Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Vecāķu pludmales skrējiens 2017 | Saraksts

10km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AbeleJanisV16Tukums
2. AizpurietisAinārsV30ABLV Bank, ASRīga
3. AnanevaAnnaS30RunningDeadClubRīga
4. ArnicānsAinārsV40PaBaso.lv / VSK NoskrienDagda
5. Auzāne-ArnicāneJeļenaS40Pa BasoJūrmala
6. AvensJānisV40MaratonaKlubs/RembateOgres novads
7. BaukertsJānisV30BaukertiRiga
8. BērziņaJanaS30VSK Noskrien,Outdoor Training ClubRīga
9. BērziņšArnisV40BērziņiRīga
10. BezanLjubovS40I LOVE RUNNINGRīga
11. BidiņaAgija-DaceS16Mārupe
12. BiezumaGitaS40Rīga
13. BirkmanisArvisV40Rīga
14. BuharovaVladaS30Rīga
15. BujaksAndrisV20Līvbērze
16. BulatovaTatjanaS20Rīga
17. CīmureIntaS30CīmurēniRīga
18. ČerņadjevsJurisV50Ropažu nov.
19. DagileLindaS30Rīga
20. DaldereGunitaS30Rīga
21. DanilovsRomansV20Riga
22. DauģeDaceS30DPD LatvijaRīga
23. DemeškoAndrejsV30Rīga
24. DobuleIevaS30IzturībaIkšķile
25. DobulisArtisV40IzturībaIkšķile
26. DolgeKristiānaS20Rīga
27. DoveikaIngaS30Matisons Runner's ClubMārupe
28. DrākeRobertsV60NBSRīga
29. DraškaRobertsV20Rīga
30. DveselitisKristapsV20Ogre
31. DzērveZaneS20VSK NoskrienJumprava
32. GailisDainisV40Sigulda
33. GarenčiksRaimondsV60Carnikavas sporta centrsCarnikava
34. GlāzersAldisV50Vecpiebalga
35. GrāvelsiņaEvelīnaS20Rubene
36. GrīnvaldeLeldeS20Rīga
37. GulbisAinisV40Rīga
38. GurejevaPaulaS16Ilmājas KojotiRīga
39. GurejevsOļegsV40Ilmājas KojotiRīga
40. IesalnieksAugustsV30Rīga
41. IvanovaJolantaS30VSK NoskrienPiņķi
42. IvzānsRobertsV50OGREOgres novads
43. JakovļevsAndrejsV30Rīga
44. JankavsJānisV20Rīga
45. JansoneKristīneS40SwedbankRīga
46. JansonsJurisV40Riga Ironman TeamRīga
47. JaunžeikarsValdisV60Rīga
48. JonīteLindaS20RĪGA
49. JurševicaLīgaS20zakitis_bizotajsRīga
50. Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaS40VSK NOSKRIENRīga
51. KanaviņšAinisV40SSK BebraRīga
52. KāpiņaIngaS40VSK Noskrien VāveresSigulda
53. KārkliņaSintijaS20Rīga
54. KarsaKristīneS30Rīga
55. KarssRūdolfsV30DNBRīga
56. KeinoLīgaS30Riga
57. KirstuksDidzisV30Rīga
58. KokinaMārīteS20VSK NoskrienRīga
59. KraftsIvarsV40Rīga
60. KravalisAinārsV40Sigulda
61. KravalisKasparsV20Pļaviņām-90Pļaviņas
62. KrilovaKamillaS20SwedbankRīga
63. KūmsSandisV30navjelgava
64. KuzņecovaJūlijaS40Dr. KlaunsRīga
65. LauskaDiānaS30DPD LatvijaRīga
66. LauvaSigneS50Rīga
67. LeiburgaAgneseS40Zemgales ZiņasJelgava
68. LejnieceKristīne-KristaS20Zemgales ZiņasJelgava
69. LiepiņaZaneS20Carnikava
70. LūseInāraS50Carnikavas Sporta centrsCarnikava
71. MandelisRonaldsV30RaseliRīga
72. MaslobojevsSergejsV30NRC RigaRiga
73. MelbārdisRobertsV40Rīga
74. MelezereAijaS20VSK Noskrien / SK DzērveneRīga
75. MerginaKristīneS30Valmiera
76. MihailovaZaneS20Riga
77. MikulovaOlgaS30VSK NoskrienRīga
78. MucenieceLaumaS30Ķekava
79. ŅilovsValdisV40VSK NoskrienOgre
80. OzoliņaAgneseS20Rīga
81. PāķeGundegaS30Saulkrasti SRTSaulkrasti
82. PalmakovskisKristapsV20Rīga
83. PatmalnieksGundarsV50MeņgeleOgre
84. PažusaAneteS20Rīga
85. PēterkopsArmantsV50Lowe AlpineOgre
86. PēterkopsDāvisV20Rīga
87. PetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
88. PienisRaivoV30ASK PatriaVilce, Jelgavas nov.
89. PūcītisGatisV30Swedbank / Lī Sporta klubsMārupe
90. PūleĒriksV60-Rīga
91. PuriņšRaitisV50VSK Noskrien/Zemgales ZiņasSmiltene
92. RītereMudīteS50Ogres Slēpotāju KlubsOgres novads
93. RomanovskaJanaS30Zemgales ZiņasJelgava
94. RozeRenārsV30AdidasOgres novads
95. RožukalneAneteS20Mārupe
96. Rudzīte-LočmeleDanaS30
97. RutkauskaKristīnaS20Rīga
98. RutkoValtersV20Deaf foxSmiltene
99. SiminaitisDāvisV30Cēsis
100. SkudraMārtiņšV20Rīga
101. StolarovsJurijsV60Daugavpils
102. StrādersReinisV30Jelgava
103. StraumeMārtiņšV20DPD LatvijaRīga
104. StrodsKārlisV20Jūrmala
105. StudnevsVjaceslavsV40StapriniAdazi
106. StupiņšDeividsV20SK KatrīnaKuldīga
107. StūrītisJānisV40SK TuraidaSigulda
108. SupeJānisV60Tirza
109. ŠķēleUģisV30Rīga
110. ŠmiteRenāteS20Lielvārde
111. ŠursAleksandrsV16Rīga
112. TeterisJānisV40A2Rīga
113. TomsoneSigneS40Rīga
114. TrubačsPēterisV50Līvānu VKPreiļi
115. UlmanisIntarsV30vsk noskrienvalmiera
116. UrbāneIlzeS40VSK NoskrienRīga
117. UrbāneTerēzeS16SK TēraudsRīga
118. VasiļjevsEdgarsV20SwedbankRīga
119. VecvagareBeāteS30TimiānsLiepāja
120. VeicsErvīnsV40Rīga
121. ViļumaMadaraS20DPD LatvijaRīga
122. ZābereAneteS30Šurpu-turpu!Rīga
123. ZālīteMarikaS30VSK NoskrienĶekava
124. ZālītisMareksV30VSK NoskrienĶekava
125. ZariņšEndijsV30Zemgales ZiņasJelgava
126. ZaspenkoVladimirsV50Rīga
127. ZiemeleAgneseS20DundagaDundaga
128. ZonneOskarsV30AcsaabolsRīga
129. ŽukovskaMaritaS50VSK NoskrienOgre
130. ŽundaVjačeslavsV40PIRAMIDA TRI CLUBRiga

5km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AncānsKārlisV12RiteņvasaraRīga
2. ArikoDmitrijsVT (tautas klase)Riga
3. AšmaneLīvaS15VSK NoskrienJelgava
4. BaukerteEvitaST (tautas klase)BaukertiRīga
5. BerķeKristiannaS15Rīga
6. BescennajaJeļenaST (tautas klase)Rīga
7. BidiņaIlzeST (tautas klase)Ķegums
8. BirnbaumaLīgaST (tautas klase)LNBRīga
9. BogdanovsSergejsVT (tautas klase)Riga
10. BriežkalnsArtūrsVT (tautas klase)Draudzene, draudzenes mamma.Rīga
11. BrivuleLīvaST (tautas klase)Rīga
12. BrīvulisJurisVT (tautas klase)Rīga
13. BrīvulisRalfsV12Riga
14. CelmiņaVizbulīteST (tautas klase)VSK NoskrienRīga
15. CelnokovaJelizavetaST (tautas klase)Rīga
16. ČulkstēnsKristersV12Kalngale
17. DreiškinaBeatriseST (tautas klase)BurasIkšķiles novads, Tīnūži
18. DubovskaAleksandraS12I Love RunningRīga
19. ĒrgleMaritaST (tautas klase)Preiļi
20. FreimaneIvetaST (tautas klase)5F Running teamJelgava
21. FreimaneNikolaS125F Running teamJelgava
22. FreimanisRobertsV155F Running teamJelgava
23. GaileLīnaS15SSSSigulda
24. GansovskayaKarolinaST (tautas klase)Rīga
25. GarenčikaIrinaST (tautas klase)Carnikava
26. GarenčiksNormundsVT (tautas klase)Carnikava
27. GubātsDailisVT (tautas klase)GubātiKalngale
28. GurejevaJeļenaST (tautas klase)Ilmājas KojotiRīga
29. InnusDiānaST (tautas klase)Kalngale
30. JakovļevaSorinaST (tautas klase)Rīga
31. JansonsHaraldsVT (tautas klase)Carnikava
32. JansonsJēkabsV15Riga Ironman TeamRīga
33. JukšinskaKristīneST (tautas klase)Mārupe
34. JurčenkoVioletaST (tautas klase)Riga
35. JuryevnaAnnaST (tautas klase)BiathlonBunnySigulda
36. KalniņaLauraST (tautas klase)Carnikava
37. KarssArtūrs-JānisV15SS ArkādijaRīga
38. KondratjevaAnastasijaST (tautas klase)riga
39. KrampeEmīlsV12LAK4Rīga
40. KrampeSamantaS15SS ArkādijaRīga
41. KravalisEmīlsV15Siguldas Sporta SkolaSigulda
42. KravalisJānisV12Siguldas Sporta skolaSigulda
43. KrilovsDenissVT (tautas klase)Riga
44. KristapsonsDēvidsVT (tautas klase)Ātrie vilkiRīga
45. KristapsonsGundarsVT (tautas klase)Ātrie vilkiRīga
46. KrivickaDarjaST (tautas klase)Rīga
47. KuklePaulaST (tautas klase)Ventspils
48. KulagoAndrejsVT (tautas klase)ZZKRīga
49. KulagoSergejsVT (tautas klase)ZZKRīga
50. LaidinensAleksejsV15Rīga
51. LanginsNormundsVT (tautas klase)VSK NoskrienRīga
52. LazarevDmitryVT (tautas klase)Riga
53. LejaEvijaS12SS ARKĀDIJARīga
54. LeonidovsArtjomsV12Daugavpils
55. LiepiņšAndrisV12MetroonsRīga
56. LiepiņšRaulsV12MetroonsRīga
57. LipinaKristīneST (tautas klase)Deju studija 27Rīga
58. LivčāneIevaST (tautas klase)Stopiņu novads
59. LūseGabrielaS15Darba rūķiRīga
60. MadelānsEmīlsVT (tautas klase)NavAuces novads,Auce
61. MalnačaSigneS12BJC LaimīteRīga
62. MandeleMartaST (tautas klase)RaseliRīga
63. MarkevičaKristīnaST (tautas klase)Riga
64. Maurīte-ŠmiteSanitaST (tautas klase)Rīga
65. MazureAmeliS12Rīga
66. MazursPavelsVT (tautas klase)Rīga
67. MazursTomassV12Rīga
68. MeijersMiksV12Rīga
69. MoļvinskaAnastasijaST (tautas klase)Rīga
70. MūrēnsEmīlsV15Riga
71. NoviksĒriksVT (tautas klase)Rīga
72. NoviksRobertsV12Rīga
73. OkorieLotannaS12HAIRRIGARīga
74. OkorieTobennoV12HAIRRIGABabīte
75. OndruksJevgēnijsVT (tautas klase)Rīga
76. OpincānsJānisVT (tautas klase)zakitis_bizotajsRīga
77. OrbidāneLaineST (tautas klase)SK OzolniekiSalgale
78. OrbidānsRobertsV12SK OzolniekiSalgale
79. OsīteLīnaST (tautas klase)Rīga
80. OsītisKristapsVT (tautas klase)Rīga
81. OzoliņšArnisVT (tautas klase)NIKE/SPORTLANDValka
82. PadedzeSantaST (tautas klase)Ogre
83. PāķeLeldeS12Saulkrasti SRTSaulkrasti
84. PāķisEduardsVT (tautas klase)Saulkrasti SRTSaulkrasti
85. PirktiņšKārlisV15JDFS AlbertsRīga
86. PospelovaKsenijaST (tautas klase)ksenija.pospelova@inbox.lvRīga
87. PūceAndisVT (tautas klase)Riga
88. PurviņšAnatolijsVT (tautas klase)Salaspils
89. RaimoRikardsVT (tautas klase)Sporta skolaRīga
90. RegžaEvitaST (tautas klase)SKOBRīga
91. ReinfeldsEmīls-MatiassVT (tautas klase)Rīga
92. RetigsAlekssV15Ādaži
93. RozentālsAndrisVT (tautas klase)ARRīga
94. SakneAndisVT (tautas klase)Saldus Boksa KlubsRīga
95. SarguneBaibaST (tautas klase)Rīga
96. SmalkaisAigarsVT (tautas klase)Rīga
97. StrautnieksMārisVT (tautas klase)Jelgava
98. StudnevaLarisaST (tautas klase)StapriniAdazi
99. StūraineJolantaST (tautas klase)Dzelzceļa Sporta Klubs LokomotīveRīga
100. StūrīteIvetaST (tautas klase)SK TuraidaSigulda
101. StūrītisJānisV12Siguldas Sporta SkolaSigulda
102. ŠiškovaAlonaST (tautas klase)Riga
103. ŠmitsArtisVT (tautas klase)Rīga
104. ŠtulbergsGatisVT (tautas klase)Maratona klubs/DionsportlabRīga
105. TatarinovaIrinaST (tautas klase)Rīga
106. TikmereLindaST (tautas klase)Mežciema pamatskolaRīga
107. UpītisArtisVT (tautas klase)Riga
108. UstinovaMadaraST (tautas klase)iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.vlmiera
109. VdovinaKaterinaST (tautas klase)Rīga
110. VeldreDaigaST (tautas klase)Kadaga
111. VeldreĒriksVT (tautas klase)Kadaga
112. VīgantsHenrijsV12Rīga
113. ZeltiņšLaurisVT (tautas klase)RP SIA RĪGAS SATIKSME INFRASTRUKTŪRAS UZTURĒŠANAS ATTĪSTĪBAS STRUKTŪRVIENĪBA 1. TROLEJBUSU PARKS I.U.A.SRīga
114. ZvirbuleAigaST (tautas klase)ACTIVIA RUNRīga
115. ŽelubovskisEndijs-RalfsV12Carnikava

Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AbimeicevsMarkuss-MarksVB1riga
2. AncāneLīnaSB3SS ArkādijaRīga
3. AndrejsoneRūtaSB2Salaspils
4. AndrejsonsEdvarts-ErnestsVB3Salaspils
5. AntonovsErlendsVB1brāļiOgre
6. AntonovsRainersVB1brāļiOgre
7. AvdjukevičsDairisVB1Garciems
8. BalodeKeidijaSB1Valmiera
9. BalodeKerlīnaSB2Valmiera
10. BarunaSindija-MartaSB2Cēsis
11. BaukerteRailijaSB2BaukertiRiga
12. BaukerteSofijaSB1Riga
13. BērziņaPaulaSB2BērziņiRīga
14. BērziņaSandijaSB3BērziņiRīga
15. BērziņaUndīneSB1BērziņiRīga
16. BidiņaLauraSB1Ķegums
17. BirnbaumaMadaraSB1Rīga
18. BočkovaDarinaSB1Rīga
19. BoidsEdgarsVB1Rīga
20. BoldasevicsKristersVB2AdaziĀdaži
21. BriedisPēterisVB1Rīga
22. BuņinaJekaterinaSB3rīga
23. CīmursKārlisVB2cīmurēniRīga
24. CīmursViestursVB1cīmurēniRīga
25. Cīrulis-BaumanisAlens-OliversVB1Jelgava
26. ČodereLuīzeSB1Sigulda
27. ČodersKurtsVB2Sigulda
28. DaņilovskisVladimirsVB1Rīga
29. DemeškoAlīnaSB3Rīga
30. DobuleEstereSB2IzturībaIkšķile
31. DobuleKarlīnaSB1IzturībaIkšķile
32. DoveikaEmīlsVB3Mārupe
33. DreģisDanielsVB3Rīga
34. DubovskisGeorgijsVB3I Love RunningRīga
35. DziļumsTomsVB2Ādaži
36. EihmaneAmandaSB3SSRīga
37. ErtmaneAdrijaSB1Rīga
38. FeimaneKleoSB3Riga
39. FeimaneVeronikaSB1RIGA
40. FelšusKārlisVB2FelšusSalaspils
41. FirsovaArinaSB1Rīga
42. FjodorovaJekaterinaSB2Olaine
43. FjodorovaNellijaSB1Riga
44. FjodorovsDamirsVB1Rīga
45. FjodorovsDmitrijsVB3Olaine
46. FreimanisJānisVB35F Running teamJelgava
47. GabrānsGustavsVB2Rīga
48. GaileLote-LeaSB3Sigulda
49. GarenčikaArianaSB1Carnikava
50. GarenčiksRičardsVB2PARAPUPUSCarnikava
51. GoldbergsEdvardsVB3Riga
52. GrāvītisRičardsVB1Rīga
53. GubāteDanijaSB1GubātiKalngale
54. GubāteMegijaSB3GubāteKalngale
55. GubātsMiksVB1Kalngale
56. GubinaDarjaSB2DzeguzesOlaine
57. GubinaJekaterinaSB1DzeguzesOlaine
58. GulbisRitvarsVB3rīga
59. HudabčonokaLuīzeSB3Jūrmalas sporta skolaRīga
60. HudobčonoksOskarsVB1Rīga
61. IkaunieceElizabeteSB3Rīga
62. IvanenkoTimursVB2Riga
63. IvanovaAneteSB1noskrienPierīga
64. JakovļevsArtjomsVB1Rīga
65. JakovļevsArtūrsVB3Rīga
66. JeļistratovsDmitrijsVB2Rīga
67. JubelisKasparsVB3Japāņu cīņu mākslu skola ''KISHINTAI''Rīga
68. JurevičsRalfsVB3Rīga
69. JurjevičaEleonoraSB3Rīga
70. JuškevicsEdvardsVB1Rīga
71. KālisEduardsVB3SportLatRiga
72. KālisTeodorsVB3SPORTLATRīga
73. KalniņaIevaSB3VSK NOSKRIENRīga
74. KārkliņšIvoVB2Carnikava
75. KārkliņšRaivoVB1Carnikava
76. KarnītisRihardsVB2FS METTARīga
77. KarssRoberts-KārlisVB3Rīga
78. KažokaAdrianaSB3Jaunkalsnava
79. KeinoKrišsVB2Riga
80. KivleDiānaSB1Rīga
81. KivlisTomassVB2Rīga
82. KorsakovsStaņislavsVB2Riga
83. KravaleEveritaSB1Pļaviņas
84. KrivickisJaroslavsVB1Rīga
85. LagsbergsGustavsVB1DancotājiRīga
86. LangeLaumaSB2RiteņvasaraRīga
87. LangeLoteSB1RiteņvasaraRīga
88. LapiņšGustavsVB1Jelgava
89. LasevičaNikoletaSB1RiteņvasaraRīga
90. LasevičsRamilsVB1RiteņvasaraRīga
91. Lastenieks-KikučsRaivoVB1Riga
92. LejaRihardsVB3SK ArkādijaRīga
93. LejaZaneSB2Jaunolaine
94. LejstrautaPaula-KristiānaSB2SPORTLATRīga
95. LočmeleSanijaSB1
96. LočmeleSofijaSB1
97. LūseSofijaa-MikaēlaSB1Darba rūķisRīga
98. LūsisDanielsVB2darba rūķiRīga
99. LūsisRafaelsVB3Darba rūķi/ FS LeevonRīga
100. ĻebedevsDaniilsVB1Rīga
101. ĻebedevsPlatonsVB3Rīga
102. MačevskaElīze-MartaSB1Tēŗvete
103. MačevskaIlze-MagdalēnaSB2Tērvete
104. MajorsLaurisVB2SPII BitīteValmiera
105. MandelisArnoVB1RaseliRīga
106. MandelisTomassVB3RaseliRīga
107. MatusevičsTomassVB340 v.skolaRīga
108. MažajevsAleksejsVB3Olaine
109. MeijereMaijaSB1Rīga
110. MeinartsGustavsVB1Riga
111. MelbārdisMarksVB3FS METTARīga
112. MelnūdrisEmīls-JānisVB1Rīga
113. MiķēnsRičardsVB3V.Zālīša sākumskolaRīga
114. MirkaMaritaSB3Rīga
115. MuižzemnieceMadaraSB2Rīga
116. ŅekraševičsKirilsVB1VB1Vecāki
117. OkorieDženetaSB3HAIRRIGARīga
118. OrbidānsJaroslavsVB3SK OzolniekiSalgale
119. OzolinaGabrielaSB1riga
120. PadedzisEduardsVB1Ogre
121. PāķeMadaraSB2Saulkrasti SRTSaulkrasti
122. PankoksDidzisVB1Liepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
123. ParfjonovsPatriksVB1Liepāja
124. PavlenkoTimursVB3Ģimenes mafijaJelgava
125. PavlovaAlisaSB1Dreilini
126. PavlovaAmelijaSB1Dreilini
127. PotapovsIļjaVB3Rīga
128. ProkudinsKirillsVB2Ādažu novads
129. PronausksAntonsVB3Rīga
130. RaipulisKristersVB3Rīga
131. RatnieksEdgarsVB1SPORTLATRīga
132. RaudenieksKristiansVB2Mārupe
133. RaudenieksMarkusVB2Mārupe
134. RegžaAgateSB3SKOBRīga
135. RegžaDārtaSB2SKOBRīga
136. RiekstiņaAnna-OlīvijaSB2Rīga
137. RimšāneAmandaSB1Rīga
138. RozentāleAmandaSB1Iecava
139. SaldābolsTimursVB2Rīga
140. SargautisDovydasVB1Carnikava
141. SēkliņaMegijaSB1Rīga
142. SemjonovsIljaVB1Ģimenes mafijaJelgava
143. SiminaiteDārtaSB2Cēsis
144. SlesarenokaAngelinaSB2Riga
145. Snucins-SibanovsVitalijsVB1Riga
146. StrādereRebekaSB3Jelgava
147. StupeleKeitaSB3Rīga
148. StūrītisMartinsVB2Siguldas Sporta SkolaSigulda
149. SubinaAnnaSB2Riga
150. ŠarpioTomsVB3-Rīga
151. ŠmitsRičardsVB3Rīga
152. TalbergaOlgaSB1Riga
153. TālmanisDāvis-NaidželsVB3Riga
154. TeusaEmilijaSB2Rīga
155. TikmerePatrīcija-PaulīneSB2Mežciema pamatskolaRīga
156. TikmeresNamejsVB1Riga
157. TikmersNamejsVB1Mežciema pamatskolaRīga
158. TofereDiānaSB3Rīga
159. TolstovsKrišjānisVB1Rīgs
160. TreščinskisPāvelsVB1Rīga
161. VdovinaDarjaSB3Rīga
162. VīgantsRodrigoVB1Riga
163. VolkovsAdriansVB3Rīga
164. ZābersMikusVB1Šurpu-turpu!Rīga
165. ZābersNilsVB2Šurpu-turpu!Rīga
166. ZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
167. ZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
168. ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
169. ZālītisJānisVB1Rīga
170. ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
171. ZamursElizabeteSB2Riga
172. ZeltītsGustavsVB1Rīga
173. ZemīteEstere-ElizabeteSB1SPORTLATRiga
174. ZemītisMārtiņš-VestardsVB2SPORTLATRīga
175. ZimerteLindaSB3ZimertiTukums
176. ZimertsRegnārsVB3ZimertiTukums
177. ZubkoJūlijaSB3Riga
178. ŽagataDanielsVB1EkviCarnikava
179. ŽagataDarjaSB2EkviCarnikava
180. ŽelubovskaKjāra-PaulaSB3Carnikava

Kopā pieteikušies: 425



Bigbank Skrien Latvija