Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu parka maratons / 18.06.2017

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. StsiapanRahautsouMogilevVM42:24:56
2. KristapsBērziņšSPORTLAND/NIKEVM42:30:15
3. KristapsKaimiņšAdidasOgres novadsVM42:31:39
4. AntanasŽukauskasMaratonasJonavaVM42:40:40
5. NormundsLaucisAIZKRAUKLEAizkraukleVM5042:46:43
6. ArnisRumbenieksMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspilsVM42:48:36
7. DainisLimanānsVSK Noskrien RiekstiBikstiVM42:49:16
8. UldisBriedissporta klubs "2BE1ST"VentspilsVM42:49:44
9. MārtiņšAuziņšVEIKALS MARATONS & AsicsRīgaVM4042:52:32
10. VolhaKaminskayaBaltkrievijaSM42:56:32
11. MārisPakārklisSK Metroons/ NikeRīgaVM4042:57:37
12. EdvardJundaSviesos KariaiVilniusVM4043:01:39
13. AigarsLūsisTalsu Pakalnu sporta klubsBabīteVM5043:03:18
14. MārtiņšFārenhorstsTalsu pakalnu sporta klubsTalsiVM43:15:00
15. NikolajsSmalovijsMaratona klubsVentspilsVM6043:17:52
16. KārlisMazursVSK noskrienJūrmalaVM43:18:47
17. VolhaRahautsovaMogilevSM43:19:30
18. RuslansPojonisevsRigaVM43:20:49
19. NaurisAukmanisPATRIA NUTRITIONOlaineVM43:22:27
20. AinārsKumpiņšPaBaso.lv / VSK NoskrienRīgaVM43:22:51
21. JurisGudēvics-LiepiņšRīgaVM43:22:51
22. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīgaVM43:23:44
23. JurisČerņadjevsVentspilsVM5043:24:11
24. RitvarsKalniņšSkrienam kopāValmieraVM4043:24:41
25. AlgirdasMedeikisBėgimo klubasŠiauliaiVM43:24:49
26. AndrisDudelsda-marathonDaugavpils novadsVM5043:25:17
27. VoldemārsĀronsJensen MetalLiepājaVM43:26:07
28. KristersKuģenieksbullis TEAMRīgaVM43:26:14
29. ViktorsSaveļjevsVSK Noskrien RiekstiAlūksneVM43:28:21
30. ĢirtsKazminsVSK NoskrienRīgaVM43:30:12
31. DidzisBraunsRīgaVM43:31:50
32. AinārsBrahmanisSK KatrīnakuldīgaVM4043:32:09
33. RomsNovicksSK Ozolnieki AJelgavaVM43:32:17
34. EdmundsGržibovskisVSK NoskrienKākciemsVM5043:32:45
35. SandrisBalinskisMoller Auto VentspilsVentspilsVM4043:32:52
36. NaurisSiupinysRokiskisVM43:34:14
37. AleksandrsSelivanovsRīgaVM43:35:42
38. RobertsIvzānsOGREOgres novadsVM5043:36:30
39. DzintarsPetrovsRigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīgaVM4043:38:32
40. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga, Aizputes novadsVM5043:39:01
41. SandisSabājevsSPORTLANDValmieraVM43:39:27
42. AinārsGudēvicsVSK NoskrienJelgavaVM43:39:44
43. AndrisVeissTRI JelgavaJelgavaVM43:39:45
44. MariusTumavičiusBK MaratonasJonavaVM43:42:06
45. ZaneMucenieceIkšķileSM43:42:30
46. AntonijsSivkoVentspilsVM4043:42:38
47. PavelsBaikovsKinestape.comRīgaVM43:44:20
48. ArtūrsPielēns-PelēnsLattelecomRīgaVM43:44:45
49. VitaZeltzaķeLī Sporta klubsVentspilsSM43:49:11
50. IgorsSeņkoVSK Noskrien LiepājaLiepājaVM43:49:29
51. SergejsKuzminsSK MAGNENRēzekneVM5043:49:50
52. RingoldsOzoliņšMARATONA KLUBSVentspilsVM5043:49:50
53. SandraDervinikaSK MAGNENRēzekneSM43:50:59
54. NatālijaTreulandeVSK NoskrienVentspilsSM43:52:00
55. DzintraSkārdaAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, JaunjelgavaSM43:52:18
56. ArtisKoškinsRīgaVM43:53:00
57. AdieKirkhamVM4043:53:13
58. TatianaSviridovaSM5043:53:31
59. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBS/BALTAOgresgalsVM4043:53:31
60. RolandsŠtrehersVSK NoskrienLiepājaVM43:53:38
61. MontaVasileLiepājaSM5043:54:18
62. ImantsAuziņšVentspils Maratona klubsVentspilsVM5043:55:20
63. DāvisPoliņšVSK NoskrienRīga, GulbeneVM43:55:36
64. ArūnasDubinskasŠviesos kariaiVilniusVM4043:57:42
65. JurisMatkevicsVentspilsVM4043:57:50
66. AndulisŠmidlersVSK Noskrien / LSCSalaspils, RīgaVM5044:03:24
67. ZaneKarpenkoSwedbank/ Run, Forest, Run.RīgaSM44:03:58
68. MārisVidemanisMežsusuriOgreVM44:05:36
69. ĢirtsPētersonsMaratona klubsVentspilsVM4044:06:42
70. RaimondsTohvsVM4044:10:00
71. IvetaNiedreMARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīgaSM4044:10:03
72. GuntisErbsdobeleVM5044:10:07
73. KārlisBūmansVSK NoskrienLiepājaVM44:12:57
74. KristapsHolštromsVSK NoskrienRigaVM44:14:03
75. JānisMarčinkusSK Ozolnieki AJelgavaVM6044:14:10
76. RimvydasButkusJoniškisVM4044:17:23
77. IngaZiediņaMARATONA KLUBSAizkraukleSM4044:20:07
78. GuntarsBūmansLiepājaVM5044:21:55
79. NatālijaBernāneSK MagnenRēzekneSM44:22:16
80. AivarsBirksVSK NoskrienRīgaVM5044:23:34
81. ValdisRocēnsVSK Noskrien ZemgaleZemgaleVM4044:37:01
82. JānisButkēvičusSalacgrīvaVM44:47:06
83. JānisKalniņšVSK NoskrienRīgaVM44:47:07
84. OskarsVeinbergsMARATONA KLUBSVentspilsVM4044:47:15
85. PēterisBandurinsRīgaVM44:49:47
86. JānisAvensMaratona klubsVentspilsVM4044:57:40
87. ReinPärnTallinnVM6045:08:01
88. MarinaSeremetjeva-GruduleMARITIME SPORT COMMUNITYRigaSM45:22:21
- MiķelisZumbergsVSK noskrienOlaineVM2DNF