Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

7. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2021 | Saraksts

Ezerkauliņu pusmaratons 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa ElīzaS20VSK Noskrien
Rīga
2.  Arseņikovs JānisV30Ogre
Ogre
3.  Bērziņš KristapsV20PATRIA SPORTLAND/SCOTT RUNNING LATVIA
Kuldīga
4.  Bērziņš ViestursV30Rīga
5.Biņkovskis RomansV30PURD
Rīga
6.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS/VSK NOSKRIEN
Ventspils
7.  Blats DaniilsV50Bulta
Riga
8.Blažēvics KasparsV40Salaspils
9.Brakovskis JānisV30Jelgava
10.  Butāns JānisV30Rīga
11.Černadjevs JurisV50Ropazu nov.
12.  Čuhalovs DmitrijsV40Tottenham Hotspur FC
Rīga
13.  Daukšts SergejsV30Piramida Triathlon club
Riga
14.  Dmitrijevs AndrejsV30Riga
15.  Domņina AnastasijaS30SKTERAUDS
Rīga
16.Drozdova MaraS30SK BULTA
Riga
17.  Feteris AigarsV30Salaspils sporta skola / SK ''TĒRAUDS
Salaspils
18.  Fisenkova AlīnaS30AVIA/Lacerta Running Team
Rīga
19.  Garčinskas DariusV40Kaunas
20.  Gelsberga-Sokolova MadaraS30Rīga
21.  Griķis JānisV40SK Bulta
Daugavpils
22.  Grosberga SandraS20SK Tērauds
Rīga
23.  Heidingere GundegaS30MRC
Ogre
24.  Jermakova-Odegova VeronikaS20Rīga
25.  Jubelis AndrisV30SK Tērauds
Madona
26.Kaimins KristapsV40ogre
27.  Kalniņš KasparsV404 brāļi
Ogre
28.Kārklis EdgarsV30Rīga
29.  Klauģis Roberts-MartinsV20S/S ARKĀDIJA
Rīga
30.  Krauze BaibaS30Salaspils
31.Krūmiņa AmandaS20Rīga
32.  Kudiņš GintsV50vsk noskrien
Jurmala
33.  Kuliks ViktorsV60SALASPILS
34.  Ķeģis GunārsV50VSK Noskrien
Rīga
35.  Lapsa KristapsV30Zvēri
Rīga
36.  Lapsiņš GatisV30JTSC Eriņi
Salaspils
37.  Lārmane KristīneS40Sigulda
38.  Leonovičs KristiānsV20NAA
Ikšķile
39.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
40.  Livčāns KasparsV30Ikšķile
41.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
42.  Malahovs NikolajsV60Individual
Salaspils
43.  Maleja AigaS30Lielvārde
44.  Maļinausks SpodrisV30ASK Patria
Vecumnieki
45.  Marčenkovs RaivisV20Salaspils zīriņi
Salaspils
46.Marizihins AleksejsV30POTA42
Riga
47.  Maslobojevs SergejsV30Ķengaraga SK
Rīga
48.Medvedeva DanaS30Riga
49.  Medvedevs VadimsV40I LOVE RUNNING
Rīga
50.  Medvedevs VitalijsV30I LOVE RUNNING
Rīga
51.  Mežeņina JūlijaS30Rīga
52.  Mežiels JānisV30Koknese
53.Mogilins MaksimsV402Dbl
Salaspils
54.  Mozins JurijsV30Salaspils
55.  Neimane LieneS30Matisons Runner's Club
Mārupe
56.  Ņikitins VladimirsV40Dobele
57.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC
Ogres novads
58.  Ozoliņš RingoldsV50Maratona klubs
Ventspils
59.  Partoļina AleksandraS30AVE RIGA
Salaspils
60.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
61.  Prikulis DenisV30Vegan Runners
Sigulda
62.Pugačovs StanislavsV302Dbl
Salaspils
63.  Putniņa LīgaS30PP
Rīga
64.  Ragovska EvitaS20LDz
Salaspils
65.  Raibacis GatisV40ogre
66.  Raščevskis AleksandrsV20inpace.run
Daugavpils
67.Rāviņš TomassV30Rīga
68.Reinbergs LaurisV50SK Bulta
Carnikava
69.  Rikveile SolvitaS40Salaspils
70.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
71.Rostkovskis DenissV30Riga
72.  Rozentāls ValdisV50Ziepniekkalns
Rīga
73.  Rozis RobertsV50Rīga
74.  Rublis AigarsV50Maratona klubs
Aizkraukle
75.  Runčs JānisV40Pieci kaķi
Salaspils
76.  Ruskulis AndisV30Rīga
77.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
78.  Serjogins DmitrijsV20SK BULTA/ BALTAIS
Mārupe
79.Sinicins RihardsV30Noskrien Cēsis
Cēsis
80.  Skārda DzintraS30AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
81.  Skrastiņa VinetaS50Noskrien Cēsis
Cesis
82.  Smalovijs NikolajsV60LSC
Rīga
83.Smirnova KarīnaS30Rīga
84.  Stepančuks AndžejsV20Noskrien Cēsis
Cēsis
85.  Stolniece-Permaņicka DiānaS40Salaspils
86.  Straume GuntarsV50Maratona klubs/VSK
Jēkabpils
87.  Ščetiņins JurijsV60Dinamo
Salaspils
88.  Šimkovs EduardsV20VIA-S Running Division
Liepāja
89.  Šumskis EdgarsV30SKTERAUDS
Rīga
90.  Trokša PēterisV30KPOE
Salaspils
91.  Valtere KitijaS30SK BULTA/ BALTAIS
Līvāni
92.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
93.  Vertuls IvarsV40Rīga
94.  Verza AndrejsV30Ādaži
95.  Vidiņš AigarsV40Salaspils
96.  Vilks JurijsV40WHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
97.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
98.  Vīmane SantaS30Baldone
99.  Vīmanis AinārsV40Baldone
100.  Višņevskis MārisV40Rīga
101.  Volgasts EmīlsV20Rīga
102.  Zālītis GuntisV50LVVA
Rīga
103.  Zuļģis KalvisV30Baltijas Sports
Ikšķile
104.Ždanovičs AleksandrsV402Dbl
Salaspils

Skrējiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraSK40Body Factory
Salaspils
2.Āboliņa TatjanaSK40Maratona klubs
TALSI
3.Apsītis TomsVK20SCO
Ķegums
4.Avagjans MesropsVK30Arnis power
Riga
5.  Balode LīgaSK30Salaspils
6.  Belavina MilanaSKJKaratē skola
Salaspils
7.  Beļūns ArtūrsVK30Ikšķile
8.  Berezņevs AkimsVKJKaratē skola
Salaspils
9.  Berezņevs VitālijsVK30Karatē skola
Salaspils
10.  Bistrova InitaSK50ogre LSC
Ogres novads
11.  Bušmane DanaSK30Salaspils
12.  Bušmanis ArvilsVK50Līvānu VK
Līvāni
13.  Bušmanis AskoldsVK50Salaspils
Salaspils
14.  Caune IvetaSK40Ikšķile
15.  Ceriņš DidzisVK50Matatona Klubs
Valmiera
16.Circāns TrevissVKJKaratē skola
Salaspils
17.Daļecka SanijaSKJLielvārde
18.  Dindune UndineSK20Ogre
19.  Dosberga AgateSKJSalaspils
20.Dvoskins AndrejsVKJJOSUI Karate
Riga
21.  Else AsnateSK20Mazsalaca
22.Engaličevs MaratsVKJKaratē skola
Salaspils
23.Gabrans ErnestsVK30Wunder
Salaspils
24.  Gaile SandraSK40OGRE
Ogres novads
25.  Gailis Ričards-RūdolfsVKJKaratē skola
Salaspils
26.  Grancovskis UģisVK20PURD
Rīga
27.Grieznis DidzisVK20SCO
Ķegums
28.Gustova MarijaSKJKaratē skola
Salaspils
29.  Ivanovs OļegsVK40SIA Ceram Optec
Līvāni
30.Ivaško IevaSK30Maratona klubs
Ventspils
31.  Jegorovs ValerijsVK50Maratona klubs
RIGA
32.Jirgensons RaitisVK30Matisons Runner's Club
Cēsis
33.  Junolainens ArtūrsVK30Juno Runners
Rīga
34.Kalniņš NormundsVK50Active Travel
Aizpute
35.  Karasenko DmitrijsVK40Salaspils
36.Kārkliņš JevgenijsVK30Karklini
Riga
37.Kiseļovs AndrisVK30Rīga
38.Kitarevs DmitrijsVK30PURD
Rīga
39.Koldane AnnaSK30Salaspils
40.  Korneja InetaSK40Matisons Runner's Club
Rīga
41.  Kravalis KasparsVK30Pļaviņas
42.  Kristapsons DēvidsVK20ASK Patria
Salaspils
43.  Kristapsons GundarsVK40ASK Patria
Salaspils
44.Kristberga EvijaSK40Rīga
45.  Krūze GatisVK40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
46.Lankovskis OskarsVK30LO
Salaspils
47.  Laukmanis JānisVK50Salaspils
48.  Leimanis JānisVK50Rīga
49.Lesiņš KasparsVK30KNAUF
Salaspils
50.Liepiņš AndisVK40Salaspils
51.Liepiņš LeoVKJKaratē skola
Salaspils
52.  Liniņš PēterisVK40Rīga
53.Losāns AndrisVK30Salaspils
54.Loss AndrejsVK30Salaspils
55.  Lūse InāraSK50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
56.  Macuks AnatolijsVK40Jēkabpils sporta centrs/Takusports&Compressport
Jēkabpils
57.  Marinecs VadimsVK30SK Tērauds
Rīga
58.Maskancevs VadimsVK30riga
59.  Matisons AigarsVK50Matisons Runner`s Club
Piltene
60.  Mežulis AnsisVK50Jūrmala
61.Mitenieks IvarsVK30Salaspils
62.  Morjakova SanitaSK20SPORTLAND
Tukums
63.  Neuss-Lucs TomassVK20Folkmaņi
Jelgava
64.Nore ZaneSK20Ikšķile
65.  Norkus LīgaSK40Saldus Boksa klubs
Saldus
66.Ondruka ViolettaSK30MAXIMA
Salaspils
67.  Panteļejeva AngelikaSK40Skriveri
Skrīveri
68.  Peļņiks GunārsVK40Salaspils
69.  Permaņickis AndrisVK40Salaspils
70.  Petrovskis HenrihsVK40VSK Noskrien
Salaspils
71.  Pfeifle RihardsVK30Rīga
72.Pinkule EvaSK30Salaspils
73.  Platā SandraSK40Jelgava
74.  Poļskihs AntonsVK30Rīga
75.  Potrubeiko TatjanaSK30Riga
76.  Prikulis AntonsVK30Rīga
77.Pučeka IneseSK30SK Bulta
Rīga
78.  Puise-Puiše LienaSK30Rīga
79.  Rītere IngaSK20Ogre
80.  Rose CraigVK40Jelgava
81.Rudzīte Eva-MarijaSK20Salaspils
82.  Safutins ViktorsVK60LSC / MARATONA KLUBS
Riga
83.  Sēnelis JurisVK20Mazsalaca
84.  Sermolīte IlzeSK40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
85.Sivajevs AndrejsVK30Salaspils
86.  Skrypnik OleksandrVK30RadhaKrishna
Salaspils
87.  Sledzevska LianaSK30Salaspils
Salaspils
88.  Sperga MārisVK40Salaspils
89.  Spridzāne AijaSK40VSK Noskrien
Ikšķile
90.  Supe JānisVK60Tirza
91.Sviklāne LindaSK20LO
Salaspils
92.  Šakelis ValērijsVK40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
93.  Širins RolandsVK20Salaspils
94.Šlihto JevgēnijsVK30Rīga
95.Šmits EdgarsVK60Iecava
96.  Tālmane IlzeSK40Maratona Klubs
Riga
97.  Upenieks DainisVK50SK Ozolnieki B
Jelgava
98.Vainovskis RingoldsVK30Riga
99.  Vaseņins ValerijsVK60Garkalnes nov.
100.  Vasjoha JekaterinaSK40Salaspils
101.Veisberga VinetaSK50Saldus boksa klubs
Saldus
102.  Vīksna AigarsVK20Rīga
103.  Vilks IntsVK40Rīga
104.  Vilūns NormundsVK50vsk noskrien
riga
105.  Vinakmens AgrisVK20SPORTLAND
Tukums
106.Vinčugovs MaksimsVK30Salaspils
107.  Volāne InitaSK50Kadaga
108.Ziediņa SkaidrīteSK30Kaut kā tā
Jelgava
109.  Ziediņa ViktorijaSKJSalaspils
110.Žvīgule AnnaSK30Rīga

Salaspils domes tautas skrējiens 5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš Guntars5VMaratona klubs
TALSI
2.  Āboliņš Markuss02VMaratona klubs
Ventspils
3.Āboliņš Mārtiņš01VMaratona klubs
TALSI
4.  Ādamsone Agnija3SLimbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Ādamsons Jēkabs02VLimbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Ādamsons Māris3VLimbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Akula Biruta6SSalaspils
8.  Andrijauska Ilze5SMaratona klubs
Rīga
9.  Anspaka Elizabete02SSalaspils sporta sola
Salaspils
10.  Anspaks Ēriks04VSalaspils sporta skola
Salaspils
11.Artjukovičs Edvards01VMAXIMA
Salaspils
12.Artjukovičs Viktors4VMAXIMA
Salaspils
13.Auziņa Linda1SSS Arkādija
Rīga
14.Auziņš Edgars4VMatisons Runner's Club
Rīga
15.  Avdejevs Guntars4Vzaķi 1
Ogre
16.Bajandins Jurijs4VKNAUF
Salaspils
17.Baltruševičs Aleksejs4VBaltruševičs gimene
Salaspils
18.  Baltruševičs Artjoms04VBaltruševičs gimene
Salaspils
19.  Bānis Andrejs2VSalaspils Sporta skola
Salaspils
20.  Banister Landon3VRīga
21.  Bazarovs Kabirs01VKaratē skola
Salaspils
22.  Bazarovs Mirlans01VKaratē skola
Salaspils
23.  Beļajevs Dmitrijs4VRīga
24.  Berezņeva Tatjana3SKaratē skola
Salaspils
25.  Bērziņa Mārīte3SKuldīga
26.  Bērziņa Sandija04SRīga
27.  Bērziņa Undīne01SBērziņi
Rīga
28.  Bērziņš Arnis4VRīga
29.Bezrukovs Viktors4VKNAUF
Salaspils
30.  Bočkovs Deniss3VMežezeri Sporto
Salaspils
31.Bogdanovs Anatolijs2VKNAUF
Salaspils
32.  Boļšijs Agris2Vievuuc
Rēzekne
33.  Bondere Tatjana4SDaugavpils
34.Borozinskis Dzintars5VMaratona klubs
Ķegums
35.Borozinskis Kaspars1VMaratona klubs
Ķegums
36.Brice Paula03SSalaspils
37.Brics Gustavs01V26349379
inta.brice@gmail.com
38.  Brokāns Jānis-Ralfs03VSalaspils sporta skola
Salaspils
39.  Buks Juris4VBUKI
Kuldīga
40.Burmisova Marija3SSalaspils
41.  Caics Jānis7V---
Rīga
42.  Caune Malda6S-
Salaspils
43.  Circāns Everts01VKaratē skola
Salaspils
44.Deninis Nauris3VSalaspils
45.  Dobule Aleksandra4SKaratē skola
Salaspils
46.  Dobulis Emīls01VKaratē skola
Salaspils
47.  Dobulis Mārtiņš3VKaratē skola
Salaspils
48.  Dolgijs Arsenijs01VKaratē skola
Salaspils
49.  Dosbergs Dainis4Vsalaspils
50.  Dosbergs Gustavs04VSalaspils sporta skola
Salaspils
51.Dosbergs Jēkabs01VSalaspils
52.Drēviņš Mārcis04VSalaspils sporta skola
Salaspils
53.  Dundurs Agris5VMaratona klubs
Rīga
54.Dzirne Sabīne02SSalaspils
55.Ekonomovs Pjotrs3VPURD
Rīga
56.Elksne Inga4SJēkabpils
57.  Elksne Kitija1SJēkabpils
58.  Elksnis Kristers03VJēkabpils
59.Gapejenko Anastasija01SSalaspils Sporta Skola
Salaspils
60.  Gapejenko Svetlana3SSalaspils Sporta Skola
Salaspils
61.Garins Deivids02VKaratē skola
Salaspils
62.Gaujēna Gundega2SRīga
63.  Gavrilov Sergey5VSalaspils boksa skola
Salaspils
64.Gavrilovs Arturs04VSalaspils boksa skola
Salaspils
65.  Goša Anna03SMaratona klubs
Ventspils
66.  Gribs Daniels03VSalaspils sporta skola
Salaspils
67.  Gribs Ričards01VSalaspils Sporta Skola
Salaspils
68.  Griķe Alise4SSK Bulta
Daugavpils
69.  Griķe Amanda04SSK Bulta
Daugavpils
70.Groma Oksana4SLimbaži Skrien
Limbaži
71.Gusevs Vjačeslavs5VKNAUF
Salaspils
72.  Gūtmanis Huga1VSalaspils sporta skola
Salaspils
73.Guzarika Irina3SKarate skola
Saulkalne
74.Ieviņa Anita5SCēsis
75.  Ilgauds Dainis3VSaldus
76.  Ivzāns Roberts5VOGRE
Ogres novads
77.Jakimčuks Fjodors02VSalaspils
78.  Jakimčuks Viktors01VSalaspils
79.Jermacāns Raitis1VSalaspils Sporta skola
Ikšķile
80.Jermakovs Timurs04VKaratē skola
Salaspils
81.Justovičs Kirills01VKaratē skola
Salaspils
82.Kalniņa Gita4SSalaspils
83.  Kalniņš Didzis5VMARATONA KLUBS
Rīga
84.  Kalnītis Mihaels02VKaratē skola
Salaspils
85.  Kalvīte Santa2SSalaspils
86.  Kapustāns Jānis5VSK Tērauds
Rīga
87.Kazule Santa3SSalaspils
88.Kiseļevs Markuss02VKaratē skola
Salaspils
89.Kivlenieks Ralfs03VKaratē skola
Salaspils
90.Kļaviņa Estere04VSalaspils sporta skola
Salaspils
91.Koloda Markuss01VKaratē skola
Salaspils
92.Koloda Mārtiņš3VKaratē skola
Salaspils
93.  Koroļkova Anastasija3SSalaspils
94.Kramarova Diana02SKaratē skola
Salaspils
95.  Kramarovs Roberts4VKaratē skola
Salaspils
96.  Kramarovs Tomass1V:)
Salaspils
97.  Krasula Marks01VSalaspils sporta skola
salaspils
98.  Kravalis Ainārs5VSiguldas maratona klubs
Sigulda
99.  Krūklis Ričards01VKaratē skola
Salaspils
100.  Krūklis Roberts02VKaratē skola
Salaspils
101.Krūmiņa Maruta4SSalaspils
102.  Krupina Natālija3SPreiļi
103.Kubliņš Krišjānis01VSalaspils
104.  Kudiņa Loreta04SJūrmala
105.Kuļešovs Filips2VSalaspils
106.  Kusiņš Artjoms01VKaratē skola
Salaspils
107.Kuzminovs Vitalijs02VKaratē skola
Salaspils
108.  Ķikusts Lūkass03VSalaspils sporta skola
Salaspils
109.  Lapsiņa Laura01SJTSC Eriņi
Salaspils
110.Lapsiņa Līga3SJTSC Eriņi
Salaspils
111.Lazda Ilze3SSalaspils
112.  Lazda Toms02VSalaspils
113.Leimane Jeļena4Ssalaspils
114.  Lepere Ivita3SSalaspils
115.  Lesniece Sintija3SRēzekne
116.  Līcītis Oskars02VSalaspilsSS
Salaspils
117.Lieģe Katalina01SKarate skola
Saulkalne
118.  Liepiņa Enija-Marta01SSalaspils
119.  Liepiņa Kristīne4SSalaspils
120.Liepiņš Edvards01VKaratē skola
Salaspils
121.  Liepiņš Ričards-Jānis04VSalaspils sporta skola
Salaspils
122.Liepkalne Annija2SSalaspils
123.Ligere Baiba3SSalaspils
124.  Ligere Elīza02SSalaspils sporta sola
Salaspils
125.  Ligere Luīze01SSalaspils sporta skola
Salaspils
126.  Ligeris Edgars3VSalaspils
127.  Ligeris Kristiāns04VSalaspils Sporta Skola
Salaspils
128.Līne Signe1SSalaspils
129.Lipka Aleksandrs01VKaratē skola
Salaspils
130.Litevskis Roberts3VRiga
131.Lozbergs Gatis5VLimbaži Skrien
Limbaži
132.  Luberts Māris3VSuunto
Rīga
133.  Madzulis Harijs03VKaratē skola
Salaspils
134.Markins Arsēnijs3VKaratē skola
Salaspils
135.Markins Maksims01VKaratē skola
Salaspils
136.  Mincenbergs Aivars6VINDI
Ventspils
137.Nahodkina Valērija01SKaratē skola
Rīga
138.Nahodkins Dominiks01VKaratē skola
Salaspils
139.  Nefjodova Milana01SKaratē skola
Salaspils
140.  Neiburga Gundega5SSalaspils
141.  Niedra Artūrs-Gerogs03VSalaspils
142.  Pence Jolanta1SJaunsardze
Lejasciems
143.  Pence Kristīne2SJaunsardze
Lejasciems
144.  Petrovska Evija1SVSK Noskrien
Salaspils
145.Pidhačnijs Andrejs3VSalaspils
146.Pidhačnijs Patriks01VSalaspils
147.  Pilāte Sofija03SSalaspils sporta skola
Salaspils
148.Podāns Oskars4VOgre
149.Pomerancis Renāts1VBauska
150.  Popko Anna3SOgre
151.  Popko Deniss4VOgre
152.  Popko Tomass01VOgre
153.Prosina Zanna4SLattims
Salaspils
154.Purviņa Inita3SIndividuāli
Salaspils
155.Purviņa Rūta02SSalaspils sporta sola
Salaspils
156.  Purviņš Anatolijs3VIndividuāli
Salaspils
157.Purviņš Edvarts-Ernests03VSalaspils sporta skola
Salaspils
158.  Ragovskis Dainis6VLDz
Salaspils
159.  Rilss Filips04VSalaspils sporta skola
Salaspils
160.  Romančuks Ričards03VKaratē skola
Salaspils
161.  Romanovskis Aleksejs01VKaratē skola
Salaspils
162.  Romanovskis Oļegs03VKaratē skola
Salaspils
163.  Rozenfelds Kaspars4VSmaguma centrs
Salaspils
164.  Rozenfelds Renārs03VSalaspils sporta skola
Salaspils
165.  Runča Kate03SPieci kaķi
Salaspils
166.  Runča Rūta1SPieci kaķi
Salaspils
167.  Rupeika Olga3SSalaspils
168.Rūsiņa Elza6SJersika
169.Ružilo Sergejs3VKNAUF
Salaspils
170.  Samarenkovs Mihails3VKNAUF
Valmiera
171.  Semenenko Viktorija3SRiga
172.  Shkuratau Aleksejs02VKaratē skola
Salaspils
173.Skaistkalne Inga4SKNAUF
Salaspils
174.  Slesarenoks Viktors3VRīga
175.Sokolovs Imants3V-
Rīga
176.Sondore Ilarija03SKNAUF
Salaspils
177.  Sperga Tomass02VSalaspilsSS
Salaspils
178.  Stolbovs Gvido5Vkmsbp.lv
Jūrmala
179.  Straubergs Ainārs3VLimbaži SKRIEN
Limbaži
180.  Strogonovs Dmitrijs3Vinpace.run
Riga
181.  Svilāne Zane3SSalaspils
182.Šaicans Davids01VSalaspils
183.  Šovdra Marks3VOgre
184.  Štulbergs Gatis2VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
185.  Tupe Aivars04VEzerkauliņi
Salaspils
186.  Turkins Jevgēnijs3VSK Tērauds
Madonas novads
187.  Vagale Ija5SRīga
188.Valdonis Leonīds6VPreiļu novada BJSS
Preiļi
189.  Vancāns Ivo3VDynamic Yield
Rīga
190.  Verdenhofa Šarlote04SSalaspils
191.  Verdenhofs Atis3VSalaspils
192.Vēvere Dāce5SV family
Salaspils
193.  Vēvere-Griba Evita3SG family
Salaspils
194.Vladimirovs Rihards03VSalaspils sporta skola
Salaspils
195.Vladimirovs Roberts02VSalaspils sporta sola
Salaspils
196.  Zaķe Anna-Marija03SMaratona klubs/LSC
Rīga
197.  Zaķis Aivars6VMaratona klubs/LSC
Rīga
198.Zvaigzne Kristīne4SLazdu ielas Republika
Salaspils

Nūjošanas pārgājiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Saulīte AnceSNUJKNAUF
Rīga
2.Trokša JānisVNUJJēkabpils
3.Ziemele LīgaSNUJRīga
4.  Zvēra ElīnaSNUJIkšķile

Kopā pieteikušies: 416