Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas Triatlons, Latvijas kausa 5. posms | Saraksts

1,5km peldēš. + 40km velo + 10km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Augustiņš EdgarsM-VSBRV
Rīga
2.Berzins DainisM-VSRiga
3.Dravnieks JānisM-VSRīga
4.  Riekstiņš EdgarsM-VSDobeles novads Bēne
5.  Snipke PaulisM-VSTPT
Baloži
6.  Vertuls IvarsM-VSRīga

400m peldēš. + 20km velo + 4km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko AndriānsM15AQUATICS
Dobele
2.  Čops ElvisMOlaine
3.  Deičmane JustīneFTPT
Rīga
4.  Dūzis ViestursMAQUATICS
Dobele
5.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
6.Gedrovics MarcisMBārbele
7.  Grīnbergs ReinhardsMRiga
8.Rieksta ZaneFkustonis
Rīga
9.  Rieksts JānisM40kustonis
Rīga
10.  Seremetjeva-Grudule MarinaFInternational Maritime Sport Community
Riga
11.  Troksa PeterisMKPOE
Salaspils
12.  Uļģis JurisM50individuāli
Ikšķile

200m peldēš. + 10km velo + 2km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersons DidzisMOCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
2.  Egle MārisMOCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
3.  Gedrovičs MārcisMORīga
4.  Lukševica AntraFOVSK Noskrien
Rīga
5.  Meijers MiksM13-
-
6.  Pētersone LeldeFORiteņvasara
Rīga
7.  Pūgulis RobertsMOValmierasVeloVienība
Valmiera
8.  Tilko Paula-PatrīcijaF13Riteņvasara
Rīga
9.  Vasilis KlāvsMORīga
10.  Volks KristapsMORīga

100m peldēš. + 5km velo + 1km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
2.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
3.Gustiņa ElīzaF11Aquatics
Dobele
4.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
5.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
6.Rieksta DārtaF11kustonis
Rīga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Čerņajeva AnnaSB1Mārupe
2.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
3.Drīveniece Estere-ElisaSB2Cēsis
4.Gustiņa MartaSB1Aquatics
Dobele
5.  Jansone LauraSB1AQUATICS
Dobele
6.  Ķerpe MareksVB1Valmiera
7.Ķerpe RolandsVB1Burtnieku novads
8.  Ozoliņš SandisVB1AQUATICS
Dobele
9.Rieksta RūtaSB1kustonis
Rīga

Kopā pieteikušies: 43



STAFETE, 200m peldēš. + 10km velo + 2km skrieš.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Melnie astoņkāji!1. Raitis Cielēns
2. Edžus Cābulis
3. Jānis Olengovičs
Kopā komandas: 1
Vaidavas triatlons