Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Valmiera, 42,195km (līdz 15.07.2020. cenā iekļauts oficiālais T-KREKLS)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Heinols MārisVM40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Medeikis AlgirdasVM40Bėgimo klubas
Šiauliai
3.  Namnieks AinārsVM40Hondaman
Rīga
4.  Namnieks AinārsVM40Hondaman
Rīga
5.  Pētersons JurisVM50Rūjiena
6.  Roze ZaneSMJRK
Ogre
7.  Spalviņš NaurisVMVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
8.  Zariņa LīgaSM50OK MONA
Rīga

Valmiera, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
2.  Domburs JānisVValmiera
3.  Mergina KristīneSValmiera
4.  Mickus JurģisVVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
6.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
7.  Šmits ArtisV40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
8.  Šteinbergs RaitisVVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
9.  Vancāne GundegaSSK Tērauds
Ķekava
10.  Vilks IntsV40Rīga
11.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga

Valmiera, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baltais MārisVN60VSK Noskrien
Ogre
2.  Briede SantaSN40Sigulda
3.Broma OlitaSN20Valmiera
4.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Lasis IlmārsVN30VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.  Mellēna AivaSN30Amatas novads

Valmiera, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersone LīvaSTLiepāja
2.  Balode KerlīnaSTBValmiera
3.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
7.  Niedra SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
8.  Paulskaitis SandisVTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
9.  Roķis RaimondsVTNoskrien Cēsis
Cēsis
10.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
11.  Vilde LauraSTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
12.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
13.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
14.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Valmiera, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ragevičiusa VinetaSNUJIndividuāli
Valmiera

Valmiera, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.  Balode KeidijaSB3Valmiera
5.  Briedis RalfsVB4Sigulda
6.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
7.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
8.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
9.  Gilučs OliversVB1Rīga
10.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
11.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
12.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
13.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
14.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
15.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
16.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
17.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
18.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
19.Neija KerolaSB1Tukums
20.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
21.Pakula GrigorijsVB3Rīga
22.  Paulskaitis RaulsVB1VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
23.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
24.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
25.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
26.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
27.  Vilks OtoVB3Rīga

Kopā pieteikušies: 67



Izskrien Ogri 2020