7. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2021 | Saraksts
Ezerkauliņu pusmaratons 21,0975km
S20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Actiņa Elīza | VSK Noskrien Rīga | ||
2. | Grosberga Sandra | SK Tērauds Rīga | ||
3. | Jermakova-Odegova Veronika | Rīga | ||
4. | Krūmiņa Amanda | Rīga | ||
5. | Ragovska Evita | LDz Salaspils |
S30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Čaure Māra | SK BULTA Riga | ||
2. | Domņina Anastasija | SKTERAUDS Rīga | ||
3. | Fisenkova Alīna | AVIA/Lacerta Running Team Rīga | ||
4. | Gelsberga-Sokolova Madara | Rīga | ||
5. | Heidingere Gundega | MRC Ogre | ||
6. | Krauze Baiba | Salaspils | ||
7. | Maleja Aiga | Lielvārde | ||
8. | Medvedeva Dana | Riga | ||
9. | Mežeņina Jūlija | Rīga | ||
10. | Neimane Liene | Matisons Runner's Club Mārupe | ||
11. | Partoļina Aleksandra | AVE RIGA Salaspils | ||
12. | Putniņa Līga | PP Rīga | ||
13. | Skārda Dzintra | AIZKRAUKLE / VSK Noskrien Aizkraukle | ||
14. | Smirnova Karīna | Rīga | ||
15. | Valtere Kitija | SK BULTA/ BALTAIS Līvāni | ||
16. | Vīmane Santa | Baldone |
S40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Lārmane Kristīne | Sigulda | ||
2. | Ļežaņina Jekaterina | Rīga | ||
3. | Rikveile Solvita | Salaspils | ||
4. | Stolniece-Permaņicka Diāna | Salaspils |
S50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Skrastiņa Vineta | Noskrien Cēsis Cesis |
V20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bērziņš Kristaps | PATRIA SPORTLAND/SCOTT RUNNING LATVIA Kuldīga | ||
2. | Klauģis Roberts-Martins | S/S ARKĀDIJA Rīga | ||
3. | Leonovičs Kristiāns | NAA Ikšķile | ||
4. | Marčenkovs Raivis | Salaspils zīriņi Salaspils | ||
5. | Raščevskis Aleksandrs | inpace.run Daugavpils | ||
6. | Serjogins Dmitrijs | SK BULTA/ BALTAIS Mārupe | ||
7. | Stepančuks Andžejs | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
8. | Šimkovs Eduards | VIA-S Running Division Liepāja | ||
9. | Volgasts Emīls | Rīga |
V30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Arseņikovs Jānis | Ogre Ogre | ||
2. | Bērziņš Viesturs | Rīga | ||
3. | Biņkovskis Romans | PURD Rīga | ||
4. | Brakovskis Jānis | Jelgava | ||
5. | Butāns Jānis | Rīga | ||
6. | Daukšts Sergejs | Piramida Triathlon club Riga | ||
7. | Dmitrijevs Andrejs | Riga | ||
8. | Feteris Aigars | Salaspils sporta skola / SK ''TĒRAUDS Salaspils | ||
9. | Jubelis Andris | SK Tērauds Madona | ||
10. | Kārklis Edgars | Rīga | ||
11. | Lapsa Kristaps | Zvēri Rīga | ||
12. | Lapsiņš Gatis | JTSC Eriņi Salaspils | ||
13. | Livčāns Kaspars | Ikšķile | ||
14. | Maļinausks Spodris | ASK Patria Vecumnieki | ||
15. | Marizihins Aleksejs | POTA42 Riga | ||
16. | Maslobojevs Sergejs | Ķengaraga SK Rīga | ||
17. | Medvedevs Vitalijs | I LOVE RUNNING Rīga | ||
18. | Mežiels Jānis | Koknese | ||
19. | Mozins Jurijs | Salaspils | ||
20. | Prikulis Denis | Vegan Runners Sigulda | ||
21. | Pugačovs Stanislavs | 2Dbl Salaspils | ||
22. | Rāviņš Tomass | Rīga | ||
23. | Rostkovskis Deniss | Riga | ||
24. | Ruskulis Andis | Rīga | ||
25. | Sinicins Rihards | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
26. | Šumskis Edgars | SKTERAUDS Rīga | ||
27. | Trokša Pēteris | KPOE Salaspils | ||
28. | Vecgailis Dmitrijs | Rīga | ||
29. | Verza Andrejs | Ādaži | ||
30. | Zuļģis Kalvis | Baltijas Sports Ikšķile |
V40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Blažēvics Kaspars | Salaspils | ||
2. | Čuhalovs Dmitrijs | Tottenham Hotspur FC Rīga | ||
3. | Garčinskas Darius | Kaunas | ||
4. | Griķis Jānis | SK Bulta Daugavpils | ||
5. | Kaimins Kristaps | ogre | ||
6. | Kalniņš Kaspars | 4 brāļi Ogre | ||
7. | Medvedevs Vadims | I LOVE RUNNING Rīga | ||
8. | Mogilins Maksims | 2Dbl Salaspils | ||
9. | Ņikitins Vladimirs | Dobele | ||
10. | Ņilovs Valdis | Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC Ogres novads | ||
11. | Petrovs Dzintars | MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC Rīga | ||
12. | Raibacis Gatis | ogre | ||
13. | Runčs Jānis | Pieci kaķi Salaspils | ||
14. | Samcovs Agris | Nike+ Run Club Riga Riga | ||
15. | Vertuls Ivars | Rīga | ||
16. | Vidiņš Aigars | Salaspils | ||
17. | Vilks Jurijs | WHERE DREAMS GO TO DIE Riga | ||
18. | Vīmanis Ainārs | Baldone | ||
19. | Višņevskis Māris | Rīga | ||
20. | Ždanovičs Aleksandrs | 2Dbl Salaspils |
V50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Blats Daniils | Bulta Riga | ||
2. | Černadjevs Juris | Ropazu nov. | ||
3. | Kudiņš Gints | vsk noskrien Jurmala | ||
4. | Ķeģis Gunārs | VSK Noskrien Rīga | ||
5. | Ozoliņš Ringolds | Maratona klubs Ventspils | ||
6. | Reinbergs Lauris | SK Bulta Carnikava | ||
7. | Rozentāls Valdis | Ziepniekkalns Rīga | ||
8. | Rozis Roberts | Rīga | ||
9. | Rublis Aigars | Maratona klubs Aizkraukle | ||
10. | Straume Guntars | Maratona klubs/VSK Jēkabpils | ||
11. | Vilsons Miks | VSK Noskrien Upesciems | ||
12. | Zālītis Guntis | LVVA Rīga |
V60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Birznieks Aldis | MARATONA KLUBS/VSK NOSKRIEN Ventspils | ||
2. | Kuliks Viktors | SALASPILS | ||
3. | Liepiņš Vilnis | Maratona klubs Carnikava | ||
4. | Malahovs Nikolajs | Individual Salaspils | ||
5. | Rodionovs Viktors | LSC Olaine | ||
6. | Smalovijs Nikolajs | LSC Rīga | ||
7. | Ščetiņins Jurijs | Dinamo Salaspils |
Skrējiens 10,55km
SKJ
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Belavina Milana | Karatē skola Salaspils | ||
2. | Daļecka Sanija | Lielvārde | ||
3. | Dosberga Agate | Salaspils | ||
4. | Gustova Marija | Karatē skola Salaspils | ||
5. | Ziediņa Viktorija | Salaspils |
SK20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dindune Undine | Ogre | ||
2. | Else Asnate | Mazsalaca | ||
3. | Morjakova Sanita | SPORTLAND Tukums | ||
4. | Nore Zane | Ikšķile | ||
5. | Rītere Inga | Ogre | ||
6. | Rudzīte Eva-Marija | Salaspils | ||
7. | Sviklāne Linda | LO Salaspils |
SK30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Balode Līga | Salaspils | ||
2. | Bušmane Dana | Salaspils | ||
3. | Ivaško Ieva | Maratona klubs Ventspils | ||
4. | Koldane Anna | Salaspils | ||
5. | Ondruka Violetta | MAXIMA Salaspils | ||
6. | Pinkule Eva | Salaspils | ||
7. | Potrubeiko Tatjana | Riga | ||
8. | Pučeka Inese | SK Bulta Rīga | ||
9. | Puise-Puiše Liena | Rīga | ||
10. | Sledzevska Liana | Salaspils Salaspils | ||
11. | Ziediņa Skaidrīte | Kaut kā tā Jelgava | ||
12. | Žvīgule Anna | Rīga |
SK40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņa Laura | Body Factory Salaspils | ||
2. | Āboliņa Tatjana | Maratona klubs TALSI | ||
3. | Caune Iveta | Ikšķile | ||
4. | Gaile Sandra | OGRE Ogres novads | ||
5. | Korneja Ineta | Matisons Runner's Club Rīga | ||
6. | Kristberga Evija | Rīga | ||
7. | Norkus Līga | Saldus Boksa klubs Saldus | ||
8. | Panteļejeva Angelika | Skriveri Skrīveri | ||
9. | Platā Sandra | Jelgava | ||
10. | Sermolīte Ilze | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
11. | Spridzāne Aija | VSK Noskrien Ikšķile | ||
12. | Tālmane Ilze | Maratona Klubs Riga | ||
13. | Vasjoha Jekaterina | Salaspils |
SK50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bistrova Inita | ogre LSC Ogres novads | ||
2. | Lūse Ināra | Carnikavas Sporta centrs Carnikava | ||
3. | Veisberga Vineta | Saldus boksa klubs Saldus | ||
4. | Volāne Inita | Kadaga |
VKJ
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Berezņevs Akims | Karatē skola Salaspils | ||
2. | Circāns Treviss | Karatē skola Salaspils | ||
3. | Dvoskins Andrejs | JOSUI Karate Riga | ||
4. | Engaličevs Marats | Karatē skola Salaspils | ||
5. | Gailis Ričards-Rūdolfs | Karatē skola Salaspils | ||
6. | Liepiņš Leo | Karatē skola Salaspils |
VK20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Apsītis Toms | SCO Ķegums | ||
2. | Grancovskis Uģis | PURD Rīga | ||
3. | Grieznis Didzis | SCO Ķegums | ||
4. | Kristapsons Dēvids | ASK Patria Salaspils | ||
5. | Neuss-Lucs Tomass | Folkmaņi Jelgava | ||
6. | Sēnelis Juris | Mazsalaca | ||
7. | Širins Rolands | Salaspils | ||
8. | Vīksna Aigars | Rīga | ||
9. | Vinakmens Agris | SPORTLAND Tukums |
VK30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Avagjans Mesrops | Arnis power Riga | ||
2. | Beļūns Artūrs | Ikšķile | ||
3. | Berezņevs Vitālijs | Karatē skola Salaspils | ||
4. | Gabrans Ernests | Wunder Salaspils | ||
5. | Jirgensons Raitis | Matisons Runner's Club Cēsis | ||
6. | Junolainens Artūrs | Juno Runners Rīga | ||
7. | Kārkliņš Jevgenijs | Karklini Riga | ||
8. | Kiseļovs Andris | Rīga | ||
9. | Kitarevs Dmitrijs | PURD Rīga | ||
10. | Kravalis Kaspars | Pļaviņas | ||
11. | Lankovskis Oskars | LO Salaspils | ||
12. | Lesiņš Kaspars | KNAUF Salaspils | ||
13. | Losāns Andris | Salaspils | ||
14. | Loss Andrejs | Salaspils | ||
15. | Marinecs Vadims | SK Tērauds Rīga | ||
16. | Maskancevs Vadims | riga | ||
17. | Mitenieks Ivars | Salaspils | ||
18. | Pfeifle Rihards | Rīga | ||
19. | Poļskihs Antons | Rīga | ||
20. | Prikulis Antons | Rīga | ||
21. | Sivajevs Andrejs | Salaspils | ||
22. | Skrypnik Oleksandr | RadhaKrishna Salaspils | ||
23. | Šlihto Jevgēnijs | Rīga | ||
24. | Vainovskis Ringolds | Riga | ||
25. | Vinčugovs Maksims | Salaspils |
VK40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ivanovs Oļegs | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
2. | Karasenko Dmitrijs | Salaspils | ||
3. | Kristapsons Gundars | ASK Patria Salaspils | ||
4. | Krūze Gatis | MARATONA KLUBS 2009 Rīga | ||
5. | Liepiņš Andis | Salaspils | ||
6. | Liniņš Pēteris | Rīga | ||
7. | Macuks Anatolijs | Jēkabpils sporta centrs/Takusports&Compressport Jēkabpils | ||
8. | Peļņiks Gunārs | Salaspils | ||
9. | Permaņickis Andris | Salaspils | ||
10. | Petrovskis Henrihs | VSK Noskrien Salaspils | ||
11. | Rose Craig | Jelgava | ||
12. | Sperga Māris | Salaspils | ||
13. | Šakelis Valērijs | Līvānu VK/ ASICS Līvāni | ||
14. | Vilks Ints | Rīga |
VK50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bušmanis Arvils | Līvānu VK Līvāni | ||
2. | Bušmanis Askolds | Salaspils Salaspils | ||
3. | Ceriņš Didzis | Matatona Klubs Valmiera | ||
4. | Jegorovs Valerijs | Maratona klubs RIGA | ||
5. | Kalniņš Normunds | Active Travel Aizpute | ||
6. | Laukmanis Jānis | Salaspils | ||
7. | Leimanis Jānis | Rīga | ||
8. | Matisons Aigars | Matisons Runner`s Club Piltene | ||
9. | Mežulis Ansis | Jūrmala | ||
10. | Upenieks Dainis | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
11. | Vilūns Normunds | vsk noskrien riga |
VK60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Safutins Viktors | LSC / MARATONA KLUBS Riga | ||
2. | Supe Jānis | Tirza | ||
3. | Šmits Edgars | Iecava | ||
4. | Vaseņins Valerijs | Garkalnes nov. |
Salaspils domes tautas skrējiens 5,27km
01S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bērziņa Undīne | Bērziņi Rīga | ||
2. | Gapejenko Anastasija | Salaspils Sporta Skola Salaspils | ||
3. | Lapsiņa Laura | JTSC Eriņi Salaspils | ||
4. | Lieģe Katalina | Karate skola Saulkalne | ||
5. | Liepiņa Enija-Marta | Salaspils | ||
6. | Ligere Luīze | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
7. | Nahodkina Valērija | Karatē skola Rīga | ||
8. | Nefjodova Milana | Karatē skola Salaspils |
02S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Anspaka Elizabete | Salaspils sporta sola Salaspils | ||
2. | Dzirne Sabīne | Salaspils | ||
3. | Kramarova Diana | Karatē skola Salaspils | ||
4. | Ligere Elīza | Salaspils sporta sola Salaspils | ||
5. | Purviņa Rūta | Salaspils sporta sola Salaspils |
03S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Brice Paula | Salaspils | ||
2. | Goša Anna | Maratona klubs Ventspils | ||
3. | Pilāte Sofija | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
4. | Runča Kate | Pieci kaķi Salaspils | ||
5. | Sondore Ilarija | KNAUF Salaspils | ||
6. | Zaķe Anna-Marija | Maratona klubs/LSC Rīga |
04S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bērziņa Sandija | Rīga | ||
2. | Griķe Amanda | SK Bulta Daugavpils | ||
3. | Kudiņa Loreta | Jūrmala | ||
4. | Verdenhofa Šarlote | Salaspils |
1S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Auziņa Linda | SS Arkādija Rīga | ||
2. | Elksne Kitija | Jēkabpils | ||
3. | Līne Signe | Salaspils | ||
4. | Pence Jolanta | Jaunsardze Lejasciems | ||
5. | Petrovska Evija | VSK Noskrien Salaspils | ||
6. | Runča Rūta | Pieci kaķi Salaspils |
2S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Gaujēna Gundega | Rīga | ||
2. | Kalvīte Santa | Salaspils | ||
3. | Liepkalne Annija | Salaspils | ||
4. | Pence Kristīne | Jaunsardze Lejasciems |
3S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ādamsone Agnija | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
2. | Berezņeva Tatjana | Karatē skola Salaspils | ||
3. | Bērziņa Mārīte | Kuldīga | ||
4. | Burmisova Marija | Salaspils | ||
5. | Gapejenko Svetlana | Salaspils Sporta Skola Salaspils | ||
6. | Guzarika Irina | Karate skola Saulkalne | ||
7. | Kazule Santa | Salaspils | ||
8. | Koroļkova Anastasija | Salaspils | ||
9. | Krupina Natālija | Preiļi | ||
10. | Lapsiņa Līga | JTSC Eriņi Salaspils | ||
11. | Lazda Ilze | Salaspils | ||
12. | Lepere Ivita | Salaspils | ||
13. | Lesniece Sintija | Rēzekne | ||
14. | Ligere Baiba | Salaspils | ||
15. | Popko Anna | Ogre | ||
16. | Purviņa Inita | Individuāli Salaspils | ||
17. | Rupeika Olga | Salaspils | ||
18. | Semenenko Viktorija | Riga | ||
19. | Svilāne Zane | Salaspils | ||
20. | Vēvere-Griba Evita | G family Salaspils |
4S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bondere Tatjana | Daugavpils | ||
2. | Dobule Aleksandra | Karatē skola Salaspils | ||
3. | Elksne Inga | Jēkabpils | ||
4. | Griķe Alise | SK Bulta Daugavpils | ||
5. | Groma Oksana | Limbaži Skrien Limbaži | ||
6. | Kalniņa Gita | Salaspils | ||
7. | Krūmiņa Maruta | Salaspils | ||
8. | Leimane Jeļena | salaspils | ||
9. | Liepiņa Kristīne | Salaspils | ||
10. | Prosina Zanna | Lattims Salaspils | ||
11. | Skaistkalne Inga | KNAUF Salaspils | ||
12. | Zvaigzne Kristīne | Lazdu ielas Republika Salaspils |
5S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Andrijauska Ilze | Maratona klubs Rīga | ||
2. | Ieviņa Anita | Cēsis | ||
3. | Neiburga Gundega | Salaspils | ||
4. | Vagale Ija | Rīga | ||
5. | Vēvere Dace | V family Salaspils |
01V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Mārtiņš | Maratona klubs TALSI | ||
2. | Artjukovičs Edvards | MAXIMA Salaspils | ||
3. | Bazarovs Kabirs | Karatē skola Salaspils | ||
4. | Bazarovs Mirlans | Karatē skola Salaspils | ||
5. | Brics Gustavs | 26349379 inta.brice@gmail.com | ||
6. | Circāns Everts | Karatē skola Salaspils | ||
7. | Dobulis Emīls | Karatē skola Salaspils | ||
8. | Dolgijs Arsenijs | Karatē skola Salaspils | ||
9. | Dosbergs Jēkabs | Salaspils | ||
10. | Gribs Ričards | Salaspils Sporta Skola Salaspils | ||
11. | Jakimčuks Viktors | Salaspils | ||
12. | Justovičs Kirills | Karatē skola Salaspils | ||
13. | Koloda Markuss | Karatē skola Salaspils | ||
14. | Krasula Marks | Salaspils sporta skola salaspils | ||
15. | Krūklis Ričards | Karatē skola Salaspils | ||
16. | Kubliņš Krišjānis | Salaspils | ||
17. | Kusiņš Artjoms | Karatē skola Salaspils | ||
18. | Liepiņš Edvards | Karatē skola Salaspils | ||
19. | Lipka Aleksandrs | Karatē skola Salaspils | ||
20. | Markins Maksims | Karatē skola Salaspils | ||
21. | Nahodkins Dominiks | Karatē skola Salaspils | ||
22. | Pidhačnijs Patriks | Salaspils | ||
23. | Popko Tomass | Ogre | ||
24. | Romanovskis Aleksejs | Karatē skola Salaspils | ||
25. | Šaicans Davids | Salaspils |
02V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Markuss | Maratona klubs Ventspils | ||
2. | Ādamsons Jēkabs | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
3. | Garins Deivids | Karatē skola Salaspils | ||
4. | Jakimčuks Fjodors | Salaspils | ||
5. | Kalnītis Mihaels | Karatē skola Salaspils | ||
6. | Kiseļevs Markuss | Karatē skola Salaspils | ||
7. | Krūklis Roberts | Karatē skola Salaspils | ||
8. | Kuzminovs Vitalijs | Karatē skola Salaspils | ||
9. | Lazda Toms | Salaspils | ||
10. | Līcītis Oskars | SalaspilsSS Salaspils | ||
11. | Shkuratau Aleksejs | Karatē skola Salaspils | ||
12. | Sperga Tomass | SalaspilsSS Salaspils | ||
13. | Vladimirovs Roberts | Salaspils sporta sola Salaspils |
03V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Brokāns Jānis-Ralfs | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
2. | Elksnis Kristers | Jēkabpils | ||
3. | Gribs Daniels | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
4. | Kivlenieks Ralfs | Karatē skola Salaspils | ||
5. | Ķikusts Lūkass | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
6. | Madzulis Harijs | Karatē skola Salaspils | ||
7. | Niedra Artūrs-Gerogs | Salaspils | ||
8. | Purviņš Edvarts-Ernests | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
9. | Romančuks Ričards | Karatē skola Salaspils | ||
10. | Romanovskis Oļegs | Karatē skola Salaspils | ||
11. | Rozenfelds Renārs | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
12. | Vladimirovs Rihards | Salaspils sporta skola Salaspils |
04V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Anspaks Ēriks | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
2. | Baltruševičs Artjoms | Baltruševičs gimene Salaspils | ||
3. | Dosbergs Gustavs | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
4. | Drēviņš Mārcis | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
5. | Gavrilovs Arturs | Salaspils boksa skola Salaspils | ||
6. | Jermakovs Timurs | Karatē skola Salaspils | ||
7. | Kļaviņa Estere | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
8. | Liepiņš Ričards-Jānis | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
9. | Ligeris Kristiāns | Salaspils Sporta Skola Salaspils | ||
10. | Rilss Filips | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
11. | Tupe Aivars | Ezerkauliņi Salaspils |
1V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Borozinskis Kaspars | Maratona klubs Ķegums | ||
2. | Gūtmanis Huga | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
3. | Jermacāns Raitis | Salaspils Sporta skola Ikšķile | ||
4. | Kramarovs Tomass | :) Salaspils | ||
5. | Pomerancis Renāts | Bauska |
2V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bānis Andrejs | Salaspils Sporta skola Salaspils | ||
2. | Bogdanovs Anatolijs | KNAUF Salaspils | ||
3. | Boļšijs Agris | ievuuc Rēzekne | ||
4. | Kuļešovs Filips | Salaspils | ||
5. | Štulbergs Gatis | Maratona klubs/Dionsportlab Rīga |
3V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ādamsons Māris | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
2. | Banister Landon | Rīga | ||
3. | Bočkovs Deniss | Mežezeri Sporto Salaspils | ||
4. | Deninis Nauris | Salaspils | ||
5. | Dobulis Mārtiņš | Karatē skola Salaspils | ||
6. | Ekonomovs Pjotrs | PURD Rīga | ||
7. | Ilgauds Dainis | Saldus | ||
8. | Koloda Mārtiņš | Karatē skola Salaspils | ||
9. | Ligeris Edgars | Salaspils | ||
10. | Litevskis Roberts | Riga | ||
11. | Luberts Māris | Suunto Rīga | ||
12. | Markins Arsēnijs | Karatē skola Salaspils | ||
13. | Pidhačnijs Andrejs | Salaspils | ||
14. | Purviņš Anatolijs | Individuāli Salaspils | ||
15. | Ružilo Sergejs | KNAUF Salaspils | ||
16. | Samarenkovs Mihails | KNAUF Valmiera | ||
17. | Slesarenoks Viktors | Rīga | ||
18. | Sokolovs Imants | - Rīga | ||
19. | Straubergs Ainārs | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
20. | Strogonovs Dmitrijs | inpace.run Riga | ||
21. | Šovdra Marks | Ogre | ||
22. | Turkins Jevgēnijs | SK Tērauds Madonas novads | ||
23. | Vancāns Ivo | Dynamic Yield Rīga | ||
24. | Verdenhofs Atis | Salaspils |
4V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Artjukovičs Viktors | MAXIMA Salaspils | ||
2. | Auziņš Edgars | Matisons Runner's Club Rīga | ||
3. | Avdejevs Guntars | zaķi 1 Ogre | ||
4. | Bajandins Jurijs | KNAUF Salaspils | ||
5. | Baltruševičs Aleksejs | Baltruševičs gimene Salaspils | ||
6. | Beļajevs Dmitrijs | Rīga | ||
7. | Bērziņš Arnis | Rīga | ||
8. | Bezrukovs Viktors | KNAUF Salaspils | ||
9. | Buks Juris | BUKI Kuldīga | ||
10. | Dosbergs Dainis | salaspils | ||
11. | Kramarovs Roberts | Karatē skola Salaspils | ||
12. | Podāns Oskars | Ogre | ||
13. | Popko Deniss | Ogre | ||
14. | Rozenfelds Kaspars | Smaguma centrs Salaspils |
5V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Guntars | Maratona klubs TALSI | ||
2. | Borozinskis Dzintars | Maratona klubs Ķegums | ||
3. | Dundurs Agris | Maratona klubs Rīga | ||
4. | Gavrilov Sergey | Salaspils boksa skola Salaspils | ||
5. | Gusevs Vjačeslavs | KNAUF Salaspils | ||
6. | Ivzāns Roberts | OGRE Ogres novads | ||
7. | Kalniņš Didzis | MARATONA KLUBS Rīga | ||
8. | Kapustāns Jānis | SK Tērauds Rīga | ||
9. | Kravalis Ainārs | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
10. | Lozbergs Gatis | Limbaži Skrien Limbaži | ||
11. | Stolbovs Gvido | kmsbp.lv Jūrmala |
6S
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Akula Biruta | Salaspils | ||
2. | Caune Malda | - Salaspils | ||
3. | Rūsiņa Elza | Jersika |
6V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Mincenbergs Aivars | INDI Ventspils | ||
2. | Ragovskis Dainis | LDz Salaspils | ||
3. | Valdonis Leonīds | Preiļu novada BJSS Preiļi | ||
4. | Zaķis Aivars | Maratona klubs/LSC Rīga |
7V
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Caics Jānis | --- Rīga |
Nūjošanas pārgājiens 10,55km
SNUJ
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Saulīte Ance | KNAUF Rīga | ||
2. | Ziemele Līga | Rīga | ||
3. | Zvēra Elīna | Ikšķile |
VNUJ
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Trokša Jānis | Jēkabpils |