Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kopvērtējums

21 km10 km5 km
21 km10 km5 km
21 km10 km5 km
Komandu kopvērtējumi

Sacensību saraksts

  • 1. Liepājas pusmaratons (13.04.2019)
  • 2. Daugavpils pusmaratons (05.05.2019)
  • 3. Rēzeknes pusmaratons (01.06.2019)
  • 4. Ventspils Piedzīvojumu parka maratons (16.06.2019)
  • 5. Jelgavas nakts pusmaratons (13.07.2019)
  • 6. Kuldīgas pusmaratons (10.08.2019)
  • 7. Valmieras maratons (15.09.2019)
  • 8. Siguldas pusmaratons (19.10.2019)
Npk.DalībnieksSac. 1Sac. 2Sac. 3Sac. 4Sac. 5Sac. 6Sac. 7Sac. 8Kopā
1.Dmitrijs Serjogins-1000--1000999100010004999
2.Jānis Višķers1000999-100010001000--4999
3.Kristaps Bērziņš981944974979962928985-4881
4.Jevgēnijs Turkins990-952996--9469704854
5.Māris Ābele958918940961902865--4679
6.Flavio Nunes937858932936926--9154646
7.Valdis Ņilovs9078489089398858258668804519
8.Artūrs Caics--8679118898718988934462
9.Mihails Golubevs8688738909128808478788754435
10.Aleksandrs Raščevskis7566647768538738688858994378
11.Arnis Paškevičs899872-901-839-8564367
12.Oskars Stāmers-862-9028628368508674343
13.Petras Pranckūnas889832868908-811-8324329
14.Pēteris Liniņš856--857850-8488514262
15.Ritvars Kalniņš866-838794787788882-4168
16.Juris Redisons8428008178278107878038154111
17.Igors Dorogokupļa7667978217988027758288354084
18.Jānis Jerofejevs790812--7207848178664069
19.Jānis Liepiņš825803811822-7597987884059
20.Antis Zunda-810--8218007988154044
21.Viktor Gromov824812819---7977914043
22.Aleksandrs Judkins825795--7647808078234030
23.Klāvs Stankevics809814-818-770-7823993
24.Agris Samcovs7777138128247987587687693980
25.Normunds Upenieks--802801-7638058093980
26.Aivars Bondars809-800--7697807893947
27.Kristaps Broks782760782804756752764-3892
28.Andris Dudels791761792782763---3889
29.Kaspars Vaivods-765-7746987548107793882
30.Dainis Žuburs721737781798747764-7773867
31.Kārlis Vīksne----95293710009543843
32.Jānis Ābols7017457857427856987007813838
33.Dzintars Petrovs760759766755745-7487753815
34.Aleksandrs Sokolovs767740760-759--7733799
35.Agnis Mūrnieks772-776783--7117393781
36.Ruslans Šuļga756726-703755748771-3756
37.Kārlis Būmans754743706725762756-7383753
38.Elvis Rubīns7977637267317066446987263743
39.Māris Punculis741-716772771--7173717
40.Jānis Cīmurs738-760769730709-6803706
41.Guntars Būmans753755712-765-715-3700
42.Sigitas Pranaitis785710748737712696--3692
43.Vadims Marinecs--6857287457207457483686
44.Nikolajs Smalovijs741724-7527137147217313669
45.Einārs Jansons7497477157296606667026953642
46.Ints Vilks7037047117607127377217093641
47.Lauris Veidemanis7287357127427046877227013639
48.Elvijs Viļevičs751---7277167137293636
49.Kristaps Maševskis--742775711-7017043633
50.Regimantas Šnipaitis723710727738702-721-3619
51.Toms Kaufmanis781689706-7176587156943613
52.Aivars Braučs-Jusupovs752--736689695-7173589
53.Guntis Grīnvalds--845905--8989233571
54.Aivars Zaķis7196846967187086827137133571
55.Jānis Biciņš704681-692-6397137483538
56.Viktors Rodionovs707-7216976917036827063534
57.Daniils Blats-693692706727715--3533
58.Andrejs Horošavins-687722708744654--3515
59.Rainers Meiers706--6987016697226783505
60.Jurijs Vilks702-6796677046587107033498
61.Aigars Matisons----8718648848723491
62.Eduards Gruberts680716---6677146763453
63.Mārtiņš Babkins--845875855--8683443
64.Mareks Jevtuhs7006966446956496446946313434
65.Ainārs Vīmanis6866236816746816656367083430
66.Guntars Straume-620684722--6947043424
67.Igors Bergers702692-668715639--3416
68.Vitālijs Muzika617712726740617608--3412
69.Tomass Sparāns692686-718684593--3373
70.Jānis Kopmanis6416646837166406306626193366
71.Roberts Rozis6626446686966546426736593358
72.Gatis Eižvertiņš713-629681679-6506313354
73.Gvido Lapsa-643663-6296576846703317
74.Arvīds Šefanovskis679652-6716456416516553308
75.Ilmārs Romančuks--6456896556426526653306
76.Edgars Rūtiņš683-633645660609-6713292
77.Vytautas Maziliauskas681-691695625591--3283
78.Konstantins Ševčenko6366216566666606326446523278
79.Kaspars Aksenoks674--672-6166656473274
80.Ivars Upenieks-663679-654614-6463256
81.Boriss Banga646--6536505976536463248
82.Česlavs Gaidis-561-644-6636796973244
83.Edgars Treiguts684640--6735886346103241
84.Māris Šteinerts6736416426036386336376433237
85.Eduards Šimkovs800--843800785--3228
86.Jānis Vizulis660--666-5576317073221
87.Ēvalds Stahovskis652629601657623-6326303200
88.Lauris Kuzņecovs--593651643659-6523198
89.Jurģis Urtāns658628629--5826396403194
90.Edgars Lankups809---797-7947863186
91.Aivis Poikāns-694670603605595-5923167
92.Raitis Kalnenieks6655686356015696136246283165
93.Vilnis Liepiņš6515996475935515875696563146
94.Andrejs Baltkājis598616-630--6396613144
95.Arturs Reinvalds662599626606576--6333126
96.Gatis Krūze582--6276135766346653121
97.Ivars Vertuls--782804--7647693119
98.Dmitrijs Todorovs636594654-605603-6053103
99.Jānis Marčinkus6356155965556266045616133093
100.Arvis Podnieks630588617-6096016185643075
101.Jānis Vītoliņš654619--6265815275923072
102.Edmunds Gaidis619601619571662487-5213072
103.Dmitrijs Ariko-5316356206085895785833035
104.Renats Astrausks594-606636-6045845903030
105.Valerijs Ustinovs5905495375935826156145973009
106.Māris Ansons-Jansons6045936105766075705825873001
107.Māris Ādamsons744719----7667702999
108.Sergejs Kolomicevs752757--721-768-2998
109.Kārlis Plaude744757--721760--2982
110.Siarhei Mikhalkin--9881000--993-2981
111.Igors Seņko765---759758-6962978
112.Matīss Vecvagaris515--628619-6245782964
113.Valērijs Žolnerovičs-9751000----9872962
114.Rolands Štrehers631--602646500572-2951
115.Salvis Gruševs991955-----9942940
116.Dmitrijs Siguta728--760726724--2938
117.Ingars Tiltiņš579572--540-6136312935
118.Aigars Rublis711702-769---7352917
119.Alexander Lepskiy614574505-604-606-2903
120.Mārtiņš Auziņš----6797526877692887
121.Viesturs Lore---729712-7197252885
122.Jānis Avens--537-5955566315632882
123.Aivars Cepītis577590--5705525585862881
124.Frank Missberger573-5855875725525165552872
125.Artūrs Pielēns-Pelēns739693----6957062833
126.Dainis Driņķis5615575735795635365575552833
127.Normunds Laucis831812-508---6752826
128.Konstantins Oševerovs514-5905425215295965692826
129.Dainis Saukāns----7056757157212816
130.Aleksejs Pozdņakovs706--676-695-7332810
131.Sergejs Bednostins586532562558527-5535242791
132.Jānis Ozols698-662-687731--2778
133.Raitis Gržibovskis-740764578---6822764
134.Jānis Griķis671636-705740---2752
135.Mareks Brokāns696664686701----2747
136.Hokans Kristiansons----6936756976792744
137.Mārcis Kalniņš669--723685657--2734
138.Dāvis Uļģis----915892884-2691
139.Artis Šmits-653---6466846952678
140.Kaspars Smilga563530530531496512514-2668
141.Vadims Popovs880--887878---2645
142.Ringolds Ozoliņš---671-6286666582623
143.Raimonds Arājs755----5956056662621
144.Dairis Bodnieks646---675627-6662614
145.Agnis Stulpinskis----877-8778562610
146.Guntis Strautiņš---671654604-6552584
147.Roberts Prūsis597623669681----2570
148.Pāvels Janovičs620-639-641642--2542
149.Dainis Limanāns---910756-872-2538
150.Valerijs Kņaževs-661654577640---2532
151.Arnis Ķēpulis643619-666590---2518
152.Arturs Kupčiuns----6146515576782500
153.Aleksejs Malinovskis587---632-6546142487
154.Jānis Birģelis4844615064984934614954772476
155.Andrejs Gaumigs661----6005776082446
156.Dainis Kronbergs604--640--6035822429
157.Nerijus Mikučionis812796--816---2424
158.Kārlis Evertovskis----797-8047952396
159.Imants Kaldre819-789---761-2369
160.Modris Trūlis-779775-794---2348
161.Viesturs Zimackis770----781794-2345
162.Andris Doveiks574-588613559---2334
163.Artūrs Andžs-759----7657992323
164.Madars Šķipars590569--606557--2322
165.Sandis Pavļukevičs---774-755-7812310
166.Intars Jesers----743-7697882300
167.Artjoms Semjonovs743---773--7692285
168.Vitālijs Jakovļevs486437-437446440-4612270
169.Valentins Kravčenko447413-426424-4794932269
170.Sandis Pētersons787-----6787922257
171.Andris Limanāns-767-727762---2256
172.Aivars Malacanovs587-595-521-549-2252
173.Dinārs Apsītis586565564533----2248
174.Guntis Peļņa--728---7307742232
175.Gints Cimers819-----7916222232
176.Juris Jansons----761711727-2199
177.Mārtiņš Vilemsons779689-725----2193
178.Sandris Lizbovskis---700--7487432191
179.Māris Ravžajevs734703-----7332170
180.Dainis Bautris-710-747-681--2138
181.Pavels Mazurs----620-7437712134
182.Andis Miķelsons----714-7076992120
183.Jānis Sondors765701--652---2118
184.Igors Veliks685--732---6982115
185.Gunārs Ozoliņš-698---689722-2109
186.Arturs Babašins527512--518542--2099
187.Normunds Vilūns-532548-472--5342086
188.Valerijs Markovskis-712-668661---2041
189.Romans Ščugarevs683646--703---2032
190.Artjoms Gusevs615--720677---2012
191.Jānis Lagzdiņš706--679622---2007
192.Maciej Wojcik649--696--637-1982
193.Andris Rozentālbergs645--669-645--1959
194.Dmitrijs Procvetovs---473466503516-1958
195.Gints Reinfelds---649-646661-1956
196.Sergejs Alferenkovs-509---4584934891949
197.Deniss Piļkēvičs656-----6496421947
198.Māris Berķis---664-634647-1945
199.Rolandas Kazlas--661660616---1937
200.Aleksey Alekseyonok488476505-448---1917
201.Roberts Siliņš-----5896526711912
202.Arvis Taurenis652---621-633-1906
203.John Volkenandt---974--920-1894
204.Dāvis Poliņš580---646--6621888
205.Guntars Krasovskis655---603628--1886
206.Raitis Šteinbergs621---656--6021879
207.Aivars Fogelis706695--464---1865
208.Nikolajs Semjonovs608-640-608---1856
209.Aigars Ansbergs615--619614---1848
210.Imants Auziņš638--623-572--1833
211.Ģirts Bodžs718516588-----1822
212.Sergejs Maslobojevs---919--892-1811
213.Armands Bušs929881------1810
214.Māris Plūme570---637-577-1784
215.Jevgenijs Isakovs-586--585611--1782
216.Uģis Ūsiņš---610592572--1774
217.Guntis Māliņš-----866-9011767
218.Ainārs Gudēvics631---571564--1766
219.Gints Buivids593--636-534--1763
220.Elmar Ekholm-----5996015601760
221.Vladimirs Žerebcovs-----5675906001757
222.Artis Dāvidnieks--881---875-1756
223.Juris Medvids-579--610-565-1754
224.Ainārs Jansons----533-5776321742
225.Janis Alenciks----526-5856291740
226.Jānis Straukmanis579583----572-1734
227.Jānis Ikaunieks577563--585---1725
228.Andis Brakmanis553--595576---1724
229.Jānis Brokāns----588572-5631723
230.Jānis Vītiņš-845----858-1703
231.Miks Vilsons--545---5985571700
232.Armands Āriņš----878-814-1692
233.Māris Pakārklis847--841----1688
234.Jānis Bilinskis-580569---536-1685
235.Ainis Sīpols-----6345195231676
236.Andris Trūps846------8221668
237.Aldis Birznieks592--528---5431663
238.Didzis Krīgers561-----5555421658
239.Tālis Paeglis----569-5595171645
240.Oskars Popēns-471--578--5801629
241.Jānis Kalniņš---836-792--1628
242.Henrijs Lērme------8327931625
243.Kristaps Čehovičs---788--832-1620
244.Armands Zvejnieks796--810----1606
245.Brets Pirtnieks790--815----1605
246.Artūrs Šits797-----803-1600
247.Salvis Brasavs--804--792--1596
248.Oskars Veinbergs-541-508---5471596
249.Aleksis Borozdins------7818121593
250.Andis Gailis------7838031586
251.Andris Bahvalovs517524540-----1581
252.Aleksandr Petrov802----756--1558
253.Edijs Vilnis807--748----1555
254.Juris Dombrovskis-506516-504---1526
255.Dmitrijs Čuhalovs-761-----7531514
256.Ģirts Fišers---768746---1514
257.Gatis Pūcītis----750-764-1514
258.Aleksejs Sopins743--762----1505
259.Ainārs Namnieks------7627391501
260.Maksims Berjoza------7287701498
261.Arturs Loze-720----775-1495
262.Kaspars Pētersons----754-739-1493
263.Guntars Logins----764--7271491
264.Artūrs Jansons----756--7271483
265.Artis Bajārs------7297491478
266.Vladislavs Masaļskis752---721---1473
267.Māris Heinols------7387351473
268.Mārtiņš Drusts----771701--1472
269.Andis Brucis717------7521469
270.Andrei Kravets----753--7131466
271.Māris Bulats738728------1466
272.Valters Požarnovs750714------1464
273.Edgars Urtāns---716---7471463
274.Juris Čerņadjevs---756--704-1460
275.Artūrs Krūmiņš----729--7291458
276.Jānis Pārums------7576991456
277.Arnis Noveičuks------7157371452
278.Oskars Martuzāns------7247261450
279.Valdas Šmaižys---732--703-1435
280.Kārlis Liepkauls-725--707---1432
281.Artūrs Lillais----489465-4711425
282.Ainārs Ansons---696---7281424
283.Sergejs Veselovs-714----710-1424
284.Agnis Apinis----692--7321424
285.Andris Leja----706715--1421
286.Gatis Štulbergs---650---7681418
287.Ainārs Miņins-694-----7191413
288.Deniss Cimbals716-----695-1411
289.Vitalijs Teteruks---684-724--1408
290.Viktors Saveļjevs696--712----1408
291.Artis Zariņš------7196871406
292.Deniss Priščepovs750--656----1406
293.Juris Jurašs730-----675-1405
294.Rolands Kops715-----685-1400
295.Pēteris Cābulis----679-715-1394
296.Aigars Vītiņš------6857061391
297.Māris Doniņš------6966941390
298.Erlens Grunckis----711675--1386
299.Edgars Balunovs----694-691-1385
300.Juris Gudēvics-Liepiņš------6876941381
301.Modris Ābelīts----686--6921378
302.Mārtiņš Sirmais---688--685-1373
303.Dāvis Pēterkops------6956771372
304.Augusts Iesalnieks701---668---1369
305.Guntars Siliņš----676--6921368
306.Jonas Gudauskas691---672---1363
307.Rolands Porietis----734--6221356
308.Artis Mincenbergs------6726831355
309.Māris Dazarts710----645--1355
310.Mārtiņš Pūga----733--6221355
311.Edgars Ruža-627727-----1354
312.Aivars Akots-----654699-1353
313.Edgars Riekstiņš650------6951345
314.Raimonds Kašs---680664---1344
315.Artjoms Hondozko643-----699-1342
316.Kristaps Zabarovskis703--638----1341
317.Sandis Sproģis-699-----6411340
318.Kaspars Adijāns-----675-6621337
319.Stefan Corbus----685649--1334
320.Edgars Akmeņkalns----674660--1334
321.Krišjānis Dzalbe----679-650-1329
322.Pavels Ribakovs----646--6831329
323.Mārcis Smalkais718------6061324
324.Tomass Mazurs----662-661-1323
325.Gints Bernots653------6681321
326.Māris Arājs--682----6341316
327.Hardo Kasesalu------6456681313
328.Ilgonis Apfelbaums---691---6201311
329.Dāvis Liepiņš638----670--1308
330.Igor Ignatenko---615--692-1307
331.Oskars Ozoliņš---604703---1307
332.Andrejs Dovgaņuks652652------1304
333.Uģis Zanders----669-634-1303
334.Mārtiņš Liberts-631-668----1299
335.Juris Sēnelis658636------1294
336.Kārlis Ielejs-668----626-1294
337.Arnis Mūrnieks645------6471292
338.Sergejs Kuzmins-641649-----1290
339.Kristaps Strazdiņš631-----658-1289
340.Edijs Bogomolovs----672-616-1288
341.Renārs Sutris-Adijāns673-----613-1286
342.Gatis Bērziņš---665-620--1285
343.Guntars Jēkabsons666---618---1284
344.Dailis Grinbergs----660621--1281
345.Andris Rēders----653--6251278
346.Davids Lipkins638---637---1275
347.Ardis Platkājis646---628---1274
348.Valerijs Jegorovs---641--631-1272
349.Ralfs Kuģis716551------1267
350.Edmunds Gržibovskis---628--638-1266
351.Valdis Priedols646------6191265
352.Edgars Meijers------6256351260
353.Ilmārs Pūce------6226331255
354.Mārtiņš Upītis--643-610---1253
355.Aleksejs Meļsitovs----653598--1251
356.Arne Ūdris---612--637-1249
357.Aleksejs Bakša-627-----6201247
358.Andrijs Kosilo---565-680--1245
359.Aivis Vaļulis-630--612---1242
360.Vjačeslavs Krupins-587----653-1240
361.Viktors Suborins-----585649-1234
362.Aigars Oļševskis697----531--1228
363.Arvīds Tareila---422390-414-1226
364.Mārtiņš Freibergs----636-588-1224
365.Gundars Smans----599-620-1219
366.Rinalds Ezeriņš------5866311217
367.Aleksandrs Samohvalovs----606--6081214
368.Indulis Tilgass----581--6291210
369.Pēteris Vīrs-----587621-1208
370.Ivars Brauns557641------1198
371.Inguss Vircavs-592-----6051197
372.Roberts Grotuss------5816151196
373.Jurijs Nazarovs------6025941196
374.Normunds Grava----614--5791193
375.Mihails Paladijs----582611--1193
376.Oskars Grāvītis----580-609-1189
377.Mikus Salcēvičs---624-565--1189
378.Pjotrs Červjakovs-580-607----1187
379.Sergejs Artemjevs591593------1184
380.Jurijs Mozins------5826021184
381.Rolands Boiko--565---615-1180
382.Mihails Maksimenko-----579597-1176
383.Romualds Leibčs591--584----1175
384.Reinis Ruciņš------5755961171
385.Salihs-Aleksandrs Budilovics---623---5461169
386.Oļģerts Smalkais---584--585-1169
387.Aivars Bergmanis588-----577-1165
388.Edgars Kļaviņš-569----595-1164
389.Artis Balodis------5695941163
390.Roberts Kuzmins578----571--1149
391.Aivars Birks------5725771149
392.Aleksejs Vasiļevskis593553------1146
393.Aigars Žodziņš562----583--1145
394.Kārlis Vonda------5775601137
395.Saulis Skabeikis-562--575---1137
396.Gints Dakša----551586--1137
397.Jānis Ozers574---562---1136
398.Jānis Dalbiņš------5435931136
399.Aleksis-Paulis Grantiņš------5525831135
400.Ronalds Āboliņš-Ābols------5445801124
401.Jānis Kaupers-559--565---1124
402.Andris Vasiļevskis-----588530-1118
403.Nauris Šīmans588--529----1117
404.Raivis Maķevics----579-538-1117
405.Klāvs Zariņš------5305791109
406.Jānis Tomaševskis------5305791109
407.Sergejs Kubraks---538-568--1106
408.Lauris Lizbovskis---540--559-1099
409.Edgars Babris-----512-5721084
410.Ričards Vectirāns----533550--1083
411.Deniss-Egils Bolužs----529-547-1076
412.Andris Melnis----521-545-1066
413.Dainis Susejs--529---528-1057
414.Raivis Ķīselis554---496---1050
415.Didzis Ceriņš----515-527-1042
416.Olegs Sluscenkovs----491--5491040
417.Renārs Avotiņš517513------1030
418.Edgars Šumskis------991-991
419.Stsiapan Rahautsou---971----971
420.Dzintars Rudzītis----479--492971
421.Oskars Laganovskis-425---546--971
422.Arnis Vērmels---528434---962
423.Juris Kalniņš---960----960
424.Svens Naumočkins461---490---951
425.Aurimas Rimkus----948---948
426.Didzis Glušņevs----934---934
427.Egils Smilga--469----463932
428.Anatolijs Macuks------930-930
429.Raitis Kraslovskis926-------926
430.Kristaps Magone------908-908
431.Denis Prikulis------902-902
432.Dmitrijs Vecgailis------893-893
433.Grigorii Mukhin----891---891
434.Uldis Kļaviņš------889-889
435.Alvis Danovskis------887-887
436.Jānis Mežiels---886----886
437.Dainis Stepe-----884--884
438.Kaspars Stupelis-------882882
439.Marts Kalniņš428----451--879
440.Virgilijus Muralis---879----879
441.Vitālijs Brejevs------876-876
442.Gunārs Ķeģis----873---873
443.Uldis Katlaps------872-872
444.Matīss Haritonovs868-------868
445.Luis Galan-Morales------863-863
446.Priit Simson-------858858
447.Denis Dovbiss------857-857
448.Edgars Sprūds854-------854
449.Andris Ronimoiss----850---850
450.Roberts Sukonovs----847---847
451.Oļegs Gurejevs---846----846
452.Andris Robalds------844-844
453.Dainius Šaučikovas----843---843
454.Dzintars Skrundenieks-------842842
455.Tomasz Szopinski------841-841
456.Dovydas Sankauskas841-------841
457.Gunvaldis Vēsmiņš---839----839
458.Jurijs Šilins-838------838
459.Andris Svilāns-------838838
460.Manuel Jorge-Gonzalez------838-838
461.Uģis Kronbergs------838-838
462.Arturs Onzuls-------836836
463.Nils Ciglis-------835835
464.Dmitriy Evsyukov------825-825
465.Michael Hamilton-------824824
466.Mindaugas Mikalonis822-------822
467.Artis Dude-------821821
468.Ivo Vancāns-------821821
469.Eduards Ginters821-------821
470.Kristaps Bruners-------821821
471.Luca Sanwald-------819819
472.Raivis Reinfelds----818---818
473.Ernestas Vedeikis------817-817
474.Kārlis-Raimonds Eniņš812-------812
475.Jānis Gailis------809-809
476.Jēkabs Krastiņš-------807807
477.Rafael Serrano-Nunez------804-804
478.Ignacio Rodriguez-Fuertes------804-804
479.Aleksandrs Šarapkins----800---800
480.Jēkabs-Niklāvs Janovs-------798798
481.Oļegs Gulua-------797797
482.Edgars Egle796-------796
483.Dmitrii Kulinenkov----795---795
484.Raitis Jirgensons------795-795
485.Martins Vetra795-------795
486.Juris Moisejevs------793-793
487.Einārs Šillers-------792792
488.Egidijus Zaniauskas792-------792
489.Vjačeslavs Bambāns-----791--791
490.Jānis Laurs-------791791
491.Antanas Žukauskas---790----790
492.Kaspars Rumbenieks----789---789
493.Ņikita Samsonovs-------788788
494.Juris Jeļņikovs-----784--784
495.Kaspars Ušpelis----782---782
496.Toms Pastars782-------782
497.Jevgenijs Dasko782-------782
498.Sandis Āboliņš------778-778
499.Renārs Leiskins----778---778
500.Jesus-Pablo Arnelas-Guerrero------777-777
501.Vitālijs Čibisovs------776-776
502.Arnis Rāts776-------776
503.Ģirts Viļumovs-------775775
504.Edgars Kokorevičs------774-774
505.Artis Krievāns------774-774
506.Artūrs Dedzis-------774774
507.Andis Ruskulis-------772772
508.Valdis Tilts------771-771
509.Reinis Rozītis-------770770
510.Valts Ulmanis----769---769
511.Jānis Jurševskis----766---766
512.Arturs Rimicans765-------765
513.Rubens-Pāvils Šulcs------764-764
514.Nauris Veits----764---764
515.Pavels Belajevs----764---764
516.Daniels Goršanovs----764---764
517.Raimonds Buls----762---762
518.Mārtiņš Birums-------762762
519.Gatis Lubāns---762----762
520.Vadim Andronik---762----762
521.Ivars Jankavs-762------762
522.Roberto Calvo-Calvo------761-761
523.Māris Gūtmanis761-------761
524.Ivars Vertuls-760------760
525.Jānis Domburs------760-760
526.Ivars Kassalis-----758--758
527.Jose-Ricardo Gil-Calvino------758-758
528.Juan-Jose Rico-Benitez------758-758
529.Agris Hatko------757-757
530.Zigmārs Turčinskis----756---756
531.Kaspars Vingris-755------755
532.Sergejs Ahmaduļins-----755--755
533.Austris Armans755-------755
534.Raimonds Dūmiņš-----755--755
535.Aleksandrs Karpikovs---754----754
536.Sergejs Bogdanovs----754---754
537.Maksims Leščinskis-------754754
538.Guntis Bērziņš----753---753
539.Konstantins Čursins------751-751
540.Andrejs Masalskis-------750750
541.Aigars Lūsis749-------749
542.Juris Perunovs747-------747
543.Jurģis Stukuls-------747747
544.Kārlis Viļums-------747747
545.Dainis Bautris-------746746
546.Vytautas Garla------745-745
547.Ilgvars Apinis------744-744
548.Rolands Rudītis------744-744
549.Ritvars Klapars------743-743
550.Gints Vītiņš-------743743
551.Sergio Acero-San-Martin------742-742
552.Saulius Timinskas742-------742
553.Gints Trēziņš------741-741
554.Mārtiņš Kāns----741---741
555.Māris Liepa------741-741
556.Guntis Grīnfelds-------741741
557.Aigars Kozlovskis--739-----739
558.Jānis Andersons------738-738
559.Juris Roze737-------737
560.Ingmārs Vaiders-------736736
561.Egidijus Janiska---736----736
562.Roberto Saiz----735---735
563.Andrejs Verza------734-734
564.Gundars Pētersons----734---734
565.Kristaps Kairišs-732------732
566.Māris Priedēns-------732732
567.Angel De-Felix-Gomez------731-731
568.Edmunds Domkins---731----731
569.Edijs Valainis-730------730
570.Linas Liktorius---728----728
571.Aleksandrs Ratnieks-728------728
572.Jānis Sīpols------725-725
573.Elvis Šķilvalts724-------724
574.Ralfs Gaubšteins-------723723
575.Andrejs Liepa---722----722
576.Atis Vancovičs----720---720
577.Yasunori Arikawa---719----719
578.Mariusz Michno------719-719
579.Sandis Breiers------719-719
580.Aigor Paas----718---718
581.Sandris Balinskis---718----718
582.Jānis Balevičs-------718718
583.Gundars Doniņš---718----718
584.Ainārs Kumpiņš------718-718
585.Jānis Ukass------716-716
586.Mārtiņš Petrovs-------715715
587.Artūrs Topecs-------715715
588.Jānis Kuršinskis715-------715
589.Pablo Fdez-Garcia------714-714
590.Uldis Pormeisters------714-714
591.Mario Martinez-Martinez------712-712
592.Normunds Butkus------711-711
593.Mārtiņš Bodnieks----711---711
594.Mārtiņš Jansons----711---711
595.Edvīns Jaudzems711-------711
596.Ingars Kasparāns-------711711
597.Edgars Sproģis-------709709
598.Kristaps Desmitnieks------709-709
599.Artūrs Vikmanis------708-708
600.Mareks Meļņiks------707-707
601.Edgars Nikels-------706706
602.Sergejs Juhno705-------705
603.Toms Malkevičs705-------705
604.Sergey Staune------705-705
605.Ivars Grobiņš-------705705
606.Andris Ludriks-------704704
607.Kalvis Folkmanis704-------704
608.Jānis Zilvers-------704704
609.Olegs Živs703-------703
610.Atis Bērziņš------703-703
611.Elvijs Mežaleons702-------702
612.Deniss Parfens-702------702
613.Valērijs Jansons----702---702
614.Denis Sokolov---702----702
615.Juris Brēdiķis-------702702
616.Kaspars Rolavs701-------701
617.Pēteris Mūrnieks701-------701
618.Rūdolfs-Matīss Vimba------700-700
619.Artis Rozentāls-------700700
620.Lauris Mežiņš-------700700
621.Jānis Rukmanis------700-700
622.Artūrs Sestulis-------700700
623.Nikita Sergejevs------699-699
624.Ivars Šterns-----699--699
625.Kristaps Ausmanis----697---697
626.Ritvars Fridbergs----697---697
627.Andis Geste696-------696
628.Alvydas Batakis-----696--696
629.Ingvars Kudeikins-------696696
630.Piotr Jakubik696-------696
631.Jānis Mičulišs-696------696
632.Armands Lunts----696---696
633.Adam Marcinkowski695-------695
634.Sandis Sauka-----695--695
635.Toms Bomis-----695--695
636.Klāvs Damsons----695---695
637.Artūrs Zušmanis------693-693
638.Guntars Eglītis------693-693
639.Artūrs Soročenkovs----693---693
640.Artūrs Rundzāns----693---693
641.Oskars Zonne-693------693
642.Tenis Lēnerts------693-693
643.Kristaps Gobiņš------692-692
644.Mārtiņš Sebris-------692692
645.Krišjānis Vesminš692-------692
646.Kārlis Būmans------690-690
647.Yuriy Egorkin-----690--690
648.Rasmus-Vintek Sorensen----690---690
649.Ints Marcinkēvičs----690---690
650.Andris Bergmanis-------690690
651.Chandler Zedic------689-689
652.Andris Bāliņš----689---689
653.Valerijs Vaseņins-------689689
654.Arnis Ābelīte-------689689
655.Mārtiņš Gailis------689-689
656.Jurģis Mickus------688-688
657.Aivars Žugris--688-----688
658.Oskars Bartuševics----688---688
659.Artūrs Škuts----687---687
660.Oskars Dambrovs------687-687
661.Pjotrs Adjukovs687-------687
662.Vladeks Alševskis-----686--686
663.Vadims Stepanovs---686----686
664.Sandijs Āboliņš-Ābols------685-685
665.Jānis Māsēns-------685685
666.Darius Garčinskas------685-685
667.Raitis Dziesma-------684684
668.Kaspars Cerbulis------684-684
669.Agris Šmuksts------683-683
670.Andris Vējiņš------683-683
671.Jānis Lankups683-------683
672.Dāvis Zariņš------683-683
673.Erlens Grunckis------682-682
674.Kirils Surovovs------682-682
675.Juris Keišs--681-----681
676.Māris Puriņš-------681681
677.Rūdolfs Aksenoks681-------681
678.Uģis Kronbergs------680-680
679.Edgars Kazradzis----680---680
680.Mareks Stumbris-----680--680
681.Aivars Tihonovs-----680--680
682.Žanis Lulle-------679679
683.Andis Freibergs-------679679
684.Nauris Danče-------679679
685.Kestutis Grigenas----679---679
686.Edgars Bukšs----679---679
687.Pēteris Plūme-------678678
688.Uvis Braunfelds678-------678
689.Juris Leitāns-------678678
690.Iļja Oseļskis-------678678
691.Tomass Neuss-Lucs----678---678
692.Elvis Kmetjuks----677---677
693.Gustavs Māliņš----677---677
694.Edgaras Stauskas------676-676
695.Elviss Tirzītis-----676--676
696.Valdis Jaunžeikars------676-676
697.Jānis Kudums----676---676
698.Jānis Dūka------676-676
699.Nauris Rūdulis-----676--676
700.Uldis Kuplais675-------675
701.Uldis Eidins675-------675
702.Raitis Bērziņš------675-675
703.Mārtiņš Eltermanis----674---674
704.Martin Mlčoch------674-674
705.Aleksejs Bogdanecs-------674674
706.Jan Hojlund-------674674
707.Marks Vāle-------674674
708.Māris Lūsis----673---673
709.Mārtiņš Mackēvičs------673-673
710.Igors Samuiļenko---672----672
711.Raivis Rudka-------672672
712.Normunds Moļņiks672-------672
713.Jānis Baukerts------671-671
714.Henri Jarnstedt---671----671
715.Romāns Giruckis----671---671
716.Jānis Amsters----670---670
717.Armands Petaško-670------670
718.Juris Semjonovs----669---669
719.Jānis Griņevičs------668-668
720.Toms Biernis------668-668
721.Arikawa Yasunori------668-668
722.Sandis Eglītis------668-668
723.Aigars Līvzemnieks----667---667
724.Raitis Ķiršakmens------667-667
725.Jānis Negribs------667-667
726.Gonzalo Vicente-Aguilera------667-667
727.Matīss-Toms Jurgensons-667------667
728.Andris Vārpiņš-----666--666
729.Nikita Romanovskis--665-----665
730.Uldis Liepa-Liepins-------664664
731.Matthew Jones------664-664
732.Elmārs Gailis--664-----664
733.Aigars Belasovs------664-664
734.Kristaps Reinfelds663-------663
735.Andrew Constable-------663663
736.Romans Zikins-------663663
737.Jurģis Purgailis---663----663
738.Kaspars Vjaters-------663663
739.Jānis Bagāts------663-663
740.Māris Logins------663-663
741.Aleksandrs Spirts----662---662
742.Pēteris Nikolajevs----662---662
743.Uldis Tučs------662-662
744.Ralfs Dreimanis----661---661
745.Andrew Lonegren------661-661
746.Mareks Esītis------661-661
747.Raimonds Leja661-------661
748.Uldis Volgemuts661-------661
749.Luis-Mariano Perez-Avila------661-661
750.Dzintars Dūdiņš----660---660
751.Jānis Donis----659---659
752.Arkadiusz Chrust------657-657
753.Jānis Andrējevs-------657657
754.Edgars Rancāns------657-657
755.Grigori Gvozdovski657-------657
756.Mikus Milgrāvis------656-656
757.Aigars Bergs------656-656
758.Ēriks Bogdanovs-------656656
759.Sergejs Timofejevs----656---656
760.Nauris Kozlovs---655----655
761.Salihs-Am Budilovičs655-------655
762.Arūnas Dubinskas---655----655
763.Andrejs Golubčikovs----655---655
764.Kristaps Bukšs-------654654
765.Ilvars Janītis------654-654
766.Alvidas Urniezius----654---654
767.Gļebs Karjaka----654---654
768.Roberts Freimanis----654---654
769.Andris Brīvers--653-----653
770.Dennis Eggert-----653--653
771.Jānis Lūks------653-653
772.Jānis Radziņš------653-653
773.Raivis Cakuls-----653--653
774.Ģirts Kaļķis653-------653
775.Oskars Priedeslaipa--652-----652
776.Kaspars Rudzītis-------652652
777.Aigars Ozolkāja------652-652
778.Jānis Ausmanis-------652652
779.Edgars Dubins-------652652
780.Arturs Geisari651-------651
781.Kārlis Sālījums-----651--651
782.Raimonds Serdants-----650--650
783.Zbigniew Dzwinczyk-----650--650
784.Aigars Lapins-------649649
785.Antonio Gragera------649-649
786.Jordan Said------649-649
787.Aleksandrs Rodionovs----649---649
788.Maksims Kaniščevs649-------649
789.Maris Maurins------649-649
790.Artjoms Ustinovs649-------649
791.Andris Bērziņš649-------649
792.Kristaps Obermans--648-----648
793.Andris Keidāns--648-----648
794.Ingemārs Ivanovskis----648---648
795.Toms Vāvere------647-647
796.Jēkabs Zvaigzne647-------647
797.Mārcis Priedītis646-------646
798.Andris Tauriņš------646-646
799.Guntars Ploriņš------646-646
800.Didzis Brauns------646-646
801.Paolo Benvenuti646-------646
802.Kaspars Blūms------645-645
803.Valts Urbanovičs-645------645
804.Mārcis Pēterkops------645-645
805.Māris Žunda-----645--645
806.Ulvis Brože------644-644
807.Atis Pūlis------644-644
808.Toms Bērziņš------644-644
809.Aldis Viļums-------643643
810.Jānis Kārkliņš-------643643
811.Andžejs Stepančuks-------643643
812.Ēriks Ozols643-------643
813.Andrejs Semjonovs-642------642
814.Romans Binkovskis-----642--642
815.Jurijs Tarasovs--642-----642
816.Mārtiņš Menniks------642-642
817.Miks Kalējs------642-642
818.Antons Maksimenkovs-----642--642
819.Miķelis Vietnieks-------642642
820.Jānis Onzuls---642----642
821.Artis Nīgals--642-----642
822.Daniels Zauka641-------641
823.Aivars Aksenoks-----641--641
824.Arnolds Timma----641---641
825.Dainis Briedis641-------641
826.Dmitrijs Vladimirovs-------641641
827.Vladislavs Zinovskis-------640640
828.Kaspars Bulindžs----640---640
829.Vladas Ulinskas--640-----640
830.Kārlis Bergmanis---639----639
831.Haralds Ulmanis----639---639
832.Edgars Markševics----638---638
833.Gatis Trankalis638-------638
834.Aivis Gailītis-------638638
835.Tomass Ravins----638---638
836.Raitis Riekstiņš------638-638
837.Igors Gibašovs----637---637
838.Viktors Balabka----637---637
839.Intars Jurkāns------637-637
840.Edgars Skore-------637637
841.Andris Mačevskis----637---637
842.Ēriks Ipatovs----637---637
843.Rihards Durņevs636-------636
844.Nikolajs Vasiļjevs------636-636
845.Ruslans Mamedovs-636------636
846.Jānis Kolužs-636------636
847.Valts Zīverts----635---635
848.Jānis Miezītis-----635--635
849.Gatis Raibacis------635-635
850.Andris Korsaks-635------635
851.Kristaps Priedoliņš635-------635
852.Jesus Toscano-Antunez------635-635
853.Roberto Prudencio-Gonzalez------635-635
854.Juan-Rios Rodriguez------635-635
855.Dmitrijs Strogonovs-------634634
856.Gundars Rutkis------634-634
857.Edgars Ozols--634-----634
858.Ainārs Bērziņš-------634634
859.Igors Miezis-------634634
860.Māris Videmanis-------633633
861.Raivis Rencis-------633633
862.Agris Jansons632-------632
863.Uldis Mors632-------632
864.Jānis Dālbergs------632-632
865.Uģis Verza----632---632
866.Viesturs Elferts-------632632
867.Elmārs Priednieks-------632632
868.Vladislavs Petičonoks----631---631
869.Nezin Kas------631-631
870.Artūrs Eglītis------631-631
871.Aldis Rocēns-------630630
872.Victor Iglesias-Sanchez-------630630
873.Daniels Bondars---629----629
874.Mārtiņš Kaļva--629-----629
875.Vasilijs Deņisovs-------629629
876.Edijs Avens629-------629
877.Edgars Potašovs--629-----629
878.Jānis Zeberliņš-----629--629
879.Jānis Pavlovičs--628-----628
880.Jānis Krakops------628-628
881.Sergejs Digulovs----628---628
882.Armants Pēterkops-------628628
883.Armands Simsons----628---628
884.Pēteris Beķeris-------627627
885.Māris Katkovskis----627---627
886.Imants Liepiņš-------627627
887.Kristaps Viškers------626-626
888.Harijs Meiers----626---626
889.Adam Wankowski------626-626
890.Mārcis Kārkliņš------626-626
891.Nauris Krebsis-----626--626
892.Gintaras Pupininkas------626-626
893.Mārtiņš Kanenieks-----626--626
894.Vigo Šukteris625-------625
895.Reinis Rubenis------625-625
896.Aleksis Jarockis------625-625
897.Gints Šukteris625-------625
898.Juris Andžejevskis------624-624
899.Valdis Čerpakovskis--624-----624
900.Rūdolfs Budze------624-624
901.Landon Banister----624---624
902.Aivars Grīnbergs623-------623
903.Ģirts Lapiņš---623----623
904.Ivo Rubīns----622---622
905.Ģirts Ģīrupnieks----622---622
906.Kristaps Anškens---622----622
907.Intars Nikonovs-------622622
908.Emīls Matisons------621-621
909.Andrejs Platacis-------620620
910.Ivars Dāvidsons------619-619
911.Sergejs Baikovs------618-618
912.Dainis Ragovskis--617-----617
913.Mihails Sapo----617---617
914.Mārcis Pelcis----617---617
915.Dāvis Lenšs-------616616
916.Pauls Vītols----616---616
917.Agris Aurmanis616-------616
918.Valts Klucis-------615615
919.Edgars Ozolins-----615--615
920.Elvis Bekmanis614-------614
921.Jānis Laube-----613--613
922.Aigars Vitkovskis-----613--613
923.Ģirts Skore-----613--613
924.Luis-Carlos Duran-Gallego------612-612
925.Raitis Vilsdorfs-----611--611
926.Mihails Kostusevs---611----611
927.Nerijus Nekrašas-------611611
928.Andrejs Lukins-611------611
929.Jānis Kozinda-----609--609
930.Alfonso Parrilla-Sanchez-----609--609
931.Aleksandrs Lisickis----609---609
932.Vitālijs Žuselis-609------609
933.Jānis Sniķeris--609-----609
934.Andris Petrevics---608----608
935.Elvijs Vanags------608-608
936.Jānis Jurgelevičs-------607607
937.Vladislavs Aļehnovičs------607-607
938.Deniss Bezrukovs---607----607
939.Guntars Kukuļinskis------607-607
940.Andis Bukonts------607-607
941.Sergejs Daukšts-------606606
942.Egils Staris---606----606
943.Pablo Vecino-Exposito------606-606
944.Ivars Eglītis------606-606
945.Vilnis Vitkovsks606-------606
946.Alfonso Valencia-Esteban------606-606
947.Rinalds Nulle-------606606
948.Igors Laščenko----606---606
949.Krišjānis Ozols----606---606
950.Igors Jegorovs-------605605
951.Ņikita Skorbenko----605---605
952.Māris Vaivods-------605605
953.Miķelis Pušilovs-----605--605
954.Salvis Strautnieks------604-604
955.Mārcis Putniņš-------604604
956.Uģis Šņigirovs-----603--603
957.Maksims-Dāvids Neimonts---603----603
958.Oskars Zomerfelds603-------603
959.Aleksandrs Nazarovs603-------603
960.Armands Kalniņš------603-603
961.Jevgenijs Ivanovs-603------603
962.Dainis Sūna-----602--602
963.Vladimirs Rassadins------602-602
964.Uldis Doniņš---602----602
965.Jānis Vītums-------602602
966.Konstantīns Buravcovs------601-601
967.Normunds Allens601-------601
968.Jānis Dambergs-----600--600
969.Ģirts Trams----600---600
970.Kurkiewicz Radoslaw600-------600
971.Vilis Strungs-------599599
972.Ottis Bailey-------599599
973.Raimonds Eglītis599-------599
974.Aigars Andersons------598-598
975.Kyle Vesterdahl----598---598
976.Kārlis Kravis--597-----597
977.Jānis Runčs------596-596
978.Mārtiņš Beļinskis------596-596
979.Gatis Liepiņš------596-596
980.Edgars Kārklis-----596--596
981.Artūrs Kaltnieks-----596--596
982.Uģis Vaivars595-------595
983.Juris Biezais594-------594
984.Dainis Dedumietis-------594594
985.Albert Veiksa-594------594
986.Andris Markavs-------593593
987.Jānis Runcis593-------593
988.Andris Ziemelis592-------592
989.Girts Dejus592-------592
990.Imants Dāvidsons------592-592
991.Klāvs-Reinis Ozols---592----592
992.Andris Gribkovs-------592592
993.Mareks Bulkovskis-------591591
994.Edgars Roze----591---591
995.Jānis Lācis591-------591
996.Krišjānis Pormanis----591---591
997.Kristaps Šulcs590-------590
998.Vadims Indričāns------590-590
999.Māris Preimats------590-590
1000.Guntis Jēkabsons590-------590
1001.Oskars Briņķis--589-----589
1002.Edijs Silnieks589-------589
1003.Renārs Susejs------589-589
1004.Mārtiņš Dukāts----589---589
1005.Jānis Knets589-------589
1006.Modris Šelegovičs----589---589
1007.Artemijs Rudens-588------588
1008.Marian Ivan------588-588
1009.Uģis Grancovskis-----588--588
1010.Valdis Bergs----588---588
1011.Jānis Bēniķis-------588588
1012.Jānis Āboliņš----587---587
1013.Carlo Becchi587-------587
1014.Artūrs Žeibe-------587587
1015.Aleksandrs Tkačovs---586----586
1016.Liam Edwards586-------586
1017.Egīls Livdāns586-------586
1018.Ingars Dambergs-------585585
1019.Heinrihs Otomers584-------584
1020.Dāvis Lenšs------584-584
1021.Uldis Jurgensons-584------584
1022.Māris Vaivods584-------584
1023.Ivo Rohtla-------583583
1024.Vadims Sovetovs----583---583
1025.Mareks Meņšikovs-------583583
1026.Ainārs Brahmanis-----582--582
1027.Jānis Vanags------582-582
1028.Dzintars Strads-------581581
1029.Ansis Kuplis----581---581
1030.Edgars Kanenieks-----581--581
1031.Artūrs Čeirāns----581---581
1032.Roman Piga-581------581
1033.Aivars Gontarevs-------580580
1034.Sergejs Ļeta-------580580
1035.Anup Wagadre-------579579
1036.Valdemārs Timofejevs-579------579
1037.Sandis Grigulis-------579579
1038.Kārlis Zuters-579------579
1039.Genadijs Bogdanovs-579------579
1040.Edgars Brokans----578---578
1041.Aigars Vaitkevics----577---577
1042.Janeks Briedis------576-576
1043.Oscar Gallardo-Montero------576-576
1044.Valdis Lepiksons------576-576
1045.Klāvs Svilpe-----576--576
1046.Valērijs Pavļukevičs-576------576
1047.Emīls Stūrītis----575---575
1048.Ģirts Auniņš----575---575
1049.Dāvis Sirmais------575-575
1050.Zintis Brasavs-Muižnieks----575---575
1051.Māris Bergšteins----575---575
1052.Helmuts Lukačovs----575---575
1053.Kristaps Brēža------574-574
1054.Aleksandrs Belozubs----574---574
1055.Jānis Kalniņš-------573573
1056.Dāvids Pleiers-------573573
1057.Romāns Štrikmanis573-------573
1058.Veniamins Rodionovs------572-572
1059.Matiss Stunda------572-572
1060.Ēriks Siņicins------571-571
1061.Aigars Olavs----570---570
1062.Emīls Penēzis----570---570
1063.Alvis Rožāns-------570570
1064.Mārtiņš Vološčuks-----569--569
1065.Denis Astafyev---569----569
1066.Andris Grocs--568-----568
1067.Raivis Rinkis------567-567
1068.Matīss Priedīts-----567--567
1069.Indrek Traks------567-567
1070.Rūdolfs Veidemanis-----566--566
1071.Kristaps Zaļkalns-----566--566
1072.Reinis Rijnieks-------565565
1073.Dmitrijs Karasenko------565-565
1074.Konstantins Kvasovs-------564564
1075.Aksels Rijkuris------564-564
1076.Artem Steshanov----562---562
1077.Alberts Vietnieks------562-562
1078.Vadimirs Kļavnieks-------561561
1079.Andrejs Kavlaks560-------560
1080.Girts Aunins-----560--560
1081.Dainis Mēters----560---560
1082.Adrians Ķimens------559-559
1083.Krists Pakulis-------558558
1084.Artjoms Osipovs------558-558
1085.Romans Krušinskis-------558558
1086.Arvīds Saušs-558------558
1087.Raivis Ermans------557-557
1088.Ģirts Kalniņš-------557557
1089.Ingus Salmiņš------556-556
1090.Kristian Lampo-------556556
1091.Aleksejs Sidrenko------555-555
1092.Ritvars Bikšis-------555555
1093.Vladislavs Peticonoks---555----555
1094.Arvils Ozoliņš---555----555
1095.Aivars Mozulis-----552--552
1096.Edgars Zeberliņš-----552--552
1097.Ginters Zeltkalns------552-552
1098.Andrejs Elksniņš-551------551
1099.Jānis Staris--550-----550
1100.Juris Baķis------550-550
1101.Raivis Širaks----549---549
1102.Jānis Sakne-------549549
1103.Aigars Vaitkevičs------549-549
1104.Sandis Balodis------548-548
1105.Dāvids Bitenieks-------548548
1106.Intars Štrāls-------547547
1107.Māris Grīnbergs----546---546
1108.Jānis Dainis------546-546
1109.Dagnis Klavins-------545545
1110.Krists Muižnieks-------545545
1111.Algirdas Medeikis---544----544
1112.Oskars Veģeris-------543543
1113.Konstantīns Meškovskis--543-----543
1114.Pavels Haritonovs542-------542
1115.Reinis Brīvība----542---542
1116.Eduards Brokāns-541------541
1117.Mārtiņš Geidels----541---541
1118.Jānis Brencis------541-541
1119.Francesco Romagnoli------540-540
1120.Claudio Rochas------540-540
1121.Egils Tēbelis------539-539
1122.Aldis Bulis----539---539
1123.Edgars Ezernieks---538----538
1124.Vjačeslavs Janens-538------538
1125.Einārs Vilnis------536-536
1126.Helmuts Razdovskis-------536536
1127.Gints Konošonoks---536----536
1128.Rolands Auziņš-------536536
1129.Aigars Bērziņš-----535--535
1130.Vadims Medvedevs-------535535
1131.Mikus Bērziņš-------533533
1132.Vladislavs Karpenko-------532532
1133.Rihards Zābers-------531531
1134.Aleksandrs Libensons----531---531
1135.Mārtiņš Īviņš-----531--531
1136.Raitis Bardavskis----530---530
1137.Andris Jankavs529-------529
1138.Māris Ozoliņš------528-528
1139.Aivars Brokans----528---528
1140.Kārlis Krīgalis----527---527
1141.Marks Sutika----527---527
1142.Valdis Kļaviņš-------527527
1143.Mikus Lācis----526---526
1144.Renārs Duļķevičs--525-----525
1145.Sergejs Maksimovs------525-525
1146.Uģis Cābulis-----525--525
1147.Nikolajs Taranenko----524---524
1148.Alvis Lepiksons------523-523
1149.Vasilij Kobec-522------522
1150.Kaspars Strazds----520---520
1151.Aigars Ķauķītis-------519519
1152.Jānis Sviklāns519-------519
1153.Ivar Unt------519-519
1154.Aigars Prūsis518-------518
1155.Kārlis Jakadels---518----518
1156.Kārlis Laškovs517-------517
1157.Ņikita Jaroševičs----516---516
1158.Māris Reliņš516-------516
1159.Juris Bērziņš-------514514
1160.Valdis Šteinhards----513---513
1161.Joel Tints-------513513
1162.Michail Butylov-512------512
1163.Alvis Reinbergs-------511511
1164.Vladimirs Rudzītis510-------510
1165.Proszowski Jaroslaw510-------510
1166.Pauls Janovs-----510--510
1167.Vjačeslavs Kostromins----509---509
1168.Kārlis Vasiļevskis------509-509
1169.Jānis Zvidriņš-------508508
1170.Aleksejs Steržanovs---507----507
1171.Dzintars-Džons Jaunzems-Fidžeralds-Xii507-------507
1172.Artis Miklaševics----504---504
1173.Martin Runge-----503--503
1174.Jānis Butkēvičus---502----502
1175.Elvijs Kukša-----500--500
1176.Mārtiņš Vancāns------497-497
1177.Alvis Tuņķelis------495-495
1178.Emīls Dāvids-------487487
1179.Dmitrijs Koļesņiks-------485485
1180.Dainis Kauliņš485-------485
1181.Sergejs Čulnovs-------485485
1182.Dmitrijs Brincalovs-483------483
1183.Denys Gurak-----480--480
1184.Viktors Kuliks------479-479
1185.Jānis Apels-------478478
1186.Vilnis Priedītis----474---474
1187.Intars Seikucis------472-472
1188.Vladimirs Kallass------471-471
1189.Vadims Maškancevs-------465465
1190.Jēkabs-Olafs Rukmans--464-----464
1191.Pāvels Gušcins--462-----462
1192.Dāvis Odziņš-------455455
1193.Edgars Zaķis-------454454
1194.Maksims Ivanovs------453-453
1195.Oskars Burmeisters----443---443
1196.Ritvars-Alfrēds Getliņš------441-441
1197.Eduards Pērkons---431----431
1198.Krišjānis Pētersons----430---430
1199.Māris Sparāns------424-424
1200.Vilnis Brikšķe------417-417
1201.Jurijs Seļezņovs----408---408
1202.Vitālijs Janess----403---403
1203.Ervīns Kaļass---352----352
1204.Viktors Safutins---313----313
Atcelts Siguldas pusmaratons 2021

Atcelts Siguldas pusmaratons 2021

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Valmieras skriešanas svētki, 20.09.2020.

Valmieras skriešanas svētki, 20.09.2020.

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas