Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Madonas tautas slēpojums | Saraksts

30km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņa KitijaS-EliteMadonas BJSS
Madona
2.  Bisenieks IlvarsV-EliteMadona BJSS
Madona
3.  Bodnieks ValdisV-EliteSportLife
Rīga
4.  Bodnieks ValērijsV-EliteMadona
Madona
5.Bričonoks EdgarsV-EliteCarnikava
6.  Brokāns EduardsV-EliteDaugavpils
7.  Damškalns JurisV-EliteMySport Veikals
Talsi
8.  Egle KristapsV-EliteSigulda
Sigulda
9.  Erts EdgarsV-EliteNacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
10.  Jubelis AndrisV-EliteMežmalas/Suunto/Osveikals/Isostar
Madona
11.  Jurševica LīgaS-Elitezakitis_bizotajs
Rīga
12.  Krievāns ArtisV-EliteValmiera
13.  Lācis MareksV-EliteValmiera
14.  Lūsis GintsV-EliteMySport Veikals
Talsi
15.  Ošiņš EdgarsV-EliteCēsis
16.  Sprūds AndrisV-EliteVSK Noskrien
Rīga
17.  Treimanis MārcisV-EliteCēsis
18.  Vadzis ArtūrsV-EliteJS Dream Team
Drusti
19.  Vanags KārlisV-EliteMySport Veikals
Talsi
20.  Vectirāne IneseS-EliteRīga
21.  Verza ArtūrsV-EliteRīga
22.  Vīgants RaimoV-EliteMadonas BJSS
Madona
23.Vīksne AndrisV-EliteTaurene
24.  Vīksne KārlisV-EliteMeridiāns OK
Cēsis
25.  Vīksne KasparsV-EliteGalīgi neslīd
Cēsis
26.  Zonne OskarsV-EliteAcsaabols
Rīga

15km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābels SandrisV30Ērgļi
2.  Āboliņš ImantsV40Gulbene
3.  Andersons ArtūrsV20Sauleskalns
Madona
4.  Bazevičs JānisV40Pulsaar
Rīga
5.  Bergfelde PaulaS20Madonas BJSS
Rīga
6.  Berkulis AndisV30Rīga
7.  Bernāns LaurisV30Jelgava
8.  Birkentāla RaivitaS40Raimaks
Talsi
9.  Birkentāls MareksV40Raimaks
Talsi
10.  Birkentāls NaurisV20Raimaks
Talsi
11.  Broka BaibaS40Latvijas Biatlona federācija
Rīga
12.  Bukšs VilmārsV40Rīga
13.  Circens JānisV20Viļakas novads
14.  Daļeckis MārtiņšV30Pulsaar
Cēsis
15.Dedzis MārcisV30Pulsaar
Rīga
16.  Dobule IevaS30Izturība
Ikšķile
17.  Dobulis ArtisV40Izturība
Ikšķile
18.  Drunka JurisV60OK Arona
Madona
19.  Dzenis JēkabsV30Sigulda
20.  Fārenhorsts MārtiņšV30Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
21.  Fiļovs ValdisV40Jēkabpils
22.  Gajevskis VjačeslavsV50Daugavpils
23.  Galvans GustavsV16SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
24.  Gargurnis EdgarsV40Gulbene
25.  Greizis ArtūrsV50-
Madona
26.  Griķis AivarsV40Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
27.  Groza ValdisV50Lubāna
28.  Herbsts MikusV20Gaismas maģija EMU
Cēsis
29.  Hudolejs GatisV40Cesu nov. Vaives pagasts.
30.  Irbe IvoV30Pulsaar
Riga
31.  Jakubovska AivaS40Jēkabpils Sporta centrs
Jēkabpils
32.  Jaņins EdgarsV20Rīga
33.  Jermacāne ĒrikaS16SK, Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
34.  Joničenko AndisV50Talsu novads
35.  Joničenko NatālijaS50Talsu novads
36.  Kaparkalējs SandrisV40Madona
37.  Keiselis JānisV40Pulsaar
Baldone
38.  Klauža LaimaS50Carnikava
39.  Kļaviņš SandijsV20Pulsaar
Drusti
40.Kobaļs SergejsV30Kobal team
Rezekne
41.  Koka MaijaS20Madona
42.  Kokorevičs EdgarsV30KOKO team / B&Co
Valmiera
43.Koks JānisV60Madona
44.  Konovalova AnnaS20Sigulda
45.  Kozlovskis VladislavsV40ECC Latvija
Daugavpils
46.  Krampe ArmandsV40Riga
47.  Krampe IlmārsV40Madona
48.  Krasts AigarsV50CBM/Smiltene
Ulbroka
49.  Krasts ArtūrsV16Smiltene
Rīga
50.  Lanceniece VitaS50SPORTLAT
Rīga
51.  Maļina ImantsV16Daugavpils
52.  Mats AlvisV40Madona
53.  Mauliņa IevaS40SK Briksnis
Rīga
54.  Mičulēns RobertsV30Rīga
55.Močāns KasparsV40Salacgrīva
56.  Ņikitins DenissV30Madona
Madona
57.  Opolais IntarsV40Izturība
Ikšķile
58.  Orniņš AndrisV30Meklēju komandu
Rīga
59.  Ozers JānisV50Jelgava
60.  Pankoks MārisV40Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
61.  Pauriņa DaceS40IZTURĪBA
TĪNŪŽI
62.  Pauriņš UģisV40IZTURĪBA
TĪNŪŽI
63.  Pavļukova ĻubovaS40SK S-Sportas
Daugavpils
64.  Pence KristīneS16SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
65.  Priedeslaipa AinarsV40Sealine Agency Sia
Riga
66.  Prodniece DignaS50Preiļi
67.  Pūcīte KristaS20Talsi
68.  Puida JānisV20SSK Bebra
Bebrene
69.  Pušņakovs FeoktistsV60Preiļi
70.  Putnis DaumantsV40SSK Bebra
Lilaste
71.Radziņš MārisV30Cēsis
72.  Ratnieks JānisV40Baloži
73.Rubenis AndisV40Rīga
74.  Rudzons IlmārsV40Riga
75.  Salmane LīgaS30SK Wendi
Cēsis
76.  Savickis MārisV40Individuāli
OGRE
77.  Sebris SilvestrsV20Lēdurga
78.  Spaliņš DainisV60Lejasciems
79.  Spalviņš AgrisV50Rauna
80.  Spalviņš IvoV30Rauna
81.  Spulle UldisV20Koknese
82.  Stabulniece IngaS40Rāmavas naži
Ķekava
83.  Staņa KasparsV40SK Briksnis
Rīga
84.  Staņa KristiansV16Auseklis IK
Rīga
85.  Stolarovs JurijsV60Daugavpils
86.  Šķēps AlvisV20Cēsis
87.  Šķēps GintsV40Cēsis
88.  Šķēps JānisV60Valmiera
89.  Šuriņš AldisV50Madona
90.  Tattar KajaS50Liivimaa Rattaklubi
Valka
91.  Tītmane DaceS40Rīga
92.  Ukins AivarsV50Aglona
93.  Valdonis LeonīdsV60Preiļi
94.  Valdonis RenārsV30Preiļi
95.  Veckalniņš MārisV50Madona
Madona
96.Vītols KristapsV30burusports windsurfing team
Salaspils
97.Zile OlgaS30DAUGAVPILS
DAUGAVPILS
98.  Zilis AleksandrsV40DAUGAVPILS
Daugavpils
99.  Zīriuse IntaS30VSK Noskrien / Salacgrīvas novads
Salacgrīva
100.  Zīvers GuntisV40Smiltene
101.  Znatnajs UģisV50Jūrmala
102.  Zučiks ZigmārsV30Pulsaar
Rīga
103.  Zunda AntisV50Gulbene
104.  Zvirgzdiņa IneseS50Pļaviņas
105.  Žukovs MariansV30Rēzeknes novads
Rēzekne

7km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš RaivoV15Gulbenes BJSS
GULBENE
2.Beķeris NiksV15SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
3.  Berkolde Gerda-AsnāteS15SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
4.Berkolde LīgaSTGulbenes BJSS
Gulbene
5.  Berkolds RihardsV15Gulbenes BJSS
Gulbene
6.  Bernāne IngaSTJelgava
7.  Bīrītis BrunoV15Madona
8.Brūns ViestursVTIkšķile
9.Bukša DiānaSTRīga
10.  Bukša MartaS15SS
Rīga
11.Busulis IntarsVTTalsi
12.Circens ĒriksV15Viļakas novads
13.Circens JēkabsVTViļakas novads
14.Dmitrijevs AndrejsVTRiga
15.Dravante IvetaSTCēsis
16.Dzērve AneteSTSigulda
17.  Ende DāvisV15Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
18.  Galvane ElizabeteS15SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
19.  Garisone UlrikaS15SS
Ķekava
20.  Igaviņš Artūrs-FilipsV15SK Lejasciems/Jaunsardze
Gulbene
21.Indriksone ElīnaSTPersiku raķetes
Madona
22.  Janovskis Kārlis-ErnestsV15Madona
23.  Jaunbērziņš OskarsVTGulbenes BJSS
Gulbene
24.  Jukšinskis AlēnsVTJēkabpils
25.  Kanderāts ValdisVTRīga
26.Kārkliņš DidzisVTRīga
27.Krūmiņa-Brūna AndželikaSTIkšķile
28.  Kubuliņš JānisV15SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
29.  Leonidovs ArtjomsV15Daugavpils
30.Ļebedeva KristinaSTRīga
31.  Maļina SolvitaS15Daugavpils
32.Maļugins JānisVTRīga
33.  Mednis Ernests-PaulsV15SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
34.Miglons JānisVTMadona
35.  Mikulovs RuslansVTDaugavpils
36.Muceniece AntraSTRīga
37.  Pence JolantaS15SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
38.Plāte ArtūrsVTMadona
39.  Plāte JānisVTMadona
40.  Priedītis VilnisVTLYCONET
Rīga
41.  Pūce AlvisVTMadona
Madona
42.  Randa TomassV15SS Arkadija
Rīga
43.Ratniece TīnaSTEVELO TEAM
Baloži
44.  Rudzīte RamonaS15SK Lejasciems/Jaunsardze
Alūksne
45.  Staņa GustavsV15SS Arkādija
Rīga
46.Šēnberga LailaSTRīga
47.  Švauksts SilvestrsV15BJSS
Madona
48.Timofejeva ViktorijaS15SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
49.  Upenieks GundarsVTSPORTLAT
Rīga
50.  Upenieks RainersV15Madonas BJSS
Madona
51.  Vilciņš RalfsV15Madonas BJSS
Madona
52.Voiska UldisVTRīga
53.  Volfa EstereS15Cēsis
54.  Vozņesenska Lelde-KristiānaSTVecpiebalga
55.  Zauriņa MontaS15SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
56.  Zilis IļjaV15DAUGAVPILS
DAUGAVPILS

2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Berkolde Anna-NikolaS12SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
2.  Celms Martins-KristersV12SK Lejasciems/Jaunsardze
Gulbene
3.Circens Indriķis-IntsV12Viļakas novads
4.  Griķis MārtiņšV12Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
5.Jozepa AmandaS12SK Lejasciems
Lejasciems
6.  Kubuliņš JāzepsV12SK Lejasciems
Gulbenes novads
7.  Kubuliņš JēkabsV12SK Lejasciems
Gulbene
8.Kūlītis IgorsV12Gulbenes BJSS
Gulbene
9.  Rivsenieks ReinisV12Madonas BJSS
Madona
10.Salmiņš MatīssV12SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
11.Sidrevics LudvigsV12Madonas BJSS
Madona
12.  Stepe AdriansV12SK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
13.  Upeniece AnceS12Madonas BJSS
Madona
14.  Zilis GļebsV12DAUGAVPILS
Daugavpils

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Arama AnceSB1Madonas BJSS
Madona
2.  Arama MartinsVB3Madonas BJSS
Madona
3.  Asaris Aivo-EdgarsVB3BJSS Madona
Madona
4.Bartuša ElīzaSB3Madonas BJSS
Madona
5.  Beķere Lāsma-MartaSB3Madonas BJSS
Madona
6.  Berkolds RaivoVB3Gulbenes BJSS
Gulbene
7.  Bērziņš GintersVB3Madona
8.Briedis NaurisVB3Madonas BJSS
Madona
9.Bružs KristiānsVB2Madona
10.  Dobule EstereSB3izturība
Ikšķile
11.  Dobule KarlīnaSB2izturība
Ikšķile
12.  Garisons PatriksVB3SS
Rīga
13.  Griķe IevaSB1Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
14.Grudule SabīneSB3Madonas BJSS
Madona
15.Indriksone MeldraSB2Persiku raķetes
Madona
16.Kraukle PatrīcijaSB1Madona
17.  Krēmere KerijaSB3Madona
18.Kūlītis AndisVB3Gulbenes BJSS
Gulbene
19.Kūlītis ErvīnsVB3Madona
20.Kūlītis MārisVB2Gulbenes BJSS
Gulbene
21.Lūks Jānis-DanielsVB1Vecpiebalga
22.  Miglone LuīzeSB3Madonas BJSS
Madona
23.Miglons EmīlsVB3Madonas BJSS
Madona
24.Ozoliņa Elizabete-KeitaSB3Madonas BJSS
Madona
25.Pavārs MatīssVB3Madona
26.Plāte AliseSB3Madonas BJSS
Madona
27.  Ploriņa MadaraSB2JSC Skille
Rīga
28.Priede KristiānsVB3Madonas BJSS
Madona
29.Randa EmīlijaSB2Rīga
30.  Rivseniece Elīna-IevaSB3Madonas BJSS
Madona
31.Rivseniece Laura-EvelīnaSB2Madonas BJSS
Madona
32.Romanovskis ĒriksVB3Madona
33.Sidrevics AugustsVB3Madonas BJSS
Madona
34.  Staņa NiklāvsVB3SK Briksnis
Rīga
35.  Šķēle DārtaSB3Madonas BJSS
Madona
36.  Vuškāns ValtsVB3Madona
Madona

Kopā pieteikušies: 237



Madonas Tautas slēpojums 2019