Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons (Latvijas čempionāts) / 07.08.2010

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

S

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InnaŽolnerovičaOC VentspilsVentspils1:22:05.70
2. AnitaSiliņaLSPAPreiļi1:25:30.50
3. IrīnaŠtūla-PankokaLiepājaLiepāja1:31:00.65
4. AneteMidrijāneMetroonsKuldīga1:34:37.30
5. IlzeBērziņaTalsu sporta skolaTalsi1:46:00.70
6. KristīneStelcereTalsu Sporta skolaTalsi1:48:01.75
7. LauraČakleVentspils1:48:08.50
8. AnnijaPušņakova4APDobele1:53:24.30
9. LīvaMedne2 koki un citi zvēri, koris Sōla1:55:59.15
10. LīgaBrūveleVentspils2:00:32.00
11. KitijaFridrihsoneTalsu novads2:00:40.00
12. AnnaUzulēnaTurlavas pag.2:03:07.75
13. BaibaMuzikanteVentspils2:03:29.00
14. SabīneRozīteSaulkrasti2:04:24.40
15. IngaMauliņaizturiba.lvIkšķile2:07:21.10
16. LīnaŠulginaVSK NoskrienRīga2:08:16.30
17. LeldeRāviņaRīga2:09:01.80
18. IneseIrbeMadona2:09:03.65
19. LīgaJeksteLiepāja2:09:22.55
20. IlzeLindeRīga2:09:59.65
21. AntaVeiteRīga2:10:24.55
22. IngaPaulitepusmaratonsRiga2:11:21.25
23. SimonaRozīteMSĢSaulkrasti2:11:42.20
24. IevaFridrihsoneTalsu novads, Tiņģere2:12:20.80
25. LolitaPaegle2 koki un citi zvēri2:15:04.70
26. KarolaMaškovaRīga2:16:00.30
27. JolantaPupkevičaBabīte2:16:36.35
28. MarijaŠapkinaVentspils2:18:06.95
29. EvijaReineLiepāja2:18:13.80
30. DaceLezdiņaSporta skola ArkādijaRīga2:19:22.50
31. IlgaPaulitesiguldasigulda2:23:50.70
32. AgneseJumejaPar Labu Latviju2:24:50.30
33. AgneseBlekteOBAMARīga2:25:31.00
34. ZandaAluteDinamiskās daļiņasRīga2:25:48.85
35. LindaKrūmiņa-VaivadeVentspils2:36:57.60
36. DiānaFridrihsoneLiepāja2:37:24.95
- AijaProkofjevaSEB bankaRīgaDNF
- KatieHallManchesterDNS
- ViktorijaJastrebovaJurmalaDNS
- KristīneKravcovaRīgaDNS
- DaceLinaRīgaDNS
- LienePūķeSEB bankaRīga/JelgavaDNS
- ZanePuķīteRīgaDNS
- AlonaRazgale-talsiDNS
- LīnaSondoreSK MežaparksRīgaDNS
- NiaStathamManchesterDNS
- SanitaVītolaG4S Latvia/ Fans TeamRīgaDNS
- IneseVorobjovaAizkraukleDNS

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaČelnova-Prokopčuka1:19:29.45
2. GyteNorgiliene1:20:22.65
3. BaibaZvirbuleRīga1:45:59.65
4. DaceTraniņaNBS Sporta klubsRīga1:51:15.85
5. BaibaFrišenbrūdereTukums1:54:15.55
6. GunitaLērmeValmiera1:56:22.05
7. DaceLindeMālpils1:56:37.50
8. SanitaKolnaMežmalas MTBMadona1:56:49.90
9. BaibaLāceTeikas kalnsRīga2:07:21.25
10. AnceDinsbergaTalsi2:07:57.10
11. LīgaDiura2:10:32.60
12. GunitaŠīranteZVOC-BSS2:10:32.90
13. IlzeKārkliņanavLiepāja2:10:50.30
14. BaibaĀbelnieceKuldīga2:13:10.70
15. IvetaGasiņaSalaspils zīriņiSalaspils2:19:37.95
16. IngaRozeVSK NoskrienRīga2:21:17.90
17. VizbulīteCelmiņaVSK Noskrien2:21:44.20
18. MischaBrewerUS Embassy RigaRiga2:25:25.65
19. IngaBalgalveRīga2:31:02.95
20. LisaBusbyUS Embassy RigaRiga2:32:25.20
21. LiesmaSakovičaWWW.PUPUMAISS.LVCarnikava2:34:52.40
- IlzeZariņaKuldīgaDNF
- RenāteKārkliņaInd.RīgaDNF
- IngrīdaPuķīte-RīgaDNF
- GunitaPetrovica2 koki un citi zvēriRīgaDNF
- DaceBērziņaPadures pagastsDNS
- AgneseGaileNordeaRīgaDNS
- GintareLitvinavicieneDNS
- SandaRunteRīgaDNS
- IlzeVītolarigaDNS
- IneseZelčaRīgaDNS

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MaijaPūpola-Aizputes novads1:48:54.80
2. LaimaKlaužaG4S Latvia/ Fans TeamRīga1:50:32.35
3. AusraKavliauskieneSviesos kariaiZiezmariai1:53:51.95
4. DžanitaFreijaTurlavaKuldīgas novads1:58:26.05
5. RutaVirbuleRegina MundiPiņķi2:03:40.60
6. IngaJasinkevičaLotvaOgre2:04:34.50
7. MontaVasile2:09:43.40
8. MāraRināsaMadonaMadona2:12:30.40
9. LudmilaBarkovska2:17:30.90
10. IndraLielkājaVSK NoskrienBurtnieku novads2:18:08.05
- LudmilaJoceKRASTMAĻI.LVKuldīgas nov.DNF
- VitaLancenieceKRASTMALI.LVDNF
- IngrīdaGreivuleCēsisDNS
- EvijaKirtovskaizturiba.lvSalaspilsDNS

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RitaŽuravļovaizturiba.lvOgre1:52:36.70
2. TereseBulkeviciuteNa,pagauk!1:54:47.20
3. AlīdaĀbolaLOFSigulda1:56:19.00
4. JeļenaBescennajaRīga2:30:01.95
5. DaceSaulīteMežmalas MTB - SavējieMadona2:36:17.60
- GailutėKeliuotienėNa pagaukLIETUVADNS
- VijaSondoreRīgaDNS

S60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NadeždaKavtaskinaLSCRīga2:17:37.25
2. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona2:25:31.45
3. VeltaVītolaLSCRīga2:49:14.25

V

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. StsiapanRahautsouMogilev1:09:02.00
2. ValērijsŽolnerovičsOC VentspilsVentspils1:10:57.85
3. MareksFlorošeksmetroonsRīga1:13:40.30
4. RenārsRozeJRKOgre1:13:57.35
5. JānisArseņikovsSEB banka/metroons.orgRīga1:17:12.00
6. SerhiyYushchyshyngreen runnersRivne1:18:33.65
7. AndrejsDmitrijevsLTV7Riga1:20:16.55
8. AnatolijsMacuksPļaviņu sporta klubs SKANSTEJēkabpils1:20:36.65
9. RitvarsPaļulisBauskas BjssBauska1:21:59.80
10. TomsMetālsJRK1:23:07.20
11. JustinasKrižinauskasStadijaŠiauliai1:23:22.80
12. MārtiņšAuziņšKLIJANIRīga1:23:35.95
13. AgrisKrievānsNaukšēni1:24:07.40
14. JānisĶikāns-Smiltene1:25:01.20
15. KārlisVanagsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi1:26:10.85
16. RolandsAdmidiņšTalsu sporta skolaTalsi1:27:18.05
17. ArtūrsVadzisDrusti1:28:10.00
18. JānisStrautiņšBauskaBauska1:28:23.10
19. JevgēnijsTurkinsVSK NoskrienĻaudona1:28:33.45
20. IvarsZvirgzdiņšLSCRīga1:29:18.35
21. KārlisMazursVentspils Triatlona klubsRīga1:29:37.95
22. AtisRešķisSaldus OK1:30:21.80
23. MārtiņšVišņevskisRīga1:30:31.70
24. JāzepsBaškoVentspils AugstskolaRīga1:30:32.60
25. NaurisZviedrisPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera1:30:41.90
26. UldisPutniņšRīga1:30:46.00
27. DanielsKārkliņšLOF1:31:22.90
28. EdvīnsOsisVSK NoskrienSalaspils1:31:41.50
29. AndisKramsVSK Noskrien1:32:01.90
30. RuslansŠuļgaVSK NoskrienLiepāja1:32:04.30
31. ReinisVeckalniņšizturiba.lvMadona1:32:24.45
32. AndrijsKosiloKRASTMALI.LVDunalka1:32:25.20
33. DmitrijsGalašinsMetroonsRīgas rajons1:33:23.45
34. AndrejsBondarevsLīvānu VKLīvāni1:33:39.10
35. AivarasVareikaŠiauliai1:33:43.30
36. RomansLukašenkoAccentureRīga1:33:50.00
37. ArtūrsCaics---Rīga1:34:04.15
38. ĢirtsVolframsNBS Sporta klubsRīga1:34:11.80
39. AtisCauneRīga1:34:33.65
40. AnsisĪvānsRīga1:35:03.60
41. GatisSvētiņšG4S Latvia/ Fans Team1:35:27.85
42. EdijsLočmelsRojas ŠprotesRīga1:35:49.90
43. GatisRuļuksVSK NoskrienRīga1:35:58.65
44. EdgarsPrusaksPreiļi1:36:29.05
45. SandisPužulisSEB bankaRīga1:37:17.40
46. JānisŠneiders2 koki un citi zvēri1:37:46.60
47. PēterisCābulisRīga1:37:58.20
48. KasparsPodskočijsRīga1:38:23.05
49. JurisDamškalnsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi1:38:55.75
50. MartynasLozysSviesos KariaiVilnius1:39:50.10
51. MartinsVetraRaw TrainingRiga1:39:56.85
52. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga1:39:59.15
53. ArnisJeksteLiepāja1:40:58.55
54. AgrisDreimanisSmiltene1:41:08.65
55. ĀrisBrantevicsTurlava1:41:35.35
56. GuntisGrīnvaldsTalsi1:41:37.75
57. RimasJaneliukštisRīga1:43:00.65
58. UldisKļaviņšVSK NoskrienTērvete1:43:39.75
59. ArnisHansonsRīga1:44:02.60
60. EdgarsKazradzis1:44:02.70
61. MareksStumbrissuņi skrien kā trakiFāterlande1:44:36.40
62. KasparsŠtaltsVentspils Augstskola1:45:35.20
63. GatisLubānsVSK Noskrien1:45:56.85
64. MiķelisPušilovsKuldīga1:46:53.10
65. JānisMarcinkevičs1:47:18.55
66. IvoLidaksTalsu biatlona klubsTalsi1:47:35.60
67. AndisPušņakovsPreimes kraukļiDobele1:48:00.75
68. AndrisPurvlicisizturiba.lvSaulkalne1:48:05.20
69. IvarsGrīnbergsKandava1:48:14.30
70. JānisPaeglis2 koki un citi zvēri1:49:16.75
71. TomsDiuraSalacgrīva1:49:20.25
72. DmitrijsNičiporsWir Sind Das Volk!Skrunda1:49:32.80
73. JurisEgleRīga1:49:34.45
74. JānisEglītisTenaxDobele1:49:34.85
75. ValdisĀlmanisRīga1:50:14.80
76. JānisPārumsSportacentrs.com / Parums Athletics1:50:15.95
77. ŽygimantasMalinauskasSviesos KariaiZiezmariai1:50:31.70
78. MārisGarjānisSiguldas novadsSigulda1:50:31.95
79. ArtisKnapšis1:50:38.60
80. JurisZilversKRASTMALI.LVSaldus1:50:51.10
81. KasparsPoriņšKuldīga1:50:59.00
82. MatthewEttlwww.learngratis.comBismarck, ND1:51:12.35
83. IvarsGluškovsKlondaikaKuldīga1:51:45.60
84. RaitisŠteinbergsOgreOgre1:51:51.90
85. AigarsFeterisZante1:52:35.25
86. ArvisAdijānsVSK NoskrienRīga1:52:49.05
87. MārtiņšRūniksSEB bankaRīga1:52:59.95
88. RaitisSalmsBez komandasVilleneuve les Avignon1:53:11.20
89. MadisAnnusTallina1:53:40.80
90. JurģisPurgailisPRINPARĀdaži1:53:51.20
91. NerijusKrižinauskasKaunas1:54:18.90
92. MārisKārkliņšwww.dzudo.lvRīga1:54:40.60
93. MiksPētersonsNORDI dizaina klubsRīga1:54:46.35
94. OlevsNikersVienotībaRīga1:55:00.30
95. JānisBlūms1:55:09.50
96. AivisVitols-Riga1:55:22.60
97. ArmandsPaegleG4S Latvia/ Fans TeamRīga1:55:23.40
98. IndulisĀboliņšJorika SCRīga1:55:54.00
99. KasparsBoriss1:55:57.70
100. DzintarsAvotsAvots TeamVentspils1:56:25.50
101. KasparsGrīnbergsRīga1:56:30.35
102. ŽanisJeskoOK AlnisJelgava1:56:32.15
103. TālisPaeglis2 koki un citi zvēriMazsalaca1:57:06.70
104. AivarsGrīnbergsKandava1:57:17.30
105. EdgarsBaumanisTalsiTalsi1:57:36.70
106. ArtūrsJermolovsVSK NoskrienKuldīga1:57:38.95
107. UldisEglītis1:58:00.65
108. RaimondsUpenieksRīga1:58:14.10
109. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-Piltene1:58:14.35
110. DāvisSedliņšTalsi1:58:32.10
111. GuntarsLoginsAwardBalvi1:58:32.15
112. GatisArtemjevsRīga1:58:48.15
113. GintsLazdiņšRudbārži1:59:16.50
114. AndrisVasiļevskisVālodzes1:59:32.95
115. AndrejsLiepiņšPar Labu LatvijuRīga2:00:45.55
116. MārtiņšStoļaronoks2 koki un citi zvēri2:00:56.40
117. EdgarsSpārniņš2:01:14.10
118. ArtūrsLevinsVSK NoskrienOlaine2:01:17.00
119. AndrisFlugrātsKuldīga2:01:33.70
120. MārisStumbrisŠe kur līgo priežu mežiKuldīga2:01:34.20
121. AgnisLukačovsSILVATukums2:02:17.25
122. RonaldsJokstswww.dzudo.lvRīga2:02:41.60
123. RenārsLūsisDarba rūķiRīga2:02:53.85
124. IntarsVēberisRīga2:03:01.50
125. OskarsDombrovskisPar Labu LatvijuLīvāni2:03:01.60
126. MārcisJēgers2:03:01.75
127. AndrisRozenštoksSporta laboratorijaRīga2:03:02.20
128. KārlisPlakansLOLRīga2:04:08.20
129. ReinisDetlavsBobijiRīga2:04:19.85
130. AinārsBrahmanis2:04:26.30
131. UldisVītols2:04:41.25
132. GuntisĻaudups2:06:21.95
133. MārisSaulgriezisKuldīga2:06:22.35
134. JānisMiezītisK-1, MMA klubs, Team KuldigaKuldīga2:07:24.20
135. IngusAlksniņšKandava2:07:41.05
136. DainisGraudiņšRīga2:08:10.20
137. PāvelsJanovičs2:08:39.45
138. MareksCelmiņš2:08:50.90
139. PavelMaksimovIF APDROŠINĀŠANARīga2:08:59.95
140. JurisPošeikaLaineJelgava (Ozolnieki)2:09:42.60
141. MaksimsBarkovskisindriga2:09:55.60
142. EdgarsSaulītisInčukalns2:10:48.80
143. ElvissČešķis2:10:55.00
144. AivarsEndželisTietoEnator AliseJūrmala2:11:06.45
145. GatisGailisBalviBalvi2:11:25.35
146. UģisVerza2:11:41.45
147. MārtiņšGotlandsKlondaikaKuldīga2:12:00.00
148. MārtiņšJirgensonsliepāja2:12:51.50
149. KasparsKursinskisMojaveKuldiga2:13:10.50
150. JurisBrēdiķisVSK NoskrienRīga2:13:58.95
151. GatisŠtulbergsRīga2:14:17.65
152. ImantsVadzisVSK NoskrienDrusti2:15:41.20
153. KalvisKlintsPar Labu Latviju2:16:46.55
154. IvansLisicinsgreen runnersRiga2:17:02.35
155. LinardsDāvsPar Labu Latviju2:17:16.45
156. ElgarsRogaPar Labu Latviju2:17:58.75
157. RaimondsRogaRogasRīga2:18:45.60
158. UldisUpānsFMSTukums2:22:32.30
159. JurģetsĻubkaLiepāja2:23:01.40
160. VentsAperāns2:24:01.25
161. ZigurdsSakovičsWWW.PUPUMAISS.LVCarnikava2:24:33.10
162. MārisAntonovsOBAMARīga2:25:30.75
163. RodrigoTreijers2:26:26.65
164. MārisJurēvičsRīgas pašvaldības policijaRīga2:27:48.15
165. AldisPaeglisMazsalaca2:28:09.10
166. ArtūrsČirjevskisRīga2:28:37.60
167. EgilsBetmanisPar Labu Latviju2:30:01.65
168. KasparsKurmiņšJelgava2:30:06.10
169. ArtūrsDzintarsJūrmala2:31:55.60
170. LaurisBērziņšSportacentrs.comCēsis2:33:10.70
171. JānisSkuja2 koki un citi zvēriValmiera2:34:13.65
172. RihardsPutniņšPar Labu Latviju2:35:04.10
173. AivisRumbaPar Labu Latviju2:38:31.95
174. KristapsZēbergsPar Labu LatvijuRīga2:38:32.10
175. JānisDambergsCēsis2:53:37.50
- IvarsKassalisMerks/Rockstar Energy Riga Iroman TeamRīgaDNF
- AldisBulisIPLRīgaDNF
- RaimondsRozenfeldsRīgaDNF
- AndrisVistiņšLiepājaDNF
- MindaugasViršilasŠiauliaiDNF
- MarkensEglenieksLSPAAizputeDNF
- ArtūrsMičulisVSK NoskrienRopažiDNF
- MārtiņšJansonsValmiera/VBSSCēsisDNF
- SandrisRudzītisizturiba.lvSmecersilsDNF
- TomsKaufmanisValmieraDNF
- MārtiņšJocisKuldīgaTurlavaDNF
- AleksandrsSerovsSwiss Ironman clubRīgaDNF
- ArtisUpenieksPreimes kraukļiFeimaņiDNF
- ValentīnsŠornikovsVentspilsDNF
- AntonsPaulausksLiepājaDNF
- EdgarsSkunstiņšDNF
- EgnārsGudriķisASICSMārupeDNF
- SignisVāvereVSK Noskrien/ SEB bankaRīgaDNF
- RenārsPūceVentspilsDNF
- AivarsBelousovsTukumsDNF
- MārtiņšZemītisPar Labu LatvijuDNF
- RaimondsSkuja2 koki un citi zvēriRīgaDNF
- JānisAvotiņšAizkraukleDNS
- JānisBalodisDNS
- AndisGesteVentspilsDNS
- LaurisGrāvelisRīgaDNS
- GediminasGriniusSVIESOS KARIAILIETUVADNS
- AleksandrsIvanovsnavDNS
- RolandsJānelsiņšPārgaujaStalbes pag.DNS
- EdgarsKaminskisKuldīgaDNS
- JurisKarlsonsVSK NoskrienTukumsDNS
- AndžejsKļaviņšBaldoneBaldoneDNS
- EdgarsKuģenieksLaima svin 140RīgaDNS
- MārisLigutsRīgaDNS
- JānisLinītisS-Park iNViesīteDNS
- KristapsMorswww.kursirkuilis.lvRīgaDNS
- MartinsPlumeSaldus SSSaldusDNS
- VjačeslavsPogosjansVentspilsDNS
- LaurisRepšaIndividuāliDNS
- PēterisRusskisDNS
- MaksimsVakorinsvelokurjers.lvJurmalaDNS
- RenārsValdonisPreimes kraukļiPreiļiDNS
- KasparsVārpiņšSiekalniekiRīgaDNS

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DainiusŠaučikovasŠiauliai1:21:20.80
2. AigarsMatisonssk PiltenePiltene1:22:23.90
3. AigarsRublisKRASTMALI.LVAizkraukle1:23:37.95
4. PetrasPranckūnasNa, pagauk!Vilnius1:24:01.95
5. RaimondsBulsJūrmala1:26:02.00
6. ArtisKrievānsPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera1:26:49.10
7. IvarsValtassLOFMārupe1:27:30.95
8. NaurisRūdulisTVKTukums1:28:29.70
9. KasparsTūbelisLiepāja1:28:39.20
10. NormundsIvzānsPreimes kraukļi1:30:05.45
11. ErvīnsTimermanisSEB banka/ LSC-MetroonsRīga1:31:17.30
12. RitvarsLērmeGARĀM EJOTValmiera1:32:14.25
13. ValdisKulpeizturiba.lvIkšķile1:32:21.60
14. ValdisUkinsG4S Latvia/ Fans TeamRīga1:33:24.35
15. RolandasKazlasNa,pagaukVilnius1:33:27.75
16. SandrisBalinskisVentspils1:34:14.05
17. KasparsStaņaLOF1:35:28.50
18. PēterisKrastiņšPSK SkanstePļaviņas1:36:27.40
19. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalka1:36:32.20
20. ArtisVisendorfsRīga1:36:35.25
21. JānisZeberliņšKuldīga1:36:53.70
22. AinisKanaviņšSSK BEBRARīga1:37:03.40
23. AleksandrsOzolsJuglaRīga1:38:12.35
24. GuntisPikursRīga1:38:30.60
25. AlvisKrilovskisizturiba.lvIkšķile1:38:30.80
26. RobertsRaimoRīgas slēpošanas klubsRīga1:39:26.55
27. AndisPāžeLSC OzolniekiJelgava1:40:17.25
28. AlmantsKalniņšTalsu biatlona klubs - RAIMAKS1:40:26.05
29. RobertsIvzāns1:40:38.60
30. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadona1:41:19.85
31. AndrisCeļapītersSEBSaldus1:41:57.85
32. ValdisŅilovsOgre1:42:02.40
33. JurisBorovikovsMežmalas MTB - SavējieMadona1:42:02.90
34. ErvīnsVeicsRīga1:42:10.50
35. OskarsZērnisOK SaldusSaldus1:42:20.30
36. EdgarsFreilibsSSK BebraRīga1:42:22.50
37. IntsUlmanisIK AuseklisSalaspils, Zīriņi1:42:24.70
38. AinārsSkrubisZiemeļkurzeme OKRīga1:43:20.20
39. SauliusLitvinaviciuslithuania1:43:26.05
40. RaimondsVesersRīga1:43:55.00
41. MārisPankoksLiepajaLiepaja1:44:05.90
42. ĀrisBurkinsLiepāja1:44:08.40
43. SalvisBrasavsPreimes kraukļiJelgava1:44:22.15
44. GintsKudiņšVSK NoskrienJurmala1:45:04.10
45. LinardsZaķissalaspils1:45:18.50
46. IngarsTiltiņšEleja1:46:37.10
47. RaimondsDūmiņšnavRīga1:46:39.40
48. AndrisMireckisOK ZiemeļkurzemeTalsi1:46:48.00
49. DidzisKalniņšRīga1:47:25.65
50. MareksVaišļaSSK BebraJaunjelgava1:48:42.50
51. AndrisTālmanisMārupe1:49:26.05
52. IngusMālkalnsUijā uijāSmiltene1:49:48.60
53. MartsKalniņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera1:50:22.40
54. GundarsDoniņšSK ROJAROJA1:50:46.75
55. JānisRancānsIkšķile1:50:56.50
56. OskarsZvaigznerīga1:52:13.20
57. RolandsMolniksHamburga1:52:21.55
58. GatisRozmiaņecsRīga1:54:44.35
59. JānisPlūmeVSK NoskrienRīga1:55:01.20
60. HenrijsIndārsLCCKRīga1:59:00.35
61. KasparsRūklisYes, we can!Rīga1:59:01.55
62. ViestursPazarsJumtu namsRīga1:59:41.35
63. EdgarsZeberliņšKuldīga2:01:12.10
64. ĢirtsPētersonsVentspils2:02:06.15
65. IngusŠmits2:02:21.30
66. RaimondsSerdantsKuldīga2:02:35.55
67. AndrisDrešmanisVSK NoskrienRīga2:02:36.25
68. ArmandsZaķisKuldīga2:02:57.80
69. WimDe-BruinTicburgHolland2:04:48.70
70. MārtiņšBulderisRīga2:07:08.80
71. RaitisAvotsOzolnieku SKJelgava - Ozolieki2:07:46.05
72. MārisSokolovskisPutnudārza PlostniekiKuldīga2:08:31.75
73. AleksandrsBalodisKuldīga2:08:43.95
74. ĢirtsPriedolsSelonijaRīga2:08:59.85
75. JurisPorietisIecavas putnufabrikaRīga2:09:06.05
76. JurisGubaVSK Noskrien2:09:14.15
77. UvisBraunfeldsVolkswagen VentspilsVentspils2:09:23.90
78. JānisAvensOSKREMBATE2:09:48.40
79. KasparsJasinkevičsLotvaOgre2:11:02.10
80. ArnisAvotsAvotsRīga2:11:30.70
81. ArnisEšenvaldsRīga2:12:06.20
82. DidzisGasiņšSalaspils ZīriņiSalaspils2:12:44.90
83. EmīlsGailisGaiļiRīga2:13:07.10
84. KristapsZariņšRīga2:13:21.75
85. ArvīdsSiliņš2:16:05.15
86. AivarsGrišulisPetriotRīga2:17:15.20
87. AndulisŠmidlersVSK Noskrien, LSCSalaspils, Rīga2:18:00.95
88. AndisJukāmsVSK noskrienRīga2:18:03.00
89. MarcoTaxOssendrechtHolland2:18:26.20
90. AleksejsPozdņakovsVentspils2:21:32.15
91. MārcisStandzenieksLiepājas osta LMLiepāja2:21:50.20
92. AlfrēdsZandovskisJūrmala2:22:18.25
93. NaurisReimanisKuldīga2:24:03.90
94. SandrisSkreitulisSmalkais stilsValmiera2:24:13.50
95. AigarsBeksRīga2:25:20.40
96. FlorensJansonsFloating UniverseBabītes novads2:25:43.30
97. RaitisKlintsKsenijaRīga2:27:47.75
98. AlexanderThielHamburg2:30:10.85
99. GvidoPrincisSelonijaRiga2:31:04.95
100. AldisŠternbergsKCVKuldīga2:31:39.80
101. AndrejsPunkaLSCRīga2:35:26.05
- JānisVagalsOzolnieku SKOzolniekiDNF
- RaimondsAļuskinsG4S Latvia/ Fans TeamRīgaDNF
- AndrisValertsVentspils Maratona klubsDNF
- KārlisSālījumsRIGA IRONMAN TEAM/MERKS/ROCKSTAR ENERGYDNF
- JurisJansonsRIGA IRONMAN TEAM/ MERKS/ ROCKSTAR ENERGYRīgaDNF
- AigarsSiliņšLejasciema SKLejasciemsDNF
- MārtiņšPevkoRIGA IRONMAN TEAM/ MERKS/ ROCKSTAR ENERGYRīgaDNF
- MārtiņšRāznaSSK BEBRABebreneDNF
- AigarsSalenieksPreiļiDNF
- EdijsPētersonsPĒDU NAV 1ValmieraDNF
- TarmoMuurseppTallinaDNF
- DzintarsPūkainisKuldīgaDNF
- AinārsMihejevsJaunmārupeRīgaDNF
- GatisBalodisCarnikavaDNS
- KārlisBergmaniswww.kaviguda.lvRopažiDNS
- AleksandrsBudilovicsSALAMVentspilsDNS
- GintsIkaunieksRīgaDNS
- AndrisJersKuldigaDNS
- NormundsLagzdavsk noskrienLiepājaDNS
- AndrisMūrnieksSINDYDNS
- AndrisRupaisRīgaDNS
- RinaldsSproģisTehnoloģijas rullēRīgaDNS
- JānisVilimsPetriotJelgavaDNS

V45

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntisZundaMežmalas MTB - SavējieGulbene1:24:08.15
2. AndrisDudelsda-marathondaugavpils1:25:26.45
3. AlfonsasKazlauskasŠiauliai1:27:52.40
4. InārsSupePreimes kraukļiBalvi1:31:28.65
5. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTRūjiena1:35:56.40
6. AigarsLeibomsLOFĀadži1:36:09.40
7. LeonīdsValdonisPreimes kraukļiPreiļi1:36:51.95
8. NikolajsVasiļjevsLSCRēzeknes raj.1:39:23.05
9. AlmirasKavaliauskasSviesos kariaiŽiežmariai1:39:59.05
10. UldisKirtovskisizturiba.lvSalaspils1:39:59.70
11. JurisBleidersRojas sporta klubsRoja1:40:35.15
12. IvarsEglītisKuldīga1:42:48.10
13. AndrisPivarsizturiba.lvOgre1:44:32.65
14. ValerijsUstinovsDaugavpls1:44:37.45
15. JānisVažņevičsLīvānu VKLīvāni1:44:46.40
16. AigarsLūsisTalsu biatlona klubsTalsi1:44:58.40
17. IvarsFērmanisAlūksne1:46:39.45
18. AivarsŽugrisPreiļiPreiļi1:46:58.05
19. AivarsAksenoksRīga1:48:35.50
20. GuntisKanaviņšAizkraukle1:48:42.80
21. AleksejsBaidins-Rīga1:50:02.85
22. RimantasButkevičiusSviesos kariaiElektrenai1:51:04.75
23. ModrisĀbramsLSCRīga1:51:23.10
24. JurisJansonsLīvānu VKLīvāni1:51:39.30
25. VladimirsRjazancevsLSC1:52:35.85
26. DidzisCeriņšVSK NoskrienValmiera1:53:49.20
27. ElmārsGailisind.Kuldīga1:54:21.65
28. AivarsBirksVSK NoskrienRīga1:55:14.65
29. JānisMarčinkusOzolniekiJelgava1:56:00.50
30. AndisJaksisOzolniekiJelgava1:56:28.00
31. OļģertsGūtmanisTalsu sporta skolaTalsi1:56:30.80
32. JānisLorencsCodes MalējiTalsi1:57:06.70
33. EdgarsKļaviņšXtreme sportsRēzekne1:59:51.55
34. JānisAmoliņšVaidava-Raiskums1:59:59.45
35. AndrisJansonsSaulkrasti2:00:27.20
36. NormundsUzulēnsTurlavaKuldīga2:00:49.40
37. AinisBormanis-Rīga2:00:54.65
38. AinārsCīrulisBelimoBaloži2:01:46.50
39. JānisPutniņšMežmalas MTB - SavējieMadona2:01:58.10
40. JānisKopmanisLSCRīga2:02:32.05
41. InesisBabānsizturiba.lvOgre2:06:49.05
42. JānisGailītisRīga2:08:10.95
43. EdvīnsCifersonsRīgas piensaimnieksRīga2:08:24.65
44. ĒriksLisovskisIkšķile2:11:07.90
45. DzintarsGirgensonsDzintarlejasKandavas novads2:12:17.50
46. JānisVidovskisPēdu nav 2Mazsalaca2:14:14.50
47. AleksandrsJakovļevsRīga2:14:43.15
48. ImantsČaklisOK ZiemeļkurzemeZlēkas2:15:18.10
49. JānisZemturisDaugavgrīvaRīga2:17:29.45
50. ImantsFrišenbrūdersTVKTukums2:17:52.25
51. MārisDetlavsBobijiBabītes novads2:19:35.10
52. VladimirsBelovsLSCRīga2:22:23.65
53. MārcisApsītisDiplomātu tenisa klubsJūrmala2:25:42.50
54. SandrisSondorsRīga2:26:16.75
55. AleksandrKuznecovbingo deluxeolaine2:29:58.10
56. UģisCābulisRīga2:32:33.50
57. MārisBrikmanisKrimulda2:35:28.30
58. AivarsPuķeJelgava2:40:00.10
- GundarsOšmucnieksBabīteBabīteDNF
- JānisOnzulsOptima VDNF
- ValērijsIvanovsVentspilsDNF
- GustavsMelnaisSarkandaugavaDNS
- VidmantasLožysŠviesos kariaiVilniusDNS
- SandisŠķēpsPreimes kraukļiPreiļiDNS
- AivarsVeissVSK NoskrienSalaspilsDNS

V55

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ViktorsRodionovsLSCOlaine1:36:46.00
2. ViktorsSuborinsLSCRīga1:41:51.15
3. VladimirsJermaļjonoksda-marathondaugavpils1:49:36.40
4. VaclovasMarkaitisSkuodas1:50:00.20
5. JānisCaics---Rīga1:50:02.40
6. AdolfasKrižinauskasŠiauliai1:52:36.05
7. JānisAdamovičs-RātsOzolniekiJelgava1:58:01.95
8. ĢirtsVēsmaindividuāliRīga2:00:20.80
9. VladimirsKļavnieksSwiss Ironman clubRīga2:05:35.65
10. AivarsCepītisValmieras mūzikas skolaVaidavas pag.2:05:43.00
11. HelmutsLukačovsSILVATukums2:06:37.45
12. LaimonisDaugavietisAntarsMunaiči2:15:08.80
13. AivarsKrūzeVSK NoskrienJūrmala2:17:14.10
14. JānisTereškoLUMPIIRīga2:18:37.75
15. JānisSteckisRīga2:23:24.75
16. FeoktistsPušņakovsPreimes kraukļiAglona2:25:15.20
17. IvarsŠleinersOK ZiemeļkurzemeTalsi2:29:02.55
18. ImantsKampānsSaldus2:32:03.90
19. ViktorsSafutinsLSCRiga2:42:27.25
- IlgonisKrūmiņšA2SiguldaDNF
- AivarsČaklisZūru pamatskolaVārves pag.DNF
- AlexeyNedelskiyRīgaDNF
- MihailsMaksimenkoValmieras vieglatletikas klubsValmieraDNF
- JānisSupenavGulbeneDNF
- OskarsZīdsTOK TAKAKuldīgaDNF
- JānisKaimiņšG4S Latvia/ Fans TeamOgreDNS

V65

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PiotrSilkinKretinga1:52:16.90
2. AndrejsMočsLSCRīga1:59:38.75
3. MārtiņšDimitersG4S Latvia/ Fans TeamRīga2:01:05.30
4. ViktorsKamišānsLSCRīga2:15:26.40
5. ArvīdsTareilaOzolniekiJelgava2:30:39.15
6. Visvaldas-EmilisOzolasMažeikiai, Lithuania2:33:09.10
7. ErvīnsKaļassOzolniekiJelgava2:48:14.40
8. IgorsVurceļšLSCRīga2:51:33.20
- RolandsAjevskisLatvijas Skriešanas centrsRīgaDNF
- GunārsEniņšLSCDNS