Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu parka maratons / 18.06.2017

SM

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VolhaKaminskayaBaltkrievija42:56:32
2. VolhaRahautsovaMogilev43:19:30
3. ZaneMucenieceIkšķile43:42:30
4. VitaZeltzaķeLī Sporta klubsVentspils43:49:11
5. SandraDervinikaSK MAGNENRēzekne43:50:59
6. NatālijaTreulandeVSK NoskrienVentspils43:52:00
7. DzintraSkārdaAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava43:52:18
8. ZaneKarpenkoSwedbank/ Run, Forest, Run.Rīga44:03:58
9. NatālijaBernāneSK MagnenRēzekne44:22:16
10. MarinaSeremetjeva-GruduleMARITIME SPORT COMMUNITYRiga45:22:21

SM40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaNiedreMARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga44:10:03
2. IngaZiediņaMARATONA KLUBSAizkraukle44:20:07

SM50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TatianaSviridova43:53:31
2. MontaVasileLiepāja43:54:18

VM

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. StsiapanRahautsouMogilev42:24:56
2. KristapsBērziņšSPORTLAND/NIKE42:30:15
3. KristapsKaimiņšAdidasOgres novads42:31:39
4. AntanasŽukauskasMaratonasJonava42:40:40
5. ArnisRumbenieksMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspils42:48:36
6. DainisLimanānsVSK Noskrien RiekstiBiksti42:49:16
7. UldisBriedissporta klubs "2BE1ST"Ventspils42:49:44
8. MārtiņšFārenhorstsTalsu pakalnu sporta klubsTalsi43:15:00
9. KārlisMazursVSK noskrienJūrmala43:18:47
10. RuslansPojonisevsRiga43:20:49
11. NaurisAukmanisPATRIA NUTRITIONOlaine43:22:27
12. AinārsKumpiņšPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga43:22:51
13. JurisGudēvics-LiepiņšRīga43:22:51
14. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga43:23:44
15. AlgirdasMedeikisBėgimo klubasŠiauliai43:24:49
16. VoldemārsĀronsJensen MetalLiepāja43:26:07
17. KristersKuģenieksbullis TEAMRīga43:26:14
18. ViktorsSaveļjevsVSK Noskrien RiekstiAlūksne43:28:21
19. ĢirtsKazminsVSK NoskrienRīga43:30:12
20. DidzisBraunsRīga43:31:50
21. RomsNovicksSK Ozolnieki AJelgava43:32:17
22. NaurisSiupinysRokiskis43:34:14
23. AleksandrsSelivanovsRīga43:35:42
24. SandisSabājevsSPORTLANDValmiera43:39:27
25. AinārsGudēvicsVSK NoskrienJelgava43:39:44
26. AndrisVeissTRI JelgavaJelgava43:39:45
27. MariusTumavičiusBK MaratonasJonava43:42:06
28. PavelsBaikovsKinestape.comRīga43:44:20
29. ArtūrsPielēns-PelēnsLattelecomRīga43:44:45
30. IgorsSeņkoVSK Noskrien LiepājaLiepāja43:49:29
31. ArtisKoškinsRīga43:53:00
32. RolandsŠtrehersVSK NoskrienLiepāja43:53:38
33. DāvisPoliņšVSK NoskrienRīga, Gulbene43:55:36
34. MārisVidemanisMežsusuriOgre44:05:36
35. KārlisBūmansVSK NoskrienLiepāja44:12:57
36. KristapsHolštromsVSK NoskrienRiga44:14:03
37. JānisButkēvičusSalacgrīva44:47:06
38. JānisKalniņšVSK NoskrienRīga44:47:07
39. PēterisBandurinsRīga44:49:47
- MiķelisZumbergsVSK noskrienOlaine2DNF

VM40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārtiņšAuziņšVEIKALS MARATONS & AsicsRīga42:52:32
2. MārisPakārklisSK Metroons/ NikeRīga42:57:37
3. EdvardJundaSviesos KariaiVilnius43:01:39
4. RitvarsKalniņšSkrienam kopāValmiera43:24:41
5. AinārsBrahmanisSK Katrīnakuldīga43:32:09
6. SandrisBalinskisMoller Auto VentspilsVentspils43:32:52
7. DzintarsPetrovsRigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga43:38:32
8. AntonijsSivkoVentspils43:42:38
9. AdieKirkham43:53:13
10. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBS/BALTAOgresgals43:53:31
11. ArūnasDubinskasŠviesos kariaiVilnius43:57:42
12. JurisMatkevicsVentspils43:57:50
13. ĢirtsPētersonsMaratona klubsVentspils44:06:42
14. RaimondsTohvs44:10:00
15. RimvydasButkusJoniškis44:17:23
16. ValdisRocēnsVSK Noskrien ZemgaleZemgale44:37:01
17. OskarsVeinbergsMARATONA KLUBSVentspils44:47:15
18. JānisAvensMaratona klubsVentspils44:57:40

VM50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NormundsLaucisAIZKRAUKLEAizkraukle42:46:43
2. AigarsLūsisTalsu Pakalnu sporta klubsBabīte43:03:18
3. JurisČerņadjevsVentspils43:24:11
4. AndrisDudelsda-marathonDaugavpils novads43:25:17
5. EdmundsGržibovskisVSK NoskrienKākciems43:32:45
6. RobertsIvzānsOGREOgres novads43:36:30
7. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads43:39:01
8. SergejsKuzminsSK MAGNENRēzekne43:49:50
9. RingoldsOzoliņšMARATONA KLUBSVentspils43:49:50
10. ImantsAuziņšVentspils Maratona klubsVentspils43:55:20
11. AndulisŠmidlersVSK Noskrien / LSCSalaspils, Rīga44:03:24
12. GuntisErbsdobele44:10:07
13. GuntarsBūmansLiepāja44:21:55
14. AivarsBirksVSK NoskrienRīga44:23:34

VM60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NikolajsSmalovijsMaratona klubsVentspils43:17:52
2. JānisMarčinkusSK Ozolnieki AJelgava44:14:10
3. ReinPärnTallinn45:08:01