Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vislatvijas 9. nūjošanas festivāls Ventspilī | Saraksts

10,6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Babāns MārisV-NUJ-10Kingsling
2.  Beihmane-Veitmane LieneS-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
3.Gurska JeļenaS-NUJ-10Dobele
4.Hansone IntaS-NUJ-10Dobele
5.  Kuka KristīneS-NUJ-10Lēdmane Lielvārdes novads
6.  Māgure SantaS-NUJ-10Rīga
7.Sitnikova DzintraS-NUJ-10Nūjo priekam
Rīga
8.  Slava AgritaS-NUJ-10..Ogre
9.  Slava ValdisV-NUJ-10..Ogre
10.  Smiltniece AgneseS-NUJ-10NŪJO AR VĒJU
Liepāja
11.  Šibeika IrēnaS-NUJ-10Nūjo priekam
Rīga
12.  Šibeiks NormundsV-NUJ-10Nūjo priekam
Rīga
13.Zandersone AgneseS-NUJ-10Dobele

5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Babāne LūcijaS-NUJ-5..nujo vesels
Rīga
2.Babāns Makars-MaiklsV-NUJ-5.Kingsling
3.Babans Nikita-NikolasV-NUJ-5.Kingsling
4.  Beihmane-Veitmane AijaS-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
5.  Bobkovs SergejsV-NUJ-5semja
riga
6.  Bronica AdelijaS-NUJ-5.semja
riga
7.  Bronica JelenaS-NUJ-5semja
Riga
8.  Bronics DavidsV-NUJ-5.semja
riga
9.Eliņa InāraS-NUJ-5..Nūjo un esi vesels
Jelgava
10.Eliņš AgrisV-NUJ-5..Nūjo un esi vesels
Jelgava
11.Gaponenko IrinaS-NUJ-5kompaanijas peec
Ventspils
12.  Gūtmanis AlbertsV-NUJ-5..Ventspils
Ventspils
13.  Heiberga AinaS-NUJ-5PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS.
Piltene
14.  Jaunsproģe ZandaS-NUJ-5..Rīga
15.  Jirgens DainisV-NUJ-5..nujo vesels
Rīga
16.  Kļava RasmaS-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
17.  Krone LūcijaS-NUJ-5..Olaine
18.Lazdiņa MārīteS-NUJ-5..Jēkabpils
19.Mālniece LīvijaS-NUJ-5..Ķekava
20.  Meiere IlzeS-NUJ-5..Nūjošanas klubs Piltene
Piltene
21.  Pinkovska MudīteS-NUJ-5Nūjo vesels
Rīga
22.  Prišmonte KristīnaS-NUJ-5Veselības sporta klubs Vip
Ventspils
23.  Roga VeruteS-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
24.  Slava JūlijsV-NUJ-5.Ogre
25.  Šēnberga BenitaS-NUJ-5..Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
26.Šmits OskarsV-NUJ-5Ventspils
27.  Valerts AndrisV-NUJ-5MARATONA KLUBS
VENTSPILS
28.  Vikštrēma MarikaS-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene

Kopā pieteikušies: 41