Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas Triatlons, Latvijas kausa 5. posms | Saraksts

1,5km peldēš. + 40km velo + 10km skrieš.

M-VS

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Augustiņš EdgarsBRV
Rīga
2.Berzins DainisRiga
3.Dravnieks JānisRīga
4.  Riekstiņš EdgarsDobeles novads Bēne
5.  Snipke PaulisTPT
Baloži
6.  Vertuls IvarsRīga

400m peldēš. + 20km velo + 4km skrieš.

M15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko AndriānsAQUATICS
Dobele
2.  Freijs ElvinsAQUATICS
Dobele

M50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Uļģis Jurisindividuāli
Ikšķile

M40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Rieksts Jāniskustonis
Rīga

F

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Deičmane JustīneTPT
Rīga
2.Rieksta Zanekustonis
Rīga
3.  Seremetjeva-Grudule MarinaInternational Maritime Sport Community
Riga

M

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Čops ElvisOlaine
2.  Dūzis ViestursAQUATICS
Dobele
3.Gedrovics MarcisBārbele
4.  Grīnbergs ReinhardsRiga
5.  Troksa PeterisKPOE
Salaspils

200m peldēš. + 10km velo + 2km skrieš.

FO

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lukševica AntraVSK Noskrien
Rīga
2.  Pētersone LeldeRiteņvasara
Rīga

MO

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Andersons DidzisCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
2.  Egle MārisCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
3.  Gedrovičs MārcisRīga
4.  Pūgulis RobertsValmierasVeloVienība
Valmiera
5.  Vasilis KlāvsRīga
6.  Volks KristapsRīga

F13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Tilko Paula-PatrīcijaRiteņvasara
Rīga

M13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Meijers Miks-
-

100m peldēš. + 5km velo + 1km skrieš.

F11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaAQUATICS
Dobele
2.Gustiņa ElīzaAquatics
Dobele
3.  Jansone BeateAQUATICS
Dobele
4.Rieksta Dārtakustonis
Rīga

M11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dūzis KlāvsAQUATICS
Dobele
2.  Ozoliņš Artūrs-RičardsAQUATICS
Dobele

Bērnu distance

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Čerņajeva AnnaMārupe
2.Gustiņa MartaAquatics
Dobele
3.  Jansone LauraAQUATICS
Dobele
4.Rieksta Rūtakustonis
Rīga

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Čerņajevs TimursMārupe
2.  Ķerpe MareksValmiera
3.Ķerpe RolandsBurtnieku novads
4.  Ozoliņš SandisAQUATICS
Dobele

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Drīveniece Estere-ElisaCēsis

Kopā pieteikušies: 43



STAFETE, 200m peldēš. + 10km velo + 2km skrieš.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Melnie astoņkāji!1. Raitis Cielēns
2. Edžus Cābulis
3. Jānis Olengovičs
Kopā komandas: 1
Vaidavas triatlons