Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons (LČ maratona skrējienā) / 18.09.2016

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiks5. laiks6. laiks7. laiks8. laiks9. laiks10. laiks11. laiks12. laiksTīrais rez.
1. ReinisHartmanisSPORTLAND/NIKEVN2020:38:280:19:040:19:250:38:26.45
2. KristapsVējš-ĀboliņšSPORTLAND/NIKEVN2020:40:530:20:360:20:170:40:51.00
3. KristapsKaimiņšVSK NoskrienOgres novadsVN3020:41:050:20:360:20:290:41:03.20
4. ArmandsTālumsVeikals Maratons-asicsRīgaVN3020:41:370:20:440:20:530:41:35.45
5. JānisMežielsSK Tērauds-1AizkraukleVN2020:41:470:20:440:21:040:41:44.90
6. EdgarsCaicsesibrivs.lvRīgaVN3020:42:150:20:570:21:190:42:13.10
7. DainisStepeSK Tērauds/Nike/SportlandVN3020:42:380:21:000:21:380:42:36.70
8. DāvidsFrancsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVN2020:43:400:22:060:21:340:43:38.90
9. IlonaMarhelecityfitnessAlūksneSN3020:43:430:21:450:21:580:43:41.00
10. OskarsBlausNBSJELGAVAVN3020:43:500:21:520:21:590:43:48.00
11. PēterisLazdiņšJēkabpils Sporta centrsJēkabpilsVN2020:43:530:21:010:22:530:43:51.05
12. MareksZālītisVSK NoskrienĶekavaVN3020:44:030:22:020:22:010:43:59.55
13. PēterisTrubačsPreiļiPreiļiVN5020:44:070:21:520:22:150:44:05.85
14. LaurisSavcuksVN3020:44:140:22:060:22:080:43:56.75
15. DāvisRozītisVeikals 42km/SauconyAmatas novadsVN2020:44:230:21:480:22:360:44:21.85
16. FlavioNunesSPORTLAND/NIKEVN2020:44:420:21:450:22:570:44:38.85
17. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBS/VendenSkrundaVN2020:45:100:22:130:22:580:45:08.65
18. KasparsKārkliņšSiguldas Maratona klubsSiguldaVN4020:45:340:22:190:23:150:45:32.65
19. OskarsStāmersSk TēraudsJelgavaVN3020:45:430:22:230:23:210:45:41.20
20. KārlisTreimanisMARATONA KLUBSVentspilsVN2020:46:100:23:050:23:050:46:07.45
21. AgnesePastareOlimpiešu klubsOgreSN2020:46:170:23:100:23:080:46:15.00
22. ĀrisKundziņšEsiAktivs.lv / KundziņiRīgaVN4020:46:300:22:510:23:390:46:25.30
23. ArvilsBušmanisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniVN4020:46:430:22:540:23:490:46:40.25
24. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepaVN5020:46:440:23:150:23:300:46:42.55
25. GunaĢērmaneSPORTLATGulbeneSN3020:46:450:23:200:23:250:46:41.60
26. DanielsKārkliņšSiguldas maratona klubsSiguldaVN2020:46:520:23:200:23:330:46:50.05
27. ArnoldsĀriņšSK Metroons/ NikeRīgaVN2020:47:080:23:440:23:240:47:03.10
28. EdgarsRencisPaBaso.lv / VSK NoskrienValmieraVN3020:47:220:23:330:23:500:47:17.60
29. ArmandsĀriņšAA SPORTRīgaVN2020:47:250:23:450:23:410:47:21.40
30. ArvisGrencbergsSK Tērauds -2RīgaVN2020:47:300:24:040:23:270:47:28.60
31. IvarsValtassSK Metroons/ NikeMārupeVN4020:47:480:24:060:23:430:47:44.35
32. ImantsSuveizdada-marathonDaugavpils novadsVN4020:48:050:24:070:23:590:48:02.05
33. LauraČakleMARATONA KLUBS/VendenVentspilsSN3020:48:110:23:480:24:230:48:10.30
34. JānisVeļķerisAlūksneAlūksneVNJ20:48:160:23:250:24:520:48:12.05
35. JānisBeloragsMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspilsVN2020:48:390:23:170:25:220:48:35.95
36. UģisKronbergsMaratona klubs/ RE&BMRudeVN3020:48:410:24:200:24:220:48:35.60
37. JānisKapustānsSK TĒRAUDS-1/Vidzemes augstskolaRīgaVN4020:48:460:24:040:24:420:48:44.25
38. ValērijsBaranovskisDaugavpilsVN4020:48:480:24:420:24:070:48:41.35
39. RobertsMālnieksLīvānu VKLīvāniVN5020:48:550:24:460:24:090:48:52.15
40. ZaneMucenieceIkšķileSN2020:49:010:24:220:24:400:48:55.90
41. EdijsKizenbahsSK Metroons/ NikeRīgaVN4020:49:070:24:450:24:230:49:02.75
42. GatisMatukoValmieraVN3020:49:310:25:080:24:240:48:25.50
43. EdgarsVantersVSK Noskrien/RiekstiRīgaVN3020:49:540:25:010:24:540:49:45.55
44. AndrejsPriedītisVSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.RīgaVN5020:50:080:24:530:25:150:50:02.55
45. AndrisBergmanisPatriaSiguldaVN3020:50:090:24:160:25:540:50:05.45
46. MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgavaVN4020:50:120:24:250:25:470:50:07.70
47. SandisĀboliņšKocēnu novada MTBKocēnu novadsVN2020:50:170:25:390:24:390:49:51.55
48. DaceAlmaneTukuma Vieglatlētikas klubsTukumsSN2020:50:300:25:230:25:070:50:25.35
49. InāraLūseCarnikavas Sporta centrsCarnikavaSN5020:50:310:24:450:25:460:50:26.40
50. JēkabsNākumswww.justinfitness.lvRīgaVN4020:50:370:50:370:48:50.25
51. EdgarsRizgisvāberesmadonaVN2020:50:490:24:200:26:300:50:36.65
52. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBS/DionSportLabLiepājaVN3020:50:500:25:320:25:190:50:34.85
53. RuslansKļaviņšLudzaLudzaVN3020:50:540:25:220:25:320:50:42.10
54. KasparsVīksneVeikals 42km/SauconyCēsisVN2020:51:030:25:590:25:050:50:59.75
55. SvajunasFokasGalzemjiVN2020:51:110:24:090:27:030:51:01.95
56. ArtūrsRonisEvelo cyclingJelgavaVN3020:51:260:25:280:25:580:51:06.40
57. IlzeUrbāneVSK NoskrienRīgaSN4020:51:310:25:530:25:380:51:19.25
58. DāvisBalodisJelgavaVN2020:51:360:25:520:25:440:50:51.50
59. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSKapsēdeVN3020:51:380:25:390:25:590:51:31.35
60. AnastasijaVidončikovaFolkmaņiJelgavaSNJ20:51:470:25:480:25:590:51:41.90
61. MārtiņšPetrovsCēsisVNJ20:51:550:24:200:27:350:51:52.70
62. BaibaŠņoriņaSN2020:52:050:25:310:26:340:52:01.85
63. RobertsViļumsOgreVN3020:52:210:26:200:26:020:51:48.25
64. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaVN5020:52:260:26:320:25:540:52:07.45
65. KristapsPoddubnijsCSDDRigaVN2020:52:420:25:590:26:430:52:32.65
66. AinoGošsMARATONA KLUBSVentspilsVN4020:52:510:26:020:26:500:52:38.05
67. Jānis-DansĶikutsKocēnu novadsVNJ20:52:580:26:420:26:170:52:29.30
68. JānisKrampeRīgaVN3020:53:040:26:130:26:510:52:39.30
69. AigarsSavickisSmilteneVN5020:53:060:26:270:26:390:52:49.10
70. GuntisStrautiņšLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVN2020:53:070:25:380:27:290:53:03.70
71. ValdisŅilovsSPORTLATOgreVN4020:53:100:24:150:28:550:53:07.05
72. GintaŠalmaRīgaSN4020:53:180:26:410:26:370:53:13.50
73. ArnisŠūlmeistersCēsisCēsisVN4020:53:230:27:000:26:240:53:01.85
74. AldisBušsSk TēraudsRīgaVN3020:53:270:27:200:26:080:53:02.15
75. ArvilsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspilsVN4020:53:290:26:550:26:350:53:10.20
76. AlgirdasMedeikisBKŠiauliaiVN3020:53:400:26:270:27:140:53:33.20
77. KalvisKažoksITF SPJelgavaVN2020:53:440:26:440:27:010:53:13.35
78. DainisRazminovičsViļakas novadsVN4020:53:460:26:000:27:470:53:34.15
79. DaliaLukošieneBKŠiauliaiSN4020:53:470:26:190:27:290:53:43.15
80. AndisOzoliņšBN KURŠIIecavaVN3020:53:540:27:080:26:460:53:27.45
81. ElīnaKārkliņaMežmalasMadonaSN2020:53:560:27:230:26:340:53:36.35
82. JēkabsKrastiņšSportiņš 88VN2020:53:570:27:570:26:000:52:57.35
83. KristersPšeņicinsMARATONA KLUBSVentspilsVNJ20:54:010:26:180:27:440:53:56.90
84. KirilsBoikoVN2020:54:010:27:240:26:370:53:21.20
85. RolandsReinsonsValmieras SOS BCValmieraVNJ20:54:030:28:040:25:590:53:03.75
86. DaceKovaļevskaLSC-SK OzolniekiSN2020:54:050:27:260:26:390:53:37.40
87. Emīls-HenrijsTaubeNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVN2020:54:060:26:430:27:230:53:46.35
88. VairisKrauklisPrivātbūveSmilteneVN6020:54:090:26:500:27:190:54:04.25
89. AleksandrsBlagonadeždinsKLINKMANNRīgaVN3020:54:160:27:080:27:080:54:11.70
90. JurijsStolarovsDaugavpilsVN6020:54:200:26:490:27:320:54:15.30
91. AnrijsKirhnersTukumsVN2020:54:260:28:250:26:010:53:59.65
92. AigarsFeldmanisĒrģemeVN5020:54:280:27:000:27:280:54:06.45
93. GunitaMiķelsoneAizkraukle/SkrīveriSN2020:54:390:27:230:27:160:54:19.40
94. JēkabsBelevičsOgreVNJ20:54:440:29:120:25:320:53:43.20
95. ValtersBērziņšVN3020:54:470:27:270:27:210:54:35.80
96. IvarsVeirihsJēkabpilsVN4020:54:520:26:540:27:590:54:42.95
97. HaraldsJansonsCarnikavas novadsVN4020:54:520:26:390:28:130:54:48.95
98. AntonijsSivkoVentspilsVN4020:54:560:27:530:27:040:54:04.15
99. ArtisZariņšOTRĀ ELPARīgaVN4020:54:580:27:170:27:420:54:50.35
100. AndisBrucis-JūrmalaVN4020:54:590:27:270:27:330:54:50.20
101. ValērijsRibakovsRīgaVN4020:55:000:26:410:28:200:54:51.70
102. IvitaŠaleSkrīveriSN2020:55:020:27:230:27:390:54:41.40
103. IgorsGibašovsVASVN3020:55:030:28:330:26:310:53:29.80
104. KimsSifersVN5020:55:040:27:210:27:430:54:57.60
105. ValdisKaibeNacionālie bruņotie spēkiKocēnu novadsVN2020:55:150:28:250:26:500:53:36.95
106. RitaKļaviņaMagnenRēzekneSN4020:55:170:27:250:27:530:55:07.80
107. JānisAusmanisSK KatrīnaKuldīgaVN4020:55:190:27:260:27:540:55:10.30
108. LudmilaIvanovaDaugavpils novadsDaugavpils novadsSN3020:55:220:27:220:28:000:55:20.30
109. ĢirtsFišersVN3020:55:260:28:560:26:310:54:08.35
110. RinaldsBoltānsRēzeknes novadsRēzeknes novadsVNJ20:55:320:27:490:27:430:55:02.15
111. JāzepsIvulisRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVN2020:55:330:27:480:27:460:54:55.85
112. ValtsBrasavsVāberesValmieraVN2020:55:340:27:450:27:490:55:21.25
113. NormundsGravaOK AlnisJelgavaVN4020:55:350:28:020:27:340:55:28.80
114. EdgarsSprūdsNīcas novadsVN2020:55:370:28:150:27:230:55:25.35
115. IlmārsKrampeAlpi JumtiMadonaVN4020:55:380:28:220:27:170:55:24.50
116. SandisSabājevsVidzemes olimpiskais centrsValmieraVN3020:55:390:28:380:27:020:55:07.65
117. Roberts-AtisVīksnaĀtrumsJelgavaVN2020:55:420:28:530:26:490:54:01.40
118. HelmūtsVucānsPreiļiPreiļiVN2020:55:470:28:480:27:000:54:34.10
119. UldisDoniņšMARATONA KLUBSVentspilsVN2020:55:480:28:120:27:370:55:31.50
120. IneseIeviņaMoller Auto VentspilsVentspilsSN3020:55:490:28:120:27:370:55:31.45
121. SantaSuta-ZuteCarnikavaSN3020:55:500:28:280:27:220:55:38.40
122. LieneAllereKocēniKocēnu novadsSN3020:55:560:27:010:28:550:55:53.50
123. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspilsVN4020:55:560:27:210:28:360:55:41.25
124. IntsVilksRīgaVN4020:56:070:28:410:27:260:55:31.40
125. VladimirsJekimovsRigaVN2020:56:100:28:440:27:260:55:11.55
126. SanitaLaicāneSK TēraudsRīgaSN3020:56:120:28:290:27:430:55:49.90
127. JānisRadzinšRdaziņiKusaVN2020:56:130:28:190:27:540:55:45.30
128. LauraPētersoneVSK NoskrienKocēnu novadsSN3020:56:160:27:310:28:450:56:07.80
129. IlzeJansoneĀdažiSN4020:56:170:27:460:28:310:55:55.20
130. IvarsFērmanisAlūksneVN5020:56:170:28:570:27:200:55:51.25
131. IvarsOraševskisZAS PārgaujaPārgaujas novadsVN5020:56:230:27:510:28:330:55:59.00
132. GatisBērziņšStāmerienaVN3020:56:290:29:220:27:080:54:57.25
133. SandisSproģisLattelecomRīgaVN4020:56:320:27:570:28:350:56:22.30
134. LāsmaZebuliņaRīgaSN4020:56:340:27:500:28:450:56:24.00
135. VladimirsJermaļjonoksda-marathonDaugavpils novadsVN6020:56:360:27:350:29:020:56:30.55
136. MārisŠteinbergsSportlandRīgaVN3020:56:400:28:340:28:070:56:16.20
137. SandraGaileOgres novadsSN3020:56:440:27:580:28:460:56:38.50
138. RobertsIvzānsOgreVN4020:56:440:28:340:28:100:56:39.00
139. Tomass-ReinisTīssJelgavaVNJ20:56:440:29:150:27:290:56:20.95
140. RomualdsMinickisJūrmalaJūrmalaVN6020:56:550:28:570:27:580:56:43.05
141. AldisCiukmacisRēzeknes novada BJSSRēzeknes novadsVN4020:56:550:28:030:28:520:56:43.20
142. MārtiņšTarandoRīgaVN2020:56:580:28:170:28:410:56:18.45
143. TomsZumbergsPriekuļu SumbriPriekuļiVN2020:56:580:28:250:28:340:55:17.25
144. KristapsPričinsSportlandLiepājaVN2020:57:070:28:340:28:340:57:03.20
145. EdgarsBricsLMTRīgaVN2020:57:090:28:590:28:100:56:34.65
146. RenāteKalniņaMARATONA KLUBSVentspilsSN4020:57:110:28:170:28:550:56:53.75
147. JānisĀboliņšVaidavaKocēnu novadsVN2020:57:140:29:330:27:410:55:35.40
148. SauļusTolvaišaCircle KRīgaVN3020:57:250:28:200:29:060:57:06.75
149. JānisBrokānsSwedbankRīgaVN2020:57:270:29:050:28:230:57:11.25
150. SigitaSaulīteRīgaSN3020:57:290:29:080:28:220:56:42.05
151. RaivisKirhnersTukumsVN2020:57:310:29:070:28:250:56:33.10
152. MārtiņšRopšsCēsisVN3020:57:330:28:230:29:100:57:02.85
153. KristapsDveselitisOgreVN2020:57:400:30:300:27:110:55:58.45
154. JānisGailītisRixRīgaVN2020:57:450:27:480:29:580:57:30.90
155. AleksandrsLimbergsMērsraga novadsVN4020:57:470:29:230:28:240:56:42.05
156. GuntisPucensSK KatrīnaKuldīgaVN5020:57:470:29:200:28:280:57:39.65
157. IlzeSermolīteJelgavaSN4020:57:510:29:170:28:340:57:23.50
158. MārisHeinolsZVOCValmieraVNJ20:58:060:28:040:30:020:57:48.35
159. VoldisZlobinsRīgaVN3020:58:070:29:240:28:430:56:16.70
160. VadimsUļčugačevsLLU ITFJelgavaVN2020:58:080:30:290:27:400:56:40.70
161. ArtūrsPērleRīgaVN4020:58:140:30:090:28:050:57:10.70
162. IlzeMiklaševicaJELGAVASN2020:58:150:29:080:29:070:57:51.10
163. AivarsDobrisGulbeneVN2020:58:220:29:360:28:470:57:32.95
164. KasparsAksenoksCSDDRigaVN4020:58:220:28:410:29:420:58:04.30
165. NikolajsPušņakovsRV TeamRezekneVN3020:58:230:29:340:28:490:57:10.70
166. AivarsZaķisLSCRīgaVN5020:58:270:28:520:29:350:58:22.50
167. LauraSavickaSmiltene BJSSSmilteneSNJ20:58:290:28:040:30:260:58:08.65
168. AivaLiepiņaSlampe/RīgaSN2020:58:310:30:110:28:200:57:36.50
169. AnnijaGobiņaRīgaSN2020:58:320:29:170:29:150:58:18.55
170. MārtiņšVladimirovsVidzemes AugstskolaValmieraVN2020:58:330:29:330:29:010:57:39.75
171. JevgenijsIvanovsLATCDaugavpilsVNJ20:58:340:28:440:29:500:58:28.05
172. MaksimsBlokinsABC softwareRīgaVNJ20:58:340:30:330:28:020:58:01.90
173. NormundsGorņevsRīgaVN3020:58:340:29:340:29:010:58:04.00
174. AigarsBokaldersVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVN3020:58:350:28:290:30:060:58:23.55
175. SantaSmirnovaValmieras SOS BCValmieraSNJ20:58:350:28:200:30:160:58:31.25
176. VernersApiņšVN2020:58:360:31:200:27:160:56:52.90
177. AndisPlūmeLīgatneVN3020:58:380:30:220:28:170:57:08.05
178. GuntarsPloriņšVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVN4020:58:420:29:220:29:200:58:18.25
179. AļonaCiaguneSiguldaSN3020:58:420:30:570:27:460:57:00.80
180. DaceCelmaVSK NoskrienRīgaSN3020:58:450:29:340:29:110:58:18.95
181. RutaŠķipareJēkabpils Sporta centrsJēkabpilsSN4020:58:460:30:040:28:430:58:00.70
182. IgorsKozlovsOlaines nov.VN5020:58:480:29:200:29:290:58:29.40
183. DaceĀboliņaVaidavaKocēnu novadsSN2020:58:530:30:170:28:370:57:14.95
184. UģisVolkovsRalfsRīgaVN2020:58:530:30:380:28:160:57:08.75
185. IntsSkaldisKļaviņš Ellex / VSK NoskrienLiepājaVN2020:58:540:30:150:28:400:57:27.35
186. DainaVēzīteSportlandRēzekneSN2020:59:020:29:480:29:150:58:33.90
187. KristīneGailumaRēzeknes novadsRēzeknes novadsSNJ20:59:060:29:190:29:470:59:00.45
188. EvitaGrencbergaRigaSN2020:59:070:30:080:29:000:58:55.30
189. MairisApsītsVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVN3020:59:120:30:210:28:510:58:27.50
190. LaurisLamaksĀtrais torņu servissRīgaVN2020:59:130:29:130:30:000:58:51.00
191. ArtūrsMillersABC softwareRīgaVN3020:59:150:30:100:29:050:58:43.25
192. ArtūrsCaicsRīgaVN2020:59:150:30:000:29:160:59:10.65
193. JānisCaics---RīgaVN6020:59:160:30:000:29:160:59:11.15
194. IlmārsRomančuksRīgaVN5020:59:180:30:110:29:080:58:42.95
195. LāsmaPometkoCēsisSN2020:59:190:30:140:29:050:58:55.30
196. ArtisTreulandsVentspilsVN2020:59:250:29:540:29:320:58:41.85
197. AleksandrsOzoliņšCidoVN3020:59:260:29:420:29:440:58:41.25
198. ArmandsRagsVDR centrsValmieraVN4020:59:260:30:030:29:240:59:02.00
199. SantaTrofimova-TrofimovičaRīgaSN2020:59:340:29:320:30:030:59:11.00
200. MārtiņšHeringsSwedbankRīgaVN3020:59:360:31:040:28:320:58:49.95
201. IlzeRunguleSmilteneSN3020:59:390:30:010:29:390:59:27.75
202. ElīnaGoldmaneSportlandRīgaSN2020:59:400:29:520:29:480:59:15.70
203. AigarsLočmelisValmieraVN4020:59:430:30:080:29:360:59:05.65
204. MaksimsLahnoRīgaVN3020:59:470:30:530:28:540:58:35.10
205. AndrisDalbiņšRīgaVNJ20:59:480:30:160:29:330:59:25.00
206. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīgaSN4020:59:500:30:030:29:470:59:24.70
207. SandisValterscesisVNJ20:59:500:29:310:30:200:59:42.20
208. TomsBondarsTavasRiepas.lvOzolniekiVN2020:59:500:30:410:29:100:59:09.90
209. SvetlanaMaskalaMARATONA KLUBSVentspilsSN3020:59:580:30:140:29:440:59:51.15
210. LauraVancāneSK Tērauds-1RīgaSN2020:59:580:30:470:29:110:58:43.10
211. VinetaRolmaneSN4021:00:040:30:040:30:010:59:54.20
212. LaumaČerņevskaVSK Noskrien VāveresRīgaSN3021:00:100:30:140:29:560:59:53.30
213. JānisKauškalsSportlandSmilteneVN2021:00:140:30:200:29:540:59:34.20
214. VilmaAlberingaZVOCValmieraSNJ21:00:150:30:010:30:150:59:56.25
215. DžanitaFreijaMoller Auto VentspilsKuldīgaSN4021:00:180:29:450:30:331:00:06.10
216. AtisMazursValmieraVN3021:00:220:31:330:28:500:58:55.65
217. AndisPuriņšValmieraVN4021:00:260:33:370:26:490:59:09.05
218. JurisLīpacisSiguldaVN4021:00:260:29:160:31:101:00:18.90
219. JānisBorisevičsVN3021:00:270:31:320:28:550:59:32.40
220. LīgaValdmaneZVOCKocēnu novadsSN2021:00:280:31:280:29:000:59:24.70
221. UlvisŠulcsNAAJelgavaVN2021:00:310:29:390:30:531:00:05.45
222. DenissKurmansSportlandJelgavaVN2021:00:340:32:590:27:350:58:55.20
223. IvetaKaroleValkaValkaSN5021:00:360:30:030:30:341:00:29.10
224. GintarasLiaudenskasBegimo klubasŠiauliaiVN5021:00:380:30:320:30:061:00:18.05
225. RaivoBobrovsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN2021:00:450:30:230:30:220:59:52.95
226. ValtersRutkoDeaf foxSmilteneVN2021:00:460:33:190:27:270:59:00.20
227. MareksMačsAlpi JumtiDruvienaVN2021:00:460:29:520:30:541:00:19.40
228. ĢirtsSalmiņšVN4021:00:470:31:360:29:110:59:51.65
229. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaVN5021:00:530:29:130:31:401:00:41.40
230. DaceŠķirusJelgavaSN3021:00:550:30:160:30:391:00:41.85
231. ReinisZiediņšRUBENEValmieraVNJ21:01:050:30:460:30:191:00:17.60
232. GustavsZēmeleRUBENEValmieraVNJ21:01:050:30:460:30:201:00:18.50
233. AigaTurčinaSportlandRīgaSN2021:01:070:30:310:30:361:00:57.40
234. LaurisPožarnovsRigaVN2021:01:070:31:430:29:250:59:48.15
235. ArnisJurgelsLMTRīgaVN2021:01:080:31:430:29:250:59:48.45
236. AndrejsMaksimovsLATCDaugavpilsVN2021:01:100:29:040:32:071:01:04.65
237. ArtūrsVērdiņšSportlandRīgaVN2021:01:120:28:270:32:461:00:45.70
238. RaitisZihmanisSportlandRīgaVN2021:01:130:32:080:29:050:59:41.75
239. ImantsBaumanisSportlandRīgaVN2021:01:130:30:200:30:540:59:54.15
240. EdgarsZaicevsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVN2021:01:161:01:160:17:22.80
241. MārisOstrovskisPelēcisLiepājaVN3021:01:250:30:100:31:151:01:06.25
242. EvitaHibšmaneSportlandRīgaSN2021:01:290:31:110:30:181:00:46.90
243. AntraKļavaValmieraSN2021:01:310:30:320:30:591:01:18.15
244. LauraJursoneValmieraSN3021:01:320:31:080:30:251:00:24.60
245. GustavsGudzuksRīgaVN2021:01:340:32:500:28:451:00:20.65
246. OļegsGlaudiņšRV TeamŖēzekneVN3021:01:370:31:560:29:420:59:45.80
247. MaksimsTretjakovsBINITEXDaugavpilsVN2021:01:430:31:340:30:101:00:51.95
248. SantaKrūmiņaVSK Noskrien VāveresRīgaSN3021:01:480:30:400:31:091:01:30.50
249. ArtaŠmuksteVāberesValmieraSN2021:01:510:30:130:31:391:01:39.50
250. ViktorsMalihinsIF ApdrošināšanaRēzekneVN3021:01:530:31:560:29:581:00:01.70
251. MihailsKijaškoRV Team RezekneRēzekneVN3021:01:540:31:570:29:581:00:03.75
252. KalvisKulbarsSK KatrīnaKuldīgaVN2021:01:550:31:150:30:411:01:19.45
253. RaimondsBrēžaValmieraVN3021:01:560:30:510:31:061:01:13.95
254. IvarsLoginsVSK NoskrienGulbeneVN5021:01:570:31:020:30:561:01:31.15
255. GuntarsKrasovskisRīgaVN4021:02:020:31:580:30:041:01:19.70
256. MāraPucenaSK KatrīnaKuldīgaSN2021:02:070:30:190:31:481:01:59.20
257. NilsVanagsPANATTARīgaVN4021:02:080:32:060:30:021:01:33.35
258. AivarsBlaumanisIecavaVN5021:02:150:31:280:30:471:01:59.65
259. MārtiņšDīķisPrometal GroupOgreVN2021:02:220:33:250:28:571:00:54.00
260. KristsZambergsPrometal GroupOgreVN2021:02:250:32:430:29:421:00:58.80
261. IrinaKizenbahaSK Metroons/ NikeRīgaSN5021:02:260:31:000:31:271:02:06.20
262. EdvīnsBērziņšindRīgaVN5021:02:310:31:440:30:481:02:02.35
263. OlgaRadžabovaindividuāliRīgaSN3021:02:370:31:180:31:191:02:14.35
264. JaneksGolubeckisJaneksTheMLGRīgaVNJ21:02:490:30:310:32:191:02:15.30
265. Markus-EduardsPazānsRUBENEKocēnu novadsVNJ21:02:500:30:470:32:031:02:24.05
266. MatīssCelmsRUBENEKocēnu novadsVNJ21:02:500:30:470:32:041:02:24.90
267. LilijaGrundmaneindividuāliKuldīgaSN5021:02:510:31:370:31:141:02:47.95
268. ValerijsBairaševskisRigaVN2021:02:560:30:460:32:101:02:46.95
269. MārtiņšLiekniņšIf.lv ApdrošināšanaRīgaVN3021:03:030:31:340:31:291:02:15.00
270. JānisDanevičsValmieraVN3021:03:090:31:010:32:091:02:52.60
271. NormundsRozitisValmieraVN2021:03:100:30:550:32:151:02:53.60
272. ReinisRubinsGAUJIENAGaujienaVNJ21:03:160:30:010:33:161:02:59.30
273. IlgvarsBebrišsSK KatrīnaKuldīgaVN5021:03:180:31:170:32:011:02:52.10
274. VoldemārsŠimanovskisViļakaVN3021:03:190:31:320:31:481:02:35.55
275. AinārsMiņinsVIĻAKAS NOV.VN4021:03:190:31:320:31:481:02:35.40
276. EdijsAkolovsSiguldaVN4021:03:200:32:480:30:321:01:53.95
277. ĢirtsGuļānsValkaVN2021:03:200:32:340:30:461:02:31.35
278. AlfrēdsRadvilsRīgaVN3021:03:210:30:190:33:021:03:14.40
279. ViktorijaAdijāneRēzeknes novadsRēzeknes novadsSNJ21:03:220:31:380:31:451:02:50.80
280. SantaPastoreSK TēraudsRīgaSN2021:03:230:31:220:32:011:03:06.50
281. DmitrijsPotalujevsJust runDaugavpilsVN2021:03:240:34:440:28:401:01:53.15
282. JurisMaileValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN2021:03:240:30:040:33:211:02:54.40
283. IneseMacukaJēkabpils Sporta centrsJēkabpilsSN3021:03:250:32:460:30:401:01:45.90
284. BaibaKatajaSN4021:03:260:31:370:31:491:03:08.65
285. MārisDadzisSK KatrīnaKuldīgaVN3021:03:310:32:200:31:121:02:44.25
286. EmīlsMednisValmieraVN2021:03:320:32:440:30:481:02:06.95
287. LinaLiaudenskieneBėgimo klubasŠiauliaiSN5021:03:350:30:530:32:421:03:31.15
288. AivarsBrokansJelgavaVN3021:03:420:33:000:30:431:02:35.70
289. MargitaLagzdina-RigaSN4021:03:450:32:110:31:351:03:23.25
290. JūlijaKuzņecovaDr. KlaunsRīgaSN4021:03:460:32:150:31:311:02:32.15
291. GitaDubrovaPrometal GroupOgreSN3021:03:500:33:250:30:251:02:23.30
292. DainiusStulgysVilniusVN5021:03:520:31:040:32:491:03:41.00
293. ValdisČerpakovskisMārupes novadsVN3021:03:540:32:480:31:071:02:48.85
294. MārisPuzāksITF SPJelgavaVN2021:03:570:33:350:30:231:02:30.20
295. AndžejsStepančuksKongo BongoCēsisVN2021:03:580:32:330:31:251:02:36.60
296. AndisMinkevičsRīgaVN2021:03:590:32:150:31:441:03:29.85
297. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaVN5021:04:010:29:490:34:121:03:49.05
298. IneseNudienaVentspilsSN3021:04:050:32:470:31:181:03:47.95
299. DainisUpenieksSK Ozolnieki IIJelgavaVN4021:04:110:31:230:32:481:03:55.85
300. ElmārsBlūmsPatria TeamRīgaVN2021:04:130:31:090:33:051:03:00.20
301. KristapsEškinsBE44ValmieraVN2021:04:150:35:070:29:091:03:31.35
302. MarutaGuitāneLudzaLudzaSN4021:04:180:30:460:33:331:04:07.55
303. PēterisVīrsValmieraVN2021:04:210:33:080:31:141:02:43.45
304. MikusKuprišsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN3021:04:250:33:470:30:381:02:26.20
305. LieneLabsvīraSiguldaSN3021:04:260:31:110:33:151:04:17.30
306. KristaĶelpaSmiltene BJSSSmilteneSNJ21:04:370:32:180:32:201:04:11.00
307. LīgaRēdereRēderu bandaTīraineSN3021:04:450:33:040:31:421:04:13.15
308. RaitisBratkaVSK NOSKRIENRigaVN3021:04:510:33:410:31:101:03:45.00
309. ArmandsŠadinovsRīgaVN4021:04:510:30:570:33:541:04:39.75
310. ArmandsTeterisTeteriUlbrokaVN2021:04:540:35:170:29:381:03:09.80
311. JānisPazānsKocēnu novadsVNJ21:04:560:33:000:31:571:03:47.95
312. IngaHeidemaneSK KatrīnaKuldīgaSN4021:04:570:33:190:31:381:04:08.20
313. KristapsŠņepstsValmieraVN2021:04:580:33:200:31:381:03:19.50
314. MaijaBildereIkšķiles novadsSN3021:05:000:32:170:32:441:04:50.35
315. AlexMikhalevAtlas warriorsEkaterinburgVN3021:05:000:35:110:29:501:03:27.00
316. KasparsZvanisDobeleVN2021:05:000:34:080:30:531:00:01.65
317. DainisCiguzisTas ir goda jautājumsValmieraVN2021:05:030:33:080:31:551:04:34.80
318. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpilsVNJ21:05:040:32:390:32:261:04:23.55
319. RaivisPušpursRīgaVN2021:05:060:34:210:30:451:03:48.40
320. Arta-RenāteRulleZVOCKocēnu novadsSNJ21:05:060:32:080:32:591:04:48.65
321. JurijsJeskoNagļiVN3021:05:060:34:370:30:291:04:08.25
322. ElizabeteLočmeleBurkānciems & CoSNJ21:05:060:32:080:32:591:04:49.20
323. ArtūrsBunkaLiepajaVN3021:05:140:32:530:32:221:04:35.45
324. MārisBlaubergsValmiera kustasValmieraVN3021:05:150:32:490:32:271:04:23.85
325. SintijaBiteĶegumsSN2021:05:190:32:490:32:311:05:09.40
326. JūlijaKaibeļevaMARATONA KLUBSVentspilsSN4021:05:190:31:580:33:211:05:13.30
327. ReginaMedeikienėBėgimo klubasŠiauliaiSN3021:05:210:32:170:33:041:05:13.65
328. MārtiņšBankovskisUpeslejasVN3021:05:210:32:180:33:031:04:56.40
329. MārtiņšVanagsĀdažiVN3021:05:240:32:530:32:311:04:53.90
330. ArvisBirkmanisVN3021:05:250:32:090:33:171:04:51.65
331. SantaLorenceOzolniekiJelgavaSN5021:05:270:32:140:33:141:05:20.10
332. KasparsAndruškinsRīgaVN2021:05:280:32:100:33:191:04:50.70
333. LilitaKārkliņaRīgaSN2021:05:300:32:020:33:281:05:17.50
334. Rūdolfs-MatīssVimbaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVNJ21:05:400:35:190:30:211:04:07.80
335. KasparsRancānsRīgaVN3021:05:420:34:060:31:371:04:45.40
336. JurijsŠilinsRīgaVN2021:05:470:32:490:32:581:05:33.35
337. JulijaGerasimovaRigaSN2021:05:470:32:490:32:581:05:33.55
338. SignijaRancāneRēzekneSN2021:05:490:32:240:33:261:05:43.60
339. KristīneKarnāteValmieraSN2021:05:490:32:340:33:161:05:28.30
340. IntarsUlmanisvsk noskrienvalmieraVN3021:05:590:32:210:33:381:05:15.85
341. AndisBāliņšValmieraVN3021:05:590:33:200:32:391:05:16.15
342. EdijsŠaicānsRīgaVN3021:06:050:33:230:32:421:05:18.55
343. AndrisKantinieksUmurgaVN2021:06:080:32:590:33:101:05:14.15
344. IevaŠteinbergaMARATONA KLUBSSaldusSN5021:06:100:33:200:32:501:05:20.50
345. AijaZilberteSN2021:06:100:32:590:33:111:05:15.85
346. NoraBaranovskaValmieraSN4021:06:120:34:290:31:431:05:24.70
347. SintijaLindeS/K KatrīnaKuldīgaSN3021:06:120:33:240:32:481:05:20.00
348. ElīnaKondrāteCidoSN3021:06:220:33:180:33:041:05:13.30
349. ElīnaFrīzendorfaVentspilsSN3021:06:220:33:370:32:461:05:10.95
350. ArnisVērmelsJelgavaVN5021:06:240:34:260:31:581:05:41.35
351. ZaneBrokāneMARATONA KLUBSVentspilsSN3021:06:250:32:060:34:191:06:07.45
352. ElvitaKotāneRēzeknes novadsRēzeknes novadsSNJ21:06:280:33:070:33:211:05:57.45
353. RenāteRācenājaMežmalas MTBMadonaSN4021:06:350:32:270:34:091:06:27.60
354. OksanaJuvčenkoLiepājaSN3021:06:380:33:480:32:511:05:39.80
355. EdīteKomasa-DorbeSK OzolniekiJelgavaSN3021:06:390:32:100:34:291:06:26.65
356. SandisDorbeKODOJelgavaVN3021:06:390:32:100:34:301:06:27.85
357. ĒrikaUrtāneVANAGIJēkabpils novadsSN3021:06:430:32:220:34:211:06:24.95
358. AinārsJansonsCēsisVN5021:06:440:35:230:31:211:05:07.90
359. HaraldsJēgersVaidavaKocēnu novadsVNJ21:06:460:31:440:35:021:06:20.45
360. Ģirts-EmīlsĀbeleVaidavaKocēnu novadsVNJ21:06:460:31:440:35:021:06:21.05
361. EgilsTūbelisOgreVN4021:06:460:35:210:31:261:05:00.25
362. ImantsBergmanisVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?ValmieraVN6021:06:500:34:520:31:591:05:29.15
363. AgitaPoleSportlandRīgaSN2021:06:550:32:500:34:061:06:16.50
364. IvetaZeļenokaCēsisSN3021:06:560:33:020:33:551:06:20.00
365. TomsKrišānsVidzemes augstskolaVN2021:07:020:34:150:32:481:06:24.60
366. JanaBērziņaVSK Noskrien,Outdoor Training ClubRīgaSN3021:07:030:33:010:34:031:06:12.50
367. MikusLācisRīgaVN4021:07:080:34:490:32:201:06:20.15
368. ZitaĻaudakaOgreSN3021:07:100:31:500:35:201:07:01.90
369. MārisJeručenoksSpēka Pasaule ValmieraValmieraVN2021:07:100:32:360:34:341:06:48.75
370. AndaOzoliņaLangstiņiSN4021:07:100:33:540:33:171:06:38.20
371. IndulisJansonsJūrmalaVN6021:07:160:33:240:33:531:06:52.60
372. ŽanisHelmūtsZHRIGAVN3021:07:170:33:330:33:451:06:16.70
373. LailaRoģeRīgaSN2021:07:180:34:310:32:471:06:20.50
374. SantaŽukovskaRīgaSN2021:07:190:32:290:34:501:06:48.55
375. AlīnaKitnereKocēnu novadsSN2021:07:220:33:570:33:261:06:14.00
376. DagnijaKotāneRēzeknes novadsRēzeknes novadsSN2021:07:250:32:350:34:501:06:53.90
377. IlzeTormaneRīgaSN3021:07:260:33:590:33:281:06:11.85
378. LīgaBrenceVALMIERASN4021:07:300:34:050:33:251:06:58.95
379. DāvisDambergsSportlandVNJ21:07:320:35:380:31:551:06:49.90
380. RaivisVisendorfsSportlandVNJ21:07:330:35:380:31:561:06:51.10
381. RaivoButenieksValmieras SOS BCValmieraVNJ21:07:360:31:590:35:371:06:36.40
382. AndisPāžeSK Ozolnieki-LSCJelgavaVN4021:07:360:31:110:36:251:07:30.65
383. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīgaSN4021:07:380:33:250:34:141:07:03.20
384. SintijaOzolaValmieraSNJ21:07:390:32:570:34:431:07:21.60
385. PēterisCābulisVSK NoskrienValkaVN4021:07:480:35:300:32:191:06:43.25
386. IndulisBukansVSK NoskrienRīgaVN6021:07:550:33:240:34:321:07:31.15
387. RaivisElksnisRēzeknes novadsRēzeknes novadsVNJ21:07:590:31:380:36:211:07:27.10
388. SantijaTreijavalmieraSN2021:08:010:34:400:33:211:06:45.05
389. VladislavsŽuselisRīgaVN3021:08:100:34:240:33:471:07:40.85
390. SandraRancāneSN4021:08:160:35:020:33:151:07:28.80
391. GuntisVeitsRīgaVN3021:08:180:35:190:33:001:07:05.90
392. IngaNovikaSIA "ALOJA-STARKELSEN"RīgaSN4021:08:210:33:340:34:471:07:30.95
393. IlvaJanīteValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN2021:08:220:36:200:32:031:06:52.55
394. JānisMarčinkusOzolniekiJelgavaVN6021:08:220:35:100:33:131:07:54.95
395. KasparsGrundšteinsRUBENEKocēnu novadsVN2021:08:230:32:070:36:171:07:54.55
396. LīgaBērziņaValmieraSN3021:08:270:33:270:35:001:07:54.40
397. LaumaLankovskaSiguldaSN2021:08:280:34:170:34:121:07:42.65
398. JānisSvitkaValmieras Pilsētas pašvaldībaVN2021:08:350:30:560:37:391:08:20.95
399. JaneksBriedisVN4021:08:360:32:470:35:501:08:26.80
400. AlensVīksniņšJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:08:370:33:390:34:581:08:00.00
401. Armands-AinārsBoksJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:08:370:33:390:34:581:08:00.00
402. AgnijaVizuleValmieraSNJ21:08:390:34:260:34:141:07:41.55
403. HelēnaGabrāneSN2021:08:400:35:130:33:271:07:40.25
404. DainaKozicaRīgaSN3021:08:410:33:080:35:331:08:13.20
405. ZaneJakusenokaRīgaSN3021:08:430:34:550:33:491:08:16.65
406. MārtiņšBulsValmieras puikasValmieraVN3021:08:470:35:260:33:221:07:08.10
407. EdgarsElbergsBar DepartmentRīgaVN3021:08:480:36:310:32:171:08:20.30
408. AleksandrsTamansRīgaVN3021:08:500:33:200:35:30          1:07:53.12
409. IevaSiugaleIecavaSN3021:08:510:33:090:35:431:08:36.10
410. MārīteTurkaTaka TOKKuldīgaSN2021:08:530:35:370:33:161:07:48.35
411. ZaneTimmaSK "Katrīna"RīgaSN2021:08:540:35:130:33:421:08:30.45
412. IvetaKrazeRīgaSN3021:08:540:34:460:34:091:08:02.60
413. JurģisStukulsSK "Katrīna"KuldīgaVN2021:08:550:35:120:33:431:08:31.95
414. KirilsMakarevičsBINITEXDaugavpils nov. Medumu pag.VN3021:08:560:37:190:31:381:08:01.80
415. IngusCīrulisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN3021:09:060:36:390:32:271:07:39.00
416. RūdolfsKindzulisJaunpilsVNJ21:09:060:36:170:32:491:07:48.05
417. ElīnaCeplīteValmieras 5 .PII Vālodzīte/ Valmieras pilsētas pašValmieraSN2021:09:090:35:430:33:261:07:40.40
418. IvarsEglītisZilaiskalnsKocēnu novadsVN4021:09:100:35:540:33:161:07:31.60
419. DanaRoneRīgaSN4021:09:100:34:590:34:121:08:56.10
420. KristapsGrīnbergsVāberesValmieraVN2021:09:130:32:520:36:221:09:00.70
421. IngaSondoreLMTRīgaSN3021:09:150:34:040:35:111:08:40.45
422. GintaPūceValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN5021:09:200:34:010:35:201:09:14.10
423. DairisJankovskisRīgaVN3021:09:200:33:390:35:421:08:54.20
424. EvijaDreimaneRīgaSN2021:09:220:36:150:33:081:07:38.10
425. BaibaSalnaMārupeSN4021:09:230:34:510:34:331:08:37.15
426. IlvaSinkēvičaDānijas kultūras institūtsJelgavaSN3021:09:250:35:430:33:421:07:58.25
427. MārisDainisVN3021:09:280:35:320:33:571:08:16.80
428. KarlīnaKrīgaleMadonaSN2021:09:290:34:190:35:111:09:27.70
429. KārlisKrīgalisBarkavaVN2021:09:290:34:180:35:121:08:47.35
430. InetaAulikaSPORTLATRīgaSN5021:09:360:34:540:34:431:08:54.60
431. ViktorijaRaubiškoSwedbankRīgaSN3021:09:370:34:180:35:191:08:53.60
432. IgorsVillsValmieraVN3021:09:460:35:330:34:131:08:41.80
433. AigarsTrušēlisRigassatikmeRigaVN2021:09:550:35:220:34:331:09:39.15
434. ĀrisZepsVN2021:09:560:35:220:34:341:09:40.00
435. MikusKrišānsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN2021:09:560:34:180:35:391:09:19.35
436. GatisAvotinsValmieraVN3021:10:020:35:510:34:121:08:55.45
437. NaurisKarānsSportlandRīgaVNJ21:10:050:33:000:37:061:09:22.15
438. EvelīnaPudzēnaRīgaSN2021:10:070:34:590:35:081:09:02.80
439. AgneseSprogeSNJ21:10:080:34:520:35:161:09:29.90
440. DzintarsMočsPaBaso.lvValmieraVN4021:10:080:36:040:34:041:08:43.40
441. EgitaNeškoĶekavaSN2021:10:090:34:490:35:201:09:51.05
442. MārisKaupeVN3021:10:100:37:200:32:511:09:00.05
443. AijaKandeleSwedbankPiņķiSN3021:10:100:36:100:34:001:08:43.25
444. SanitaBrokāneJelgavaSN2021:10:130:36:080:34:061:09:07.40
445. ElīnaSalnīteValmieraSN4021:10:130:37:280:32:461:08:54.80
446. ArtūrsDukaļskisVN2021:10:140:35:240:34:501:08:43.35
447. IlzeNarvaišaRīgaSN2021:10:140:36:120:34:021:08:56.80
448. MadaraEglīteValmieraSN2021:10:150:35:370:34:381:08:44.50
449. AndzelikaGladkovaSiguldaSNJ21:10:300:33:440:36:471:10:21.05
450. Kristaps-JānisRūsiņšVEF RīgaRīgaVNJ21:10:350:34:060:36:301:09:55.35
451. ViktorsGriņevičsABC softwareRīgaVN4021:10:380:38:090:32:291:10:05.60
452. LīgaAlksneSportlandRīgaSN3021:10:390:35:260:35:141:09:34.10
453. InāraRubeSK KatrīnaKuldīgaSN5021:10:390:35:120:35:281:09:48.50
454. DanaBušmaneSN2021:10:420:35:590:34:441:09:56.05
455. EvijaKanderāneDikļu pagastsKocēnu novadsSN4021:10:440:34:410:36:041:10:22.00
456. GunitaButāneSN4021:11:010:34:100:36:511:10:45.65
457. MartaGaileRīgaSN2021:11:060:34:240:36:421:10:46.50
458. NiksPauliņšOlaineVN2021:11:120:37:560:33:161:10:04.50
459. JeļenaBescennajaRīgaSN5021:11:170:35:500:35:281:10:46.95
460. IngaPutraimaPārgaujas novadsSN2021:11:190:38:070:33:131:10:02.95
461. AtvarsApinisRīgaVNJ21:11:190:37:030:34:171:10:05.90
462. RenataBunkaLiepājaSN3021:11:270:35:280:35:591:10:47.45
463. Linda-MarijaJansoneMARATONA KLUBSVentspilsSN2021:11:330:35:340:35:591:11:17.10
464. IgorsLedaunieksLNTRīgaVN4021:11:340:34:080:37:261:11:19.55
465. MadaraLindeTalsiSN2021:11:350:36:030:35:321:10:32.55
466. ZaneVisendorfsSportlandSN4021:11:470:36:010:35:461:10:36.20
467. ArtūrsJuršensNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmieraVN2021:11:500:36:010:35:501:10:10.00
468. ArtūrsZirnisVāberesValmieraVN2021:11:510:32:280:39:231:11:38.55
469. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadonaSN5021:11:550:35:420:36:141:11:47.80
470. ĢirtsKalniņšDarba RūķiRīgaVN3021:12:110:37:320:34:401:11:15.15
471. JurisBērziņšVSK NoskrienOlaineVN4021:12:200:35:190:37:021:11:46.40
472. EdgarsVilčinskisCēsisVN2021:12:220:33:340:38:491:11:52.50
473. JānisBogdanovsZVOCValmieraVNJ21:12:360:35:080:37:281:10:54.95
474. MiķelisMajorsJaunpiebalgaVN3021:12:370:37:370:35:001:10:50.80
475. LīgaEihvaldeDobeleSN2021:12:400:37:030:35:371:11:09.55
476. IrinaTatarinovaRīgaSN2021:12:410:37:570:34:451:11:10.80
477. MarutaEriņa-MadonaSN2021:12:420:36:530:35:501:11:42.85
478. RobijsValuškinsVN3021:12:460:35:590:36:481:12:05.30
479. RutaKozlovskaMadonaSN5021:12:480:35:430:37:061:12:37.85
480. JolantaBelevičaOgreSN4021:12:530:36:540:36:001:11:51.95
481. AlīnaNeščereckaVSK NoskrienRīgaSN2021:13:030:35:240:37:401:12:13.95
482. SandraBaumaneValmieraSN2021:13:060:36:440:36:221:11:36.05
483. MarutaKrūmiņaTukumsSN3021:13:070:36:230:36:441:12:10.50
484. BaibaBezdelīgaSadales tīklsValmieraSN4021:13:080:35:380:37:301:12:22.25
485. ĢirtsBērziņšValmieraVN3021:13:080:35:060:38:031:12:35.85
486. MārtiņšBrūverisRīgaVN3021:13:150:37:430:35:321:12:40.50
487. IevaPloriņaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraSN4021:13:170:36:250:36:531:12:30.50
488. KārlisPrauliņšOSK Sēlijas MežsValmieraVN3021:13:360:35:380:37:581:11:48.90
489. KristīneBiļevičaOlaineSN2021:13:380:37:580:35:401:12:30.60
490. IlgaŽeibeLMT/ VSK NoskrienRīgaSN4021:13:390:36:200:37:201:12:26.10
491. EvijaTaureneVSK NoskrienCēsisSN2021:13:400:36:530:36:481:12:19.85
492. LitaSaklaureLimbažiSN2021:13:440:36:180:37:271:13:15.20
493. BaibaDruseikaRīgaSN2021:13:500:37:320:36:191:12:39.95
494. AivaKurmilkaRīgaSN3021:13:570:36:480:37:101:13:34.55
495. VinetaGaileNeveiklās stirnasRīgaSN4021:13:580:36:480:37:101:13:34.55
496. TatjanaGarančaSIA "ALOJA-STARKELSEN"RīgaSN4021:14:100:38:040:36:061:13:05.80
497. MontaRazgaleNAAJelgavaSN2021:14:100:35:170:38:541:13:44.45
498. JānisBormanisnordic by natureVN4021:14:100:38:090:36:021:12:57.65
499. KristapsLīsmanisJelgavaVN2021:14:140:36:430:37:321:13:02.65
500. RuslansMamedovsBinitexDaugavpilsVN2021:14:150:37:450:36:311:13:21.75
501. SviatlanaSiameshchankaBinitexDaugavpilsSN3021:14:150:37:450:36:311:13:22.10
502. MārīteSilavapriv.Rīga , MežaparksSN5021:14:170:36:340:37:431:13:49.35
503. LīvaHasaniValmieraSN2021:14:300:37:010:37:291:13:23.90
504. TatjanaPotrubeikoRigaSN2021:14:310:36:370:37:541:14:16.05
505. DiānaFridrihsoneLiepājaSN3021:14:320:37:130:37:201:13:34.95
506. GunitaMiltiņaLiepājaSN3021:14:350:37:530:36:431:14:00.25
507. AndrisRuskulsVN4021:14:350:35:430:38:521:13:41.00
508. GuntaČinguleRīgaSN3021:14:360:37:530:36:431:13:43.25
509. GundegaGromaValmieraSN4021:14:370:36:440:37:541:14:21.70
510. PāvelsSilovsCidoVN3021:14:400:37:100:37:311:13:49.50
511. IrīnaPuškoWunder LatviaValmieraSN2021:14:480:36:480:38:001:14:25.45
512. VitaLancenieceSPORTLATSN5021:14:530:37:050:37:491:14:13.10
513. DiānaRebišaSportlandJaunolaineSN2021:14:540:36:350:38:191:13:53.25
514. JekaterinaPrigarkinaCidoSN3021:15:040:37:100:37:541:14:15.65
515. MatīssVītoliņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaVNJ21:15:060:37:240:37:421:13:52.50
516. KasparsStrazdsRīgaVN3021:15:060:38:150:36:521:13:59.70
517. Nauris-PēterisOzoliņšValmieraValmieraVN2021:15:120:38:120:37:011:13:24.20
518. ZinaidaGrīnbergaViegli nebūs!RīgaSN5021:15:250:37:140:38:111:14:55.05
519. IngaJansoneVSK NoskrienRīgaSN3021:15:310:37:020:38:291:14:02.35
520. LindaJonīteRīgaSN2021:15:310:37:020:38:301:14:02.20
521. EvitaZimbaVidzemes augstskolaValmieraSN2021:15:390:37:490:37:501:14:24.15
522. VivitaZimbaRūjienaSN2021:15:390:37:490:37:501:14:24.05
523. AldisSprancisValmieraVN6021:15:440:38:260:37:181:14:05.55
524. JānisMirķisSpēkakoksRīgaVN3021:15:560:43:580:31:591:14:19.55
525. MārcisKatajsRīgaVN5021:16:010:38:470:37:141:15:41.25
526. VijaUtāneSK MagnenRēzekneSN4021:16:130:39:190:36:551:14:52.20
527. KristapsAksenoksCSDDRigaVNJ21:16:150:35:450:40:301:16:14.25
528. AnitaFišereDobeleSN3021:16:270:37:590:38:291:15:09.45
529. IlzeAperāneSN2021:16:300:37:240:39:061:15:46.50
530. EleonoraPērkoneKNAUFSauriešiSN2021:16:320:39:340:36:581:15:53.50
531. BaibaĢelzeNoķer mani ja variRīgaSN4021:16:400:38:130:38:281:16:25.45
532. ElīnaBalodeDNB bankaRīgaSN2021:16:420:39:470:36:551:15:19.75
533. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisVN3021:16:430:39:300:37:131:16:06.00
534. AnetePažusaRīgaSN2021:16:470:38:570:37:501:15:49.00
535. IneseEglīteZilaiskalnsKocēnu novadsSN3021:16:520:39:300:37:231:15:14.70
536. InaServutaLattelecomRīgaSN3021:16:540:36:320:40:231:16:23.10
537. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novadsVN4021:16:590:36:120:40:481:15:21.30
538. SandisBukšsVN2021:17:050:40:070:36:591:15:36.75
539. IlzeMoteSN2021:17:060:40:070:36:591:15:36.85
540. ZaneBagātaRUBENEKocēnu novadsSN2021:17:070:38:520:38:161:15:30.60
541. KristīneŠperlingaJelgavaSN3021:17:180:39:030:38:161:15:50.05
542. BaibaDambergaSportlandSN3021:17:270:36:270:41:011:16:15.95
543. JānisBogdansRēzeknes novadsRēzeknes novadsVN2021:17:290:37:570:39:331:16:55.45
544. RitaSaulīteRiga Adventure TeamValmieraSN3021:17:290:40:090:37:211:15:42.90
545. AleksandrsRžavinsRīgaVN3021:17:310:35:400:41:511:17:14.60
546. IevaŠakenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN4021:17:410:40:460:36:551:15:53.40
547. ZaneBormaneSN3021:17:440:38:450:39:001:16:32.30
548. DmitriZvjagintsevPROFILVN3021:17:480:40:390:37:101:16:18.00
549. EdgarsCirvelisVN2021:17:500:38:240:39:261:17:48.55
550. IlzePelēceVSK NoskrienOzolniekiSN5021:17:520:36:310:41:211:17:25.05
551. ZaneRiņķeSN2021:18:050:38:270:39:381:16:58.60
552. SanitaZemeDnB BankaValmieraSN4021:18:050:38:040:40:011:17:25.20
553. OlgaMikulovaVSK NoskrienRīgaSN3021:18:070:37:330:40:351:17:10.70
554. NormundsVilūnsvsk noskrienrigaVN5021:18:170:37:220:40:551:17:15.75
555. JūlijaJurtajevaRīgaSN2021:18:170:38:340:39:431:17:37.15
556. AleksejsMjaliksSiguldaVN3021:18:220:38:510:39:311:16:48.05
557. OskarsTapinskisValmieraVN2021:18:260:38:370:39:491:17:17.05
558. AgitaVernereRīgaSN2021:18:280:41:030:37:261:17:40.60
559. JānisKārklītisIndividuāliValmieraVN2021:18:280:41:030:37:251:17:40.75
560. ValtsPriedeRīgaVN2021:18:300:40:560:37:341:17:09.70
561. SvetlanaFjodorovaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3021:18:350:42:550:35:401:17:02.30
562. BaibaKortaRīgaSN3021:18:370:40:520:37:451:17:15.05
563. RihardsČopsRīgaVNJ21:18:420:40:450:37:571:17:39.45
564. JānisNolleRīgaVN4021:18:430:40:560:37:471:17:25.60
565. JānisSalčuksACTIVE WHEELSCēsisVN3021:18:550:38:500:40:051:18:37.60
566. AndisEndziņšDekonomaRīgaVN4021:18:560:41:010:37:551:17:40.60
567. VēsmaKaravaičukaMadonaSN3021:19:080:40:050:39:041:17:19.55
568. KristīneMisaRopažiSN4021:19:200:39:490:39:311:18:03.35
569. DaceLazdiņaRīgaSN4021:19:300:39:150:40:161:18:20.90
570. InesePlūmeHonda Training CrewRīgaSN3021:19:490:41:110:38:381:18:48.55
571. AivarKaljusaarViljandiVN5021:19:530:40:580:38:561:18:10.90
572. KristīnePrinceMARATONA KLUBSVentspilsSN2021:19:530:38:570:40:571:19:38.70
573. ĢirtsVaitužisSwedbankRīgaVN3021:20:000:39:370:40:241:18:31.40
574. RomansŠromsBalta VolvoRīgaVN2021:20:150:39:070:41:091:19:36.30
575. AdelīnaMelbārdeEžiValmieraSNJ21:20:220:39:130:41:091:19:35.70
576. JānisMelbārdisEžiValmieraVN3021:20:220:39:130:41:101:19:35.75
577. NatālijaZomeraVingrotavaValmieraSN3021:20:230:41:170:39:061:18:51.20
578. ElīzaSuharevaWanderbeansValmieraSN2021:20:540:39:330:41:221:19:44.65
579. EdgarsBedrītisWanderbeansValmieraVN2021:20:540:39:330:41:221:19:44.55
580. KristīneGromaValmieraSN2021:20:560:38:490:42:071:20:40.55
581. IngaCīruleValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3021:20:570:41:480:39:091:19:28.75
582. AgrisKrastiņšLimbažiVN3021:21:210:38:420:42:391:19:54.65
583. DaceŠmiteLielvārdeSN4021:21:310:40:430:40:481:20:36.90
584. IngaBērziņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3021:21:480:41:480:40:001:20:19.80
585. MadaraGaidlazdaValkaSN2021:22:010:41:260:40:361:21:04.10
586. MadaraVanagaJelgavaSN2021:22:050:42:110:39:551:20:54.15
587. MadaraMedneBigbankValmieraSN2021:22:080:40:370:41:311:20:42.65
588. SimonaSkalbergaSportlandRīgaSN3021:22:120:41:460:40:271:21:06.80
589. MadaraZelčaBK ĶekariĻaudonaSN3021:22:170:44:050:38:121:20:45.45
590. IevaAlhasovaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3021:22:190:43:050:39:151:20:54.55
591. RolandsMelbārdisEžiValmieraVN4021:22:250:43:040:39:211:20:53.15
592. ElzaMelbārdeValmieraSNJ21:22:250:43:040:39:221:20:53.35
593. ZandaLapiņaJDK SadancisValmieraSN2021:22:530:43:000:39:541:21:27.45
594. SandisEglītisSadancisValmieraVN2021:22:530:42:560:39:581:21:29.50
595. MārcisKaksisJDK SadancisValmieraVN2021:22:540:42:560:39:581:21:29.95
596. JānisSvīķisJDK SadancisValmieraVN2021:22:540:43:000:39:551:21:27.80
597. AgrisMeinardsVentspilsVN5021:22:590:39:430:43:171:22:00.15
598. LiānaBoroduļinaAizkraukleSN2021:23:530:41:490:42:041:22:54.20
599. NoraRiekstaSN2021:24:010:44:040:39:581:22:29.50
600. TomsCersVN2021:24:360:42:390:41:571:24:07.70
601. DaceCikmačaRīgaSN3021:24:490:41:060:43:431:23:19.05
602. GabrielaMedneBigbankValmieraSNJ21:25:130:40:380:44:361:23:48.80
603. ElīnaPaegleValmieraSN2021:25:130:40:380:44:361:23:49.05
604. GundegaLiepiņaIndividuāliValmieraSN4021:25:340:44:030:41:321:24:40.90
605. ZaneZvirbuleRīgaSN3021:25:350:44:020:41:331:24:40.70
606. KārlisTomsonsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:26:180:42:440:43:341:25:41.20
607. LīvaLiepkalneVidzemes augstskolaRīgaSN2021:26:220:42:260:43:561:25:19.80
608. IneseČipāneRigaSN4021:26:230:46:510:39:331:25:10.65
609. Mika-MaiklsKozmeijersJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:26:240:39:400:46:441:25:30.65
610. KristaKalniņaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSNJ21:26:240:39:400:46:451:26:01.65
611. ViktorijaŽurjāneJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSNJ21:27:060:43:380:43:291:26:43.85
612. GenovefaGalauliņaVidzemes olimpiskais centrsValmieraSN3021:27:150:42:340:44:421:26:22.70
613. AļonaKobliņecaValmieraSN3021:27:240:42:550:44:301:25:52.00
614. IngaRasaValmieraSN3021:27:470:44:240:43:241:25:58.95
615. LeonīdsDedovsJūrmalaJūrmalaVN6021:28:070:43:100:44:571:27:42.65
616. Anna-EmīlijaSutaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraSNJ21:28:100:45:300:42:401:26:53.45
617. Dinija-AnnaPutniņaRUBENEKocēnu novadsSNJ21:28:130:42:430:45:311:27:08.90
618. DagneVilkaRīgaSN2021:28:250:45:150:43:101:26:48.80
619. IlzeKomasaFreelanceriJelgavaSN3021:28:250:45:300:42:551:27:08.60
620. SanitaBalodeCiemiņšRīgaSN3021:28:300:39:300:49:001:26:51.95
621. Marta-LībaZamecaRUBENEKocēnu novadsSNJ21:28:360:42:440:45:521:27:31.05
622. SantaĀdamsoneRīgaSN2021:29:140:42:130:47:011:28:46.05
623. IevaReinvaldeJelgavaSN2021:29:420:43:210:46:221:28:33.60
624. SarmīteDārziņaLatvijas KaralisteRīgaSN2021:30:190:46:280:43:521:28:41.70
625. SolvitaZeipiņaPūreSN2021:30:440:42:440:48:011:29:48.70
626. SindijaUšackaVālodzesSN2021:31:210:47:140:44:071:30:05.00
627. RobertsZeileValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN3021:32:050:44:070:47:581:30:28.50
628. ĢirtsVēverisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN4021:32:050:44:070:47:591:30:28.55
629. LieneGobiņaLMTMazsalacaSN2021:32:280:42:230:50:061:32:19.85
630. NadīnaBergaRUBENEKocēnu novadsSNJ21:34:300:45:060:49:241:33:25.15
631. AliseKlaužaRīga, ValmieraSN2021:34:480:47:080:47:401:33:32.40
632. DiānaIvančenkoLev Happy BDRīgaSN2021:34:590:47:560:47:031:33:29.55
633. AleksandrsVoinoRīgaVN4021:35:520:45:500:50:031:34:26.05
634. LāsmaŽagotaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSN4021:48:340:53:590:54:361:48:33.45
635. Elizabete-LīgaKozmeijereJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSNJ21:48:350:54:460:53:501:47:29.70
636. AndrisRobaldsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVN2021:48:350:46:061:02:291:47:30.50
637. ArtūrsKazuņinsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:49:130:48:021:01:111:48:20.35
638. Niks-ArtūrsNarbsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:49:140:48:021:01:121:48:20.75
639. EvijaKokoriteJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSN3021:50:030:53:590:56:051:49:25.15
640. LīgaBērtulsoneJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSN3021:50:030:54:000:56:041:49:25.30
- MārtiņšSemēvicsRīgaVNJ1DNF0:32:020:31:59.95
- ĢirtsNolleSaulkrastiVNJ1DNF0:32:410:31:27.00
- EdgarsOstaņēvičsSwedbankRīgaVN201DNF0:32:580:32:02.40
- DaceBrūveleSN401DNF0:38:380:37:48.50
- LieneMālnieceValmieraSNJ1DNF0:39:140:38:35.75
- IvetaVebruāleValmieraSN301DNF0:39:180:37:32.60
- TomsMirķisSpēkakoksRīgaVNJ1DNF0:43:530:42:16.75
- NatašaUlmaneLapsenesRīgaSN301DNF0:46:260:44:50.30
- JānisRozenšteinsLiepājaVN201DNF0:46:510:45:07.90
- ElvīraRibozolaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSNJ1DNF0:54:460:53:41.15
- TimotejsMednisBigbankValmieraVNJ0DNF
- ZaneZiedoneValmieras SOS BCValmieraSNJ0DNF
- IvandaSprūdžaLapsenesRīgaSN20DNS
- AtisStepānsRUBENEKocēnu novadsVN20DNS
- TomsStonkusJelgavaVN20DNS
- AigarsStraussSportlat/StraussRīgaVN50DNS
- AzizaStrogonovaRigaSN20DNS
- IndraSvīķeRīgaSN20DNS
- KasparsŠemelisMoller Auto VentspilsVentspilsVN30DNS
- ValērijsŠerkinsRV TeamRēzekneVN30DNS
- SabīneŠmiteValmieraSN20DNS
- KristapsŠmitiņšValmieraVN30DNS
- AneteŠtāmereQuintilesRīgaSN20DNS
- JānisŠteinbergsSportlandRīgaVN30DNS
- AigaŠternaSportlandRīgaSN20DNS
- ElvijsŠvēdeSportlandRūjienaVN20DNS
- AinaTomsoneITF SPJelgavaSN20DNS
- AnastasijaTurunaCBLSN20DNS
- ArtūrsVaselisPatriaJelgavaVN30DNS
- ElīnaVeinbergaLimbažiSN20DNS
- AijaVišņevskaSN20DNS
- Ilze-AmandaZakrevskaRīgaSNJDNS
- IntaZaleckaRīgaSN20DNS
- GuntisZaleckisCiemupeVN20DNS
- RihardsZariņšSmilteneVN30DNS
- EdgarsDejusCSDDRīgaVN30DNS
- Ilze-IzabellaDindunePseidozinātniekiRīgaSN20DNS
- ValērijaOrlovaPseidozinātniekiRīgaSN20DNS
- MargitaSprancmaneRīgaSN30DNS
- ArmantsPēterkopsTrack OgreOgreVN50DNS
- ImantsBambisMaxima LatvijaVN30DNS
- AlīnaRencePaBaso.lv / VSK Noskrien vāveresRīgaSN30DNS
- RamonaEndziņaDekonomaRīgaSN30DNS
- AndisEndziņšDekonomaRīgaVN40DNS
- MikusKuprišsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN30DNS
- DanielsAndrjuhinsValmieras SOS BCValmieraVNJDNS
- JeļenaLotkovaJūrmalaSN30DNS
- SandraLindenbergaMARATONA KLUBSVentspilsSN20DNS
- DidzisAvotiņšWunder LatviaValmieraVN20DNS
- ZaneBagātaRUBENEKocēnu novadsSN20DNS
- JustīneBaldiņaValmieraSNJDNS
- KristapsBelinskisVN20DNS
- UnaBethereLiepājaSN30DNS
- IevaBētaSportlandOgreSN40DNS
- LīgaBogdaneRēzeknes novadsRēzeknes novadsSNJDNS
- UvisBraunfeldsMoller Auto VentspilsVentspilsVN40DNS
- JekaterīnaBuilovaOK.RURīgaSN20DNS
- GunitaButāneSN40DNS
- AmandaCerbuleSN20DNS
- RihardsČaibaDCH komanda, VSK Noskrien, JūrmalaJūrmalaVN20DNS
- AndrisDalbiņšRīgaVNJDNS
- ValtsDambergsSportlandVN30DNS
- JustīneDeičmaneValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN20DNS
- GundarsDoniņšMARATONA KLUBSRojaVN40DNS
- DiānaDrobenkovaOK.RURīgaSN30DNS
- BaibaDzeneSN20DNS
- JurijsDzenisTele2 SSCRīgaVN30DNS
- KasparsDzērveSK "Tērauds"RigaVN30DNS
- RičardsEglītisValmieraVNJDNS
- DiānaEižvertiņaRīgaSN20DNS
- EdgarsEižvertiņšRīgaVN30DNS
- Andris-EdgarsFecersSportlandRīgaVNJDNS
- MartaGaileHTC NipponRīgaSN20DNS
- SendijaGaldiņaValmieraSN40DNS
- ArmīnsGasjūnsJelgavaVN30DNS
- EdgarsGriboniksRīgaVN30DNS
- JānisGrīnbergsValmieraVN30DNS
- JurisĢērmanisA2/CarnikavaCarnikavaVN30DNS
- IngvarsIvanovsDTC JaunībaDaugavpilsVN20DNS
- RobertsJakubānsVN30DNS
- IneseJevsejevaSK "Tērauds"RīgaSN30DNS
- AllaJurašaDreiliņiSN30DNS
- IevaJurkāneVaidavaKocēnu novadsSN20DNS
- LeldeJutinovičaSiguldaSN30DNS
- VeraKaļiņinaOK.RURīgaSN30DNS
- GatisKālisMIKOLiepājaVN40DNS
- ImantsKozačkovsLudzaLudzaVN30DNS
- JānisKrauzeSportlatRīgaVN30DNS
- JānisKravaļsnoskrienRēzekneVN50DNS
- IvetaKrievaAllažiSN40DNS
- UģisKronbergsMARATONA KLUBS/ISOREFLECTRudeVN30DNS
- VairisKronbergsVN30DNS
- MaksimsKurmeļovsRēzeknes novadsRēzeknes novadsVNJDNS
- GatisKvedersVSK NoskrienRīgaVN30DNS
- LauraLāceValmieraSN20DNS
- KristianaLepseSportlandBaldoneSN30DNS
- KristiānaLiekniņaSportlandGulbeneSN20DNS
- LīnaLontoneRēzekneSN20DNS
- RomansLukašenkoRīgaVN30DNS
- DanaMačtamaMoller Auto VentspilsVentspilsSN20DNS
- MonaMartinsoneSNJDNS
- RalfsMartinsonsVN20DNS
- EdgarsMatē-IčsVN30DNS
- RaivoMazburšsRūjienaVN40DNS
- VadimsMedvedevsValmieraVNJDNS
- ArmandsMelngailisSportlandJelgavaVN30DNS
- ArtisMincenbergsLiepaVN30DNS
- SantaŠaripoJelgavaSN20DNS
- ElīnaNolleRīgaSNJDNS
- BrunoPērkonsSportlandRīgaVN20DNS
- JānisPētersonsLMTRīgaVN30DNS
- RihardsPliskaLMTRīgaVN20DNS
- AgnesePoikāne-PučokaKārsavaSN20DNS
- DenisPrikulisSiguldaVN20DNS
- GuntraPurmaleSiguldaSN40DNS
- AlfrēdsRadvilsRīgaVN20DNS
- EvijaRatsepaStatoil ExtraRīgaSN20DNS
- DitaReihenovaRīgaSN20DNS
- KristiānaRubeneKuldīgaSN20DNS
- DainisSegliņšVN30DNS
- GeorgijsSemjonovsVentspilsVN60DNS
- JekaterinaSerajaRīgaSN20DNS
- IneseSkabeSN30DNS
- LanaSniedzāneSNJDNS
- OlīvijaSpēlmaneRīgaSN20DNS