Vaidavas Triatlons, Latvijas kausa 5. posms | Saraksts
1,5km peldēš. + 40km velo + 10km skrieš.
F-VS
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Pūce Ieva | Trigo Rīga |
M-VS
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Apinis Mārtiņš | Vidzemes Mērnieks Valmiera | ||
2. | Augustiņš Edgars | BRV Rīga | ||
3. | Bajārs Matīss | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
4. | Belanger-Melancon Pierre-Luc | Laval | ||
5. | Berzins Dainis | Riga | ||
6. | Bērziņš Jānis | VVV Ādaži | ||
7. | Brucis Andis | Jūrmala | ||
8. | Buravcovs Konstantīns | Rīga | ||
9. | Dāvidnieks Artis | EMU Mālpils sporta klubs Valmiera | ||
10. | Dravnieks Jānis | Rīga | ||
11. | Gajevskis Artjoms | DTC Jaunība Daugavpils | ||
12. | Grencbergs Arvis | SK Tērauds Ādaži | ||
13. | Gucanovičs Igors | ironman.lv Babīte | ||
14. | Gurejevs Oļegs | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
15. | Gusts Helmuts | INDIVIDUĀLI LIEPĀJA | ||
16. | Jansons Ansis | Limbazi | ||
17. | Kārklis Ēriks | Lielvārde | ||
18. | Kundziņš Oskars | Rīga | ||
19. | Limanāns Andris | Aquatics Dobele | ||
20. | Macuks Anatolijs | Jēkabpils sporta centrs/Comressport Jēkabpils | ||
21. | Melbārdis Jānis | Eži Valmiera | ||
22. | Nikiforovs Rihards | Liepāja | ||
23. | Ozerskis Deniss | Riga | ||
24. | Ponomarenko Andris | Trigo Rīga | ||
25. | Priedēns Māris | Triatlona klubs "Ventspils" Ventspils | ||
26. | Reveliņš Uģis | RWA Ogre | ||
27. | Riekstiņš Edgars | Dobeles novads Bēne | ||
28. | Rudens Artemijs | ReVelo Rēzekne | ||
29. | Snipke Paulis | TPT Baloži | ||
30. | Sproģis Uldis | Sporta klubs WENDI Cēsis | ||
31. | Šits Artūrs | Run With Anita Valmiera | ||
32. | Trušins Aijens | Engures Sportam Tukums | ||
33. | Ušpelis Kaspars | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Ogre | ||
34. | Vertuls Ivars | Rīga |
400m peldēš. + 20km velo + 4km skrieš.
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Gucanoviča Laura | ironman.lv Rīga |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Akula Aleksandrs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Bulko Andrians | AQUATICS Dobele | ||
3. | Freijs Elvins | AQUATICS Dobele | ||
4. | Mednis Markus | Valmiera | ||
5. | Randa Tomass | Rīga | ||
6. | Zviedris Rainers | Valmieras Bērnu sporta skola Valmiera |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Darja | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Priedola Terēze | Jūrmala |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Celms Rinalds | individuāli Mārupe | ||
2. | Kornijenko Sandis | DTC Jaunība daugavpils | ||
3. | Levickis Raimonds | Dobele | ||
4. | Petaško Armands | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Proščinko Danila | DTC Daugavpils | ||
6. | Suharževskis Matvejs | Piramida Triathlon Club Valmiera |
F19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Maskava Kristiāna | Rīga |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ņikiforovs Danīls | Valmieras Peldbaseins Valmiera | ||
2. | Ubavičs Markuss | AQUATICS Dobele |
M60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Drāke Roberts | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
2. | Kornets Valdis | CĒSIS CĒSIS | ||
3. | Mednis Vilis | individuāli Smiltene | ||
4. | Pivars Andris | Ogre | ||
5. | Serovs Pēteris | Cēsis |
F50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aulika Ineta | SPORTLAT Kolka |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Andersons Arvils | Saulīte Ādazi | ||
2. | Gajevskis Vjačeslavs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Ķeņģis Olafs | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
4. | Lazdiņš Māris | Patisoni Rīga | ||
5. | Liepiņš Gints | Grobiņas Sporta centrs Liepāja | ||
6. | Pikšēns Toms | Mārupes nov. Mārupe | ||
7. | Poplavskis Aleksandrs | Preiļi | ||
8. | Uļģis Juris | individuāli Ikšķile | ||
9. | Vidovskis Jānis | Miks Mazsalaca |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Apine Ieva | Rīga | ||
2. | Kornete Linda | Cēsis |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bukovskis Gints | Tet Rīga | ||
2. | Erts Edgars | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Vācu Kalni | ||
3. | Heinols Māris | Kocēnu MTB Kocēnu novads | ||
4. | Kasparāns Ingars | ROPAŽI | ||
5. | Kundziņš Āris | EsiAktivs.lv / Kundziņi Rīga | ||
6. | Musperts Gvido | Cēsis | ||
7. | Prikšāns Elmārs | Rīga | ||
8. | Reimanis Arkādijs | Sigulda | ||
9. | Rieksts Jānis | kustonis Rīga | ||
10. | Rozenbergs Armands | SIA STIPRO Riga | ||
11. | Saukāns Dainis | Ikšķile | ||
12. | Trēziņš Gints | VSK Burkānciems & Co Valmiera | ||
13. | Vaivars Uģis | Liepāja | ||
14. | Zelčs Aldis | Sporta Klubs WENDI Cēsis |
F
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Deičmane Justīne | TPT Rīga | ||
2. | Kornete Ilze | CĒSIS CĒSIS | ||
3. | Latsone Paulīna | Valmiera | ||
4. | Rieksta Zane | kustonis Rīga | ||
5. | Seremetjeva-Grudule Marina | International Maritime Sport Community Riga | ||
6. | Šale Ivita | Skrīveri | ||
7. | Šneidere Madara | Kuldīga |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Baltušs Jānis | SC Bauska | ||
2. | Bariševs Romans | Focus Team Rīga | ||
3. | Bērziņš Gints | individuali Ikšķile | ||
4. | Bisenieks Artis | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Valmiera | ||
5. | Blaus Ansis | Madona | ||
6. | Crofts Tom | Salisbury | ||
7. | Čops Elvis | Olaine | ||
8. | Davies Robin | Tapa | ||
9. | Dedzis Artūrs | Pulsaar Rīga | ||
10. | Dūzis Viesturs | AQUATICS Dobele | ||
11. | Egle Edgars | Ādaži | ||
12. | Gedrovics Mārcis | Bārbele | ||
13. | Godins Jorens | Grandem Riga | ||
14. | Grīnbergs Reinhards | Riga | ||
15. | Gudēvics-Liepiņš Juris | Jasmīni Cēsu novads | ||
16. | Ivanovs Ingvars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
17. | Jankovskis Toms | Ropažu novads, Zaķumuiža | ||
18. | Kalējs Aigars | Virsotne/MARMOT Cēsis | ||
19. | Karulis Jurģis | TK Oga/Grobiņa Grobiņa | ||
20. | Kasparāns Valts | Ropaži | ||
21. | Kiesners Kaspars | Jelgava | ||
22. | Kokorevičs Edgars | KOKO team Valmiera | ||
23. | Krasikovs Andrejs | Riga | ||
24. | Krims Ričards | elpo team Cēsis | ||
25. | Levickis Artjoms | Riga | ||
26. | Levickis Sergejs | Rīga | ||
27. | Makstenieks Aivars | VBSS Valmiera Valmiera | ||
28. | Mažānovs Artūrs | Mazsalaca | ||
29. | Nalivaiko Pēteris | Smārde | ||
30. | Pelcis Mārcis | BFAM Tri-Team Rīga | ||
31. | Radčenko Ģirts | Rīga | ||
32. | Slaviņš Ģirts | Blaumanis Rīga | ||
33. | Tabeļevs Mihails | Rīga | ||
34. | Teteris Normunds | Rīga | ||
35. | Troksa Peteris | KPOE Salaspils | ||
36. | Zelčs Alvis | Kocēnu novads VAIDAVA | ||
37. | Žunna Ādolfs | Valmieras velo vienība Valmiera |
200m peldēš. + 10km velo + 2km skrieš.
FO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Blumanska Sabīne | Riteņvasara Rīga | ||
2. | Lancere Linda | Rīga | ||
3. | Lukševica Antra | VSK Noskrien Rīga | ||
4. | Pētersone Lelde | Riteņvasara Rīga |
MO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Andersons Didzis | Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Rīga | ||
2. | Dišereits Ivars | Zooloģiskais dārzs Rīga | ||
3. | Egle Māris | Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Rīga | ||
4. | Jaunzems Arturs | Zooloģiskais dārzs Rīga | ||
5. | Kazāks Jānis | Riteņvasara Rīga | ||
6. | Langins Normunds | VSK Noskrien Rīga | ||
7. | Leonovs Edgars | Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Rīga | ||
8. | Lipskis Eduards | Rīga | ||
9. | Ločmelis Aigars | Valmiera | ||
10. | Mozulis Aivars | Engures Sportam Engure | ||
11. | Priedītis Vilnis | LYCONET Rīga | ||
12. | Pūgulis Roberts | ValmierasVeloVienība Valmiera | ||
13. | Rumbergs Janeks | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Talsi | ||
14. | Slobodjans Mitrofans | Rīga | ||
15. | Šarafutdinovs Eldars | Endurace Riga | ||
16. | Treulands Artis | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
17. | Vasilis Klāvs | Rīga | ||
18. | Volks Kristaps | Rīga |
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kuroša Līga | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Pētersone Marta-Luize | VBSS Valmiera Kocēnu Novads | ||
3. | Šlosbergs Līva | Rīga | ||
4. | Tilko Paula-Patrīcija | Riteņvasara Rīga |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Barinovs Valērijs | DTC Jaunība Daugavpils nov. c.Silene | ||
2. | Kurošs Guntis | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Ļedovskojs Dairis | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Meijers Miks | - - | ||
5. | Riža Jānis | VBSS Valmiera Valmiera | ||
6. | Ščedrovs Jēgers | Katlakalns | ||
7. | Vistiņš Ralfs | AQUATICS Dobele | ||
8. | Vītiņš Kārlis | AQUATICS Dobele | ||
9. | Zvirbulis Emīls | www.pirtsrituals.lv Bauska |
100m peldēš. + 5km velo + 1km skrieš.
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Baranauska Amanda | Katlakalns |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dolgovs Daniels | AQUATICS Dobele | ||
2. | Eihmanis Eduards | AQUATICS Dobele | ||
3. | Melecis Jēkabs | Valmieras velovienība Valmiera | ||
4. | Skujiņš Valts | Babīte |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulko Karolina | AQUATICS Dobele | ||
2. | Eihmane Elza | AQUATICS Dobele | ||
3. | Gubina Darja | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
4. | Gustiņa Elīza | Aquatics Dobele | ||
5. | Jansone Beate | AQUATICS Dobele | ||
6. | Liepiņa Emīlija-Līva | Grobiņas Sporta centrs Liepāja | ||
7. | Rieksta Dārta | kustonis Rīga | ||
8. | Saukāne Tīna-Luīze | Ikšķile | ||
9. | Skujiņa Kate | Babīte | ||
10. | Sulaine Nadežda | DTC Jaunība Daugavpils |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Klāvs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Joja Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
3. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
4. | Livers Maksims | BELO Cycling Project Rīga | ||
5. | Logins Arvīds | Riteņvasara Rīga | ||
6. | Ozoliņš Artūrs-Ričards | AQUATICS Dobele | ||
7. | Pētersons Alvils | Riteņvasara Rīga | ||
8. | Pikšēns Everts | Mārupes vidusskola Mārupe | ||
9. | Saltais Teodors | VBSS Valmiera Valmiera | ||
10. | Straubergs Roberts | Rīga | ||
11. | Vīksne Gustavs | Rīga | ||
12. | Zariņš Dāvis | Vaidava | ||
13. | Zviedris Kristers | Valmiera VBSS Valmiera |
A.K.
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Priedēns Druvis | Triatlona klubs "Ventspils" Ventspils |
Bērnu distance
SB1
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Čerņajeva Anna | Mārupe | ||
2. | Gustiņa Marta | Aquatics Dobele | ||
3. | Jansone Laura | AQUATICS Dobele | ||
4. | Rieksta Rūta | kustonis Rīga |
VB1
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Čerņajevs Timurs | Mārupe | ||
2. | Ķerpe Mareks | Valmiera | ||
3. | Ķerpe Rolands | Burtnieku novads | ||
4. | Ločmelis Ralfs | Valmiera | ||
5. | Ozoliņš Sandis | AQUATICS Dobele | ||
6. | Pētersons Dominiks | Team Petersoni Kocēnu novads | ||
7. | Ušpelis Adrians | Ogre |
SB2
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Drīveniece Estere-Elisa | Cēsis | ||
2. | Jēkabsone Maija-Justīna | Kocēnu sporta klubs Kocēnu novads | ||
3. | Pūgule Paula | ValmierasVeloVienība Valmiera | ||
4. | Vīksne Marta | Rīga |
VB2
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Puņeiko Martins | Sporta klubs WENDI Cēsis | ||
2. | Ušpelis Kristians | Ogre |
Kopā pieteikušies: 209
STAFETE, 200m peldēš. + 10km velo + 2km skrieš.
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | Melnie astoņkāji! | 1. Raitis Cielēns 2. Edžus Cābulis 3. Jānis Olengovičs | ||
2 | VBSS Valmiera | 1. Alvīne Bruņiniece 2. Sintija Ozola 3. Megija Stalberga | ||
3 | BRĪVPRĀTĪGIE UGUNSDZĒSĒJI | 1. Egīls Kaužēns 2. Emīls Kaužēns 3. Dāvis Zariņš | ||
Kopā komandas: 3 |