Vecāķu pludmales skrējiens 2017 | Saraksts
10km
S16
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bidiņa Agija-Dace | Mārupe | ||
2. | Gurejeva Paula | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
3. | Urbāne Terēze | SK Tērauds Rīga |
V16
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Abele Janis | Tukums | ||
2. | Šurs Aleksandrs | Rīga |
S20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulatova Tatjana | Rīga | ||
2. | Dolge Kristiāna | Rīga | ||
3. | Dzērve Zane | VSK Noskrien Jumprava | ||
4. | Grāvelsiņa Evelīna | Rubene | ||
5. | Grīnvalde Lelde | Rīga | ||
6. | Jonīte Linda | RĪGA | ||
7. | Jurševica Līga | zakitis_bizotajs Rīga | ||
8. | Kārkliņa Sintija | Rīga | ||
9. | Kokina Mārīte | VSK Noskrien Rīga | ||
10. | Krilova Kamilla | Swedbank Rīga | ||
11. | Lejniece Kristīne-Krista | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
12. | Liepiņa Zane | Carnikava | ||
13. | Melezere Aija | VSK Noskrien / SK Dzērvene Rīga | ||
14. | Mihailova Zane | Riga | ||
15. | Ozoliņa Agnese | Rīga | ||
16. | Pažusa Anete | Rīga | ||
17. | Rožukalne Anete | Mārupe | ||
18. | Rutkauska Kristīna | Rīga | ||
19. | Šmite Renāte | Lielvārde | ||
20. | Viļuma Madara | DPD Latvija Rīga | ||
21. | Ziemele Agnese | Dundaga Dundaga |
V20
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bujaks Andris | Līvbērze | ||
2. | Danilovs Romans | Riga | ||
3. | Draška Roberts | Rīga | ||
4. | Dveselitis Kristaps | Ogre | ||
5. | Jankavs Jānis | Rīga | ||
6. | Kravalis Kaspars | Pļaviņām-90 Pļaviņas | ||
7. | Palmakovskis Kristaps | Rīga | ||
8. | Pēterkops Dāvis | Rīga | ||
9. | Rutko Valters | Deaf fox Smiltene | ||
10. | Skudra Mārtiņš | Rīga | ||
11. | Straume Mārtiņš | DPD Latvija Rīga | ||
12. | Strods Kārlis | Jūrmala | ||
13. | Stupiņš Deivids | SK Katrīna Kuldīga | ||
14. | Vasiļjevs Edgars | Swedbank Rīga |
S30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ananeva Anna | RunningDeadClub Rīga | ||
2. | Bērziņa Jana | VSK Noskrien,Outdoor Training Club Rīga | ||
3. | Buharova Vlada | Rīga | ||
4. | Cīmure Inta | Cīmurēni Rīga | ||
5. | Dagile Linda | Rīga | ||
6. | Daldere Gunita | Rīga | ||
7. | Dauģe Dace | DPD Latvija Rīga | ||
8. | Dobule Ieva | Izturība Ikšķile | ||
9. | Gagaine Beāte | Timiāns Liepāja | ||
10. | Ivanova Jolanta | VSK Noskrien Piņķi | ||
11. | Karsa Kristīne | Rīga | ||
12. | Keino Līga | Riga | ||
13. | Kronberga Inga | Matisons Runner's Club Mārupe | ||
14. | Lauska Diāna | DPD Latvija Rīga | ||
15. | Mergina Kristīne | Valmiera | ||
16. | Mikulova Olga | VSK Noskrien Rīga | ||
17. | Muceniece Lauma | Ķekava | ||
18. | Pāķe Gundega | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
19. | Romanovska Jana | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
20. | Rudzīte-Ločmele Dana | |||
21. | Zābere Anete | Šurpu-turpu! Rīga | ||
22. | Zālīte Marika | VSK Noskrien Ķekava |
V30
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aizpurietis Ainārs | ABLV Bank, AS Rīga | ||
2. | Baukerts Jānis | Baukerti Riga | ||
3. | Demeško Andrejs | Rīga | ||
4. | Iesalnieks Augusts | Rīga | ||
5. | Jakovļevs Andrejs | Rīga | ||
6. | Karss Rūdolfs | DNB Rīga | ||
7. | Kirstuks Didzis | Rīga | ||
8. | Kūms Sandis | nav jelgava | ||
9. | Mandelis Ronalds | Raseli Rīga | ||
10. | Maslobojevs Sergejs | NRC Riga Riga | ||
11. | Pienis Raivo | ASK Patria Vilce, Jelgavas nov. | ||
12. | Pūcītis Gatis | Swedbank / Lī Sporta klubs Mārupe | ||
13. | Roze Renārs | Adidas Ogres novads | ||
14. | Siminaitis Dāvis | Cēsis | ||
15. | Strāders Reinis | Jelgava | ||
16. | Šķēle Uģis | Rīga | ||
17. | Ulmanis Intars | vsk noskrien valmiera | ||
18. | Zālītis Mareks | VSK Noskrien Ķekava | ||
19. | Zariņš Endijs | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
20. | Zonne Oskars | Acsaabols Rīga |
S40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Auzāne-Arnicāne Jeļena | Pa Baso Jūrmala | ||
2. | Bezan Ljubov | I LOVE RUNNING Rīga | ||
3. | Biezuma Gita | Rīga | ||
4. | Jansone Kristīne | Swedbank Rīga | ||
5. | Kalniņa-Vīndedzkalna Daiga | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
6. | Kāpiņa Inga | VSK Noskrien Vāveres Sigulda | ||
7. | Kuzņecova Jūlija | Dr. Klauns Rīga | ||
8. | Leiburga Agnese | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
9. | Tomsone Signe | Rīga | ||
10. | Urbāne Ilze | VSK Noskrien Rīga |
V40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Arnicāns Ainārs | PaBaso.lv / VSK Noskrien Dagda | ||
2. | Avens Jānis | MaratonaKlubs/Rembate Ogres novads | ||
3. | Bērziņš Arnis | Bērziņi Rīga | ||
4. | Birkmanis Arvis | Rīga | ||
5. | Dobulis Artis | Izturība Ikšķile | ||
6. | Gailis Dainis | Sigulda | ||
7. | Gulbis Ainis | Rīga | ||
8. | Gurejevs Oļegs | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
9. | Jansons Juris | Riga Ironman Team Rīga | ||
10. | Kanaviņš Ainis | SSK Bebra Rīga | ||
11. | Krafts Ivars | Rīga | ||
12. | Kravalis Ainārs | Sigulda | ||
13. | Melbārdis Roberts | Rīga | ||
14. | Ņilovs Valdis | VSK Noskrien Ogre | ||
15. | Petrovs Dzintars | Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC Rīga | ||
16. | Studnevs Vjaceslavs | Staprini Adazi | ||
17. | Stūrītis Jānis | SK Turaida Sigulda | ||
18. | Teteris Jānis | A2 Rīga | ||
19. | Veics Ervīns | Rīga | ||
20. | Žunda Vjačeslavs | PIRAMIDA TRI CLUB Riga |
S50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Lauva Signe | Rīga | ||
2. | Lūse Ināra | Carnikavas Sporta centrs Carnikava | ||
3. | Rītere Mudīte | Ogres Slēpotāju Klubs Ogres novads | ||
4. | Žukovska Marita | VSK Noskrien Ogre |
V50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Čerņadjevs Juris | Ropažu nov. | ||
2. | Glāzers Aldis | Vecpiebalga | ||
3. | Ivzāns Roberts | OGRE Ogres novads | ||
4. | Patmalnieks Gundars | Meņgele Ogre | ||
5. | Pēterkops Armants | Lowe Alpine Ogre | ||
6. | Puriņš Raitis | VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene | ||
7. | Trubačs Pēteris | Līvānu VK Preiļi | ||
8. | Zaspenko Vladimirs | Rīga |
V60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Drāke Roberts | NBS Rīga | ||
2. | Garenčiks Raimonds | Carnikavas sporta centrs Carnikava | ||
3. | Jaunžeikars Valdis | Rīga | ||
4. | Pūle Ēriks | - Rīga | ||
5. | Stolarovs Jurijs | Daugavpils | ||
6. | Supe Jānis | Tirza |
5km
S12
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dubovska Aleksandra | I Love Running Rīga | ||
2. | Freimane Nikola | 5F Running team Jelgava | ||
3. | Leja Evija | SS ARKĀDIJA Rīga | ||
4. | Malnača Signe | BJC Laimīte Rīga | ||
5. | Mazure Ameli | Rīga | ||
6. | Okorie Lotanna | HAIRRIGA Rīga | ||
7. | Pāķe Lelde | Saulkrasti SRT Saulkrasti |
V12
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ancāns Kārlis | Riteņvasara Rīga | ||
2. | Brīvulis Ralfs | Riga | ||
3. | Čulkstēns Kristers | Kalngale | ||
4. | Krampe Emīls | LAK4 Rīga | ||
5. | Kravalis Jānis | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
6. | Leonidovs Artjoms | Daugavpils | ||
7. | Liepiņš Andris | Metroons Rīga | ||
8. | Liepiņš Rauls | Metroons Rīga | ||
9. | Mazurs Tomass | Rīga | ||
10. | Meijers Miks | Rīga | ||
11. | Noviks Roberts | Rīga | ||
12. | Okorie Tobenno | HAIRRIGA Babīte | ||
13. | Orbidāns Roberts | SK Ozolnieki Salgale | ||
14. | Stūrītis Jānis | Siguldas Sporta Skola Sigulda | ||
15. | Vīgants Henrijs | Rīga | ||
16. | Želubovskis Endijs-Ralfs | Carnikava |
S15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ašmane Līva | VSK Noskrien Jelgava | ||
2. | Berķe Kristianna | Rīga | ||
3. | Gaile Līna | SSS Sigulda | ||
4. | Krampe Samanta | SS Arkādija Rīga | ||
5. | Lūse Gabriela | Darba rūķi Rīga |
V15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Freimanis Roberts | 5F Running team Jelgava | ||
2. | Jansons Jēkabs | Riga Ironman Team Rīga | ||
3. | Karss Artūrs-Jānis | SS Arkādija Rīga | ||
4. | Kravalis Emīls | Siguldas Sporta Skola Sigulda | ||
5. | Laidinens Aleksejs | Rīga | ||
6. | Mūrēns Emīls | Riga | ||
7. | Pirktiņš Kārlis | JDFS Alberts Rīga | ||
8. | Retigs Alekss | Ādaži |
ST (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Baukerte Evita | Baukerti Rīga | ||
2. | Bescennaja Jeļena | Rīga | ||
3. | Bidiņa Ilze | Ķegums | ||
4. | Birnbauma Līga | LNB Rīga | ||
5. | Brivule Līva | Rīga | ||
6. | Celmiņa Vizbulīte | VSK Noskrien Rīga | ||
7. | Celnokova Jelizaveta | Rīga | ||
8. | Dreiškina Beatrise | Buras Ikšķiles novads, Tīnūži | ||
9. | Ērgle Marita | Preiļi | ||
10. | Freimane Iveta | 5F Running team Jelgava | ||
11. | Gansovskaya Karolina | Rīga | ||
12. | Garenčika Irina | Carnikava | ||
13. | Gurejeva Jeļena | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
14. | Innus Diāna | Kalngale | ||
15. | Jakovļeva Sorina | Rīga | ||
16. | Jukšinska Kristīne | Mārupe | ||
17. | Jurčenko Violeta | Riga | ||
18. | Juryevna Anna | BiathlonBunny Sigulda | ||
19. | Kalniņa Laura | Carnikava | ||
20. | Kondratjeva Anastasija | riga | ||
21. | Krivicka Darja | Rīga | ||
22. | Kukle Paula | Ventspils | ||
23. | Lipina Kristīne | Deju studija 27 Rīga | ||
24. | Livčāne Ieva | Stopiņu novads | ||
25. | Mandele Marta | Raseli Rīga | ||
26. | Markeviča Kristīna | Riga | ||
27. | Maurīte-Šmite Sanita | Rīga | ||
28. | Moļvinska Anastasija | Rīga | ||
29. | Orbidāne Laine | SK Ozolnieki Salgale | ||
30. | Osīte Līna | Rīga | ||
31. | Padedze Santa | Ogre | ||
32. | Pospelova Ksenija | ksenija.pospelova@inbox.lv Rīga | ||
33. | Regža Evita | SKOB Rīga | ||
34. | Sargune Baiba | Rīga | ||
35. | Studneva Larisa | Staprini Adazi | ||
36. | Stūraine Jolanta | Dzelzceļa Sporta Klubs Lokomotīve Rīga | ||
37. | Stūrīte Iveta | SK Turaida Sigulda | ||
38. | Šiškova Alona | Riga | ||
39. | Tatarinova Irina | Rīga | ||
40. | Tikmere Linda | Mežciema pamatskola Rīga | ||
41. | Ustinova Madara | iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa. vlmiera | ||
42. | Vdovina Katerina | Rīga | ||
43. | Veldre Daiga | Kadaga | ||
44. | Zvirbule Aiga | ACTIVIA RUN Rīga |
VT (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ariko Dmitrijs | Riga | ||
2. | Bogdanovs Sergejs | Riga | ||
3. | Briežkalns Artūrs | Draudzene, draudzenes mamma. Rīga | ||
4. | Brīvulis Juris | Rīga | ||
5. | Garenčiks Normunds | Carnikava | ||
6. | Gubāts Dailis | Gubāti Kalngale | ||
7. | Jansons Haralds | Carnikava | ||
8. | Krilovs Deniss | Riga | ||
9. | Kristapsons Dēvids | Ātrie vilki Rīga | ||
10. | Kristapsons Gundars | Ātrie vilki Rīga | ||
11. | Kulago Andrejs | ZZK Rīga | ||
12. | Kulago Sergejs | ZZK Rīga | ||
13. | Langins Normunds | VSK Noskrien Rīga | ||
14. | Lazarev Dmitry | Riga | ||
15. | Madelāns Emīls | Nav Auces novads,Auce | ||
16. | Mazurs Pavels | Rīga | ||
17. | Noviks Ēriks | Rīga | ||
18. | Ondruks Jevgēnijs | Rīga | ||
19. | Opincāns Jānis | zakitis_bizotajs Rīga | ||
20. | Osītis Kristaps | Rīga | ||
21. | Ozoliņš Arnis | NIKE/SPORTLAND Valka | ||
22. | Pāķis Eduards | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
23. | Pūce Andis | Riga | ||
24. | Purviņš Anatolijs | Salaspils | ||
25. | Raimo Rikards | Sporta skola Rīga | ||
26. | Reinfelds Emīls-Matiass | Rīga | ||
27. | Rozentāls Andris | AR Rīga | ||
28. | Sakne Andis | Saldus Boksa Klubs Rīga | ||
29. | Smalkais Aigars | Rīga | ||
30. | Strautnieks Māris | Jelgava | ||
31. | Šmits Artis | Rīga | ||
32. | Štulbergs Gatis | Maratona klubs/Dionsportlab Rīga | ||
33. | Upītis Artis | Riga | ||
34. | Veldre Ēriks | Kadaga | ||
35. | Zeltiņš Lauris | RP SIA RĪGAS SATIKSME INFRASTRUKTŪRAS UZTURĒŠANAS ATTĪSTĪBAS STRUKTŪRVIENĪBA 1. TROLEJBUSU PARKS I.U.A.S Rīga |
Bērnu skrējiens
SB1
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Balode Keidija | Valmiera | ||
2. | Baukerte Sofija | Riga | ||
3. | Bērziņa Undīne | Bērziņi Rīga | ||
4. | Bidiņa Laura | Ķegums | ||
5. | Birnbauma Madara | Rīga | ||
6. | Bočkova Darina | Rīga | ||
7. | Čodere Luīze | Sigulda | ||
8. | Dobule Karlīna | Izturība Ikšķile | ||
9. | Ertmane Adrija | Rīga | ||
10. | Feimane Veronika | RIGA | ||
11. | Firsova Arina | Rīga | ||
12. | Fjodorova Nellija | Riga | ||
13. | Garenčika Ariana | Carnikava | ||
14. | Gubāte Danija | Gubāti Kalngale | ||
15. | Gubina Jekaterina | Dzeguzes Olaine | ||
16. | Ivanova Anete | noskrien Pierīga | ||
17. | Kivle Diāna | Rīga | ||
18. | Kravale Everita | Pļaviņas | ||
19. | Lange Lote | Riteņvasara Rīga | ||
20. | Laseviča Nikoleta | Riteņvasara Rīga | ||
21. | Ločmele Sanija | |||
22. | Ločmele Sofija | |||
23. | Lūse Sofijaa-Mikaēla | Darba rūķis Rīga | ||
24. | Mačevska Elīze-Marta | Tēŗvete | ||
25. | Meijere Maija | Rīga | ||
26. | Ozolina Gabriela | riga | ||
27. | Pavlova Alisa | Dreilini | ||
28. | Pavlova Amelija | Dreilini | ||
29. | Rimšāne Amanda | Rīga | ||
30. | Rozentāle Amanda | Iecava | ||
31. | Sēkliņa Megija | Rīga | ||
32. | Talberga Olga | Riga | ||
33. | Zemīte Estere-Elizabete | SPORTLAT Riga |
VB1
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Abimeicevs Markuss-Marks | riga | ||
2. | Antonovs Erlends | brāļi Ogre | ||
3. | Antonovs Rainers | brāļi Ogre | ||
4. | Avdjukevičs Dairis | Garciems | ||
5. | Boids Edgars | Rīga | ||
6. | Briedis Pēteris | Rīga | ||
7. | Cīmurs Viesturs | cīmurēni Rīga | ||
8. | Cīrulis-Baumanis Alens-Olivers | Jelgava | ||
9. | Daņilovskis Vladimirs | Rīga | ||
10. | Fjodorovs Damirs | Rīga | ||
11. | Grāvītis Ričards | Rīga | ||
12. | Gubāts Miks | Kalngale | ||
13. | Hudobčonoks Oskars | Rīga | ||
14. | Jakovļevs Artjoms | Rīga | ||
15. | Juškevics Edvards | Rīga | ||
16. | Kārkliņš Raivo | Carnikava | ||
17. | Krivickis Jaroslavs | Rīga | ||
18. | Lagsbergs Gustavs | Dancotāji Rīga | ||
19. | Lapiņš Gustavs | Jelgava | ||
20. | Lasevičs Ramils | Riteņvasara Rīga | ||
21. | Lastenieks-Kikučs Raivo | Riga | ||
22. | Ļebedevs Daniils | Rīga | ||
23. | Mandelis Arno | Raseli Rīga | ||
24. | Meinarts Gustavs | Riga | ||
25. | Melnūdris Emīls-Jānis | Rīga | ||
26. | Ņekraševičs Kirils | VB1 Vecāki | ||
27. | Padedzis Eduards | Ogre | ||
28. | Pankoks Didzis | Liepājas Vieglatlētikas klubs Liepāja | ||
29. | Parfjonovs Patriks | Liepāja | ||
30. | Ratnieks Edgars | SPORTLAT Rīga | ||
31. | Sargautis Dovydas | Carnikava | ||
32. | Semjonovs Ilja | Ģimenes mafija Jelgava | ||
33. | Snucins-Sibanovs Vitalijs | Riga | ||
34. | Tikmeres Namejs | Riga | ||
35. | Tikmers Namejs | Mežciema pamatskola Rīga | ||
36. | Tolstovs Krišjānis | Rīgs | ||
37. | Treščinskis Pāvels | Rīga | ||
38. | Vīgants Rodrigo | Riga | ||
39. | Zābers Mikus | Šurpu-turpu! Rīga | ||
40. | Zālītis Jānis | Rīga | ||
41. | Zālītis Markuss | Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava | ||
42. | Zeltīts Gustavs | Rīga | ||
43. | Žagata Daniels | Ekvi Carnikava |
SB2
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Andrejsone Rūta | Salaspils | ||
2. | Balode Kerlīna | Valmiera | ||
3. | Baruna Sindija-Marta | Cēsis | ||
4. | Baukerte Railija | Baukerti Riga | ||
5. | Bērziņa Paula | Bērziņi Rīga | ||
6. | Dobule Estere | Izturība Ikšķile | ||
7. | Fjodorova Jekaterina | Olaine | ||
8. | Gubina Darja | Dzeguzes Olaine | ||
9. | Lange Lauma | Riteņvasara Rīga | ||
10. | Leja Zane | Jaunolaine | ||
11. | Lejstrauta Paula-Kristiāna | SPORTLAT Rīga | ||
12. | Mačevska Ilze-Magdalēna | Tērvete | ||
13. | Muižzemniece Madara | Rīga | ||
14. | Pāķe Madara | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
15. | Regža Dārta | SKOB Rīga | ||
16. | Riekstiņa Anna-Olīvija | Rīga | ||
17. | Siminaite Dārta | Cēsis | ||
18. | Slesarenoka Angelina | Riga | ||
19. | Subina Anna | Riga | ||
20. | Teusa Emilija | Rīga | ||
21. | Tikmere Patrīcija-Paulīne | Mežciema pamatskola Rīga | ||
22. | Zālīte Annika | SS Arkādija Rīga | ||
23. | Zamurs Elizabete | Riga | ||
24. | Žagata Darja | Ekvi Carnikava |
VB2
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Boldasevics Kristers | Adazi Ādaži | ||
2. | Cīmurs Kārlis | cīmurēni Rīga | ||
3. | Čoders Kurts | Sigulda | ||
4. | Dziļums Toms | Ādaži | ||
5. | Felšus Kārlis | Felšus Salaspils | ||
6. | Gabrāns Gustavs | Rīga | ||
7. | Garenčiks Ričards | PARAPUPUS Carnikava | ||
8. | Ivanenko Timurs | Riga | ||
9. | Jeļistratovs Dmitrijs | Rīga | ||
10. | Kārkliņš Ivo | Carnikava | ||
11. | Karnītis Rihards | FS METTA Rīga | ||
12. | Keino Krišs | Riga | ||
13. | Kivlis Tomass | Rīga | ||
14. | Korsakovs Staņislavs | Riga | ||
15. | Lūsis Daniels | darba rūķi Rīga | ||
16. | Majors Lauris | SPII Bitīte Valmiera | ||
17. | Prokudins Kirills | Ādažu novads | ||
18. | Raudenieks Kristians | Mārupe | ||
19. | Raudenieks Markus | Mārupe | ||
20. | Saldābols Timurs | Rīga | ||
21. | Stūrītis Martins | Siguldas Sporta Skola Sigulda | ||
22. | Zābers Nils | Šurpu-turpu! Rīga | ||
23. | Zemītis Mārtiņš-Vestards | SPORTLAT Rīga |
SB3
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ancāne Līna | SS Arkādija Rīga | ||
2. | Bērziņa Sandija | Bērziņi Rīga | ||
3. | Buņina Jekaterina | rīga | ||
4. | Demeško Alīna | Rīga | ||
5. | Eihmane Amanda | SS Rīga | ||
6. | Feimane Kleo | Riga | ||
7. | Gaile Lote-Lea | Sigulda | ||
8. | Gubāte Megija | Gubāte Kalngale | ||
9. | Hudabčonoka Luīze | Jūrmalas sporta skola Rīga | ||
10. | Ikauniece Elizabete | Rīga | ||
11. | Jurjeviča Eleonora | Rīga | ||
12. | Kalniņa Ieva | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
13. | Kažoka Adriana | Jaunkalsnava | ||
14. | Mirka Marita | Rīga | ||
15. | Okorie Dženeta | HAIRRIGA Rīga | ||
16. | Regža Agate | SKOB Rīga | ||
17. | Strādere Rebeka | Jelgava | ||
18. | Stupele Keita | Rīga | ||
19. | Tofere Diāna | Rīga | ||
20. | Vdovina Darja | Rīga | ||
21. | Zālīte Loreta | SS Arkādija Rīga | ||
22. | Zālīte Melānija | Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava | ||
23. | Zimerte Linda | Zimerti Tukums | ||
24. | Zubko Jūlija | Riga | ||
25. | Želubovska Kjāra-Paula | Carnikava |
VB3
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Andrejsons Edvarts-Ernests | Salaspils | ||
2. | Doveika Emīls | Mārupe | ||
3. | Dreģis Daniels | Rīga | ||
4. | Dubovskis Georgijs | I Love Running Rīga | ||
5. | Fjodorovs Dmitrijs | Olaine | ||
6. | Freimanis Jānis | 5F Running team Jelgava | ||
7. | Goldbergs Edvards | Riga | ||
8. | Gulbis Ritvars | rīga | ||
9. | Jakovļevs Artūrs | Rīga | ||
10. | Jubelis Kaspars | Japāņu cīņu mākslu skola ''KISHINTAI'' Rīga | ||
11. | Jurevičs Ralfs | Rīga | ||
12. | Kālis Eduards | SportLat Riga | ||
13. | Kālis Teodors | SPORTLAT Rīga | ||
14. | Karss Roberts-Kārlis | Rīga | ||
15. | Leja Rihards | SK Arkādija Rīga | ||
16. | Lūsis Rafaels | Darba rūķi/ FS Leevon Rīga | ||
17. | Ļebedevs Platons | Rīga | ||
18. | Mandelis Tomass | Raseli Rīga | ||
19. | Matusevičs Tomass | 40 v.skola Rīga | ||
20. | Mažajevs Aleksejs | Olaine | ||
21. | Melbārdis Marks | FS METTA Rīga | ||
22. | Miķēns Ričards | V.Zālīša sākumskola Rīga | ||
23. | Orbidāns Jaroslavs | SK Ozolnieki Salgale | ||
24. | Pavlenko Timurs | Ģimenes mafija Jelgava | ||
25. | Potapovs Iļja | Rīga | ||
26. | Pronausks Antons | Rīga | ||
27. | Raipulis Kristers | Rīga | ||
28. | Šarpio Toms | - Rīga | ||
29. | Šmits Ričards | Rīga | ||
30. | Tālmanis Dāvis-Naidžels | Riga | ||
31. | Volkovs Adrians | Rīga | ||
32. | Zimerts Regnārs | Zimerti Tukums |