Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons / 20.09.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiks5. laiks6. laiks7. laiks8. laiks9. laiks10. laiks11. laiks
1. RihardsLindeValmieras VKValmieraVT10:20:230:20:23
2. ValtersĀboliņšSPORTLAND/NIKEVT10:20:250:20:25
3. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBSAizputeVTA10:20:320:20:32
4. KristsSiņicinsSPORTLAND/NIKEVT10:20:400:20:40
5. ĀrisBrantevicsSPORTLATTurlavaVT10:20:520:20:52
6. AnsisOzoliņšSK Metroons/NIKERīgaVT10:21:120:21:12
7. DanielsKārkliņšSPORTLAND/NIKEVT10:21:210:21:21
8. TomasJateikoRCNVT10:21:330:21:33
9. AndrisSaldonsJūrmalas sporta skolaJūrmalaVT10:21:380:21:38
10. RainersTrubačsPreiļiPreiļiVTB10:21:440:21:44
11. OskarsBlausNBSJELGAVAVT10:22:040:22:04
12. VoldemārsLejnieksVT10:22:100:22:10
13. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksRīgaVTB10:22:120:22:12
14. AnatolijsPurviņšZilupeVT10:22:240:22:24
15. LīgaJansoneSPORTLAND/NIKEST10:22:380:22:38
16. RihardsSerģisSporta klubs "Ašais"CēsisVTA10:22:410:22:41
17. Linards-NikolassŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdangaVTA10:22:510:22:51
18. RikardsRaimoSporta skola ArkādijaRīgaVTB10:22:530:22:53
19. LīgaGirgensoneSPORTLAND/NIKEST10:22:540:22:54
20. MarkussGedminsVērgaleVērgaleVTB10:22:570:22:57
21. AndrejsBondarevsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniVT10:23:020:23:02
22. IndarsPudursSkrien LatvijaTalsiVT10:23:050:23:05
23. GatisGobaVT10:23:110:23:11
24. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdažiVTB10:23:160:23:16
25. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBSLiepājaVT10:23:190:23:19
26. MārcisAdamovičsPreiļu kraukļiPreiļiVTB10:23:210:23:21
27. DariušČernigovskijRCNPaberžėVTA10:24:040:24:04
28. Roberts-AleksisGlazersSporta klubs "Ašais"DrabešiVTC10:24:180:24:18
29. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngaleVTC10:24:200:24:20
30. OskarsCelmiņšValmieraVT10:24:250:24:25
31. VadimsMartinovsLīvānu BJSSLīvāniVTA10:24:260:24:26
32. LaurisLapiņšSporta klubs "Ašais"DrabešiVTC10:24:270:24:27
33. RitvarsKlaparsValmieraVT10:24:320:24:32
34. MareksŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdangaVTB10:24:330:24:33
35. GuntaHolštromaSporta skola SPARSAizputeSTA10:24:340:24:34
36. ErnestsMatjušonoksKrāslavas sporta skolaKrāslavaVTC10:24:570:24:57
37. AnetaJacukevičRCNSTA10:25:130:25:13
38. ZigmārsKašsSPORTLAND 2RīgaVT10:25:250:25:25
39. KristersCinglersValmieraVTA10:25:270:25:27
40. DiānaVitkovskaSkrundaST10:25:280:25:28
41. ElēnaMiezavaSPORTLAND/NIKESTA10:25:300:25:30
42. KristiansStaņaSS ArkādijaRīgaVTB10:25:310:25:31
43. SantaZemtureMARATONA KLUBSAizputeSTA10:25:410:25:41
44. KasparsSausaisSwedbankVT10:25:450:25:45
45. ErnestsVīlipsVīleSalaspilsVTC10:25:460:25:46
46. DidzisLiepiņšRamiešiVT10:25:480:25:48
47. Niks-AleksisKozlovsValmieraVTA10:25:490:25:49
48. EdvardsFrancsLimbažiVTC10:25:540:25:54
49. IlonaMilbergaValkaSTA10:26:000:26:00
50. IngusBārītisValmieraVT10:26:110:26:11
51. Gustavs-MartsStaņaSS ArkādijaRīgaVTC10:26:120:26:12
52. SantaKokinaLīvāniLīvāniSTA10:26:210:26:21
53. JānisBulānsSPORTLANDBaložiVT10:26:280:26:28
54. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpilsVTC10:26:360:26:36
55. EduardsPāķisGHK SaulkrastiSaulkrastiVT10:26:370:26:37
56. ReinisFeldmanisĒrģemeVTC10:26:380:26:38
57. JēkabsLočmelisZVOCValmieraVTC10:26:410:26:41
58. GustavsLukstiņšSporta skola "Arkādija"RīgaVTC10:26:500:26:50
59. Pauls-JēkabsJirgensonsOptimistiRīgaVTB10:26:540:26:54
60. KlāvsLiepkaulsSK TēraudsRīgaVT10:26:580:26:58
61. HelmutsBaņukalnsVT10:26:580:26:58
62. Tabita-TīnaLūkaJēkabpilsSTC10:26:590:26:59
63. UldisLiepiņšLIEPIŅI TEAMValmieraVT10:27:020:27:02
64. AigarsDakterisVULKANRīgaVT10:27:060:27:06
65. ArtisLočmelisBurkānciems & CoVT10:27:090:27:09
66. AnnijaZāģereAizputes vidusskolaAizputeSTA10:27:100:27:10
67. Mārcis-JorensRullisValmieraVTA10:27:370:27:37
68. IevaLavrovaMARATONA KLUBSAizputeSTC10:27:400:27:40
69. KarolinaSavkoRCNSTB10:27:420:27:42
70. JānisKraftsVULKANRīgaVT10:27:550:27:55
71. KristersBabrisValmieraVTC10:27:550:27:55
72. RalfsBalodisValmieras Valsts ĢimnāzijaValmieraVTC10:27:590:27:59
73. RūdolfsĶēniņšSPORTLAND 2RīgaVT10:28:020:28:02
74. ArtjomsLeonidovsDaugavpilsVTC10:28:020:28:02
75. GundarsVidiņšValmieraVT10:28:120:28:12
76. AneteVeicaMālpilsST10:28:140:28:14
77. JustsBelevičsOgreVTC10:28:170:28:17
78. LauraKazākaOgres Sporta centrsOgreSTB10:28:190:28:19
79. Simona-AliseSalmiņaLīvānu BJSSLīvāniSTA10:28:240:28:24
80. MadaraAleckaMARATONA KLUBSKazdangaSTB10:28:270:28:27
81. JūlijaKuzņecovaDr.KlaunsST10:28:270:28:27
82. KristapsMiķelsonsVPĢValmieraVTC10:28:360:28:36
83. AleksejsJakovļevsValmieras SOS BCValmieraVTB10:28:370:28:37
84. Roberts-PaulsJaunzemnieksRīgaVTB10:28:370:28:37
85. LīnaGaileSSSSiguldaSTC10:28:430:28:43
86. ArnoldsMiķelsonsVPĢValmieraVT10:28:480:28:48
87. MartaBādereMARATONA KLUBSAizputeSTB10:28:520:28:52
88. Dans-PatriksDukursVidzemes Olimpiskais centrsValmieraVTC10:28:540:28:54
89. SandraHāna-ValtasaSK Metroons/ NikeMārupeST10:28:540:28:54
90. Mārtiņš-EmīlsTreimanisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTC10:28:560:28:56
91. DanielsŠimaņecsValmieras sākumskolaValmieraVTC10:28:560:28:56
92. NaurisSausmanisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaVT10:29:040:29:04
93. AijaTolstojaMARATONA KLUBSAizputeSTA10:29:050:29:05
94. KristaKuzņecovaMARATONA KLUBSAizputeST10:29:060:29:06
95. EdgarsSauskisSPORTLAND 2RīgaVT10:29:160:29:16
96. Alekss-RihardsMatvejevsVALMIERAVTB10:29:160:29:16
97. ŅikitaMorozovsSSSSiguldaVTC10:29:190:29:19
98. MontaVimbaValmieras SOS BCValmieraSTB10:29:230:29:23
99. JānisJansonsValmieraVT10:29:260:29:26
100. RihardsZalteSpēka PasauleValmieraVT10:29:370:29:37
101. Samanta-SonoraKalninaJekabpilsSTC10:29:370:29:37
102. ĢirtsNolleSaulkrastiVTC10:29:410:29:41
103. Ralfs-EduardsVanagsVTC10:29:420:29:42
104. LaineOdziļevičajēkabpilsSTC10:29:450:29:45
105. GundegaPāķeGHK SaulkrastiSaulkrastiST10:29:540:29:54
106. ĀrisMintālsSPORTLAND 2RīgaVT10:29:570:29:57
107. MadislavsKononovičsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTA10:30:010:30:01
108. RaimondsPūcisValmieraVT10:30:020:30:02
109. ReinisZalteSpēka PasauleValmieraVTA10:30:080:30:08
110. Kristaps-JānisRūsiņšRīgaVTA10:30:090:30:09
111. MadaraKreileSK TēraudsAivieksteST10:30:110:30:11
112. Matīss-TomsJurgensonsEnergy RTOgreVTC10:30:110:30:11
113. AijaLāceValkaST10:30:110:30:11
114. DmitrijsPotalujevsJust runDaugavpilsVT10:30:120:30:12
115. DanielaSupeSupes ģimene (Valmiera)ValmieraSTC10:30:130:30:13
116. InetaSenkāneSwedbankRēzekneST10:30:180:30:18
117. JānisSaukitensJelgavaVTC10:30:240:30:24
118. AgrisDobrovoļskisJelgavaVT10:30:250:30:25
119. KārlisEglītisJūrmalaVT10:30:290:30:29
120. MatvejsSuharževskisPēdu navValmieraVTC10:30:300:30:30
121. MaritaVītolaJelgavaST10:30:300:30:30
122. BrunoBinovskisTeikas vsk.RīgaVTC10:30:500:30:50
123. Matīss-TomsJurgensonsEnergy RTOgreVTC10:30:510:30:51
124. KaivaSilenieceSmilteneSTC10:30:520:30:52
125. Arta-RenāteRulleZVOC-VBSSValmieraSTB10:30:550:30:55
126. PēterisKleinsStrenčiVTC10:30:560:30:56
127. ValerijsPantejevsValmieraVT10:30:560:30:56
128. ReičelaRoneMARATONA KLUBSAizputeSTC10:30:580:30:58
129. Tīna-RenāteŠalmaMARATONA KLUBSAizputeSTB10:31:000:31:00
130. JānisSupeSupes ģimene (Valmiera)ValmieraVT10:31:150:31:15
131. EdgarsArtemjevsVPĢValmieraVTB10:31:150:31:15
132. RicardsBriedisBērnu sporta skolaTukumsVTB10:31:170:31:17
133. JevgenijsŅeverovsRigaVT10:31:240:31:24
134. LieneMuzikaLielvārdeST10:31:250:31:25
135. RenāteRodionovaCarnikavaSTC10:31:290:31:29
136. SandisVolmanisJaunpiebalgaVT10:31:330:31:33
137. DainisCiguzisTas ir goda jautājumsValmieraVT10:31:350:31:35
138. ĢirtsPāpeValmieraVT10:31:370:31:37
139. MartsBičevskisStrenčiVTC10:31:370:31:37
140. GintaKrūzēnaMARATONA KLUBSAizputeSTB10:31:400:31:40
141. RobertsCiprussValmieraVTB10:31:400:31:40
142. OskarsJanstovičsValmieras SOS BCValmieraVTC10:31:430:31:43
143. KlāvsKlaparsValmieraVTC10:31:460:31:46
144. EdijsVīķisSK KatrīnaKuldīgaVTB10:31:470:31:47
145. AndaArkliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:31:480:31:48
146. SilvijaErvikaMARATONA KLUBSAizputeST10:31:590:31:59
147. RičardsBāliņšCēsisVTC10:32:040:32:04
148. EndijsŠapirovsValmieraVTC10:32:110:32:11
149. KristapsJansonsJelgavaVTC10:32:150:32:15
150. DaceMaura-BokaTurbo zaķiValmieraST10:32:160:32:16
151. StefanijaSidorovaKLKRīgaSTC10:32:180:32:18
152. GuntaBalodeValmieraST10:32:190:32:19
153. MadaraRudzīteEžiST10:32:210:32:21
154. ElvisDaugulisValmieraVTB10:32:220:32:22
155. LaumaZālīteValmieraSTA10:32:240:32:24
156. RičardsZālīteValmieraVTA10:32:270:32:27
157. VladimirsKallassVT10:32:270:32:27
158. KristaĶelpaSmiltenes BJSSSmilteneSTA10:32:350:32:35
159. Kristians-DeivsGrīviņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTC10:32:350:32:35
160. DaceKozlovskaVULKANRīgaST10:32:360:32:36
161. KārlisBartuševicsBullisJelgavaVTC10:32:400:32:40
162. DagnijaKotāneIlzeskalnsRēzekneST10:32:410:32:41
163. RinaldsCelmsMārupeVTC10:32:420:32:42
164. SanitaSvalbaSk MAGNENVarakļāniST10:32:420:32:42
165. TerēzeUrbāneVSK NOSKRIENRīgaSTB10:32:420:32:42
166. Miks-EmīlsAkmentiņšRīgaVTA10:32:420:32:42
167. IvarsVorobjovsVT10:32:430:32:43
168. PēterisLukstiņšSS ArkādijaVTC10:32:460:32:46
169. AndisĀbeleVT10:32:510:32:51
170. DāgsLepiksonsVVVValmieraVTB10:32:520:32:52
171. NikolaDjubinaPreiļi BJSSPreiļiSTC10:32:540:32:54
172. EdgarsSalmiņšValmieras SOS BCValmieraVTC10:32:550:32:55
173. AlensLozdaPreiļiVTC10:32:550:32:55
174. AndaOzolaValmieraST10:33:000:33:00
175. MegijaStalbergaValmieras Bērnu Sporta SkolaValmieraSTA10:33:010:33:01
176. ErikaOlberkyteAlūksnes BJSSAlūksneSTA10:33:040:33:04
177. MarkussAustrupsJūrmalaVTC10:33:060:33:06
178. Reinhards-MarkussSkudraRīgaVTC10:33:070:33:07
179. DainisTrēziņšBeātesValmieraVT10:33:070:33:07
180. ĢirtsVišķersVidzemes Olimpiskais centrsValmieraVT10:33:120:33:12
181. NormundsBērzsMārupeVT10:33:150:33:15
182. EmīlsPlešsValmieraVTC10:33:160:33:16
183. ĢirtsKalniņšDarba RūķiVT10:33:160:33:16
184. MairitaSiliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:33:170:33:17
185. SintijaGrigorjevaLīvānu BJSSLīvāniSTC10:33:170:33:17
186. NeldaNeilandeSmilteneSTA10:33:220:33:22
187. OlgaOrlova-SmilteneST10:33:260:33:26
188. LarsensPultursVSK NoskrienRīgaVT10:33:320:33:32
189. OlgaRadžabovaCrossFit TeikaRīgaST10:33:330:33:33
190. Lauris-JānisRudzītisValmieraVTC10:33:330:33:33
191. GerdaUpenieceSportlatRīgaSTA10:33:340:33:34
192. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novadsVT10:33:360:33:36
193. ZaigaPavlovskaRēzeknes novada BJSSRēzeknes novadsST10:33:370:33:37
194. ValtersSemjonovsUmurgas pag., Limbažu nov.VTB10:33:400:33:40
195. LauraHofmaneVSK NoskrienRīga/SiguldaST10:33:430:33:43
196. EdgarsČerkovskisEkonomikas un kultūras augstskolaRīgaVT10:33:440:33:44
197. AnnijaApineST10:33:470:33:47
198. RobertsPloriņšVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVTC10:33:470:33:47
199. KristofersNeļķerīgaSTC10:33:480:33:48
200. LīvaGaileSiguldaSTA10:33:500:33:50
201. AdrianaLipinskaValmieras sākumskolaValmieraSTC10:33:500:33:50
202. RenārsSusejsRēzekneVTC10:33:520:33:52
203. RobertsCeriņšSpēka PasauleValmieraVT10:33:530:33:53
204. RonaldsLūkinsSiguldas sporta skolaSiguldaVTC10:33:540:33:54
205. ZintaMačaCēsisST10:34:000:34:00
206. Kārlis-KrišjānisRusmanisMazsalacaVTB10:34:020:34:02
207. ElizabeteVeinbergaValmieras Valsts ģimnāzijaValmieraSTB10:34:060:34:06
208. AiraSemjonovaUmurgas pag., Limbažu nov.ST10:34:070:34:07
209. AgateŠicāneJēkabpilsSTC10:34:070:34:07
210. RenāteAusmaneMARATONA KLUBSAizputeSTC10:34:110:34:11
211. BetijaSiliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTA10:34:110:34:11
212. RičardsSpruktsValmieraVTC10:34:120:34:12
213. LīgaBalodeRūjienaSTB10:34:130:34:13
214. JānisBruševicsVSK noskrienSalaspilsVT10:34:130:34:13
215. ZigmundsMednieksValmieraVT10:34:150:34:15
216. BellaPundureCēsu sporta skolaCēsisSTC10:34:180:34:18
217. KristofersPētersonsValmieraVTB10:34:180:34:18
218. JānisAgrumsBaltmaVT10:34:210:34:21
219. KristīneMerginaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:34:220:34:22
220. ArtisKnoksValmieraVT10:34:230:34:23
221. Alīda-MarijaKrumholceStrenčiSTA10:34:230:34:23
222. EdvardsPutniņšValmieraVTA10:34:240:34:24
223. VanesaStankevičaValmieras bērnu sporta skolaValmieraSTC10:34:240:34:24
224. KatrīnaDukateValmieras valsts ģimnāzijaValmieraSTB10:34:250:34:25
225. AdriansPūgaAuto Racing TeamĶekavaVTB10:34:250:34:25
226. RenārsCersValmieraVT10:34:270:34:27
227. Ralfs-RaitisTiltiņšRīgaVTB10:34:310:34:31
228. LaurisKuzņecovsApplyValmieraVT10:34:370:34:37
229. DāvisPankoksFK KuršiLiepājaVTC10:34:390:34:39
230. LauraMelbārdeEžiSTA10:34:410:34:41
231. MadaraLopenovaEžiST10:34:420:34:42
232. DainuvīteVišķereVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:34:440:34:44
233. MārisKaupeValmieraVT10:34:450:34:45
234. IevaLiepiņaRamiešiSTA10:34:460:34:46
235. JanaLaudamaKLKRīgaST10:34:500:34:50
236. LīvaHasaniST10:34:520:34:52
237. PaulaPakuleCēsisST10:34:520:34:52
238. EndijsApsitisSpēka PasauleValmieraVTC10:34:550:34:55
239. LīgaRutkovskaRīgaST10:34:550:34:55
240. EvertsHemmelisSpēka PasauleValmieraVTC10:34:550:34:55
241. MairisApsītsSpēka PasauleValmieraVT10:34:550:34:55
242. EdijsHemmelisSpēka PasauleValmieraVT10:34:560:34:56
243. LīgaBērziņavalmiera kustasValmieraST10:34:560:34:56
244. SanitaKazākaOgreOgreST10:34:570:34:57
245. AtvarsApinisRīgaVTC10:34:570:34:57
246. SigitaKlodžaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:35:000:35:00
247. IvoKlodžsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:35:000:35:00
248. LīvaStrodeValmieras BSSValmieraSTA10:35:010:35:01
249. AivitaLasmaneGulbeneSTA10:35:010:35:01
250. RaivisKaļiņinsJelgavaVTB10:35:040:35:04
251. SailaJansoneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīgaST10:35:050:35:05
252. JānisBiernisValmieraVTC10:35:070:35:07
253. IlzeKomasaFreelanceriJelgavaST10:35:080:35:08
254. Andis-GvidoVilumsonsSiguldaVT10:35:090:35:09
255. AndaGrāpēnaValmieraST10:35:120:35:12
256. AndrejsKriķisValmieras SOS BCValmieraVTC10:35:140:35:14
257. MārisVīlipsVīleSalaspilsVT10:35:150:35:15
258. SintijaAndrjuhinaValmieras SOS BCValmieraSTA10:35:160:35:16
259. ZaneCalmaneValmieraST10:35:160:35:16
260. DairisVilnisSpēka PasauleValmieraVT10:35:160:35:16
261. VinetaKraineValmieras Valsts ģimnāzijaValmieraSTB10:35:170:35:17
262. LieneTirneCēsisST10:35:170:35:17
263. JustīneBērziņaValmieraSTC10:35:180:35:18
264. GitaHofmaneCēsisST10:35:190:35:19
265. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāniST10:35:190:35:19
266. IngaBaumaneJelgavaST10:35:210:35:21
267. AneteUpenieceSK TēraudsĀdažiSTC10:35:220:35:22
268. IlzeGošaTārgaleST10:35:260:35:26
269. ĒrikaLeokeValmieraSTB10:35:280:35:28
270. RičardsĀbolsValmieraVTC10:35:280:35:28
271. MadaraTilenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:35:290:35:29
272. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmalaST10:35:330:35:33
273. MārisPinkulisPinkuļiValmieraVT10:35:350:35:35
274. RobertsUpeValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVTC10:35:390:35:39
275. DiānaRožkalneFilterRīgaST10:35:390:35:39
276. NatālijaŠčukinaValmiera KustasValmieraST10:35:420:35:42
277. MarikaŠneidereRūjienaST10:35:440:35:44
278. ArtursVirdzinieksLatvenergoLiepājaVTC10:35:440:35:44
279. SvetlanaSidorovaJelgavaST10:35:460:35:46
280. GitaVimbaVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:35:490:35:49
281. MārcisKatajsRīgaVT10:36:050:36:05
282. LāsmaStepanovaValmieras SOS BCValmieraSTB10:36:060:36:06
283. RalfsBaldiņšValmieraVTC10:36:060:36:06
284. DaceDzilnaSpēka PasauleValmieraST10:36:080:36:08
285. ĒriksŪdrisRīgaVT10:36:090:36:09
286. AritaRumpeSpēka PasauleValmieraST10:36:120:36:12
287. SintijaCeraValmieraST10:36:130:36:13
288. GintaEglīteRīgas raj.ST10:36:140:36:14
289. EstereViļumaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:36:150:36:15
290. AdeleBalanasaSiguldas sporta skolaSiguldaSTC10:36:160:36:16
291. JūlijaZagorskaRīgaST10:36:170:36:17
292. RetsAplociņšValmieraVTB10:36:210:36:21
293. KatrīnaLitteValmieraSTC10:36:220:36:22
294. ZelmaMālmaneValmieraSTC10:36:230:36:23
295. RutaSusejaRēzekneST10:36:230:36:23
296. DiānaCeplīteValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:36:240:36:24
297. MārcisBalandinsMārupeVT10:36:290:36:29
298. InāraNeļķeRīgaST10:36:300:36:30
299. Alens-JānisVīksniņšRīgaVTB10:36:320:36:32
300. KārlisRusmanisMazsalacaVT10:36:380:36:38
301. VitaRusmaneMazsalacaST10:36:380:36:38
302. RutaSamsonovaSporta klubs AšaisDrabešiSTC10:36:390:36:39
303. LindaKurpnieceSporta klubs AšaisDrabešiSTC10:36:390:36:39
304. DzintarsRušmanisTOPCONVT10:36:400:36:40
305. Agija-DaceBidiņaMārupeSTB10:36:410:36:41
306. AnceLiepiņaValmiera kustasValmieraST10:36:420:36:42
307. ZaneDāvidsoneVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:36:430:36:43
308. Krišs-RičardsBriedisValmieraVTC10:36:450:36:45
309. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpilsVTC10:36:450:36:45
310. OlitaPūgaAuto Racing TeamĶekavaST10:36:510:36:51
311. IlonaKārkliņaA 2SiguldaST10:36:530:36:53
312. VilisMednisindividuāliSmilteneVT10:36:560:36:56
313. SkaraVitmaneValmieraST10:36:570:36:57
314. AmandaZūleValmieraSTA10:36:570:36:57
315. DārtaOzoliņaRīgaST10:36:580:36:58
316. SantaJēkabsoneRīgaST10:37:020:37:02
317. ElvitaHorelikaSiguldaSTC10:37:020:37:02
318. Elīza-MartaBuņģeValmieras 5.vidusskolaValmieraSTC10:37:040:37:04
319. MārisVīlipsVīleSalaspilsVT10:37:050:37:05
320. RobertsGeidaValmieras sākumskolaValmieraVTC10:37:070:37:07
321. SolvitaPavlovskaRēzeknes novada BJSSRēzeknes nov.ST10:37:080:37:08
322. MārtiņšRibabaltie banāniValmieraVT10:37:080:37:08
323. SintijaLesnieceRugāju novadsST10:37:080:37:08
324. MartaBalanasaSiguldas sporta skolaSiguldaSTC10:37:110:37:11
325. ElīnaAkolovakolosālie!SiguldaSTC10:37:140:37:14
326. IrinaTatarinovaRīgaST10:37:150:37:15
327. AndrisVitmanisValmieraVT10:37:150:37:15
328. RūtaBinovskaTeika/RiteņvasaraRīgaSTC10:37:190:37:19
329. KrišjānisBinovskisTeikas vsk.RīgaVTC10:37:190:37:19
330. KristapsNoviksSk MAGNENRēzekneVTC10:37:210:37:21
331. LaumaBudovskaSwedbankRīgaST10:37:220:37:22
332. SanitaZaķebaltie banāniValmieraST10:37:230:37:23
333. VenijaKalniņaVPĢValmieraSTB10:37:240:37:24
334. LauraDičevaVPĢValmieraSTB10:37:240:37:24
335. JānisHolšteinsbaltie banānivalmieraVT10:37:270:37:27
336. SonoraPētersoneValmieras SOS BCValmieraSTC10:37:270:37:27
337. Dārta-EstereRozenbahaValmieraSTB10:37:280:37:28
338. EvijaGrišāne-PinkuleRīgaST10:37:350:37:35
339. Anna-EmīlijaBezdelīgaValmieraSTB10:37:360:37:36
340. AndrievsRuksValmieraVTC10:37:380:37:38
341. KatrīnaMārtinsone-MālpilsST10:37:450:37:45
342. SimonaZavitskaRīgaST10:37:470:37:47
343. EduardsJanītisValmieraVTC10:37:500:37:50
344. IvansBerezinsklkrigaVTB10:37:520:37:52
345. Ieva-MartaGintereJelgavaSTB10:37:530:37:53
346. GustavsAnkravsVTC10:37:540:37:54
347. SintijaLūsīteValmieras sākumskolaValmieraST10:37:560:37:56
348. AijaKonrādeRīgaST10:37:570:37:57
349. Liene-AndretaKalnciemaRīgaST10:37:590:37:59
350. SvetlanaFjodorovaValmiera kustasValmieraST10:38:000:38:00
351. SanijaRauskaValmieraSTC10:38:020:38:02
352. IvetaStūrīteSK "Turaida"SiguldaST10:38:030:38:03
353. LauraKatajaRīgaSTC10:38:040:38:04
354. MargitaZariņaZAS PārgaujaCēsisST10:38:050:38:05
355. IlzeLīdumaJelgavaST10:38:070:38:07
356. VilnisPriedītisSPORTLATRīgaVT10:38:110:38:11
357. RūdolfsSpridzānsSwedbankRīgaVTC10:38:120:38:12
358. OlgaGolubovaRigaST10:38:140:38:14
359. RihardsČopsRīgaVTC10:38:160:38:16
360. AdelīnaMelbārdeEžiSTC10:38:180:38:18
361. JānisMelbārdisEžiVT10:38:180:38:18
362. MartaKalniņaValmieras sākumskolaValmieraSTC10:38:190:38:19
363. DinaĶuzeRīgaST10:38:200:38:20
364. IgorsVillsVT10:38:210:38:21
365. AleksandrsSuvorovsRigaVT10:38:220:38:22
366. AnnaGlāzereVecpiebalgaST10:38:260:38:26
367. AustrisGrudulsOgreVT10:38:260:38:26
368. ArīnaBabreValmieraSTC10:38:260:38:26
369. LolitaZaķeVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:38:290:38:29
370. MargaritaPavlovaSK MAGNENRēzekneSTA10:38:320:38:32
371. IlzeMoteST10:38:350:38:35
372. MārtiņšVēbersTDK LiedagsVentspilsVT10:38:360:38:36
373. Eduards-AleksandrsTrēziņšBeātesValmieraVTC10:38:390:38:39
374. ElinaLaškovaKLKRīgaST10:38:500:38:50
375. MaijaRibabaltie banānivalmieraST10:38:520:38:52
376. KristiānsMagoneValmieras SOS BCValmieraVTA10:38:530:38:53
377. JānisLūsisRīgaVT10:38:530:38:53
378. ĒriksVeldreKadagaVT10:38:550:38:55
379. DaigaVeldreKadagaST10:38:55          
380. ĢirtsBoksTurbo zaķiValmieraVT10:38:560:38:56
381. DinaSkrabeVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:38:580:38:58
382. SigitaLabanovskaStatoil ExtraRīgaST10:38:590:38:59
383. ArtaGodže-RūsiņaRīgaST10:38:590:38:59
384. LieneŠteina-LūciņaStatoil ExtraRīgaST10:38:590:38:59
385. IngrīdaKlapareValmieraST10:39:000:39:00
386. CaitrinJacobiST10:39:000:39:00
387. VinetaPetjukevičaVULKANRīgaST10:39:010:39:01
388. IngunaGrāveCēsisST10:39:040:39:04
389. JolantaDukureVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:39:050:39:05
390. RobertsBrūverisVidzemes Olimpiskais centrsValmieraVT10:39:050:39:05
391. AndrejsJakovļevsValmieras SOS BCValmieraVTB10:39:050:39:05
392. LīgaReideVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:39:050:39:05
393. OksanaStankevicaValmieras SOS BCValmieraSTB10:39:060:39:06
394. ElīnaAkmentiņaValmieraSTC10:39:120:39:12
395. EvijaLīviņaSTC10:39:130:39:13
396. LīgaEglīteValmieraST10:39:130:39:13
397. SigneLauvaRīgaST10:39:170:39:17
398. ElīzeKūkojaValmieras sākumskolaValmieraSTA10:39:180:39:18
399. AgitaMazaļevskaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:39:180:39:18
400. KitijaZēmeleValmieraSTA10:39:180:39:18
401. AnnaMironovskaValmieraST10:39:210:39:21
402. GintaKrieviņaRīgaST10:39:220:39:22
403. EvijaRatsepaStatoil ExtraRīgaST10:39:240:39:24
404. KārlisMednisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:39:260:39:26
405. Unda-ReilaDimiņaSpēka PasauleValmieraSTA10:39:260:39:26
406. AgneseBuleValmieras pag.STB10:39:270:39:27
407. KristīneBriseleValmieraSTB10:39:270:39:27
408. SanijaGobiņaTaureneSTC10:39:280:39:28
409. ReinisMickevicsvaidavaVTC10:39:290:39:29
410. VitaMurāneValmieraST10:39:320:39:32
411. DaigaHofmanePārgaujas nov.ST10:39:330:39:33
412. ZintaLiepiņaLIEPIŅI TEAMValmieraST10:39:330:39:33
413. ElīzeBremzeIkšķiles novadsSTC10:39:340:39:34
414. PaulsPinkulisRīgaVTC10:39:360:39:36
415. SandijsPinkulisRīgaVT10:39:370:39:37
416. AlvīneBruņinieceZASValmieraSTB10:39:390:39:39
417. LoretaBabreValmieraSTC10:39:410:39:41
418. AgneseMetusValmieraST10:39:410:39:41
419. LaineRozenšteinaLiepājaSTA10:39:530:39:53
420. LīvaMenģeleRīgaSTC10:40:000:40:00
421. UldisMenģelisVT10:40:010:40:01
422. MargaritaGrīvaValmieraST10:40:010:40:01
423. DiānaRudzīteValmieras Pārgaujas sākumskolaValmieraST10:40:050:40:05
424. FrancisNeilandsRīgaVTC10:40:070:40:07
425. JānisBērziņšValmieraVT10:40:080:40:08
426. IevaKļaviņaValmieraST10:40:080:40:08
427. IvetaVirseRīgaST10:40:090:40:09
428. RobertsVēverisValmieras Pārgaujas sākumskolaValmieraVTC10:40:100:40:10
429. KristsApinisValmieras sākumskolaValmieraVTC10:40:110:40:11
430. JustīneKleinaStrenčiSTC10:40:130:40:13
431. IndraVēvereValmieraST10:40:130:40:13
432. LīgaPentjušaRēzekneSTB10:40:140:40:14
433. SimonaKaupužaRēzekneSTB10:40:140:40:14
434. DaceVeigureBeātesValmieraST10:40:170:40:17
435. AdriansDagsJelgavaVTC10:40:240:40:24
436. Luīze-AnceVītolaValmieraSTB10:40:260:40:26
437. MairaTrapāneValmieraST10:40:270:40:27
438. SandraLūseRīgaST10:40:280:40:28
439. LarisaKārkliņaST10:40:290:40:29
440. NataļjaArmandaArkadijas vieglatletikas sporta skolaRīgaSTC10:40:300:40:30
441. ReinisAukstikalnisVTC10:40:300:40:30
442. NatālijaFučadžiRigaST10:40:320:40:32
443. PaulaĀdamsoneValmieraSTC10:40:370:40:37
444. ValtsZiemelisSiguldas ZiemeļiSiguldaVTC10:40:410:40:41
445. AndisZiemelisSiguldas ZiemeļiSiguldaVT10:40:410:40:41
446. OļegsFjodorovsValmiera kustasValmieraVT10:40:430:40:43
447. GerdaMiezereIecavaSTB10:40:460:40:46
448. RūdolfsAltersJūrmalaVTC10:40:470:40:47
449. ZandaBluķeSpēka PasauleValmieraST10:40:520:40:52
450. IndraPriedīteHANNAValmieraST10:40:580:40:58
451. AntaBojaneLimbažiST10:41:040:41:04
452. AlīnaEkstoValmieraSTC10:41:050:41:05
453. Dārta-HenrieteZihmaneJelgavaSTC10:41:050:41:05
454. AnceFrindeValmieraSTC10:41:060:41:06
455. LauraDāvidsoneVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:41:120:41:12
456. TomassKlaparsValmieraVTB10:41:130:41:13
457. Helvijs-JānisKārkliņšSiguldaVTC10:41:150:41:15
458. ElzaMelbārdeEžiSTB10:41:180:41:18
459. Līva-MartaPočaValmieraSTB10:41:180:41:18
460. LieneBabreValmieraST10:41:210:41:21
461. MārisBabrisironman.lvVT10:41:210:41:21
462. KristīnePēčaPalsmaneST10:41:220:41:22
463. LauraVilkaValmieraST10:41:280:41:28
464. Markuss-DanielsOgstsBurtnieku novadsVTC10:41:290:41:29
465. AdelīnaPriednieceSpēka PasauleValmieraST10:41:290:41:29
466. Roberts-R.PurmalisVTC10:41:290:41:29
467. EdgarsCunskisValmieraVT10:41:300:41:30
468. Dāvis-LūkassReinsonsValmieras SOS BCValmieraVTC10:41:300:41:30
469. AgijaMeņģeAllnexRīgaST10:41:320:41:32
470. MalvīneMennikamalvine.lvValmieraST10:41:320:41:32
471. EkaterinaSurnachovaAllnexRīgaST10:41:320:41:32
472. AigaLiepiņaValmieras sākumskolaValmieraSTC10:41:340:41:34
473. LāsmaNovikaSK MAGNENRēzekneSTC10:41:370:41:37
474. Dairis-AnrijsRencisValmieras SOS BCValmieraVTC10:41:400:41:40
475. EdžusPamilovsValmieras SOS BCValmieraVTC10:41:420:41:42
476. LīvijaMušaJūrmalaJūrmalaST10:41:550:41:55
477. BetijaMuižnieceValmieras pārgaujas ģimnāzijaValmieraSTB10:42:000:42:00
478. LindaStieģeleValmieraST10:42:020:42:02
479. AgnisKrasovskisSPORTLATVTC10:42:060:42:06
480. BrendaBrakovskaWOOD ARTĀdažiSTA10:42:080:42:08
481. AntaBrakovskaWOOD ARTĀdažiST10:42:090:42:09
482. TomsVītolsValmieraVTC10:42:090:42:09
483. RičardsĻaksaOtrā ElpaBurtniekiVTC10:42:140:42:14
484. GustavsJudeiksValmieraVTC10:42:150:42:15
485. JolantaKļaviņaRīgaST10:42:160:42:16
486. ArtūrsĢirupnieksOtrā ElpaRīgaVT10:42:160:42:16
487. Jana-EsmeraldaVītolaValmieraST10:42:170:42:17
488. BrunoPētersonsValmieraVT10:42:170:42:17
489. NataļjaMjalikaST10:42:200:42:20
490. DzintraCābuleBeverīnas novads, TrikātaST10:42:210:42:21
491. KristaMateusaVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:42:220:42:22
492. Rihards-JānisLiepiņšValmieraVTC10:42:270:42:27
493. LīgaMaurīteVPĢValmieraSTA10:42:320:42:32
494. RenārsBriedisValmieraVTB10:42:430:42:43
495. RainersAukstikalnisVTC10:42:430:42:43
496. IngaAukstikalneRīgaST10:42:440:42:44
497. Toms-MartinsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspilsVTC10:42:470:42:47
498. Viesturs-LoidsLācisValmieras SOS BCValmieraVTB10:42:570:42:57
499. EgijaMiškaVPĢValmieraST10:42:570:42:57
500. EgijaĻuļēnaVPĢValmieraSTA10:42:570:42:57
501. MarikaMeļehovaRīgaSTB10:42:570:42:57
502. JolantaKoroļovaIkšķileST10:42:580:42:58
503. KasparsVolkovsIkšķileVT10:42:580:42:58
504. LuīzeLepiksoneVVVValmieraSTA10:42:590:42:59
505. MegijaKazekaValmieraSTC10:42:590:42:59
506. DinijaPusvācieteValmieraSTC10:42:590:42:59
507. MartaMeļehovaRīgaSTC10:43:010:43:01
508. SigitaOlbačevskaRīgaST10:43:020:43:02
509. RaivisGuitānsLudzaVTA10:43:140:43:14
510. MārīteVillereMerida-LatvijaLīgatneST10:43:150:43:15
511. KristīneKalniņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:43:170:43:17
512. HelēnaReinfeldeLiepāja/ NīgrandeSTC10:43:170:43:17
513. DinaMiķelsoneValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:43:170:43:17
514. LieneSaklauraValmieras pārgaujas ģimnāzijaValmieraSTB10:43:190:43:19
515. MaigursMūrmanisLiepājaVT10:43:190:43:19
516. ArnitaStaskoValmieraST10:43:190:43:19
517. Henrijs-LūkassCimermanisRīgaVTC10:43:240:43:24
518. IevaCimermaneST10:43:240:43:24
519. KatrīnaPuķeValmieraSTC10:43:240:43:24
520. RutaĒrgleValmieraSTC10:43:250:43:25
521. MadaraPetrovskaRīgaST10:43:270:43:27
522. KateDeņisenkoCēsisSTC10:43:280:43:28
523. LaurisSenkānsRēzekneVTC10:43:280:43:28
524. Aleksis-KristapVīksniņšRīgaVTC10:43:310:43:31
525. AndrisĀbeleĀbelesSmilteneVT10:43:360:43:36
526. KristīneNolbergaAllnexRīgaST10:43:370:43:37
527. ZaigaZaleckaCiemupeST10:43:390:43:39
528. SandaBrīkšaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraST10:43:410:43:41
529. EvitaBaukerteRīgaST10:43:440:43:44
530. JeļenaSemjonovaVentspilsST10:43:460:43:46
531. ElīnaCiguzeTas ir goda jautājumsValmieraST10:43:480:43:48
532. MārcisPetjukevičsAmatas novadsVTC10:43:500:43:50
533. SabīneMetusValmieraST10:43:520:43:52
534. Emīlija-MartaPaidereVVVValmieraSTC10:43:540:43:54
535. SantaĀbeleValmiera kustasValmieraSTC10:43:550:43:55
536. LoretaSkrastiņaKRONUSSTC10:43:550:43:55
537. LīvaĶepīteValmieras sākumskolaValmieraSTC10:43:580:43:58
538. SabīneBitmaneValmieras sākumskolaValmieraSTC10:43:590:43:59
539. Rainers-KristiansSilkalnsDobeleVTC10:44:000:44:00
540. AlīnaBērziņaTavasriepas.lvJelgavaST10:44:090:44:09
541. IneseVilumsoneSiguldaST10:44:130:44:13
542. LigitaKarklinaNavRigaST10:44:160:44:16
543. AivarsLinkevicsVT10:44:160:44:16
544. RobertsRitiņšRēzeknes Katoļu vsk.RēzekneVTC10:44:210:44:21
545. IngaBranteValmieraST10:44:370:44:37
546. KristiānsGrencisValmieraVTC10:44:430:44:43
547. ĒriksPūleRīgaVT10:44:450:44:45
548. KristīneOzolaAllnexRīgaST10:44:490:44:49
549. LīgaBandereAllnexRīgaST10:44:500:44:50
550. GundegaRumpeValmieraST10:44:510:44:51
551. IlzeRetigaECO BALTIARīgaST10:44:520:44:52
552. EvijaNeilandeECO BALTIARīgaST10:44:520:44:52
553. SandaPuzinkevičaProkoValmieraST10:44:540:44:54
554. OskarsVeitsRīgaVTC10:45:020:45:02
555. GustavsStikānsValmieraVTC10:45:060:45:06
556. NormundsKalniņšSpēka PasauleValmieraVT10:45:110:45:11
557. KristīneKalējaRīgaST10:45:110:45:11
558. AliseŠarkovskaValmieraSTC10:45:130:45:13
559. ArtūrsPriedkalnsTas ir goda jautājumsValmieraVT10:45:140:45:14
560. FelisaMuķieleValmieraSTC10:45:150:45:15
561. RaitisŠarkovskisValmieraVT10:45:170:45:17
562. GundarsBergsAKRONARūjienaVT10:45:180:45:18
563. ArmandsBergsValmieraVT10:45:180:45:18
564. AnnaŠakenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSTC10:45:260:45:26
565. AndrisŠakensValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVT10:45:260:45:26
566. AndraLabanovskaJelgavaST10:45:400:45:40
567. GunaKrutovaST10:45:500:45:50
568. IevaAntoneValmieraST10:46:120:46:12
569. JānisJurjānsValmieraVT10:46:120:46:12
570. AdriānaZembaha-ROJASTA10:46:370:46:37
571. Anna-ElīzaDoniņa-ROJASTC10:46:370:46:37
572. ĒrikaKalniņaKRONUSValmieraSTC10:46:380:46:38
573. ZaneZēvaldeVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:46:430:46:43
574. KristīneŠteinbergaValmieraSTB10:46:440:46:44
575. EvelīnaRullereValmieraSTB10:46:440:46:44
576. LauraCirseJelgavaSTC10:47:010:47:01
577. DagnijaPriedeJelgavaST10:47:160:47:16
578. GintaRaibaceValmieraST10:47:230:47:23
579. ZaneVišņevskaValmieraST10:47:290:47:29
580. Elīza-RobertaPurgaileSTC10:47:290:47:29
581. KristīneRibnereStatoil ExtraRīgaST10:47:300:47:30
582. ZaneIrbeVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:47:310:47:31
583. IevaGailumaVidzemes Olimpiskais centrsValmieraST10:47:320:47:32
584. GuntarsHolsteinsbaltie bananivalmieraVT10:47:400:47:40
585. LaumaVilumsoneStatoil ExtraRīgaST10:47:440:47:44
586. LaumaRitiņaRēzeknes Katoļu vskRēzekneSTB10:47:580:47:58
587. RenāteOzarskaValmieraSTC10:48:090:48:09
588. ValērijaStoroženkoST10:48:170:48:17
589. DaceButlereRīgaST10:48:320:48:32
590. KintijaPeipeVVV 6cVALMIERASTC10:48:550:48:55
591. Kristiāna-KateErģeValmieras 5.vidusskolaValmieraSTC10:48:590:48:59
592. JēkabsRižaVSSValmieraVTC10:49:430:49:43
593. KristaDreimaneJelgavaSTC10:49:460:49:46
594. ArīnaStefaneSTB10:49:460:49:46
595. Jana-EsmeraldaRečaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraSTC10:50:120:50:12
596. MadaraRečaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraST10:50:120:50:12
597. RūdisTālmanisRīgaVTC10:50:540:50:54
598. DanielsOzolsValmieraVTC10:50:540:50:54
599. AmandaFarnasteValmieraSTC10:50:550:50:55
600. SamiraIvanovaValmieras SOS BCValmieraSTA10:52:410:52:41
601. AdriansĶimensindividuāliValmieraVTB10:52:480:52:48
602. Mikus-RalfsKalniņšValmieraVTC10:52:480:52:48
603. KristīneŠmiteValmieraST10:53:240:53:24
604. PatriksGulbisValmieraVTC10:53:470:53:47
605. DaceĶipureValmieraST10:53:480:53:48
606. Estere-LiliLepseSportlandBaldoneSTC10:53:580:53:58
607. LauraJaramišjanaSportlandRīgaSTB10:53:590:53:59
608. MilanaPētersoneValmieras SOS BCValmieraSTC10:54:070:54:07
609. LolitaStepanovaValmieras SOS BCValmieraSTC10:54:400:54:40
610. DmitrijsCursinsMaritime Sport CommunityRigaVTC10:56:150:56:15
611. SvetlanaCursinaMaritime Sport CommunityrigaST10:56:160:56:16
612. ElīnaOļehnovičaVPĢValmieraSTA10:58:420:58:42
613. DinaAnckinaVPĢValmieraSTA10:58:420:58:42
614. MontaPinkuleRīgaSTC11:07:351:07:35
615. VinetaLīvzemnieceLatvenergoLiepājaST11:09:591:09:59
616. DženiferaZēbergaVSK Noskrien LatvenergoLiepājaSTC11:10:591:10:59
617. KristiānaZēbergaVSK Noskrien LatvenergoLiepājaST11:10:591:10:59      
618. AinarsZēbergsVSK Noskrien LatvenergoLiepājaVT11:11:001:11:00
619. MarisStepānovsEžu glaunās dzērvītesVT11:46:591:46:59
620. JurisPeršinsEžu glaunās dzērvītesVT11:47:281:47:28
- DzintarsJanstovičsValmieras SOS BCValmieraVTBDNF
- IngaRasumaSTDNF
- NiksŠiliņšRīgaVTCDNF
- Roberts-JānisVeideValmieraVTBDNF
- GuntarsKlapinsValmieraVTDNF