20GRUŽI
Druva
278.Gudris OttoVN30Rīga
279.  Gulbis-Švans MārtiņšVN40Priekules Veloklubs
Priekule
280.  Gurejeva EllaSNJSporto visa klase
Jelgava
281.  Gurejevs OļegsVN40Ilmājas Kojoti
Rīga
282.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
283.  Heimane IevaSN30Jelgava
284.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20SPORTLAND/NIKE
285.Hercs RobertsVN20Jelgava
286.  Herings MārtiņšVN30Swedbank
Rīga
287.  Hibšmane EvitaSN20ZS 52.BN
Jelgava
288.  Holmanskis KonstantinsVN30Riga
289.Horsts NaurisVN20Jelgava
290.Hvosinskij AnatolijVN30Riga
291.  Iļjina IrinaSN30Rīga
292.  Iļkeviča Anna-EmīlijaSNJJelgavas 4. Vidusskola
JELGAVA
293.Inde LauraSN20Rīga
294.  Ivanāne IngaSN30Mazie huļigāni
Jelgava
295.  Ivanāne KristīneSN20Jelgava
296.  Ivanāns MārisVN20Baldone
297.  Ivanova IngaSN20Jelgava
298.  Ivanova ZaneSN20SPORTLAND
Gulbene
299.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
300.Ivanovska KristaSNJDobele
301.  Ivbulis EdijsVN20Jelgava
302.  Ivulis JāzepsVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
303.  Jaksis AndisVN50Ozolnieki
Jelgava
304.Janišs JustsVN20Valmiera
305.  Jankovskis DairisVN30Rīga
306.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Jelgava
307.  Jansons AleksandrsVN40Riga
308.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
309.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
310.  Janušs TomsVNJKuldīga
311.  Janutis AlvydasVN40Kelme
312.Janvāre AliseSNJTērvete
313.  Jaunslaviete IevaSN20Jelgava
314.  Jaunsproģe LindaSN30ASI Ski-box
Rīga
315.  Jaunzems ArnoldsVN20Jelgava
316.Jaunzems KasparsVN30Jelgavā
317.  Jejsa Signe-ValentīnaSNJOlaine
318.Jēkabsons AgrisVN20Rīga
319.  Jēkabsons RaitisVN30Džeikabsoni
Jelgava
320.Jēkabsons SandijsVN20Tukums
321.  Jelisejeva AijaSN30Riga
322.  Jermanova KristīneSN40Jelgava
323.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
324.  Jonīte LindaSN20Rīga
325.  Jubalte StellaSN20Jelgava
326.  Jubelis AndrisVN20Veikals Maratons & Asics
.
327.  Judko ZannaSN40Ventspils
328.  Juhno BaibaSN30Juhno ģimene
Liepāja
329.  Juhno SergejsVN30Juhno ģimene
Liepāja
330.  Junolainens ArtūrsVN30VSK Noskrien
Jelgava
331.Jurkevica IngaSN30Jelgava
332.  Jurkevičs ArtūrsVN20SPORTLAND
Jelgava
333.Juste ElīzaSN20Reset
Jelgava
334.Juzovskis MārtiņšVN30Jelgava
335.  Kačinsks PāvelsVN30FROSTER
Jelgava
336.  Kadiķis ArtūrsVN20Sigulda
337.  Kairiša AgneseSNJJaunolaine
338.  Kalējs KristersVNJTukums
339.  Kalinks AndrisVN40Jelgava
340.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
341.  Kalniča KristīneSN20Burgerīši
Rīga
342.  Kalniņa EritaSN40SK Ozolnieki B
Jelgava
343.  Kalniņa LauraSN40Ramirent
Ventspils
344.  Kalniņa RenāteSN40Ventspils
345.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
346.Kalniņš GvidoVN30Iecava
347.  Kalniņš GvidoVN20Sk Tērauds
Smiltene/Rīga
348.  Kalniņš KasparsVN404 brāļi
Ogre
349.  Kalniņš KasparsVN40Ramirent
Ventspils
350.  Kalnišķe SelīnaSNJjelgava
351.  Kalns AldisVNJ
352.  Kalns GundarsVN20Jelgava
353.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
354.  Kalugina InaSN20jelgava
355.  Kalverša LindaSN20NRC Jelgava
Salaspils
356.  Kaļiņina EvitaSN20Ilūkste
357.Kaļiņina OlgaSN30Jelgava
358.  Kantoris JānisVN40Ādaži
359.  Kaprāne IlzeSN30Fortum
Jelgava
360.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
361.  Karamiševa KristīneSN20Siguldas Maratona klubs
Sigulda
362.  Karčevskis KārlisVN30Astarte-Nafta
Ozolnieki
363.Karelova JolantaSN20Riga
364.  Kārkliņš KasparsVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
365.  Karlsone GitaSN30Saldus
366.  Karnups AtisVN30-
rīga
367.Kasins ValerijsVN20Riga
368.  Kaspers GuntarsVN30Bauska
369.  Kaufmane ElīnaSN20Jelgava
370.Kavaliauskas AidasVN40Legionas
Raseiniai
371.  Kavecka JekaterinaSN20Jelgava
372.  Kazainis RihardsVN20Jelgava
373.  Kazāka LauraSNJJelgava
Jelgava
374.  Keino LīgaSN30Riga
375.  Keiša AnastasijaSN20Ludza
376.Keišs RaivisVN20Ludza
377.Kibildis RicardasVN50Te visad sviecia saule
Siauliai
378.  Kidulis ArtjomsVN20Daugavpils
379.  Kikiņovs ŅikitaVNJJelgava
380.  Kirhners RaivisVN30Tukums
381.  Kiršteine ZandaSN30
382.  Kivkule KatrīnaSNJMangaļsala
Rīga
383.  Kivkule MartaSNJMangaļsala
Rīga
384.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
385.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
386.  Klidzeja InitaSN20Jelgava
387.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
388.  Klīve JānisVN40Purva bridējs
Jelgava
389.  Klovane IndraSN50Jelgava
390.Kļava PēterisVN20Rīga
391.  Kļaviņa RitaSN40SK Magnen
Rēzekne
392.Kļaviņš JānisVN20Rīga
393.  Kļaviņš RuslansVN30LUDZA
Ludza
394.  Kļavpurs JurģisVN20VSK Noskrien
Alūksne
395.Kolodejevs IntarsVN30Jelgava
396.  Kolomicevs SergejsVN30Lumilord Sport Team
Riga
397.  Komasa-Dorbe EdīteSN30SK Ozolnieki
Jelgava
398.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
399.Kondrašova EvaSNJJelgava
400.  Kondratjevs AleksandrsVN30??????
401.  Konovalovs JuirijsVN30Rīga
402.  Konovaluks ArtursVN30Froster
Jelgava
403.  Kopasovs JurijsVN60da-marathon
Daugavpils novads
404.Korolecka EleonoraSN20Rīga
405.  Kosta LāsmaSN20Jelgava
406.  Kostjuka LindaSN20liepāja
407.  Kostromins VjačeslavsVN30Jelgava
408.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
409.Kotenko PjotrsVN30Rīga
410.  Kotoviča AneteSN20Jelgava
411.  Kovaļenko EgijaSN30Jelgava
412.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Ludza
413.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
414.  Kozlovska NataļjaSN30Liepāja
415.  Krakope MariteSN30Jelgava
416.  Kraslovska IlzeSN30Jelgava
Jelgava
417.  Krasohina NataljaSN30RIga
418.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
419.  Krauze BaibaSN40ACTIVIA RUN
Lielvārde
420.  Krauze JānisVN30Rīga
421.  Krauze KasparsVN20elektrons
Jelgava
422.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
423.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
424.  Kreptoviča IlzeSN20Rīga
425.  Krīgale KarlīnaSN20Madona
426.  Krīgalis KārlisVN20Barkava
427.  Kristapsons GundarsVN40Rīga
428.  Kronberga IngaSN30Matisons Runner’s Club
Mārupe
429.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner`s Club / Isoreflect
Roja
430.  Kronentāls ArtūrsVN20SPORTLAND
Saldus
431.  Kronpuša AliseSN20Bigbank
Rīga
432.  Krūmiņa AnitaSN30Jelgava
433.  Krūmiņa KristīneSN40Jelgava
434.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
435.  Krūmiņa SantaSN30
436.  Krūmiņliepa KarīnaSN30LATTELECOM
Rīga
437.Krūmiņš ArvisVN30Negribas, bet skrienu
Rīga
438.  Krumiņš EdgarsVN30Jelgava
439.  Krūmiņš EmīlsVNJJelgava
440.  Krūmiņš IvarsVN40OŽI
Ozolnieki
441.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
442.  Krūmiņš MārisVN30Jelgava
443.  Krūmiņš SandisVN30Jelgava
444.  Krūmiņš SandrisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
445.  Krūmiņš VernersVNJMARATONA KLUBS
Ventspils
446.  Krupins VjačeslavsVNJSpars-MK
Preiļi
447.  Krutovs GenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
448.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
449.  Kukmilka AivaSN30SK Tērauds
Rīga
450.  Kūla LīgaSN30Ikskile
Ikskile
451.  Kulapins OlegsVN30jelgava
452.  Kuligins IgorsVN40Jelgava
453.  Kundziņš ĀrisVN40VSK Noskrien / EsiAktivs.lv / Courland.Club
Rīga
454.Kuprovska GunaSN30Rīga
455.  Kurica MaksimsVN20Riga
Riga
456.Kurps ArnisVNJSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
457.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
458.Kutukovs VadimsVN50Riga
459.  Kuzins ArtjomsVNJFortum
Jelgava
460.  Kuzins VladislavsVN40NRC Jelgava
Jelgava
461.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
462.  Ķelpa KristaSNJSmiltenes BJSS
Smiltene
463.  Ķemeris ArtisVN30Aizpute
464.  Ķibilde KristīneSN20Negribas, bet skrienu
Rīga
465.  Ķikule IevaSN30Kukainīši
Jelgava
466.  Ķipure DaceSN40Valmiera
467.  Ķipure UndaSN20Valmiera
468.  Ķirsis IngusVN20Cherry
Liepāja
469.  Labanoviča MadaraSN20Jelgava
470.  Labsvīra LieneSN30Sigulda
471.  Labsvīrs JānisVN40Sigulda
472.  Lāce AgitaSN40AUTOSKOLA RULLĒ
Jelgava
473.  Lāce MadaraSN20Rīga
474.  Lāce MaijaSN20Jelgava
475.  Lāce UnaSN20AUTOSKOLA UNAMIKS RULLĒ
Jelgava
476.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
477.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
478.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
479.  Lapa ArtisVN20Cloud Enterprise Systems
Jelgava
480.  Larionovs TomassVNJBigbank
Rīga
481.  Lasmane AivitaSNJGulbene
482.  Lātss RolandsVN40SIA Joker Ltd.
Rīga
483.  Lauberte KristiānaSN20BIODERMA
Rīga
484.  Laumane SanijaSNJLiepāja
485.  Laumanis LaurisVN20Riga
486.  Lazda MadaraSN20Dari ko mīli, mīli ko dari.
487.  Lazdāne AustraSN20IJ SDC
Rīga
488.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
489.  Lazdiņa IvetaSN40Peintbola parks 2xL
Tukums
490.  Lazdiņš EduardsVN30Ozolnieki
491.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
492.Legzdiņa LiliānaSN20Jelgava
493.  Leiburga AgneseSN40Zemgales Ziņas
Jelgava
494.  Leimane KristīneSN30Bigbank
Rīga
495.  Leiskins RenārsVNJDaugavpils
496.  Leitāns AndrisVN30Jelgava
497.Leitlands ArtūrsVN20Jelgava
498.  Leja IlzeSN30Tukums
499.  Leja MaijaSN30Jelgava
500.  Lejniece Kristīne-KristaSN20Zemgales Ziņas
Jelgava
501.  Lekstutis AlgirdasVN20Penki Kalnai
Mažeikiai
502.  Lellis KristapsVNJSporto visa klase
Jelgava
503.Leškevičs AndrejsVN20Rīga
504.  Levica LeldeSN20Jelgava
505.  Levins ArtūrsVN20VSK Noskrien
Olaine
506.Liachoviene RasaSN40Mazeikiu BK Penki kalnai
Mazeikiai
507.  Līce SigneSN20Rīga
508.  Līcis KristīneSN40Rīga
509.  Liepiņš RonaldsVN50SK Metroons/ Nike
Rīga
510.  Liepniece IevaSN20Jelgava
511.  Lietapurs TomsVN20Jelgava
512.  Liflands ArtūrsVN20Jelgava
513.  Līkansis EdijsVN40Jelgava
514.  Lindermane LanaSN30Rauna
515.  Līpacis JurisVN40Sigulda
516.  Līsmanis KristapsVN20Jelgava
517.  Lisovskis EndijsVN30Jelgava
518.  Līvzemnieks AigarsVN20VSK Noskrien
Liepāja
519.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
520.  Ločmelis ArtūrsVN30PATRIA NUTRITION
Rīga
521.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
522.  Lotkova JeļenaSN30Riga
523.  Lucis EdgarsVN20Lauķi rullē
Jelgava
524.  Lucs DanielsVNJSporto visa klase
Jelgava
525.  Lucs DeividsVNJSporto visa klase
Jelgava
526.  Lučina IrīnaSN40Ventspils
527.  Ludiņa IevaSN20Rīga
528.  Lūsa ViedaSN20SK Tērauds/Nike/Sportland
Cēsis
529.  Lūse InāraSN50Matisons Runner`s Club
Carnikava
530.  Lūsis GatisVN40Tukums
531.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
532.  Madžuls KasparsVN20SK MAGNEN
Rēzekne
533.  Mahmudovs ČingizsVN20El marathon
Riga
534.  Mahmudovs IgorsVN20El Marlaton
Riga
535.  Majors JurisVN20Cido
Rīga
536.  Makareviča LudmilaSN30Ķekava
537.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
538.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
539.Māliņš GuntisVN30SPORTLAND
Rīga
540.  Malta LāsmaSN40Viļāni
Viļāni
541.  Mantiniece LitaSN30Jelgava
542.Marčenko VladimirsVN40Jelgava
543.  Marčinkus RaisaSN50S/K Ozolnieki
Jelgava
544.  Markevičs ArtūrsVN20GALVENAIS IR NEMī!
Rīga
545.  Masule MaritaSN20SPORTLAND
Rīga
546.  Maško SamantaSNJJelgavas sporta skola
547.  Matisone LīgaSN20Jelgava
548.  Matisons AinarsVN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
549.  Matuko GatisVN30Delaval
Valmiera
550.  Matulēns JānisVN30Jelgava
551.Mazitāne VitaSNJVVK
Lielvārde
552.  Mazurs ArtūrsVN20Jelgava
553.  Medne IngaSN40
554.  Medne MadaraSN20Bigbank
Rīga
555.  Medne MāraSN20Zabbix
Jūrmala
556.  Mednis AndrisVN50Zabbix
Jelgava
557.Mednis JānisVN20jelgavas novads valgundes pagasts stārķu iela 10
558.  Meilerte KristīneSN40
559.  Meimere RenāteSN20SPORTLAND
Rīga
560.  Meinards AgrisVN50Ventspils
561.Melngailis ArmandsVN30Jelgava
562.  Meļķerts AndrisVN50Saldus OK
Jaunlutriņi
563.  Mennika MalvīneSN30pulsometrs.lv
Rīga
564.Meškovskis ArtūrsVN20Zilupe
565.  Metene AnnijaSN20Jelgava
566.  Mežiels JānisVN20PATRIA NUTRITION
Koknese
567.Mežiels Krišs-JānisVN20Ogre
568.  Mickevičs MārtiņšVN20Jelgava
569.  Mičule KarīnaSN20LATTELECOM
Rīga
570.  Miezītis AndisVN30Rīga
571.  Miezītis ArvisVN30Swedbank
Rīga
572.  Miezītis JānisVN20Jelgava
573.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
574.Mikitovs ArtūrsVN20Jelgava
575.  Miklaševica IlzeSN30SPORTLAND
Rīga
576.  Miklaševics ArtisVN30SPORTLAND
Rīga
577.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
578.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
579.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
580.  Miļauska IlzeSN20Saldus
581.  Minickis RomualdsVN60SK Ozolnieki
Jūrmala
582.  Mirzajanova VeronikaSNJ
583.  Misāns VladimirsVN40Ādaži
584.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
585.  Muceniece ZaneSN20Ikšķile
586.  Murāns KristiānsVN20Jelgava
587.  Mūrniece LigitaSN30Ventspils
588.  Mūrnieks JānisVN20Lielvārde
589.Mušinska SantaSN30Tērvete
590.  Nartišs RūdolfsVN20Jelgava
591.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
592.  Neibergs AndrisVN30Jūrmala
593.  Neilands RobertsVN40Dzērbenes stacija
Dzērbene
594.  Neimanis KasparsVN20Jelgava
595.Nesterova ViktorijaSNJJelgava
596.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
597.  Netenbergs JānisVN20Jelgava
598.  Nikers OlevsVN40VSK Noskrien
Jelgava
599.  Nikitenko IuliiaSN30Moscow
600.No-Dzelmes MatīssVN20desa
Dzelme
601.  Nolle ĢintsVNJRīga
602.  Novikova ViktorijaSN20NRC Jelgava
Jelgava
603.  Nudiena IneseSN30Ventspils
604.  Ņeverovs JevgenijsVN30Riga
605.Olavs AigarsVN30Jelgava
606.Oleškeviča SabīneSN20Jelgava
607.  Opincāns JānisVN20zakitis_bizotajs
Jelgava
608.Osmolovska AnastasijaSN20Rīga
609.  Ozers KasparsVN30Rīga
610.  Ozola IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
611.  Ozola MadaraSN20Saldus Boksa klubs
Saldus
612.  Ozola-Ozoliņa SolveigaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
613.  Ozoliņa IevaSN20Jelgava
614.  Ozoliņš AleksandrsVN30Cido
615.  Ozoliņš AndisVN30
616.  Ozoliņš AnsisVN20Rīga
617.  Ozoliņš ArtūrsVN20Rīga
618.  Ozoliņš OskarsVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
619.  Ozoliņš RūdolfsVNJRīga
620.  Ozols HarijsVN20SPORTLAND
Lielupe
621.  Ozols MārisVN30Jelgava
622.  Paegle ElīnaSN20Bigbank
Rīga
623.  Paeglis RūdolfsVN20Smiltene
624.  Paeglis ZigmundsVN30Rīga
625.  Palmakovskis KristapsVN20Rīga
626.  Paparde LīgaSN30Rīga
627.  Parfjonova AijaSN30Liepāja
628.  Parfjonova GrētaSN20n
Liepāja
629.  Parfjonovs IgorsVN50Liepāja
630.  Parfjonovs MārisVN30Liepāja
631.  Patupa LīgaSN20Lauķi rullē
Jelgava
632.  Pauliņš ArtisVN20vienotība
Jelgava
633.  Pauliņš JānisVN40Jelgava - Vienotība
Jelgava
634.  Pauliņš NiksVN20Olaine
635.  Paupers LinardsVN30Jelgava
636.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
637.  Pažerauskis EdgarsVN30Jelgavas Skvoša klubs
Jelgava
638.  Pecka AldisVN30Jelgava
639.  Peha KarīnaSN20Bauska
640.  Pelcis RihardsVN20SPORTLAND
Rīga
641.  Pentjuša EgijaSN20Jelgava
642.Perez RodolfoVN20Mexico city
643.  Pērkone EleonoraSN30KNAUF
Saurieši
644.  Permina SigitaSN20Jelgava
645.  Pētersone IlzeSN30GLIEMEŽI
jELGAVA
646.  Petrovskis HenrihsVN30VSK Noskrien
Salaspils
647.  Petrunins NikitaVN20SPORTLAND
Rīga
648.  Petrusa RenāteSN20Rīga
649.  Pienis RaivoVN30Jelgava
650.  Pildava SantaSN30Rīga
651.Pilicka SigitaSN30Rīga
652.  Pinkulis SandijsVN30SPORTLAND
Rīga
653.  Pivarūna PatrīcijaSN20
654.  Planting TeemuVN4001280
Vantaa
655.  Platkājis ArdisVN50Rīga
656.  Platonova IlzeSN20Olaine
657.  Plots MārisVN20Rīga
658.  Plužmo Sandra-InāraSNJRīga
659.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
660.  Pļavniece LauraSN20Bigbank
Rīga
661.Počs ArtursVN30Rīga
662.  Poddubnijs KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
663.  Podniece VinetaSN20Cido
664.  Podnieks ArvisVN20Cido
665.  Poikāne IlzeSN50Jelgava
666.  Poikāne IneseSN20Jelgava
667.  Polezajevs IgorsVN20Riga
668.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
669.Pomerancevs JorensVN20Ludza
670.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
671.  Popiševs DāvidsVN20Auce
672.  Poplavska OlitaSN40SK Magnen
Komanda
673.  Pričins KlāvsVN30SPORTLAND
Riga
674.  Pričins KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
675.  Priedīte LīgaSN20Valmiera
676.  Priedītis AndrejsVN50VSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.
Rīga
677.  Priedītis JānisVN30STK
Valmiera
678.  Prikulis VairisVN30Jelgava
679.  Prince IvetaSN30Tukums
680.  Prince KristīneSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
681.  Pucena MāraSN20SK Katrīna
Kuldīga
682.  Pudulis RinaldsVN20Jaunmārupe
683.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Rīga
684.  Pūle ĒriksVN60Rīga
685.  Puļļa OskarsVN20SPORTLAND
Alūksne
686.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
687.  Puriņa SantaSN40skriesanasakademija.lv
Rīga
688.  Puriņš RaitisVN50VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
689.  Purmalis AigarsVN20Jelgava
690.  Purmalis MārtiņšVN20Rīga
691.  Pušpure RasmaSN20Riga
692.Putins JurisVN30Jelgava
693.  Putnieks KārlisVN20Jelgava
694.  Putniņa LindaSN30LATTELECOM
Rīga
695.  Putniņš JānisVN40Putniņi.lv
Ragana
696.  Puzāns VadimsVN30LUDZA
Ludza
697.  Radoviča SimonaSN20Bize un cope
698.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA
Rīga
699.  Rafaela-Mačevska DzintraSN40Jelgava
700.  Raimundo AndreVN30Rīga
701.  Rainesa DanaSN40Riga
702.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSN20Daugavpils
703.  Ramka DianaSN20Rīga
704.  Rancāne AliseSN20Rīga
705.  Rancāne SandraSN50Riga
706.  Rasa ReinisVN40reinis.77@inbox.lv
Ventsils
707.  Rasims GuntisVN30SK Magnen
Rēzeknes novads
708.  Ratniece LindaSN30Jelgava
709.  Ratsepa EvijaSN20Sia Circle K Latvia
Rīga
710.  Rēdere LīgaSN30Rēderu banda
Tīraine
711.  Reine EvaSN20-
Aizpute
712.  Reinicāns UldisVN40Jelgava
713.  Reiniks RenārsVN40Rīga
714.  Reins GintsVN40Sporto visa klase
Jelgava
715.  Reinvalde IevaSN20Jelgava
716.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
717.  Repse DārtaSN20Swedbank
Olaine
718.  Ribakovs PavelsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
719.  Ribakovs ValērijsVN40Rīga
720.Ribalko JevgēnijaSN20Rīga
721.  Riekstiņa LauraSN20Jelgava
722.Rikša MartaSN20Rīga
723.  Rimicans ArtursVN20SK Noskrien
Olaine
724.  Rinkevics AndisVN30GBM
Babīte
725.  Rižakovs NikitaVN20Daugavpils
726.  Robalds ArtursVN30MEXXIN
Ozolnieki
727.  Romančuks IlmārsVN50Rīga
728.  Romule IvetaSN30Jelgava
729.  Ronis ArtūrsVN30
730.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
731.  Rostoka LīvaSN20Jelgava
732.  Rove JānisVN20Penkule
Penkule
733.  Rove ZintisVN30Penkule
Penkule
734.  Roze RenārsVN30Adidas
Ogres novads
735.  Rozenberga KetijaSN30Turbo
Jelgava
736.  Rozenbergs Raens-MarkoVNJSporto visa klase
Jelgava
737.  Rozitis NormundsVN20Valmiera
738.  Rožkalns AndisVN30Rīga
739.  Rudzīte SintijaSN20VSK Noskrien
Ozolnieki
740.  Rudzīte-Ločmele DanaSN30Kalnciems, Jelgavas novads
741.  Rudzītis NormundsVN30
742.  Rulle LīgaSN30Jelgava
743.  Rullis KasparsVN40Ruļļi
Jelgava
744.  Ruļuks AgrisVN20Jelgava
745.  Rumjanceva AiraSN30Jelgava
746.Rums VasilijsVN50LATTELECOM
Rīga
747.  Rusecka DanielaSNJ10km
Jelgava
748.  Ruseckis ArtūrsVN20Cido
749.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
750.  Ruskulis AndisVN20SPORTLAND
Rīga
751.  Rustants Emīls-TomsVN20TDK Liedags
Ventspils novads
752.  Rustants MatīssVN20Zlēkas
753.  Rutka AinārsVN30Jelgava
754.  Rutka DaigaSN20Jelgava
755.  Rutka GitaSN20Jelgava
756.  Rutka KristīneSN20Jelgava
757.  Rutkauska KristīnaSN20Rīga
758.  Rutmane JanaSN20Jumprava
759.  Sadkovaja NadīnaSN20Jelgava
760.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
761.  Safronova LīgaSN30Kadaga
762.  Sakne AndisVN20Bigbank
Rīga
763.  Samohina IlzeSN30Mazie svētki :)
Rīga
764.  Sapats JānisVN20
765.  Sapats MārtiņšVN20Jelgava
766.Saracinskiene ErnestaSN30Penki kalnai
Mazeikiai
767.Sarkane DaigaSNJLudza
768.Sarkans GintsVN20Ludza
769.  Sauka SanitaSN30Jelgava
770.  Saukitens JānisVNJSporto visa klase
Jelgava
771.  Saulīts ValdisVN20jelgava
772.  Savicka KristīneSN20Jelgava
773.  Savickis UģisVN203 Maratonisti
Jelgava
774.  Seiga LīgaSN30SPORTLAND
Rīga
775.  Semenenko IljaVN30GO! Team Riga
Riga
776.  Semēvics MārtiņšVNJRīga
777.  Semjonova ElīnaSN20Fiksie pulverīši
Olaine
778.Semjonova MaritaSN20R
779.  Semjonovs ArtjomsVN30Rīga
780.  Semjonovs ValtersVNJLimbaži
781.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
782.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
783.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
784.  Shulga IrinaSN20Kaliningrad
785.  Siameshchanka SviatlanaSN30BINITEX
Daugavpils
786.  Sifers KimsVN50Rīga
787.  Sileniece KaivaSNJOK AZIMUTS
Smiltene
788.  Silins AndrejsVN30Jelgava
789.  Siliņa ElīnaSN20Teteri
Ulbroka
790.  Siliņa MarijaSN20Riga
791.Siliņš IngvarsVN20Tukums
792.  Simanovičs KārlisVN20Cloud Enterprise Systems
Jelgava
793.  Sirmis Kristers-RalfsVNJJelgava
794.  Siugale IevaSN30Iecava
795.  Sizova PārslaSN30Rīga
796.  Skaba IvetaSN20
797.  Skabe IneseSN30
798.  Skadiņš JānisVN20Londona
799.Skangale IevaSNJJelgava
800.  Skārds DidzisVN20Olainfarm
Olaine
801.  Skrinda RaivisVN20Jelgava
802.  Skrodele KatrīnaSNJSporto visa klase
Jelgava
803.  Skuja KārlisVN20.
Jelgava
804.  Skujenieks JānisVN30Rīga
805.  Skujenieks MārtiņšVN30Mārupe
806.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
807.  Skunstiņš GuntisVN30VSK Noskrien
Liepāja
808.  Skutāne AgneseSN20Jaunmārupe
809.  Slāģis JānisVN30Jelgava
810.  Smelovs SergejsVN20PATRIA-Mmēbeles
Kandava
811.  Smerliņš ArtisVN50LaiksCelt
Liepa
812.  Smirnova AllaSN20Jelgava
813.  Smirnova JanaSN20Jelgava
814.  Spalis IvarsVN40Rīga
815.  Spalva ElīnaSN20Homeopātiskā aptieka
Rīga
816.  Spalva MārtiņšVN20Swedbank
Rīga
817.  Sparans EdgarsVN20Riga
818.Sproģe AgneseSNJChichester
819.  Sproģe SintijaSN20Aizkraukle
820.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
821.  Sprūds EdgarsVN20Bigbank
Rīga
822.Spruģe IlutaSN20Jelgava
823.  Sprūža SanitaSN20Rīga
824.  Stāmers OskarsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jelgava
825.  Stankeviča SantaSN30Jelgava
826.  Stefanišina IvonnaSN30DNB banka
Rīga
827.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
828.  Stepanoviča SintijaSN30Rīga
829.  Stepe DainisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
830.  Stinka KristapsVNJJelgava
831.  Stolarovs JurijsVN60daugavpils
832.  Stone LanaSN20Dunalka
833.  Strāders ReinisVN30Jelgava
834.  Strautiņš GuntisVN20Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
835.  Strautnieks MārisVN20Jelgava
836.  Strazdiņa LieneSN20NRC Jelgava
Jelgava
837.  Strazdiņš PatriksVN20Omniva
Rīga
838.  Strazds KasparsVN30Rīga
839.  Strēle MadaraSN20Krote
840.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga
841.  Strēlnieks RaivisVN20Jelgava
842.  Strodāne MontaSN20Rīgas Centrālcietums
Bauska
843.  Stronova EvitaSN20Nr 1 !
Jelgava
844.  Stulgys DainiusVN50Vilnius
845.  Stumbre TatjanaSN30
846.  Stupeņa LeldeSN20marupe
847.Stūrmanis IvarsVN20Jelgava
848.  Sturme AleksandrsVN30C.T.Co
Jelgava
849.  Sūna KristapsVN30SPORTLAND
Rīga
850.  Sunepa RamonaSN20Bize un cope
Jūrmala
851.  Sūniņa SanitaSN20Liepāja
852.  Supe JānisVN60Tirza
853.  Suseja RutaSN30Rēzekne
854.  Susejs RenārsVNJRēzekne
855.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
856.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
857.  Svilpe KlāvsVN30Kurzemes plānošanas reģions/ SK Katrīna
Kuldīga
858.Swoboda KrzysztofVN3031BLT
POZNAN
859.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
860.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
861.  Šale GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
862.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
863.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
864.Šatunovs KonstantīnsVN30Rīga
865.  Šaučikoviene AstaSN40Stadija
Šiauliai
866.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
867.Šavčenko SantaSN20Rīga
868.Šelegovičs ModrisVN30Tukums
869.  Šeļegovskis GuntisVN20
870.  Šeļegovskis JānisVN20Jelgava
871.  Šillers EinārsVN40Maratona klubs/VSK NOSKRIEN/MRC
Rīga
872.  Šiļinska ZaneSN20Jelgava
873.  Šīrants MareksVN40Adidas
Jelgava
874.  Šķilvalts ElvisVN20Liepāja
875.  Šķipars ArnoVN30
876.  Šķirus DaceSN30Jelgava
877.  Šķudīte IlonaSN30Rīga
878.Šmite BaibaSN40Zvejniekciems
879.  Šmite DaceSN40Lielvārde
880.  Šneps Edvards-TomassVNJOŽI
Ozolnieki
881.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
882.  Šņepsts KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
883.  Štāls MārtiņšVN30Cloud Enterprise Systems
Jelgava
884.Štamers Kārlis-EduardsVNJRīga
885.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS/BALTA
Saldus
886.  Šteinbergs JānisVN30SPORTLAND
Rīga
887.  Šteinbergs MārisVN30SPORTLAND
Rīga
888.Šteinburgs JēkabsVNJJelgava
889.Štelmahere EvaSN20Kaķi
Ozlnieku novads
890.  Šterna AritaSN20SPORTLAND
Rīga
891.  Šulcs UlvisVN20SPORTLAND
Rīga
892.Šurunovs RičardsVNJRīga
893.  Tabuns OttoVN20Jelgava
894.  Tālmanis AndžsVN20Jelgava
895.  Tannenberga InetaSN50RĪGA
896.  Taukulis JānisVN20
897.  Taulīna AigaSN20Saldus Boksa klubs
Saldus
898.  Taupmana ZandaSN40Matisons Runner’s Club
Rīga
899.Terasvili LelaSN50Riga
900.  Tērauda DagnijaSN20
901.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
902.  Teseļska DaceSN30Jelgava
903.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
904.  Tilts ValdisVN50Vaidava
905.Timermanis GunārsVN40Timermaņa foto
Jelgava
906.Timermanis TomassVNJTimermaņa foto
Jelgava
907.  Tīsiņa MontaSN20Bigbank
Rīga
908.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
909.  Tokareviča KristīneSN30Rīga
910.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
911.  Tomsone DaceSN30Rīga
912.  Topčijs KirilsVN20Burgerīši
Rīga
913.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
914.Trescalins AleksejsVN20Riga
915.  Tretjakovs MaksimsVN20BINITEX
Daugavpils
916.Trimailoviene JurateSN40Herbalife
Mažeikiai
917.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
918.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
919.  Trukšāne AliseSN20Jelgava
920.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
921.  Turčinskis ZigmārsVN40ZS 52.BN
Jelgava
922.  Turka MārīteSN20Kuldīga
923.  Turka OdetaSN50Kuldīga
924.  Turuna AnastasijaSN20CBL
925.  Ulase DiānaSN30
926.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
927.  Undzena JustineSN20
928.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
929.  Upenieks ReinisVN20MEXXIN
Ozolnieki
930.  Upīte IneseSN20Jelgava
931.  Upmalis NaurisVN30VONDARSOUN
932.  Urbāne IlzeSN40VSK Noskrien
933.  Urbietiene ZanetaSN40Penki kalnai
Mažeikiai
934.  Urtāne IndraSN30Māmiņu klubs
Rīga
935.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia 1
Rīga
936.  Urtāns RenārsVN20jelgava
937.  Ustupa IevaSN40Burbulīte un radi
Riga
938.  Vabalis MartsVN30Skriešanas Akadēmija
Rīga
939.  Vācers ArmandsVN30Jelgava
940.  Vaitužis ĢirtsVN30Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
941.Vaivade SantaSN20Kopa ar draudzeni
Jelgava
942.  Vaivode IneseSN30Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
943.  Vaivods JānisVN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
944.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
945.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
946.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
947.  Vanags PēterisVN50Ķekava
948.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
949.  Vanuška VitālijsVN30Riga
950.  Vāravs Henrijs-ReinisVNJSporto visa klase
Jelgava
951.Vasecka DeceSN30GBM
Rīga
952.  Vasiļevska SintijaSN20
953.  Vasiļjeva KarīnaSN20
954.  Vasiļjeva LāsmaSNJJelgava(Jelgavas Valsts ģimnāzija)
955.  Vēbere LauraSN20Jelgava
956.  Vēbers MārtiņšVN30Ventspils
957.  Veidemanis TomsVN20Lauķi rullē
Jelgava
958.  Veipāne DanielaSN20Rīga
959.  Veipāne IntaSN40Cēsis
960.  Veipāne-Purmale KristaSN20Rīga
961.  Vējš-Āboliņš KristapsVN20SPORTLAND/NIKE
962.  Vekša BaibaSN20Saldus
963.  Veļika BaibaSN30Jelgava
964.Vengra AndrisVN20Ludza
965.Verdina JelenaSN30Rīga
966.  Vērdiņš JānisVN30SPORTLAND
Rīga
967.  Vērsis NaurisVN30GC
Rīga
968.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
969.  Vesere ElīnaSN20Rīga
970.  Vesere SandraSN20Skriešanas Akadēmija
Rīga
971.  Vētra ZaneSN30Rīga
972.  Vēvere EvitaSN40SK Katrīna
Kuldīga
973.  Vēvere LieneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
974.  Vēveris JānisVN30Rīga
975.  Vīdmane AigaSN40Jelgava
976.  Vīgants RaimondsVN20Jelgava
977.  Vīksna IngaSN50Vaidava
978.  Vīksniņa IngaSN30Lattelecom/SK Katrīna
Rīga
979.  Vilaus Edvards-KristapsVNJSporto visa klase
Jelgava
980.Vilcins HaraldsVN20Riga
981.Vilciņa ĒrikaSN20Cēsis
982.  Vilciņa IlzeSN20Ludza
983.  Vilciņa ZaneSN40Rīga
984.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
985.  Vilsdorfs RaitisVN30Raicha
Kuldīga
986.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
987.  Viļums MārtiņšVN30
988.  Vimba HenrijsVN20Commodus
Valmiera
989.  Virdzinieks ArtursVNJVSK Noskrien
Liepāja
990.  Visendorfa RaivisVNJSPORTLAND
Rīga
991.  Visendorfa ZaneSN40SPORTLAND
Rīga
992.  Vitkovskis VilnisVN40Liepāja
993.  Vitmane SkaraSN50Valmiera
994.  Vitmanis AndrisVN60Valmiera
995.  Vītola MaritaSN30
996.  Vītola MontaSN20Rīga
997.  Vītoliņš EdgarsVN30Sellit
Jelgava
998.  Vītols AtisVN20Rīga
999.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40VSK Noskrien
Olaine
1000.  Vizulis EmīlsVNJLiepāja
1001.  Vizulis JānisVN30Liepāja
1002.  Vjakse GundarsVN20Rīga
1003.  Voicisa AndaSN30PANATTA
Riga
1004.  Voino AleksandrsVN40Rīga
1005.Volfa-Kirilova IlzeSN30al one
Rīga
1006.Volodins GeorgijsVN20Jelgava
1007.  Vorslovs RihardsVN20GALVENAIS IR NEMī!
Rīga
1008.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
1009.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
1010.  Vuškārnieks IngusVN30Jelgava
1011.  Zaicevs EdgarsVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
1012.  Zaķis AivarsVN50LSC
Rīga
1013.  Zaķis DāvisVN20Madona
1014.  Zalecka IntaSN30Rīga
1015.  Zālīte AliseSN20Rīga
1016.Zālītis IngusVN30Jelgava
1017.  Zālītis JānisVN30Ventspils
1018.  Zālītis MareksVN30AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
1019.  Zanders Edvīns-MārcisVNJ2017
Jelgava
1020.  Zariņš EndijsVN30Zemgales Ziņas
Jelgava
1021.  Zavinska IevaSN30
1022.  Zeipiņa SolvitaSN20Tukuma nov.
1023.Zelgalvis RaimondsVN40Jelgava
1024.  Zemīte LindaSN30Tukums
1025.  Zemīte SanitaSN40
1026.  Zemītis AigarsVN40jelgava
1027.  Zemītis ĢirtsVN20
1028.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
1029.  Zeps IvoVN20Jelgava
1030.  Zīlīte AgneseSN30-
Kuldīga
1031.  Zīriņa DaceSN30Bambino
Jelgava
1032.  Zīriņa EvijaSN20Bambino
Jelgava
1033.Zubaviciene MildaSN30Penki kalnai
Mazeikiai
1034.  Zuļģis KalvisVN20Baltijas Sports
Ikšķile
1035.  Zviedre MadaraSN20Bauska
1036.  Zvirgzdiņa DaceSN30
1037.  Žagars ĢirtsVN30Talsi
1038.  Žeibe ArtūrsVN30Rīga
1039.  Žeibe IlgaSN50vsk noskrien
Rīga
1040.  Žeigurs UldisVN20Patruļkuģis Jelgava
Jelgava
1041.  Žēperis RaivoVN20Rīga
1042.  Žezlova AlīnaSNJJaunolaine
1043.  Žirnova DanaSN20LUDZA
Ludza
1044.  Žoludevs EduardsVN40
1045.  Žubulis EmīlsVNJRīga
1046.  Žuselis VladislavsVN30Bukulti

Jelgava, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš IngusVTBJēkabpils
2.  Āboliņa MartaSTBJelgava
3.  Adamoviča IevaSTAPreiļi
4.  Adamovičs AldisVTPreiļu novads
5.  Ādamsone PaulaSTBValmiera
6.  Adins KasparsVTJelgava
7.  Ādiņš KasparsVTJelgava
8.  Afinogenova JūlijaSTVentspils
9.  Agafonovs IgorsVTBJelgava
10.  Aizsilniece AdīnaSTJelgava
11.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
12.  Aksenoka KristiānaSTSPORTLAND
Rīga
13.Aksenova ElīnaSTRīga
14.  Akšanova VanesaSTBSporto visa klase
Jelgava
15.  Alecka MadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
16.  Aleksandrova SigitaSTSALIŅA
Jelgava
17.Aleksandroviča AleksaSTBRīga
18.Aleksandroviča AliseSTBRīga
19.  Alma ElzaSTAMārupe
20.  Alne MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
21.  Ambrosovs ImantsVTAJaunsardze/da-marathon
Špoģi
22.  Amtmanis Jānis-LinardsVTARĪGA
23.Andersone Linda-ElvaSTBJelgava
24.  Andersons RūdolfsVT13
Ventspils
25.  Andrejevs AndrejsVTJelgava
26.  Andrijanova ViolettaSTRĪGA
27.  Andžāne SantaST
28.  Ansviesule IevaSTMēs
Ozolnieki
29.  Ansviesulis RaivisVTAMēs
Ozolnieki
30.  Apaļā EvaSTJelgava
31.  Apine AnitaSTBRīga
32.  Apsīte AntraSTRīga
33.  Apsīte ArletaSTBSPORTLAND
Jelgava
34.  Apsīte DiānaSTBJēkabpils
35.  Apsīte IevaST
36.  Apsīte MelānijaSTBJelgava
37.  Apsītis AndrisVTBJelgava
38.  Apsītis MarksVTBJelgava
39.  Arefjevs ŅikitaVTBjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
40.  Āriņa LeinaSTARīga
41.  Armans AustrisVTPATRIA-Mmēbeles
Rīga
42.  Arnīte AnnaSTBJelgava
43.  Artamonova RenāteSTBJelgava
44.  Artejevs KristersVTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
45.  Asme DaceSTAJelgava
46.  Ašmane LīvaSTBVSK Noskrien
Jelgava
47.  Atmane EndijaSTJELGAVA
48.  Audzeviča JanaSTJelgava
49.  Audzevičs AndrisVTJelgava
50.  Augšpols ErvīnsVTBJaunsardze Jelgavas pilsētas vienība
Jelgava
51.  Augule SelīnaSTBSaulkrasti
52.  Augulis EmīlsVTBSaulkrasti
53.  Aukšmuksts DāvidsVTBSPORTLAND
Rīga
54.  Ausmane RenāteSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
55.  Āva JānisVTGo tehnika SIA
Dobele
56.  Avdevicha YanaSTJelgava
57.  Avdevičs ArtursVTJelgava
58.  Babris IngaSTSPORTLAND
Rīga
59.  Babris KristīneSTSPORTLAND
Daugavpils
60.  Babul SemenVTBSPARS - MK
Daugavpils
61.  Bādere MartaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
62.  Baerug RichardVTLarvik Turn
Riga
63.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
64.Balasova SintijaSTJelgava
65.  Balčūne IvetaSTRēzekne
66.  Balgalve AntraSTBauska
67.  Balgalve IngaSTSaldus novads
68.  Balgalvis TomsVTBSaldus novads
69.  Bāliņa LīvaSTBJelgava
70.  Balodis JānisVTPilsrundāle
71.  Baltraite IlzeSTJelgava
72.  Baltraitis EdgarsVTBJelgava
73.Bankins ArtisVTExtreme Penguins
Jelgava
74.  Banziņa IneseSTJelgava
75.  Baranovska ElīnaSTJelgava
76.  Barčevskis RobertsVTBJelgava
77.  Barkāne AnnikaSTBJelgava
78.  Barkāns JānisVTJelgava
79.  Bartuševics DāvisVTBJelgava
80.  Bartuševics KārlisVTBJelgava
81.Bašena IlzeSTJūrmala
82.  Batkovska Liene-KatrīnaSTAJelgavas BJSS
Jelgava
83.  Batkovskis EdgarsVTJelgava
84.  Batņa RaimondaSTJelgava
85.  Baufale KitijaSTOlaine
86.  Baukerte EvitaSTBigbank
Rīga
87.  Baumane IngaSTJelgava
88.  Baumanis DainisVTRīga
89.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
90.  Beinaroviča IlzeSTRīga
91.  Beitāne LoretaSTBJelgava
92.  Beķere LuīzeSTBMežinieku psk.
Jaunbērze
93.  Belevičs JustsVTBOgre
94.  Belova BaibaSTVentspils
95.  Benta MillijaSTBBentiņi
Rīga
96.Bents RenārsVTBBentiņi
Rīga
97.  Berga LindaSTSaldus
98.  Berga NadīnaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
99.  Berga VinetaSTSigulda
100.  Bergmane Linda-MelānijaSTBBabītes novads
101.  Berjozkina ArinaSTJelgava
102.  Berkolde KristīneSTjelgava
103.  Berkolds KristiānsVTBjelgava
104.  Berķe-Berga AgitaSTMēs
Jelgava
105.  Berķis-Bergs AldisVTMēs
Ozolnieki
106.  Berķis-Bergs AlekssVTBMēs
Jelgava
107.  Berķis-Bergs Andress-TomsVTBMēs
Jelgava
108.  Bērta DaceSTRīga
109.  Bērziņa AliseSTBRīga
110.  Bērziņa AliseSTSPORTLAND
Rīga
111.  Bērziņa AneteSTAJelgava
112.  Bērziņa IevaSTBRīga
113.  Bērziņa InitaSTSPORTLAND
Rīga
114.  Bērziņa LieneSTJelgava
115.  Bērziņa MadaraSTACTIVIA RUN
Jelgava
116.  Bērziņa Sanda-AstraSTBSPORTLAND
Gulbene
117.  Bērziņa SolvitaSTJelgava
118.Bērziņš AldisVTTetele
119.  Bērziņš ArnisVTSPORTLAND
Salaspils
120.  Bērziņš EdgarsVTRīga
121.  Bērziņš MārisVTSPORTLAND
Rīga
122.  Bērziņš ViestursVTSaulkrasti
123.  Bērzupe IvitaSTBigbank
Rīga
124.  Bērzups ĢirtsVTBigbank
Rīga
125.  Bēta IevaSTSPORTLAND
Ogre
126.  Bētiņa AliseSTJelgava
127.  Bēts UldisVTSPORTLAND
Ogre
128.  Bezrodina LindaSTLiepāja
129.  Bida RuslanaSTRīga
130.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
131.  Biezuma KristiānaSTBRīga
132.  Bigača BetijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
133.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
134.  Biļeviča IneseSTSaulkrasti
135.  Birģele ElīnaSTRīga
136.  Birkerte IritaSTJelgava
137.  Birzmale Anete-PaulaSTAJaunā Jelgava
Jelgava
138.  Birzmale Rūta-EvelīnaSTBJelgava
139.  Bistrova ViktorijaSTJelgava
140.Bistrovs DmitrijsVTDaugavpils
141.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
142.  Bite HelēnaSTLiepāja
143.Bitīts KristersVTBRīga
144.  Bizauska AmandaSTAMP
Jaunbērze
145.  Blūmane PaulaSTBJelgava
146.Blūmanis KārlisVTBJelgava
147.  Blumbahs DanielsVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
148.  Blumberga InetaSTJelgava
149.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
150.Bogača NikolaSTBSporta iela
Rīga
151.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
152.  Bogdanova KlavdijaSTJelgava
153.  Bogdanova ĻubovaSTJelgava
154.  Bogdanova MarijaSTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
155.  Bogdanova NatālijaSTJelgava
156.  Bogdanova OlgaSTJelgava
157.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
158.  Bogdanovs JevgeņijsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
159.  Bogdanovs SergejsVTRiga
160.  Bogdanovs ValdisVTMARATONA KLUBS
Aizpute
161.  Bojāre VinetaSTBEzerkauliņi
Salaspils
162.  Bolmane LīvaSTJelgava
163.  Boreiko IngaSTJelgava
164.  Borovika SabīneSTJelgava
165.  Bože BruklinsVTBBožiki
Jelgava
166.  Branta LauraSTOzolnieku nov.
167.Brants RobertsVTBRīga
168.  Brasavs ArtūrsVTBJelgava
169.  Brauns KristersVTBJelgavas ledus sporta skola
Jelgava
170.  Brazauska AlīnaSTJelgava
171.  Brazauska IlutaSTAMežinieku psk.
Jelgava
172.  Brezinska IneseSTSPORTLAND/NIKE
173.Brics LaurisVTBJelgavas novads
174.Briģis RobertsVTBJelgava
175.  Brižaka VinetaSTSK Katrīna
liepaja
176.  Brūveris DenijsVTSPORTLAND
Liepāja
177.  Bruzgule IevaSTBSK Katrīna
RĪGA
178.  Bružāns JānisVTRīga
179.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
180.  Bučme DžūlijaSTRīga
181.  Budze AmandaSTBJelgava
182.  Budze RenāteSTBJelgava
183.  Budzin AlexanderVTJelgava
184.  Buhrote ElizabeteSTBjelgava
185.  Buhrote LīgaSTjelgava
186.  Buhrots DainisVTjelgava
187.  Buhrots DansVTAjelgava
188.  Bukalders RobertsVTBSporto visa klase
Jelgava
189.  Bukšāns EdgarsVTMeKA TEAM
Jelgava
190.  Buldere ElzaSTBTallink
Rīga
191.Bullītis KasparsVTJelgava
192.Bumbiere KristīneSTBJelgava
193.Bumbiers KristersVTBJelgava
194.Bumbiers OskarsVTBJelgava
195.Bundzēna-Lece EstereSTBJelgava
196.  Bunere SabīneSTRīga
197.  Burceva IlzeSTRīga
198.Burča VitalijsVTBJelgava
199.  Burgarte MarijaSTJaunā Jelgava
Jelgava
200.  Burģele KristaSTRadisson Blu Daugava
Rīga
201.  Bušmane LāsmaSTA
202.  Cabijs DansVTBJelgava
203.  Calmane LoretaSTBJelgava
204.  Cauce DaceSTRīga
205.  Caune IvetaSTOGRE
Ogre
206.  Caune KasparsVTB
207.  Caune Miks-JānisVTBCitaRīga
Rīga
208.  Cegele SintijaSTVides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
209.  Celnokova JelizavetaSTRīga
210.  Ceplis VasilijsVTJelgava
211.  Cepurīte RitaSTOlainfarm
Olaine
212.Cercins RobertsVTBCēsis
213.  Cēsnieks KevinsVTBJelgava
214.  Cimermanis MarksVTBSporto visa klase
Jelgava
215.  Cimermanis RalfsVTBJaunā Jelgava
Jelgava
216.  Cinovska Marta-LīgaSTBAizpute
217.Cinovskis ZigmārsVTBJelgava
218.  Čābūte JeteSTBJelgava
219.Čābūte SantaSTJelgava
220.  Čakstiņa GuntaSTRīga
221.  Čalova AnnaSTDaugavpils
222.  Čāmāns EinārsVTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
223.Čams KristersVTAJelgava
224.  Čeksters OļģertsVTAJelgava
225.  Čepuris DinarsVTSPORTLAND
Rīga
226.  Čerešņeva JūlijaSTSK Katrīna
Liepāja
227.  Černecova LiānaSTPoligrāfserviss
Rēzekne
228.  Česka EvitaSTSkudrulāči
Rīga
229.  Čevere GerdaSTValmiera
230.Čodare-Plaude DaceSTJelgava
231.Čopa Marija-AnnaSTBJelgava
232.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
233.  Dāboliņš KristsVTBJelgava
234.  Dābols DāvisVTBRīga
235.  Dadzis MārtiņšVTBSK Katrīna
Kuldīga
236.  Dāldere AntraSTVentspils
237.  Dambe DaceSTSK Magnen
Rēzekne
238.  Dambergs ValtsVTSPORTLAND
Rīga
239.  Dambīte AndraSTJelgavas nakts skrējiens
240.  Dambrāns ArtisVTBjelgava
241.  Dambrāns ĒriksVTJelgava
242.  Damkova NikolaSTBSporto visa klase
Jelgava
243.  Damlica AliseSTJelgava
244.  Damroze IvarsVTDamroze Family
Rīga
245.  Damroze OskarsVTDamroze Family
Rīga
246.  Dančauskis OskarsVTRīga
247.  Danenberga AgitaSTVSK Noskrien
Rīga
248.  Danenberga GunitaSTRīga
249.Danilevics EdgarsVTBJelgava
250.  Danilovs RomansVTRiga
251.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
252.  Dārzniece ElizabeteSTBSK Katrīna
Jelgava
253.  Daube KasparsVT
254.  Daugulis EdgarsVTSPORTLAND
Rīga
255.  Daugulis PaulsVTASPORTLAND
Rīga
256.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki
Jūrmala
257.Daukšte VeraSTRiga
258.Daukule AnnaSTAJelgava
259.  Davidova DiānaSTZemgales Ziņas
Jelgava
260.Degtjareva MadaraSTLiepāja
261.  Deikovskis KārlisVTDeiko ir spēks!
Jēkabpils
262.Dembergs JānisVTĀdaži
263.Dembovska IvetaSTAustrumi
Rēzekne
264.  Dembovskis IvoVTAustrumi
Rēzekne
265.  Depša SolvitaSTIecava
266.  Derkača ValerijaSTJūrmala
267.  Dimante IngaSTBauska
268.  Dimants MārtiņšVTBBauska
269.  Dimitrijeva DaceSTBauska
270.  Dimitrijevs JānisVTBauska
271.  Dimpere ElizabeteSTBJelgava
272.  Dinsberga BeatriseSTOzolnieki
273.  Djačoka AlīnaSTRīga
274.  Djubina JolantaSTPreiļi
275.  Dmitrijevs ĒriksVTAČūskas
Jelgava
276.  Dobroserdova OlgaSTJelgava
277.  Dobrovoļskis AgrisVTJelgava
278.  Donova Baiba-ItaSTBJelgava
279.  Donova IngaSTJelgava
280.  Donovs Emīls-NiksVTBJelgava
281.  Dovgvillo KārlisVTLiepāja
282.  Dreimane ElizabeteSTAJaunā Jelgava
Jelgava
283.  Dreimanis KristersVTB
284.  Dremakova BaibaSTSkriešanas Akadēmija
Rīga
285.  Dremakova KatrīnaSTBSkriešanas Akadēmija
Rīga
286.  Drusts ValtersVTBJelgava
287.  Dubrovs MihailsVTČau, Patrik!
jelgava
288.  Dugness KārlisVTZS 52.BN
Jelgava
289.  Dūmiņa Elīza-EnijaSTBJelgava
290.  Dūmiņš EmīlsVTAJelgava
291.  Dumpe BaibaST
292.  Dumpe DaigaSTJelgava
293.  Dundure LeilaSTNRC + Jelgava
Jelgava
294.  Dundure MārjaSTBNRC + Jelgava
Jelgava
295.  Dundurs MārcisVTBNRC + Jelgava
Jelgava
296.  Dundurs ZigmundsVTNRC + Jelgava
Jelgava
297.  Dvoranovska IlonaSTRīga
298.  Dzaseževs OsmansVTAFortum
Jelgava
299.  Dzene KateSTBolaine
300.  Dzene KristīneSTOlaine
301.  Dzirkale ElīnaSTBpavingrosim.lv
Jelgava
302.  Dzirkale LieneSTJelgava
303.  Eglāja Krista-AnnijaSTBJelgava
304.  Eglājs JānisVT
305.Egle AsnateSTATērvete, Tērvetes novads
306.  Egle BaibaSTVentspils
307.  Egle ElinaSTRiga
308.  Eihenbergs RolandsVTAJelgava
309.  Eihvalds AndrejsVTJelgava
310.Eizaka NatalijaSTsaulkrasti
311.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
312.  Ekerte PaulaSTBsporto visa klase
Jelgava
313.  Ekmane AgneseSTBigbank
Rīga
314.  Ekša AigarsVTJelgava
315.Ekša AndrisVTJelgava
316.  Ekša JekaterinaST
317.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
318.  Eltermane DaceSTJelgava
319.  Eltermane IngaSTPingu
Jelgava
320.Ennīte BaibaSTJelgava
321.  Ērgle EvaSTBn
Rīga
322.Ērgle MaritaSTPreiļi
323.Erhards KristiānsVTBMEXXIN
Ozolnieki
324.  Erkena Marta-LuīzeSTBĶekava
325.Ervarte SandraSTJelgava
326.Esko KristaSTJELGAVA
327.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
328.  Eversone InaSTJFX Saldus
SALDUS
329.  Evertovskis JurisVTGlaive.pro
Rīga
330.  Fecers EdgarsVTASPORTLAND
Jūrmala
331.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
332.  Fedotova NadeždaSTĢimene
Jelgava
333.  Feldhūne BaibaSTRīga
334.  Feldhūns MihailsVT
335.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
336.Filiceva ArinaSTRiga
337.  Filippovs Matīss-OtoVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
338.  Flemon TylerVTJelgava
339.  Fogels UģisVTTukums
340.  Fomenko AļonaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
341.  Francs DāvidsVTPATRIA NUTRITION
Limbaži
342.  Frančenko EvitaSTNazīši
Jurmala
343.  Freiberga NatālijaSTJelgava
344.  Freibergs KasparsVTSaldus
345.  Freimane IvetaST5F Running team
Jelgava
346.  Freimane NikolaSTB5F Running team
Jelgava
347.  Freimanis JānisVTB5F Running team
Jelgava
348.  Fučadži NatālijaSTAccenture Latvia 2
Riga
349.Gabrāns PēterisVT
350.  Gaile EstereSTBOgres Sporta Centrs
Ogres novads
351.  Gaile LīnaSTBSSS
Sigulda
352.  Gailis JurisVTRīga
353.  Gailīte-Ribčinska EdīteSTJelgava
354.  Gailuma IevaSTRīga
355.  Gaisiņš ArtūrsVTRēzekne
356.Gaišais MārisVTOlaine
357.  Galaktionova AļonaSTRīga
358.  Galviņa AneteSTALiepāja
359.  Garanča IevaSTRīga
360.  Gasperovičs ValērijsVTLīvānu VK
Līvāni
361.  Gātere DinijaSTSPORTLAND
Balvi
362.Gaujere GundegaSTBJelgava
363.Gaujere RēzijaSTBJelgava
364.  Gedrovica IevaSTBJelgava
365.  Geiba LīvaSTSIA Joker Ltd.
Olaine
366.Geiba OlgaSTRiga
367.  Geidāne AgitaSTRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
368.  Geidāne KatrīnaSTBRēzeknes 5.vsk
Rēzekne
369.  Geidāne SintijaSTJelgava
370.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
371.  Gelvere DanielaSTAJelgava
372.  Gelvere PaulaSTBJelgava
373.  Gerasimčiks VeniaminsVTAJelgava
374.  Gils JānisVTLATTELECOM
Rīga
375.  Gintere Megija-LeldeSTADobele
376.  Gloka PaulaSTSPORTLAND
Rīga
377.  Goljadinecs ViktorsVTBALTCOLD
Jelgava
378.  Goljadiņecs KirilsVTBBALTCOLD
Jelgava
379.  Golubova OlgaSTRiga
380.  Goluboviča IlonaSTFortum
Jelgava
381.  Gorbatko ŅikitaVTTG balace
Jelgava
382.  Gorbatko TatjanaSTTGbalance
Jelgava
383.  Gorbenko EvaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
384.  Gorlovičs DmitrijsVTFortum
Jelgava
385.  Gorškova NataļjaSTSporto visa klase
Jelgava
386.  Gorškova VeronikaSTAJSPS
Jelgava
387.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
388.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
389.  Grabuža DagnijaSTAjelgava
390.  Grāmatniece AnnaSTJūrmalas veterāni
Jūrmala
391.Graudule KateSTAJelgav a
392.  Grava MatīssVTBJelgava
393.  Greidāns ArtūrsVTBinitex
Daugavpils
394.  Greiškāne SannijaSTBJelgava
395.  Greiškāns NormundsVTJelgava
396.  Greiziņa ElīnaSTRīga
397.  Gricenko AnastasijaST
398.  Gricenko AndrejsVTB
399.  Gridjuško JeļizavetaSTA
400.  Gridjuško SofjaSTA
401.  Grigorjeva MilenaSTJelgava
402.  Griķe AliseSTWe love running
Daugavpils
403.  Griķis JānisVTWe love running
Daugavpils
404.  Grinberga KristineSTJelgava
405.  Grinšpone ElvaST
406.  Grīnvalds AinārsVTVONDARSOUN
Ķekava
407.Grisone AgneseSTOlainfarm
Olaine
408.  Grišāne-Pinkule EvijaSTSPORTLAND
Rīga
409.Grīva ViktorijaSTTalsi
410.Grondzkis-Grockis VadimsVTsawa
jelgava
411.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
Ozolnieki
412.  Grosberga JolantaSTRiga
413.  Gruduls AustrisVT
414.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
415.  Gudone LauraSTASniegbaltītes
Jelgava
416.  Gulbe EvelīnaSTBSporto visa klase
Jelgava
417.  Gulbis KasparsVTsporta klubs
Ventspils novads
418.  Gulbis-Švans RenaldsVTBFK Bandava
Priekule
419.  Gulua OļegsVTLMD.LV
Rīga
420.  Guļijeva VeronikaSTRīga
421.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
422.  Gurejeva PaulaSTAIlmājas Kojoti
Rīga
423.  Gutniks DaniēlsVTBJelgava
424.  Gutniks MarkussVTBJelgava
425.  Ģelzis NormundsVT
426.  Ģeņģergailis AinisVTJelgava
427.  Ģeņģergailis RenardsVTBJelgava
428.  Ģērmane GunaSTAdidas
429.  Ģērmanis JānisVTStāmeriena/SPORTLAT
430.  Ģingule LeldeSTSALIŅA
OZOLNIEKI
431.  Ģirkale TeiksmaSTBauska
432.  Hagendorfs FrancisVTB
433.Hehejeje AnanheSTAriga
434.  Heidemane IngaSTSK Katrīna
Kuldīga
435.  Heidingere GundegaSTVeikals Maratons & Asics
Ogre
436.  Heniņa EvijaSTSK Katrīna
Kuldīga
437.  Herberts KārlisVTBJelgava
438.  Hercoga LolitaSTJelgava
439.  Hofmane AnnaSTBmodernā pieccīņa
jūrmala
440.  Hofmane LīgaSTJelgava
441.  Hofmanis ArtursVThofmann triathlon team
Jūrmala
442.  Hofmanis GotfrīdsVTBmodernā pieccīņa
jūrmala
443.Holodkova JelenaSTLondon
444.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner`s Club
Ventspils
445.  Hons Mārtiņš-PaulsVTARiga
446.  Hudorožkovs JevgenijsVTSPORTLAND
Rīga
447.  Iesalniece EvitaSTBsporta iela
Jēkabpils
448.  Iesalniece KarīnaSTBSporta iela
Jēkabpils
449.  Iesalnieks AndrisVTSporta iela
Jēkabpils
450.  Iesalnieks KristsVTBSporta iela
Jēkabpils
451.  Iesmiņa BaibaSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
452.  Igenberga KristaSTBOGRE
Ikšķile
453.Ignate ModraSTJelgavas BJSS
Jelgava
454.Ilziņš ArtūrsVTJelgava
455.  Iļjanova NellijaSTJūrmala
456.  Iļjina AliseSTSwedbank
Rīga
457.  Iļkeviča LindaSTSIA Joker Ltd.
Jelgava
458.Indriksone DārtaSTBRīga
459.  Irbe KasparsVTBTalsi
460.  Irbīte AgneseSTVSK Noskrien
Rīga
461.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
462.  Isajeva MartaSTARīga
463.  Isajevs ArtūrsVTBJelgavas BJSS
Jelgava
464.  Ivanāns RalfsVTBMazie huļigāni
Jelgava
465.  Ivanova InessaSTLielvārde
466.  Ivanovs HenrihsVTBRīga
467.  Ivanovska JūlijaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
468.  Ivicka JekaterinaSTLATTELECOM
Rīga
469.  Izkalns MārcisVTBJelgava
470.  Jablonska KarinaSTJelgava
471.  Jablonskis ArtūrsVTJelgava
472.  Jablonskis DenissVTJelgava
473.  Jackevičs DmitrijsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
474.  Jackevičs KirilsVTBJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
475.  Jagodkina SvetlanaSTRīga
476.  Jagža ElīnaSTRīga
477.  Jākabsone SantaSTUlubele
Rīga
478.  Jakane IlvijaSTĶegums
479.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
480.  Jakovlevs AleksandrsVTBJelgavas Jahtklubs
jelgava
481.  Jakovļeva ElīnaSTJelgava
482.Jankevics EdgarsVTRīga
483.Janovskis Kārlis-ErestsVTBMadona
484.  Janovskis Kārlis-ErnestsVTBMadona
485.  Jansone AivijaSTJelgava
486.  Jansone AnitaSTJelgava
487.  Jansone AnnaSTGlaive.pro
Rīga
488.  Jansone RitaSTACTIVIA RUN
Carnikava
489.  Jansons IndulisVTindividuāli
Jūrmala
490.  Jansons IngussVTSPORTLAND
Rīga
491.  Jansons JānisVTAQUATICS
Dobele
492.  Janševska LauraSTJaunbērze
493.Jaudzema DanaSTOzolnieki
494.  Jaudzema GitaSTRīga
495.  Jaunākā LauraSTSPORTLAND
Rīga
496.  Jaunciems AndrisVT---
Liepāja
497.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
498.  Jautakyte AurelijaSTStadija
Siauliai
499.  Jēce IlonaSTSK Katrīna
Liepāja
500.  Jēgere BaibaSTBigbank
Rīga
501.  Jēgere IneseSTBigbank
Rīga
502.  Jegorovs EdmundsVTBJelgava
503.  Jēkabsone ElīnaSTLAUMINAS REZIDENCE
Rīga
504.  Jēkabsone LieneSTRīga
505.  Jēkabsons UldisVT
506.  Jerofejeva InetaSTPļaviņām-90
Rīga
507.  Jeršovs VladimirsVT
508.  Jevsins ReinisVTBJelgava
509.  Jevsins ŽanisVTAJelgava
510.Jierkiene SkaidriteSTindividuali
rezekne
511.  Jirgensone KristaSTSPORTLAND
Rīga
512.  Jodgude SantaSTJelgava
513.  Jodguds EdgarsVT
514.  Jungfermane EnijaSTB
515.  Jungfermane RitaSTJelgava
516.  Jungfermanis GotfrīdsVT
517.  Jurasova KristineSTJelgava
518.  Jurberga EvijaSTliepāja
519.Jurkevica AnnaSTJūrmala
520.  Jurkevica EvijaSTJūrmala
521.  Jurševica InaSTJelgava
522.Juškevičs SilvestrsVTAjaunsardze/da-marathon
Ilūkste
523.  Juzovs JānisVTNeskaties
Rīga
524.  Kabaļina KristīneSTAIecava
525.  Kalažs MareksVTJelgava
526.  Kalbanova JūlijaSTOzolnieki
527.  Kalbanovs ArtūrsVTJelgava
528.  Kāle AndželikaSTGrobiņa
529.  Kalinauska SigitaSTLiepaja
530.  Kalinauskis ArtursVTLiepaja
531.  Kālis AdriansVTAGrobiņa
532.  Kālis AleksandrsVTAGrobiņa
533.  Kalna Anna-MarijaSTLiepājas Sporta spēļu skola
Liepāja
534.  Kalna LindaSTJelgava
535.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Lūši
Jekabpils
536.  Kalniņa AdelīnaSTSPORTLAND
Rīga
537.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
538.  Kalnišķe MaretaSTBJelgava
539.  Kalnišķe TīnaSTBJelgava
540.Kaļagins Hovards-EniansVTBRīga
541.  Kaļiņina IneseSTDaugavpils Dome
Daugavpils
542.  Kaļiņins DmitrijsVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
543.  Kanenberga IneseSTRīga
544.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
545.  Karāne BaibaSTSPORTLAND
Lielvārde
546.  Karāne KristīneSTSPORTLAND
Lielvārde
547.  Kārkle KatrīnaSTA
548.  Kārkle LauraSTA
549.  Karklina LigitaSTNav
Riga
550.  Kārkliņa AliseSTBSK Katrīna
Jelgava
551.  Kārkliņa ElīnaSTPATRIA NUTRITION
Madona
552.  Kārkliņa MadaraSTVSK Noskrien
Rīga
553.Kārkliņš EduardsVTBSK Katrīna
Jelgava
554.  Kārklis KristapsVTB
555.  Katlapa AnnaSTJelgava
556.Kaupuža SigneSTCēsis
557.Kaušele IntaSTLiepāja
558.  Kazāka SanitaSTJelgava
Jelgava
559.  Kaziņa DiānaSTSPORTLAND
Jaunolaine
560.  Kaže Elizabete-ElīzeSTBSporto visa klase
Jelgava
561.  Keidāne LaumaSTJelgava
562.  Keišs KristersVTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkste
563.  Kelerta KristīneSTRīga
564.  Kelerts KristiānsVTAPenkules pagasts
565.Ketekate EvijaSTKetiñi
Dobele
566.Kirhnere LindaSTTukums
567.  Kirilovs GirtsVTBRoja
568.  Kirilovs IntarsVTMatisons Runner’s Club
Rude
569.  Kiseļova KarīnaSTALīvānu BJSS
Līvāni
570.Kivlena ZeltīteSTJelgava
571.  Kiziks EmīlsVTbez komandas
Jelgava
572.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
573.  Klapars KlāvsVTBVSK Noskrien
Valmiera
574.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
575.  Klūga ElīnaSTJelgava
576.  Kļava DaceSTSPORTLAND
Alūksne
577.  Kmetjuks Andrejs-DāvisVTAJaunbērze
578.  Kmetjuks ElvisVTBJaunbērze
579.  Knope ElizabeteSTBSK Ozolnieki
Jelgava
580.  Kočāne ElgaSTRīga
581.  Kočāns RalfsVTBRīga
582.  Kohūts SamuelsVTBjelgava
583.  Konavko AlīnaSTJelgavas novads
584.  Konderko Artūrs-ViestardsVTBJelgava
585.  Kondratjeva AnastasijaSTAriga
586.  Konovs RalfsVTBFolkmaņi
Jelgava
587.  Konovs SandisVTAFolkmaņi
Jelgava
588.  Konstantinovs PavelsVTRiga
589.Kopcova IntaSTRīga
590.  Korčagins EdgarsVTDarba rūķi un draugi
Rīga
591.  Koroļonoka DaigaSTALiepāja
592.  Koroļovs ElvijsVTIkšķile
593.  Korotkovs MaksimsVTANRC Jelgava
Jelgava
594.  Korsaka Aleksa-AleksandraSTAJelgava
595.  Koršenkova DanaSTRēzekne
596.  Kotoviča DiānaSTJelgava
597.Kovaļenko KatrīnaSTJelgava
598.  Kovaļevska-Eglāja AgneseSTJelgava
599.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
600.  Kozlovs RolandsVTBSporto visa klase
Jelgava
601.  Kozlovska ElīnaSTSALIŅA
OZOLNIEKI
602.  Kramiņa KristīneSTGliemeži
Jelgava
603.  Krastina GuntaSTliepaja
604.  Krastiņa IritaSTJelgava
605.  Krastiņa KintijaSTMadona
606.  Krastiņa-Zeļča LindaSTRīga
607.  Kraule SintijaSTRīga
608.  Kraulers MarkussVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
609.  Kravalis AinārsVTSigulda
610.  Kravalis EmīlsVTBSiguldas Sporta Skola
Sigulda
611.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
612.  Kreidikova JelenaSTtautas 5km
jelgava
613.  Kreile MadaraSTSk Tērauds
Aiviekste
614.  Krieviņa LīgaSTĢimenīte
Jelgava
615.  Krieviņa Līna-KarlīnaSTBĢimenīte
Jelgava
616.  Krīgale KristaSTMadona
617.  Krīgere IngaSTLAUMINAS REZIDENCE
Rīga
618.  Kristapsons DēvidsVTARīga
619.  Krivens DainisVTJelgava
620.  Križanauska IneseSTNRC Jelgava
Jelgava
621.  Kroģere AustraSTAJelgava
622.  Krujele ElīnaSTBjelgava
623.  Krūklītis MārtiņšVTBJelgava
624.Krūma-Mudele EveritaSTRīga
625.  Krūma-Mudele KristiānaSTARīga
626.  Krūmiņa KateSTBOŽI
Ozolnieki
627.  Krūmiņa LeldeSTA
628.Krūmiņa MāraSTBAlnis
jelgava
629.  Krūmiņš KārlisVTBTērvete
630.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
631.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
632.  Kubliņa RenāteSTSK Tērauds
Liepāja
633.  Kubliņš OttoVTBSporto visa klase
Jelgava
634.  Kubraka JulijaSTEngures Sportam
Tukums
635.  Kučerenko DmitrijsVTVAS "Latvijas gaisa satiksme"
Rīga
636.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
637.  Kudiņš JānisVTRīga
638.  Kugrēns RainersVTBJūrmala
639.  Kuligina IlzeSTJelgava
640.  Kundziņa AmandaSTBVSK Noskrien / Kundziņi
Rīga
641.  Kuple TīnaSTAMārupe
642.  Kupste IevaSTJELGAVA
643.  Kuriga EvitaSTAJaunbērze
644.  Kuriga Krista-KeitijaSTAJelgava
645.  Kurpniece DanaSTVingrotava
Valmiera
646.  Kurpnieks TomsVTLielvārde
647.  Kursiša ViktorijaSTBJelgava
648.  Kursišs JurisVTJelgava
649.  Kusiņa GitaSTVĒJA VĒSMIŅAS
Jelgava
650.  Kusiņa OlgaSTVĒJA VĒSMIŅAS
RĪGA
651.  Kuzmenko MaksimsVTBJelgava
652.  Kuzmičova JeļenaSTVAS "Latvijas gaisa satiksme"
Rīga
653.  Kuznecova IlanaSTJelgava
654.  Kuzņecova IngaSTJelgava
655.  Kvedaravičs AinārsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
656.  Ķelpa GunitaST
657.  Ķelps GintersVTBGaujiena
658.  Ķēniņa KatrīnaSTBSaulkrasti
659.  Ķergalvis ArtisVTBJelgava
660.  Ķergalvis JānisVTBJelgava
661.  Ķergalvis UldisVTJELGAVA
662.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
663.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
664.Ķezbere SigneSTALimbaži
665.  Ķikāne IneseSTJelgava
666.  Ķikule Patrīcija-PaulaSTBJelgava
667.  Ķikure KatrīnaSTSPORTLAND
Rīga
668.Ķīse KatrīnaSTBjaunsardze/da-marathon
Ilūkste
669.  Ķīsele DaceSTJelgava
670.  Ķīsele SanitaSTBJelgava
671.  Ķīselis KasparsVTJelgava
672.  Labanovska AndraSTJelgava
673.  Labanovska SigitaSTStatoil Extra
Jelgava
674.  Lāceklis MārtiņšVTsporta klubs
Ventspils novads
675.  Lācis AigarsVTRīga
676.  Ladiga-Korobkova Luīze-ElizabeteSTAJelgava
677.  Laiviņa LīvaSTB-
Jelgava
678.  Laiviņš JānisVT-
Jelgava
679.  Laiviņš Valters-JānisVTB-
Jelgava
680.  Laizāne BeāteSTSPORTLAND
Jēkabpils
681.  Laizāns NormundsVTBSPORTLAND
Jēkabpils
682.  Landere TerēzeSTcherry
Liepāja
683.  Lapiņa SigitaSTAVeikals Maratons/Asics
Sigulda
684.  Lapoška LindaSTSPORTLAND
Rīga
685.  Larionova AijaSTBigbank
Rīga
686.  Lase ElīnaSTSPORTLAND
Rīga
687.  Lasis IvoVTSPORTLAND
Rīga
688.  Lastovskis AlekssVTBSporto visa klase
Jelgava
689.  Latiša ZaigaSTJelgava
690.  Latkovska LauraSTOzolnieki
691.  Laučiška AritaSTSPORTLAND
Nereta
692.  Laudāns ĞirtsVTBJelgava
693.Laumane LindaSTADzirnieki
694.  Laure EgitaSTAjelgava
695.  Laure SindijaSTjelgava
696.Laurinaite SintijaSTJelagva
697.Laurīte UndīneSTAJelgava
698.  Lauskiniece AnnaSTSPORTLAND
Rīga
699.  Lavrovs VladislavsVTJelgava
700.  Lazare GintaSTARēzekne
701.Lazdiņa IevaSTJelgava
702.  Lazdiņa LindaSTPeintbola parks 2xL
Tukums
703.Lazdiņa PaulaSTAJelgava
704.  Lazdiņš LinardsVTAPeintbola parks 2xL
Tukums
705.  Lāže JorensVTBVentspils novada BJSS
Piltene
706.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne
707.  Lebedevs DariansVTBLebedevu ģimene
Rezekne
708.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne
709.  Leiburga AgneseSTJelgava
710.  Leibus IngunaSTJelgava
711.  Leimane KristaSTKandava
712.  Lejēja DaceSTJelgava
713.  Lejēja LaumaSTAJelgava
714.  Leķe IngaSTJelgava
715.  Lelle KristīneSTJelgava
716.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
717.  Lepse Estere-LiliSTBSPORTLAND
Rīga
718.  Lepse InāraSTRīga
719.  Lešinska Adriana-ElizabeteSTBJelgava
720.Levicka IngaSTDobele
721.  Levickis RaimondsVTBDobele
722.  Lībeks EdgarsVTBigbank
Rīga
723.  Līcītis ReinisVTBJaunā Jelgava
Jelgava
724.  Liekmane DzintraSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
725.  Liekmanis RaivoVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
726.  Lielauza LindaSTJelgava
727.  Liepa AnnaSTB
728.  Liepa ErastsVTBSK Noskrien
olaine
729.  Liepa GunitaSTSPORTLAND
Rīga
730.  Liepa IntaSTSK Ozolnieki
Ozolnieki
731.  Liepa KatrīnaSTBJELGAVA
732.  Liepa Patricija-AnnaSTBbigbankskrien
jelgava
733.  Liepiņa AijaSTLAUMIŅAS REZIDENCE
734.Liepiņa IlvitaSTBRopažu novads
735.  Liepiņa LaineSTSPORTLAND
Jelgava
736.Liepiņš RūdisVTBJelgava
737.Līgotnis RinaldsVTBJelgava
738.  Limane EgitaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
739.  Linde RihardsVTSPORTLAND/NIKE
740.  Linde SanijaSTBJelgava
741.  Liniņš JurģisVTBJelgava
742.  Linka LindaSTAIecava
743.  Linkevics AivarsVTRīga
744.  Lipinska JuliannaSTDaugavpils
745.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
746.  Līvzemniece VinetaSTVSK Noskrien
Liepāja
747.  Locs JānisVTJelgava
748.  Ločmele AgneseSTJelgava
749.  Ločmele KaterinaSTJelgava
750.  Ločmele LidijaSTJelgava
751.  Ločmele RobertaSTBLiepājas sporta skola
Liepāja
752.  Ločmele SintijaSTJelgava
753.  Ločmelis GustavsVTBLiepājas sporta skola
Liepāja
754.  Logina IlzeSTRīga
755.  Logina KristīneSTJelgava
756.  Loputeva ElīnaSTRīga
757.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
758.  Lūciņa GunitaSTJelgava
759.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
760.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
761.  Lucs ErvinsVTJelgava
762.  Lucs KasparsVTJelgava
763.Lučina DarjaSTBjaunsardze/da-marathon
Ilūkste
764.  Lučina MarinaSTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkste
765.  Lučins Artemijs-MihailsVTBVentspils
766.  Ludborža LieneSTIf Apdrošināšana
Rīga
767.  Ludvika Anna-ElenaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
768.  Lukovskis AivarsVTRīga
769.Lulberga IlonaaSTJELGAVA
770.  Lulle BaibaSTJelgavas skvoša klubs
Jelgava
771.  Lūsis KasparsVTSkrāpele.lv
Jelgava
772.Luščika DiānaSTSwedbank
Rīga
773.Ļeļamers DenissVTBIecava
774.  Ļeščenko ArtjomsVTBJelgava
775.  Ļevčenko SergejsVTVAS "Latvijas gaisa satiksme"
Rīga
776.  Ļisova OlgaST
777.Ļucāne BaibaSTĀdaži
778.Macānovs MareksVTJelgava
779.  Mackevičs RičardsVTJūrmala
780.  Magurova IrinaSTLATTELECOM
Rīga
781.  Majors JekabsVTAccenture Latvia 1
Saulkrasti
782.  Malēja SanitaSTNoskrien
Jelgava
783.  Māliņš GustavsVTBMP
Jaunbērze
784.  Mališeva ViktorijaSTSPORTLAND
Rēzekne
785.  Maļika-Popova ŅinaSTJelgava
786.  Maļķeviča EvitaSTADagda
787.  Marčinkus KristīneSTSALIŅA
OZOLNIEKI
788.Marherts AndrisVTRīga
789.  Markāns MareksVTACarnikava
790.  Markova LauraSTSALIŅA
OZOLNIEKI
791.  Markuss GutniksVTBJelgava
792.Mārtinsone LauraSTBJelgava
793.  Martinsons MiksVTSigulda
794.  Masione JolantaSTZS 52.BN
Jelgava
795.Maskalans NaurisVTSuntazu pagasts
796.  Massaļska KristīnaSTSPORTLAND
Rīga
797.  Matisone Karolīna-KarlaSTBMatisons Runner’s Club
Piltene
798.  Matvejeva KristaSTJelgava
799.  Mauriņa KristiānaSTA
800.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
801.  Mazure DanielaSTBJelgava
802.  Mazure IlzeSTSporta studija Active
Olaine
803.  Medina LitaSTBJelgava
804.  Medisone SindijaSTBtukums
805.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
806.  Meija GunaSTJelgava
807.  Meizāns EdijsVTBPiltenes vsk.
Piltene
808.  Melderis KalvisVTJelgavas novads
809.  Melle RūtaSTSPORTLAND
Lielvārde
810.  Melne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
811.  Melngaile IngaSTJelgava
812.  Menska LindaSTJelgava
813.Merkuseva LinaSTJelgava
814.  Mesters NiksVTBJelgava
815.  Meščerikova JūlijaSTRīga
816.  Metums AinārsVT
817.  Metums MārtiņšVTA
818.  Metums NaurisVTB
819.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
820.  Mickeviča SolvitaSTJelgava
821.  Midre AliseSTJelgava
822.  Miesnieks AndrisVTBSmiltene
823.  Miezava ElēnaSTSK Tērauds/Nike/Sportland
824.  Mieze BaibaSTĶekava
825.  Mihailova JekaterinaSTJelgava
826.  Mihailuka NataljaSTJelgava
827.Mikelsons MiksVTArtilēristi
Rīga
828.  Miklašēviča InitaSTSPORTLAND
Rīga
829.  Miķelsone Gundega-ZeldaSTSPORTLAND
Gulbene
830.  Miķelsone MāraST
831.  Miķelsone MaritaST
832.  Miķilpa SofijaSTBSporto visa klase
Jelgava
833.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
834.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
835.  Miltiņa LindaSTBJelgava
836.  Miltiņš ArtūrsVTBJelgava
837.  Miltiņš RenārsVTAMiltiņi
Vērgale
838.  Miļūna DanielaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
839.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
840.  Mironova AļonaSTJelgava
841.  Misāne EvelīnaSTBĀdaži
842.  Misāne IraSTĀdaži
843.Mitkeviciene SandraSTPenki kalnai
Mazeikiai
844.  Mītniece SilvijaSTAJelgava
845.  Mizāne AndaST
846.Morkons NormundsVTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
847.  Morozova LāsmaSTSPORTLAND
Baldone
848.  Morozovs EdgarsVTSPORTLAND
Baldone
849.  Morozs JurijsVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
850.  Muceniece LaumaSTĶekava
851.  Muiziniks KrišjānisVTJelgava
852.  Muižniece SantaSTJelgava
853.  Mūrmanis AigarsVTSalacgrīva
854.  Muzika ElīzaSTBVSK Noskrien
Jumprava
855.  Nadjaks MaratsVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
856.  Nagle KintijaST13
Ventspils
857.Nazarovs MārcisVTRīga
858.  Neija GuntaSTVSK Noskrien
Rīga
859.Neikšāns ArtursVTRīga
860.  Nemešs AntonsVTJūrmala
861.Neretniece DiānaSTJelgava
862.  Neusa-Luca LoretaSTBJelgava
863.  Neuss-Lucs RainersVTAJelgava
864.  Neuss-Lucs TomassVTA
865.  Nikiforovs VladislavsVTA
866.  Nikolaeva NataļjaSTJelgava
867.  Nikolaisone JustīneSTSPORTLAND
Riga
868.  Nikolajeva DaceSTRiga
869.  Novicks RomsVTASK Ozolnieki A
Jelgava
870.  Novika DzintraST"Sporto visa klase"
Jelgava
871.  Novikova KristīnaSTSwedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
872.  Noviks KrišjānisVTAALOJA-STARKELSEN
Valmiera
873.Ņesterova ViktorijaSTBJelgavas novads, Jaunsvirlaukas pagast, Staļģene
874.  Ņeverovs RodionsVTBRīga
875.  Ņikiforovs MareksVTAMARATONA KLUBS
Kazdanga
876.  Obžigailo KonstantīnsVTJelgava
877.  Olava AneteSTJelgavas novads
878.  Omeļusiks VitālijsVTJelgava
879.  Osipova JanaSTJelgava
880.  Osipova SofijaSTBSporto visa klase
Jelgava
881.  Osīte IlzeSTJelgava
882.  Ostrovska LaineSTAJelgava
883.  Ošāns JurisVTvinteko.lv
Jelgava
884.  Ošāns MatīssVTBSporto visa klase 5c J4V
Jelgava
885.  Ošiņa LieneSTSPORTLAND
Ogre
886.  Ošiņš JānisVTSPORTLAND
Ogre
887.  Otsus GabrieleSTBVėtrungė
Klaipėda
888.  Ovčarenko DenissVTARīga
889.  Ozola AnceSTAJelgava
890.  Ozola Anna-MarijaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
891.  Ozola BaibaSTVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
892.  Ozola EmīlijaSTBFortum
Jelgava
893.  Ozola EvelīnaSTBFortum
Jelgava
894.  Ozola IngaSTJelgava
895.  Ozola LindaSTJelgaba
896.  Ozola MartaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
897.  Ozola MartaSTBVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
898.  Ozola MartaSTBJelgava
899.  Ozola SanijaSTBJelgavas BJSS
Jelgava
900.  Ozoliņa GuntaSTAKG-Thermotechnik
Jelgava
901.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
902.  Ozoliņš ĀrisVTJelgava
903.  Ozoliņš ArnisVTSPORTLAND/NIKE
904.  Ozols JēkabsVTVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
905.  Ozols KārlisVTBVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
906.  Ozols MārisVTVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
907.  Ozols MatīssVTAVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
908.Paegle IvonnaSTBJelgava
909.  Paegle ZaigaSTBJelgava
910.  Paeglīte ElīzaSTAJelgava
911.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
912.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
913.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
914.Pālēna MilānaSTAJelgava
915.  Palijs PāvelsVTJaunā Jelgava
Jelgava
916.  Palijs VjačeslavsVTJaunā Jelgava
Jelgava
917.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
918.  Pastare DailaSTNRC Jelgava
Jelgava
919.  Pastere LindaST
920.  Paškevica MadaraSTVecumnieki
921.  Paškeviča IevaSTBRēzekne
922.  Paškeviča LindaSTRēzekne
923.  Pavlova MargaritaSTSIA VEREMS RSEZ
rRēzekne
924.  Pažusa AneteSTRīga
925.  Pece SkylarSTclaremore
926.  Pēce VinetaSTJelgava
927.  Peļņa LeonsVT30draugi.lv
Smiltene
928.Pērkone LieneSTCēsis
929.  Pesecka TatjanaSTSPORTLAND
Bauska
930.  Petersone Marta-LuizeSTBVSK Noskrien
Kocēnu Novads
931.  Pētersons JānisVTBJelgava
932.  Pētersons RalfsVTAFortum
Jelgava
933.  Pētersons ReinardsVTBFortum
Jelgava
934.  Petrovska MadaraSTMacMaster
Rīga
935.  Petrovska MāriteSTSalaspils
936.  Petruņina DiānaSTASPORTLAND
Rīga
937.  Pilecka JovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
938.  Pimenova MārīteSTJelgava
939.  Pirogs RihardsVTBsporto visa klase
Jelgava
940.  Platace LauraSTRēzekne
941.  Platacis JānisVTBRēzekne
942.  Platniece Ilze-MadaraSTRīga
943.  Pletinko AndrejsVTRiga
944.  Pocjus GitaSTSaldus
945.  Poddubnaja SindijaSTSPORTLAND
Rīga
946.  Pohodņevs FjodorsVTAccenture Latvia 2
Rīga
947.  Poiša IvetaSTLAUMIŅAS REZIDENCE
Rīga
948.  Poliņņikova KristīneSTJelgava
949.  Poliņņikovs ArtūrsVTA
950.Polsakovs DanielsVTBJelgava
951.  Popoka AnnaSTJelgava
952.  Popoks DmitrijsVTJelgava
953.Popova NinaSTJelgava
954.  Popova Ņina-MaļikaSTJelgava
955.  Pormane AnnaSTMenky
Rīga
956.Potapenko AnnaSTBJelgava
957.  Pranckune AmandaSTB-
Jelgava
958.  Pričina LauraSTSPORTLAND
Rīga
959.  Priede DagnijaSTJelgava
960.  Priedītis IngussVTRīga
961.  Priedniece EdīteSTJelgava
962.  Priedule ZaneST
963.  Prikulis ViestursVTOlaine
964.  Pudans StaņislavsVTRīga
965.  Pugačs KristapsVTSPORTLAND
Gulbene
966.  Puikevica KintijaSTBFolkmaņi
Jelgava
967.  Puise-Puiše LienaSTRīga
968.  Pujāte AijaSTFitnesa klubs F1
Rīga
969.Puķe RinaldsVTBSaldus
970.Puķe RolandsVTBRRP
Saldus
971.  Puķīte GundegaST
972.  Puķīte LīvaSTBRīga
973.Pumpurs ArvisVTRīga
974.  Punculis MārisVTLudza
975.  Pundiņa-Desmitniece IneseSTLATTELECOM
Rīga
976.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
977.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
978.  Pūre IrinaSTJūrmala
979.  Purgaile Elīza-RobertaSTBĀdaži
980.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
981.  Puriņa MegijaSTAPeintbola parks 2xL
Tukums
982.  Pūris IvoVTJūrmala
983.  Purvinska DiānaSTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkste
984.  Puškarjovs DanilsVTBjaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
985.  Puškaša VladlenaSTn
Rīga
986.Putniņa AijaSTJaunolaine
987.  Putniņa MontaSTSPORTLAND
Gulbene
988.Putniņš TomsVTBJelgava
989.  Puzāne JeļizavetaSTLUDZA
Ludza
990.Puzānovs IngusVTJelgava
991.  Rabkeviča KristīneSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
992.  Ramata EvitaSTSPORTLAND
Rīga
993.  Ramlavs DāvidsVTBDobeles 1.vidusskola
Dobeles nov.
994.Raščevskis AleksandrsVTRēzekne
995.  Razgale MontaSTSPORTLAND
Rīga
996.  Razgalis JānisVTSPORTLAND/NIKE
997.  Rebišs GatisVTSPORTLAND
Jaunolaine
998.  Rēdere EvelīnaSTBRēderu banda
Tīraine
999.  Redko ČeslavsVTJelgava
1000.  Redko RitvarsVTA
1001.  Refbergs Guntis-EmīlsVTB
1002.  Reine SantaSTSPORTLAND
Sigulda
1003.  Reinicāne IneseSTJelgava
1004.  Reinicāns DeinsVTAJelgava
1005.  Reinis JurisVTSPORTLAND
Sigulda
1006.  Reins MareksVTBSporto visa klase
Jelgava
1007.  Rence AlīnaSTPaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres
Rīga
1008.  Ribčinskis AleksandrsVT
1009.  Rīdere EvaST
1010.  Riekstiņš GustavsVTBIecava
1011.  Rinkeviča AnastasijaSTJelgava
1012.  Rinkeviča MilenaSTAJelgava
1013.  Riņķe ZaneSTBigbank
Rīga
1014.  Rižanovs AivisVTBalvi
1015.Rjabova AlīnaSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
1016.Rocēna JasmīnaSTBVSK Noskrien
Zemgale
1017.Rocēns HaraldsVTBVSK Noskrien
Zemgale
1018.  Rodčenko AleksandrsVTDaugavpils
1019.  Roga ElisaSTBJelgava
1020.  Roga RalfsVTBMatisons Runner’s Club
1021.  Roķis RalfsVTBSporta iela
Rīga
1022.  Romanovs DimitrijsVTANRC Jelgava
Jelgava
1023.  Romanovskis RobertsVTJelgava
1024.  Rove MārīteSTindividuāli
Dobele region
1025.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
1026.  Roziņa MadaraSTVentspils
1027.Roziņa RūtaSTJelgava
1028.  Rozīte IlzeSTBaltezers
1029.  Rozītis IngussVTKuldīga
1030.  Rubeniņa IlzeSTDeiko ir spēks!
Jelgava
1031.  Rubīns KlāvsVTRīga
1032.Rudakovs AleksandrsVTJelgava
1033.  Rudakovs KonstantīnsVTJelgava
1034.  Rudzītis ArtūrsVTSK Tērauds
Rīga
1035.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
1036.  Rūja RaiensVTBSk Sigulda
Sigulda
1037.  Rulle AliseSTBRuļļi
Jelgava
1038.  Rullis Patriks-PaulsVTBRuļļi
Jelgava
1039.  Rumba NatālijaSTB
1040.  Rumbergs JaneksVTSK Katrīna
Talsi
1041.Rūniks MātiņšVTBDobele
1042.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
1043.Ruško AnnijaSTBJelgava
1044.  Rutka IrēnaSTJelgava
1045.  Rutka MareksVTBJelgava
1046.  Rutkovska LoretaSTBTukums
1047.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
1048.  Sadovska DinaSTAS Olainfarm
Rīga
1049.  Salcēviča MartaSTBJelgava
1050.  Salcēvičs MikusVT
1051.  Salmiņa Simona-AliseSTAPATRIA-Mmēbeles
Līvāni
1052.  Salzirne LauraSTBJelgava
1053.  Salzirne MaijaSTBJelgava
1054.  Salzirnis EdgarsVTJelgava
1055.  Sama SolvitaST
1056.  Samoviča IntaSTJelgava
1057.  Samoviča KristīneSTBJelgavas BJSS
Jelgava
1058.  Sams ArtūrsVTB
1059.  Sapiro LilijaSTRīga
1060.  Sarajevs OlegsVTJelgava
1061.Saveļjeva OlgaSTRīga
1062.Savicka SantaSTJelgava
1063.  Sāviča ZaneSTJelgava
1064.  Savnere MarianaSTRīga
1065.  Savnere ViktorijaSTBRīga
1066.  Sebeža AnitaSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
1067.Segliņa ĒrikaSTRīga
1068.  Semchenkov RomanVTJelgava
1069.  Semjonova AiraSTLimbažu nov.
1070.  Semjonova Anna-MarijaSTAJelgava
1071.  Semjonova JanaSTAJelgava
1072.Semjonova JustīneSTBLimbažu nov.
1073.  Semjonova MaijaSTSPORTLAND
Jaunolaine
1074.  Semjonova NadeždaSTBJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
1075.  Semjonovs MaksimsVTAJelgava
1076.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
1077.  Senkāns LaurisVTBRēzekne
1078.  Serebro MargaritaSTRiga
1079.  Sergejeva JūlijaSTRīga
1080.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
1081.  Sevastjanova EstereSTBAstarte-Nafta
Olaines nov.
1082.  Shehonina TatjanaSTJelgava
1083.  Sidorova AngelinaSTBJelgava
1084.  Sidorova JeļizavetaSTAJelgava
1085.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
1086.  Silauniece ArtaSTLī Sporta klubs
Gulbene
1087.  Sileniece MontaSTASmiltene
1088.  Silina TatjanaSTJelgava
1089.  Siliņa AnnijaSTABēne
1090.  Siliņa KristiānaSTSolis Dabā
Jūrkalne
1091.Siliņa LīvaSTBJelgava
1092.  Siliņa SintijaSTSPORTLAND
Jelgava
1093.  Siliņš AlensVTASalaspils
1094.  Siliņš DzintarsVTJelgava
1095.  Siliņš HelmutsVTBJelgava
1096.  Sizase ZaneSTRīga
1097.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
1098.Skalberga Kerija-AnnaSTBRīga
1099.  Skoreja LīvaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
1100.Skoromka AliseSTAJelgava
1101.  Skrickis MārcisVTJELGAVA
1102.Skripko NatālijaSTRīga
1103.Skrīvelis ElvisVTRīga
1104.  Skrodele SigitaSTBJelgava
1105.  Skudra MaritaSTJelgava
1106.  Skudra SigneSTRauna
1107.  Skudra SigvardsVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkste
1108.  Skudra VilhelmsVTBSkudrulāči
Rīga
1109.Skudrītis RolandsVTAGrobiņas novads
1110.  Skujina AgneseSTAccenture Latvia 3
Rīga
1111.  Slāģe DanaSTJelgava
1112.  Slaide MontaSTBBaldones Lauvas
Rīga
1113.  Slikšāne KristīneSTVSK Noskrien
Olaine
1114.  Slišāne AmandaSTAJelgava
1115.  Slivjuka LenijaSTBSporto visa klase
Jelgava
1116.Slosberga AnitaSTJelgava
1117.Smagare LaumaSTRīga
1118.  Smeltere-Plataje SolvitaSTRīga
1119.  Smilgaine ElīnaSTJelgava
1120.  Smirnova AnastasijaSTSIA Joker Ltd.
Olaine
1121.  Smirnovs AleksandrsVTJelgava
1122.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
1123.  Smirnovs VolodarsVTBJelgava
1124.  Sohņenko VeronikaSTVAS "Latvijas gaisa satiksme"
Rīga
1125.  Soika IlgaSTDagda
1126.  Sokolova OlgaSTJelgava
1127.  Sokolovs ArtūrsVTAJelgava
1128.  Sokova SolvitaSTSpicie
Ādaži
1129.Sokovs JurisVTSpicie
Ādaži
1130.  Sokunova AlīnaSTBSalaspils
1131.  Sokunova JekaterinaSTLīvānu VK
Salaspils
1132.  Sopulis KirilsVTBJelgava
1133.  Sorokina SandijaSTADurbe
1134.Sorokins SergejsVTDurbe
1135.Spāģe KristaSTSK Katrīna
Liepāja
1136.  Sprukta SandraSTRīga
1137.  Sprunce EgitaSTRadisson Blu Daugava
Jelgava
1138.  Spurķe SamantaSTAJelgava, Jelgavas Valsts ģimnāzija
1139.  Stahovska EgitaSTSinots
Valka
1140.  Stahovska EnijaSTASinots
Valka
1141.  Stahovskis DenijsVTBSinots
Valka
1142.  Stahovskis IvarsVTSinots
Valka
1143.Stahovskis Viljams-ValdisVTBSinots
Valka
1144.  Stalberga MegijaSTAValmieras bērnu sporta skola
Valmiera
1145.  Stāmers MarkussVTBJelgava
1146.  Standzēniece LīgaSTMARATONA KLUBS
Liepāja
1147.  Standzeniece SandaSTAMARATONA KLUBS
Liepāja
1148.  Standzenieks RūdolfsVTBMaratona klubs
Liepāja
1149.  Stefenhagena DitaSTJelgava
1150.  Stikuts ArmīnsVTB
1151.  Stiprais EmīlsVTAMadona
1152.  Stoldere IevaSTARīga
1153.  Stonka DainaSTVSK Noskrien
Rīga
1154.  Strādnieks RičardsVTAKuldīga
1155.  Strādnieks RihardsVTAKuldīga
1156.  Straume JānisVTVsk noskrien
Rīga
1157.  Strautnieks MārcisVTJelgava
1158.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
1159.Strazds KristiānsVTAjelgava
1160.  Strods EdžusVTAJelgava
1161.  Studente RasmaSTJelgava
1162.  Studente VitaST
1163.  Studente ZitaSTjelgava
1164.  Stukuls KasparsVTKuldīga
1165.  Stūrmane ZandaSTJelgava
1166.  Sturme AndrejsVTProfDoc
Jelgava
1167.  Subbota PēterisVTRīga
1168.Subbota Rūdolfs-SebastiansVTBRīga
1169.  Suboča EvelīnaSTBJelgava
1170.Suhanovska DarjaSTBDaugavpils
1171.Sūngals RolandsVTRīga
1172.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
1173.  Susejs DainisVTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
1174.  Susekle KristaSTRīga
1175.  Sutika MarksVTBJelgava
1176.  Suveizda OlitaSTDaugavpils
1177.  Suveizda StaņislavsVTDaugavpils
1178.Svaija AigarsVTPenkule, Dobeles novads
1179.Šafika Elisa-FatihaSTBJelgava
1180.  Šagunovs JurijsVTSK Katrīna
Kuldīga
1181.Šakaite EvaSTSALIŅA
OZOLNIEKI
1182.  Šakarne SantaSTSwedbank/ Run, Forest, Run.
rīga
1183.  Šaķis TomsVTBMoller Auto Ventspils
Ventspils
1184.  Šalājeva AliseSTBSporto visa klase
Jelgava
1185.  Šalgina AleksandraSTBHK Venta2002
Ventspils
1186.  Šarkovska LindaSTRēzekne
1187.  Šauberga IneseSTJelgava
1188.  Šaučikovaite SofijaSTBŠiauliai Stadija
Šiauliai
1189.  Šauva ZaneSTCido
1190.  Šehoņins DmitrijsVTJelgava
1191.  Šekštelo ViktorijaSTJelgava
1192.  Šeļegovska KristīneSTJelgava
1193.  Šēnhofa SantaSTCido
1194.  Ševčenko RomansVTSPORTLAND
Rīga
1195.  Šiliņa GundegaSTJelgavas pisēta
Jelgava
1196.  Šiliņš AivisVTJelgava
1197.Šiļvjane SigitaSTJelgava
1198.Šimanovska PaulaSTAViļaka
1199.  Šimaņecs DanielsVTBValmieras sākumskola
Valmiera
1200.Šipa KeralaineSTSaldus
1201.  Širaks RalfsVTBJelgava
1202.Širokova MilenaSTAJelgava
1203.Širokova ViktorijaSTJelgava
1204.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
1205.Šķiņķis OskarsVTBJelgava
1206.Šķiņķis PēterisVTAJelgava
1207.  Šķirus JānisVTJelgava
1208.  Šķirus RūtaSTBJelgava
1209.Šležaite DeimanteSTBStadija
Šauļi
1210.  Šlosberga AnitaSTJelgava
1211.  Šmite ElīnaSTJelgava
1212.  Šmite KristīneSTValmiera
1213.  Šmitiņa ElzaSTLAUMIŅAS REZIDENCE
Rīga
1214.Šmits Ernests-GustavsVTBJelgava
1215.  Šneps KristiansVTBOŽI
Ozolnieki
1216.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
1217.  Štāle AijaSTSPORTLAND
Jūrmala
1218.  Štālmane IlzeSTRundāles novads
1219.  Štalts ArvisVTBMoller Auto Ventspils
Jūrmala
1220.  Šteimanis KristapsVTJelgava
1221.  Šteina-Lūciņa LieneSTStatoil Extra
Jelgava
1222.  Šteinberga MarijaSTRiga
1223.  Šteinberga RitaSTSPORTLAND
Rīga
1224.  Šteinerte DiānaSTBĢimene
Jelgava
1225.  Šteinerte SantaSTTukums
1226.Štrausa-Korņilova GitaSTLiepāja
1227.  Štrovalds RaivisVTSPORTLAND
Bauska
1228.  Štulbergs GatisVTMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
1229.Šube JustīneSTASmiltene
1230.  Šūberts EdgarsVTnav
Rīga
1231.  Šurma Krista-GerdaSTinduāli
Jelgava
1232.  Švēdere DanaSTJelgava
1233.  Šveimrauss EduardsVTAJelgava
1234.  Tabore IevaSTSkriešanas Akadēmija
Carnikava
1235.  Taimiņa AnnaSTRīga
1236.  Taubenbergs DeividsVTB
1237.  Tene DārtaSTSPORTLAND
Rīga
1238.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
1239.  Terentjevs NikolajsVTAtletika
Rīga
1240.  Teterovskis KristsVTBJelgava
1241.  Teterovskis UģisVTJelgava
1242.  Tihonovs RuslansVTJelgava
1243.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
1244.  Tiltiņa SintijaSTJelgava
1245.  Tiltiņš JānisVTJelgava
1246.  Timermane DiānaSTTimermaņa foto
Jelgava
1247.Timermanis RaivoVTBJelgava
1248.  Tiscenko VladimirsVTVSK Noskrien
Rīga
1249.  Titomers EndijsVTJNSC
Jelgava
1250.  Tohva RebekaSTBindividuali
Riga
1251.  Tokareva TatjanaSTRēzekne
1252.  Tomase BaibaSTjelgava
1253.  Trama InaSTArtemis Fit
Ventspils
1254.  Tramdaks MarkussVTBSporto visa klase
Jelgava
1255.  Trankale Anna-MarijaSTBsporto visa klase
jelgava
1256.  Trankale LauraST
1257.  Trankalis EinārsVT
1258.  Trapiņa-Jēče RenāteSTDobele
1259.  Trībere KitijaSTKitija
Jelgava
1260.  Trifane AliseSTJelgava
1261.Troinova AgneseSTBTukums
1262.  Trokmanis SergejsVTAAIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
1263.Trubacs AndrisVTjelgava
1264.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
1265.  Trušele ElvīraSTBjaunsardze/da-marathon
Ilūkste
1266.  Tukāne DiānaSTRīga
1267.  Tukris RenārsVTBJelgava
1268.  Tumanova NataļjaSTBJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
1269.  Tupurīte EndijaSTOzolnieki
1270.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
1271.  Turoviča OlgaSTRīga
1272.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
1273.Učelniece Līva-KristaSTBTalsi
1274.Učelniece Monta-MegijaSTATalsi
1275.  Ukše AnnijaSTAJelgava
1276.  Ukše Annija-SantaSTAJelgavas BJSS
Jelgava
1277.  Ulase AivaSTJelgava
1278.  Ulchugachev ValerijsVTjelgava
1279.  Uļjanova RegīnaSTJelgavas skvoša klubs
Jelgava
1280.Umalas DženetaSTRīga
1281.  Upeniece MartaSTBJelgava
1282.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
1283.  Upenieks RobertsVTBJelgava
1284.  Upīte InitaSTVārnas lasās baros, ērglis lido viens
Jelgava
1285.  Upmale EmīlijaSTBVONDARSOUN
Jelgava
1286.  Ūsiņš UģisVTMARATONA KLUBS
Talsi
1287.  Ustupa ElīnaSTBRīga
1288.Ušacka EveritaSTVālodzes
1289.  Ušacka SindijaSTVālodzes
1290.  Ūtēns ĢirtsVTAJelgava
1291.  Uzlovs RomānsVTJelgava
1292.  Vagale IjaSTRīga
1293.  Vagale SvetlanaSTJelgava
1294.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
1295.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
1296.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
1297.  Vaitkus Alise-AnnijaSTRīga
1298.  Vaitkus GundegaSTLiepāja
1299.  Vaivods GunārsVTFortum
Jelgava
1300.  Valaine ElīnaSTBJelgava
1301.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
1302.  Valtass HermanisVTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
1303.  Valtass IvarsVTSK Metroons/ Nike
Mārupe
1304.  Valtere GintaSTLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
1305.Valukevics RenārsVTDobele
1306.  Vanaga AndraSTSuntazu pagasts
1307.  Vanaga Lauma-AmandaSTBBJSS Jelgava
Jelgava
1308.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Ķekava
1309.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
1310.  Varniene LoretaSTUkmergė
1311.  Varņecka DitaSTRīga
1312.  Vasele LauraSTBJelgava
1313.Vaselis AlensVTBJelgava
1314.  Vasile JanaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
1315.Vāsulis AdriansVTBjaunsardze/da-marathon
Ilūkste
1316.  Vazdiķe AndaSTJelgava
1317.  Važa IngaST
1318.  Vecels MārtiņšVTBSporto visa klase
Jelgava
1319.  Vecvagare BeāteSTTimiāns
Liepāja
1320.  Veide AliseSTOzolnieki
1321.Veide LauraSTRīga
1322.  Veide LauraSTOzolnieki
1323.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia 3
Rīga
1324.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
1325.  Veisbuka IngrīdaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
1326.  Veļika FelicitaSTBMārupe
1327.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
1328.  Vērdiņš ArtūrsVTSPORTLAND
Liepāja
1329.  Veseris MārtiņšVTRīga
1330.  Vēvere RēzijaSTSK Katrīna
Kuldīga
1331.  Vēveris KristiānsVTJelgava
1332.  Vēze MargitaSTMatisons Runner’s Club
Ventspils
1333.  Vicinska Rūta-AlmaSTBBrocēnu cilpotājas
Brocēni
1334.  Vidiņa LiānaSTJelgava
1335.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki A/ Folkmaņi
Jelgava
1336.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
1337.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
1338.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
1339.Vīgante PaulaSTBRopažu novads
1340.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
1341.  Vikmanis KārlisVTSPORTLAND
Rīga
1342.  Vīksna DitaST
1343.Vīksna EvitaSTJelgava
1344.  Vīksniņa Betija-ElizabeteSTAJelgava
1345.  Vīksniņš Aleksis-KristapsVTBSK Katrīna
Riga
1346.  Vīksniņš Alens-JānisVTALattelecom/SK Katrīna
Rīga
1347.  Vīķis EdijsVTASK Katrīna
Kuldīga
1348.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
1349.Vilcāne SofijaSTBJelgava
1350.  Vilciņa DaceSTLudza
1351.  Vilčaks ArvīdsVTB
1352.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
1353.Vilmane LaimaSTJelgava
1354.  Vilnīte AntraSTJelgava
1355.  Vilnītis RobertsVTBJelgava
1356.Vinbergs RalfsVTBTukums
1357.  Viša-Gaisiņa SantaSTRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
1358.  Vitkovska ElvaSTRīga
1359.  Vītola GunitaSTSigulda
1360.  Vītola JanaSTJelgava
1361.  Vītoliņa LīgaSTSellit
Jelgava
1362.  Vītols MārtiņšVTB
1363.  Vītols TomsVTBSigulda
1364.  Vladimirova OlgaSTRīga
1365.  Vogule GerdaSTSPORTLAND
Rēzekne
1366.  Vološčuks MārtiņšVTSK Katrīna
Kuldīga
1367.  Voronovs DāvisVTSPORTLAND
Tukums
1368.  Zabarovska LindaSTSIA Joker Ltd.
Jelgava
1369.  Zāģere AnnijaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
1370.  Zakrepskis IgorsVTJelgava
1371.Zaķe Anna-MarijaSTBLSC
Rīga
1372.  Zālīte ElīnaSTSPORTLAND
Rīga
1373.  Zaļlapa DagnijaSTSPORTLAND
Salacgrīva
1374.  Zaprivoda AleksandrsVTBHokeja Skola RĪGA
Rīga
1375.  Zarans MikusVTby FTp
Jelgava
1376.Zarins AndisVTJelgava
1377.  Zariņa ZitaSTRiga
1378.  Zborovska IevaSTJelgava
1379.  Zborovskis KasparsVTBJelgava
1380.  Zēberga DženiferaSTBVSK Noskrien
Liepāja
1381.  Zeidemane Šarlote-LenijaSTBSPORTLAND
Rīga
1382.  Zelmenis DāvisVTSPORTLAND
Felicianova
1383.Zeltzaķe KristaSTAEngure
1384.  Zeļčs ReinisVTARīga
1385.  Zemture AliseSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
1386.  Zemture SantaSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
1387.  Ziediņa-Budze RasaSTJelgava
1388.  Ziemele LotaSTBSiguldas Ziemeļi
Sigulda
1389.  Ziemelis AndisVTSiguldas Ziemeļi
Sigulda
1390.  Ziemelis ValtsVTBSiguldas Ziemeļi
Sigulda
1391.  Zihmane Dārta-HenrieteSTBJelgava
1392.  Zīle Raivis-RainersVTBJelgava
1393.  Zīle SimonaSTJelgava
1394.  Zilvers JurisVTSPORTLAND/NIKE
1395.  Zīmeca BaibaSTOzolnieki
1396.  Zinovatnaja IvetaSTRīga
1397.  Zinovičs LeonīdsVTJelgava
1398.  Zirne AneteSTSPORTLAND
Salacgrīva
1399.Zīverte SamantaSTB1
jelgava
1400.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
1401.  Zļenko DanielsVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
1402.  Znotiņš ReinisVTRīga
1403.  Zviedre EvitaSTbizes taisnas
Jelgava
1404.  Zvirgzda DiānaSTDiāna
Riga
1405.  Žarovska LailaSTJelgava
1406.  Židkovs SergejsVTBJSPS
Jelgava
1407.  Žilde EvaSTSwedbank
Rìga
1408.  Žiļcovs AleksejsVTVAS "Latvijas gaisa satiksme"
Rīga
1409.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga
1410.  Žubule JanīnaSTRīga
1411.  Žubule LoretaSTBRīga
1412.  Žubulis IvarsVTRīga
1413.  Žusele VioletaSTBDaugavpils
1414.  Žuža RaimondsVTBJelgava

Jelgava, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andiņa IneseSNUJDaugavpils Dome
Daugavpils
2.Apsīte AelitaSNUJJelgava
3.  Berķe IngrīdaSNUJJelgava
4.  Boltāne IneseSNUJilzeskalns
Rēzeknes novads
5.  Bormane ZaneSNUJRīga
6.  Breikša AstraSNUJ
7.  Bula MarinaSNUJCSDD
jelgava
8.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
9.  Buravcova NadezdaSNUJI LOVE RUNNING
Rīga
10.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
11.  Danovska JanaSNUJ
12.  Dīriņa MāraSNUJNūjo priekam
Rīga
13.  Dombrovska-Baškirova DaceSNUJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
14.  Esko RutaSNUJ
15.  Geidāne RutaSNUJRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
16.  Gintere DārtaSNUJJelgava
17.  Graudužis IlgvarsVNUJRīga
18.  Grava ZaneSNUJJelgava
19.  Hermansone LieneSNUJJelgava
20.  Jankova IntaSNUJ
21.Jefimovs OlegsVNUJJelgava
22.  Jerofejeva LudmilaSNUJVentspils
23.Kalugina MarinaSNUJjelgava
24.  Karla AgneseSNUJJelgava
25.  Karls OskarsVNUJJelgava
26.Klāva IlzeSNUJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
27.  Klūga LaimaSNUJJelgava
28.  Kovnacka IvetaSNUJRīga
29.  Kramiņš MatīssVNUJJelgava
30.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
31.  Krauze ElīnaSNUJRīga
32.  Kuksa MāraSNUJJelgava
33.  Legzdiņa SantaSNUJRopažu nov., Latvia
34.  Logina SantaSNUJ"Zemgales Ziņas"
Jelgava
35.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
36.  Mikolone EvitaSNUJOgres nov. Taurupe
37.  Miltiņa ZandaSNUJJelgava
38.  Miltiņš RaimondsVNUJJelgava
39.  Mjalika NataļjaSNUJSigulda
40.  Muškina ErikaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
41.  Muzika RasmaSNUJVPDK
Jumprava
42.  Nevlana LīgaSNUJSpridzīgās Dullītes (Jelgavas 4,vidusskola)
Jelgava
43.  Nikitina IrinaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
44.  Ņukša OlesjaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
45.Ozola AnitaSNUJJelgavas novads
46.  Ozoliņa MaritaSNUJNūjo priekam
Rīga
47.Pereligina DianaSNUJJelqava
48.  Pētersone EgijaSNUJGLIEMEŽI
jELGAVA
49.  Platpīre IlzeSNUJIlzeskalns
Rēzekne
50.  Podiņa EvijaSNUJJelgava
51.  Puriņa ĀrijaSNUJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
52.  Reinvalde ZandaSNUJKaut kādi radi
Jelgava
53.  Reinvalds UldisVNUJKaut kādi radi
Jelgavas novads
54.  Rocēna JasmīnaSNUJVSK Zemgale
Jelgava
55.  Rocēna JolantaSNUJVSK Noskrien
Jelgava
56.  Rocēns HaraldsVNUJVSK Zemgale
Jelgava
57.  Roga RenāteSNUJR komanda
Jelgava
58.  Rūple DitaSNUJDobele
59.  Semjonova IlonaSNUJAVIA Team
Riga
60.Siliņa NoraSNUJJelgava
61.Siliņš IntarsVNUJJelgava
62.  Silova LarisaSNUJDaugavpils
63.  Sitņikova IrēnaSNUJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
64.  Skujiņa IngunaSNUJNūjo vesels
Rīga
65.  Spirta TatjanaSNUJJelgava
66.Sticenko IngrīdaSNUJJelgava
67.  Stinka IneseSNUJJelgava
68.  Šibeika IrēnaSNUJNūjo priekam
Rīga
69.  Šibeiks NormundsVNUJNūjo priekam
Rīga
70.  Šnepe SilvijaSNUJ
71.  Timčenko IevaSNUJRīga
72.  Uzule RenāteSNUJJelgava
73.Valdmane KatrīnaSNUJJelgava
74.Vaļģe RamonaSNUJJelgava
75.  Vanaga DaceSNUJJelgava
76.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni
77.Viļuma ValdaSNUJBum Puķītes
Saldus
78.  Vītola AntraSNUJRīga
79.Zālmane LieneSNUJJelgava
80.Zīberte IvetaSNUJJelgava
81.  Ziediņa IneseSNUJJelgava
82.  Ziemele MārīteSNUJSiguldas Ziemeļi
Sigulda
83.Zihmane DaceSNUJJelgava
84.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils

Jelgava, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņš MarkussVB3Bauska
2.  Agafonova NikaSB1Jelgava
3.Agafonovs IgorsVB1Jelgava
4.  Alksnis MarkussVB2Jelgava
5.Ananica ElzaSB2Tukums
6.  Ananics HugoVB1Tukums
7.Ananics Maikls-NiksVB4Seme
8.Ancelāns HenrijsVB2Rīga
9.Andersone KateSB3Jelgava
10.Andersone LieneSB3Jelgava
11.Andersone Liene-TīnaSB3Jelgava
12.  Andersons AdriansVB1Jelgava
13.Andersons JēkabsVB1Jelgava
14.Andersons KristapsVB4Jelgava
15.Andersons KristersVB2Rīga
16.Andersons KristiānsVB3Jelgava
17.  Anitena MadaraSB3Jelgava
18.  Antāns ElvisVB4
19.Apine EleonoraSB2ASK PATRIA
Katlakalns
20.  Apinis ArvīdsVB4Rīgas Teikas vsk.
Rīga
21.  Apinis Madars-AndrejsVB1Rīga
22.  Arnīte ElīnaSB3Jelgava
23.  Artmane EvaSB3Rīga
24.  Aure AleksaSB4Jelgava
25.Auziņa JadvigaSB2Riga
26.  Auziņš MārcisVB1Jelgava
27.Avdejeva AnnaSB1Jelgava
28.  Azondenis NojusVB1Skuodas
29.Ažondenis NojusVB1Skuodas
30.Ažondenyte SauleSB3Skuodas
31.  Balabka ValērijaSB4Jelgava
32.  Balgalve Kate-AleksandraSB1Bauska
33.  Bāliņa KateSB1Jelgava
34.  Banziņš ArtūrsVB3Jelgava
35.  Bāra AntuaneteSB4Jelgava
36.Barhatovs Peteris-IVB2Sanktpēterburga
37.  Bartuševica MadeSB1Jelgava
38.  Bartuševics MikusVB1Bullis
Jelgava
39.  Baškirovs BrunoVB1PII "Rotaļa"
Jelgava
40.Baugers HenrijsVB2Jelgava
41.  Baukerte RailijaSB2Bigbank
Rīga
42.  Baukerte SofijaSB1Bigbank
Rīga
43.Baženova AdelinaSB1Rīga
44.  Bebre AirisaSB1Rīga
45.  Bebre KarlīnaSB2Rīga
46.  Beleviča JeteSB1n
Ogre
47.Belinova AmelijaSB3Jelgava
48.Belozuba EvaSB2Jelgava
49.  Beļajevs PatriksVB2FS METTA
Rīga
50.  Bēms GundarsVB2Jelgava
51.  Bēms KārlisVB1Jelgava
52.  Berķis-Bergs Aldis-MiķelisVB1Mēs
jelgava
53.Bērziņa Evelīna-EsmeraldaSB1-
Jelgava
54.  Bērziņa GerdaSB2SPORTLAND
Mārupe
55.  Bērziņa LizeteSB2SPORTLAND
Rīga
56.  Bērziņa PaulaSB2Bērziņi
Rīga
57.  Bērziņa SandijaSB3Bērziņi
Rīga
58.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
59.  Bērziņš RobertsVB3-
Jelgava
60.  Bielska NikoleSB3SPORTLAND
Rīga
61.  Bikova EvelīnaSB1Jelgava
62.  Bila LeilaSB2Jelgava
63.  Bildere DārtaSB1Ikšķiles novads
64.  Bilders GustavsVB1Ikšķiles novads
65.  Birnbauma MadaraSB1Rīga
66.  Birova ElijaSB1Jelgava
67.  Birova KerijaSB3Jelgava
68.  Blumbergs KristersVB1Jelgava
69.  Bojāre DiānaSB2Salaspils
70.  Boka KarlīnaSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
71.  Boldasevics KristersVB2Adazu novads
72.  Bondaļuks SeverinsVB4Jelgava
73.  Borisenoka Sarika-SkārletaSB2jelgava
74.  Borisenoks Sanders-StasisVB1Jelgava
75.  Brahmanis Adrians-MartsVB3Jelgava
76.  Brakovska AnnaSB2Jelgava
77.  Brancs AlensVB2J4vsk.Sporto visa klase 1.C
Jelgava
78.  Brauna EmīlijaSB2Jelgava
79.  Brīdags MārtiņšVB4Jelgava
80.  Brigmanis-Briģis Ričards-AugustsVB2Jelgava
81.Brodovs DaniilsVB2SANKTPETERBURGA
82.Bruja NatālijaSB4Jelgava
83.  Brūna AnnijaSB2n
Jelgava
84.  Brūna EvijaSB1Jelgava
85.  Bruševics AdriansVB1Salaspils
86.  Budze BeāteSB1Jelgava
87.  Buglakovs ArtjomsVB3Jelgava
88.  Buglakovs TimursVB3Jelgava
89.  Buhrots MārisVB3Jelgava
90.  Bullītis RaiensVB4Jelgava
91.  Bumbule PatrīcijaSB1SPORTLAND
Rīga
92.  Burkāns EndijsVB2VB2
Jelgava
93.  Burkevics RikardoVB2Liepāja
94.  Bušmane AnnijaSB4Jelgava