Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Babītes novada atklātais čempionāts krosa skrējienā | Saraksts

0,3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Trupa Kristine1.-2.klases meitenesRUN to LIVE
Riga
2.  Viekals-Gasjūns Toms1.-2.klases zēniFolkmaņi
Jelgava

1 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrejsons Edvarts-Ernests3.-4.klases zēniSalaspils
2.Nikitins Damirs3.-4.klases zēniRīgas satiksme
Rīga

1,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Auziņa Linda7.-9.klases meitenesSporta skola Arkādija
Rīga
2.Auziņš Toms-Kārlis5.-6.klases zēniSporta skola Arkādija
Rīga
3.Druska Gustavs5.-6.klases zēniRīga
4.  Mackeviča Indra7.-9.klases meitenesOgres novada sporta centrs
Ogre
5.Petrova Alise7.-9.klases meitenesRIGA
6.  Trups Jānis5.-6.klases zēniRUN to LIVE
Riga
7.  Upmale Emīlija7.-9.klases meitenesFolkmaņi
Jelgava
8.  Vegmanis Emīls-Edvards5.-6.klases zēniIndividuāli
Jelgava
9.  Viekale-Gasjūne Elīza7.-9.klases meitenesFolkmaņi
Jelgava

2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Kalniņš Ričards7.-9.klases zēniFolkmaņi
Bauskas novads
2.  Kondratjeva Anastasija10.-12.klases meitenesMEDVED
riga
3.Lecinskis Emīls7.-9.klases zēniJūrmalas Sporta Skola
Jūrmala
4.  Liekmanis Raivo7.-9.klases zēniNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
5.Ozoliņš Jānis-Mārtiņš7.-9.klases zēni-
Jaunmārupe
6.Prosčinko Danila7.-9.klases zēniDaugavpils novada sporta skola
Daugavpils
7.Strautmanis Daniels7.-9.klases zēnisporta skola Dartija
Iecava
8.Urtāns Markuss7.-9.klases zēniJēkabpils sporta skola
Jēkabpils

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bierande-Bierena GunaS20RIPO fabrika
Salaspils
2.  Grundmane LilijaS50individuāli
Kuldīga
3.Jaunzare AiraS30Rīga
4.  Kalniņa DaceS40Folkmaņi
Bauskas novads
5.  Kronberga IngaS40Matisons Runner's Club/ Jaunmārupe skrien!
Jaunmārupe
6.  Krupina NatālijaS30Preiļu novads
Preiļi
7.  Ķīkule ZaneS20Salaspils sporta skola
Salaspils
8.  Liekniņa IlvaS40SK Metroons
Rīga
9.  Slikšāne KristīneS40VSK Noskrien
Olaine
10.  Viekale-Gasjūne SandraS40Folkmaņi
Jelgava
11.Vilciņa MāraS30Kāpa OK
Jūrmala

0,3 km, Babītes novadā deklarētajiem skolēniem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksandrova Lote1.-2.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava
2.Andrejsone Rūta1.-2.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
3.  Ansone Laura1.-2.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
4.  Anspaka Elizabete1.-2.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
5.  Armanova Amanda1.-2.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
6.  Auguste Evelīna1.-2.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
7.  Bārbals Gustavs1.-2.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
8.  Brants Kārlis1.-2.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
9.  Dimants Dāvids1.-2.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
10.  Dobelis Adrians1.-2.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
11.Gedroviča Katrīna1.-2.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
12.  Gredzena Lelde1.-2.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
13.  Grundāne Annija1.-2.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
14.Grundāne Keitija1.-2.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
15.Jakimčuks Fjodors1.-2.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
16.  Jansons Roberts1.-2.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
17.  Kaļķis Kristaps1.-2.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
18.  Kaugurs Renārs1.-2.klases zēniArkādija
Rīga
19.  Krūmiņš Kristians1.-2.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
20.  Ķuzis Aksels1.-2.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
21.  Laiviņa Luīze1.-2.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
22.  Lastovskis Iļja1.-2.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
23.  Laviņš Niklāvs-Toms1.-2.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
24.  Lecinskis Roberts1.-2.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
25.  Leidums Miķelis1.-2.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
26.  Liepiņš Emīls1.-2.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
27.  Ligere Elīza1.-2.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
28.  Lišmane Katrīna1.-2.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
29.  Mežaraupa Marija1.-2.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
30.  Nolbergs Ēriks1.-2.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
31.  Ozola Sandija1.-2.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
32.  Pavilons Rodrigo1.-2.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
33.  Popova Darja1.-2.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
34.  Reķe Eva1.-2.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
35.  Ropšs Mārtiņš1.-2.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
36.  Rozentāle Amanda1.-2.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava
37.  Rudene Aleksandra1.-2.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
38.  Skoreja Nikola1.-2.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
39.Skujiņš Valts1.-2.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
40.  Skulte Madara1.-2.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
41.  Straubergs Džeimss1.-2.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
42.  Štrauhmanis Oskars-Pauls1.-2.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
43.  Tumakovs Artūrs1.-2.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
44.Vladimirovs Roberts1.-2.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
45.  Zeps Norberts1.-2.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils

0,5 km, Babītes novadā deklarētajiem skolēniem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmane Alise3.-4.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
2.  Ancāne Līna3.-4.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
3.  Astašova Viktorija3.-4.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
4.  Auziņa Amanda3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
5.  Bainora Elīna3.-4.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
6.  Baltkāja Emīlija-Lote3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
7.  Bombina Katrīna3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
8.  Briža Annija3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
9.  Būdniece Līva3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
10.  Burajeva Poļina3.-4.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
11.  Desaine Alise3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
12.  Dobele Marta3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
13.  Dronka Evelīna3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
14.  Gaujeniete Laura3.-4.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
15.  Geste Enija3.-4.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
16.  Godiņa Anna3.-4.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
17.  Grebņeva Jeļena3.-4.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
18.  Gredzena Šarlote3.-4.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
19.  Grīnpukale Elizabete3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
20.  Ivanova Oļesja3.-4.klases meitenesSS Arkādija
Babīte
21.  Jākobsone Luīze3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
22.  Kalniņa Kadrija-Lana3.-4.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
23.  Katkovska Katrīna-Elīza3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
24.  Kazaka Vendija-Laima3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
25.  Kirjanova Gabriella3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
26.Klaumane Elīza3.-4.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
27.  Krampīte Marta3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
28.  Krūmiņa Agnese3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
29.  Ķiģele Ieva3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
30.  Laksa Alise3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
31.  Lepa Samanta-Glorija3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
32.  Lišmane Laura3.-4.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
33.  Mata Ambera-Anna3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
34.  Matijevska Evelina3.-4.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
35.  Mazkalniņa Estere3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
36.  Medne Madara3.-4.klases meitenesArkādija
Rīga
37.  Melle Laura3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
38.  Mežaraupa Anna3.-4.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
39.  Miķelsone Ieva3.-4.klases meitenesVentspils novada BJSS
Ventspils novads
40.  Odiņeca Kristīna3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
41.  Onkele Lote3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
42.  Ozoliņa Anete3.-4.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
43.  Panika Veronika3.-4.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
44.  Pavlova Nellija3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
45.  Pilāte Sofija3.-4.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
46.  Plivna Daina3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
47.  Reķe Laura3.-4.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
48.  Rugāja Patrīcija3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
49.  Ruģele Laura3.-4.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
50.  Sakse Antonija3.-4.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
51.  Sanoka Rebeka3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
52.  Skujiņa Kate-Ketrīna3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
53.  Sļesarenoka Angelīna3.-4.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
54.  Sova Daniela3.-4.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
55.  Straumiņa Emīlija3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
56.  Strautmale Evelīna3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
57.  Streile Luīze3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
58.  Šalme Denīzekeita3.-4.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
59.  Šnejersone Letīcija3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
60.  Šoļina Uļjana3.-4.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
61.  Štrausa Loreta3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
62.  Ūdre Izabella3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
63.  Veremeičika Alise3.-4.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava
64.  Vizbule Paula3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
65.  Volkane Aleksandra3.-4.klases meitenesArkādija
Rīga
66.  Voļska Kate3.-4.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
67.  Zaķe Emīlija3.-4.klases meitenesArkādija
Rīga
68.  Zariņa Megija3.-4.klases meitenesArkādija
Rīga

1 km, Babītes novadā deklarētajiem skolēniem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa Elīza5.-6.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
2.  Abramovs Deniss3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
3.  Airapetjans Adrians3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
4.  Aire Armands3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
5.  Andrejevs Henriks3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
6.  Anitēna Sāra-Estere5.-6.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
7.  Antons Māris3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
8.  Aršauska Emīlija5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
9.  Augustauska Evelīna5.-6.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
10.  Babris Sandis3.-4.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
11.  Bakanauskis Guntars3.-4.klases zēniVentspils novada BJSS
Ventspils novads
12.  Bembere Inese5.-6.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
13.  Beņislavska Luīze5.-6.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
14.  Bičkovska Diana5.-6.klases meitenesArkādija
Rīga
15.  Bikšus Rūdis-Didžus3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
16.  Blumentāle Marta5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
17.Bogdanovs Alekss3.-4.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
18.  Bondars Martins3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
19.  Briede Lorēna-Anna5.-6.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
20.  Buks Kristers3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
21.  Celma Elīza5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
22.  Celms Markuss3.-4.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
23.  Cinovica Asnāte-Krista5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
24.  Citskovska Terēze5.-6.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
25.  Debesnieks Ronalds3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
26.  Dmitračenoks Sergejs3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
27.  Doļčaņins Eduards3.-4.klases zēniJēkabpils sporta skola
Jēkabpils
28.  Driksne Daniels3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
29.  Eihmane Amanda5.-6.klases meitenesArkādija
Rīga
30.  Elbrete Sanija5.-6.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
31.  Ermane Lote5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
32.  Gaišais Valters3.-4.klases zēniArkādija
Rīga
33.  Galahins Artjoms3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
34.  Grasis Krišs-Ādams3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
35.  Grāvelsons Gusts3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
36.  Gribs Daniels3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
37.  Grīsle Evelīna5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
38.  Grubbe Estere5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
39.Ģiedris Daniels3.-4.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
40.  Hofmane Anna-Gabriela5.-6.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava
41.  Jonass Valters3.-4.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
42.  Kača Nikola5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
43.  Kalenda Markuss3.-4.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
44.  Kalniņš Anderss3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
45.  Kaltigins Fjodors3.-4.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
46.  Kargapoļcevs Marks3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
47.  Kirfs Klāvs3.-4.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
48.  Kirillova Sofja5.-6.klases meitenesPreiļu novada BJSS
Preiļi
49.  Kļaviņa Estere5.-6.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
50.  Kļaviņš Adrians3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
51.  Kļaviņš Mārtiņš3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
52.  Knope Valters3.-4.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
53.  Kokoreviča Samanta5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
54.  Kose Anna5.-6.klases meitenesBauskas BJSS
Bauska
55.  Kožuhovska Keita5.-6.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
56.  Krasauskas Lukas3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
57.  Krastiņš Helvijs3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
58.  Krauze Normunds3.-4.klases zēniArkādija
Rīga
59.  Kreišmane Patrīcija5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
60.  Kritka Aleksandra5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
61.  Krūmiņš Kristiāns-Frančesko3.-4.klases zēniArkādija
Rīga
62.  Krūmiņš Reinis3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
63.  Krūzmane Adriana5.-6.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava
64.  Kupruka Elīza5.-6.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
65.  Ķikusts Lūkass3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
66.  Lagzdiņš Daniels3.-4.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
67.  Lapiņš Rodrigo3.-4.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
68.  Lazda Kārlis-Daniels3.-4.klases zēniIecavas NSS "Dartija"
Iecava
69.  Lazda Kristers-Voldemārs3.-4.klases zēniIecavas NSS "Dartija"
Iecava
70.  Lazdāns Krišjānis3.-4.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
71.  Lehtonens Toms-Marko3.-4.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
72.  Līduma Elza5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
73.  Liekniņš Horens3.-4.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
74.  Līpenītis Gustavs3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
75.  Lipskis Markuss3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
76.  Ļubenko Arsenijs3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
77.  Marčenkovs Aleksandrs3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
78.  Matisone Karla-Karolīna5.-6.klases meitenesVentspils novada BJSS
Ventspils novads
79.  Melece Keitija5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
80.  Miksone Patrīcija5.-6.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
81.  Miško Igors3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
82.  Murelis Emīls3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
83.  Mūrnieks Reinis3.-4.klases zēniJēkabpils sporta skola
Jēkabpils
84.  Olekšs Ričards3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
85.  Osmanis Emīls3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
86.  Ošiņa Austra5.-6.klases meitenesArkādija
Rīga
87.  Ozols Ričards3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
88.  Palma Guna5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
89.Paveļjeva Elīza5.-6.klases meitenesJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
90.  Pavilons Markuss-Jānis3.-4.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
91.  Pikšēns Everts3.-4.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
92.  Prindulis Gustavs3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
93.  Puriņa Anna5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
94.  Puriņa Megija5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
95.  Rancāns Ernests3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
96.  Reidzāns Daniels3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
97.  Rozenfelds Renārs3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
98.  Ruģelis Gustavs3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
99.  Rutkis Ričards3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
100.  Safonovs Kirills3.-4.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
101.  Saviels Markuss3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
102.  Senkāns Renārs3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
103.Sinkovska Žanete5.-6.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava
104.  Skadiņš Daniels-Erlands3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
105.Straubergs Roberts3.-4.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
106.  Strautmanis Erlends3.-4.klases zēniIecavas NSS "Dartija"
Iecava
107.  Strauts Ralfs3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
108.  Strēlis Toms3.-4.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
109.  Stūrītis Martins3.-4.klases zēniSiguldas Sporta skola
Sigulda
110.  Šimiņa Sindija5.-6.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava
111.  Šteinberga Līva5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
112.  Štrauhmanis Kristers-Bruno3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
113.Švalbe Katrīna5.-6.klases meitenesBabītes pag.
114.Telšinskis Aleksis3.-4.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
115.  Trībers Markuss3.-4.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
116.  Tugarinova Taiga5.-6.klases meitenesArkādija
Rīga
117.  Upeniece Keita5.-6.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
118.  Upenieks Henrijs-Ģirts3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
119.Upenieks Mārcis3.-4.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
120.Upīte Alise5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
121.  Utkina Karlīna5.-6.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
122.  Valtass Hermanis3.-4.klases zēniSS “Arkādija”
Mārupe
123.  Vanadziņa Sibilla5.-6.klases meitenesBabīte/Arkādija
Babīte
124.Varta Ksenija5.-6.klases meitenesJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
125.  Vasiļjevs Andrejs3.-4.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
126.  Vasiļjevs Patriks3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
127.  Verpakovska Dace5.-6.klases meitenesSporta skola SPARS
Ventpils
128.  Vikainis Romāns3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
129.  Vladimirovs Rihards3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
130.  Voits Rūdolfs3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
131.  Volkane Federika5.-6.klases meitenesArkādija
Rīga
132.  Volks Adrians3.-4.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
133.  Zariņa Elza5.-6.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
134.  Zeimule Kristiāna5.-6.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
135.  Zemrībo Artūrs3.-4.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
136.  Ziemelis Gusts3.-4.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
137.  Ziņģis Braens-Adams3.-4.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe

1,5 km, Babītes novadā deklarētajiem skolēniem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele Rodrigo5.-6.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
2.  Aišpurs Rolands5.-6.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
3.  Altroks Dāvids5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
4.  Anspaks Ēriks5.-6.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
5.  Bakanauska Alise7.-9.klases meitenesVentspils novada BJSS
Ventspils novads
6.  Balakāne Selina7.-9.klases meitenesBauskas BJSS
Bauska
7.  Bērziņa Baiba7.-9.klases meitenesArkādija
Rīga
8.  Boka Kerija7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
9.  Bondare Sindija7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
10.  Bramanis Ernests5.-6.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
11.  Briede Enija7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
12.  Bulava Anna7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
13.  Butans Oskars5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
14.  Curikova Valerija7.-9.klases meitenesArkādija
Rīga
15.  Dilane Sara7.-9.klases meitenesArkādija
Rīga
16.  Dimants Ringolds5.-6.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
17.  Draudiņa Rebeka7.-9.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
18.  Eglītis Ernests5.-6.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
19.  Gabrjune Simona7.-9.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava
20.  Gaile Līna7.-9.klases meitenesSiguldas Sporta skola
Sigulda
21.  Galuza Ralfs5.-6.klases zēniBabītes vidusskola
Piņķi
22.  Gerke Viesturs5.-6.klases zēniVentspils novada BJSS
Ventspils novads
23.  Grende Frederika-Anna7.-9.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
24.  Gribuļa Arina7.-9.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
25.  Horoševa Veronika7.-9.klases meitenesArkādija
Rīga
26.  Jančevskis Markuss5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
27.  Jazņevičs Emīls-Gustavs5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
28.  Kadiševs Aleksandrs5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
29.  Kadiševs Aleksejs5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
30.  Kalniņa Kristena7.-9.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
31.  Kalniņš Matīss5.-6.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
32.  Kārss Roberts-Kārlis5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
33.  Kleopatra Mata7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
34.  Kostanašvili Nikolas5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
35.  Kostomārovs Artis5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
36.  Kotāns Eduards5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
37.Kovaļonoks Arsenijs5.-6.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
38.Krafte Milana7.-9.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
39.  Krasovska Enija7.-9.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
40.Kraupša Una7.-9.klases meitenesPreiļu novada BJSS
Preiļi
41.  Krauze Karīna7.-9.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
42.  Krēgers Gatis5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
43.  Kūmiņa Keita-Arta7.-9.klases meitenesBauskas BJSS
Bauska
44.  Ķiģelis Emīls5.-6.klases zēniBabītes vidusskola
Piņķi
45.  Ķikuste Loreta7.-9.klases meitenesSalaspils sporta skola
Salaspils
46.  Lagzdiņš Armands5.-6.klases zēniVentspils novada BJSS
Ventspils novads
47.  Laskins Sergejs5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
48.  Lavrenkova Daniela7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
49.  Liekniņš Gustavs5.-6.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
50.  Liepiņa Leonora7.-9.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
51.  Lisovska Jasmīne7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
52.Lucāne Paula7.-9.klases meitenesSiguldas Sporta skola
Sigulda
53.  Martinsons Rolands5.-6.klases zēniBauskas BJSS
Bauska
54.  Matisovs Nils-Gustavs5.-6.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
55.Mauriņa Invida7.-9.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
56.Mažors Raivis5.-6.klases zēniJēkabpils sporta skola
Jēkabpils
57.  Mežaraups Oskars5.-6.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
58.  Močalova Anastasija7.-9.klases meitenesArkādija
Rīga
59.  Morica Aurēlija7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
60.  Morozovs Ņikita5.-6.klases zēniSiguldas Sporta skola
Sigulda
61.  Naglis Gustavs5.-6.klases zēniArkādija
Rīga
62.  Noviks Roberts5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
63.  Osmane Adriana7.-9.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
64.  Ozols Darens5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
65.  Pauniņš Roberts5.-6.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
66.  Petrovičs Ralfs5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
67.  Pinne Nauris5.-6.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
68.  Poļakovs Artemijs5.-6.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
69.  Pūpola Ieva7.-9.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
70.  Pūpola Madara7.-9.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
71.  Reinfelds Emīls-Matiass5.-6.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
72.  Sakss Kirils5.-6.klases zēniMārupes Sporta centrs
Mārupe
73.  Seļiverstova Arina7.-9.klases meitenesMārupes Sporta centrs
Mārupe
74.  Senkāns Kārlis5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
75.  Skolnieks Jēkabs5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
76.  Skoreja Līva7.-9.klases meitenesLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
77.  Skulte Rūdolfs5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
78.  Sokunova Alīna7.-9.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
79.  Spicins Fedors5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
80.  Stojakins Daņila5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
81.  Strautmanis Kristers5.-6.klases zēniIecavas NSS "Dartija"
Iecava
82.  Strelkovs Eduards5.-6.klases zēniVentspils novada BJSS
Ventspils novads
83.  Stūrītis Jānis5.-6.klases zēniSiguldas Sporta skola
Sigulda
84.  Šalkovska Līva7.-9.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
85.  Šuksts Marjāns5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
86.  Temnovs Otto5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
87.  Terehovs Artūrs5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
88.  Tiļļa Patrīcija-Marija7.-9.klases meitenesArkādija
Rīga
89.  Valtasa Amanda7.-9.klases meitenesSS “Arkādija”
Mārupe
90.  Vanadziņa Kamilla7.-9.klases meitenesBabīte/Arkādija
Babīte
91.  Vanadziņš Rūdolfs5.-6.klases zēniBabīte/Arkādija
Babīte
92.  Vinogradova Vlada7.-9.klases meitenesSS"Arkādija"
Rīga
93.  Volks Kristiāns5.-6.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
94.  Zāle Armands5.-6.klases zēniVentspils novada BJSS
Ventspils novads
95.  Zeltiņš Ivo-Arnis5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
96.  Zluģis Kristaps5.-6.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
97.  Zvirgzdiņš Edvards5.-6.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
98.  Žmogins Raivis5.-6.klases zēniBabītes vidusskola
Piņķi
99.  Žvirble Lianda7.-9.klases meitenesIecavas vidusskola
Iecava

2 km, Babītes novadā deklarētajiem skolēniem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ancāns Kārlis7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
2.  Andersons Kārlis-Artūrs7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
3.  Bergmanis Marks7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
4.  Bičevskis Jānis7.-9.klases zēniArkādija
Rīga
5.Briška Andis7.-9.klases zēniPreiļu novada BJSS
Preiļi
6.  Dancis Mārtiņš7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
7.  Filipovičs Mihails7.-9.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
8.  Filippovs Matīss-Oto7.-9.klases zēniSiguldas Sporta skola
Sigulda
9.  Garijs Marks7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
10.  Grebņevs Bogdans7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
11.  Indriksons Ronalds7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
12.  Jeromāns Kristofers7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
13.  Jukušonoks Mareks7.-9.klases zēniDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
14.  Krupins Vjačeslavs7.-9.klases zēniPreiļu novada BJSS
Preiļi
15.  Kūmiņš Niks7.-9.klases zēniBauskas BJSS
Bauska
16.  Kvecko Gabriels-Toms7.-9.klases zēniVentspils novada BJSS
Ventspils novads
17.  Lakstīgala Mārtiņš7.-9.klases zēniBauskas BJSS
Bauska
18.  Lapiņš Lauris7.-9.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
19.  Laščuks Markuss7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
20.  Liepiņš Andris7.-9.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
21.  Liepiņš Rauls7.-9.klases zēniSS “Arkādija”
Rīga
22.  Limbergs Ernests7.-9.klases zēniBauskas BJSS
Bauska
23.  Lukstiņš Gustavs7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
24.  Marčenkovs Rinalds7.-9.klases zēniSalaspils sporta skola
Salaspils
25.  Mednis Miks7.-9.klases zēniArkādija
Rīga
26.  Miezers Gvido7.-9.klases zēniIecavas vidusskola
Iecava
27.  Miķelsons Roberts7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
28.  Moisejevs Artjoms7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
29.  Morozovs Bruno-Valdis7.-9.klases zēniArkādija
Rīga
30.  Pastars Lauris7.-9.klases zēniPreiļu novada BJSS
Preiļi
31.  Percovs Iļja7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
32.  Poklikajeva Lelde10.-12.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
33.  Redzoba Sintija10.-12.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
34.  Rialāns Matīss7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
35.  Roga Ralfs7.-9.klases zēniSporta skola SPARS
Ventpils
36.  Rozenberga Samanta10.-12.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
37.  Salenieks Krišjānis7.-9.klases zēniSiguldas Sporta skola
Sigulda
38.  Sedols Dāvis7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
39.  Skuja Ralfs7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
40.  Smolins Iļja7.-9.klases zēniPreiļu novada BJSS
Preiļi
41.Spēks Svens7.-9.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
42.  Staņa Gustavs7.-9.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
43.  Strauss Emīls7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
44.  Strauss Sanijs7.-9.klases zēniVentspils novada BJSS
Ventspils novads
45.  Strautmanis Daniels7.-9.klases zēniIecavas NSS "Dartija"
Iecava
46.  Šerdina Alīna10.-12.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
47.  Šneidere Evelīna10.-12.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
48.  Tērauda Līva10.-12.klases meitenesBabītesVSK
Piņķi
49.  Urtāns Donats7.-9.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
50.  Urtāns Markus7.-9.klases zēniJēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
51.  Vanags Haralds7.-9.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
52.  Visocka Ramona10.-12.klases meitenesSS “Arkādija”
Rīga
53.  Vītols Roberts7.-9.klases zēniLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
54.  Ziemelis Ralfs-Miks7.-9.klases zēniArkādija
Rīga

3 km, Babītes novadā deklarētajiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš Kristiāns10.-12.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
2.  Briuks Viesturs10.-12.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
3.  Drazlovskis Teodors10.-12.klases zēniVentspils novada BJSS
Ventspils novads
4.  Gaugers Eduards10.-12.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
5.  Gudrīts Emīls10.-12.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
6.  Jelsmanis Roberts10.-12.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
7.  Kantāns Normens10.-12.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
8.  Karss Artūrs10.-12.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
9.  Klāvs Renārs10.-12.klases zēniBabītesVSK
Piņķi
10.  Kļavis Gustavs10.-12.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
11.Lapiņš Artūrs10.-12.klases zēniSS"Arkādija"
Rīga
12.  Martinsons Ingus10.-12.klases zēniBabītesVSK
Piņķi

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Auziņš EdgarsV40ASSA ABLOY
Rīga
2.  Eglītis-Uldriķis ĢirtsV40RIPO fabrika
Rīga
3.  Gasjūns ArmīnsV40Folkmaņi
Jelgava
4.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
5.  Kampuss TomsV20Bauskas BJSS
Bauska
6.  Konavko DmitrijsV30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
7.  Kronbergs UģisV40Matisons Runner`s Club / UPPE
Jaunmārupe
8.  Liepiņš VilnisV60LSC
Carnikava
9.  Manuhins AndrejsV40Riga
10.  Meļķis MārtiņšV30RIPO fabrika
Rīga
11.  Mežaraups AndrisV50Mārupes Sporta centrs
Mārupe
12.Mykhailov IlliaV20Kiev
13.Ņikitins RenātsV30Rīgas satiksme
Rīga
14.  Ogriņš EndijsV20RIPO fabrika
Rīga
15.  Ozerovs KonstantīnsV30Rīga
16.  Ozoliņš RihardsV20RIPO fabrika
Rīga
17.  Pāķis EduardsV40Saulkrasti SRT
Saulkrasti
18.  Paupe ArmīnsV20RIPO fabrika
Rīga
19.  Purviņš AnatolijsV20Salaspils
20.Putra ViktorsV50Bauska
21.  Trūps AndrisV30RUN to LIVE
Riga
22.Vilciņš KārlisV30Kāpa OK
Jūrmala
23.Zelčs NaurisV30VSK Noskrien
Bauska
24.  Zelmenis DāvisV20Matisons Runner's Club
Ventspils

5 km, Babītes novadā deklarētajiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Švalbe UldisV50Babītes pag.

Kopā pieteikušies: 472