Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas Triatlons, Latvijas kausa 5. posms | Saraksts

1,5km peldēš. + 40km velo + 10km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MārtiņšM-VSVidzemes Mērnieks
Valmiera
2.  Augustiņš EdgarsM-VSBRV
Rīga
3.  Bajārs MatīssM-VSNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
4.Belanger-Melancon Pierre-LucM-VSLaval
5.Berzins DainisM-VSRiga
6.  Bērziņš JānisM-VSVVV
Ādaži
7.  Brucis AndisM-VSJūrmala
8.  Buravcovs KonstantīnsM-VSRīga
9.  Dāvidnieks ArtisM-VSEMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
10.Dravnieks JānisM-VSRīga
11.  Gajevskis ArtjomsM-VSDTC Jaunība
Daugavpils
12.  Grencbergs ArvisM-VSSK Tērauds
Ādaži
13.  Gucanovičs IgorsM-VSironman.lv
Babīte
14.  Gurejevs OļegsM-VSIlmājas Kojoti
Rīga
15.  Gusts HelmutsM-VSINDIVIDUĀLI
LIEPĀJA
16.Jansons AnsisM-VSLimbazi
17.  Kārklis ĒriksM-VSLielvārde
18.Kundziņš OskarsM-VSRīga
19.  Limanāns AndrisM-VSAquatics
Dobele
20.  Macuks AnatolijsM-VSJēkabpils sporta centrs/Comressport
Jēkabpils
21.  Melbārdis JānisM-VSEži
Valmiera
22.  Nikiforovs RihardsM-VSLiepāja
23.Ozerskis DenissM-VSRiga
24.  Ponomarenko AndrisM-VSTrigo
Rīga
25.  Priedēns MārisM-VSTriatlona klubs "Ventspils"
Ventspils
26.  Pūce IevaF-VSTrigo
Rīga
27.  Reveliņš UģisM-VSRWA
Ogre
28.  Riekstiņš EdgarsM-VSDobeles novads Bēne
29.  Rudens ArtemijsM-VSReVelo
Rēzekne
30.  Snipke PaulisM-VSTPT
Baloži
31.Sproģis UldisM-VSSporta klubs WENDI
Cēsis
32.  Šits ArtūrsM-VSRun With Anita
Valmiera
33.  Trušins AijensM-VSEngures Sportam
Tukums
34.  Ušpelis KasparsM-VSNacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
35.  Vertuls IvarsM-VSRīga

400m peldēš. + 20km velo + 4km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM15DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Andersons ArvilsM50Saulīte
Ādazi
3.Apine IevaF40Rīga
4.  Aulika InetaF50SPORTLAT
Kolka
5.  Baltušs JānisMSC
Bauska
6.  Bariševs RomansMFocus Team
Rīga
7.Beļeviča DarjaF17DTC Jaunība
Daugavpils
8.  Bērziņš GintsMindividuali
Ikšķile
9.  Bisenieks ArtisMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Valmiera
10.  Blaus AnsisMMadona
11.  Bukovskis GintsM40Tet
Rīga
12.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
13.  Celms RinaldsM17individuāli
Mārupe
14.Crofts TomMSalisbury
15.  Čops ElvisMOlaine
16.Davies RobinMTapa
17.Dedzis ArtūrsMPulsaar
Rīga
18.  Deičmane JustīneFTPT
Rīga
19.  Drāke RobertsM60Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
20.  Dūzis ViestursMAQUATICS
Dobele
21.  Egle EdgarsMĀdaži
22.  Erts EdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
23.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
24.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC Jaunība
Daugavpils
25.Gedrovics MārcisMBārbele
26.  Godins JorensMGrandem
Riga
27.  Grīnbergs ReinhardsMRiga
28.  Gucanoviča LauraF15ironman.lv
Rīga
29.  Gudēvics-Liepiņš JurisMJasmīni
Cēsu novads
30.  Heinols MārisM40Kocēnu MTB
Kocēnu novads
31.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
32.  Jankovskis TomsMRopažu novads, Zaķumuiža
33.  Kalējs AigarsMVirsotne/MARMOT
Cēsis
34.  Karulis JurģisMTK Oga/Grobiņa
Grobiņa
35.  Kasparāns IngarsM40ROPAŽI
36.Kasparāns ValtsMRopaži
37.  Kiesners KasparsMJelgava
38.  Kokorevičs EdgarsMKOKO team
Valmiera
39.  Kornete IlzeFCĒSIS
CĒSIS
40.  Kornete LindaF40Cēsis
41.  Kornets ValdisM60CĒSIS
CĒSIS
42.  Kornijenko SandisM17DTC Jaunība
daugavpils
43.  Krasikovs AndrejsMRiga
44.  Krims RičardsMelpo team
Cēsis
45.  Kundziņš ĀrisM40EsiAktivs.lv / Kundziņi
Rīga
46.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
47.Latsone PaulīnaFValmiera
48.  Lazdiņš MārisM50Patisoni
Rīga
49.  Levickis ArtjomsMRiga
50.  Levickis RaimondsM17Dobele
51.  Levickis SergejsMRīga
52.  Liepiņš GintsM50Grobiņas Sporta centrs
Liepāja
53.  Makstenieks AivarsMVBSS Valmiera
Valmiera
54.  Maskava KristiānaF19Rīga
55.Mažānovs ArtūrsMMazsalaca
56.Mednis MarkusM15Valmiera
57.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
58.  Musperts GvidoM40Cēsis
59.  Nalivaiko PēterisMSmārde
60.  Ņikiforovs DanīlsM19Valmieras Peldbaseins
Valmiera
61.  Pelcis MārcisMBFAM Tri-Team
Rīga
62.  Petaško ArmandsM17DTC Jaunība
Daugavpils
63.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
64.  Pivars AndrisM60Ogre
65.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
66.Priedola TerēzeF17Jūrmala
67.  Prikšāns ElmārsM40Rīga
68.  Proščinko DanilaM17DTC
Daugavpils
69.  Radčenko ĢirtsMRīga
70.  Randa TomassM15Rīga
71.  Reimanis ArkādijsM40Sigulda
72.Rieksta ZaneFkustonis
Rīga
73.  Rieksts JānisM40kustonis
Rīga
74.  Rozenbergs ArmandsM40SIA STIPRO
Riga
75.  Saukāns DainisM40Ikšķile
76.  Seremetjeva-Grudule MarinaFInternational Maritime Sport Community
Riga
77.  Serovs PēterisM60Cēsis
78.  Slaviņš ĢirtsMBlaumanis
Rīga
79.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon Club
Valmiera
80.  Šale IvitaFSkrīveri
81.  Šneidere MadaraFKuldīga
82.  Tabeļevs MihailsMRīga
83.Teteris NormundsMRīga
84.  Trēziņš GintsM40VSK Burkānciems & Co
Valmiera
85.  Troksa PeterisMKPOE
Salaspils
86.  Ubavičs MarkussM19AQUATICS
Dobele
87.  Uļģis JurisM50individuāli
Ikšķile
88.  Vaivars UģisM40Liepāja
89.  Vidovskis JānisM50Miks
Mazsalaca
90.  Zelčs AldisM40Sporta Klubs WENDI
Cēsis
91.  Zelčs AlvisMKocēnu novads
VAIDAVA
92.  Zviedris RainersM15Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
93.  Žunna ĀdolfsMValmieras velo vienība
Valmiera

200m peldēš. + 10km velo + 2km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersons DidzisMOCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
2.  Barinovs ValērijsM13DTC Jaunība
Daugavpils nov. c.Silene
3.Blumanska SabīneFORiteņvasara
Rīga
4.Dišereits IvarsMOZooloģiskais dārzs
Rīga
5.  Egle MārisMOCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
6.  Jaunzems ArtursMOZooloģiskais dārzs
Rīga
7.  Kazāks JānisMORiteņvasara
Rīga
8.  Kuraša LigaF13DTC Jaunība
Daugavpils
9.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
10.  Lancere LindaFORīga
11.  Langins NormundsMOVSK Noskrien
Rīga
12.  Leonovs EdgarsMOCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
13.  Lipskis EduardsMORīga
14.  Ločmelis AigarsMOValmiera
15.  Lukševica AntraFOVSK Noskrien
Rīga
16.Ļedovskoj DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
17.  Meijers MiksM13-
-
18.  Mozulis AivarsMOEngures Sportam
Engure
19.  Pētersone LeldeFORiteņvasara
Rīga
20.  Pētersone Marta-LuizeF13VBSS Valmiera
Kocēnu Novads
21.  Priedītis VilnisMOLYCONET
Rīga
22.  Pūgulis RobertsMOValmierasVeloVienība
Valmiera
23.Riža JānisM13VBSS Valmiera
Valmiera
24.  Rumbergs JaneksMONacionālā Aizsardzības akadēmija
Talsi
25.  Slobodjans MitrofansMORīga
26.  Šarafutdinovs EldarsMOEndurace
Riga
27.Ščedrovs JēgersM13Katlakalns
28.Šlosbergs LīvaF13Rīga
29.  Tilko Paula-PatrīcijaF13Riteņvasara
Rīga
30.  Treulands ArtisMONacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
31.  Vasilis KlāvsMORīga
32.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
33.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele
34.  Volks KristapsMORīga
35.  Zvirbulis EmīlsM13www.pirtsrituals.lv
Bauska

100m peldēš. + 5km velo + 1km skrieš.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baranauska AmandaF9Katlakalns
2.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
3.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
4.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
5.  Eihmane ElzaF11AQUATICS
Dobele
6.  Eihmanis EduardsM9AQUATICS
Dobele
7.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
8.Gustiņa ElīzaF11Aquatics
Dobele
9.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
10.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
11.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
12.  Liepiņa Emīlija-LīvaF11Grobiņas Sporta centrs
Liepāja
13.  Livers MaksimsM11BELO Cycling Project
Rīga
14.  Logins ArvīdsM11Riteņvasara
Rīga
15.  Melecis JēkabsM9Valmieras velovienība
Valmiera
16.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
17.  Pētersons AlvilsM11Riteņvasara
Rīga
18.  Pikšēns EvertsM11Mārupes vidusskola
Mārupe
19.  Priedēns DruvisA.K.Triatlona klubs "Ventspils"
Ventspils
20.Rieksta DārtaF11kustonis
Rīga
21.Saltais TeodorsM11VBSS Valmiera
Valmiera
22.  Saukāne Tīna-LuīzeF11Ikšķile
23.Skujiņa KateF11Babīte
24.Skujiņš ValtsM9Babīte
25.Straubergs RobertsM11Rīga
26.Sulaine NadeždaF11DTC Jaunība
Daugavpils
27.  Vīksne GustavsM11Rīga
28.  Zariņš DāvisM11Vaidava
29.  Zviedris KristersM11Valmiera VBSS
Valmiera

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Čerņajeva AnnaSB1Mārupe
2.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
3.Drīveniece Estere-ElisaSB2Cēsis
4.Gustiņa MartaSB1Aquatics
Dobele
5.  Jansone LauraSB1AQUATICS
Dobele
6.  Jēkabsone Maija-JustīneSB2Kocēnu sporta klubs
Kocēnu novads
7.  Ķerpe MareksVB1Valmiera
8.Ķerpe RolandsVB1Burtnieku novads
9.  Ločmelis RalfsVB1Valmiera
10.  Ozoliņš SandisVB1AQUATICS
Dobele
11.  Pētersons DominiksVB1Team Petersoni
Kocēnu novads
12.  Pūgule PaulaSB2ValmierasVeloVienība
Valmiera
13.  Puņeiko MartinsVB2Sporta klubs WENDI
Cēsis
14.Rieksta RūtaSB1kustonis
Rīga
15.Ušpelis AdriansVB1Ogre
16.Ušpelis KristiansVB2Ogre
17.  Vīksne MartaSB2Rīga

Kopā pieteikušies: 209



STAFETE, 200m peldēš. + 10km velo + 2km skrieš.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Melnie astoņkāji!1. Raitis Cielēns
2. Edžus Cābulis
3. Jānis Olengovičs
2VBSS Valmiera1. Alvīne Bruņiniece
2. Sintija Ozola
3. Megija Stalberga
3BRĪVPRĀTĪGIE UGUNSDZĒSĒJI1. Egīls Kaužēns
2. Emīls Kaužēns
3. Dāvis Zariņš
Kopā komandas: 3