Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Rīgas triatlons 2017

Statistika

eXTReMe Tracker

2017 Riga ETU Triathlon Junior European Cup | Saraksts

0,1km + 4,8km + 1km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AbramovaĻubomilaF11DTCDaugavpils
2. AleksejevsElijsM11
3. AntonovsMarksM11ZorbaganRīga
4. ApšenieceAnnaF11AQUATICSDobele
5. ApšenieksPaulsM11AQUATICSDobele
6. BulaBeāteF11AQUATICSDobele
7. BulkoKarolinaF9AQUATICSDobele
8. ChebanArtemM11SC FormaOdessa
9. DūzisKlāvsM9AQUATICSDobele
10. EtverkEtriinF11Vinni VAKRakvere
11. GruduleJekaterinaF9Www.100dienas.lvRiga
12. HofmanisGotfrīdsM11modernā pieccīņajūrmala
13. JansoneBeateF9AQUATICSDobele
14. JojaKristapsM9AQUATICSDobele
15. JuhansooMartinaF11SUKL JõuluPärnu
16. KagoTrevorM1121CC TriatloniklubiTallinn
17. KaranikolovaKaterynaF11SC FormaOdessa
18. KirilkaKārlisM11AQUATICSDobele
19. LiepiņšKārlisM9Ape TKRīga
20. MatusevičsTomassM1140 v.skolaRīga
21. MažajevaAlinaF11Olaine
22. MažajevsAleksejsM9Olaine
23. MõtsnikHanna-MarleenF1121 cc Triathlon ClubTallinn
24. MõtsnikKirkeF1121cc Triathlon clubTallinn
25. MuhoJegorsM11BJSSDaugavpils
26. OrbidānsJaroslavsM9SK OzolniekiSalgale
27. OrbidānsRobertsM11SK OzolniekiSalgale
28. ProkopaviciusDomasM11Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
29. SavitschGert-MartinM11Tabasalu TriatloniklubiMuraste
30. SiimarMirtel-MadlenF1121CC Triathlon clubTallinn
31. SinevichTsikhanM9BelarusMinsk
32. TederAnetteF11Tartu UjumisklubiTartu
33. TederChristineF11Tartu UjumisklubiTartu
34. TederRoobertM9Tartu UjumisklubiTartu
35. TsaeroGreteF11Tartu
36. VistiņšRalfsM11AQUATICSDobele
37. ŽigarkovsSebastiansM11DTC JaunībaDaugavpils

0,350km + 14,4km + 3km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AavikSanderM13Tartu Ujumise SpordiklubiTartu
2. ĀboliņšJānisMO (tautas klase)NavJelgava
3. AnastasovaDariaF13SC FormaOdessa
4. ApkievičiusKasparasM15Panevežys triathlon clubPanevezys
5. AudzēvičsJēkabsM17AQUATICSDOBELE
6. AugustiņšEdgarsMO (tautas klase)RĪGA
7. AusiannikauDzmitryM15MogilevTriathlonTeamMogilev
8. BarzdenysMatasM17Panevežys triathlon clubPanevezys
9. BarzdenyteDeimanteF13Panevežys triathlon clubLithuania
10. BezrodnaPolinaF13SC FormaOdessa
11. BiteGaidaFO (tautas klase)Rīga
12. BondarchukIvanM13
13. BondarchukLeonidMO (tautas klase)
14. BondarchukMariaF15
15. BrahmanisArtūrsMO (tautas klase)Ironman.lvRīga
16. BubnouYaraslauM15MogilevTriathlonTeamMogilev
17. BulkoAndriānsM13AQUATICSDobele
18. CesevičiusTadasM19TSKPanevėžys
19. ChebanVladyslavM13SC FormaOdessa
20. DapkusPijusM13Triathlon Team DarnaPanevezys
21. DreimaneSantaFO (tautas klase)
22. DūzisKristapsM13AQUATICSDobele
23. DūzisViestursM19AQUATICSDobele
24. EihmaneLindaF13AQUATICSDobele
25. FreijsElvinsM13
26. GailītisMareksMO (tautas klase)Ikšķile
27. JakstasTitasM15Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
28. JanovičsNiks-AkselsM13AQUATICSDobele
29. JansonsJēkabsM15Riga Ironman TeamRīga
30. Jātnieks-LabucksGlensMO (tautas klase)Rīga
31. KanaporisDainiusM17Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
32. KartanasTitasM15Panevežys triathlon clubPanevezys
33. KarulisJurģisMO (tautas klase)GrobiņaGrobiņa
34. KasyanauAntonM15Mogilev Triathlon teamMogilev
35. KhomenkoGlibM15SC FormaOdessa
36. KierasJuozasM70
37. KivimetsMarianneF13Tabasalu TKTallinn
38. KivlānsMaksimsMO (tautas klase)Rīga
39. KroonAnder-MarkusM15Tartu
40. KumpiņaIlzeFO (tautas klase)VSK NoskrienRīga
41. KuznetsovaMariiaF15SC FormaOdessa
42. LaivaRalf-MarcusM1521CC TriatloniklubiTallinn
43. LanginsNormundsMO (tautas klase)VSK NoskrienRīga
44. LipskisEduardsMO (tautas klase)Rīga
45. LočmelisAigarsMO (tautas klase)Valmiera
46. LuksyteKarolinaF17Panevežys triathlon clubPanevezys
47. MazeikaJustasM17Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
48. MelniksPetersM17Oaine
49. MotsnikKylliFO (tautas klase)21cc TriatloniklubiTallinn
50. NarkūnaitėŪnėF17TSKPanevėžys
51. NarkunaiteVilteF17TSK DarnaPanevėžys
52. NikelsEdgarsMO (tautas klase)Virsotne/MARMOTRīga
53. OzerovsKonstantīnsMO (tautas klase)Rīga
54. PauryteUgneF13TSKPanevėžys
55. PiasetskyVladyslavM15SC FormaOdessa
56. PrankErvin-OttoM15Tartu UjumisklubiTartu
57. PrankHerbert-HugoM13Tartu UjumisklubiTartu
58. PrankHubert-UkuM13Tartu UjumisklubiTartu
59. PrankRaivoMO (tautas klase)Tartu UjumisklubiTartu
60. RimkusKristupasM13Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
61. RuusMari-MaiF13Tartu UjumisklubiTartu
62. RuusMart-LeoM17Tartu UjumisklubiTartu
63. SavitschGrete-MariaF13Tabasalu TriatloniklubiMuraste
64. Seremetjeva-GruduleMarinaFO (tautas klase)Www.100dienas.lvRiga
65. ShmanovVolodymyrM17SCOdessa
66. SiimarReeli-MartaF1721CC Triathlon ClubTallinn
67. SiliņaLindaF17AQUATICSDobele
68. SinevichAlinaF13BelarusMinsk
69. SpēlmaneOlīvijaFO (tautas klase)Rīga
70. StraussAigarsMO (tautas klase)AigarsRīga
71. SuharževskisMatvejsM15DTC JaunibaValmiera
72. ŠniukštaitėBrigitaF13TSK DarnaPanevėžys
73. ŠvaikovsAleksandrsMO (tautas klase)Riga
74. TammJohanM15Tartu Swim ClubTartu
75. TaukchyOleksiiM13SC FormaOdessa
76. TulchiiAndriiM17SC FormaOdessa
77. UbavičsMarkussM17AQUATICSDOBELE
78. VainAinoFO (tautas klase)Parnu
79. VaismaAnneFO (tautas klase)Pärnu
80. VärikHanna-LiisaF13Tabasalu TKTabasalu
81. VdovičenkoJurisMO (tautas klase)Rīga
82. VinciūnaitėBeatričėF15TSKPanevėžys
83. ZakharchenkoDenysM13SC FormaOdessa
84. ZhukavenAliaksandrM15Minsk

0,750km + 20km + 4,5km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AjausksĒriksM303D RunningCēsis
2. AntonovsAndrejsM30ZoorbaganCarnikava
3. AtslēgaAndrisM30666Valmiermuiža
4. BagryantsevAlexeyM40uTribeMinsk
5. BagryantsevaOlgaF30uTribeMinsk
6. BakanovsAleksejsM30ZoorbaganRīga
7. BalmaksReinisM30
8. BondarchukJelenaF40
9. BuzasVirgilijusM50Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
10. DāvidnieksArtisM30EMU Mālpils sporta klubsRīga
11. DemkoAleksejsM30LSC/tripower.lvRīga
12. DrākeRobertsM60NBSRīga
13. DresmaneRenateF20Rīga
14. EgleEdgarsM30BKUS / BSFĀdaži
15. FogelsNilsM40Riga Ironman TeamRíga
16. GrencbergsArvisM20SK TēraudsRīga
17. HofmanisArtursM40hofmann triathlon teamJūrmala
18. JakubovskisMareksM40Rīga
19. JansonsJurisM40Riga Ironman TeamRīga
20. KassalisIvarsM40Riga Ironman TeamRīga
21. KellyMichaelM40Edmonton Triathlon AcademySturgeon County
22. KiesnersKasparsM30Jelgava
23. ĶeņģisOlafsM50Ventspils Triatlona KlubsVentspils
24. LeitānsTonijsM40AquaticsDobele
25. LepskiyAlexanderM50Riga
26. LiepaMārisM40Carnikavas sporta centrsKalngale
27. ĻehkoduhsPāvelsM30ZoorbaganRiga
28. MortuļevsAleksandrsM30VAS Latvijas Gaisa SatiksmeRīga
29. NiparteBaibaF20Ironman.lvRīga
30. NurmisPilleF5021CCTallinn
31. PavlovaSaraF20Stip
32. PikšēnsTomsM50Mārupes nov.Mārupe
33. PostalovskisKirilsM40Rīga
34. PulleJānisM40Baloži
35. PumputisTitasM20Panevežys triathlon clubLithuania
36. RaciņšIvarsM30Rīga
37. RancevaAlinaF30Panevėžio triatlono klubasPanevėžys
38. ReveliņšUģisM40Ogre
39. SemenenkoIljaM30GO! Team RigaRiga
40. SergejevsJevgenijsM30IRONMAN.LVRīga
41. SiimarSvenM5021CC Triathlon clubTallinn
42. ŠantiraKarolīnaF30XTLRīga
43. TabeļevsMihailsM20Rīga
44. TsaeroKermoM40Tartu
45. ZarakovskisEgilsM40Rīga
46. ZariņšArvīdsM20Reir DobeleDobele
47. ZivartsSandisM30PūreTukums

Kopā pieteikušies: 168



SPORTLAND jauktā (MIX) stafete

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Jānis1. Jēkabs Audzēvičs
2. Jānis Audzēvičs
3. Ilze Audzeviča
2Jauktās bremzes1. Elizabete Neimiševa
2. Haralds Krievs
3. Aleksandrs Bodiļevs
32 vīri laivā un Agnese1. Austris Uljāns
2. Agnese Atvare
3. Konstantīns Burcevs
4Cheeseburgers meklējumos1. Elīna-Sanda Zaķe
2. Emīls Ribaks
3. Gints Skroderis
Kopā komandas: 4

SPORTLAND sieviešu stafete (F) 0,750km + 20km + 5km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Pandas banda1. Inta Zīriuse
2. Anda Grudule
3. Zane Karpenko
Kopā komandas: 1
Cēsis ECO Trail