Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāWE RUN RIGA 2016, 10km skriešana un nūjošana / 11.09.2016

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. DmitrijsJurkevičsNIKE/SPORTLAND10V2040:31:16
2. DmitrijsSerjoginsRīga10V2040:32:36
3. KristapsBērziņšNIKE/SPORTLAND10V2040:32:40
4. MārisĀbeleSPORTLATRīga10V3040:34:00
5. MārtiņšAuziņšBrīvsolisRīga10V3040:34:06
6. JevgeņijsBogdanovsTukuma ssTukums10VJ40:34:34
7. KristsSiņicinsNIKE/SPORTLAND10V2040:34:44
8. EdgarsCaicsesibrivs.lvRīga10V3040:35:27
9. AnsisOzoliņšRīga10V2040:35:40
10. MareksZālītisVSK Noskrien, Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava10V3040:35:49
11. OļegsGuluaLMD.LVRīga10V3040:35:50
12. NaurisAukmanisAS "Olainfarm"Olaine10V2040:35:59
13. ArtisMelnacisACTIVIA RUNJaunjelgava10V2040:36:05
14. DidzisGlušņevsSK BikstiRīga10V2040:36:15
15. DāvisUļģisizturiba.lv10V2040:36:17
16. AigarsMatisonsMARATONA KLUBSPiltene10V4040:36:28
17. AnatolijsPurviņšZilupe10V2040:36:28
18. ZandisZvirbulisAmatciemsAmatciems10V3040:36:29
19. AgnesePastareOlimpiešu klubsOgre10S2040:36:36
20. AndisDēzeACTIVIA RUNZante10V2040:36:39
21. NormundsBremzerīga10V4040:37:26
22. MareksAntonsValmiera10V3040:37:38
23. SergejsMaslobojevsRiga10V3040:37:51
24. GunārsOzoliņšNIKE10V2040:37:57
25. KārlisTreimanisTalsi10V2040:38:08
26. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepa10V5040:38:10
27. GvidoBērziņšKandava10V2040:38:14
28. Andrejs-DāvisKmetjuksMežinieku psk.10VJ40:38:21
29. ArtisRudzītisACTIVIA RUNTukums10V3040:38:27
30. SergejsTrokmanisAizkraukleAizkraukle10VJ40:38:42
31. AleksandrsPraščuksSK TēraudsRīga10V3040:38:43
32. MihailsGolubevsNexum ITRīga10V3040:38:47
33. ĒriksBuividsVSK NoskrienOlaine10V2040:38:49
34. KasparsAdijānsVichyRīga10V2040:38:55
35. JurģisPurgailisACTIVIA RUNRīga10V3040:38:56
36. EdgarsDonisDunalka10V2040:38:58
37. JānisSondorsSportland NIKEJelgava10V2040:39:00
38. KasparsKaverskisLubāna10V2040:39:04
39. BretsPirtnieks10V4040:39:10
40. NormundsUpenieksSK TēraudsĀdaži10V4040:39:13
41. IvarsVertulsVSK Noskrien10V3040:39:16
42. DainisLimanānsVSK Noskrien10V3040:39:16
43. AgrisSamcovsRiga10V3040:39:18
44. KasparsStukulsSK KatrīnaKuldīga10V3040:39:21
45. AigarsFeterisZante10V2040:39:22
46. DaigaGrickusNIKE/SPORTLAND10S2040:39:22
47. TomsOlandsVSK NoskrienTukums10V2040:39:23
48. SergejsKostivsRīga10V3040:39:28
49. IgorsMorgunovsMARATONA KLUBSVentspils10V3040:39:29
50. MārtiņšLibertsRāmava10V3040:39:31
51. ArtūrsBlūmiņšVirsotne/MARMOTSigulda10V3040:39:32
52. VladimirPavkinRiga10V2040:39:34
53. JānisKapustānsSK TēraudsRīga10V4040:39:38
54. MārisSardiikoVichyRīga10V2040:39:41
55. JurisJansonsRIGA IRONMAN TEAMRīga10V4040:39:47
56. ZandaZariņa-RešetinaGlobal fitnessRīga10S3040:39:55
57. AnsisPūceSaldus Boksa klubsSaldus10V2040:40:05
58. GvidoKalniņšVSK NoskrienRīga10V2040:40:05
59. IvarsValtassSK Metroons/ NikeMārupe10V4040:40:16
60. KristapsAusmanisSPORTLANDRīga10V3040:40:19
61. ElinaMartinsoneRiga10S2040:40:25
62. AgnisĀriņšOne wolfRīga10V2040:40:30
63. RenārsBrālisBETONSRiga10V2040:40:31
64. RuslansPojonisevsRiga10V3040:40:31
65. KasparsSkadiņšSkadiņiRīga10V2040:40:33
66. AigarsSilkalnscolorlib.comLapmežciems10V2040:40:40
67. IlgvarsĀboltiņšMaratona KlubsRūjiena10V6040:40:41
68. MārtiņšGailisKocēnu sporta klubsKocēnu novads10V2040:40:43
69. IvetaPūpolaMaratona klubsAizpute10S4040:40:49
70. AndrejsStupins-JēgersRīga10V2040:40:51
71. IngarsMīļaisRīga10V3040:40:54
72. VentsLupkinsSmiltene10V2040:40:55
73. ValerijsVaseņinsGarkalnes nov.10V5040:41:00
74. JohnVolkenandtUSV TU DresdenRiga10V2040:41:05
75. MārcisBokmanisDNB bankaRīga10V3040:41:09
76. RūdolfsLeimanisVentspils10V2040:41:12
77. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads10V5040:41:13
78. AndrejsPriedītisVSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.Rīga10V5040:41:15
79. KārlisKostjukovsLattelecomRīga10V3040:41:16
80. OlafsRozenvaldsSaldus Boksa klubsSaldus10VJ40:41:22
81. ArtisDūriņšSaldus boksa klubsSaldus10V3040:41:27
82. DidzisKalnietis10V2040:41:30
83. AndrejsTretjakovsTieto10V3040:41:32
84. KanstantsinShpileuskiMinsk10V2040:41:38
85. KristersKuģenieksRīga10VJ40:41:44
86. DmitrijsVladimirovsACCENTURERīga10V3040:41:47
87. MārtiņšRagainisRīga10V3040:41:48
88. EdgarsFreilibsSK Metroons/ NikeRīga10V4040:41:51
89. PāvelsHaritončenkoACTIVIA RUNRīga10V2040:42:05
90. AivarsBraučs-JusupovsNIKE+ RUN CLUBRīga10V3040:42:05
91. VivianaKirilovaMedrull RunnersRīga10S4040:42:11
92. AtisVidovskisDivratisOgre10V2040:42:11
93. PāvelsMedinskisRīga10V2040:42:13
94. ArtūrsRuseckisACTIVIA RUNRīga10V2040:42:16
95. ArtisĶemerisACTIVIA RUNAizpute10V3040:42:23
96. RitvarsKlaparsValmiera10V4040:42:26
97. KristapsZiemelisRīga10V3040:42:26
98. AleksandrsKoļcovsRiga10V2040:42:28
99. MārisRudensRIGA IRONMAN TEAMRīga/Mārupe10V4040:42:30
100. BaibaŠņoriņaACTIVIA RUNRīga10S2040:42:30
101. ArtūrsVīksneACTIVIA RUNRīga10V2040:42:32
102. ErvīnsVeicsRīga10V4040:42:34
103. KonstantīnsDinārsTieto10V2040:42:35
104. JānisLiepiņšDivratisRīga10V2040:42:39
105. ArvilsŠaķisALANDEKORīga10V4040:42:40
106. RaitisKveskaKoknese10V2040:42:44
107. NormundsLanginsVecmilgrāvisRīga10V5040:42:48
108. GatisBergsRīga10V2040:42:49
109. EdgarsEižvertiņš77AgencyRiga10V3040:42:51
110. JēkabsKalpiņšC.T.CoRīga10V2040:42:52
111. LīgaGirgensoneSK Metroons/ NikeDobele10S2040:42:52
112. JānisUpītisACTIVIA RUNTalsi10V3040:42:59
113. DidzisKalniņšMaratona klubsRīga10V4040:42:59
114. ĢirtsFišers10V3040:43:00
115. AivisReinholdsSigulda10V4040:43:00
116. AleksandrsKonstantinovsIPR CyborgsRiga10V3040:43:02
117. GuntarsBaltgailisRīga10V3040:43:02
118. DaceZiemeleSPORTLANDRīga10S2040:43:08
119. IngusKlēģerisRīga10V2040:43:09
120. Kārlis-ErvinsSarkans10V5040:43:09
121. AgrisBoļšijspjaņicasRēzekne10V2040:43:10
122. RobertsViļumsOgre10V3040:43:11
123. IlmārsVaivodsValmiera10V2040:43:12
124. SandisSabājevsRīga10V3040:43:13
125. GuntisSauleAS "Olainfarm"Olaine10V2040:43:18
126. EdijsTropiņšVSK NoskrienDundaga10V2040:43:21
127. AleksandrsMortuļevsZabbixRīga10V3040:43:22
128. RūdolfsKarssDNB bankaRīga10V3040:43:22
129. ArinaBuivideVSK noskrienOlaine10S2040:43:23
130. KārlisEvertovskisLatvijas UniversitāteRīga10V2040:43:24
131. ArtūrsPitrānsACTIVIA RUNDagda10V2040:43:32
132. KrišjānisBušsCOBALTRīga10V2040:43:43
133. VladislavsVoitehovicsAS "Olainfarm"Olaine10V2040:43:43
134. OlegsSabelnikovsRīga10V3040:43:43
135. MārtiņšGrundmanisBez 10 10Rīga10V3040:43:45
136. IvarsKruglinskisRīga10V2040:43:46
137. JevgeņijsMarkinsRīga10V3040:43:49
138. JurisIļčenkoSaldus10V2040:43:50
139. RolandsVēgnersRīga10V4040:43:51
140. JānisBeloragsVentspils10V2040:43:59
141. ArtūrsOlekšs10VJ40:44:03
142. JēkabsKrūziņšJūrmala10V2040:44:04
143. ČingizsMahmudovsEl marlatonRiga10V2040:44:05
144. SintijaPļavinskaRīga10S2040:44:05
145. MareksJevtuhsRīga10V2040:44:06
146. AgrisKalniņšTrejdeviņiRauna10V3040:44:06
147. JānisJaunzemsLiepāja10V2040:44:07
148. VivienMaloumianTieto10V2040:44:07
149. AnatolijsGriškjānsRiga10V3040:44:11
150. SergejsKļimovsTieto10V4040:44:12
151. GuntarsKrasovskisRīga10V4040:44:13
152. AgnisZellītisRīga10V3040:44:13
153. AndrejsTihomirovsRīga10V3040:44:17
154. AndrisLudriksVSK Noskrien RiekstiRīga10V4040:44:19
155. YauheniAstapavets10x50 Running CrewMinsk10V2040:44:25
156. JēkabsBelevičsOgre10VJ40:44:26
157. AndrisJonelisMARATONA KLUBSVentspils10V4040:44:26
158. RobertsMišurovsCEMEXRīga10V3040:44:28
159. RobertsČernovsRīga10V2040:44:28
160. ĢirtsKrastiņšRīga10V3040:44:28
161. ArtūrsŠitsRīga10V3040:44:29
162. AndrejsZathejsRīga10V2040:44:30
163. RenārsRuģelisRīga10VJ40:44:31
164. ViktorsBankavsDONACASA10V2040:44:33
165. GintsBērziņšIkšķile10V3040:44:35
166. DenissStrahovsIronman.lvRiga10V3040:44:43
167. LeonīdsBogdanovsJaunolaine10V3040:44:43
168. VadzimKhromau10x50Minsk10V2040:44:43
169. DaceSpalvaKocēnu novads10S3040:44:49
170. IļjaBartošsKreissRiga10V2040:44:53
171. PēterisRusskisRiga10V3040:44:53
172. DenissLavrenovsACTIVIA RUNRīga10V3040:44:54
173. GuntarsStraumeMARATONA KLUBSRīga10V5040:44:55
174. SantaSuta-ZuteCarnikava10S3040:44:59
175. JānisAndrējevsACTIVIA RUNRīga10V2040:45:01
176. AneteMidrijāneCEMEXRīga10S2040:45:03
177. OjārsBicānsRīga10V3040:45:04
178. NataleCarloneNokiaMilan10V4040:45:04
179. RinaldsZeltiņšIkšķile10V4040:45:05
180. AleksandrsBlagonadeždinsKLINKMANNRīga10V3040:45:07
181. AndisBrucis-Jūrmala10V4040:45:11
182. SandisSproģisLattelecomRīga10V4040:45:14
183. DāvisGūtmanisRīga10VJ40:45:17
184. KasparsKalnišsRīga10V3040:45:17
185. AndrisZandersonsOzonsRīga10V4040:45:18
186. ArtisPutānsCesvaine10V2040:45:21
187. GunitaMiķelsoneSkrīveri10S2040:45:21
188. IvitaŠaleSkrīveri10S2040:45:21
189. ElīnaAmatnieceTukums10S2040:45:21
190. MareksGailītisRīgas domeRīga10V4040:45:21
191. EdgarsBremzeTieto10V4040:45:26
192. IvarsGarančsSPORTLANDSkrīveri10V3040:45:30
193. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrasti10V4040:45:30
194. MārisStūrmanisRīga10V3040:45:32
195. KristapsZaharkevičsRīga10V2040:45:33
196. IvarsSeikstsRīga10V3040:45:34
197. LudmilaJoceMARATONA KLUBSTurlava10S5040:45:36
198. IevaZīriuseSPORTLANDSalacgrīva10S2040:45:37
199. JānisSalzemnieksAizkraukle10V2040:45:41
200. ErlensGrunckisValmiera10V4040:45:45
201. ValeriiKozhevnikovACCENTURERīga10V2040:45:50
202. AliseŠlisereRīga10S2040:45:52
203. AndisMiķelsons10V4040:45:54
204. EdgarsBalunovsVSK NoskrienOlaine10V2040:45:55
205. BaibaVekšaSK TēraudsSaldus10S2040:45:59
206. RonaldsFridrihsonsSaldus Boksa KlubsRīga10V2040:46:01
207. JurijsStepanovsĶekava10V4040:46:02
208. KārlisProboksRīga10V3040:46:07
209. EgilsCēberisACTIVIA RUNSaldus10V2040:46:10
210. MārtiņšVilemsonsVSK NoskrienRīga10V3040:46:11
211. AleksejsSpiridonovsTieto10V3040:46:15
212. NikolajsBudničenkoRīga10V3040:46:19
213. DenissKolosovsLattelecomRīga10V3040:46:23
214. JānisBandersACTIVIA RUNJelgava10V3040:46:23
215. KristapsBangaACCENTURERīga10V3040:46:26
216. JānisŠteinbergsSPORTLANDRīga10V3040:46:27
217. HenrijsŠibassRīga10VJ40:46:28
218. NormundsAišpursAišpuriRīga10V3040:46:28
219. KristīneRancāne10S2040:46:29
220. KasparsTormanis10V3040:46:33
221. MatīssSiliņšTukums10V2040:46:33
222. EkaterinaKorobkinaPanatta10S2040:46:33
223. MārisŠteinertsBarons UltrasRīga10V3040:46:34
224. KristīneJansoneSwedbankRīga10S4040:46:34
225. NormundsGravaOK AlnisJelgava10V4040:46:37
226. IlzeSermolīteNike run club, JelgavaJelgava10S4040:46:39
227. ViktorsSuborinsCarnikavas sporta centrsCarnikava10V6040:46:42
228. PjotrsAdjukovsLattelecomRīga10V3040:46:46
229. AnrijsGārbens10V2040:46:47
230. IlmārsRomančuksRīga10V5040:46:49
231. EglonsRaudziņšWild FolfRīga10VJ40:46:49
232. DzintraSkārdaAS "Olainfarm"Olaine10S2040:46:50
233. EduardsGruberts10V3040:46:50
234. KrišsTreimanisMARATONA KLUBSVentspils10VJ40:46:51
235. GuntisBērziņšRīga10V3040:46:52
236. OļegsKopijsCEMEXRīga10V3040:46:53
237. AnnaKonovalovaACTIVIA RUNSigulda10S2040:46:53
238. SanitaLaicāneSK TēraudsRīga10S3040:46:53
239. MārcisPadomsRadisson BluRīga10V3040:46:58
240. ViestursBočeĀdaži10V4040:46:58
241. KristīneRogaVSK NoskrienRīga10S3040:47:01
242. EdmundsGarančsRīga10V3040:47:02
243. HaraldsJansonsCarnikavas novads10V4040:47:03
244. VadimsBeļuns10V3040:47:07
245. LaumaKugrenaACTIVIA RUNRīga10S3040:47:08
246. KlāvsStankevicsAuce10V2040:47:09
247. AleksandrsSturmeC.T.CoJelgava10V3040:47:10
248. MiksKalējsRīga10V3040:47:11
249. RalfsRogaļevsJelgava10VJ40:47:12
250. ArnisJagžaLiepāja10V3040:47:12
251. GuntisKanenbergsGarkalne10V4040:47:14
252. RenārsLūsisDarba rūķi/valsts darba inspekcijaRīga10V3040:47:14
253. ArtūrsTopecsRīga10V2040:47:15
254. KonstantīnsBiktimirovsVSK NoskrienRīga10V2040:47:16
255. GatisBarauskisSilva10V3040:47:16
256. VladimirsSčavinskisACTIVIA RUNRīga10V3040:47:18
257. AinārsRagsRīga10V2040:47:19
258. MārtiņšZviedrisMālpils10VJ40:47:20
259. JevgenijsSološičsACCENTURERīga10V2040:47:20
260. JānisLeitisNIKE10V2040:47:21
261. AndisRožkalnsRīga10V3040:47:21
262. BeataGrickevičaRiga FreedivingRīga10S3040:47:22
263. TomsPļevoksLielvārde10VJ40:47:22
264. MatīssSaulītisInčukalns10V2040:47:23
265. PāvelsGognidzeZoorbaganJūrmala10V3040:47:25
266. Ivo-DansKleinbergsKandava10VJ40:47:25
267. RaitisKrūmiņšTieto10V2040:47:26
268. AustrisArmansVSK NOSKRIENSigulda10V3040:47:26
269. MārtiņšPurmalisACTIVIA RUNRīga10V2040:47:27
270. GintsAndžānsRīga10V3040:47:27
271. IevaFreidenfeldeSaldus10S2040:47:27
272. EvijaDobrovolskaRiga10S2040:47:28
273. MadaraApsaloneKultūras ministrijaRīga10S3040:47:30
274. IlmārsPūceVUGD SiguldaSigulda10V3040:47:30
275. KristapsDveselitisOgre10V2040:47:33
276. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīga10V5040:47:34
277. AnastasijaVaskoJaunmārupe10S2040:47:34
278. MārtiņšTarandoRīga10V2040:47:35
279. MārisDazartsKuldīga10V3040:47:37
280. VladimirsVišņovsRīga10V2040:47:37
281. KeijoJulius-RäihäBiothermRiga10V2040:47:37
282. AlexRichey10S3040:47:38
283. AndrejsGaumigsVivaceOlaine10V5040:47:38
284. DāvisDaugaviņšRīga10V2040:47:39
285. JānisZelģisLielvārdes novada sporta centrsLielvārde10VJ40:47:40
286. PēterisJaunalksnisACCENTURERīga10V2040:47:41
287. ArtūrsPielēns-PelēnsLattelecomRīga10V3040:47:41
288. RaivisCakulsRīga10V4040:47:41
289. TomsĀbeltiņšNIKESalaspils10V2040:47:42
290. IneseOtomereRīga10S3040:47:42
291. EmīlsBērziņšTalsi10VJ40:47:43
292. EdgarsParegudovsRadisson BluRīga10V2040:47:45
293. GvidoĶikānsNIKEBaloži10V3040:47:46
294. JānisĶikānsSPORTLANDRīga10V3040:47:46
295. RenārsPanteļejevsSkrīveri10VJ40:47:48
296. EvitaGrencbergaRīga10S2040:47:52
297. VladimirsRomancovsRiga10V2040:47:52
298. GvidoZaļmežsBauska10V2040:47:52
299. JānisKnetsACCENTURERīga10V2040:47:53
300. ArthurOomenUtrecht10V2040:47:53
301. Kristians-RaulsPuļķisRiga10VJ40:47:53
302. RitvarsKazāksPANATTARīga10V3040:47:53
303. RobertsFreimanisFreimaņiJelgava10VJ40:47:54
304. LāsmaZebuliņaRīga10S4040:47:55
305. SergejsPuzirevskis10V2040:47:56
306. RaitisMaslovsRadisson BLU DaugavaRīga10V3040:47:57
307. RihardsČaibaDELFIRīga10V2040:48:00
308. AgateKristapsoneRīga10S2040:48:02
309. AleksandrsSokolovsRīga10V3040:48:02
310. MārisFreibergsTieto10V3040:48:07
311. JānisBrokānsSwedbankRīga10V2040:48:08
312. AgnisKabiņeckisRīga10V2040:48:08
313. VinetaRolmane10S4040:48:10
314. DidzisSkārdsAS "Olainfarm"Olaine10V2040:48:12
315. ArtursŠimkjavičsSaldus Boksa klubsSaldus10V2040:48:12
316. ArmandsAuziņšĀgenskalns10V4040:48:15
317. ZaneKaspereACTIVIA RUNBauska10S3040:48:15
318. AnnijaGobiņaRīga10S2040:48:16
319. MikusKodolsNIKERīga10V2040:48:17
320. LinardsČiževskisRīga10VJ40:48:21
321. AlisePutraimaACTIVIA RUNLimbaži10S2040:48:21
322. Vineta-AnnaSarkaneCēsis10S2040:48:21
323. ArtūrsEnziņšBabites Sporta komplekssRiga10V3040:48:23
324. NormundsKronbergsTukums10V2040:48:24
325. JānisOzoliņšRīga10V4040:48:25
326. KristapsPilskalnsVSK Noskrien10V3040:48:27
327. ArtūrsBarancevsRīga10V2040:48:27
328. ViestursTomelsRīga10V4040:48:28
329. EdgarsBaldunčiksRīga10V3040:48:31
330. SergejsMakarevičs10V5040:48:33
331. EriksKallissVSK NoskrienJūrmala10V3040:48:35
332. RolandsEihmanisRīga10V4040:48:36
333. KristapsSkujiņšIJ SDCRīga10V3040:48:37
334. ElvisKazainisGulbene10V2040:48:37
335. RobertsŽemaitisQuatentaRīga10V3040:48:37
336. IvoKrupenkovsACTIVIA RUNRīga10V3040:48:38
337. ValtersGalssAtea Global ServicesRiga10V2040:48:41
338. KristofersKanenbergsGarkalne10VJ40:48:41
339. HenrihsPetrovskisVSK NoskrienSalaspils10V3040:48:42
340. KristīnaTralmakaLattelecomRīga10S3040:48:42
341. IlzeMiklaševicaSPORTLANDRīga10S2040:48:43
342. KrišjānisBerķisVSK Noskrien10V2040:48:44
343. JānisBaukertsRiga10V3040:48:45
344. IgorsMahmudovsEl MarlatonRiga10V2040:48:46
345. AneteDanelsoneACCENTURERīga10S3040:48:46
346. DidzisSprūdsDNB bankaRīga10V3040:48:46
347. LauraZnotinaRiga10S2040:48:46
348. MārtiņšKarolsRiga10V2040:48:46
349. AleksisOrlovsAbducORiga10V4040:48:49
350. ValdisSproģisACTIVIA RUNSaldus10V3040:48:49
351. ArtūrsCaicsRīga10V2040:48:49
352. JānisCaicsRīga10V6040:48:49
353. MārisŠteinbergsSPORTLANDRīga10V3040:48:49
354. ValentīnsŽemaitisRīga10V3040:48:50
355. DonātsKļaviņšRīga10V3040:48:53
356. JānisButkēvičusKungasSalacgrīva10V3040:48:55
357. SergejsKolomicevsThe ExpendablesRiga10V3040:48:56
358. KarīnaPehaBauska10S2040:48:56
359. GuntisBringulisRīga10V4040:48:58
360. AivarsZaķisLSCRīga10V5040:49:00
361. ValdisRozentālsZiepniekkalnsRīga10V4040:49:01
362. ArtursKāpiņšVSK NoskrienRīga10V4040:49:02
363. AndrisPavlovsACTIVIA RUNRīga10V3040:49:03
364. SauļusTolvaišaCircle KRīga10V3040:49:04
365. SandraHāna-ValtasaSK Metroons/ NikeMārupe10S4040:49:06
366. AndrejsKuļiksAtletikaRīga10V4040:49:10
367. JūlijaIvanovaJautri bebriRīga10S3040:49:11
368. NormundsGorņevsRīga10V3040:49:13
369. GatisOsisOšu TeamValmiera10V3040:49:13
370. VjaceslavsKozalo10V4040:49:16
371. EvelīnaGrāvelsiņaRubene10S2040:49:16
372. GenādijsBeļajevsSPORTLANDRīga10V2040:49:16
373. JānisMarkulisRīga10V4040:49:16
374. HendrickHohage10V2040:49:18
375. MadaraKreileSK TēraudsAiviekste10S2040:49:21
376. MihailsRumjancevs10V3040:49:21
377. SandisDžigunsSPORTLANDRīga10V3040:49:22
378. AntonsKamoliņšTieto10V2040:49:22
379. EdgarsBobrovsRīga10V2040:49:22
380. MārtińšNamnieksVichyRīga10V2040:49:23
381. AlfrēdsRadvilsSkaidaRīga10V3040:49:23
382. AlanDeanRiga10VJ40:49:25
383. JānisSpergaRīga10V2040:49:25
384. ModrisĀbelītsTīreļi10V3040:49:28
385. JānisKuršinskisKuldīga10V2040:49:32
386. IļjaŠčaņikovsok.ruOlaines nov.10V3040:49:32
387. JurisApsalonsDNB bankaRīga10V5040:49:33
388. VladimirLevijevZabbixRīga10V3040:49:34
389. MārisKalniņšPANATTA10V4040:49:38
390. ĒriksGavarsAizkraukle10VJ40:49:41
391. JurijsDzenisTele2 SSCRīga10V3040:49:43
392. RihardsFuksisĶekavas nov.10V3040:49:44
393. DaceCelmaVSK NoskrienRīga10S3040:49:45
394. GatisPakalniņšTieto10V3040:49:46
395. OskarsLūsiņš10V2040:49:46
396. TomsCēsnieksDNB bankaRīga10V2040:49:47
397. KasparsBriedisSaldus Boksa klubsSaldus10V2040:49:49
398. BaibaOrgaRīga10S3040:49:51
399. AlvisTribockisOgre10V3040:49:56
400. KārlisCinisTieto10V3040:49:56
401. ArtūrsMillersABC softwareRīga10V3040:49:56
402. JurisŠķudītisRīga10V4040:49:57
403. ElīnaĀboliņaVentspils10SJ40:49:58
404. IngūnaGailīteAizkraukle10S3040:49:59
405. EmīlsStallītisDNB bankaRīga10V2040:50:00
406. EdijsStrautiņšRadisson BluRīga10V3040:50:01
407. JēkabsJansonsRIGA IRONMAN TEAMRīga10VJ40:50:07
408. IlzeRunguleRīga10S3040:50:08
409. KārlisCakulsRīga10VJ40:50:08
410. DmitrijsUdovkinsACTIVIA RUNAlūksne10V2040:50:09
411. AndrisKarsumsLielvārde10V3040:50:09
412. IvansDorohovsDNB bankaRīga10V2040:50:11
413. AleksandrsKrasovskisIdea Port RigaRīga10V2040:50:12
414. MarisKorolsRiga10V3040:50:12
415. ĒriksDovnarovičsRiga10V2040:50:13
416. OlgaRadžabovaPar sportisku sabiedrībuRīga10S3040:50:14
417. ValērijsDruzsNORDERiga10V3040:50:17
418. ArmandsTeterisTeteriUlbroka10V2040:50:18
419. FlorianMoeller10V2040:50:18
420. ZaneJēkabsoneSaldus10S2040:50:18
421. InaKalugina10S2040:50:19
422. ModrisTrūlisVichyRīga10V2040:50:22
423. JānisĀboliņšJELGAVAJelgava10V5040:50:23
424. AleksandrsKondratjevs??????10V2040:50:23
425. DainaVēzīteRēzekne10S2040:50:24
426. ŽanisMķelsonsRīga10V3040:50:24
427. EdgarsMucenieksSkrunda10V2040:50:25
428. PavelMaskaljunBiothermRiga10V3040:50:28
429. JānisMezītisGulbene10V3040:50:33
430. DzintraPenceTalsi10S4040:50:33
431. ArtursSkrebelsRīga10VJ40:50:34
432. OlegsSviridenkoBro DevelopmentRiga10V2040:50:35
433. ĒriksSargunsOpusCapitaRīga10V3040:50:35
434. JorgeMoncada-HernandezCEMEXRīga10V3040:50:36
435. ValtersRomaškoTalsi10VJ40:50:36
436. AndrisAmeriksRīgas domeRīga10V5040:50:36
437. SandrisSondorsBaltik TaxiRīga10V5040:50:37
438. NikolajsRešetovsBro Development ITRiga10V4040:50:39
439. MadaraGalviņaRīga10S2040:50:40
440. NilsVanagsG4S LatvijaRīga10V4040:50:41
441. KristapsNeretsRīga10VJ40:50:43
442. JānisOlšteinsACTIVIA RUNDobele10V2040:50:43
443. GatisJākabsonsFermaRiga10V4040:50:46
444. EdžusDāvidsMālpils10VJ40:50:48
445. ArtūrsŽeibeBūvniecības ABCRīga10V3040:50:49
446. PēterisVanagsĶekava10V5040:50:51
447. VitālijsJavorskisRīga10V3040:50:51
448. LieneArājaTieto10S3040:50:51
449. ElvisKmetjuksMežinieku psk.10VJ40:50:52
450. Toms-SvensSkopiņšRīga10V2040:50:52
451. RobertsZīvertsACTIVIA RUNRīga10V3040:50:53
452. JānisVilmanisJelgava10V2040:50:53
453. SantaPriede10S2040:50:53
454. DainisBudrevičsLattelecomRīga10V2040:50:55
455. HaraldsVišņevskisNIKEJelgava10V2040:50:55
456. Klinta-ElizabeteSiliņaLielvārde10S2040:50:56
457. JānisSalenieksRīga10V3040:50:57
458. EgitaUzuleSaldus Boksa klubsSaldus10S4040:50:58
459. MārisAnsons-JansonsACTIVIA RUNRīga10V3040:50:58
460. MārtiņšMoorsRīga10V4040:50:59
461. RaimondsHartmanisRīga10V3040:50:59
462. SergejsKovaļonoksFermaRīga10V2040:51:03
463. LaurisPožarnovsRiga10V2040:51:05
464. VioletaMališevaRīga10S2040:51:05
465. OskarsMazjānisACTIVIA RUNRīga10V2040:51:06
466. AgateFreibergaRīga10SJ40:51:06
467. Kristīne-PaulaBērziņaPiņķi10S2040:51:08
468. MatthewMeddRadissonRiga10V3040:51:08
469. GerhardErasmusRadissonRiga10V3040:51:08
470. AleksandrsZurkovsACCENTURERīga10V2040:51:09
471. LauraStepiņaRīga10S2040:51:10
472. KatrīnaZagorskaRīga10S2040:51:10
473. AnnaAsticaAsti TeamRiga10S2040:51:11
474. IevaSproģeRīga10S2040:51:11
475. AgneseKalnājaRīga10S3040:51:12
476. MadaraDrīksnaRīga10S2040:51:12
477. AigarsKaļvansACTIVIA RUNOgre10V3040:51:13
478. AigaTurčinaSPORTLANDRīga10S2040:51:14
479. NatālijaTreulandeVentspils10S2040:51:15
480. VitālijsKarpušaACCENTURERīga10V3040:51:16
481. DanaGabruševaBarbadosRīga10S2040:51:16
482. AigarsTohtersSaulkrasti10V3040:51:17
483. JevgenijsKrauklisACCENTURERīga10V2040:51:18
484. AļģirtsValužisPriekules veloklubsPriekule10V4040:51:18
485. KristiānsStrakšsSigulda10V2040:51:18
486. AleksandrsJansonsTieto10V3040:51:19
487. MaritaŽukovskaACTIVIA RUNOgre10S5040:51:19
488. IvetaFreimaneFreimaņiJelgava10S3040:51:21
489. IneseNudienaVentspils10S3040:51:25
490. KristapsDeinisSPORTLANDAizkraukle10V2040:51:25
491. DmitrijsLubenskis10V3040:51:26
492. Daghighi-RoohyEidaRiga10S2040:51:27
493. DmitrijsKonavkoACTIVIA RUNJelgavas novads, Vircava10V3040:51:27
494. ImantsLipskisDarba rūķiRīga10V4040:51:29
495. MārtiņšPuļķisDELFI10V3040:51:29
496. AnnijaZāģereACTIVIA RUNAizpute10SJ40:51:34
497. MaijaPūpolaMARATONA KLUBSAizputes novads10S4040:51:34
498. AleksandrsKarpikovsRiga10V3040:51:36
499. RūdolfsActiņšRīga10V2040:51:37
500. FrederikeWeitkamp10S2040:51:37
501. JanaRossner10S2040:51:37
502. LigitaLeitlandeACTIVIA RUNJelgava10S4040:51:44
503. IvoĀlmanisACCENTURERīga10V4040:51:46
504. KristapsĀlmanis10VJ40:51:46
505. RolandsSemeiksRīga10V3040:51:46
506. Indriķis-DāvisJansonsOposumiRīga10VJ40:51:48
507. LindaLūseRīga10S2040:51:49
508. AndrisStalidzānsRagana10V3040:51:49
509. RobertsBabrovskisACCENTURERīga10V2040:51:49
510. AleksandrsKostarevsRīga10V3040:51:50
511. MārisVizulisDNB bankaRīga10V3040:51:51
512. NormundsRudzītisDNB bankaRīga10V3040:51:51
513. Pierre-LouisCochetEMNLaval10VJ40:51:52
514. JānisKlucisMazirbe10V2040:51:53
515. AleksejsVorobjovsForFunRīga10V2040:51:54
516. IlzeMaļkevičaRīga10S2040:51:54
517. MārīteKolbergaACTIVIA RUNRīga10S3040:51:57
518. MārtiņšRūniksVID Muitas pārvaldeRīga10V3040:51:57
519. JānisTaukulisRīga10V2040:52:00
520. EdijsAkolovskolosālie!Sigulda10V4040:52:03
521. MārisDadzisSK KatrīnaKuldiga10V3040:52:05
522. NiklāvsŠtikovsRīga10VJ40:52:06
523. SigneGroznijaSPORTLANDRīga10S2040:52:07
524. IvetaLazdiņaPeintbola parks 2xLTukums10S3040:52:09
525. AnnijaKakarāneRīga10S2040:52:11
526. MārisKatkovskisRīga10V2040:52:12
527. NeldaNeilandeACTIVIA RUNSmiltene10SJ40:52:13
528. JurisKirinsRīga10V3040:52:13
529. KristapsBaronsTieto10V3040:52:14
530. MaksimsBlokinsABC softwareRīga10VJ40:52:15
531. ViktorsGriņevičsABC softwareRīga10V4040:52:15
532. MārtiņšBullītisSPORTLANDRīga10V2040:52:16
533. RūtaRuperteSolvay Business ServicesRīga10S2040:52:17
534. TālisSkujaRīga10V3040:52:18
535. NiksZeidmanisLimbaži10VJ40:52:21
536. LauraStrupišaTieto10S2040:52:25
537. AgrisJansonsTukums10V4040:52:25
538. LukaszDudzinski10V3040:52:25
539. JurisŽebers10V4040:52:25
540. SandisČilipānsBrīvsolisEngures novads10V3040:52:25
541. MatīssLiniņšACTIVIA RUNRīga10V2040:52:26
542. SantaPastoreSK TēraudsRīga10S2040:52:27
543. ArnisĶēpulissaldus10V2040:52:27
544. AgnisPokšānsAbas kreisās kājasRīga10V4040:52:27
545. AndrisRobertsJelgava10V2040:52:27
546. IlzeSmilgaRīga10S4040:52:28
547. VitaBriceGlobal fitnessRīga10S3040:52:28
548. GaitisPļevoksLielvārde10V4040:52:31
549. IlonaSegliņaRīga10S2040:52:32
550. VitālijsGolubeckisRīga10V2040:52:33
551. ArtūrsMillersTieto10V2040:52:34
552. DmitryLazarevRīga10V4040:52:35
553. SignijaVītolaVichyRīga10S2040:52:36
554. ValtersAndersonsAtea Global ServicesRiga10V2040:52:38
555. RaimondsMuižarājsTieto10V2040:52:38
556. AivarsBlaumanisIecava10V5040:52:40
557. PatrickMerlotRIGA10V5040:52:40
558. KrišjānisLiepaRīga10V3040:52:41
559. ViktorsArtamonovs10V2040:52:42
560. BorissVasečkoOpusCapitaRīga10V3040:52:43
561. AleksejsBirjukovsRīga10V3040:52:43
562. ArnisBērziņšACTIVIA RUNRīga10V4040:52:46
563. ArtisŠmitsRīga10V4040:52:48
564. AndulisŠmidlersOSISalaspils, Rīga10V4040:52:49
565. JānisDreimanisRīga10V2040:52:57
566. Martin-BonnetBonnetEMNChartres10VJ40:52:58
567. KārlisEglītisDzīves skolaRīga10V4040:52:58
568. VinetaPriedeRīga10S3040:53:00
569. DanielsVīksnaBALTIKUMS BANKRīga10V2040:53:01
570. LeoDieterGude Leude WG10V2040:53:01
571. MārisDarģisTieto10V3040:53:03
572. VitaVecvanagaPANATTARīga10S3040:53:03
573. ZigmundsCerbulisNavRiga10V4040:53:06
574. KrišsTindenovskisKolka10VJ40:53:06
575. BaibaBrakovskaMālpils10S2040:53:09
576. AnastasiyaPanasyukBALTIKUMS BANKRīga10S2040:53:10
577. MatīssLitvinsCarnikava10V2040:53:10
578. AndrejsPlatacisKvikworks-Vizuālās reklāmas ultradarbnīcaRīga10V2040:53:11
579. RihardsStreiķisOPTIBETRīga10V3040:53:12
580. SergejsČistovs10V3040:53:13
581. AndrejsŅikitinsRīga10V2040:53:15
582. DenisaPreimaneMārupe10S3040:53:18
583. DmitrijsSemendjajevsZoorbaganRīga10V4040:53:19
584. IneseSeņkāneRīga10S4040:53:20
585. JurisGaidelisMARATONA KLUBSCēsis10V6040:53:21
586. GrigorijsBaratašviliBaloži10V3040:53:21
587. JūlijaBeļajevaBarbadosRīga10S3040:53:22
588. AgnesePoleDžūkstes pagasts10S2040:53:22
589. AngelikaPanteļejevaSkrīveri10S4040:53:24
590. MārisKļaviņšRopaži10V5040:53:25
591. GuntarsKaspersACTIVIA RUNBauska10V3040:53:26
592. AndrejsTugarinovsACTIVIA RUNRīga10V3040:53:27
593. RenāteLejieteRopaži10SJ40:53:27
594. BaibaKatajaRīga10S4040:53:29
595. AijaFreibergaRīga10S2040:53:32
596. EimantasDaukšaBiothermRiga10V2040:53:33
597. LeilaDundureNike+ run club JelgavaJelgava10S3040:53:34
598. AnsisCīrulisRīga10V3040:53:34
599. RihardsGrossDivratisAlsviķi10V2040:53:34
600. JānisLācisDivratisAlsviķi10V2040:53:34
601. LindaBorbaleRīga10SJ40:53:35
602. RaimondsSpricisRīga10V3040:53:36
603. LieneKnopeRiga10S3040:53:37
604. KasparsAlksnisRamreissRiga10V3040:53:38
605. BaibaZībergaJūrmala10S2040:53:38
606. KristsZambergsPrometal GroupOgre10V2040:53:40
607. RomansBarisevsRīga10V3040:53:41
608. JurisŠalajevsRīga10V3040:53:41
609. AleksandrsRuhovsKārsava10V4040:53:43
610. MartaCiekureRīga10S2040:53:43
611. KarīnaSviklePANATTARīga10S3040:53:45
612. GuntisSimanisirlava10V2040:53:47
613. RaimondsJansons10V4040:53:48
614. ViestursBērziņšLattelecomRīga10V3040:53:48
615. IevaGrīnbergaACTIVIA RUNRīga10S3040:53:49
616. KateMažāneLattelecomRīga10S3040:53:50
617. AgneseUšackaMy FitnessRīga10S2040:53:50
618. BeritWangard10S2040:53:51
619. JēkabsZelmenisĶekava10VJ40:53:52
620. AldisDejusTieto10V2040:53:56
621. IrīnaSiņicinaRietumuRīga10S2040:53:59
622. AmyVitkosky10S4040:54:00
623. VentisGrīnbergsindividuāliPiņķi10V5040:54:04
624. JevgenijsMedvedevsLattelecomRīga10V2040:54:04
625. LieneKancāneVichyRīga10S2040:54:05
626. RinatsSabirovsRiga10V2040:54:08
627. GunārsPujatsZabbixRēzekne10V3040:54:09
628. DanuteFībiga-DaukšteWWRīga10S3040:54:11
629. EgijaDreimaneTieto10S3040:54:12
630. EduardsVovksSPORTLANDRīga10V2040:54:12
631. LīgaKalniņaACTIVIA RUNRīga10S2040:54:12
632. KrišsKauķisAuce10V2040:54:12
633. LauraĀbeltiņaSalaspilsSalaspils10S3040:54:13
634. LieneBrūkleRīga10S3040:54:13
635. ViestursGrīnbergsRīga10V3040:54:15
636. JanisMelbardisC.T.CoRiga10V3040:54:15
637. RitvarsBikšisTieto10V3040:54:15
638. AlonaJurtovaRiga10S3040:54:16
639. PjotrsDuševskisAD2Games/HitFoxRīga10V4040:54:17
640. JevgenijsDanilovsRiga10V2040:54:19
641. VadimsVaisbergsWeisRīga10V3040:54:19
642. IneseZuneMyfitnessRīga10S2040:54:19
643. ValerijsBairaševskisRiga10V2040:54:21
644. ZaneVētraRīga10S2040:54:22
645. OskarsGronskisRīga10V3040:54:24
646. EgonsKalniņšAtea Global ServicesRiga10V2040:54:25
647. GitaDubrovaPrometal GroupOgre10S3040:54:25
648. ArmandsSadovičsRadisson BluRīga10V3040:54:26
649. ThomasSwiecaRadisson Blu DaugavaRīga10V5040:54:29
650. MarksVaisbergsWeisRiga10V3040:54:30
651. JurģisBrigmanisOgre10V3040:54:30
652. KevinLe-Goff10V2040:54:30
653. AgitaŠteinbergaAizkraukle10SJ40:54:32
654. MudīteTindendovskaRīga10S3040:54:35
655. MontaLepereALANDEKORīga10S2040:54:37
656. EdgarsZariņšACTIVIA RUNMadona10V2040:54:39
657. RūdolfsKindzulis10VJ40:54:40
658. AllaRadžabova-CinovskaMaratona klubsAizpute10S4040:54:41
659. ViktorijaLeusRīga10S3040:54:44
660. ArvisBirkmanisRiga10V3040:54:45
661. SandrisOzoliņšSPORTLANDRīga10V2040:54:47
662. DmitrijsPonomarjovsRīga10VJ40:54:49
663. AndrejsMorozovsBALTIKUMS BANKRīga10V3040:54:50
664. BaibaBaroneIkšķile10S3040:54:52
665. JurisKeišsTieto10V4040:54:53
666. VitaGrahovskaACCENTURERīga10S2040:54:57
667. EdgarsBatkovskisACTIVIA RUNJelgava10VJ40:54:57
668. IrinaIļičovaRīga10S3040:54:57
669. IrinaIļjinaRīga10S2040:54:59
670. VladislavsCurbunovsRiga10V2040:55:00
671. AnvarsBetkersRīga10V2040:55:00
672. JurisAbiņšRīga10V5040:55:02
673. AijaMiglaneBiothermRiga10S2040:55:02
674. TomsĀbeltiņšSalaspilsSalaspils10V3040:55:04
675. AleksandrsGrīnmansC.T.CoRīga10V4040:55:08
676. MārcisMegnis#7Tukums10V2040:55:10
677. EdgarsBūmanisPa VienamRīga10V2040:55:10
678. GatisKalējsINSPIRE YOURSELFOgre10V3040:55:13
679. MargitaLagzdina-Riga10S4040:55:13
680. AndaMūrnieceLattelecomRīga10S3040:55:14
681. GintsKrastiņšSaldus10V2040:55:16
682. PāvelsGevļaRīga10V3040:55:18
683. AndaVoicisaPANATTA10S3040:55:19
684. AleksandrsFiseiskisACTIVIA RUNRīga10V3040:55:19
685. AgneseVisockaACTIVIA RUNRīga10S2040:55:20
686. LindaLoceRīga10S3040:55:22
687. AndrejsJermoņinsRiga10V4040:55:22
688. EvijaLīviņaDNB bankaRīga10S3040:55:30
689. RaitisMiksĀdaži10V4040:55:30
690. EdgarsUmbraškoViesīte10V3040:55:31
691. CebrailOnalRīga10V2040:55:31
692. JānisŠmitsRīga10V4040:55:31
693. Kārlis-GustavsŠnepsteAuseklis IKRīga10VJ40:55:31
694. SintijaLindeSK KatrīnaKuldiga10S3040:55:32
695. IngijaCēbereSaldus boksa klubsSaldus10S2040:55:32
696. KristersPuķītisSigulda10VJ40:55:33
697. IlutaSprukuleAlūksne10S2040:55:33
698. IngaGutāne10S3040:55:34
699. AnastasijaBelodumovaOpusCapitaRīga10S2040:55:35
700. KasparsLīcisOpusCapitaRīga10V3040:55:35
701. LauraLegzdiņaJelgava10S2040:55:37
702. JūlijaJežovaTele2 SSC10S2040:55:38
703. JanaBērziņaACTIVIA RUNRīga10S3040:55:39
704. KristaZimecaSaldus Boksa KlubsSaldus10SJ40:55:39
705. InesaČepuļonokaRīga10S3040:55:41
706. OļģertsGūtmanisLSCRīga10V5040:55:42
707. MārtiņšBehmanisSPORTLANDJelgava10V2040:55:44
708. IvetaPoišaACTIVIA RUNJelgava10S3040:55:44
709. EvitaHibšmaneJelgava10S2040:55:44
710. EduardsPildavsPi StudioRīga10V3040:55:45
711. JevgēņijsKurovsRISEBARīga10V3040:55:45
712. UndaOzoliņaNIKE10S5040:55:45
713. MārisMaķevicsTalsi10V3040:55:49
714. MārtiņšPuķītisMetriņšRīga10V2040:55:49
715. TatjanaMokrovaC.T.CoRiga10S3040:55:51
716. LīgaPalāceRĪGA10S2040:55:53
717. SabīnePetraRīga10S2040:55:53
718. ReinisStrādersJelgava10V3040:55:54
719. JānisRozenbergsLattelecomRīga10V2040:55:54
720. VladimirsČuprins10V2040:55:57
721. EdgarsRudzītisAS "Olainfarm"Rīga10V2040:55:59
722. SintijaBiteĶegums10S2040:56:00
723. AtvarsTramsDNB bankaRīga10V2040:56:05
724. Dāvis-EduardsSkujaSigulda10V2040:56:07
725. AlexDokuchaev10V3040:56:09
726. JulijaDelendikaJurmala10S4040:56:09
727. ElizabeteArnīteRīga10SJ40:56:09
728. JohannesSteiblBruchsal10V2040:56:10
729. GunitaDaldere10S3040:56:11
730. AnželaŠevšeļovaVID Muitas pārvaldeRīga10S3040:56:13
731. RenāteBuiķeRīga10S2040:56:13
732. ArtūrsPšečenkoAtea Global ServicesRiga10V2040:56:15
733. EvijaDreimaneRīga10S2040:56:16
734. JānisKondrātsAnatomy NextRiga10V2040:56:16
735. AneteBāreneRīga10S2040:56:16
736. DžeinaRiekstiņaDivratisAlūksne10SJ40:56:17
737. MareksJakubjaņecsTieto10V2040:56:17
738. AigarsPusbārnieks10V2040:56:17
739. IgorsMatjolaIJ SDCRīga10V3040:56:19
740. LīgaSafronovaRīga10S3040:56:19
741. PāvelsGončarovsDNB bankaRīga10V3040:56:19
742. OlgaKoraboRiga10S3040:56:19
743. Beāte-BeatriseKonradeIkšķile10VJ40:56:20
744. DzintarsZonenbergsLattelecomRīga10V3040:56:20
745. IndarsMelzobsVSK NoskrienMārupe10V3040:56:22
746. ArlettaSupeRīga10S2040:56:23
747. AigarsEglājsPa VienamRīga10V2040:56:25
748. RihardsČopsRīga10VJ40:56:26
749. Miks-EmīlsAkmentiņš10VJ40:56:26
750. ZandaUpenieceNalis RacingDaugmale10S2040:56:27
751. ArtūrsLeškovskisWild WolfRīga10V2040:56:27
752. KristīneMatvejevaRīga10S2040:56:30
753. DāvidsGūtmanisLimbaži10VJ40:56:30
754. SilvijaDružinskaRīga10S4040:56:31
755. IljaSemenenkoGO! Team RigaRiga10V3040:56:31
756. RitaMiķelsoneDNB bankaRīga10S3040:56:35
757. BenitaSakneACTIVIA RUNRiga10S3040:56:36
758. JānisBogušsTieto10V2040:56:37
759. RaivisElliņšRīga10V4040:56:39
760. SantaBirģeleRīga10S2040:56:39
761. ArtisSpriņģisPANATTARīga10V3040:56:40
762. MārtiņšVanagsĀdažiĀdaži10V3040:56:42
763. JustinaValaitytėBiothermRiga10S2040:56:43
764. IljaBuličevsZoorbaganRīga10V3040:56:44
765. KristīneZvejnieceSaldus Boksa klubsSaldus10SJ40:56:44
766. EvaĀbeltiņaĶekava10S2040:56:44
767. JurisŠepsRīga10V3040:56:45
768. AgitaPoleRīga10S2040:56:45
769. GerdaGrabeRīga10S4040:56:47
770. LindaVisockaSK Metroons/ NikeRīga10S4040:56:48
771. AivarsBrokansJelgava10V3040:56:48
772. SanitaBrokāneJelgava10S2040:56:48
773. Gita-LīnaLocaOzolnieki10S2040:56:48
774. DainisKārkliņšKandava10V2040:56:49
775. ValdisVikmanisDullais DaukaRīga10V3040:56:50
776. UģisŠķēle10V3040:56:51
777. IlgaŠčerbakovaPANATTA10S3040:56:51
778. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti10S3040:56:51
779. InetaJasmaneDELFIRīga10S3040:56:51
780. IvetaKukumaVSK NoskrienRīga10S3040:56:51
781. IvetaNagleRīga10S2040:56:53
782. GundegaZeļenkevičaRagana10S2040:56:55
783. KonstantīnsBuravcovsRīga10V3040:56:56
784. AldisŠalučkaOpusCapitaRīga10V2040:56:57
785. KristīneVolkovaRiga10S3040:56:57
786. EvijaPriedīteOgre10S2040:56:58
787. KristiānaPoleCēsis10S2040:56:59
788. KristaKrūmiņaRadi un draugi/ Krūmiņmāsas māsas10S2040:57:01
789. EstereCīrulepalīdzi.lv10S3040:57:02
790. JurisIvanovsACTIVIA RUNValka10V2040:57:04
791. ViktorijaMironovaNAVIRīga10S2040:57:05
792. IgorsKukjansJUNIKORīga10V3040:57:06
793. KarlisAlbuzisBiothermRiga10V3040:57:08
794. AnitaGalašinaSPORTLANDRīga10S2040:57:09
795. EdmundsFriclejsRiga10V2040:57:09
796. AnastasijaČeredņičenkoNAVIRīga10S2040:57:10
797. IvetaŠķēleHonda Training CrewVentspils10S2040:57:11
798. FrančeskaPrančaVSK NoskrienBaldone10SJ40:57:12
799. AndisRuskulisACTIVIA RUNRīga10V2040:57:14
800. JānisBardulisRīga10V3040:57:14
801. AgneseKundziņaRīga10S2040:57:15
802. IevaLivčāneStopiņu novads10S4040:57:15
803. IlzeSamohina:)Rīga10S2040:57:18
804. RobertArfvidssonRīga10V4040:57:18
805. IlzeTormaneRīga10S3040:57:18
806. KristīneRožkalneACTIVIA RUNJūrmala10S4040:57:19
807. DiānaIvanovaRīga10S3040:57:19
808. OlgaGrišāneRietumuRiga10S2040:57:19
809. EgilsLipskisLimbaži10V3040:57:20
810. KasparsRancānsRīga10V3040:57:22
811. LaumaČerņevskaVSK Noskrien10S3040:57:23
812. IlonaFrīdmaneVSK Noskrien10S3040:57:24
813. IrinaTimofejevaACTIVIA RUNJūrmala10SJ40:57:24
814. LeldeKatlāpe10S2040:57:26
815. LindaŽukovskaDNB bankaRīga10S2040:57:26
816. SantaSāmīteACTIVIA RUNRīga10S2040:57:26
817. JurģisŠmatsRīga10V2040:57:27
818. GunaBarkāne10S2040:57:28
819. RaivisLancetovsRīga10V2040:57:28
820. VladaBuharovaACTIVIA RUNRīga10S3040:57:29
821. EdgarsVasiļevskisACTIVIA RUNRiga10V2040:57:29
822. IvarsŠtrālsTieto10V3040:57:30
823. AgneseZīmeleRīga10S2040:57:31
824. EdgarsPuriņšRīga10V2040:57:32
825. TheresAkessonRīga10V4040:57:33
826. ZaneTimmaAtea Global ServicesRiga10S2040:57:33
827. JurģisStukulsAtea Global ServicesRiga10V2040:57:33
828. OlegsSuvorovsRiga10V4040:57:33
829. SantaPildavaRīga10S3040:57:34
830. IngaGabrāneRīga10S3040:57:35
831. AntraEzeraACTIVIA RUNTalsi10S5040:57:36
832. AgneseTreiloneRīga10S2040:57:36
833. JolantaŠķuteVentspils10S2040:57:36
834. LudmilaMakareviča10S3040:57:38
835. IevaUstupaBurbulīte un radi10S4040:57:38
836. LīgaReinaldeLR Valsts kontroleRīga10S2040:57:39
837. ArvilsKalnbērzsBērziJūrmala10V3040:57:41
838. JānisBedre10V3040:57:42
839. KasparsKleins10V3040:57:42
840. DanijaKubileJelgava10S2040:57:43
841. ZaneMihailovaAtea Global ServicesRiga10S2040:57:43
842. IndraAnckiņaRiga10S2040:57:43
843. DignaĶīseAlūksne10S4040:57:45
844. LienePurgaileACTIVIA RUNĀdaži10S3040:57:48
845. MadaraPrankaRīga10S2040:57:48
846. RaivisKonovalovsDžinsu BāzeRīga10V2040:57:49
847. SantijaTreijaRūjiena10S2040:57:49
848. ElīnaFrīzendorfaACTIVIA RUNVentspils10S3040:57:51
849. OlgaMihailovaRīga10SJ40:57:53
850. ElīnaJokumaACTIVIA RUNRīga10S2040:57:53
851. ValerijaDerkačaJūrmala10S2040:57:56
852. MārtiņšKadakovskisMetriņšRīga10V2040:57:56
853. MadaraOzolaSaldus Boksa klubsSaldus10S2040:57:56
854. DenisAļeksejevsACTIVIA RUNRīga10V2040:57:59
855. MargaritaŅikiforovaACTIVIA RUNRīga10S2040:57:59
856. LienaPuise-PuišeACTIVIA RUNRīga10S2040:57:59
857. UldisAlpeRīgas Jēzus evanģēliski luteriskā draudzeRīga10V4040:58:06
858. AigarsSkabovičsSaulkrasti10VJ40:58:07
859. DainisAnisimovsACCENTURERīga10V2040:58:08
860. NeldaGraubicaRīga10S2040:58:10
861. KasparsMeolaRīga10V3040:58:11
862. DaceRudzinskaRīga10S2040:58:12
863. IneseČelnovaOgre10S3040:58:12
864. ArtūrsŠviģisRīga10V3040:58:12
865. HengLi10S3040:58:12
866. MingYingBeiging10VJ40:58:13
867. AgneLapsaRīga10S2040:58:14
868. AnitaKuzminaRīga10S4040:58:14
869. LidiaKonakovaRiga10S3040:58:14
870. LīgaEglīteRīga10S2040:58:16
871. KitijaVoitehovicaAS "Olainfarm"Olaine10S2040:58:17
872. AndrisMelnisAS "Olainfarm"Rīga10V2040:58:17
873. RūdolfsTreilisDNB bankaRīga10V2040:58:19
874. MaleenLange10S3040:58:21
875. DitaZaharovaBiothermRiga10S2040:58:21
876. IlmārsTauriņšLimbaži ActiveLimbaži10V4040:58:21
877. Keita-ElvitaKalniņaVentspils10S2040:58:23
878. OlgaAldošinaDONACASARīga10S3040:58:23
879. ZaigaZvirbuleTieto10S5040:58:23
880. AnitaBandereJūrmala10S3040:58:23
881. RenāteBaroneRīga10S2040:58:25
882. KonstantīnsMenbergsRīga10V3040:58:25
883. LīgaLiepaACTIVIA RUNTukums10S2040:58:27
884. IlzeŠmuksteIndividualsKuldīga10S2040:58:32
885. ElīnaKrūmiņaSPORTLANDVentspils10S2040:58:33
886. ValentīnaRomanovaBūvniecības ABCRīga10S2040:58:34
887. ElīnaBalodeDNB bankaRīga10S2040:58:36
888. GunitaLippeZaķumuiža10S3040:58:37
889. MikhailSorokinTieto10V3040:58:37
890. JānisBernārsRīga10V2040:58:38
891. DitaBaronaACTIVIA RUNRīga10S3040:58:39
892. EvijaBuleACTIVIA RUNDobele10S3040:58:40
893. JānisLaganovskisVSK NoskrienJūrmala10V3040:58:42
894. ZaneFetere10S3040:58:42
895. JānisKalējsTieto10V2040:58:44
896. AndrejsZavertjajevsRiga10V2040:58:46
897. JanaKrastiņaRīga10S2040:58:46
898. RūdolfsDreimanisLiepāja10V2040:58:49
899. ZaneGruberteRīga10S4040:58:50
900. EvitaVēvereVichyRīga10S4040:58:52
901. LīvaKleinbergaSk Katrīna/KuldīgaKuldīga10S2040:58:52
902. JurijsŠagunovsVichyRīga10V4040:58:53
903. GuntisZaleckisCiemupe10V2040:58:53
904. Roberts-MatīssRambaOgre10V2040:58:54
905. AļesjaSetčikovaRīga10S2040:58:54
906. ElīnaKreiceRīga10S3040:59:01
907. RaimondsKairovsRīga10V3040:59:05
908. AigarsBrūverisRīga10V3040:59:05
909. KristīneVilnīteACTIVIA RUNRīga10S2040:59:06
910. AleksandraJātniece-Labucka10S3040:59:07
911. AndrisKukainisRiga10V2040:59:09
912. JurisPlatgalvis-BancānsACTIVIA RUNRīga10V3040:59:10
913. IrinaTatarinovaRīga10S2040:59:10
914. EdgarsRamanisSigulda10V2040:59:11
915. IevaIrbinaRīga10S3040:59:11
916. MariaLutsenko10S3040:59:13
917. KristīneLūseACTIVIA RUNRīga10S3040:59:13
918. IlzeBrauča-JusupovaRīga10S3040:59:16
919. SintijaLaugaleRīga10S2040:59:20
920. AnnaMinich10S2040:59:24
921. ElvijaMarcinkusDNB bankaRīga10S2040:59:25
922. Emīlija-VijaPloriņaRīga10S2040:59:28
923. Diāna-ElizabeteDaukšteRīga10SJ40:59:29
924. IvarsSpalisRīga10V4040:59:31
925. IntaIvļijuvaJelgava10S3040:59:32
926. JevgenijsSevostjanovsAsti TeamRiga10V2040:59:32
927. IevaHadkevicaACTIVIA RUNRīga10S4040:59:32
928. RaimondsSokolvjaksACCENTURERīga10V2040:59:33
929. GvidoLauva10V3040:59:33
930. DaceMačuļskaLattelecomRīga10S3040:59:34
931. SintijaŠteinaRīga10SJ40:59:39
932. RēzijaVēvereVichyRīga10S2040:59:40
933. LieneGrūtupaRīga10S4040:59:40
934. AivaEgleKrāslava10S2040:59:41
935. InesePlāteTieto10S3040:59:41
936. IevaMaļcekaRīga10SJ40:59:41
937. KristīneDūdiņaRīga10S2040:59:42
938. RaivisĶestersRīga10V3040:59:42
939. LeldeKovaļovaRiga10S2040:59:42
940. RenāteŠmiteLielvārde10S2040:59:44
941. ĒriksSkābārdisLiepāja10V3040:59:46
942. IneseBunduleACTIVIA RUNRīga10S3040:59:47
943. JurisStramkaļsLattelecomRīga10V2040:59:53
944. LīgaZāģere10S2040:59:54
945. IlzeLīdaka10S3040:59:56
946. DenissKaibagarovsRiga10V2040:59:56
947. DaigaBrasliņa10S3040:59:56
948. IlzeTālmaneMaratona klubsRīga10S3040:59:58
949. JudīteGrāmatnieceJēkabpils10S2040:59:58
950. IntarsKoskevičsRīga10V2040:59:58
951. RaitisTiliks10V4040:59:59
952. SintijaŠmiteR&SRiga10S3040:59:59
953. RenārsGrabis10V2041:00:00
954. DaceAsmeJelgava10SJ41:00:01
955. NaurisKarānsLielvārde10VJ41:00:04
956. RobertsProšenkovsOlaine10V2041:00:04
957. KeitaFormaņickaLielvārde10SJ41:00:05
958. LauraValgereRīga10S3041:00:06
959. MarutaKrūmiņaTukums10S3041:00:06
960. LorensVerņickisTieto10VJ41:00:06
961. JekaterinaKostiraRīga10S4041:00:07
962. IlzeKaprāneOZOLNIEKI10S3041:00:07
963. Laura-AnnaPlūmeALANDEKORīga10S2041:00:09
964. IndraSvīķeRīga10S2041:00:10
965. AnastasijaJužaņina-ŠeveleTieto10S3041:00:10
966. DmitryYamchukMopsMoscow10V3041:00:13
967. EvitaKučerovaRīga / Ventspils10S3041:00:13
968. KasparsKiesnersJelgava10V3041:00:15
969. EvijaČukureRīga10S2041:00:15
970. MikhailZvonovACCENTURERīga10V2041:00:16
971. HenrijsAvotiņšInčukalns10V2041:00:18
972. AnitaSavickaRīga10S2041:00:25
973. ZaneDāvidsoneESValmiera10S2041:00:26
974. YuliaTretyakovaMoscow10S2041:00:29
975. AnnaPaturskaRīga10S2041:00:30
976. MonaMartinsone10SJ41:00:31
977. AleksejsLoskutovsRīga10V5041:00:32
978. AnnaValtereACTIVIA RUNRīga10S3041:00:33
979. AndrisValtersACTIVIA RUNRīga10V3041:00:33
980. EvijaMiglāneVSK NoskrienRīga10S4041:00:34
981. EdgarsSimaitisSimautoLiepāja10V3041:00:35
982. EvitaKmetaRīga10S2041:00:35
983. AnastasijaRjabuhaRīga10S3041:00:36
984. PoļinaMilkaRīga10SJ41:00:37
985. IngunaTomsoneRīga10S3041:00:37
986. EritaKalniņaSK ozolniekiJelgava10S4041:00:37
987. KatrīnaLipsbergaTieto10S2041:00:38
988. DāgsPutniņšSigulda10V2041:00:42
989. SandraUpenaGlobal fitnessRīga10S3041:00:42
990. ElīnaSakneACTIVIA RUNRīga10S2041:00:42
991. EkaterinaBotanogovarunningdojoRiga10S2041:00:42
992. NiksPauliņšOlaine10V2041:00:43
993. JeļenaBescennajaRīga10S6041:00:47
994. AndisBrakmanisDobele10V3041:00:48
995. Agija-DaceBidiņaACTIVIA RUNMārupe10SJ41:00:48
996. AgneseOšaRīga10S3041:00:49
997. KristaKalniņaĒrgļi10S2041:00:50
998. VitaUšpeleRīga10S2041:00:51
999. IngaKancereALANDEKORīga10S3041:00:52
1000. VasilijsKanagins10V3041:00:53
1001. KristinaSiliņaSalaspils10S5041:00:54
1002. DaceRuskuleACTIVIA RUNRīga10S2041:00:54
1003. DaceRozenbergaRiga10S3041:00:55
1004. IvetaČopaRīga10S3041:00:55
1005. JānisLapsiņšX99Ogre10V3041:00:57
1006. JolantaBelevičaOgre10S4041:00:58
1007. AijaVišņevskaTieto10S2041:00:58
1008. GunaBerlandeRīga10S3041:00:59
1009. AleksejsGutmansACTIVIA RUNRIGA10V3041:01:02
1010. MārtiņšJuškānsĶegums10V2041:01:03
1011. PāvelsSilovsLOVERīga10V3041:01:03
1012. OlafsKauliņšRīga10V4041:01:04
1013. VitaŽabickaRīga10S3041:01:05
1014. VitālijsOzorņinsRīga10V3041:01:05
1015. MāraMozgaACTIVIA RUNRīga10S2041:01:05
1016. JekaterinaPrigarkinaLOVERīga10S3041:01:08
1017. IlijaJanuškevičsACTIVIA RUNRīga10V2041:01:10
1018. KristīneČukureLSG Sky Chefs SSC RIXRīga10S2041:01:10
1019. IlvaBikanovaJaunkalsnava10S2041:01:11
1020. JānisDilleACTIVIA RUNCēsis10V3041:01:14
1021. JanisKrauklisAtea Global ServicesRiga10V2041:01:17
1022. AlfrēdsOzolsRīga10V6041:01:17
1023. ArmadsZariņšACTIVIA RUNMadona10V2041:01:18
1024. ElīnaFeldhūneMārupe10S3041:01:20
1025. MārcisKatajsKultūras ministrijaRīga10V5041:01:20
1026. LīnaLontoneRēzekne10S2041:01:21
1027. MadaraGrandāneRīga10S2041:01:22
1028. KristapsLībietisSPORTLANDRīga10V2041:01:22
1029. LaumaReinika10S2041:01:23
1030. HelēnaGabrāneACTIVIA RUNDagda10S2041:01:24
1031. GuntaĢeidaRīga10S2041:01:26
1032. IgorSamokyshACCENTURERīga10V2041:01:26
1033. GabrielsŠūpulnieksRīga10VJ41:01:27
1034. MārcisElviksTukums10V3041:01:27
1035. DanaRainesaRiga10S4041:01:28
1036. KarlīnaSadreSolvay Business ServicesRīga10S3041:01:28
1037. AnnaCīruleRīga10S3041:01:29
1038. AgitaLamaSolvay Business ServicesRīga10S2041:01:29
1039. LīgaAlksneSPORTLANDRīga10S3041:01:29
1040. AnceCelmiņaRīga10S2041:01:31
1041. ArtaVeismaneVĒJŠJelgava10S3041:01:31
1042. JurisBelevičsOgre10V4041:01:32
1043. SintijaGaugereDNB bankaRīga10S4041:01:34
1044. KristiānaMeldereRīga10S2041:01:36
1045. LauraRāteSolvay Business ServicesRīga10S2041:01:37
1046. LīvaBlumbekaTieto10S2041:01:38
1047. IngaSpridzāne10S2041:01:39
1048. IneseFeldmane|Lubāna10S4041:01:39
1049. ElīnaPīkaJCDecauxRīga10S3041:01:39
1050. LaurisUrbanovičsPļaviņas10V2041:01:40
1051. IlutaĶikureRīga10S2041:01:40
1052. SandraNonberga10S2041:01:41
1053. TatjanaPotrubeikoRīga10S2041:01:43
1054. LauraDzeneRīga10S2041:01:44
1055. MārisPilsētnieksVecpiebalga10V3041:01:44
1056. IlzeGirgensoneRīga10S3041:01:45
1057. KlintaKrasauskaBebrene10S2041:01:48
1058. KristīneStendzenieceJelgava10S2041:01:49
1059. OskarsBurmeistarsBūvniecības ABCRīga10V2041:01:49
1060. RihardsPeisenieksRīga10V2041:01:50
1061. VoldemārsLejnieksACTIVIA RUNRīga10V2041:01:53
1062. IlonaŠķudīteRīga10S3041:01:55
1063. RenāteKrūzeRīga10S3041:01:56
1064. DiānaEižvertiņaE&D TeamRīga10S2041:01:57
1065. IrinaŅikitinaBALTIKUMS BANKRīga10S2041:01:58
1066. AleksandrsPiskunovs10V3041:01:59
1067. LieneKorsakaVangaži10SJ41:02:00
1068. GuntaČinguleACTIVIA RUNRĪGA10S3041:02:01
1069. AnnaKrjučkovaRīga10S2041:02:01
1070. EndijsKoškinsJelgava10VJ41:02:01
1071. SintijaBorbaleRīga10SJ41:02:02
1072. DenissBartaševičsRīga10V3041:02:04
1073. AnnaVaļcevaACTIVIA RUNRīga10S3041:02:05
1074. MikusKrevicsAtea Global ServicesRiga10V2041:02:14
1075. ElvisGuļānsACTIVIA RUNBauska10V2041:02:18
1076. KirilsMeņšikovsRiga10V3041:02:21
1077. AlīnaKozlovskaRīga10S2041:02:22
1078. AnnaGrantiņaACTIVIA RUNRīga10S2041:02:24
1079. ZintaElksneACTIVIA RUNRiga10S2041:02:25
1080. MairitaBaltiņaJelgava10SJ41:02:25
1081. MartaGaileHTC NipponRīga10S2041:02:34
1082. IlmārsKranātsTieto10V3041:02:34
1083. KristīneBiļevičaOlaine10S2041:02:35
1084. AgrisFelds-PelšsRīga10VJ41:02:38
1085. MārtiņšSemēvicsRīga10VJ41:02:42
1086. LāsmaHelvigaTieto10S2041:02:46
1087. Ilze-AmandaZakrevskaRīga10SJ41:02:50
1088. LauraPobusaRīga10S2041:02:50
1089. JolantaGalzoneRīga10S4041:02:50
1090. AnitaFišereDobele10S3041:02:51
1091. DžinetaDimanteNeskaties atpakaļRīga10S4041:02:53
1092. TimNielsenRiga10V4041:02:55
1093. IvetaIstjaginaRiga10SJ41:02:55
1094. GuntarsVeidemanisCiemupe10V2041:02:56
1095. NormundsKrievs10V3041:02:57
1096. OskarsErdmanisValsts kontroleRīga10V3041:02:57
1097. AlisePokšāneAbas kreisās kājasRīga10SJ41:02:57
1098. KamillaSvirskaRīga10S3041:03:04
1099. ZaneVilciņaRīga10S4041:03:06
1100. IevaRukšāneRīga10S2041:03:07
1101. ZaneDilleACTIVIA RUNCēsis10S3041:03:13
1102. ZaneSproģeRīga10S2041:03:14
1103. VolkerFröhlichZabbixVienna10V3041:03:15
1104. DaigaBruzguleACTIVIA RUNRīga10S4041:03:15
1105. LīgaSeigaSPORTLANDRīga10S3041:03:19
1106. SilvaAuderePriekuļi10S2041:03:21
1107. OlgaTaukačaLattelecomRīga10S3041:03:23
1108. RūtaAndersoneScandic FusionRiga10S3041:03:24
1109. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti10SJ41:03:24
1110. DainisRamatsACTIVIA RUNRīga10V3041:03:25
1111. IneseRamateACTIVIA RUNRīga10S3041:03:25
1112. SandaSilakaktiņaFermaRiga10S2041:03:30
1113. MadaraBetkereriga10S2041:03:31
1114. MontaVītolaRīga10S2041:03:40
1115. LeldeSpriņģeDobele10S2041:03:41
1116. KārlisDagnessJelgava10V2041:03:43
1117. JekabsMajorsACCENTURERīga10V2041:03:43
1118. EmanuelsŠūpulnieksRīga10VJ41:03:45
1119. GitaKolerteRīga10S2041:03:47
1120. DiānaČerņavskaTele2 SSCRīga10S3041:03:47
1121. AnceKrūmiņaKrūmiņmāsasJaunpiebalga10SJ41:03:48
1122. MadaraLindeTalsi10S2041:03:49
1123. IlvaBanka-OkorieHairrigaRīga10S3041:03:51
1124. BaibaĢelzeRīga10S4041:03:51
1125. IvetaBērziņaACTIVIA RUNRīga10S3041:03:52
1126. JānisPlūmeDNB bankaRīga10V3041:03:53
1127. IvetaSproģe10S2041:03:55
1128. AnitaUmbraškoRīga10S3041:04:00
1129. IvetaKrumpāneRīga10S2041:04:00
1130. ŽansKļimovičsTieto10V3041:04:02
1131. SantaJastrebovaRiga10S2041:04:04
1132. DaceSuveizdaRīgas Jēzus evaņģēliski luteriskā draudzeOgre10S3041:04:06
1133. LīgaBērziņa#7Tukums10S2041:04:09
1134. IntaKolaRīga10S2041:04:10
1135. LaumaMucenieceRīga10S3041:04:10
1136. DaceTauriņaLIMBAŽI ACTIVELimbaži10S4041:04:10
1137. EvitaŪzuliņaRīga10S2041:04:11
1138. KarīnaIvanovaĶekava10S2041:04:12
1139. LilitaKārkliņaRīga10S2041:04:12
1140. MartaMauriņa10S2041:04:15
1141. ReinisJeromans10V2041:04:15
1142. RonaldsBalgalvisACTIVIA RUNRīga10V2041:04:16
1143. IngūnaGrīnbergaRadisson BluRīga10S4041:04:18
1144. MarijaŠapovalovaRīga10S2041:04:19
1145. JudīteDzalbeIzglītības un zinātnes ministrijaRīga10S4041:04:25
1146. LieneLipskaACTIVIA RUNLimbažu pagasts10S4041:04:25
1147. VikijaBuliņaRīga10S2041:04:27
1148. DarjaSevcenkoRiga10S2041:04:28
1149. KristianaLepseSPORTLANDBaldone10S3041:04:29
1150. EsterePriedīteTieto10S2041:04:31
1151. AleksandrsSuščeņaRīga10V2041:04:36
1152. AleksandrsMitrošinsRīga10V3041:04:39
1153. Anne-CharlotteHeraudEMNParis10S2041:04:40
1154. SolvitaPetrovskaRīga10S4041:04:42
1155. AnitaSavickaRīga10S3041:04:43
1156. ArtūrsŽoglaIecava10V3041:04:45
1157. IvetaMotaRīga10S2041:04:45
1158. KatrīnaCīruleRīga10S2041:04:45
1159. IngaVīksniņaLattelecomRīga10S3041:04:46
1160. RūtaŠneidere10S2041:04:47
1161. MauroMottaRiga10V3041:04:48
1162. DiānaŽukovskaRīga10S2041:04:49
1163. IevaJakovickaRīga10S3041:04:50
1164. MārisMalnacisACTIVIA RUNRīga10V3041:04:51
1165. VladislavsMitrošenkoACTIVIA RUNRiga10V2041:04:53
1166. JekaterinaMaļcevaGlobal fitnessRīga10S3041:04:53
1167. TamaraBičkovaACTIVIA RUNRīga10S2041:04:53
1168. JūlijaIvanovaDaugavpils10S2041:04:55
1169. SolvitaGaileACTIVIA RUNRīga10S3041:04:55
1170. MaksimsProščenkoDaugavpils10V2041:04:55
1171. OlgaKurakinaC.T.Co10S3041:04:56
1172. EvitaMaļķevičaDagda10SJ41:04:57
1173. BaibaŠmiteRīga10S2041:04:57
1174. EndijaSmikarsteACTIVIA RUNJelgava10SJ41:04:59
1175. IneseČipāne10S4041:04:59
1176. LauraValuže10S2041:05:05
1177. AneteZviedreLimbaži ACTIVELimbaži10S3041:05:05
1178. JānisAnčsSlokaJūrmala10V3041:05:07
1179. AnnikaNelsoneACCENTURERīga10S2041:05:08
1180. IlzeČunkaVichyRīga10S3041:05:08
1181. SantaCineRīga10S2041:05:09
1182. RutaKozlovska10S6041:05:11
1183. JustsBelevičsOgre10VJ41:05:12
1184. KasparsPrauliņšVVFRiga10V2041:05:13
1185. ElīnaKapenieceRīga10S2041:05:13
1186. AnastasijaZabelloRīga10S2041:05:17
1187. AnnaBrokāneSolis DabāRīga10S2041:05:22
1188. AgnesePaviļoneACTIVIA RUNRīga10S2041:05:25
1189. ValeriyaKudzelichRīga10S2041:05:26
1190. OlgaKvasņinaMARATONA KLUBSVentspils10S2041:05:31
1191. RandaBērziņaDivratisAlūksne10S2041:05:32
1192. RolandsKašsLattelecomRīga10V2041:05:33
1193. SintijaBirģeleRīga10SJ41:05:35
1194. OlgaSenjoVID Muitas pārvaldeRīga10S2041:05:39
1195. KrišjānisBočeĀdaži10VJ41:05:40
1196. ZentaAlksneACTIVIA RUNRīga10S3041:05:40
1197. IlgaMelneAS "Olainfarm"Rīga10S2041:05:42
1198. JelizavetaJegorovaRīga10SJ41:05:43
1199. MadaraLipskaACTIVIA RUNLimbažu pagasts10SJ41:05:44
1200. MārtiņšZāģerisRīga10V2041:05:45
1201. VladimirsTiscenkoVSK NoskrienRīga10V3041:05:45
1202. JānisNolleRīga10V4041:05:46
1203. JekaterinaĻežaņinaRīga10S3041:05:47
1204. RenāteMeimereRīga10S2041:05:47
1205. NargisaSileventspils10S2041:05:48
1206. AliseArtamonovaCobaltRīga10S2041:05:59
1207. HeinrihsOtomersRīga10V3041:06:00
1208. RēzijaOtomereRīga10SJ41:06:00
1209. JanisZvirgzdinsAtea Global ServicesRiga10V2041:06:01
1210. VladlensBogdanovsACCENTURERīga10V2041:06:01
1211. AleksandraBērziņa10S2041:06:01
1212. KarīnaKreiceDivratsAlūksne10SJ41:06:01
1213. IngaKranāteTieto10S3041:06:02
1214. OksanaUrbanovičaRīga10S3041:06:02
1215. JustīnsPētersonsRiga10V2041:06:03
1216. KlintaPurple10S2041:06:07
1217. AnnijaBranteOgre10S2041:06:09
1218. DmitriZvjagintsevPROFIL10V3041:06:11
1219. ZaneMazure10S2041:06:11
1220. SaijaBikanovaJaunkalsnava10S2041:06:11
1221. EvaVanagaRīga10S2041:06:13
1222. AivisBebrisAizkraukle10VJ41:06:16
1223. ElinaVeidenbauma10S4041:06:18
1224. ElīnaBorovkovaKobaltsRiga10S2041:06:18
1225. LauraĶirsone5SJRīga10SJ41:06:18
1226. IrinaBeluginaPANATTARiga10S3041:06:19
1227. SantaBērziņaACTIVIA RUNBauska10S2041:06:19
1228. InetaPavļikovaRīga10S5041:06:19
1229. Mikus-RaitisEcētājsRīga10VJ41:06:20
1230. ElīzeBremzeTieto10SJ41:06:23
1231. GermansReliņš10V2041:06:25
1232. SanitaRoģe-Rīga10S2041:06:32
1233. AgitaBeikuleAizkraukle10S4041:06:34
1234. KsenijaCistjakovaRiga10S3041:06:35
1235. SarmīteŠteinbergaAizkraukle10S4041:06:37
1236. ElīnaLeherovskaRīga10S3041:06:39
1237. JudīteBirziņaACTIVIA RUNRīga10S2041:06:39
1238. JulijaMeļņika10S3041:06:42
1239. UnaBērziņaRīga10S2041:06:42
1240. SergejsBednostinsVentspils10V4041:06:42
1241. DinaBednostinaPrivatVentspils10S5041:06:42
1242. AndaCielavaAS "Olainfarm"Rīga10S2041:06:44
1243. VladimirsKallassGulbene10V6041:06:45
1244. SantaJākabsoneUlubeleRīga10S2041:06:46
1245. RičardsStūrisRadisson BluRīga10V4041:06:47
1246. RebekaKoroļonkaRīga10SJ41:06:48
1247. OlgaBaltgaile10S3041:06:49
1248. ElīnaAldermaneACTIVIA RUNRīga10S2041:06:52
1249. ZaigaKalnbērza-RibuleSK KatrīnaRīga10S3041:06:53
1250. AnnaTsaregorodtsevaOmsk10S3041:06:53
1251. ElinaKamšaBiothermRiga10S3041:06:55
1252. DanaSavičaRīga10S3041:06:55
1253. IneseVinholcaRīga10S3041:06:57
1254. JulieMoe-JorgensenNorway10S2041:06:58
1255. JānisVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmala10V4041:06:59
1256. SabīneKrēsliņaSalaspils10SJ41:07:01
1257. GitaBiezumaACTIVIA RUNRīga10S3041:07:02
1258. GunārsPaikensindividuāliVangaži10V6041:07:07
1259. SantaDzeneRīga10S2041:07:08
1260. AndrisMednisZabbixJelgava10V5041:07:08
1261. WeronikaFelcisFelčuRīga10S3041:07:09
1262. EmīlsMadelānsNavAuce10VJ41:07:14
1263. ValiantsinaPashynskaya10S2041:07:16
1264. InaEigenfeldeBungeeSigulda10S3041:07:17
1265. PatrīcijaŽvīgureRīga10SJ41:07:19
1266. BaibaDruseikaRīga10S2041:07:22
1267. EvaLapsiņaX99Ogre10S3041:07:23
1268. Ilze-IzabellaDindunePseidozinātniekiRīga10S2041:07:25
1269. Linda-MarijaJansoneMARATONA KLUBSTalsi10S2041:07:25
1270. RihardsSergejevsJelgava10V2041:07:25
1271. SolvitaSokovaACTIVIA RUNAdaži10S4041:07:26
1272. ĢintsNolleRīga10VJ41:07:27
1273. RemsRuhovsRīga10VJ41:07:28
1274. IneseŽukaRīga10S4041:07:28
1275. AnnaElksnīteRīga10S3041:07:28
1276. IlzeBirzniece-StundiņaTieto10S3041:07:29
1277. ArnisLasmanisSolvay Business ServicesRīga10V3041:07:31
1278. AneteAtvareRīga10S2041:07:32
1279. NikolajsTretjaksSerferiOgre10V3041:07:34
1280. OlgaAvdoņinaSerferiOgre10S2041:07:34
1281. ElīnaBengaRīga10S3041:07:36
1282. DitaBurveOptibetJūrmala10S2041:07:42
1283. KristaJansoneTieto10S2041:07:43
1284. AndreiGushchinZabbixChelyabinsk10V3041:07:47
1285. IneseNaricaRīga10S2041:07:47
1286. AivitaLasmaneGulbene10SJ41:07:48
1287. RenāteLācīteACTIVIA RUNRīga10S2041:07:49
1288. KristīneKarsumaLielvārde10S3041:07:50
1289. EvijaŠvirksteRīga10S2041:07:52
1290. KarīnaGrīnbergaRīga10S2041:07:52
1291. UldisZotiņšDaugavpils10V2041:07:56
1292. OksanaSeleckaRīga10S3041:07:58
1293. RūtaBruževicaRīga10SJ41:07:59
1294. AndretaBriedeRīga10S3041:08:00
1295. MargitaSprancmaneRīga10S3041:08:01
1296. EvitaOzolaTieto10S3041:08:03
1297. SimonaSkalbergaACTIVIA RUNRīga10S3041:08:05
1298. KarinaSerdjukaRiga10S2041:08:05
1299. KintijaLasmaneRīga10SJ41:08:08
1300. InnaGorbačovaRīga10S5041:08:08
1301. GunitaFreimane10SJ41:08:09
1302. EvaRudziteRIGA10S2041:08:09
1303. GuntaVažaindividuāliEngures nov.10S4041:08:12
1304. SindijaRogamodernā pieccīņaRīga10S2041:08:13
1305. AntraRogaCarnikavas sporta centrsRīga10S4041:08:14
1306. KristsAndersonsRīga10V3041:08:16
1307. AndaBirģeleJelgava10S2041:08:21
1308. AndrisGavarsRīga10V4041:08:24
1309. VaivaGavare10S3041:08:24
1310. IrēnaJegureLattelecomRīga10S2041:08:29
1311. AntaBaķeRīga10S2041:08:32
1312. SabīneBaranovskaRīga10SJ41:08:35
1313. AntraApsīteRīga10S3041:08:35
1314. EdgarsKorčaginsDarba rūķi un draugiRīga10V3041:08:35
1315. OlgaBuivideRīga10S3041:08:35
1316. LailaKikusteACTIVIA RUNRīga10S3041:08:37
1317. ŽannaSitaloTieto10S2041:08:41
1318. InesePlūmeHonda Training CrewRīga10S3041:08:41
1319. LigaLozbergaACTIVIA RUNRīga10S2041:08:41
1320. DaceŠmiteLielvārde10S4041:08:42
1321. Lāsma-LindaZelčaLapsasGulbene10S2041:08:42
1322. DzintraZelčaLapsasGulbene10S2041:08:43
1323. ArtūrsKadiķisSigulda10V2041:08:47
1324. LeldeSvarāne10S2041:08:47
1325. MārisŠternsOgre10V3041:08:55
1326. RonnyFarahSweden10V2041:08:59
1327. IneseVaivodeJūrmalas RūķīšiJūrmala10S3041:09:02
1328. DaceTaujinskaRīga10S2041:09:03
1329. AndisPilānsAtea Global ServicesRiga10V2041:09:03
1330. HelēneJansoneRīga10S2041:09:08
1331. AntaJansoneRiga10S3041:09:08
1332. EvitaBaukerteRīga10S3041:09:14
1333. JūlijaPičuginaRagana10S3041:09:15
1334. SolveigaAkmentiņa10S4041:09:16
1335. JolantaCimoškaRadisson BluRīga10S2041:09:18
1336. ArmandsKadišsRīga10VJ41:09:19
1337. ElīnaNolleRīga10SJ41:09:21
1338. RolandsViļumsRīga10V2041:09:21
1339. EmīlsLiepiņšRīga10VJ41:09:24
1340. SvetlanaTarasevičaOgre10S3041:09:29
1341. EinārsErvartsRīga10V2041:09:32
1342. AnnaKlodāneRīga10SJ41:09:32
1343. JūlijaAdamovaLattelecomRīga10S3041:09:33
1344. AgneseLubganeLattelecomRīga10S3041:09:34
1345. LauraVasiļjevaRadisson BluRīga10S2041:09:35
1346. SintijaBirgeleACCENTURERīga10S2041:09:36
1347. Lelde-PaulaOzoliņa10S2041:09:36
1348. KarīnaVasiļjevaACTIVIA RUNRīga10S2041:09:39
1349. AntonsKrangaRīga10V3041:09:47
1350. JānisBirģelisRīga10V4041:09:54
1351. KrišsZvirbulisACTIVIA RUNValmiera10V2041:09:57
1352. RegīnaDemčukaACTIVIA RUNRīga10S2041:09:58
1353. VitalijsFisenkovsAtea Global ServicesRiga10V2041:10:21
1354. MarksFišmansJūrmala10V5041:10:26
1355. SandijaPundinaRIGA10S3041:10:26
1356. VioletaČudareJūrmala10S2041:10:28
1357. KristīnePuduleLattelecomRīga10S2041:10:29
1358. LauraĀboltiņaACTIVIA RUNRīga10S2041:10:32
1359. ElīnaSkujaRīga10S2041:10:40
1360. ZaneLejniece-Puke10S2041:10:43
1361. Beāte-MartaCirceneSigulda10SJ41:10:47
1362. JekaterinaIvanova10S2041:10:50
1363. SanitaBrokaSigulda10SJ41:10:50
1364. PēterisSubbotaRīga10V3041:10:51
1365. MihailsStetjuhaBALTIKUMS BANKRīga10V3041:10:57
1366. ĒriksRūsisLattelecomRīga10V2041:10:58
1367. DaigaDreimaneRīga10S2041:10:59
1368. AnnaWiemannRiga10S2041:11:01
1369. Linda-IngaLubgāneRīga10SJ41:11:02
1370. TatjanaŅikiforova10S3041:11:03
1371. PēterisGabrānsACTIVIA RUNSabile10V2041:11:05
1372. JānisŠaltsĀdaži10VJ41:11:06
1373. MarinaLatiševaRīga10SJ41:11:08
1374. LīvaCimureACTIVIA RUNSigulda10S3041:11:08
1375. DaigaVišaRēzekne10S2041:11:17
1376. SantaUlmaneVSK NoskrienRīga10S2041:11:32
1377. AlīnaSemjonovajaunolaine10SJ41:11:39
1378. DiānaRebišaSPORTLANDOlaine10S2041:11:39
1379. AleksandrsRžavinsRīga10V3041:11:47
1380. AlisePlankeja10SJ41:11:50
1381. LaurisMārtinsonsDreiliņi10VJ41:11:50
1382. LindaBērtulsoneRīga10S3041:11:51
1383. AnastasijaGolobokova10SJ41:11:52
1384. SanitaMaurīte-ŠmiteRīga10S4041:11:56
1385. GuntarsGrišulisACTIVIA RUNPreiļi10V3041:11:56
1386. DanielsGorbačovsRīga10V2041:11:56
1387. VeronikaGodļevskaACTIVIA RUNRīga10S2041:11:57
1388. RenāteBružāneLielvārde10S2041:12:05
1389. DitaReihenovaDNB bankaRīga10S2041:12:10
1390. MarijaŅikitinaRiga10S2041:12:16
1391. IritaTrokša10S2041:12:19
1392. DaceLazdiņaRīga10S4041:12:22
1393. IevaKondrateSolvay Business ServicesRīga10S3041:12:25
1394. KristapsEglītisSolvay Business ServicesRīga10V2041:12:25
1395. OlgaLabendika4FinanceRīga10S3041:12:27
1396. GunitaĶikusteRiga10S3041:12:38
1397. EdītePizāneRīga10S2041:12:40
1398. ZaneRiņķeACTIVIA RUNRīga10S2041:12:41
1399. RomansŠromsTeam AliasRīga10V2041:12:59
1400. MudīteKļavaRīga10S5041:13:01
1401. JānisGregersonsACTIVIA RUNPļaviņas10V4041:13:10
1402. IlzeGregersoneACTIVIA RUNPļaviņas10S3041:13:10
1403. AirisaFreimaneVSK NoskrienRīga10S4041:13:17
1404. ZlataKallaseGulbene10S3041:13:23
1405. IlzeĶuzeRīga10S3041:13:27
1406. MontaLoginaACTIVIA RUNSigulda10S2041:13:28
1407. ZitaZariņaRīga10S4041:13:29
1408. MikusLejnieksRīga10V4041:13:30
1409. SarmīteDārziņaRīga10S2041:13:41
1410. EdgarsCirvelisAS "Olainfarm"Rīga10V2041:13:42
1411. AliseOzolaRīga10S2041:13:46
1412. NatiaGonashvili10S2041:13:49
1413. IlzeSauškinaOposumiRīga10S3041:13:51
1414. KristersBriedisACTIVIA RUNValmiera10V2041:13:51
1415. AntonsSauškinsOposumiRīga10V3041:13:57
1416. IrinaGvozdovaACTIVIA RUNRiga10S2041:14:21
1417. JurateTimofejevaRīga10S2041:14:25
1418. SabīneMiķelsoneRīga10S2041:14:29
1419. IlzeKancāneVichyRīga10S6041:14:52
1420. DagneVilkaRīga10S2041:14:52
1421. ManjaKlieseGerman EmbassyBerlin10S3041:15:01
1422. AlisaRjabikovaRīga10S2041:15:02
1423. LaurisLazdāns10V20Rīga10V2041:15:03
1424. MegijaDžeriņa10SJSigulda10SJ41:15:10
1425. LiānaBoroduļinaAizkraukle10S2041:15:10
1426. LauraŠulcaRīga10S3041:15:15
1427. NadeždaBorisovskaRīga10S4041:15:18
1428. MartaMedneOgre10S2041:15:21
1429. KristersGintersRīga10V2041:15:22
1430. IlzeJastrebovaRiga10S2041:15:23
1431. AgneseSpuraMetriņšRīga10S4041:15:24
1432. NikaTebeļevaRīga10SJ41:15:31
1433. DaceMarhilevičaSPORTLANDKrāslava10S2041:15:35
1434. SolvitaBērzišaRīga10S3041:15:38
1435. GintsKrastiņšRīga10V3041:15:38
1436. SindijaLiepiņaValmiera10S2041:15:42
1437. SvetlanaVasiļjevaRīga10S2041:16:02
1438. ChristineHoferZabbixVienna10S3041:16:06
1440. EvijaZandbergaBungeeSigulda10S4041:16:11
1439. IneseMiltiņaSigulda10S3041:16:11
1441. LauraJanševskaDobeles novads10S3041:16:18
1442. DmitrijsBraslisRiga10V3041:16:21
1443. SigneStepanovaSigulda10S2041:16:26
1444. MaritaPuļļaValmiera10S2041:16:27
1445. ElvijsŠabaturaJelgava10V2041:16:27
1446. VitaDubļinskaGulbene10S2041:16:28
1447. IntarsJansonsVentspils10V2041:16:28
1448. KarinaMoisejenokaRīga10S2041:16:30
1449. SandraVētra-OšaOgre10S4041:16:30
1450. LīgaPapēdeVecpiebalgas novads10S3041:16:30
1451. VadimsZvicevičsRīga10V2041:16:36
1452. LindaPavļutaKultūras ministrijaRīga10S3041:16:36
1453. IevaĒvaldeRīga10S3041:16:40
1454. JackieDeanRiga10SJ41:17:09
1455. KristaOpmaneAS "Olainfarm"Rīga10S2041:17:16
1456. RenāteRožkalne10SJ41:17:19
1457. BeātaGusakovaSTIU*Rīga10S2041:17:38
1458. DmitrijsGusakovsSTIU*Rīga10V2041:17:38
1459. GabriellaKallaseGulbene10SJ41:17:39
1460. IlzeRudājaTieto10S3041:17:40
1461. ElīzaOzoliņaBiothermRiga10S2041:17:41
1462. Elizabete-MaijaLiepaGarkalne10SJ41:17:57
1463. ZaigaSmikarsteACTIVIA RUNJelgava10S2041:17:57
1464. HelēnaBerga10SJ41:18:00
1465. JelenaSkrebeleRīga10S2041:18:14
1466. EndijsOgriņšACTIVIA RUNSalacgrīva10V2041:18:17
1467. AneteOzoliņaACTIVIA RUNSalacgrīva10S2041:18:17
1468. ClaudiaDeanArlington10SJ41:18:32
1469. SharonHudson-DeanRiga10S4041:18:34
1470. DiānaIvančenkoTeam AliasRīga10S2041:18:56
1471. IrinaJožikovaRīga10S2041:19:10
1472. RičardsTormanisNaskie ŽurkulēniRīga10VJ41:19:58
1473. SanitaTripāneTieto10S2041:20:06
1474. ĪgeGrenbergaACTIVIA RUNRīga10S4041:20:14
1475. DainaMedneZabbixJūrmala10S5041:20:24
1476. ViktorijaSigovaRīga10SJ41:20:33
1477. AgneseElliņa10S3041:20:34
1478. EvijaLaškovaDNB bankaRīga10S3041:21:01
1479. LauraKristlībaKultūras ministrijaRīga10S3041:21:14
1480. KarīnaMorozovaRīga10S2041:21:34
1481. NatālijaKorsukovaTieto10S3041:21:36
1482. IvitaLinde-ZudavaRīga10S3041:21:44
1483. LaumaBormaneRīga10S2041:21:49
1484. NadezdaSurinaACTIVIA RUNRiga10S5041:21:51
1485. IneseZelčaLapsasGulbene10S5041:22:39
1486. KārlisBaumanisRīga10V6041:22:45
1487. MartaGruntmane10S2041:22:58
1488. ZaneNiedraRīga10S3041:23:17
1489. ZitaBorbaleRīga10S3041:23:59
1490. TanyaShishkinaDžinsu BāzeMaskava10S3041:24:09
1491. IngaMežavilkaSPORTLANDSigulda10S4041:26:38
1492. IlonaKoršunovaBiothermRiga10S2041:27:53
1493. AndrisBukšsVICHYSaldus10V2041:29:08
1494. VinetaTaubereVICHYSaldus10S2041:29:09
- IlgvarsBebrišsACTIVIA RUNKuldīga10V503DNF
- JānisDriksmanis10V303DNF
- KristīneZeļenkovaACTIVIA RUNValmiera10S202DNF
- AndaKadišaRīga10S302DNF
- AgneseMeiersoneFermaRiga10S202DNF
- EvelīnaGlaudiņaRīga10SJ2DNF
- AleksandrsVoinoMārupe10V402DNF
- EvaArtemjukaRīga10SJ2DNF
- RenāteŠteinbergaAizkraukle10S202DNF
- KadrijaBeiroteNaskie ŽurkulēniRīga10S402DNF
- GļebsIvanovskisZabbixRīga10V201DNF
- LeldeNeimandeMARATONA KLUBSVentspils10S301DNF
- AndaĀriņaOne wolfRīga10SJ1DNF
- MadaraFrēlihaMARATONA KLUBSVentspils10S301DNF
- KristīnePeilāneRīga10S301DNF
- SergejsGriņevskisRīga10VJ1DNF