Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRozentāla skriešanas svētki 2019 / 16.03.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiksTīrais rez.
1. JānisVišķersSK TēraudsKoknese10V20:31:050:31:0500:31:04.86
2. KristapsBērziņšPATRIA SPORTLANDKuldīga10V20:32:490:32:4900:32:48.77
3. AndrisRonimoissRiekstiRīga10V20:32:590:32:5900:32:58.73
4. MārisĀbele2BE1STRīga10V4020:33:260:33:2600:33:25.12
5. ArmandsBušsOgres novadsOgre10V20:33:330:33:3300:33:32.27
6. DainisLimanānsRIEKSTIBiksti10V20:33:350:33:3500:33:34.67
7. RaitisKraslovskisSK TēraudsJelgava10V20:33:410:33:4100:33:40.05
8. DidzisGlušņevsSK Biksti/VSK Noskrien RiekstiRīga10V20:34:000:34:0000:33:59.77
9. KristapsBroksRiekstiMadona10V20:34:130:34:1300:34:12.69
10. PetrasPranckūnasNa, pagauk!Vilnius10V5020:35:430:35:4300:35:42.55
11. AndrisSaldonsMatisons Runner’s ClubJūrmala10V20:35:490:35:4900:35:48.54
12. KalvisAlseikaIronman VērgaleVērgale10V20:36:420:36:4200:36:41.48
13. KarīnaHelmane-SoročenkovaSPORTLAND/NIKETukums10S20:36:480:36:4800:36:47.79
14. MārtiņšBabkinsRīga10V20:36:490:36:4900:36:48.67
15. MārisPakārklisSK METROONS/ Nike-1Rīga10V4020:37:070:37:0700:37:06.99
16. RolandasJakštasLSUMet.Kaišiadorys10V5020:37:250:37:2500:37:24.99
17. RičardasKanišauskasSK LukasŠiauliai10V4020:37:460:37:4600:37:45.46
18. IlonaMarheleAlūksne10S20:37:520:37:5200:37:51.14
19. ReinisSpaileChasing the Deer ProjectVestiena10V20:37:550:37:5500:37:54.20
20. PēterisLiniņšRīga10V20:38:040:38:0400:38:03.22
21. RobertsSukonovsGentlemen's Club / SupervaroņiRīga10V20:38:200:38:2000:38:19.06
22. AgrisRusmanisSaldus Boksa KlubsSaldus10V20:38:290:38:2900:38:28.87
23. IvoVancānsIPF DigitalRīga10V20:38:550:38:5500:38:54.63
24. EvitaGrencbergaSK TēraudsĀdaži10S20:39:080:39:0800:39:07.95
25. NilsMednisBoksa klubs SaldusSaldus10V20:39:410:39:4100:39:40.16
26. ElvisVeisbergsBoksa klubs SaldusSaldus10V20:39:450:39:4500:39:44.63
27. GuntaHolštromaMatisons Runner`s ClubAizpute10S20:39:520:39:5200:39:51.35
28. EdijsVilnisVSK NoskrienJūrmala10V4020:39:530:39:5300:39:52.82
29. AneteŠvilpeInov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien VāveresRīga10S20:39:580:39:5800:39:57.54
30. UģisKronbergsMatisons Runner`s Club / UPPEJaunmārupe10V4020:40:030:40:0300:40:02.30
31. RalfsRogaMatisons Runner's ClubVentspils10V20:40:330:40:3300:40:32.97
32. AndrisLimanānsLimanāniDobele10V20:40:340:40:3400:40:33.10
33. AtisJansonsRīga10V20:40:400:40:4000:40:39.55
34. AgrisRobsOK SaldusSaldus10V4020:41:010:41:0100:41:00.84
35. AnsisPūceBoksa klubs SaldusSaldus10V20:41:200:41:2000:41:19.98
36. SergejsJuhnoSEB FAMILYLiepāja10V20:41:270:41:2700:41:26.66
37. SauliusPrielgauskas5 KalnaiMažeikiai10V20:41:290:41:2900:41:28.50
38. DzintarsPetrovsNoskrien.lv/LSCRīga10V4020:41:330:41:3300:41:32.49
39. IntsNeilandsBoksa klubs SaldusSaldus10V20:41:460:41:4600:41:45.21
40. TomsLimbēnsBoksa klubs SaldusSaldus10V20:42:080:42:0800:42:07.40
41. DaliaLukošieneLukasŠiaulių raj.10S4020:42:110:42:1100:42:10.62
42. ValdisČunkaAldaris GOSaldus10V20:42:440:42:4400:42:43.24
43. ValdisDevjatņikovsSk Katrīna , KuldīgaKuldīga10V20:42:510:42:5100:42:50.91
44. DariusJonaitis5 kalnaiMazeikiai10V4020:42:520:42:5200:42:51.02
45. TiminskasSauliusPenki kalnaiLietuva10V5020:42:550:42:5500:42:54.59
46. GitaKarlsoneSaldus10S20:43:020:43:0200:43:01.71
47. JurisČerņadjevsRopažu.nov10V5020:43:160:43:1600:43:15.19
48. JurģisStukulsSK KatrīnaRīga10V20:43:460:43:4600:43:45.02
49. ArmīnsGasjūnsFolkmaņiJelgava10V4020:44:160:44:1600:44:15.03
50. NiksOzolsSaldus sporta skolaSaldus10V20:44:220:44:2200:44:21.66
51. AigaTaulīnaBoksa klubs SaldusSaldus10S20:44:220:44:2200:44:21.98
52. AlbinasStatkusPenki kalnaiMazeikiai10V4020:44:240:44:2400:44:23.93
53. DzintarsDerkačsRīga10V4020:44:450:44:4500:44:44.29
54. ViliusJonaitisPenki kalnaiMažeikiai10V5020:45:120:45:1200:45:11.12
55. OskarsDamrozeASK PatriaRīga10V20:45:150:45:1500:45:14.47
56. ElīnaAmatnieceviesatas10S20:45:150:45:1500:45:14.64
57. SigitaVāceHokeja klubs - ZELTA ŠAIBARīga10S4020:45:240:45:2400:45:23.11
58. KristīneSlikšāneSkriešanas AkadēmijaOlaine10S4020:45:370:45:3700:45:36.43
59. HaraldsJansonsCarnikava10V5020:45:530:45:5300:45:52.61
60. RalfsIrgensonsFK SaldusBrocēni10V20:45:570:45:5700:45:56.77
61. GatisStibaVUGDSkrunda10V20:46:060:46:0600:46:05.69
62. VytautasMaziliauskasVilnius10V5020:46:070:46:0700:46:06.82
63. EdgarsRūtiņšMaratona klubs/BaltaOgresgals10V4020:46:140:46:1400:46:13.34
64. VladasUlinskasVIP RunVilnius10V20:46:200:46:2000:46:19.09
65. ArtūrsŽeibeRopaži10V20:46:340:46:3400:46:33.56
66. ZiedonisPekaBroceni10V5020:46:390:46:3900:46:38.11
67. IgorsKozlovsOlaines nov.10V5020:46:460:46:4600:46:45.40
68. GintasSlaustasPenki KalnaiMazeikiai10V5020:46:470:46:4700:46:46.34
69. Oskars-MartinsEglitisLiepāja10V20:46:470:46:4700:46:46.56
70. JānisAusmanisSK KatrīnaKuldīga10V5020:46:490:46:4900:46:48.06
71. JānisZadovskisSaldus10V5020:46:520:46:5200:46:51.47
72. InaGraudiņaVSK Noskrien VāveresJelgava10S20:47:080:47:0800:47:07.89
73. IvitaŠaleAIZKRAUKLESkrīveri10S20:47:110:47:1100:47:10.88
74. JegorsMamaševsBoksa klubs SaldusSaldus10V20:47:170:47:1700:47:16.67
75. JānisBukšsBauska10V20:47:200:47:2000:47:19.28
76. AndrisRēdersRēderu bandaIelejas10V4020:47:250:47:2500:47:24.34
77. Juris-AigarsĀboliņsDobele10V5020:47:350:47:3500:47:34.61
78. KasparsAksenoksRiga10V4020:47:390:47:3900:47:38.61
79. ErnestaSaracinskiene5 KalnaiMažeikiai10S20:47:400:47:4000:47:39.66
80. EdgarsRiekstiņšDobeles novads Bēne10V20:47:420:47:4200:47:41.15
81. LudmilaJoceMatisons Runner`s ClubKuldīgas nov.10S5020:47:480:47:4800:47:47.03
82. IngaKronbergaMatisons Runner's ClubJaunmārupe10S4020:47:580:47:5800:47:57.91
83. AnnaGromaMaratona klubs/VFK StaldzeneVentspils10S20:48:070:48:0700:48:06.88
84. IvarsRadovičsSaldus biedrība AtlētiSaldus10V20:48:170:48:1700:48:16.19
85. NataljaGrisuninaVFK STALDZENEGriwunina@gmail.com10S20:48:340:48:3400:48:33.86
86. RenāteKalniņaMaratona klubs VentspilsVentspils10S4020:48:410:48:4100:48:40.95
87. AngelikaPanteļejevaSkrīveri10S4020:48:450:48:4500:48:44.90
88. EgilsCēberisBoksa klubs SaldusSaldus10V20:48:470:48:4700:48:46.50
89. MarinaJumatovaVentspils10S20:48:490:48:4900:48:48.64
90. JānisRadziņšVSK NoskrienSaldus10V20:49:010:49:0100:49:00.81
91. IngusMednisBoksa klubs SaldusSaldus10V20:49:060:49:0600:49:05.56
92. RingoldsOzoliņšMaratona klubsVentspils10V5020:49:170:49:1700:49:16.36
93. MārtiņšŠimisRFS fan clubRīga10V4020:49:220:49:2200:49:21.77
94. LilijaGrundmaneMaratona klubsKuldīga10S5020:49:320:49:3200:49:31.24
95. JānisTauberisSaldus10V20:49:530:49:5300:49:52.48
96. MāraPucenaKuldīga10S20:49:580:49:5800:49:57.62
97. KlāvsSvilpeKuldīga10V20:49:580:49:5800:49:57.83
98. AnastasijaRjabuhaRīga10S20:50:050:50:0500:50:04.54
99. EgijaTamsoneKazdanga10S4020:50:190:50:1900:50:18.12
100. BaibaJuhnoSEB FAMILYLiepāja10S20:50:430:50:4300:50:42.67
101. BaibaMazrimaBoksa klubs SaldusSaldus10S20:51:090:51:0900:51:08.02
102. LindaPaučaBoksa klubs SaldusSaldus10S20:51:100:51:1000:51:09.17
103. ZaneGruberteRīga10S4020:51:180:51:1800:51:17.23
104. GuntisPucensKuldīga10V5020:52:340:52:3400:52:33.31
105. EllaŠihalijevaVFK STALDZENEVentspils10S20:52:410:52:4100:52:40.40
106. AivarsBulsEB FITNESSSaldus10V4020:52:520:52:5200:52:51.25
107. MadaraOzolaBoksa klubs SaldusSaldus10S20:53:090:53:0900:53:08.56
108. JautrītePedāneJūrmala10S20:53:250:53:2500:53:24.30
109. AļģirtsValužisPriekules nov./Priekules veloklubsPriekules nov.10V4020:53:270:53:2700:53:26.05
110. GuntisJēkabsonsSkrunda10V20:53:360:53:3600:53:35.95
111. IneseMargevičaVNK noskrienSaldus10S20:53:430:53:4300:53:42.95
112. AndrisĀboliņšNaukšēni10V20:54:040:54:0400:54:03.91
113. DainisDriņķisDzSK LokomotīveRīga10V5020:54:120:54:1200:54:11.80
114. VairisBružuksRīga10V20:54:370:54:3700:54:36.06
115. VisvaldisPuķītisPATA SaldusSaldus10V5020:54:520:54:5200:54:51.74
116. RandaMisāneHokeja klubs - ZELTA ŠAIBALiepāja10S20:54:530:54:5300:54:52.84
117. DovydasJonaitisMazeikiai10V20:55:000:55:0000:54:59.51
118. ZaneTimmaSK KatrīnaRīga10S20:55:040:55:0400:55:03.75
119. ArnisĶēpulisEzeresaldus10V20:55:450:55:4500:55:44.88
120. VinetaVeisbergaSaldus boksa klubsSaldus10S4020:56:140:56:1400:56:13.11
121. NormundsVilūnsvsk noskrien senioririga10V5020:56:220:56:2200:56:21.32
122. KārlisKrīgalisBarkava10V20:58:060:58:0600:58:05.59
123. IevaLivčāneStopiņu novads10S4020:58:150:58:1500:58:14.49
124. LīgaRēdereRēderu bandaIelejas10S4020:58:250:58:2500:58:24.95
125. BaibaGašaRīga10S20:59:310:59:3100:59:30.72
126. MārtiņšCālītisSaldus sporta skolaSaldus10V20:59:340:59:3400:59:33.30
127. LauraGrīviņaNīgrandeSaldus10S20:59:350:59:3500:59:34.51
128. ZinaidaGrīnbergaLSCRīga10S5020:59:500:59:5000:59:49.24
129. JurisBukšsBauska10V21:00:161:00:1601:00:15.78
130. LaurisRobertsEVE autosportsLaidi10V21:00:501:00:5001:00:49.40
131. AldonaAndriuskiene5 kalnaiMazeikiai10S5021:02:121:02:1201:02:11.08
132. IlzeKronbergaTUKUMSTukums10S21:02:451:02:4501:02:44.99
133. MārtiņšKopštālsLiepāja10V4021:03:071:03:0701:03:06.87
134. ElzaŽumbureLegs MiserablesRīga10S21:03:181:03:1801:03:17.51
135. AdriansBunkusSaldus10V21:03:301:03:3001:03:29.59
136. AndrisBukšsVSK NoskrienSaldus10V21:05:331:05:3301:05:32.65
137. RomualdsMinickisSK Ozolnieki 60+Jūrmala10V5021:06:310:34:2801:06:31.00
138. LaumaMucenieceĶekava10S21:06:501:06:5001:06:49.60
139. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis10V21:08:011:08:0101:08:00.90
140. OlgaMikulovaMARATONA KLUBSRīga10S21:14:371:14:3701:14:36.10