Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Madonas tautas slēpojums | Saraksts

33km

S-Elite

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņa KitijaMadonas BJSS
Madona
2.  Jurševica Līgazakitis_bizotajs
Rīga
3.  Mauliņa IevaSK Briksnis
Rīga
4.  Pavļukova ĻubovaSK S-Sportas
Daugavpils
5.  Vectirāne IneseRīga

V-Elite

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bisenieks IlvarsMadona BJSS
Madona
2.  Bodnieks ValdisSportLife
Rīga
3.  Bodnieks ValērijsMadona
Madona
4.Bričonoks EdgarsCarnikava
5.  Brokāns EduardsDaugavpils
6.  Damškalns JurisMySport Veikals
Talsi
7.  Egle KristapsSigulda
Sigulda
8.  Erts EdgarsNacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
9.  Jubelis AndrisMežmalas/Suunto/Osveikals/Isostar
Madona
10.  Kaminskis JurisMārupe
11.  Konušs EdgarsOgre
12.  Kovgers KristersAlūksne
13.  Krievāns ArtisValmiera
14.  Lācis MareksValmiera
15.  Lūsis GintsMySport Veikals
Talsi
16.  Opolais IntarsIzturība
Ikšķile
17.  Ošiņš EdgarsCēsis
18.  Pērkons MārcisXSPORTS/Cannondale
Rīga
19.Petuchov GermanVisaginas
20.  Rozītis AndrisZZK
Cēsis
21.  Rūtiņš JānisRagāres
Vietalva
22.Saulītis NiksMadona
23.  Sprūds AndrisVSK Noskrien
Rīga
24.  Švika JānisMadonas BJSS
Madona
25.Tiklenieks KasparsSmaiļotāji
Salacgrīva
26.  Treimanis MārcisCēsis
27.  Vadzis ArtūrsJS Dream Team
Drusti
28.  Vanags KārlisMySport Veikals
Talsi
29.  Veispals MartiņšSmaiļotāji
Ķekava
30.  Vīgants RaimoMadonas BJSS
Madona
31.Vīksne AndrisTaurene
32.  Vīksne KārlisMeridiāns OK
Cēsis
33.  Vīksne KasparsGalīgi neslīd
Cēsis

16,5km

S16

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Baduna MonikaMadonas BJSS/OK Arona
Madona
2.  Jermacāne ĒrikaSK, Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
3.  Krampe SamantaLAK 4
Rīga
4.Miķelsone SigneCēsu pilsētas sporta skola
Liepa
5.  Nagle AgnijaMadonas BJSS
Madona
6.  Paura ElizabeteMadonas BJSS
Madona
7.  Pence KristīneSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
8.  Šahno LīvaMadonas BJSS
Madona

S20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bergfelde PaulaMadonas BJSS
Rīga
2.  Koka MaijaMadona
3.  Kondratova DanielaSmaiļotāji
Rīga
4.Kondratova MartaSmaiļotāji
Rīga
5.  Konovalova AnnaSigulda
6.  Pūcīte KristaTalsi
7.Veispale PaulaSmaiļotāji
Rīga

S30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Čerņevska LaumaVSK Noskrien
Rīga
2.  Igaune DaigaBezgalīgie sajūtu stāsti
Ozolnieki
3.  Kriķe AgneseOrkla Care
Rīga
4.  Laktiņa AgneseKatlakalna komanda
Katlakalns
5.  Salmane LīgaSK Wendi
Cēsis
6.  Vītola SanitaĀdaži
7.Zile OlgaDAUGAVPILS
DAUGAVPILS
8.  Zīriuse IntaVSK Noskrien / Salacgrīvas novads
Salacgrīva

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bernāne RavitaAnKaRa Team
Ugāle
2.  Birkentāla RaivitaRaimaks
Talsi
3.  Broka BaibaLatvijas Biatlona federācija
Rīga
4.Bukša IndraSigulda
5.  Jakubovska AivaJēkabpils Sporta centrs
Jēkabpils
6.Madsena IlvijaĒrgļi
Ērgļi
7.  Pauriņa DaceIZTURĪBA
TĪNŪŽI
8.  Stabulniece IngaRāmavas naži
Ķekava
9.  Tītmane DaceRīga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Joničenko NatālijaTalsu novads
2.  Klauža LaimaCarnikava
3.  Lanceniece VitaSPORTLAT
Rīga
4.  Prodniece DignaPreiļi
5.  Rācenāja ZinaīdaMežmalas MTB
Madona
6.  Tattar KajaLiivimaa Rattaklubi
Valka
7.  Zvirgzdiņa InesePļaviņas

V16

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Beķeris UģisMadona BJSS/OK Arona
Madona
2.  Bresme AkselsMySport Veikals
Talsi
3.  Galvans GustavsSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
4.  Kaparkalējs LaurisMadonas BJSS
Madona
5.  Kondrašovs NikitaDaugavpils ISVS
Daugavpils
6.  Krampe BrunoSS Arkādija
Rīga
7.  Krasts ArtūrsSmiltene
Rīga
8.  Maļina ImantsDaugavpils
9.  Paeglis RainersSSS
Sigulda
10.  Pļaviņš KlāvsMadonas BJSS/OK Arona
Madona
11.  Staņa KristiansAuseklis IK
Rīga
12.  Suhanovs SandijsSiguldas Sporta Skola
Sigulda

V20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons ArtūrsSauleskalns
Madona
2.  Andrejevs ŽansDaugavpils
Daugavpils
3.  Bēcis ArmandsLRF
Rīga
4.  Birkentāls NaurisRaimaks
Talsi
5.  Circens JānisViļakas novads
6.  Herbsts MikusGaismas maģija EMU
Cēsis
7.  Jaņins EdgarsRīga
8.  Kārkliņš DanielsSportland
Rīga
9.Kazakovs PavelsRiga
10.  Kļaviņš SandijsPulsaar
Drusti
11.  Krams RonaldsMadonas BJSS
Daugavpils
12.Kristaps KārkliņšSportland
Rīga
13.  Raize NaurisMadonas BJSS/OK Arona
Aronas pag.
14.  Sebris SilvestrsLēdurga
15.  Spulle UldisKoknese
16.  Šķēps AlvisCēsis
17.Užāns RobertsTaurenes pagasts

V30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ābels SandrisĒrgļi
2.  Bekmanis IndulisPolārais kodiens
Rīga
3.  Berkulis AndisRīga
4.  Bernāns LaurisJelgava
5.  Čīma MārisOrkla Care
Rīga
6.  Čonka ArtisOrkla Care
Gulbene
7.  Daļeckis MārtiņšPulsaar
Cēsis
8.Dedzis MārcisPulsaar
Rīga
9.Eizenbergs SandrisSalacgr;iva
10.  Fārenhorsts MārtiņšTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
11.  Igaunis JānisIgauņi
Balvi
12.  Irbe IvoPulsaar
Riga
13.Kobaļs SergejsKobal team
Rezekne
14.  Kokorevičs EdgarsKOKO team / B&Co
Valmiera
15.  Ķemers SandisMysportam veikals
Rīga
16.Laiviņš ArtisRīga
17.  Mežvēvers AivarsSportland
Rīga
18.  Mičulēns RobertsRīga
19.  Miezītis EdgarsSportland
Rīga
20.  Ņikitins DenissMadona
Madona
21.  Orniņš AndrisMeklēju komandu
Rīga
22.  Pētersons ArmandsTaurene
23.  Prindulis JānisMārupes novads
24.  Rācenājs KristofersMySport
Rīga
25.Radziņš MārisCēsis
26.  Spalviņš IvoRauna
27.  Sproģis JānisKatlakalna komanda
Katlakalns
28.  Šmugais ArnisMadonas BJSS
Madona
29.  Valdonis RenārsPreiļi
30.  Vītols Kristapsburusports windsurfing team
Salaspils
31.  Zonne OskarsAcsaabols
Rīga
32.  Zučiks ZigmārsPulsaar
Rīga
33.  Žukovs MariansRēzeknes novads
Rēzekne

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš ImantsGulbene
2.  Andrejevs DmitrijsDTC
Daugavpils
3.  Bazevičs JānisPulsaar
Rīga
4.  Bernāns AndrisAnKaRa Team
Ugāle
5.Bilāns KasparsSigulda
6.  Birkentāls MareksRaimaks
Talsi
7.  Bukšs VilmārsRīga
8.  Dobulis ArtisIzturība
Ikšķile
9.  Fiļovs ValdisJēkabpils
10.  Galibeckis JurisSPARS
Madona
11.  Gargurnis EdgarsGulbene
12.  Glāzers UldisVecpiebalga
13.  Griķis AivarsPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
14.  Guļāns ArmandsOgre
15.  Hudolejs GatisCesu nov. Vaives pagasts.
16.Ieviņš AndrisPrivāti
Cēsis
17.  Jakubovskis UģisSkanste/ VIRŠI-A
Madona
18.  Kaparkalējs SandrisMadona
19.  Keiselis JānisPulsaar
Baldone
20.  Koklačs JānisRīga
21.  Kovgers JurijsAlūksne
22.  Kozlovskis VladislavsECC Latvija
Daugavpils
23.  Krampe ArmandsRiga
24.  Krampe IlmārsMadona
25.  Krilovskis AlvisIzturība
Ikšķile
26.  Kulpe ValdisIzturiba
Ikšķile
27.  Ļeščovs ViktorsDaugavpils
28.Matjuhin AndrejDaugavpils
29.  Mats AlvisMadona
30.  Meinuzs KasparsSkanste/ VIRŠI-A
Pļaviņu novads
31.Močāns KasparsSalacgrīva
32.  Pankoks MārisLiepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
33.  Pauriņš UģisIZTURĪBA
TĪNŪŽI
34.  Priedeslaipa AinarsSealine Agency Sia
Riga
35.  Putnis DaumantsSSK Bebra
Lilaste
36.Ramiņš EdijsSECE
Sece
37.  Ratnieks JānisBaloži
38.  Rubenis AndisRīga
39.  Rudzons IlmārsRīga
40.  Sapogovs AleksejsGusinije Lapki
Riga
41.  Savickis MārisIndividuāli
OGRE
42.  Skolnieks JānisKoknese
43.  Smirnovs AigarsRīga
44.  Spūlis AivarsIzturība
Ogre
45.  Staņa KasparsSK Briksnis
Rīga
46.  Šķēps GintsCēsis
47.  Ukins ValdisĀdaži
48.  Zilis AleksandrsDAUGAVPILS
Daugavpils
49.  Zīvers GuntisSmiltene

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks AivarsCSDD
Rīga
2.  Celmiņš AigarsValmieras pagasts
3.  Fērmanis IvarsAlūksne
4.  Gajevskis VjačeslavsDaugavpils
5.  Glāzers AldisVecpiebalga
6.  Greizis Artūrs-
Madona
7.  Groza ValdisLubāna
8.  Joničenko AndisTalsu novads
9.  Kanaviņš AinisSSK Bebra
Rīga
10.  Kaņepējs DzintarsSkanste/ VIRŠI-A
Rīga
11.  Kļaviņš RaimondsDonGastronom
Rīga
12.  Krasts AigarsCBM/Smiltene
Ulbroka
13.  Lapa AivarsAUTOSTARTS.LV
Rīga
14.  Lapsa UldisSkanste/ VIRŠI-A
Madonas nov.
15.  Ozers JānisJelgava
16.  Rušmanis JānisSkanste/ VIRŠI-A
Rīga
17.  Spalviņš AgrisRauna
18.  Šuriņš AldisMadona
19.  Tiltiņš MārisMadona
20.  Ukins AivarsAglona
21.  Veckalniņš MārisMadona
Madona
22.Veips EdgarsMadona
23.  Znatnajs UģisJūrmala
24.  Zunda AntisGulbene

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Boreiko EdmundsPreiļi
2.  Drāke RobertsNBS NAA
Rīga
3.  Drunka JurisOK Arona
Madona
4.Koks JānisMadona
5.  Ķūrens VilnisOK Arona
Madona
6.  Levša AnatolijsDTC Jaunība
D-pils
7.  Lūsis AigarsTalsu Pakalnu sporta klubs
Talsi
8.  Pušņakovs FeoktistsPreiļi
9.  Spaliņš DainisLejasciems
10.  Stolarovs JurijsDaugavpils
11.  Šķēps JānisValmiera
12.  Valdonis LeonīdsPreiļi

7km

S15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Berkolde Gerda-AsnāteSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
2.  Bērziņa KatrīnaMadona
3.  Bleidele ElzaCPSS
Cēsis
4.  Bukša MartaSS
Rīga
5.  Galvane ElizabeteSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
6.  Garisone UlrikaSS
Ķekava
7.  Gulbe DagmāraSK Vecpiebalga
Vecpiebalga
8.  Iesalniece KateMadonas BJSS/OK Arona
Madona
9.Madsena ElīzaMadonas BJSS/OK Arona
Madona
10.  Maļina SolvitaDaugavpils
11.  Pence JolantaSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
12.  Rudzīte RamonaSK Lejasciems/Jaunsardze
Alūksne
13.  Strauta AneteMadonas BJSS/OK Arona
Madona
14.Timofejeva ViktorijaSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
15.  Volfa EstereCēsis
16.  Zauriņa MontaSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems

V15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš RaivoGulbenes BJSS
GULBENE
2.Beķeris NiksSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
3.  Berkolds RihardsGulbenes BJSS
Gulbene
4.  Bīrītis BrunoMadona
5.Circens ĒriksViļakas novads
6.  Ende DāvisPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
7.  Frīdvalds EdgarsMadonas BJSS
Madona
8.  Igaviņš Artūrs-FilipsSK Lejasciems/Jaunsardze
Gulbene
9.  Janovskis Kārlis-ErnestsMadona
10.Kodalevs DanielsKODALEVU TEAM
Alūksne
11.  Kondrašovs IļjaDaugavpils ISVS
Daugavpils
12.  Krasts GustavsSmiltene
Rīga
13.  Kubuliņš JānisSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
14.  Leonidovs ArtjomsDaugavpils
15.  Ļepeškins RitvarsMadonas BJSS/ OK Arona
Madona
16.  Mednis Ernests-PaulsSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
17.Raize RitvarsMadonas BJSS
Madona
18.  Randa TomassSS Arkadija
Rīga
19.  Sināts GustavsMadonas BJSS
Madona
20.  Skolnieks JēkabsSS Arkādija
Rīga
21.  Smiltāns RainersMadonas BJSS
Madona
22.  Staņa GustavsSS Arkādija
Rīga
23.  Švauksts SilvestrsBJSS
Madona
24.  Upenieks RainersMadonas BJSS
Madona
25.  Vilciņš RalfsMadonas BJSS
Madona
26.  Vintišs DāvisMadonas BJSS/OK Arona
Kalsnava
27.  Zilis IļjaDAUGAVPILS
DAUGAVPILS

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Berkolde LīgaGulbenes BJSS
Gulbene
2.  Bernāne IngaJelgava
3.Bukša DiānaRīga
4.Dravante IvetaCēsis
5.  Eizenberga DzintraSalacgriva
6.  Igaune SandraIgauņi
Balvi
7.Indriksone ElīnaPersiku raķetes
Madona
8.Kondratova AijaSmaiļotāji
Rīga
9.  Krampe LāsmaLAK 4
Rīga
10.  Krauze LieneSPORTLAT
Rīga/Carnikava
11.Krūmiņa-Brūna AndželikaIkšķile
12.Ļebedeva KristinaRīga
13.Madsena LīnaĒrgļi
Ērgļi
14.Muceniece AntraRīga
15.  Poļaka LīvaAlūksnes BJSS
Alūksne
16.  Pūce IevaSPORTLAT
Madona
17.Ratniece TīnaEVELO TEAM
Baloži
18.Saukāne EdīteRīga
19.  Saulīte GundegaIzturiba
Ikšķile
20.Sila AritaRīga
21.  Stonka DainaRiga
22.Šēnberga LailaRīga
23.Štila IlzeSECE
Sece
24.Vabule AneteMadona
25.  Vozņesenska Lelde-KristiānaVecpiebalga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Brūns ViestursIkšķile
2.Busulis IntarsTalsi
3.Circens JēkabsViļakas novads
4.Deicmanis Henrijsriga
5.Deičmanis RainisBurtnieki
6.Dmitrijevs AndrejsRiga
7.  Elliņš RaivisRīga
8.  Jaunbērziņš OskarsGulbenes BJSS
Gulbene
9.  Jukšinskis AlēnsJēkabpils
10.  Kanderāts ValdisRīga
11.Kārkliņš DidzisRīga
12.Maļugins JānisRīga
13.Miglons JānisZaļmeži
Madona
14.  Mikulovs RuslansDaugavpils
15.Orlovskis EdgarsRiga
16.Pavlovs AgrisMadona
17.Plāte ArtūrsMadona
18.  Plāte JānisMadona
19.Ploriņš MārisJSC Skille
Rīga
20.Poļaks IvarsAlūksne
21.  Priedītis VilnisLYCONET
Rīga
22.  Pūce AlvisMadona
Madona
23.  Smirnovs AigarsRīga
24.  Stonka KārlisVSK Noskrien
Rīga
25.  Upenieks GundarsSPORTLAT
Rīga
26.Voiska UldisRīga

2,5km

S12

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Berkolde Anna-NikolaSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
2.Jozepa AmandaSK Lejasciems
Lejasciems
3.  Jura ElizaMadonas BJSS
Cesvaine
4.  Kolna Keita-PatrīcijaMadonas BJSS
Madona
5.  Lāce AdrijaPriekuļi
6.  Lūse UndīneMadonas BJSS
Madona
7.  Roštoka HelēnaMadonas BJSS
Madona
8.  Skride Letīcija-AnnaMadonas BJSS
Cesvaine
9.  Upeniece AnceMadonas BJSS
Madona
10.Zaķe AmēliaCēsis
11.Zālīte LaimaMadona
12.  Žuka MadaraMadonas BJJS
Madona

V12

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Celms Martins-KristersSK Lejasciems/Jaunsardze
Gulbene
2.Circens Indriķis-IntsViļakas novads
3.  Griķis MārtiņšPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
4.Ivanovs RaitisMadonas BJSS
Madona
5.Koržs OskarsMadonas BJSS
Madona
6.  Kubuliņš JāzepsSK Lejasciems
Gulbenes novads
7.  Kubuliņš JēkabsSK Lejasciems
Gulbene
8.Kūlītis IgorsGulbenes BJSS
Gulbene
9.Ļitvins EdvīnsMadonas BJSS
Madona
10.Matrozis RaulsMadonas BJSS
Madona
11.Pavlovs TomsMadonas BJSS
Madona
12.  Ploriņš GustavsJSC Skille
Rīga
13.Plotka AleksisMadonas BJSS
Madona
14.Plotka ErnestsMadonas BJSS
Madona
15.Puriņš EdmundsMadonas BJSS
Madona
16.  Rivsenieks ReinisMadonas BJSS
Madona
17.Salmiņš MatīssSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
18.Sidrevics LudvigsMadonas BJSS
Madona
19.Skride ErnestsMadonas BJSS
Madona
20.  Stepe AdriansSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
21.  Škaļikovs AlekssMadonas BJSS
Madona
22.Šteinbergs RobertsMadonas BJSS
Madona
23.Uberts DāvidsMadonas BJSS
Madona
24.  Zālītis ArmandsMadonas BJSS
Madona
25.  Zilis GļebsDAUGAVPILS
Daugavpils

Bērnu distance

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Arama AnceMadonas BJSS
Madona
2.  Griķe IevaPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
3.Kodaleva ArianaKODALEVU TEAM
Alūksne
4.Kraukle PatrīcijaMadona

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Indriksone MeldraPersiku raķetes
Madona
2.Liepiņa LizeteMadona
3.Ļitvina MegijaMadonas BJSS
Madona
4.  Ploriņa MadaraJSC Skille
Rīga
5.  Radziņa ElzaLMT
Rīga
6.Randa EmīlijaRīga
7.Rivseniece Laura-EvelīnaMadonas BJSS
Madona

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bartuša ElīzaMadonas BJSS
Madona
2.  Beķere Lāsma-MartaMadonas BJSS
Madona
3.Grudule SabīneMadonas BJSS
Madona
4.  Krēmere KerijaMadona
5.  Krilovska LaimdotaIzturība
Ikšķile
6.  Miglone LuīzeMadonas BJSS
Madona
7.Ozoliņa Elizabete-KeitaMadonas BJSS
Madona
8.Plāte AliseMadonas BJSS
Madona
9.  Poļaka AnceAlūksne
10.  Rivseniece Elīna-IevaMadonas BJSS
Madona
11.  Šķēle DārtaMadonas BJSS
Madona
12.Vintiša AneteMadonas BJSS/OK Arona
Madona

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Griķis KārlisPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
2.Krūmiņš Emīls-NilsMadona
3.Lūks Jānis-DanielsVecpiebalga
4.Misiņš PēterisMadona

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bružs KristiānsMadona
2.Kūlītis MārisGulbenes BJSS
Gulbene
3.Stepe DāvidsSK
Lejasciems
4.Ščitovs MaksimsMadonas BJSS
Madona
5.  Zaķis ArtūrsCēsis

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Arama MartinsMadonas BJSS
Madona
2.  Asaris Aivo-EdgarsBJSS Madona
Madona
3.  Berkolds RaivoGulbenes BJSS
Gulbene
4.  Bērziņš GintersMadona
5.Briedis NaurisMadonas BJSS
Madona
6.Deičmanis Fēlikssriga
7.  Garisons PatriksSS
Rīga
8.  Gulbis ArmandsSK Vecpiebalga
Vecpiebalga
9.Kūlītis AndisGulbenes BJSS
Gulbene
10.Kūlītis ErvīnsMadona
11.Lazdups RenārsMadona
12.Miglons EmīlsMadonas BJSS
Madona
13.  Misiņš KārlisMadona
14.Pavārs MatīssMadona
15.Priede KristiānsMadonas BJSS
Madona
16.Romanovskis ĒriksMadona
17.Sidrevics AugustsMadonas BJSS
Madona
18.  Staņa NiklāvsSK Briksnis
Rīga
19.  Vuškāns ValtsMadona
Madona

Kopā pieteikušies: 406



Tiltu skrējiens