Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" / 07.08.2021

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. DmitrijsSerjoginsSK BULTA/ BALTAISMārupeV401:06:01
2. JānisVišķersSK TēraudsRīgaV401:07:48
3. KristapsBērziņšPatria SportlandKuldīgaV401:12:34
4. DenisPrikulisŽolneroviča skriešanas klubsSiguldaV401:13:29
5. DmitrijsVecgailisRīgaV401:14:56
6. AnatolijsMacuksJēkabpils sporta centrs/Takusports&CompressportJēkabpilsV40401:15:14
7. KristapsKaimiņšPatria SportlandOgreV40401:15:35
8. AgnisStulpinskisValmieras VKValmieraV401:16:50
9. EdijsDzalbsScott running LatviaSiguldaV401:17:53
10. ArtūrsCaics---RīgaV401:20:09
11. AigarsMatisonsMatisons Runner’s ClubPilteneV50401:20:14
12. AndrisRobaldspulsometrs.lvTalsiV401:20:30
13. VjačeslavsBambānsŽolneroviča skriešanas klubsJūrmalaV40401:21:44
14. ArtursOnzulsinpace.runRīgaV401:22:05
15. MihailsGolubevsSK TēraudsRīgaV401:22:24
16. ViestursBerķisBaltaiskalnsRīgaV401:22:46
17. DainisLimanānsRIEKSTIBikstiV401:23:14
18. DovydasSankauskasIlginuotoliai.ltVilniusV40401:23:18
19. JānisJerofejevsSkrien Jēkabpils!JēkabpilsV401:23:22
20. DāvisLiepiņšSilver EngineRīgaV401:23:34
21. JegorsSlobodcikovs------OlaineV401:24:19
22. JānisĀbolsMARATONA KLUBSMadona - RīgaV40401:24:24
23. MārisPakārklisMARATONA KLUBSRīgaV40401:24:32
24. AleksandrsSoldatjonoksDaugavpilsV401:24:34
25. KitijaValtereSK BULTA/ BALTAISLīvāniS401:24:37
26. EdgarsAkmeņkalnsMatisons Runner’s ClubJaunmārupeV401:24:47
27. EduardsŠimkovsVIA-S Running DivisionLiepājaV401:24:51
28. PetrasPranckūnasNa, pagauk!VilniusV50401:25:15
29. AleksandrsJudkinsRigaV401:25:17
30. DiānaLiepiņaRīgaS401:25:25
31. AlvisReinbergsSK BULTARīgaV401:25:46
32. RenārsVasiļjevsSkrien Jēkabpils!/Sk BultaJēkabpilsV401:25:50
33. AmandaKrūmiņaSK KatrīnaKuldīgaS401:25:59
34. AnastasijaDomņinaSK TēraudsRīgaS401:26:12
35. MareksŅikiforovsPatria SportlandKazdangaV401:26:20
36. RaitisGržibovskisRīgaV401:26:42
37. LeonidsLevdanovsRigaV401:26:55
38. KristapsVārnaFOLKMAŅITalsiV401:27:03
39. MartinsVetraRīgaV401:28:22
40. VivianaKirilovaRīgaS40401:28:27
41. GuntarsBūmansMatisons Runner’s ClubLiepājaV50401:28:55
42. EdgarsDambisLiepajaV40401:29:09
43. AleksisBorozdinsSalacgrīvaV401:29:35
44. NaurisVeitsDurbeV40401:29:52
45. GuntarsLoginsAlpha PartnersBalviV401:29:59
46. AgrisSamcovsNike+ Run Club RigaRigaV40401:30:07
47. AndisJaunķierpisMARATONA KLUBSVentspilsV40401:30:10
48. AigarsOzolkājaPatria SportlandSaulkrastiV401:30:12
49. ViestursZimackisRīgaV401:30:24
50. MārtiņšMenniksMatisons Runner’s ClubRīgaV40401:30:59
51. LieneNeimaneMatisons Runner’s ClubS401:31:09
52. TomsKaufmanisMARATONA KLUBSBrenguļiV401:31:30
53. KonstantinsČursinsChursinTeam / LSC / VSK NoskrienRīgaV401:31:51
54. KārlisBūmansMatisons Runner’s ClubLiepājaV401:31:55
55. AndaValtereJPSSCarnikavaS40401:31:58
56. RaimondsBulsJūrmalaV50401:32:39
57. ElvijsMenniksJūrmalaV40401:32:51
58. TomassNeuss-LucsFOLKMAŅIJelgavaV401:32:57
59. AndrijsKosiloDunalkaV401:33:31
60. AntonsPrikulisŽolneroviča skriešanas klubsRīgaV401:34:13
61. IgorsSeņkoLiepājaV401:34:39
62. DennisEggertBonnV40401:34:53
63. RenārsVaivodsVārkavas novadsV401:34:56
64. InetaJerofejevaSkrien Jēkabpils!JēkabpilsS401:35:03
65. DzintarsPetrovsMARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīgaV40401:35:15
66. JānisGriķisSK BultaDaugavpilsV40401:35:20
67. ArtūrsPielēns-PelēnsSqualioRīgaV401:35:47
68. IgorsMorgunovsMatisons Runner’s ClubRīgaV401:35:52
69. AigarsLūsisTalsu Pakalnu sporta klubsTalsiV60401:35:54
70. SergejsKolomicevsLepsky Tri CoachingRigaV401:36:05
71. KārlisPlaudeLepsky TRI CoachingLatvijaV401:36:05
72. JurijsVilksZOMBIES,RUN!!!RigaV40401:36:11
73. ZaneCeriņaLiepājaS401:36:49
74. VitalijsTeteruksVentspilsV401:36:50
75. JānisSondorsSportlandNike7JelgavaV401:37:17
76. ViktorsRodionovsLSCOlaineV60401:37:50
77. KalvisRumbenieksKuldīgaV401:38:25
78. VasilijsDeņisovsRigaV401:38:30
79. DēvidsKristapsonsASK PatriaSalaspilsV401:38:36
80. JurisČerpinskisTukumsV401:38:38
81. JurisBrēdiķisMARATONA KLUBSRīgaV40401:38:46
82. EgijaTamsoneKazdangaS40401:38:50
83. GuntarsStraumeMARATONA KLUBSJēkabpilsV50401:38:59
84. RuslansŠuļgaMaratona klubs/LiepājaLiepājaV40401:39:04
85. MārisBerķisMatisons Runner’s ClubRīgaV401:39:06
87. ĢirtsSkoreVsk noskrien KuldīgaKuldīgaV40401:39:31
86. RaitisVilsdorfsKuldīgaV401:39:31
88. AleksejsPozdņakovsMaratona klubsVentspilsV50401:39:44
89. IntsVilksRīgaV40401:39:50
90. DailisGrinbergsMRCventspilsV401:40:19
91. KristaHartmaneSigulda/KuldīgaS401:40:21
92. RūdolfsMaurānsKREISAIS KRASTSCarnikavaV40401:40:33
93. IlzeVindeleRīgaS401:40:51
94. AndreiKravetsPiranhaRigaV40401:41:06
95. DāvisPlotnieksMatisons Runner’s ClubRīgaV401:41:39
96. LīgaNorkusSaldus Boksa klubsSaldusS40401:41:52
97. MārisDazartsRīgaV401:41:54
98. NikolajsMalahovsindovoduālsSalaspilsV60401:42:01
99. LindaEmbutnieceRīgaS401:42:10
100. KārlisCakulsCakuliRīgaV401:43:02
101. IvetaSuvorovaMaratonaklubsRigaS40401:43:10
102. SantaBirģeleSelgaRīgaS401:43:22
103. MārtiņšJanosnsJaunmārupe SkrienJaunmārupeV401:43:32
104. RaivisCakulsRīgaV40401:44:04
105. SandrisBalinskisMARATONA KLUBSVentspilsV50401:44:30
106. ElvisRubīnsRīgaV401:44:41
107. BaibaFrišenbrūdereEngures sportamTukumsS40401:44:47
108. LīgaPutniņaPPOgreS401:45:03
109. DaceTetereLielie DibeniRīgaS401:45:26
110. AntonsMaksimenkovsVentspilsV401:45:37
111. AgrisDundursMaratona klubsRīgaV50401:45:45
112. DāvisGotlandsSK KatrīnaKuldīgaV401:45:54
113. MontaRērihaRīgaS401:46:17
114. AigarsZvingulisVirsotne/MARMOTKuldīgaV60401:46:19
115. RobertsRozisRīgaV50401:47:02
116. KasparsAksenoksRigaV40401:47:02
117. SergejsTimofejevsSK BULTARīgaV40401:47:17
118. AndrisVārpiņšMatisons Runner’s ClubVārveV401:47:30
119. EinārsJansonsMatisons Runner’s ClubZūrasV401:47:30
120. JānisAusmanisSK KatrīnaKuldīgaV50401:48:25
121. RingoldsOzoliņšMARATONA KLUBSVentspilsV50401:49:06
122. MārisVišņevskisRīgaV40401:49:23
123. SandraPlatāJelgavaS40401:49:28
124. MārisZirnisRīgaV40401:49:39
125. ElvijsBenjamiņšKuldīgaV401:49:39
126. GatisKazakevičsUpeslejasV401:49:50
127. ToanVu-HuuKuldigaV40401:50:05
128. ValdisPriedolsLiepājaV401:50:46
129. RaimondsSerdantsKuldīgaV50401:51:24
130. GintsKudiņšvsk noskrienJurmalaV50401:51:59
131. AivarsAksenoksCSDDRīgaV60401:52:23
132. MarutaGuitāneLudzaLudzaS40401:52:32
133. ViktorsSuborinsRigaV60401:53:10
134. JurijsMozinsSalaspilsV401:53:30
135. JānisOnzulsMARATONA KLUBSVentspilsV50401:54:09
136. RalfsVēverisRīgaV401:54:31
137. AndrejsGaumigsMARATONA KLUBSOlaineV50401:55:17
138. AnitaGavareMaratonu klubsRigaS401:55:22
139. DmitrijsKarasenkoSalaspilsV40401:56:02
140. JānisRullisTalsiV401:56:09
141. GuntarsJēkabsonsVELORONISLIEPĀJAV50401:56:28
142. TomassMičulisRīgaV401:56:30
143. VilnisVitkovskisVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaV40401:56:31
144. ValtsKlucisLangstiņiV50401:56:52
145. AigarsBērziņšTukumsV40401:57:03
146. Dāvis-JurģisDundursMARATONA KLUBSVentspilsV401:57:14
147. GuntarsKrasovskisRīgaV50401:57:19
148. LauraŠtrausaMēness AptiekaTalsiS401:57:22
149. DainisŽubursMaratonaklubsDunalkaV50401:57:23
150. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBSOgreV40401:57:24
151. NikolajsPetrovicsRigaV401:57:32
152. RonaldsĀboliņš-ĀbolsRīgaV40401:57:38
153. OskarsPopēnsRīgaV40401:57:50
154. JūlijaMežeņinaRīgaS401:57:55
155. DmitrijsBabicevsLIepajaV401:58:10
156. TomassAlksniņšTUKUMSV401:58:48
157. EdmundsMičulisRīgaV50401:58:50
158. ĒvaldsStahovskisindividuāliIkšķileV50401:58:51
159. JānisBrakovskisJelgavaV401:59:10
160. GuntisJēkabsonsSkrundaV401:59:44
161. AivarsBirksVSK NoskrienRīgaV50401:59:51
162. VadimsSovetovsRigaV40401:59:52
163. RūdolfsBaumanisSkrundaV402:00:38
164. LudmilaJoceMatisons Runner`s Club/ SK KatrīnaKuldīgas nov.S50402:01:16
165. TatjanaRibkinaRīgaS402:02:02
166. DainisDriņķisDzSK LokomotīveRīgaV50402:02:09
167. AntonsUlasevičsMatisons Runner’s ClubV402:02:47
168. GatisLubānsMatisons Runner’s ClubV402:02:48
169. AinārsLudboržsRezekneV402:03:48
170. JekaterinaĻežaņinaRīgaS40402:03:57
171. DidzisŠapkusBaložiV402:03:58
172. OskarsGrīnfeldsLiepājaV402:04:39
173. VladimirsKļavnieksBaltaisRīgaV60402:05:49
174. AustraBērziņaRīgaS402:06:21
175. AivarsCepītis___-Vaidavas pag.V60402:07:25
176. DanaBušmaneSalaspilsS402:07:55
177. IevaKesenfeldeKuldigaS402:09:08
178. LīvaKesenfeldeKuldigaS402:09:08
179. DidzisBrantsMRCSaldusV50402:11:07
180. AldisBirznieksMARATONA KLUBSVentspilsV60402:13:16
181. VilnisLiepiņšMARATONA KLUBSCarnikavaV60402:13:23
182. JudīteIndriksoneTalsiS50402:14:06
183. JanisBehmanis-BergmanisKuldīgaV402:14:37
184. OskarsVeinbergsMARATONA KLUBSBalviV40402:21:54
185. PāvelsJanovičsLscRīgaV402:24:12
186. DainisKauliņšLSCRīgaV60402:24:50
187. ElīnaBērziņaMārupeS402:25:08
188. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisV402:43:06