Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Madonas tautas slēpojums | Saraksts

30km

S-Elite

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņa KitijaMadonas BJSS
Madona
2.  Jurševica Līgazakitis_bizotajs
Rīga
3.  Vectirāne IneseRīga

V-Elite

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bisenieks IlvarsMadona BJSS
Madona
2.  Bodnieks ValdisSportLife
Rīga
3.  Bodnieks ValērijsMadona
Madona
4.Bričonoks EdgarsCarnikava
5.  Brokāns EduardsDaugavpils
6.  Damškalns JurisMySport Veikals
Talsi
7.  Egle KristapsSigulda
Sigulda
8.  Erts EdgarsNacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
9.  Jubelis AndrisMežmalas/Suunto/Osveikals/Isostar
Madona
10.  Krievāns ArtisValmiera
11.  Lācis MareksValmiera
12.  Lūsis GintsMySport Veikals
Talsi
13.  Ošiņš EdgarsCēsis
14.  Sprūds AndrisVSK Noskrien
Rīga
15.  Treimanis MārcisCēsis
16.  Vadzis ArtūrsJS Dream Team
Drusti
17.  Vanags KārlisMySport Veikals
Talsi
18.  Verza ArtūrsRīga
19.  Vīgants RaimoMadonas BJSS
Madona
20.Vīksne AndrisTaurene
21.  Vīksne KārlisMeridiāns OK
Cēsis
22.  Vīksne KasparsGalīgi neslīd
Cēsis
23.  Zonne OskarsAcsaabols
Rīga

15km

S16

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jermacāne ĒrikaSK, Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
2.  Pence KristīneSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems

S20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bergfelde PaulaMadonas BJSS
Rīga
2.  Koka MaijaMadona
3.  Konovalova AnnaSigulda
4.  Pūcīte KristaTalsi

S30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dobule IevaIzturība
Ikšķile
2.  Salmane LīgaSK Wendi
Cēsis
3.Zile OlgaDAUGAVPILS
DAUGAVPILS
4.  Zīriuse IntaVSK Noskrien / Salacgrīvas novads
Salacgrīva

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Birkentāla RaivitaRaimaks
Talsi
2.  Broka BaibaLatvijas Biatlona federācija
Rīga
3.  Jakubovska AivaJēkabpils Sporta centrs
Jēkabpils
4.  Mauliņa IevaSK Briksnis
Rīga
5.  Pauriņa DaceIZTURĪBA
TĪNŪŽI
6.  Pavļukova ĻubovaSK S-Sportas
Daugavpils
7.  Stabulniece IngaRāmavas naži
Ķekava
8.  Tītmane DaceRīga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Joničenko NatālijaTalsu novads
2.  Klauža LaimaCarnikava
3.  Lanceniece VitaSPORTLAT
Rīga
4.  Prodniece DignaPreiļi
5.  Tattar KajaLiivimaa Rattaklubi
Valka
6.  Zvirgzdiņa InesePļaviņas

V16

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Galvans GustavsSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
2.  Krasts ArtūrsSmiltene
Rīga
3.  Maļina ImantsDaugavpils
4.  Staņa KristiansAuseklis IK
Rīga

V20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons ArtūrsSauleskalns
Madona
2.  Birkentāls NaurisRaimaks
Talsi
3.  Circens JānisViļakas novads
4.  Herbsts MikusGaismas maģija EMU
Cēsis
5.  Jaņins EdgarsRīga
6.  Kļaviņš SandijsPulsaar
Drusti
7.  Puida JānisSSK Bebra
Bebrene
8.  Sebris SilvestrsLēdurga
9.  Spulle UldisKoknese
10.  Šķēps AlvisCēsis

V30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ābels SandrisĒrgļi
2.  Berkulis AndisRīga
3.  Bernāns LaurisJelgava
4.  Daļeckis MārtiņšPulsaar
Cēsis
5.Dedzis MārcisPulsaar
Rīga
6.  Dzenis JēkabsSigulda
7.  Fārenhorsts MārtiņšTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
8.  Irbe IvoPulsaar
Riga
9.Kobaļs SergejsKobal team
Rezekne
10.  Kokorevičs EdgarsKOKO team / B&Co
Valmiera
11.  Mičulēns RobertsRīga
12.  Ņikitins DenissMadona
Madona
13.  Orniņš AndrisMeklēju komandu
Rīga
14.Radziņš MārisCēsis
15.  Spalviņš IvoRauna
16.  Valdonis RenārsPreiļi
17.Vītols Kristapsburusports windsurfing team
Salaspils
18.  Zučiks ZigmārsPulsaar
Rīga
19.  Žukovs MariansRēzeknes novads
Rēzekne

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš ImantsGulbene
2.  Bazevičs JānisPulsaar
Rīga
3.  Birkentāls MareksRaimaks
Talsi
4.  Bukšs VilmārsRīga
5.  Dobulis ArtisIzturība
Ikšķile
6.  Fiļovs ValdisJēkabpils
7.  Gargurnis EdgarsGulbene
8.  Griķis AivarsPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
9.  Hudolejs GatisCesu nov. Vaives pagasts.
10.  Kaparkalējs SandrisMadona
11.  Keiselis JānisPulsaar
Baldone
12.  Kozlovskis VladislavsECC Latvija
Daugavpils
13.  Krampe ArmandsRiga
14.  Krampe IlmārsMadona
15.  Mats AlvisMadona
16.Močāns KasparsSalacgrīva
17.  Opolais IntarsIzturība
Ikšķile
18.  Pankoks MārisLiepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
19.  Pauriņš UģisIZTURĪBA
TĪNŪŽI
20.  Priedeslaipa AinarsSealine Agency Sia
Riga
21.  Putnis DaumantsSSK Bebra
Lilaste
22.  Ratnieks JānisBaloži
23.Rubenis AndisRīga
24.  Rudzons IlmārsRiga
25.  Savickis MārisIndividuāli
OGRE
26.  Staņa KasparsSK Briksnis
Rīga
27.  Šķēps GintsCēsis
28.  Zilis AleksandrsDAUGAVPILS
Daugavpils
29.  Zīvers GuntisSmiltene

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gajevskis VjačeslavsDaugavpils
2.  Greizis Artūrs-
Madona
3.  Groza ValdisLubāna
4.  Joničenko AndisTalsu novads
5.  Krasts AigarsCBM/Smiltene
Ulbroka
6.  Ozers JānisJelgava
7.  Spalviņš AgrisRauna
8.  Šuriņš AldisMadona
9.  Ukins AivarsAglona
10.  Veckalniņš MārisMadona
Madona
11.  Znatnajs UģisJūrmala
12.  Zunda AntisGulbene

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Drunka JurisOK Arona
Madona
2.Koks JānisMadona
3.  Pušņakovs FeoktistsPreiļi
4.  Spaliņš DainisLejasciems
5.  Stolarovs JurijsDaugavpils
6.  Šķēps JānisValmiera
7.  Valdonis LeonīdsPreiļi

7km

S15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Berkolde Gerda-AsnāteSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
2.  Bukša MartaSS
Rīga
3.  Galvane ElizabeteSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
4.  Garisone UlrikaSS
Ķekava
5.  Maļina SolvitaDaugavpils
6.  Pence JolantaSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
7.  Rudzīte RamonaSK Lejasciems/Jaunsardze
Alūksne
8.Timofejeva ViktorijaSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
9.  Volfa EstereCēsis
10.  Zauriņa MontaSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems

V15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš RaivoGulbenes BJSS
GULBENE
2.Beķeris NiksSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
3.  Berkolds RihardsGulbenes BJSS
Gulbene
4.  Bīrītis BrunoMadona
5.Circens ĒriksViļakas novads
6.  Ende DāvisPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
7.  Igaviņš Artūrs-FilipsSK Lejasciems/Jaunsardze
Gulbene
8.  Janovskis Kārlis-ErnestsMadona
9.  Kubuliņš JānisSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
10.  Leonidovs ArtjomsDaugavpils
11.  Mednis Ernests-PaulsSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
12.  Randa TomassSS Arkadija
Rīga
13.  Staņa GustavsSS Arkādija
Rīga
14.  Švauksts SilvestrsBJSS
Madona
15.  Upenieks RainersMadonas BJSS
Madona
16.  Vilciņš RalfsMadonas BJSS
Madona
17.  Zilis IļjaDAUGAVPILS
DAUGAVPILS

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Berkolde LīgaGulbenes BJSS
Gulbene
2.  Bernāne IngaJelgava
3.Bukša DiānaRīga
4.Dravante IvetaCēsis
5.Dzērve AneteSigulda
6.Indriksone ElīnaPersiku raķetes
Madona
7.Krūmiņa-Brūna AndželikaIkšķile
8.Ļebedeva KristinaRīga
9.Muceniece AntraRīga
10.Ratniece TīnaEVELO TEAM
Baloži
11.Šēnberga LailaRīga
12.  Vozņesenska Lelde-KristiānaVecpiebalga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Brūns ViestursIkšķile
2.Busulis IntarsTalsi
3.Circens JēkabsViļakas novads
4.Dmitrijevs AndrejsRiga
5.  Jaunbērziņš OskarsGulbenes BJSS
Gulbene
6.  Jukšinskis AlēnsJēkabpils
7.  Kanderāts ValdisRīga
8.Kārkliņš DidzisRīga
9.Maļugins JānisRīga
10.Miglons JānisMadona
11.  Mikulovs RuslansDaugavpils
12.Plāte ArtūrsMadona
13.  Plāte JānisMadona
14.  Priedītis VilnisLYCONET
Rīga
15.  Pūce AlvisMadona
Madona
16.  Upenieks GundarsSPORTLAT
Rīga
17.Voiska UldisRīga

2,5km

S12

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Berkolde Anna-NikolaSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
2.Jozepa AmandaSK Lejasciems
Lejasciems
3.  Upeniece AnceMadonas BJSS
Madona

V12

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Celms Martins-KristersSK Lejasciems/Jaunsardze
Gulbene
2.Circens Indriķis-IntsViļakas novads
3.  Griķis MārtiņšPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
4.  Kubuliņš JāzepsSK Lejasciems
Gulbenes novads
5.  Kubuliņš JēkabsSK Lejasciems
Gulbene
6.Kūlītis IgorsGulbenes BJSS
Gulbene
7.  Rivsenieks ReinisMadonas BJSS
Madona
8.Salmiņš MatīssSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
9.Sidrevics LudvigsMadonas BJSS
Madona
10.  Stepe AdriansSK Lejasciems/Jaunsardze
Lejasciems
11.  Zilis GļebsDAUGAVPILS
Daugavpils

Bērnu distance

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Arama AnceMadonas BJSS
Madona
2.  Griķe IevaPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
3.Kraukle PatrīcijaMadona

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dobule Karlīnaizturība
Ikšķile
2.Indriksone MeldraPersiku raķetes
Madona
3.  Ploriņa MadaraJSC Skille
Rīga
4.Randa EmīlijaRīga
5.Rivseniece Laura-EvelīnaMadonas BJSS
Madona

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bartuša ElīzaMadonas BJSS
Madona
2.  Beķere Lāsma-MartaMadonas BJSS
Madona
3.  Dobule Estereizturība
Ikšķile
4.Grudule SabīneMadonas BJSS
Madona
5.  Krēmere KerijaMadona
6.  Miglone LuīzeMadonas BJSS
Madona
7.Ozoliņa Elizabete-KeitaMadonas BJSS
Madona
8.Plāte AliseMadonas BJSS
Madona
9.  Rivseniece Elīna-IevaMadonas BJSS
Madona
10.  Šķēle DārtaMadonas BJSS
Madona

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Lūks Jānis-DanielsVecpiebalga

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bružs KristiānsMadona
2.Kūlītis MārisGulbenes BJSS
Gulbene

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Arama MartinsMadonas BJSS
Madona
2.  Asaris Aivo-EdgarsBJSS Madona
Madona
3.  Berkolds RaivoGulbenes BJSS
Gulbene
4.  Bērziņš GintersMadona
5.Briedis NaurisMadonas BJSS
Madona
6.  Garisons PatriksSS
Rīga
7.Kūlītis AndisGulbenes BJSS
Gulbene
8.Kūlītis ErvīnsMadona
9.Miglons EmīlsMadonas BJSS
Madona
10.Pavārs MatīssMadona
11.Priede KristiānsMadonas BJSS
Madona
12.Romanovskis ĒriksMadona
13.Sidrevics AugustsMadonas BJSS
Madona
14.  Staņa NiklāvsSK Briksnis
Rīga
15.  Vuškāns ValtsMadona
Madona

Kopā pieteikušies: 237



Madonas Tautas slēpojums 2019