Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vecāķu pludmales skrējiens 2017 | Saraksts

10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abele JanisV16Tukums
2.  Aizpurietis AinārsV30ABLV Bank, AS
Rīga
3.  Ananeva AnnaS30RunningDeadClub
Rīga
4.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
5.  Auzāne-Arnicāne JeļenaS40Pa Baso
Jūrmala
6.  Avens JānisV40MaratonaKlubs/Rembate
Ogres novads
7.  Baukerts JānisV30Baukerti
Riga
8.  Bērziņa JanaS30VSK Noskrien,Outdoor Training Club
Rīga
9.  Bērziņš ArnisV40Bērziņi
Rīga
10.  Bezan LjubovS40I LOVE RUNNING
Rīga
11.  Bidiņa Agija-DaceS16Mārupe
12.  Biezuma GitaS40Rīga
13.  Birkmanis ArvisV40Rīga
14.  Buharova VladaS30Rīga
15.Bujaks AndrisV20Līvbērze
16.Bulatova TatjanaS20Rīga
17.  Cīmure IntaS30Cīmurēni
Rīga
18.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
19.  Dagile LindaS30Rīga
20.  Daldere GunitaS30Rīga
21.  Danilovs RomansV20Riga
22.  Dauģe DaceS30DPD Latvija
Rīga
23.  Demeško AndrejsV30Rīga
24.  Dobule IevaS30Izturība
Ikšķile
25.  Dobulis ArtisV40Izturība
Ikšķile
26.  Dolge KristiānaS20Rīga
27.  Drāke RobertsV60NBS
Rīga
28.Draška RobertsV20Rīga
29.  Dveselitis KristapsV20Ogre
30.  Dzērve ZaneS20VSK Noskrien
Jumprava
31.  Gailis DainisV40Sigulda
32.  Garenčiks RaimondsV60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
33.  Glāzers AldisV50Vecpiebalga
34.  Grāvelsiņa EvelīnaS20Rubene
35.  Grīnvalde LeldeS20Rīga
36.  Gulbis AinisV40Rīga
37.  Gurejeva PaulaS16Ilmājas Kojoti
Rīga
38.  Gurejevs OļegsV40Ilmājas Kojoti
Rīga
39.  Iesalnieks AugustsV30Rīga
40.  Ivanova JolantaS30VSK Noskrien
Piņķi
41.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
42.  Jakovļevs AndrejsV30Rīga
43.  Jankavs JānisV20Rīga
44.  Jansone KristīneS40Swedbank
Rīga
45.  Jansons JurisV40Riga Ironman Team
Rīga
46.  Jaunžeikars ValdisV60Rīga
47.  Jonīte LindaS20RĪGA
48.  Jurševica LīgaS20zakitis_bizotajs
Rīga
49.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS40VSK NOSKRIEN
Rīga
50.  Kanaviņš AinisV40SSK Bebra
Rīga
51.  Kāpiņa IngaS40VSK Noskrien Vāveres
Sigulda
52.  Kārkliņa SintijaS20Rīga
53.  Karsa KristīneS30Rīga
54.  Karss RūdolfsV30DNB
Rīga
55.  Keino LīgaS30Riga
56.  Kirstuks DidzisV30Rīga
57.  Kokina MārīteS20VSK Noskrien
Rīga
58.  Krafts IvarsV40Rīga
59.  Kravalis AinārsV40Sigulda
60.  Kravalis KasparsV20Pļaviņām-90
Pļaviņas
61.  Krilova KamillaS20Swedbank
Rīga
62.  Kronberga IngaS30Matisons Runner's Club
Mārupe
63.  Kūms SandisV30nav
jelgava
64.  Kuzņecova JūlijaS40Dr. Klauns
Rīga
65.  Lauska DiānaS30DPD Latvija
Rīga
66.  Lauva SigneS50Rīga
67.  Leiburga AgneseS40Zemgales Ziņas
Jelgava
68.  Lejniece Kristīne-KristaS20Zemgales Ziņas
Jelgava
69.Liepiņa ZaneS20Carnikava
70.  Lūse InāraS50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
71.  Mandelis RonaldsV30Raseli
Rīga
72.  Maslobojevs SergejsV30NRC Riga
Riga
73.  Melbārdis RobertsV40Rīga
74.  Melezere AijaS20VSK Noskrien / SK Dzērvene
Rīga
75.  Mergina KristīneS30Valmiera
76.  Mihailova ZaneS20Riga
77.  Mikulova OlgaS30VSK Noskrien
Rīga
78.  Muceniece LaumaS30Ķekava
79.  Ņilovs ValdisV40VSK Noskrien
Ogre
80.  Ozoliņa AgneseS20Rīga
81.  Pāķe GundegaS30Saulkrasti SRT
Saulkrasti
82.  Palmakovskis KristapsV20Rīga
83.  Patmalnieks GundarsV50Meņgele
Ogre
84.  Pažusa AneteS20Rīga
85.  Pēterkops ArmantsV50Lowe Alpine
Ogre
86.  Pēterkops DāvisV20Rīga
87.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
88.  Pienis RaivoV30ASK Patria
Vilce, Jelgavas nov.
89.  Pūcītis GatisV30Swedbank / Lī Sporta klubs
Mārupe
90.  Pūle ĒriksV60-
Rīga
91.  Puriņš RaitisV50VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
92.  Rītere MudīteS50Ogres Slēpotāju Klubs
Ogres novads
93.  Romanovska JanaS30Zemgales Ziņas
Jelgava
94.  Roze RenārsV30Adidas
Ogres novads
95.  Rožukalne AneteS20Mārupe
96.  Rudzīte-Ločmele DanaS30
97.  Rutkauska KristīnaS20Rīga
98.  Rutko ValtersV20Deaf fox
Smiltene
99.  Siminaitis DāvisV30Cēsis
100.  Skudra MārtiņšV20Rīga
101.  Stolarovs JurijsV60Daugavpils
102.  Strāders ReinisV30Jelgava
103.  Straume MārtiņšV20DPD Latvija
Rīga
104.Strods KārlisV20Jūrmala
105.  Studnevs VjaceslavsV40Staprini
Adazi
106.  Stupiņš DeividsV20SK Katrīna
Kuldīga
107.  Stūrītis JānisV40SK Turaida
Sigulda
108.  Supe JānisV60Tirza
109.  Šķēle UģisV30Rīga
110.  Šmite RenāteS20Lielvārde
111.  Šurs AleksandrsV16Rīga
112.  Teteris JānisV40A2
Rīga
113.  Tomsone SigneS40Rīga
114.  Trubačs PēterisV50Līvānu VK
Preiļi
115.  Ulmanis IntarsV30vsk noskrien
valmiera
116.  Urbāne IlzeS40VSK Noskrien
Rīga
117.  Urbāne TerēzeS16SK Tērauds
Rīga
118.Vasiļjevs EdgarsV20Swedbank
Rīga
119.  Vecvagare BeāteS30Timiāns
Liepāja
120.  Veics ErvīnsV40Rīga
121.  Viļuma MadaraS20DPD Latvija
Rīga
122.  Zābere AneteS30Šurpu-turpu!
Rīga
123.  Zālīte MarikaS30VSK Noskrien
Ķekava
124.  Zālītis MareksV30VSK Noskrien
Ķekava
125.  Zariņš EndijsV30Zemgales Ziņas
Jelgava
126.  Zaspenko VladimirsV50Rīga
127.  Ziemele AgneseS20Dundaga
Dundaga
128.  Zonne OskarsV30Acsaabols
Rīga
129.  Žukovska MaritaS50VSK Noskrien
Ogre
130.  Žunda VjačeslavsV40PIRAMIDA TRI CLUB
Riga

5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ancāns KārlisV12Riteņvasara
Rīga
2.Ariko DmitrijsVT (tautas klase)Riga
3.  Ašmane LīvaS15VSK Noskrien
Jelgava
4.  Baukerte EvitaST (tautas klase)Baukerti
Rīga
5.Berķe KristiannaS15Rīga
6.  Bescennaja JeļenaST (tautas klase)Rīga
7.Bidiņa IlzeST (tautas klase)Ķegums
8.  Birnbauma LīgaST (tautas klase)LNB
Rīga
9.  Bogdanovs SergejsVT (tautas klase)Riga
10.Briežkalns ArtūrsVT (tautas klase)Draudzene, draudzenes mamma.
Rīga
11.  Brivule LīvaST (tautas klase)Rīga
12.  Brīvulis JurisVT (tautas klase)Rīga
13.  Brīvulis RalfsV12Riga
14.  Celmiņa VizbulīteST (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
15.  Celnokova JelizavetaST (tautas klase)Rīga
16.Čulkstēns KristersV12Kalngale
17.  Dreiškina BeatriseST (tautas klase)Buras
Ikšķiles novads, Tīnūži
18.  Dubovska AleksandraS12I Love Running
Rīga
19.Ērgle MaritaST (tautas klase)Preiļi
20.  Freimane IvetaST (tautas klase)5F Running team
Jelgava
21.  Freimane NikolaS125F Running team
Jelgava
22.  Freimanis RobertsV155F Running team
Jelgava
23.  Gaile LīnaS15SSS
Sigulda
24.  Gansovskaya KarolinaST (tautas klase)Rīga
25.Garenčika IrinaST (tautas klase)Carnikava
26.Garenčiks NormundsVT (tautas klase)Carnikava
27.  Gubāts DailisVT (tautas klase)Gubāti
Kalngale
28.  Gurejeva JeļenaST (tautas klase)Ilmājas Kojoti
Rīga
29.Innus DiānaST (tautas klase)Kalngale
30.  Jakovļeva SorinaST (tautas klase)Rīga
31.  Jansons HaraldsVT (tautas klase)Carnikava
32.  Jansons JēkabsV15Riga Ironman Team
Rīga
33.  Jukšinska KristīneST (tautas klase)Mārupe
34.Jurčenko VioletaST (tautas klase)Riga
35.Juryevna AnnaST (tautas klase)BiathlonBunny
Sigulda
36.  Kalniņa LauraST (tautas klase)Carnikava
37.  Karss Artūrs-JānisV15SS Arkādija
Rīga
38.  Kondratjeva AnastasijaST (tautas klase)riga
39.  Krampe EmīlsV12LAK4
Rīga
40.  Krampe SamantaS15SS Arkādija
Rīga
41.  Kravalis EmīlsV15Siguldas Sporta Skola
Sigulda
42.  Kravalis JānisV12Siguldas Sporta skola
Sigulda
43.  Krilovs DenissVT (tautas klase)Riga
44.  Kristapsons DēvidsVT (tautas klase)Ātrie vilki
Rīga
45.  Kristapsons GundarsVT (tautas klase)Ātrie vilki
Rīga
46.  Krivicka DarjaST (tautas klase)Rīga
47.Kukle PaulaST (tautas klase)Ventspils
48.  Kulago AndrejsVT (tautas klase)ZZK
Rīga
49.  Kulago SergejsVT (tautas klase)ZZK
Rīga
50.  Laidinens AleksejsV15Rīga
51.  Langins NormundsVT (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
52.  Lazarev DmitryVT (tautas klase)Riga
53.  Leja EvijaS12SS ARKĀDIJA
Rīga
54.  Leonidovs ArtjomsV12Daugavpils
55.  Liepiņš AndrisV12Metroons
Rīga
56.  Liepiņš RaulsV12Metroons
Rīga
57.Lipina KristīneST (tautas klase)Deju studija 27
Rīga
58.  Livčāne IevaST (tautas klase)Stopiņu novads
59.  Lūse GabrielaS15Darba rūķi
Rīga
60.  Madelāns EmīlsVT (tautas klase)Nav
Auces novads,Auce
61.  Malnača SigneS12BJC Laimīte
Rīga
62.  Mandele MartaST (tautas klase)Raseli
Rīga
63.  Markeviča KristīnaST (tautas klase)Riga
64.  Maurīte-Šmite SanitaST (tautas klase)Rīga
65.Mazure AmeliS12Rīga
66.  Mazurs PavelsVT (tautas klase)Rīga
67.Mazurs TomassV12Rīga
68.  Meijers MiksV12Rīga
69.  Moļvinska AnastasijaST (tautas klase)Rīga
70.Mūrēns EmīlsV15Riga
71.Noviks ĒriksVT (tautas klase)Rīga
72.  Noviks RobertsV12Rīga
73.Okorie LotannaS12HAIRRIGA
Rīga
74.  Okorie TobennoV12HAIRRIGA
Babīte
75.  Ondruks JevgēnijsVT (tautas klase)Rīga
76.  Opincāns JānisVT (tautas klase)zakitis_bizotajs
Rīga
77.  Orbidāne LaineST (tautas klase)SK Ozolnieki
Salgale
78.  Orbidāns RobertsV12SK Ozolnieki
Salgale
79.  Osīte LīnaST (tautas klase)Rīga
80.  Osītis KristapsVT (tautas klase)Rīga
81.  Ozoliņš ArnisVT (tautas klase)NIKE/SPORTLAND
Valka
82.  Padedze SantaST (tautas klase)Ogre
83.  Pāķe LeldeS12Saulkrasti SRT
Saulkrasti
84.  Pāķis EduardsVT (tautas klase)Saulkrasti SRT
Saulkrasti
85.  Pirktiņš KārlisV15JDFS Alberts
Rīga
86.  Pospelova KsenijaST (tautas klase)ksenija.pospelova@inbox.lv
Rīga
87.Pūce AndisVT (tautas klase)Riga
88.  Purviņš AnatolijsVT (tautas klase)Salaspils
89.  Raimo RikardsVT (tautas klase)Sporta skola
Rīga
90.  Regža EvitaST (tautas klase)SKOB
Rīga
91.  Reinfelds Emīls-MatiassVT (tautas klase)Rīga
92.  Retigs AlekssV15Ādaži
93.Rozentāls AndrisVT (tautas klase)AR
Rīga
94.  Sakne AndisVT (tautas klase)Saldus Boksa Klubs
Rīga
95.  Sargune BaibaST (tautas klase)Rīga
96.  Smalkais AigarsVT (tautas klase)Rīga
97.  Strautnieks MārisVT (tautas klase)Jelgava
98.Studneva LarisaST (tautas klase)Staprini
Adazi
99.  Stūraine JolantaST (tautas klase)Dzelzceļa Sporta Klubs Lokomotīve
Rīga
100.  Stūrīte IvetaST (tautas klase)SK Turaida
Sigulda
101.  Stūrītis JānisV12Siguldas Sporta Skola
Sigulda
102.Šiškova AlonaST (tautas klase)Riga
103.  Šmits ArtisVT (tautas klase)Rīga
104.  Štulbergs GatisVT (tautas klase)Maratona klubs/Dionsportlab
Rīga
105.  Tatarinova IrinaST (tautas klase)Rīga
106.  Tikmere LindaST (tautas klase)Mežciema pamatskola
Rīga
107.Upītis ArtisVT (tautas klase)Riga
108.  Ustinova MadaraST (tautas klase)iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
109.  Vdovina KaterinaST (tautas klase)Rīga
110.  Veldre DaigaST (tautas klase)Kadaga
111.  Veldre ĒriksVT (tautas klase)Kadaga
112.  Vīgants HenrijsV12Rīga
113.  Zeltiņš LaurisVT (tautas klase)RP SIA RĪGAS SATIKSME INFRASTRUKTŪRAS UZTURĒŠANAS ATTĪSTĪBAS STRUKTŪRVIENĪBA 1. TROLEJBUSU PARKS I.U.A.S
Rīga
114.  Zvirbule AigaST (tautas klase)ACTIVIA RUN
Rīga
115.  Želubovskis Endijs-RalfsV12Carnikava

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abimeicevs Markuss-MarksVB1riga
2.  Ancāne LīnaSB3SS Arkādija
Rīga
3.Andrejsone RūtaSB2Salaspils
4.Andrejsons Edvarts-ErnestsVB3Salaspils
5.  Antonovs ErlendsVB1brāļi
Ogre
6.  Antonovs RainersVB1brāļi
Ogre
7.  Avdjukevičs DairisVB1Garciems
8.  Balode KeidijaSB1Valmiera
9.  Balode KerlīnaSB2Valmiera
10.Baruna Sindija-MartaSB2Cēsis
11.  Baukerte RailijaSB2Baukerti
Riga
12.  Baukerte SofijaSB1Riga
13.  Bērziņa PaulaSB2Bērziņi
Rīga
14.  Bērziņa SandijaSB3Bērziņi
Rīga
15.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
16.Bidiņa LauraSB1Ķegums
17.  Birnbauma MadaraSB1Rīga
18.Bočkova DarinaSB1Rīga
19.  Boids EdgarsVB1Rīga
20.  Boldasevics KristersVB2Adazi
Ādaži
21.  Briedis PēterisVB1Rīga
22.Buņina JekaterinaSB3rīga
23.  Cīmurs KārlisVB2cīmurēni
Rīga
24.  Cīmurs ViestursVB1cīmurēni
Rīga
25.  Cīrulis-Baumanis Alens-OliversVB1Jelgava
26.  Čodere LuīzeSB1Sigulda
27.  Čoders KurtsVB2Sigulda
28.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
29.  Demeško AlīnaSB3Rīga
30.  Dobule EstereSB2Izturība
Ikšķile
31.  Dobule KarlīnaSB1Izturība
Ikšķile
32.  Doveika EmīlsVB3Mārupe
33.  Dreģis DanielsVB3Rīga
34.  Dubovskis GeorgijsVB3I Love Running
Rīga
35.  Dziļums TomsVB2Ādaži
36.  Eihmane AmandaSB3SS
Rīga
37.  Ertmane AdrijaSB1Rīga
38.  Feimane KleoSB3Riga
39.  Feimane VeronikaSB1RIGA
40.  Felšus KārlisVB2Felšus
Salaspils
41.Firsova ArinaSB1Rīga
42.  Fjodorova JekaterinaSB2Olaine
43.  Fjodorova NellijaSB1Riga
44.  Fjodorovs DamirsVB1Rīga
45.  Fjodorovs DmitrijsVB3Olaine
46.  Freimanis JānisVB35F Running team
Jelgava
47.  Gabrāns GustavsVB2Rīga
48.  Gaile Lote-LeaSB3Sigulda
49.  Garenčika ArianaSB1Carnikava
50.  Garenčiks RičardsVB2PARAPUPUS
Carnikava
51.  Goldbergs EdvardsVB3Riga
52.  Grāvītis RičardsVB1Rīga
53.  Gubāte DanijaSB1Gubāti
Kalngale
54.  Gubāte MegijaSB3Gubāte
Kalngale
55.  Gubāts MiksVB1Kalngale
56.  Gubina DarjaSB2Dzeguzes
Olaine
57.  Gubina JekaterinaSB1Dzeguzes
Olaine
58.Gulbis RitvarsVB3rīga
59.  Hudabčonoka LuīzeSB3Jūrmalas sporta skola
Rīga
60.  Hudobčonoks OskarsVB1Rīga
61.  Ikauniece ElizabeteSB3Rīga
62.  Ivanenko TimursVB2Riga
63.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
64.  Jakovļevs ArtjomsVB1Rīga
65.  Jakovļevs ArtūrsVB3Rīga
66.  Jeļistratovs DmitrijsVB2Rīga
67.  Jubelis KasparsVB3Japāņu cīņu mākslu skola ''KISHINTAI''
Rīga
68.  Jurevičs RalfsVB3Rīga
69.  Jurjeviča EleonoraSB3Rīga
70.Juškevics EdvardsVB1Rīga
71.  Kālis EduardsVB3SportLat
Riga
72.Kālis TeodorsVB3SPORTLAT
Rīga
73.  Kalniņa IevaSB3VSK NOSKRIEN
Rīga
74.  Kārkliņš IvoVB2Carnikava
75.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
76.  Karnītis RihardsVB2FS METTA
Rīga
77.  Karss Roberts-KārlisVB3Rīga
78.Kažoka AdrianaSB3Jaunkalsnava
79.  Keino KrišsVB2Riga
80.  Kivle DiānaSB1Rīga
81.  Kivlis TomassVB2Rīga
82.  Korsakovs StaņislavsVB2Riga
83.  Kravale EveritaSB1Pļaviņas
84.  Krivickis JaroslavsVB1Rīga
85.  Lagsbergs GustavsVB1Dancotāji
Rīga
86.  Lange LaumaSB2Riteņvasara
Rīga
87.  Lange LoteSB1Riteņvasara
Rīga
88.Lapiņš GustavsVB1Jelgava
89.  Laseviča NikoletaSB1Riteņvasara
Rīga
90.  Lasevičs RamilsVB1Riteņvasara
Rīga
91.Lastenieks-Kikučs RaivoVB1Riga
92.  Leja RihardsVB3SK Arkādija
Rīga
93.  Leja ZaneSB2Jaunolaine
94.  Lejstrauta Paula-KristiānaSB2SPORTLAT
Rīga
95.  Ločmele SanijaSB1
96.  Ločmele SofijaSB1
97.Lūse Sofijaa-MikaēlaSB1Darba rūķis
Rīga
98.  Lūsis DanielsVB2darba rūķi
Rīga
99.  Lūsis RafaelsVB3Darba rūķi/ FS Leevon
Rīga
100.  Ļebedevs DaniilsVB1Rīga
101.  Ļebedevs PlatonsVB3Rīga
102.Mačevska Elīze-MartaSB1Tēŗvete
103.Mačevska Ilze-MagdalēnaSB2Tērvete
104.  Majors LaurisVB2SPII Bitīte
Valmiera
105.  Mandelis ArnoVB1Raseli
Rīga
106.  Mandelis TomassVB3Raseli
Rīga
107.  Matusevičs TomassVB340 v.skola
Rīga
108.  Mažajevs AleksejsVB3Olaine
109.  Meijere MaijaSB1Rīga
110.  Meinarts GustavsVB1Riga
111.  Melbārdis MarksVB3FS METTA
Rīga
112.Melnūdris Emīls-JānisVB1Rīga
113.  Miķēns RičardsVB3V.Zālīša sākumskola
Rīga
114.  Mirka MaritaSB3Rīga
115.  Muižzemniece MadaraSB2Rīga
116.Ņekraševičs KirilsVB1VB1
Vecāki
117.  Okorie DženetaSB3HAIRRIGA
Rīga
118.  Orbidāns JaroslavsVB3SK Ozolnieki
Salgale
119.Ozolina GabrielaSB1riga
120.  Padedzis EduardsVB1Ogre
121.  Pāķe MadaraSB2Saulkrasti SRT
Saulkrasti
122.  Pankoks DidzisVB1Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
123.  Parfjonovs PatriksVB1Liepāja
124.Pavlenko TimursVB3Ģimenes mafija
Jelgava
125.Pavlova AlisaSB1Dreilini
126.Pavlova AmelijaSB1Dreilini
127.Potapovs IļjaVB3Rīga
128.  Prokudins KirillsVB2Ādažu novads
129.  Pronausks AntonsVB3Rīga
130.  Raipulis KristersVB3Rīga
131.Ratnieks EdgarsVB1SPORTLAT
Rīga
132.  Raudenieks KristiansVB2Mārupe
133.Raudenieks MarkusVB2Mārupe
134.  Regža AgateSB3SKOB
Rīga
135.  Regža DārtaSB2SKOB
Rīga
136.  Riekstiņa Anna-OlīvijaSB2Rīga
137.Rimšāne AmandaSB1Rīga
138.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
139.  Saldābols TimursVB2Rīga
140.  Sargautis DovydasVB1Carnikava
141.  Sēkliņa MegijaSB1Rīga
142.Semjonovs IljaVB1Ģimenes mafija
Jelgava
143.  Siminaite DārtaSB2Cēsis
144.Slesarenoka AngelinaSB2Riga
145.  Snucins-Sibanovs VitalijsVB1Riga
146.  Strādere RebekaSB3Jelgava
147.  Stupele KeitaSB3Rīga
148.  Stūrītis MartinsVB2Siguldas Sporta Skola
Sigulda
149.  Subina AnnaSB2Riga
150.  Šarpio TomsVB3-
Rīga
151.  Šmits RičardsVB3Rīga
152.Talberga OlgaSB1Riga
153.  Tālmanis Dāvis-NaidželsVB3Riga
154.Teusa EmilijaSB2Rīga
155.  Tikmere Patrīcija-PaulīneSB2Mežciema pamatskola
Rīga
156.Tikmeres NamejsVB1Riga
157.  Tikmers NamejsVB1Mežciema pamatskola
Rīga
158.  Tofere DiānaSB3Rīga
159.Tolstovs KrišjānisVB1Rīgs
160.  Treščinskis PāvelsVB1Rīga
161.  Vdovina DarjaSB3Rīga
162.Vīgants RodrigoVB1Riga
163.  Volkovs AdriansVB3Rīga
164.  Zābers MikusVB1Šurpu-turpu!
Rīga
165.  Zābers NilsVB2Šurpu-turpu!
Rīga
166.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
167.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
168.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
169.  Zālītis JānisVB1Rīga
170.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
171.Zamurs ElizabeteSB2Riga
172.Zeltīts GustavsVB1Rīga
173.  Zemīte Estere-ElizabeteSB1SPORTLAT
Riga
174.  Zemītis Mārtiņš-VestardsVB2SPORTLAT
Rīga
175.  Zimerte LindaSB3Zimerti
Tukums
176.  Zimerts RegnārsVB3Zimerti
Tukums
177.  Zubko JūlijaSB3Riga
178.Žagata DanielsVB1Ekvi
Carnikava
179.Žagata DarjaSB2Ekvi
Carnikava
180.  Želubovska Kjāra-PaulaSB3Carnikava

Kopā pieteikušies: 425



Madona akcija