Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

58. Daugavpils skrējiens "Daugavpils-Mežciems" | Saraksts

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ančupans Roberts10V40Meļņova
Rēzeknes novads
2.  Azarevičs Rihards10VDSS
Daugavpils
3.Bakasejevs Nikolajs10V20Daugavpils
4.  Bonders Ēriks10V40Daugavpils
5.  Bulaša Diāna10S20DSS
Daugavpils
6.Čerņavskis Antons10VDSS
Daugavpils
7.Dubovskis Artūrs10V20Webhelp
Daugavpils
8.  Fjodorova Jūlija10SDaugavpils
9.  Fjodorovs Artūrs10VDSS
Daugavpils
10.  Gajevskis Artjoms10V20DTC "Jaunība"
Daugavpils
11.  Gajevskis Vjačeslavs10V40"LGS"
Daugavpils
12.  Geikins Arnolds10V20Daugavpils
13.Greļevskis Dāvis10V20DA Laismeņa
Daugavpils
14.  Gribanov Evgenii10V20SIA Ceram Optec
Līvāni
15.  Grigorjevs Pāvels10V20Pulsar Optics
Daugavpils
16.Griškjans Žans10V20Daugavpils
17.  Gruberte Zane10S40Rīga
18.  Gustājevs Sergejs10V20DTC Jaunība
Daugavpils
19.Ģermane Anastasija10SDSS
Daugavpils
20.Haritonova Ilona10S20Aglona
21.Hristaforovs Jevgeņijs10V20Daugavpils
22.  Ivanovs Oļegs10V40SIA Ceram Optec
Līvāni
23.Izotova Jeļizaveta10SDaugavpila
24.Jadjalo Ludmila10S20DSS
Daugavpils
25.  Janušs Sergejs10V40Daugavpils
26.  Januzis Renārs10VDSS
Daugavpils
27.  Jasjukevičs Vladislavs10V40Daugavpils
28.  Jelistratovs Igors10V20Daugavpils
29.Jemeljanovs Dmitrijs10V20Riga
30.  Juhņevičs Mihails10V20Riga
31.Jurans Viktors10V40Daugavpils
Daugavpils
32.Kalashnikova Veronika10S20Begimo Klubas LT
Kharkiv
33.  Kalistratovs Iļja10VDSS
Daugavpils
34.Kamalieva Aisylu10S20SIA Ceram Optec
Līvāni
35.  Karnilova Anastasija10S20Da-marathon
Daugavpils novads
36.Kiseļovs Jevgeņijs10V20Daugavpils
37.  Kņaževa Zoja10S40SIA FIZIOFIT
Daugavpils
38.  Kņaževs Valerijs10V40FizioFit
Daugavpils
39.  Kokins Alfrēds10V60kettlebell Fit daugavpils
Daugavpils
40.  Kolužs Jānis10V40Daugavpils Runners
Daugavpils
41.  Kozevnikovs Dmitrijs10V20Daugavpils
42.  Krupina Natālija10S40Preiļi
Preiļi
43.  Kučinskis Jānis10V20Daugavpils
44.Kučinskis Leonīds10V20Daugavpils
45.Kursītis Māris10V40Daugavpils
46.Kuznetsov Vitalii10V20Begimo Klubas LT
Kharkiv
47.Larionova Olga10S40Daugavpils
48.Lazuconoks Deniss10V20Daugavpils
49.Leikuma-Rimicāne Liene10S20Daugavpils
50.  Ludboržs Ainārs10V20Rēzeknes novads
Rēzekne
51.  Lukašonoks Vasilijs10VDISVS
Daugavpils
52.Luns Andrejs10V20Daugavpils
53.  Macuks Anatolijs10V40Jēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
54.  Makarovs Žans10V20Fiziofit
Daugavpils
55.  Markeviča Kristīna10S40Daugavpils
56.  Masjuka Veronika10S20Daugavpils
57.Mihailovs Olegs10V20Daugavpils
58.Mukans Raimonds10V203 M Group
Daugavpils
59.Pastare Irina10S20Daugavpils
60.  Peļņa Guntis10V40Rēzekne
61.Petkuns Eduards10V20Daugavpils
62.Ponomarjovs Oļegs10V20Otrā māja
Skaistas pag. Krāslavas nov
63.  Ramanauskaite-Kidule Kristīna10S20Daugavpils
64.Raščevskis Vitalijs10V40Webhelp
Daugavpils
65.Redlihs Aigars10VDaugavpils
66.  Rogolevs Martins10VDSS
Daugavpils
67.  Rosmanoviča Elīna10SDSS
Daugavpils
68.  Rusiņa Līga10S20Skrien Jēkabpils!
Sutri
69.  Rūtiņš Edgars10V40Maratona klubs/Balta
Ogresgals
70.  Saharovs Dmitrijs10V40SIA Ceram Optec
Līvāni
71.  Semjonovs Ēriks10VKrāslava
72.  Semjonovs Vadims10V20DSS
Daugavpils
73.  Serjogins Dmitrijs10V20SK BULTA/BALTAIS
Rīga
74.Silovs Rainers10VDSS
Daugavpils
75.  Simanoviča Jekaterina10SDSS
Daugavpils
76.Skarbinīks Andrejs10V20Daugavpils
77.  Soldatjonoks Aleksandrs10V20@aleksrunder
Daugavpils/Riga
78.  Stolarovs Jurijs10V60Kraslava
79.Strigo Mihails10V40Daugavpils
80.  Strode Daniela10SDSS
Daugavpils
81.  Susejs Aurelijs-Auris10VDSS
Daugavpils
82.  Šalkovskis Jegors10VDSS
Daugavpils
83.Šeikins Sergejs10V20Daugavpils
84.  Trifonova Irina10S20Ilukste
85.Trofimovs Jurijs10V40Daugavpils
86.  Tukāns Dailis10V20Daugavpils
87.  Vilčiņskis Ruslans10V40Viens
Daugavpils
88.  Voronkovs Andrejs10V20Daugavpils
89.  Zaicevs Andrejs10V40Daugavpils
90.  Zaicevs Glebs10VDaugavpils
91.Zubakin Igor10V20Daugavpils
92.Zuravskis Vadims10V20Daugavpils
93.  Žigis Edgar10V20Vilnius

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis5V30Madona - Rīga
2.  Akelāns Ņikita5V20FOLKMAŅI
Rīga
3.  Akentjevs Vladimirs5VDSS
Daugavpils
4.Alehna OksanaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
5.Ančevskis Vaclavs5V50Даугавпилс
Даугавпилс
6.  Aņisimovs Sergejs5V30Regula Baltija
Daugavpils
7.Arefjevs Artjoms5VDaugavpils
8.Arzjajevs Sergejs5V30Daugavpils
9.  Babjuka Diāna5S30Daugavpils
10.  Babkins Mārtiņš5V30SK BULTA
Rīga
11.Baleiko Ernests5VDSS
Daugavpils
12.  Balinskis Aleksejs5VOK.stiga
Daugavpils
13.Bārtuls Oskars5VDSS
Daugavpils
14.  Baškovs Kirills5VDSS
Daugavpils
15.  Bistrovs Vadims5V30Axon Cable
Daugavpils
16.  Blakunovs Andrejs5V30Daugavpils
17.  Bogdanovs Genadijs5V50Daugavpils
18.  Bogdanovs Nikita5V20DSS
Daugavpils
19.  Bondere IrinaSNUJ (nūjošana)Daugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
20.  Budjko Margarita5S30Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
21.Budjko Oļegs5V30Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
22.Cirsis Viktors5V50daugavpils udens
daugavpils
23.Česnovickis Daniils5VNaujene florbols
Daugavpils
24.Dedelis Vjačeslavs5V60Ok Stiga
Daugavpils
25.Deiko Marija5SDaugavpils
26.Deiko Viktorija5S20Daugavpils
27.  Dobroserdovs Vjacešeslavs5V30Jelgava
28.  Domaņins Andrejs5V30Daugavpils sporta skola
Daugavpils
29.Doroščonoks Iļja5VDTC Jaunība
Daugavpils
30.  Driņģe PaulaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
31.  Drozdovs Antons5V20Daugavpils
32.  Dudels Andris5V50100 th.marathon
daugavpils
33.  Dzedone Inese5SRīga
34.Eigims Pāvels5V30Daugavpils
35.Fedorovičs Adams5VPulsar Optics
Daugavpils
36.  Fedotovs Ņikita5V20Grīva
Daugavpils
37.  Fjodorovs Vitālijs5V30Regula Baltija
Daugavpils
38.  Gaide ĢertrūdeSNUJ (nūjošana)Rēzekne
39.  Garais Oļegs5V50Daugavpils
40.Gavriļenko Romans5VDaugavpils
41.  Gerasimova Karina5S20Jaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
42.  Gladijs Ņikita5V20DTC Jaunība
Daugavpils
43.Golovacs DenissVNUJ (nūjošana)Daugavpils
44.  Golubeva Viktorija5S20Webhelp
Daugavpils
45.  Gražys Vytautas5V50RC Nuluzau
Paberžė
46.  Grigorjeva Laura5S20DA Laismeņa
Daugavpils
47.  Griķe Alise5S30SK Bulta/Daugavpils Runners
Daugavpils
48.  Griķe Amanda5SDVĢ/ SK BULTA
Daugavpils
49.Griškjane NataļjaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
50.Griškjane VandaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
51.  Griškjans Antons5VTaekvondo klubs JITAE
Daugavpils
52.  Gudulis Guntis5V30Regula Baltija
Daugavpils
53.  Gumarova Elīna5S20DSS
Daugavpils
54.Hanzena Karina5S30SIA FIZIOFIT
Daugavpils
55.Hodanova Inese5S30Daugavpils
56.Hohlova Polina5S20DSS
Daugavpils
57.Isats Vadims5VNaujene florbols
Daugavpils
58.Ivanovs Viktors5V30Northampton
59.  Ivanovs Vladimirs5VDSS
Daugavpils
60.  Janens Vjačeslavs5V30DJLSP
Daugavpils
61.  Jansons Juris5V60Līvānu VK
Līvāni
62.  Jermaļonoks Vladimirs5V60da-marathon
Daugavpils
63.Jermolajevs Romans5V30Daugavpils
64.Jonina-Golovoca JanaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
65.  Juferovs Andrejs5V50at-dt
Daugavpils
66.Jurkovs Dmitrijs5V30Daugavpils
67.  Kagans DanielsVNUJ (nūjošana)Daugavpils
68.Kalashnikova Veronika5S30Begimo Klubas LT
Kharkiv
69.Karpovičs Adrians5VLīvānu BJSS
Līvāni
70.Kazakevičs Daniels5VDagda
71.Kivleniece Inese5S30Daugavpils
72.Kopasovs Jurijs5V60Dinaburg
Daugavpils
73.  Kornijenko Aleksandrs5V50CiVINiTy
Daugavpils
74.Kovaļevska Jana5SDaugavpils
75.Kovaļevska Oļesja5SDaugavpils
76.  Kozlova Svetlana5S30Daugavpils
77.Krumplevskis Anrijs5VDSS
Daugavpils
78.Kundire Elīna5S20DSS
Daugavpils
79.Kuznetsov Vitalii5V20Begimo Klubas LT
Kharkiv
80.Kuzņecova Olga5S30Sportland
Daugavpils
81.  Laizāne Līga5S30Daugavpils
82.Lapekina JelenaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
Daugavpils
83.Laudanska JaninaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
84.  Leclere Xavier5V30Axon Cable
Lyon/France
85.Lipinska Oksana5S30Webhelp
Daugavpils
86.  Loca Aija5S30Daugavpils
87.  Lučinskis Aleksejs5V20Regula Baltija
Daugavpils
88.Ludborža Līga5S30Rēzekne
89.Ļaudanska JanīnaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
90.Majevska Alla5S30Axon Cable
Daugavpils
91.Maskaļonoks Pāvils5VDSS
Daugavpils
92.Maskaļova Anna5S20Daugavpils
93.  Matvijenko Jūlija5S20OK Stiga
Daugavpils
94.Medvedeva JekaterīnaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
95.  Medvedevs Konstantīns5V50Daugavpils
96.  Meinerts Māris5V30Daugavpils Runners
Daugavpils
97.Mičulis Markuss5VLīvānu BJSS
Līvāni
98.  Mihejevs Andrejs5V30Andrupene
99.Morkāne Liene5S30Daugavpils
100.  Mukāns Sandis5V30Daugavpils
101.  Narusevics Mihails5V50Kraslava
102.Neborakovs ViktorsVNUJ (nūjošana)Nūjošana - 5 km distance
Daugavpils
103.  Novicāns Jurijs5V30Latgalīšu prusaki
Daugavpils
104.  Novobrannijs Georgijs5VDSS
Daugavpils
105.Ņikitina Ksenija5SDSSkola
Daugavpils
106.  Ornicāns Andris5V20Axon Cable
Daugavpils
107.Paladija Sabrīne5STriatlonā Akadēmija
Даугавпилс
108.Parfjonova Anželika5S20Daugavpils Universitāte
Daugavpils
109.  Pastars Uldis5V50Daugavpils
Daugavpils
110.Pavloviča JeļenaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
111.Petkeviča Lidija5S30Regula Baltija
Daugavpils
112.  Petrova Alise5SSkriešanas skola
Mārupe
113.  Petroviča Irina5STaekvondo klubs JITAE
Daugavpils
114.Petrovs Daniels5V20Daugavpils
115.  Pilinovičs Oļegs5V20Daugavpils
Daugavpils
116.  Piļdika Nataļja5S20Daugavpils
117.Piterovs Jevgenijs5V30Daugavpils
118.Pivovarjonoka Marina5S30Daugavpils
119.Platkova Veronika5S30Daugavpils
120.Podze Tatjana5S30Daugavpils
121.Podzis Genadijs5V30Daugavpils
122.  Popkova Olga5S30Regula Baltija
Daugavpils
123.  Posevina Inna5S30Regula Baltija
Daugavpils
124.Prieditis Oskars5V30Daugavpils
125.Priedītis Toms5VDaugavpils
126.Prigoda Līga5S30Daugavpils
127.Puncule Viktorija5SAxon Cable
Daugavpils
128.Purkina DianaSNUJ (nūjošana)RCN
Paberžė
129.Reča Alla5S30Daugavpils
130.Rečs Renāts5V20Daugavpils
131.  Ribakova Laura5SDSSkola
Daugavpils
132.Rimvide-Mickeviča Liene5S30Daugavpils
133.  Rižakovs Ņikita5V30DJLSP
Daugavpils
134.Romanova Alisa5S30Daugavpils
135.  Romanova Jekaterina5SBJC Jaunība/ OK Stiga
Daugavpils
136.Romanovs Gatis-Kristiāns5VLīvānu BJSS
Līvāni
137.  Rozenštoka Inga5S30Daugavpils
138.Sakalauskas Rokas5VRCN
Riese
139.Sakalauskiene Tatjana5S30RCN
Lindiniškės
140.  Salceviča Emīlija5SDSSkola
Daugavpils
141.  Samorodova Nadežda5S20Webhelp
Daugavpils
142.Saulīte Daiga5S30Daugavpils
143.Saulītis Edgars5V30Daugavpils
144.Saušs Romāns5V60Vabole
145.  Semjonova Kristīne5S20Krāslava
146.Shydlouski Uladzimir5V50Daugavpils
147.  Sīpols Jānis5V30RIGA TRAIL RUNNERS
Sutri
148.Sjanita Aleksandra5S30Daugavpils
149.  Skutelis Edgars5V30Regula Baltija
Daugavpils
150.  Skvorcovs Māris5V30Regula Baltija
Daugavpils
151.  Smane Anita5S20Daugavpils
152.  Smeiļa Viktors5V30Andrupene
153.  Smirnijs Andrejs5V50Daugavpils
154.  Soldatjonoka Jekaterina5S30Axon Cable
Daugavpils
155.Stašāne Elvita5S20DA Laismeņa
Daugavpils
156.Stašulāns Aigars5V30Daugavpils
157.  Stepanov Alexander5V60Daugavpils
158.Stepanova Irina5S20Daugavpils
159.  Stepanova Olga5S30Daugavpils
160.  Stepanovs ArtjomsVNUJ (nūjošana)Daugavpils
161.Stolarovs Jurijs5V60Daugavpils
162.  Stolbovs Gvido5V50kmsbp.lv
Jūrmala
163.  Subbota Jegors5VDSS
Daugavpils
164.  Šeļeho Aleksandrs5V30Daugavpils
165.  Šeršņova Tatjana5S30Daugavpils
166.Špakovskis Vadims5V30Axon Cable
Daugavpils
167.  Štotaks Edgars5V-
Daugavpils
168.Tarvids JevgeņijsVNUJ (nūjošana)Daugavpils
169.Tereshko Alīna5S30Daugavpils
170.Timofejeva Irina5S30Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
171.  Timofejevs Valdemārs5V50Daugavpils
172.Trafimovs Kristaps5VAugšdaugavas NSS
Ilūkste
173.Trifonova RaisaSNUJ (nūjošana)ilukste
174.Troitskaya Volha5S30Daugavpils
175.  Tropiņš Edijs5V20SK BULTA
Riga
176.  Turkins Jevgēnijs5V30SK Tērauds
Madonas novads
177.  Ugorenko Jevgenijs5V30Regula Baltija
Daugavpils
178.Upeniece Vineta5S30Daugavpils
179.  Vanags Vadims5VDSS
Daugavpils
180.Varakuta Aleksandrs5VDSS
Daugavpils
181.Veiksa Marjan5V50Daugavpils
182.Verbicka Tatjana5S30Daugavpils
183.Višņevska Alise5S20Daugavpils
184.Volkova Olga5S30Daugavpils
185.Vološune MarijaSNUJ (nūjošana)Daugavpils
186.  Voroņko Inga5S30Regula Baltija
Daugavpils
187.  Zabarovskis Jānis5V30Stimuls
Daugavpils
188.  Zaiceva Stefānija5S20Individuāli
Daugavpils
189.  Zilis Iļja5VDSS
Daugavpils
190.  Zraževska Elīna5S20Daugavpils
191.  Zraževskis Dmitrijs5V30Daugavpils
192.Zujevs Igors5V30Regula Baltija
Daugavpils
193.  Ževņerovičs Nikolajs5V30Regula Baltija
Daugavpils
194.  Žigarkovs Pāvels5V30Daugavpils
195.  Žigarkovs Sebastians5VDTC Jaunība
Daugavpils
196.  Žunda Māris5V50Saldus Boksa Klubs
Saldus

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ablaževičs EdgarsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
2.  Āboliņš MihailsVB2 (700m)Daugavpils
3.Aļepova SofijaSB2 (700m)Daugavpils
4.Ančevskis AivisVB1 (200m)Daugavpils
5.Anufrijevs KristiānsVB2 (700m)Daugavpils
6.Arefjeva AlisaSB3 (2km)Daugavpils
7.Arefjevs DmitrijsVB2 (700m)Daugavpils
8.  Artamonova AnnaSB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
9.Arzjajevs DaniilsVB2 (700m)Daugavpils
10.  Arzjajevs KirilsVB3 (2km)Bfc Daugavpils
Daugavpils
11.Bakša TimursVB1 (200m)Daugavpils
12.  Balodis AndžsVB1 (200m)Daugavpils 24.PII
Daugavpils
13.Banders AlekssVB2 (700m)Daugavpils
14.Baranovska KarinaSB2 (700m)Daugavpils runners
Daugavpils
15.  Baranovskis VadimsVB2 (700m)Daugavpils runners
Daugavpils
16.Barševskis MārisVB2 (700m)Daugavpils
17.Barševskis RaimondsVB2 (700m)Daugavpils
18.Bebre KsenijaSB1 (200m)Daugavpils
19.Birjukova AlisaSB3 (2km)Daugavpils
20.Bizņa EliseSB2 (700m)Daugavpils
21.  Bižāns ŅikitaVB3 (2km)DTC Jaunība
Daugavpils
22.Bogdanovs EmīlsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
23.Bogdanovs MatvejsVB2 (700m)Daugavpils
24.Boiko AnnaSB3 (2km)OK Stiga
Daugavpils
25.Boiko JegorsVB2 (700m)Daugavpils sporta skola
Daugavpils
26.Bolhovitina Anna-MarijaSB3 (2km)Daugavpils
27.  Bondarenko LukaVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
28.  Bonolins ViktorsVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
29.Borovskis ImantsVB2 (700m)Augšdaugavas novada SS
Daugavpils
30.Briedis RobertsVB2 (700m)Daugavpils
31.Budjko IļjaVB1 (200m)Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
32.Bukejs ŽansVB2 (700m)Daugavpuls
33.Bukša LīgaSB3 (2km)Ilūkste
34.Butkevičs TomassVB1 (200m)Daugavpils
35.Cauņa AmiliSB3 (2km)Daugavpils
36.  Celitāns ArtūrsVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
37.Chetvergova OlgaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
38.Cimborevics ArtjomsVB3 (2km)Daugavpils
39.Cinne ElgarsVB3 (2km)Daugavpils
40.  Cirsis TālisVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
41.Čamāne TabitaSB3 (2km)Ilūkste
42.  Čelnovs RičardsVB2 (700m)DSSkola
Daugavpils
43.Čelnovs ViktorsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
44.Černišova SofijaSB2 (700m)Daugavpils
45.  Čirkins KirilsVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
46.  Dančenoka MilanaSB3 (2km)DISVS
Daugavpils
47.Daniļevičs DagnisVB1 (200m)Daugavpils
48.Daņilovs VladislavsVB2 (700m)Daugavpils SS biatlons
Daugavpils
49.  Davidovs DainelsVB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
50.Dedelis LeonsVB1 (200m)Ok Stiga
Daugavpils
51.  Dembovskis ĢirtsVB2 (700m)Daugavpils
52.Deņisovs DāvidsVB1 (200m)Daugavpils
53.Djatlo EvaSB2 (700m)Daugavpils
54.Djatlo MaijaSB1 (200m)Daugavpils
55.  Dobroserdova VladaSB3 (2km)Jelgava
56.Dobroserdovs JansVB1 (200m)Jelgava
57.Dofilovičs ArtjomsVB2 (700m)Daugavpils
58.  Doktorovs ArtjomsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
59.  Dubovskis KristjansVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
60.  Dudarenoks ArtjomsVB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
61.Dudevičs ArnoldsVB2 (700m)Daugavpils
62.Dudevičs RolandsVB2 (700m)Daugavpils
63.Dunaiska AdrianaSB3 (2km)Daugavpils
64.  Ērgle AmandaSB3 (2km)Daugavpils
65.Ērglis MarkussVB2 (700m)Daugavpils
66.Fedorovičs EdvinsVB2 (700m)Daugavpils
67.Fjodorova DarinaSB3 (2km)Daugavpils
68.  Fjodorova KsenijaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
69.Fjodorova Linda-ViktorijaSB2 (700m)Augšdaugavas novada SS
Ilūkste
70.Fjodorovs RuslansVB2 (700m)Daugavpils
71.  Fjodorovs VadimsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
72.  Fokins NilsVB3 (2km)Daugavpils
Daugavpils
73.Fokins PatriksVB2 (700m)Daugavpils
Daugavpils
74.Folkmane IevaSB3 (2km)Daugavpils
75.Frīds OskarsVB2 (700m)TK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
76.Gabriels MartinsSB2 (700m)Daugavpils SS
Daugavpils
77.  Gailuma EmmaSB3 (2km)Daugavpils
78.Gavriļenko PavelsVB2 (700m)Daugavpils
79.  Gavriļenko RomansVB3 (2km)Daugavpils
80.Gedroviča SabīnaSB2 (700m)Daugavpils
81.Gerasimova KsenijaSB2 (700m)Daugavpils
82.Gerasimova ViktorijaSB1 (200m)Daugavpils
83.  Gladkova DianaSB3 (2km)DSS
Daugavpils
84.Golovko DarijaSB2 (700m)Daugavpils
85.Golovko MakarsVB2 (700m)Daugavpils
86.  Golovko MihailsVB3 (2km)DISVS
Daugavpils
87.  Golovko PavelsVB3 (2km)Daugavpils
88.  Gončarovs VladislavsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
89.Gorjačeva VasilisaSB2 (700m)Daugavpils
90.Gornika LoretaSB3 (2km)Daugavpils
91.Gornika MartaSB2 (700m)Daugavpils
92.Gorniks AleksandrsVB2 (700m)Daugavpils
93.  Gračovs KevinsVB2 (700m)Daugavpils
94.Grigorjevs DanielsVB1 (200m)Daugavpils
95.  Grigorjevs DanilaVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
96.Griškjane PaulīneSB3 (2km)Daugavpils
97.Griškjans FrancisVB3 (2km)Daugavpils
98.  Grunda AnastasijaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
99.Gruntmane AlīnaSB2 (700m)Daugavpils
100.Gruntmane AmandaSB1 (200m)Daugavpils
101.Gusevs MarkelsVB3 (2km)Daugavpils
102.Havara KatrinaSB2 (700m)Daugavpils
103.Havars LaloVB3 (2km)Daugavpils
104.Hmurkovskis ArmandsVB2 (700m)Daugavpils
105.Hmurkovskis RicardsVB2 (700m)Daugavpils
106.Hodanova ViktorijaSB1 (200m)Daugavpils
107.Hodanovs ArtūrsVB2 (700m)Daugavpils
108.Hristaforova ValerijaSB1 (200m)Daugavpils
109.Hristaforovs AleksejsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
110.Hristaforovs ArtemijsVB2 (700m)Daugavpils
111.Iļjins AleksandrsVB3 (2km)Daugavpils
112.  Iļjins RomansVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
113.Iļuņins AdriansVB3 (2km)Daugavpils
114.Iļuņins AronsVB2 (700m)Daugavpils
115.Iļuņins DominiksVB2 (700m)Daugavpils
116.  Isājeva ArinaSB3 (2km)DSS
Daugavpils
117.Išimovs DmitrijsVB2 (700m)Daugavpils
118.Išimovs SergejsVB2 (700m)Daugavpils
119.Išimovs SergejsVB2 (700m)Daugavpils
120.Ivanova AnnaSB3 (2km)Daugavpils
121.Ivanova SofijaSB2 (700m)Daugavpils
122.Ivanova VitaSB1 (200m)Sportisti
Daugavpils
123.Ivanovs AdriansVB3 (2km)Daugavpils
124.  Ivanovs EmīlsVB2 (700m)2017
Daugavpils
125.Ivanovs MatvejsVB2 (700m)Sportisti
Daugavpils
126.Ivanovs OliversVB1 (200m)2021
Daugavpils
127.  Ivanovs TimursVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
128.  Jablonskis EdmundsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
129.Jahimoviča ElīnaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
130.Jahimovičs TimursVB3 (2km)Daugavpils
131.Jakimova KristinaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
132.Jakovleva JutaSB2 (700m)Daugavpils
133.Jakovļeva JanaSB3 (2km)Dauagvpils
134.Jakovļeva VitaSB1 (200m)Daugavpils
135.  Jakubsevičus RimantasVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
136.Janene MaijaSB2 (700m)Daugavpils
137.Januškeviča AgataSB1 (200m)Daugavpils
138.Januškevičs DominiksVB2 (700m)Daugavpils
139.Januškevičs TeodorsVB3 (2km)Daugavpils
140.Jaunzeme AļbinaSB2 (700m)Daugavpils
141.Jaunzeme ArinaSB3 (2km)Daugavpils
142.Jefimova VeronikaSB1 (200m)Daugavpils
143.  Jefremovs AndrejsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
144.  Jegorovs MaksimsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
145.  Jemeljanovs AdriansVB2 (700m)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
146.Jeremejevs DaniilsVB2 (700m)Daugavpils
147.  Jermolajeva AlisaSB3 (2km)Līvānu BJSS
Līvāni
148.Jermolajeva DarinaSB1 (200m)Daugavpils
149.  Jermolajevs ArtjomsVB3 (2km)Līvānu BJSS
Līvāni
150.Jevgenijs TitovsVB2 (700m)LSC
Rīga
151.Jonāne EmīlijaSB3 (2km)Ilūkste
152.Jonāne MaijaSB2 (700m)Daugavpils
153.  Jonāns JēkabsVB2 (700m)Daugavpils 18.PII
Daugavpils
154.  Jonāns MārtiņšVB1 (200m)Daugavpils 18.PII
Daugavpils
155.Jonāns PatriksVB3 (2km)Ilūkste
156.  Jonāns SandisVB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
157.Juferovs TihonsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
158.Junele DarinaSB1 (200m)Daugavpils
159.Junels VjačeslavsVB2 (700m)Daugavpils
160.Jurkeviča AgataSB2 (700m)Daugavpils
161.Jurkeviča MaženaSB2 (700m)Daugavpils
162.Jurkova SofijaSB2 (700m)Daugavpils
163.Jurkovs DaniilsVB3 (2km)Daugavpils
164.Kačalova AnastasijaSB3 (2km)DSS
Daugavpils
165.Kalāns KirilsVB2 (700m)Daugavpils
166.Kalāns KonstantīnsVB3 (2km)Daugavpils
167.Kalans KristapsVB1 (200m)Daugavpils
168.Kaļiņins TomsVB3 (2km)Augšdaugavas NSS
Ilūkste
169.Kancāne JustīneSB2 (700m)Ilūkste
170.Kancāns KristapsVB2 (700m)Ilūkste
171.Kantāns EvertsVB1 (200m)Daugavpils
172.Karpuņina ValerijaSB3 (2km)Daugavpils
173.Kartašova RēzijaSB2 (700m)Augšdaugavas novada SS
Ilūkste
174.Katakins EmīlsVB2 (700m)Daugavpils
175.Katakins NikitaVB3 (2km)Daugavpils
176.  Katkevičs DragoVB3 (2km)DSS
Daugavpils
177.Kaufmane NikoļetaSB3 (2km)Daugavpils Sporta skola
Daugavpils
178.  Keišs VladislavsVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
179.Keiviša VeronikaSB2 (700m)DAUGAVPILS
180.  Kirills SokolovsVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
181.Kirilovs JegorsVB3 (2km)Daugavpils
182.Kleimjonovs GlebsVB2 (700m)Daugavpild
183.Kliatvina DarinaSB3 (2km)Daugavpils
184.  Klimova KsenijaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
185.Kņaževs MihailsVB2 (700m)SIA FIZIOFIT
Daugavpils
186.Kokina-Zeļenko MarksVB2 (700m)Latgales taekvondo centrs JITAE
Daugavpils
187.  Kokina-Zeļenko ViktorijaSB3 (2km)Latgales taekvondo centrs JITAE
Daugavpils
188.  Kokins-Zelenkovs MarksVB2 (700m)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
189.Koldobskis EmīlsVB3 (2km)Daugavpils
190.  Kolodinskis AleksejsVB3 (2km)Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
191.Koļesņikova DarjaSB3 (2km)Daugavpils sporta skola
Daugavpils
192.Konovalovs MatvejsVB1 (200m)OK Stiga
Daugavpils
193.Koroļova JevaSB3 (2km)DSS
Daugavpils
194.Koroļova JūlijaSB3 (2km)Daugavpils
195.Korženevskis ArtjomsVB3 (2km)Daugavpils
196.Kosenko RadislavsVB3 (2km)Daugavpils Sporta skola
Daugavpils
197.  Kotenko UļjanaSB2 (700m)DSSkola
Daugavpils
198.  Kotovs VjačeslavsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
199.Kovalenko SofijaSB2 (700m)Daugavpils
200.Kovaļevskis MatīssVB3 (2km)Krāslava
Krāslava
201.Kozlovs AdriansVB2 (700m)Daugavpils
202.Kozlovs AleksandrsVB2 (700m)Daugavpils
203.Kozlovskis LeonsVB1 (200m)ECC Latvija
Daugavpils
204.  Krasavins GlebsVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
205.Krasko DarjaSB2 (700m)Daugavpils
206.Krasko KirilVB2 (700m)Daugavpils
207.Krasova EmīlijaSB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
208.  Krasovska VeronikaSB3 (2km)Daugavpils sporta skola
Daugavpils
209.Kreipāns KirilsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
210.  Krivošejevs MatvejsVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
211.  Krotova VeronikaSB3 (2km)DSS
Daugavpils
212.Kucins JēkabsVB1 (200m)Daugavpils
213.  Kučinska NikaSB2 (700m)Daugavpils
214.Kukjans MihailsVB2 (700m)VMK
Daugavpils
215.Kurganskis RodionsVB2 (700m)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
216.Kuročkina MilanaSB3 (2km)Saskaņas pamatskola
Daugavpils
217.Kursitis OliversVB2 (700m)Daugavpils
218.Labuts MatvejsVB1 (200m)Daugavpils
219.Lāce EvelīnaSB3 (2km)Līvānu BJSS
Līvāni
220.  Lapa LoretaSB3 (2km)Augšdaugavas NSS
Ilūkste
221.Lapekina DarjaSB3 (2km)Daugavpils
Daugavpils
222.  Lapkovskis TimursVB3 (2km)DSS
Daugavpils
223.Laškovs MaksimsVB3 (2km)Daugavpils
Daugavpils
224.Lavrenovs MarkussVB2 (700m)Daugavpils
225.  Ledaks VladislavsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
226.Leitāns EmīlsVB2 (700m)Daugavpils
227.Liachovič ZuzanaSB3 (2km)RCN
Paberžė
228.Lonskis RomansVB3 (2km)Daugavpils
Daugavpils
229.Lovins ArtjomsVB2 (700m)Daugavpils
230.  Lovrinovicš FilipsVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
231.Ludboržs ReinisVB2 (700m)Rēzekne
232.  Lukašonoka KsenijaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
233.Lune EvelīnaSB2 (700m)Daugavpils
234.Lune KarolinaSB3 (2km)Daugavpils
235.Lušins AleksandrsVB1 (200m)Daugavpils
236.Ļaskovska KarolinaSB2 (700m)DAUGAVPILS
237.Ļeonoviča JūlijaSB2 (700m)Daugavpils
238.Ļeonovičs VadimsVB3 (2km)Daugavpils
239.Macijevska AmēlijaSB2 (700m)Daugavpils
240.Mačionis DenissVB3 (2km)Daugavpils SS biatlons
Daugavpils
241.Magada ArinaSB3 (2km)Daugavpils
242.Magada LiānaSB3 (2km)Daugavpils
243.Mahlina MartaSB3 (2km)DSS
Daugavpils
244.Makarovs AlansVB1 (200m)Fiziofit
Daugavpils
245.Maņkovskis JurisVB1 (200m)individ.
Daugavpils
246.Margita MarkussVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
247.Masļakovs DevidsVB2 (700m)Daugavpils
248.Matvejeva AliseSB2 (700m)DAUGAVPILS
249.Matvejevs MarkussVB2 (700m)Daugavpils
250.Meikšāne AdriānaSB2 (700m)Daugavpils
251.Meikšāns AndrejsVB3 (2km)Daugavpils
252.  Melne SintijaSB3 (2km)Daugavpils
253.Melnis DarensVB2 (700m)Daugavpils
254.Mickevičs DeividsVB1 (200m)Daugavpils
255.Mihailova AdelinaSB2 (700m)DAUGAVPILS
256.  Mihailovs AkimsVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
257.  Mihailovs TimursVB3 (2km)DSS
Daugavpils
258.Mileiko MārtiņšVB2 (700m)Paši
Ogre
259.Mileiko RičardsVB2 (700m)Paši
Ogre
260.Miloševičs PāvelsVB1 (200m)OK Stiga
Daugavpils
261.Miļantejs ArtjomsVB2 (700m)Daugavpils
262.Mirošņikovs JegorsVB2 (700m)Daugavpils
263.Misļakins EdgarsVB3 (2km)Sporta skola
DAUGAVPILS
264.Miške AgneseSB2 (700m)Daugavpils
265.Morozova NikoleSB2 (700m)Daugavpils
266.Motivāns ArtemijsVB2 (700m)Daugavpils
267.  Motivāns LeonardsVB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
268.Mukāns AlensVB2 (700m)Daugavpils
269.Mukans LukasVB2 (700m)Daugavpils
270.  Mukāns RaimondsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
271.  Muravskis ArijsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
272.  Muravskis GrigorijsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
273.  Muravskis LevsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
274.Muštavinskis BogdansVB2 (700m)Daugavpils SS
Daugavpils
275.  Narovskis SvjatoslavsVB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
276.Narunovskis DamīrsVB2 (700m)Daugavpils
277.Narusevica EvelinaSB2 (700m)KRASLAVA
278.Nikele JeļizavetaSB2 (700m)Daugavpils
279.Nikolajeva AliseSB3 (2km)Daugavpils
280.  Niķitins TimofejsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
281.  Novicāne AurēlijaSB3 (2km)Daugavpils
282.Novicāne EmīlijaSB2 (700m)Daugavpils
283.Novikovs AleksandrsVB3 (2km)Daugavpils
284.  Ņevlevs ArsenijsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
285.Ņikitina AleksandraSB3 (2km)Daugavpils
286.  Ņikitina AlisaSB3 (2km)Daugavpils
287.  Ņikitina OlgaSB3 (2km)Daugavpils
288.Orlovs VitalijsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
289.Orlovs VladislavsVB1 (200m)Daugavpils
290.  Osipovs AleksandrsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
291.Ovčiņņikova MaijaSB2 (700m)Daugavpils
292.Ovčiņņikova MilanaSB3 (2km)Daugavpils
293.Ovčiņņikova PolinaSB2 (700m)Daugavpils
294.Ozerska LindaSB2 (700m)Daugavpils 14PII
Daugavpils
295.Pabērzs AdriansVB3 (2km)Līvānu BJSS
Līvāni
296.Pabērzs ArmandsVB3 (2km)Līvānu BJSS
Līvāni
297.Pankjāne KateSB2 (700m)Daugavpils
298.Pankjāne LeldeSB1 (200m)Daugavpils
299.Pankjāne PaulaSB3 (2km)Daugavpils
300.Pankova SimonaSB3 (2km)Ilūkste
301.Pastars RomualdsVB3 (2km)Daugavpils
302.Pavlova AlbīnaSB2 (700m)Shochin Karate Klub
Daugavpils
303.Pavlovs ErvīnsVB2 (700m)Shochin Karate Klub
Daugavpils
304.  Pavlovs GlebsVB2 (700m)Daugavpils
305.Pavļukaņeca MišelleSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
306.  Perunova AnastasijaSB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
307.Petrova ElzaSB1 (200m)Livani
308.Petrova EmiliSB3 (2km)Daugavpils
309.  Petrova VeronikaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
310.Petrovs DanielsVB1 (200m)Daugavpils
311.  Petrovs JevgēnijsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
312.Petrovskis MatvejsVB2 (700m)Daugavpils
313.Pilinovičs VitalijsVB3 (2km)Daugavpils sporta skola
D-pils
314.Pinka AdriānaSB2 (700m)Daugavpils
315.Pivovarjonoks ArtjomsVB3 (2km)Daugavpils
316.  Pizane KsenijaSB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
317.Plisko DmitrijsVB2 (700m)Daugavpils
318.  Pļečovs AlansVB3 (2km)DSS
Daugavpils
319.  Pogorelov MatveyVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
320.Pogožeļska EvelīnaSB2 (700m)Daugavpils
321.Pogožeļskis MarkussVB2 (700m)Daugavpils
322.Potjomkina AurēlijaSB3 (2km)Ilūkste
323.  Potokins GlebsVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
324.  Poznahirko DanielsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
325.  Presnjakovs NilsVB2 (700m)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
326.Prigoda EmīlsVB1 (200m)Daugavpils
327.Prigoda ĒriksVB2 (700m)Daugavpils
328.Prigoda KārlisVB2 (700m)Daugavpils
329.Pučinska LanaSB2 (700m)Daugavpils
330.Pučinska SabinaSB2 (700m)Daugavpils
331.Pudāne AngelīnaSB2 (700m)Daugavpils SS biatlons
Daugavpils
332.Pupiņa AnnijaSB3 (2km)Ilūkste
333.Pupiņš ElansVB1 (200m)Ilūkste
334.Puškels DaniilsVB2 (700m)Daugavpils
335.Puškels PāvelsVB1 (200m)Daugavpils
336.Račickis TimofejsVB2 (700m)Daugavpils
337.Ribkina JūlijaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
338.Rimicāne LeldeSB1 (200m)Daugavpils
339.Rimicāns RihardaVB2 (700m)Daugavpils
340.  Rimvids-Mickevičs RobertsVB1 (200m)29.Poļu PII
Daugavpils
341.Rižakova SofijaSB1 (200m)Daugavpils
342.Rogoļevs RobertsVB3 (2km)Daugavpils
343.  Romanceviča AmandaSB2 (700m)Daugavpils
344.Romancevičs EdgarsVB3 (2km)Daugavpils
345.Romanova Elizabeta-TimeaSB2 (700m)Daugavpils Saskaņas pamatskola
Daugavpils
346.  Romanovskis EmīlsVB2 (700m)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
347.  Romanovskis MaksimsVB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
348.  Romansevičs NikitaVB2 (700m)Boksa nodaļa
Daugavpils
349.Rozenštoka BeāteSB1 (200m)Daugavpils
350.Rozenštoka LīgaSB2 (700m)Daugavpils
351.Rozenštoks JurisVB1 (200m)Daugavpils
352.Rumjanceva JeļizavetaSB2 (700m)Daugavpils
353.Rumjancevs DaniilsVB3 (2km)Daugavpils
354.  Rutks GustavsVB3 (2km)Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils
355.Sačkovska SofijaSB3 (2km)Ilūkste
356.Saldugeja VladimirsVB1 (200m)Daugavpils
357.Saldugejs AlisaSB2 (700m)Daugavpils
358.Samušenko IljaVB2 (700m)Daugavpils
359.Saulīte AgateSB1 (200m)Daugavpils
360.Saulīte ElzaSB2 (700m)Daugavpils
361.Saušs FrancisVB1 (200m)Daugavpils
362.Saušs LūkassVB2 (700m)Daugavpils
363.  Semjonova AlisaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
364.  Semjonovs JevgenijsVB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
365.Semjonovs NikitaVB2 (700m)DVPI
Daugavpils
366.  Sergejeva KsenijaSB2 (700m)Webhelp
Daugavpils
367.Shcherbaniuk OleksandrVB2 (700m)Daugavpils
368.Siča AliseSB3 (2km)Ilūkste
369.Simanovičs NikitaVB3 (2km)Daugavpils
370.  Sinica AleksandrsVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
371.Sisa AmēlijaSB3 (2km)Daugavpils
372.Sisa JegorsVB3 (2km)Daugavpils
373.Sivačovs LukaVB3 (2km)Daugavpils
374.Sivašovs LeonsVB3 (2km)Daugavpils
375.Sjanita AmēlijaSB2 (700m)Daugavpils
376.Sjomins SavelijsVB3 (2km)Sava
Daugavpils
377.Skarbinīka SanijaSB2 (700m)Daugavpils
378.  Skopins AndrejsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
379.  Skvorcova AgneseSB2 (700m)Daugavpils
380.Skvorcovs ErnestsVB1 (200m)Daugavpils
381.Sļepčonoks ArtjomsVB1 (200m)Daugavpils
382.Smilgina AminaSB2 (700m)Daugavpils SS biatlons
Daugavpils
383.Smirnovs Jānis-IntarsVB3 (2km)Līvānu BJSS
Līvāni
384.  Sokolova AmalijaSB2 (700m)DSSkola
Daugavpils
385.  Sokolovs MatvejsVB1 (200m)Boksa nodaļa
Daugavpils
386.Solovjova ZojaSB3 (2km)Svente
387.Solovjovs OļegsVB2 (700m)Svente
388.Solovjovs TimursVB2 (700m)Daugavpils
389.Stacevica DanielaSB3 (2km)Daugavpils
390.Stankeviča AlinaSB3 (2km)Daugavpils
391.Stankeviča AliseSB2 (700m)Daugavpils
392.Stankevičs AndžejsVB3 (2km)Daugavpils
393.Stašulāns RaimondsVB2 (700m)Daugavpils
394.Stepanova AnastasijaSB3 (2km)Daugavpils sporta skola
Daugavpils
395.Stepanovs DāvidsVB2 (700m)Daugavpils
396.Stolbova MaijaSB3 (2km)Daugavpils sporta skola
Daugavpils
397.Stole AgnijaSB2 (700m)Daugavpils
398.Strigo LauraSB2 (700m)DTC "JAUNĪBA"
Daugavpils
399.Strigo MaksimsVB2 (700m)DTC "JAUNĪBA"
Daugavpils
400.Stupans OskarsVB2 (700m)Daugavpils
401.Stupiņa DiānaSB2 (700m)Daugavpils
402.Stupiņa ElizabeteSB2 (700m)Daugavpils
403.Sulaine NadezdaSB3 (2km)Daugavpils
404.Suseja AndželaSB3 (2km)Līvānu BJSS
Līvāni
405.Šatilova MarijaSB1 (200m)Superheroes
Daugavpils
406.Šatohins ArtjomsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
407.Šellere AlīnaSB2 (700m)OK Stiga
Daugavpils
408.Šellere KristīneSB3 (2km)OK Stiga
Daugavpils
409.Šeļeho KirillsVB2 (700m)Daugavpils
410.Šersts MihailsVB1 (200m)Superheroes
Daugavpils
411.Šeršņovs MarksVB2 (700m)Daugavpils
412.  Šostakovskis AdriansVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
413.  Špilko SemjonsVB3 (2km)Boksa nodaļa
Daugavpils
414.Šverniks GenrihsVB2 (700m)Daugavpils
415.  Šverniks MakarsVB3 (2km)Daugavpils
416.Tamojeva LijaSB3 (2km)Daugavpils
417.Teličens MihailsVB1 (200m)Daugavpils
418.Tihonova StefānijaSB2 (700m)Daugavpils
419.  Tihonoviča MaijaSB3 (2km)Daugavpils
420.Titovs DenisVB2 (700m)LSC
Rīga
421.  Trojanovskis ArtjomsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
422.Truskovska JevaSB1 (200m)Sochin
daugavpils
423.  Truskovska NikoleSB2 (700m)Sochin
Daugavpils
424.Tukāns KristapsVB2 (700m)Daugavpils
425.Tukāns SandisVB3 (2km)Daugavpils
426.  Upenieks DenissVB3 (2km)Daugavpils
427.Ūsāne SolveigaSB3 (2km)Ilūkste
428.Utāns DainisVB3 (2km)DSS
Daugavpils
429.  Utāns MaksimsVB3 (2km)"Peldētājs"
Daugavpils
430.  Vagalis TihonsVB3 (2km)Taekvondo klubs JITAE
Daugavpils
431.Vagele AleksandraSB2 (700m)Daugavpils Saskaņas pamatskola
Daugavpils
432.  Vaikule ĒrikaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
433.Vaivode MairikaSB3 (2km)Daugavpils
434.Vaivodiša ValērijaSB3 (2km)Daugavpils
435.Valpētere EmīlijaSB2 (700m)Ilūkste
436.  Valters KristapsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
437.  Vaļuško ArtjomsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
438.  Vaļuško NellijaSB2 (700m)DSSkola
Daugavpils
439.Vanagele MaijaSB3 (2km)Daugavpils
440.Vanags KristapsVB3 (2km)Daugavpils
441.Vanags ReinisVB2 (700m)Daugavpils
442.Vaņina AngelinaSB1 (200m)Daugavpils
443.  Vaņins ArsenijsVB2 (700m)Daugavpils
444.  Vasiljevs MaksimsVB3 (2km)DSS
Daugavpils
445.Vasiļevskis EdgarsVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
446.Vasiļevskis KirillsVB3 (2km)Daugavpils
447.Vasiļjeva RenāteSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
448.Vasiļjevs MarksVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
449.Vasiļjevs SergejsVB2 (700m)Daugavpils
450.Veličko ValerijaSB3 (2km)Daugavpils SS
Daugavpils
451.Vetriņa AngelinaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
452.Viktorovs VladislavsVB3 (2km)Daugavpils
453.Vilkovs TimofejsVB3 (2km)Daugavpils
454.  Visocka PolinaSB3 (2km)DSS
Daugavpils
455.  Visocka VeronikaSB3 (2km)DSS
Daugavpils
456.Vitāne SofijaSB1 (200m)Daugavpils
457.Vjakse Santa-MarijaSB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
458.Vjaters JaromirsVB3 (2km)Daugavpils
459.Voitkevičs JaroslavsVB3 (2km)Daugavpils sporta skola
Daugavpils
460.Volosovs JegorsVB3 (2km)Daugavpils
461.Volosovs KirilsVB3 (2km)Daugavpils
462.Vološune AmēlijaSB2 (700m)Daugavpils
463.Vološune OlīvijaSB2 (700m)Daugavpils
464.Voronkova KatrīnaSB2 (700m)Daugavpils
465.Voroņko ĒrikaSB2 (700m)Daugavpils
466.Voroņko EvaSB1 (200m)Daugavpils
467.Začiņajevs TomašsVB2 (700m)Factory Kingz
Daugavpils
468.Zaica EvijaSB2 (700m)Daugavpils
469.Zalkins ArtjomsVB2 (700m)Daugavpils
470.  Zaņevskis DamiansVB3 (2km)DSSkola
Daugavpils
471.  Zaņevskis EdvardsVB2 (700m)DSSkola
Daugavpils
472.  Zeņkova ZlataSB3 (2km)Daugavpils
473.Ziemele MelisaSB1 (200m)Daugavpils
474.Ziemele PaulaSB3 (2km)Daugavpils
475.Ziemelis MairisVB2 (700m)Daugavpils
476.Ziemelis TomassVB1 (200m)Daugavpils
477.Zile SabinaSB2 (700m)Daugavpils
478.Ziļs MihailsVB3 (2km)Daugavpils
479.Zuboviča SabīneSB2 (700m)Daugavpils
480.Žarkevičs AlekssVB2 (700m)DAUGAVPILS
481.Žilvinska EnrikaSB2 (700m)Ilūkste
482.Žukovska IevaSB2 (700m)Daugavpils

Kopā pieteikušies: 771



Rojas pusmaratona festivals 2024