Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas pilsētā deklarētie iedzīvotāji skrējienam "Jelgavas nakts pusmaratons" | Saraksts

Jelgava, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisV50Jelgavas attīstībai biedrība
Jelgava
2.  Amsters JānisVJelgava
3.  Anitena AigaS40Jelgava
4.  Anitens UldisV40Jelgava
5.  Āns KristapsVJelgava
6.Antāns JurisVJelgava
7.Aunins GirtsV40Jelgava
8.  Balabka ViktorsV40Jelgava
9.  Bāliņš AndrisVJelgava
10.  Balodis JānisVJelgava
11.  Bartuševics OskarsV40Ventilators
Jelgava
12.Batakiene DaivaSBegimo klubas
židikai
13.Batakis AlvydasVBegimo klubas
židikai
14.Bogdanova AleksandraSJelgava
15.  Bome KristaSSportland
Jelgava
16.  Bondarenko RobertsVRK Mītava
Jelgava
17.  Brakovskis JānisVJelgava
18.  Brazauska GuntaS40Jelgava
19.  Butāne GunitaS40Zemgales Ziņas
Jelgava
20.  Dzalbe KrišjānisVJelgava
21.Eliņš MārisVJelgava
22.  Eltermanis MārtiņšVBet-man
Jelgava
23.  Engere KarlīnaSJelgava
24.Ērglis AleksejsVJelgava
25.Fedotovs MarksVJelgava
26.  Gedrovica AgneseSPikties opji
jelgava
27.  Graudiņa InaSVāveres I Supervaroņi
Jelgava
28.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
29.  Greiškāne DaigaS40VSK Noskrien
Jelgava
30.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
31.  Ģīrupnieks ĢirtsVpiktie opji
Jelgava
32.  Hercs MikusVJelgava
33.  Hofmanis NaurisVREMOSS
Jelgava
34.  Inte ViestursVJelgava
35.  Jakovļevs AleksandrsV.Jelgava
36.  Jaunzems KasparsVJelgava
37.  Junolainens ArtūrsVJuno Runners
Jelgava
38.  Kalbanovs ArtūrsVJelgava
39.Kalniņa LauraVJelgava
40.  Karls OskarsV40Jelgava
41.  Kašs RaimondsVJelgava
42.  Krūmiņa AnitaSJelgava
43.  Krūmiņš ArtūrsVJelgava
44.  Kubiliene NomedaS40Mazeikiai
45.Kuduma KristīneS40Jelgava
46.Kudums JānisV40Jelgava
47.Ķikuts KalvisVJelgava
48.Laščenko IgorsVJelgava
49.  Leitlande LigitaS50Zemgales Ziņas
Jelgava
50.  Lorence AgneseSJelgava
51.Mackēvičs DāvisVJelgava
52.  Mačevskis AndrisV40Jelgava
53.Matjuhovs DāvidsVJelgava
54.Matvejevs EmīlsVJELGAVA
55.  Miļins JurijsV*ДримТиМ*
Jelgava
56.  Neuss-Lucs TomassVJelgava
57.Ostele GunaSAuseklītis
Jelgava
58.  Ostelis MārisVVSK Noskrien
Jelgava
59.  Ozoliņa SandijaSSandijas komanda
Jelgava
60.  Ozoliņš ArtisS50Jelgava
61.  Pastare DailaSJelgava
62.  Petzāle MārcisVCēsis
63.  Pleiers DāvidsVJelgava
64.Prančs ArvīdsV40Jelgava
65.  Prielgauskas SauliusV5 Kalnai
Mažeikiai
66.  Pundors NaurisVJelgava
67.  Pūpols JānisVJelgava
68.  Purēna ElīnaSJelgava
69.  Rašmane ŽaneteS40Jelgava
70.  Rašmanis AigarsV40Jelgava
71.  Redko ČeslavsV40Jelgava
72.  Reinicāne GuntaS40JelgavJelgavaa
73.  Rodionovs AleksandrsVJELGAVA
74.  Roze EdgarsVJelgava
75.Rožāns JurisVJelgava
76.  Rutka AinārsVJelgava
77.Sāviča EvijaSJelgava
78.Sējāns ArnisV40Jelgava
79.  Serbulovs RomānsVJelgava
80.  Skrinda RaivisVJelgava
81.  Steshanov ArtemVJelgava
82.Stūris MārcisVJelgava
83.  Sutika MarksV.Jelgava
84.  Šanceva SvetlanaSMusliks
Jelgava
85.Šelders EdgarsVJelgava
86.  Šilo VitālijsVJelgava
87.  Tihonova LauritaSJelgava
88.Timinskas SauliusV505 KALNAI
MAŽEIKIAI
89.  Tomase BaibaS40jelgava
90.  Ulase DiānaS40SK Ozolnieki
Jelgava
91.  Undzena JustineSJelgava
92.Upite-Apine IneseSJelgava
93.  Upītis MārtiņšVJelgava
94.  Verza UģisVJelgava
95.Veržanovskis ĻevsV.Jelgava
96.Vilmanis JānisVJelgava
97.  Zeidmanis AndisVAdventureLab
Jelgava
98.  Zenfs KārlisVJelgava
99.  Zeps IvoVJelgava
100.  Ziediņa-Budze RasaSJelgava

Jelgava, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āna AnnaSN20Jelgava
2.  Andriuskiene AldonaSN50Penki kalnai
Mazeikiai
3.Antonovičs AleksandrsVN30Jelgava
4.Apse ArmandsVN30Vilce
Jelgava
5.  Apse ArmandsVN30Vilce
Jelgava
6.Baltrums MikusVN30Jelgava
7.  Banders JānisVN40Jelgava
8.Bartusevics JanisVN30Jelgava
9.  Bartuševics DāvisVNJ.Jelgava
10.  Bartuševics KārlisVNJ.Jelgava
11.Beitiņš UldisVN30Jelgava
12.Benķis EdvardsVNJ.RK
Jelgava
13.  Berga EvitaSN30Jelgava
14.Bērziņa IlzeSN20Jelgava
15.Bērzs OskarsVN30Jelgava
16.Birova JūlijaSN30Jelgava
17.  Birzmale DaceSN40Jelgava
18.  Blumbergs Ričards-TomassVNJ.Jelgava
19.  Bogdanova KarīnaSNJ.Jelgava
20.  Brakovska LailaSN40Jelgava
21.  Bresskis AndrejsVN30Jelgava
22.  Brice IevaSN30Saldus OK
Jelgava
23.Bricis EdgarsVN30Jelgava
24.  Briss JānisVN30Jelgava
25.  Bubelis EdgarsVN30EDGARA GALDNIECĪBA
Jelgava
26.Bumbiere KristīneSNJ.Jelgava
27.Bumbiers KristersVNJ.Jelgava
28.Bušs ArvisVN30Jelgava
29.  Cunskis JānisVN30Jelgava
30.  Černuho MadaraSN30Jelgava
31.  Čuvailovs AleksejsVN30Rīga
32.  Dambīte AndraSN50Jelgava
33.  Dambīte-Polīte IevaSN30Jelgava
34.  Daubure DaceSN30Jelgava
35.  Dēliņš DmitrijsVN40Jelgava
36.Derkusovs JānisVN40Jelgava
37.  Didrihsone DaceSN30jelgava
38.  Dobrāja IlzeSN20JELGAVA
39.  Dobroserdovs VjacešeslavsVN40Jelgava
40.  Dorbe EvaSNJ.SIA KODO
Jelgava
41.  Dorbe SandisVN30SIA KODO
Jelgava
42.  Dorbe SāraSNJ.KODO
Jelgava
43.  Dreimane AgitaSN20Jelgava
44.  Dude DiānaSN20Jelgava
45.Dukaļskis EdgarsVNJ.Jelgava
46.  Dūrējs MārisVN30Jelgava
47.  Dzalbe SabīneSN30Jelgava
48.  Eglāja ElitaSN30Jelgava
49.Egle Elīna-KristiānaSNJ.Jelgava
50.Eglītis JānisVN30Jelgava
51.Ejubs JānisVN30Jelgava
52.Elpe RaimondsVN30Jelgava
53.  Eltermane IngaSN30Pingu
Jelgava
54.  Gedrovica IevaSNJ.Jelgava
55.  Gedutiene ZitaSN305 kalnai
Mazeikiai
56.Gludiņa KristīneSN40Jelgava
57.Goba ElīnaSNJ.Jelgava
58.  Gorbatko ŅikitaVN20TG balance
Jelgava
59.  Grandāns GatisVN20Jelgava
60.  Grava KristersVN20Jelgava
61.Greiškalne RotaSN30Jelgava
62.  Grinšpone ElvaSN30Jelgava
63.Groševs ArtjomsVNJ.Jelgava
64.  Grubinskis RičardsVNJ.Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
65.Gruzde KristapsVN30Jelgava
66.Gugāns SandisVN30Jelgava
67.  Heimane IevaSN30Jelgava
68.  Iļjina IrinaSN30Rīga
69.  Iļkeviča Anna-EmīlijaSN20Nav
JELGAVA
70.Jankovs JanisVN30Jelgava
71.  Jansons IvarsVN40Jelgava
72.  Jevsins ŽanisVN20Jelgava
73.Joškane SanitaSN30Jelgava
74.  Kalinks AndrisVN40Jelgava
75.  Kalns AldisVNJ.Jelgava
76.  Kaļass ErvīnsVN60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
77.  Kapulinska KristiānaSN20Cēsis
78.Karelis ValtsVN20Jelgava
79.Kaugure EleonoraSN20Kauguri
Jelgava
80.Kirsis IngusVN20Liepaja
81.Klūga EgilsVN30Jelgava
82.  Kokins RenārsVNJ.Jelgava
83.  Komasa-Dorbe EdīteSN30SIA KODO
Jelgava
84.  Konovaluks ArtursVN30Froster
Jelgava
85.  Koškina AnceSNJ.Jelgavas Valsts ģimnāzija
86.Kramina KristineSN30gliemezis
jelgava
87.  Kramiņš MatīssVNJ.Jelgava
88.  Kraslovskis RaitisVN20Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
89.  Krauze VilnisVN30Jelgava
90.  Križanauska IneseSN50Jelgava
91.  Krūmiņš MareksVN30Jelgava
92.Kubile AgitaSN30jelgava
93.  Kūms SandisVN30jelgava
94.Kurpniece AnnaSN30Jelgava
95.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
96.  Kuzmenko MaksimsVNJ.Jelgava
97.  Lapšins ĢirtsVN40Jelgava
98.Latišenoks VladislavsVN30Jelgava
99.Lībiete JolantaSN30Ozolnieki
100.Liepa-Liepins UldisVN30PDP
Jelgava
101.Loseva DagnijaSN20Jelgava
102.Lukaševiča KarīnaSN30Jelgava
103.  Lūse-Apse LīvaSN20Vilce
Jelgava
104.  Lūsiņš OskarsVN20Jelgava
105.  Macijauska SintijaSN30Jelgava
106.Maculis KristiansVN20Jelgava
107.Majorovs VadimsVN30Jelgava
108.  Maksimčuks AleksejsVN20Jelgava
109.  Maķevica KristīneSN30ACTIVIA RUN
Mārupe
110.  Maķevics GatisVN40Rīga
111.Mašals JānisVN40Jelgava
112.Matusevics TomsVN20Jelgava
113.  Matvejevs RodžersVN30Jelgava
114.  Mečtanovs AleksandrsVN20Jelgava
115.Meijers MārtiņšVN20Jelgava
116.  Metene AnnijaSN20Jelgava
117.Mikelsons ArmandsVN30outdooradventureteam
Jelgava
118.  Naglis ValdisVN30Jelgava
119.Novikova ValērijaSN30Jelgava
120.  Novikova ViktorijaSN30Jelgava
121.Ņikitins DamirsVNJ.Rigas satiksme
Rīga
122.  Ņikitins RenātsVN30Rigas satiksme
Rīga
123.  Osīte IlzeSN30Jelgava
124.Ostrovska MadaraSNJJelgava
125.  Ozola SanijaSNJ.Jelgava
126.Ozolina ZaneSN30Ozolini
Jelgava
127.Ozolins AgrisVN30Ozolini
Jelgava
128.Ozoliņa SanitaSN40Jelgava
129.  Ozols NilsVN20jelgava
130.  Patmalnieks KasparsVN30Jelgava
131.  Pētersone IlzeSN30GLIEMEŽI
jELGAVA
132.Petrovs KimsVN20Jelgava
133.Pinte-Serebrjakova VinetaSN30Gapiji
Jelgava
134.  Poikāne IlzeSN50Jelgava
135.  Poiša IvetaSN40Jelgava
136.Pomilovska LieneSN30Jelgava
137.Pranča VinetaSN40Jelgava
138.Proščenkov AndrejsVNJJelgava
139.  Puķe AivarsVN50Jelgava
140.Purmalis RobertsVNJ.Jelgava
141.Putniņš TomsVNJ.Jelgava
142.Putronoks JevgeņijsVN30Jelgava
143.Rakstiņš RaivoVNJ.Gliemeži
jelgava
144.  Redko RitvarsVN20Jelgava
145.Reine EvitaSN20Jelgava
146.  Reins MareksVNJ.Sporto visa klase
Jelgava
147.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
148.Riekstiņš KristapsVN30Jelgava
149.Romule IvetaSN30Jelgava
150.  Ronis ArtūrsVN30Evelo Team
Jelgava
151.  Ronis RaimondsVN30Jelgava
152.  Rose CraigVN40Jelgava
153.Rudmieze Monta-AnnaSNJ.Jelgava
154.  Saltuma RitaSN30Jelgava
155.Samulis EdvīnsVN30Jelgava
156.  Savicka KristīneSN30Jelgava
157.  Sējāns ValtersVNJ.Jelgava
158.  Siliņa KristīneSN30SPORTLAND
Jelgava
159.Sļotova AnastasijaSNJ.Jelgava
160.Smilga RigardsVN30Jelagava
161.  Smilgaine ElīnaSN20Jelgava
162.Smilgainis DainisVN50Jelgava
163.Sproģis ReinisVN20Rīga
164.Stanovenko AllaSN50Jelgava
165.Stanovenko MecislavsVN20Jelgava
166.  Stendzeniece KristīneSN20Jelgava
167.Stokmane ElīzaSN20Jelgava
168.Stokmane ElīzaSN20Jelgava
169.  Strāders ReinisVN30Jelgava
170.Strazds PatriksVNJ.Jelgava
171.  Strazds UldisVN50Jelgava
172.  Sturme AleksandrsVN40C.T.Co
Jelgava
173.Ščerbakov VladimirVNJ.Jelgava
174.  Šiliņa GundegaSN40Jelgavas pisēta
Jelgava
175.  Šiliņš AinārsVN50Jelgava
176.  Tālmane JanaSN30Jelgava
177.  Tihonovs RuslansVN30Jelgava
178.  Trukšāne AliseSN30Jelgava
179.Uliyanova ValeriaSN20Jelgava
180.  Vaicjanoks ArtisVN30Jelgava
181.Vanags ArtūrsVNJ.Jelgava
182.Vasilevskis Andrejs-TimursVN20808 Mafia
Jelgava
183.  Vasiļevska SintijaSN30Jelgava
184.  Vasiļjeva LāsmaSN20Jelgava
185.Vidulejs Dagis-DanielsVN20Jelgava
186.  Viņņičuka KristīnaSN30Jelgava
187.  Virviča-Jansone AļonaSN30Jelgava
188.  Vītola MaritaSN30Jelgava
189.Vitols DainisVN30Jelgava
190.  Volodins GeorgijsVN20Jelgava
191.  Zīberts RičardsVNJ.Jelgava
192.Ziemele Gerda-MadaraSNJ.Jelgava
193.  Zonenbergs RaivisVN30Jelgava
194.  Zviedris IvarsVN30Jelgava
195.Žigunovs DmitrijsVN20Jelgava

Jelgava, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Agafonovs IgorsVTAJelgava
2.  Aizsilniece-Fokerote AdīnaSTJelgava
3.  Akšanova VanesaSTAJelgava
4.Aleksandrovs AldisVTjelgava
5.Andersone KristaSTJelgava
6.Andersons ArmandsVTJelgava
7.Andrejeva IngaSTJelgava
8.  Andrejevs AndrejsVTJelgava
9.Andrejevs EdgarsVTJelgava
10.  Anitena MadaraSTBJelgava
11.  Antipova KristíneSTJelgava
12.  Artamonova RenāteSTAJelgava
13.Augstāre ĒrikaSTJelgava
14.Aumale MegijaSTJelgava
15.Auzinš AivisVTJelgava
16.  Avdejeva InaSTRīga
17.  Bahmane JanaSTJelgava
18.Balabka TatjanaSTJelgava
19.  Balabka ValērijaSTBJelgava
20.Balgalve LindaSTJelgava
21.Balševica DitaSTJelgava
22.  Baltiņa MairitaSTJelgava
23.Baļe IngaSTJelgava
24.  Banziņa IevaSTAJelgava
25.  Banziņa IneseSTJelgava
26.  Banziņš ArtūrsVTBJelgava
27.  Bartuševics MikusVTBJelgava
28.  Batkovska Liene-KatrīnaSTJelgava
29.Benķis MārisVTRK
Jelgava
30.  Berkolde KristīneSTjelgava
31.Berkolds KristiānsVTBJelgava
32.  Berķe-Berga AgitaSTMēs
Jelgava
33.  Berķis-Bergs AldisVTMēs
Ozolnieki
34.  Berķis-Bergs AlekssVTAMēs
Jelgava
35.  Berķis-Bergs Andress-TomsVTBMēs
Jelgava
36.  Bērtule AgneSTJelgava
37.Bērza AgitaSTJelgava
38.  Bērziņa LieneSTJelgava
39.Bezzubenoks MarisVTjelgava
40.Birģele LīvaSTGimene
Jelgava
41.  Blumberga InetaSTJelgava
42.  Blumbergs KristersVTBJelgava
43.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
44.Blumfelde JanaSTJelgava
45.Bondarenko TamaraSTJelgava
46.  Boreiko IngaSTJelgava
47.  Brakovska AnnaSTBJelgava
48.Brokāne DainaSTJelgava
49.Brokāns AndriansVTBJelgava
50.Brokāns ValerjansVTBJelgava
51.Brokhuzena SantaSTJelgava
52.  Brolīte Marta-PaulaSTBJelgava
53.  Budze AmandaSTBJelgava
54.  Budze RenāteSTBJelgava
55.  Bullītis RaiensVTBJelgava
56.  Butāne EvitaSTJelgava
57.  Butāne Luīze-GabrielaSTBJelgava
58.  Butāns JānisVTJelgava
59.  Cabija DiānaSTJelgava
60.  Cabija MarikaSTJelgava
61.  Cabijs DansVTBJelgava
62.  Cabijs DominiksVTBJelgava
63.Cēsniece DanielaSTjelgava
64.Cēsniece MarutaSTJelgava
65.  Cēsnieks KevinsVTBJelgava
66.Cipcenko ErvinsVTjelgava
67.Cipčenko MarkussVTBjelgava
68.  Čekstere SarmīteSTJelgava
69.  Damlica AliseSTJelgava
70.  Daukuļe SabīneSTJelgava
71.  Davidčuks RalfsVTBJelgava
72.Dēliņa SvetlanaSTJelgava
73.  Dobrovoļska IngaSTJelgava
74.Duļbinska LīvaSTJelgava
75.Duļbinskis ArmīnsVTJelgava
76.  Eglāja Krista-AnnijaSTBJelgava
77.  Eglājs JānisVTJelgava
78.Egle Elīna-KristiānaSTA5km
Jelgava
79.Eglite EmilijaSTB5 km
Jelgava
80.  Eikina MaritaSTJelgava
81.  Eizentāle DārtaSTJelgava
82.  Ekša JekaterinaSTJelgava
83.Erleckis KristapsVTJelgava
84.Ervarte SandraSTJelgava
85.  Fabriciuss JānisVTFITLINE CREW
Jelgava
86.  Fogelmane EvaSTOutdooradventureteam
Jelgava
87.Fokerots AtisVTJelgava
88.  Freibergs AlensVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
89.Freibergs ArtūrsVTJelgava
90.Frolova AnnaSTJelgava
91.  Gailīte-Ribčinska EdīteSTJelgava
92.  Gavriša Eleonora-DžemmaSTBbernu skrejiens
jelgava
93.Gavriša GitaST5 km
Jelgava
94.  Gedominskis MārtiņšVTJelgava
95.Gedrovica IneseSTJelgava
96.Gieta EditeSTJelgava
97.Giets AustrisVTJelgava
98.Gludiņš RobertsVTBJelgava
99.Goba BaibaSTJelgava
100.Goba DāvisVTBJelgava
101.  Golovina AnnaSTPŪcītes
Jelgava
102.Golovins JevgēnijsVTJelgava
103.  Gorbatko GennadyVTTG balance
Jelgava
104.  Gorbatko KristiānsVTBTG balance
Jelgava
105.  Gorbatko TatjanaSTTG balance
Jelgava
106.  Gorlovičs DmitrijsVTFortum
Jelgava
107.  Gorškova NataļjaSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
108.  Gorškova VeronikaSTJSPS
Jelgava
109.  Gorškovs IgorsVTJelgava
110.  Grantiņa GintaSTJelgava
111.Grantiņa KristīneSTMAZIE
JELGAVA
112.  Grava MatīssVTBJelgava
113.  Grēniņa IevaSTJelgava
114.  Gridjuško JeļizavetaSTJelgava
115.  Gridjuško SofjaSTJelgava
116.Grigorjeva AnastasijaSTJelgava
117.Guckian CianVTDublin
118.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
119.  Gudēvics MārcisVTBVSK Noskrien
Jelgava
120.  Gudone LauraSTJelgava
121.Gurska JanaSTJelgava
122.Gurskis GintsVTJelgava
123.Hartmane MontaSTAJelgava
124.  Iesmiņa BaibaSTSpridzīgās Dullītes (Jelgavas 4,vidusskola)
Jelgava
125.Ivanova AleksandraSTBJelgava
126.Ivanova OlgaSTJelgava
127.Ivanovs AlansVTBJelgava
128.Jacenko KarinaSTVentspils
129.  Jansone AivijaSTJelgava
130.  Jēgerts GuntarsVTJelgava
131.Jermakovs SergejsVTJelgava
132.  Jevsins ReinisVTBJelgava
133.  Kalbanova JūlijaSTJelgava
134.  Kalbanovs JegorsVTBJelgava
135.Kalinka AgneseSTJelgava
136.Kalinka ArtaSTAJelgava
137.Kalniņa AnnijaSTBJelgava
138.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
139.  Kalniņa RenāteSTSPORTLAND
Jelgava
140.  Kazāka LauraSTJelgava
141.Kisele DaceSTJelgava
142.Kļava IntaSTJelgava
143.Kļaviņa LaumaSTJelgava
144.Kļaviņa NellijaSTBJelgava
145.Kļaviņš RūdisVTJelgava
146.  Knope ElizabeteSTASK Ozolnieki
Jelgava
147.  Knope KārlisVTBSK Ozolnieki
Jelgava
148.  Kohūts SamuelsVTBjelgava
149.  Kovaļevska-Eglāja AgneseSTJelgava
150.Kramiņš ArtisVTBgliemezis
jelgava
151.  Kreidikova JelenaSTtautas 5km
jelgava
152.  Krieviņš ReinisVTJelgava
153.  Krūmiņa ElzaSTBJelgava
154.Krūmiņš DagnisVTJelgava
155.  Kubliņa-Ķemere RenāteSTLiepāja
156.Kuduma LaimaSTAJelgava
157.Kudums RobertsVTBJelgava
158.  Kusiņa GitaSTJelgava
159.  Ķemeris ArtisVTAizpute
160.Ķierpe LīvaSTJelgava
161.  Ķikuste GunitaSTRiga
162.  Lāce AgitaSTAUTOSKOLA RULLĒ
Jelgava
163.Lāce ZaneSTJelgava
164.Laganovska DitaSTJelgava
165.Laganovska EvelīnaSTAJelgava
166.Lagūna LauraSTJelgava
167.  Laiviņš JānisVT-
Jelgava
168.  Laiviņš Valters-JānisVTBJelgava
169.Laizans MarkussVTAJelgava
170.Laizāns PatriksVTBJelgava
171.Laizāns SandisVTJelgava
172.Lapiņa AngelikaSTBJelgava
173.  Lapšins KārlisVTBFS Jelgava
Jelgava
174.Lejina IevaSTJelgava
175.  Lešinska Adriana-ElizabeteSTAJelgava
176.Letiņa LaimaSTJelgava
177.  Liepa AnnaSTBJelgava
178.  Liepa KatrīnaSTAJELGAVA
179.Liepiņa InitaSTJelgava
180.  Linde SanijaSTAJelgava
181.Liņķe ĒrikaSTBJelgava
182.Lizunova ZaneSTJelgava
183.  Lode MārisVTJelgava
184.  Lūciņa NikolaSTBJelgava
185.  Lucs ErvinsVTJelgava
186.  Lukaševiča LitaSTJelgava
187.Ļevickis MaksimsVTBJelgava
188.Mačevska Ieva-MartaSTBJelgava
189.  Mačevska Paula-MarijaSTBJelgava
190.Maruscaka AgneseSTBJelgava
191.Maruscaka ElinaSTBJelgava
192.  Maruscaks AleksandrsVTJelgava
193.Matulēns MārtiņšVTJelgava
194.  Matvejevs MarksVTAjelgava
195.Meijere-Fiņķe LīgaSTJelgava
196.Meirāne DaigaSTJelgava
197.Meirāne Patrīcija-SofijaSTBJelgava
198.Menska LauraSTJelgava
199.  Menska LindaSTJelgava
200.  Menska MikusVTBJelgava
201.Mētra EmīlsVTBJelgava
202.Miča LienaSTPati par sevi!
Jelgava
203.  Mihailova JekaterinaSTJelgava
204.Mihailova SimonaSTJelgava
205.  Mihailuka NataljaSTJelgava
206.  Mirzajanova VeronikaSTJelgava
207.  Mļečko EdvīnsVTJelgava
208.  Montvide LianaSTBJelgava
209.Nagle VitaSTJelgava
210.  Nartišs RūdolfsVTJelgava
211.  Našutinska Katrina-ElizabeteSTBJelgava
212.  Neilande KeitaSTBRK Mītava
Jelgava
213.Neilande KristellaSTRK Mītava
Jelgava
214.  Neilands RobertsVTBRK Mītava
Jelgava
215.  Neusa-Luca LoretaSTBJelgava
216.  Neuss-Lucs RainersVTJelgava
217.Novicka NikolaSTJelgava
218.  Novika DzintraSTJelgava
219.  Novožilovs MaksimsVTAJelgava
220.Orlova AgneseSTJelgava
221.  Orlova HelēnaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
222.Ornicāne DaceSTJelgava
223.Ornicāne EvelīnaSTBJelgava
224.Ozola IlzeSTBetmens
Jelgava
225.Ozolins NilsVTBOzolini
Jelgava
226.  Ozoliņa GuntaSTOzo-klans/VSK Noskrien
Jelgava
227.Ozoliņš MārtiņšVTBJelgava
228.Ozols ArtisVTGimene
Jelgava
229.  Ozols ArtūrsVTBetmens
Jelgava
230.  Ozols KristapsVTSPORTLAND
Rīga
231.Paegle IngunaSTBJelgava
232.Paegle IvonnaSTAJelgava
233.Pafrāts EdgarsVTKaktusi
Jelgava
234.Paškauska LauraSTJelgava
235.  Paškevics RalfsVTBParka iela
Jelgava
236.  Paškevics SarmisVTParka iela
Jelgava
237.Paškeviča EmīlijaSTBJelgava
238.Paura ElīneSTAJelgava
239.Pavlaviča MaijaSTJelgava
240.Pavlavičs KasjansVTJelgava
241.  Pelša MartaSTBJelgava
242.Pentjuša-Pāne JutaSTJelgava
243.  Pētersone EgijaSTAGLIEMEŽI
jELGAVA
244.Pētersons GintsVTgliemeži
jelgava
245.  Pētersons JānisVTAJelgava
246.  Pilecka JovitaSTJelgava
247.Pīpkalēja LindaSTJelgava
248.  Pirogs RihardsVTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
249.Podāne BaibaSTJelgava
250.  Poiša AmandaSTBJelgava
251.Pranča SantaSTJelgava
252.Priedīte ElīnaSTAJelgava
253.  Prikulis VairisVTAutoskola Rullē
Jelgava
254.Procenko JekaterinaSTJelgava
255.Procenko OksanaSTJelgava
256.Puķe Kristiāna-SantaSTAJelgava
257.  Puķīte MartaSTARK
Jelgava
258.Puzānovs IngusVTJelgava
259.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
260.Rāte IndraSTJelgava
261.  Reinicāns DeinsVTJelgava
262.Ribaka KristineSTJelgava
263.  Ribčinska EvelīnaSTBJelgava
264.  Ribčinskis AleksandrsVTJelgava
265.Rituma BeāteSTAJelgava
266.  Robežnieks JānisVTRīga
267.Robinsons Šons-EdgarsVTBJelgava
268.  Roga ElisaSTBJelgava
269.Roze-Puja EvelīnaSTARK
Jelgava
270.Rubene AiritaSTJelgava
271.  Rumba NatālijaSTAJelgava
272.  Rusecka DanielaSTA5km
Jelgava
273.  Rutka DaigaSTJelgava
274.  Rutka GitaSTJelgava
275.  Salzirne AntraSTJelgava
276.  Salzirne BeāteSTBJelgava
277.  Salzirne LauraSTBJelgava
278.  Salzirne MaijaSTBJelgava
279.  Salzirnis EdgarsVTJelgava
280.Sanžarevska RudīteSTJelgava
281.Sehonina TatjanaSTJelgava
282.Seipulāns AldisVTJelgava
283.Sējāne LīgaSTJelgava
284.Sējāne LindaSTJelgava
285.  Sējāne Līva-SalvīnaSTBJelgava
286.  Semjonova Anna-MarijaSTJelgava
287.Seņina IrinaSTJelgava
288.Sevjostanova GunitaSTjelgava
289.Sigutenkova IneseSTRK
Jelgava
290.  Sigutenkova ViktorijaSTARK Mītava
Jelgava
291.  Silina TatjanaSTJelgava
292.  Silins AndrejsVTJelgava
293.  Siliņa AntraSTJelgava
294.Siliņa Daina-AnnaSTJelgava
295.Siliņa LīvaSTAJelgava
296.  Siliņš DzintarsVTJelgava
297.  Siliņš HelmutsVTAJelgava
298.  Siliņš RonaldsVTJelgava
299.  Sils MarkussVTA........
jelgava
300.Skoromka AliseSTJelgava
301.Skudris RinaldsVTJelgava
302.  Skvorcova KarīnaSTJelgava
303.  Slāģis JānisVTJelgava
304.  Slokenberga LieneSTAJelgava
305.Smalkā NellijaSTBRK
Jelgava
306.Smetskaja ViktorijaSTJelgava
307.Smiltāne AliseSTJELGAVA
308.  Sokolova DiānaSTBJelgava
309.  Sokolova OlgaSTJelgava
310.Soldatovs AndrejsVTARK
Jelgava
311.Sproģe GerdaSTBJelgava
312.Spruģe IlutaSTJelgava
313.  Stalidzāne SintijaSTAMeitenes Zeltenes
Jelgavas Valsts ģimnāzija
314.  Stāmers MarkussVTAJelgava
315.  Strādere RebekaSTBJelgava
316.  Strautnieks MārisVTJelgava
317.  Strence MegijaSTBJelgava
318.  Studente RasmaSTJelgava
319.  Studente VitaSTJelgava
320.  Studente ZitaSTjelgava
321.  Suboča EvelīnaSTAJelgava
322.  Šalājeva AliseSTBJelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
323.Šapotņika RitaSTJelgava
324.Šapotņiks ArtjomsVTJelgava
325.Šapovalovs MaksimsVTAJelgava
326.  Šaripo SantaSTJelgava
327.Šarkoviča NikolaSTBJelgava
328.  Šehoņins DmitrijsVTJelgava
329.Šeluhins VasilijsVTJelgava
330.Šiļvjane SigitaSTJelgava
331.  Šnepste MarikaSTJelgava
332.Šnepsts ElvijsVTBJelgava
333.Šnepsts IvarsVTJelgava
334.Šnepsts ReinisVTBJelgava
335.  Šteina-Lūciņa LieneSTJelgava
336.Šteinbergs AnsisVTJelgava
337.  Švēdere DanaSTJelgava
338.Tabaka AgneseSTjelgava
339.Tabaka MadaraSTJelgava
340.  Tiltiņa SintijaSTJelgava
341.  Tiltiņš JānisVTJelgava
342.  Tomass RobertsVTBJelgava
343.Tukre-Čērepa IlzeSTJelgava
344.  Učelniece ElizabeteSTBJelgava
345.Učelnieks JānisVTJelgava
346.  Uldriķis MarkussVTBJelgava
347.Ulmanis DanielsVTBJelgava
348.  Uļčugačevs VadimsVTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
349.  Upīte AgneseSTJelgava
350.  Vagale SvetlanaSTJelgava
351.  Vaita LigitaSTJelgava
352.  Valujeva KristīneSTJelgava
353.Vanaga PaulaSTAJelgava
354.Vasiļjeva KrīstineSTJelgava
355.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Rīga
356.Vasiļjevs OļegsSTJelgava
357.Vazdiķe AgitaSTJelgava
358.Vecrumba TomsVTJelgava
359.  Vērza GatisVTJelgava
360.Vērza SigitaSTJelgava
361.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
362.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
363.  Vilkina AliseSTRīga
364.  Vilnīte AntraSTVilnīši
Jelgava
365.  Vilnītis GustavsVTBVilnīši
Jelgava
366.Vilnītis MārtiņšVTVilnīši
Jelgava
367.  Vilnītis RobertsVTAVilnīši
Jelgava
368.  Vilsons MārisVTBBērnu
Jelgava
369.Vintere DarjaSTJelgava
370.Vinters KristapsVTJelgava
371.  Vītols MārtiņšVTBJelgava
372.Vladimirovs FeliksVTBJelgava
373.Voronova GalinaSTjelgava
374.Zaremba RobertsVTBJelgava
375.  Zborovska IevaSTJelgava
376.  Zborovskis MārtiņšVTBJelgava
377.Zelca PatricijaSTBJelgava
378.  Zīberte MadaraSTBJelgava
379.Ziediņa BeāteSTBJelgava
380.Ziediņa LieneSTJelgava
381.Ziediņš RobertsVTBJelgava
382.  Zihmane Dārta-HenrieteSTBJelgava
383.  Zīle IjaSTJelgava
384.  Zīle RainersVTBJelgava
385.  Zīle RitvarsVTBJelgava
386.Zvejnieks PaulsVTjelgava

Jelgava, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa LāsmaSNUJJelgava
2.Akulova BaibaSNUJJelgavas
3.Bartaševiča GaļinaSNUJJelgava
4.Bartaševičs AivarsVNUJJelgava
5.Blumfelde AnitaSNUJJelgava
6.Brunava MaijaSNUJjelgava
7.Damberga LindaSNUJJelgava
8.Dukule JeļenaSNUJJelgava
9.Freimane VijaSNUJStrazdini
JELGAVA
10.Glušaka IneseSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
11.  Grāmatiņa DaceSNUJJelgava
12.  Hermansone LieneSNUJJelgava
13.  Jankova IntaSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
14.  Karla AgneseSNUJJelgava
15.Kreidikova JelenaSNUJjelena
jelgava
16.  Kreidikova JelenaSNUJtautas 5km
jelgava
17.Kreidikova Jelena-KreidikovaSNUJjelena
jelgava
18.  Kuksa MāraSNUJNūjo un esi vesels
Jelgava
19.Lacka SilvijaSNUJJelgava
20.Liepa IngaSNUJJelgava
21.Liepa JānisVNUJJelgava
22.  Liepa MarkussVNUJJelgava
23.Matulēna EgitaSNUJJelgaba
24.Ozola DaceSNUJJelgava
25.Pecka LeldeSNUJMītavas roboti
Jelgava
26.Rubīne IngunaSNUJJelgava
27.Rubīns MareksVNUJJelgava
28.  Rudusa IlvaSNUJJelgava
29.Zaremba IgorsVNUJJelgava
30.Zihmane DaceSNUJJelgava
31.  Zihmanis KasparsVNUJJelgava
32.Žuravska InāraSNUJJELGAVA

Jelgava, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Agafonova NikaSB2Jelgava
2.Anševics PatriksVB2Jelgava
3.  Antipova AmēlijaSB3Jelgava
4.Antipovs ArmīnsVB1Jelgava
5.  Āriņa AliseSB4Jelgava
6.  Āriņš KrišjānisVB2Jelgava
7.  Auziņš MārcisVB2Jelgava
8.Baikova ElizaveteSB1Jelgava
9.  Bāliņa KateSB1Jelgava
10.  Bāliņa LīvaSB3Jelgava
11.Baltrums MiķelisVB1Jelgava
12.Baltuška DārtaSB3Jelgava
13.Baltuška ElzaSB1Jelgava
14.Baļe ElīnaSB1Jelgava
15.  Bergholde PaulaSB2Jelgava
16.Bergholds EmīlsVB1Jelgava
Jelgava
17.  Berķis-Bergs Aldis-MiķelisVB2Mēs
jelgava
18.Birģelis Elians-RalfsVB4Gimene
Jelgava
19.  Birova ElijaSB2Jelgava
20.  Birova KerijaSB4Jelgava
21.Bitena MadaraSB1Jelgava
22.  Bitēns JānisVB1Jelgava
23.Blomnieks AlekssVB1...
Jelgava
24.Blomnieks MaiksVB1...
Jelgava
25.Brahmane AnnikaSB2Jelgava
26.Brence BeatriseSB2Jelgava
27.  Brencis OliversVB1Jelgava
28.  Bresskis ArtūrsVB1Jelgava
29.  Brolītis ViestursVB2Jelgava
30.Bubelis MarkussVB1EDGARA GALDNIECĪBA
Jelgava
31.  Budze BeāteSB1Jelgava
32.Bugina LinetaSB3Jelgava
33.  Buldinska AnnijaSB4Jelgava
34.  Buldinska KeitaSB3Jelgava
35.Bullīte KarolīnaSB1Jelgava
36.Cabijs DomeniksVB3Jelgava
37.Caikovska JaroslavaSB1Lacitis
Jelgava
38.  Cēsniece AleksaSB3Jelgava
39.Čērepa MadaraSB3Jelgava
40.Čērepa MartaSB2Jelgava
41.Čerņevska PatrīcijaSB3Bērnu skrejiens
Jelgava
42.Čerpinska DārtaSB1Jelgava
43.Čerpinskis EduardsVB3Jelgava
44.Dambergs EmīlsVB2bērnu
Jelgava
45.  Dargevica MerilinaSB1Jelgava
46.Dobrāja EmīlijaSB1JELGAVA
47.  Dobroserdova VladaSB3Jelgava
48.  Dobrovoļskis AdriansVB4Jelgava
49.  Dobrovoļskis KristiansVB3Jelgava
50.  Dorbe EvaSB3SIA KODO
Jelgava
51.  Dorbe SāraSB2KODO
Jelgava
52.Duļbinskis RenēVB1Jelgava
53.Eizentāle EnijaSB1Jelgava
54.Ekša AdriansVB1Jelgava
55.Elpe OlīvijaSB1Jelgava
56.Engelands EndijsVB1MAZIE
JELGAVA
57.Engelands HugoVB2MAZIE
JELGAVA
58.Ešenberga Sandija-IlzeSB4Jelgava
59.Fiņķe KristiānaSB1Jelgava
60.Fjodorova ElviraSB1Jelgava
61.Fjodorova KarolinaSB1Jelgava
62.Fjodorova LeonoraSB2Jelgava
63.Fokerots KristofersVB1Jelgava
64.  Freiberga SamantaSB4Bērnu skrējiens
Jelgava
65.  Freiberga SindijaSB3Bērnu skrējienā
Jelgava
66.Freibergs HenriksVB1Zīļuks
Jelgava
67.Freimane LoretaSB4Jelgava
68.Gailuma ElzaSB1Bērnu distance
Jelgava
69.Gailums JēkabsVB2Bērnu distance
Jelgava
70.Garbilis ErnestsVB2Jelgava
71.  Gavriša Eleonora-DžemmaSB4bernu skrejiens
jelgava
72.  Gavriša GabrielaSB3Bērnu skrējiens
Jelgava
73.Gavriša VeronikaSB2bernu skrejiens
Jelgava
74.Geiduks RajensVB2Jelgava
75.Gerharde KarlīnaSB2Jelgava
76.  Gicevičs ArtjomsVB1Jelgava
77.Golovina KsenijaSB1Bērnu
Jelgava
78.  Grava MartaSB2Jelgava
79.Grēniņš NikolajsVB1Jelgava
80.Grubinska RenāteSB2Jelgava
81.  Gudēvics GustsVB2VSK Noskrien
Jelgava
82.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
83.Hermane Katrina-LaimaSB2Jelgava
84.Hermanis RomansVB4Jelgava
85.  Jansone PatrīcijaSB2Jelgava
86.Jansons AlensVB3Jelgava
87.  Jansons RičardsVB1Jelgava
88.Jegorova AnnaVB1gliemezis
Jelgava
89.Jermakovs EldarsVB2Jelgava
90.Jermakovs LeonardsVB1Jelgava
91.Johansons LaurisVB3Jelgava
92.Juhno EnijaSB3Jelgava
93.Kalinka AndraSB1Jelgava
94.Karlsons KristiansVB4Jelgava
95.  Kaufmanis MarksVB3Jelgava
96.Kaugurs DominiksVB3Jelgava
97.Kaugurs KristiansVB2Jelgava
98.Kaugurs MartiņšVB1Jelgava
99.Kazakeviča MadaraSB1K
Jelgava
100.Komarova AlisaSB2Jelgava
101.Komarova PolinaSB1Jelgava
102.Konovaluks MarksVB2Jelgava
103.Kopaca ValerijaSB1Jelgava
104.Kopilovs KristapsVB1Jelgava
105.Korecka EvelinaSB2Jelgava
106.Koreckis MaksimsVB4Jelgava
107.Koreleneca ViktorijaSB2Bērnu skrejiens
Jelgava
108.Koridze TimursVB1Jelgava
109.Koteļeņeca VeronikaSB2Bērnu skrejiens
Jelgava
110.Kramiņš ArdisVB1gliemeži
jelgava
111.  Kravcovs EdvardsVB2Jelgava
112.Kravcovs EmīlsVB4Jelgava
113.Krieviņš KristersVB1Jelgava
114.Krieviņš ReinisVB2Jelgava
115.Krugļikova EvaSB3žiglie
Jelgava
116.Krugļikova UnaSB1žiglie
Jelgava
117.Krugļikovs RudolfsVB1žiglie
Jelgava
118.  Krūmiņa LīvaSB1Jelgava
119.Krupeņins DominiksVB1JELGAVA
120.  Kuksa LindaSB4Jelgava
121.Kūma Melānija-KeitaSB1Jelgava
122.Kusiņa EstereSB1Jelgava
123.Kusiņš ĒriksVB1Jelgava
124.Laiviņa LoretaSB1Jelgava
125.Lapina KarlīnaSB1Jelgava
126.Lapins MarkussVB2Jelgava
127.Laščenko AkimsVB1Jelgava
128.Laščenko KiraSB1Jelgava
129.Leināte EstereSB3Jelgava
130.Lejava EvaSB1Jelgava
131.Lejavs EmīlsVB1Jelgava
132.  Letiņš KristersVB3Rīga
133.  Lezdkalne AmandaSB4Jelgava
134.Lībiete ElzaSB1Jelgava
135.  Liepa RendijsVB2Jelgava
136.Liepiņa RebekaSB1Jelgava
137.Liepiņš KristersVB4Jelgava
138.  Linde RaiensVB2Jelgava
139.Linde RaulsVB1Jelgava
140.Liņķis ErlendsVB3Jelgava
141.Lode MarkussVB2Jelgava
142.Lovkova ElīnaSB2Jelgava
143.  Lukina AliseSB2Lukinu ģimene
Jelgava
144.  Lukina JūlijaSB1Lukinu ģimene
Jelgava
145.Maklere AmēlijaSB1Jelgava
146.Maklers PatriksVB2Jelgava
147.Masolovs DaniilsVB2Jelgava
148.  Mateiko LīnaSB4Jelgava
149.  Mateiko MiaSB2Jelgava
150.Matulēns MikusVB2Jelgava
151.Melnace MiaSB1SB1
Jelgava
152.Melnacis TeoVB1VB1
Jelgava
153.Mētra RūdolfsVB2Jelgava
154.  Miča ElīzaSB3RAZBAINIEKI
JELGAVA
155.  Mičs EmīlsVB3RAZBAINIEKI
JELGAVA
156.Mocalina IevaSB3jelgava
157.Montvide AdelinaSB1Bernu
Jelgava
158.  Montvids KirilsVB3Jelgava
159.Neilande KetlinaSB1Jelgava
160.Nikitins GermansVB2Rigas satiksme
Rīga
161.Nonberga MontaSB2Jelgava
162.Olava LailaSB1Jelgava
163.  Olavs KristofersVB2Jelgava
164.Osītis GustavsVB3Jelgava
165.Osītis RūdolfsVB1Jelgava
166.Ozarskis KārlisVB1Jelgava
167.Ozolina LeldeSB1Ozolini
Jelgava
168.Ozoliņa LindaSB1Jelgava
169.  Ozoliņa SignijaSB3Ozo-klans
Jelgava
170.  Ozoliņš ValtersVB4Ozo-klans
Jelgava
171.Pafrāte KatrīnaSB2Jelgava
172.Pafrāts MarkussVB4Jelgava
173.Parškova NikolaSB4Jelgava
174.  Patmalniece ElizabeteSB3Jelgava
175.Pavlaviča GabrielaSB3Jelgava
176.Pecka LindaSB1Jelgava
177.  Pecka MartaSB3Jelgava
178.  Pētersone AnnaSB4GLIEMEŽI
jELGAVA
179.  Petersone ViktorijaSB2Jelgava
180.Pētersons GustavsVB1Jelgava
181.  Pētersons GvidoVB1Gliemeži
Jelgava
182.Pimenovs-Rods AleksandrsVB1Jelgava
183.  Podolska KarolinaSB3jelgava
184.  Poišs RobertsVB4Jelgava
185.Polīte Patrīcija-KeitaSB1Jelgava
186.Polītis PatriksVB1Jelgava
187.  Pomilovskis EvertsVB1Jelgava
188.Pranaitis GustavsVB4Jelgava
189.Pumpišs AleksandrsVB1Jelgava
190.  Pūpola BeāteSB2Jelgava
191.Pūpola DārtaSB1Jelgava
192.Putins AdriansVB3Putini
Jelgava
193.Putins EnrikeVB3Putini
Jelgava
194.Putins MartinsVB2Putini
Jelgava
195.Putronoks KirilsVB1Jelgava
196.Puzānovs DominiksVB1Jelgava
197.Rakstiņš KristiānsVB1Gliemeži
jelgava
198.Rašmane StellaSB1Jelgava
199.Rašmanis HugoVB1Jelgava
200.Reja RebekaSB2Jelgava
201.  Ribčinska ArinaSB3Jelgava
202.  Robežnieks AndisVB2Jelgava
203.  Rodionova JanaSB3Jelgava
204.Romulis MiksVB1Jelgava
205.Rone KarlīneSB1Jelgava
206.Ronis RenārsVB1EVELO TEAM
Jelgava
207.Rouza FreijaSB1Jelgava
208.Rouzs FrancisVB1Jelgava
209.Rozīte LīvaSB1-
Jelgava
210.Rudzīte AdelīnaSB2Jelgava
211.Rudzīte AnabellaVB1Jelgava
212.Rudzīte Marija-SamantaSB3Jelgava
213.Rumoe GabrielaSB3Jelgava
214.  Rutkopa IevaSB3Jelgava
215.Sāvičs RalfsVB1Jelgava
216.Sējāns JānisVB1Jelgava
217.Serebrjakova EstereSB2Gapiji
Jelgava
218.Sevjostanova BeateSB4jelgava
219.Silinevics GabrielsVB3EDGARA GALDNIECĪBA
Jelgava
220.Siliņa AmandaSB2jelgava
221.Siliņa KatrīnaSB3Jelgava
222.Siliņa MartaSB1Jelgava
223.Siliņš KristapsVB1Jelgava
224.Siliņš RūdolfsVB2Jelgava
225.Smirnova DarjaSB2Jelgava
226.Sniega KateSB1Jelgava
227.Sniegs MārtiņšVB4Jelgava
228.Sofeičenko EmīlijaSB3Jelgava
229.Sofeičenko GustavsVB2Jelgava
230.Strautiņa EvelīnaSB2Jelgava
231.  Sturme ElīzaSB4C.T.Co
Jelgava
232.Sturme HelmutsVB1C.T.Co
Jelgava
233.Suhoļets KristiānsVB1Jelgava
234.Šapotņiks TimursVB1Jelgava
235.Šapovalovs ArtjomsVB2Jelgava
236.Šarkoviča AleksaSB2Jelgava
237.Šeldere KeitaSB1Jelgava
238.Šeluhina ElīnaSB2Jelgava
239.Šeluhins IļdarsVB3Jelgava
240.Šeluhins Marks-MarkussVB1Jelgava
241.Šiļvjane BellaSB1Jelgava
242.Šiļvjane MadaraSB3Jelgava
243.Špera GabrielaSB2Jelgava
244.Špers NilsVB4Jelgava
245.  Štālmane ŠarloteSB1Jelgava
246.Šteinberga Lorīna-AliseSB1Jelgava
247.  Tabaka Vanesa-KimaSB3Jelgava
248.Taubere JoannaSB3500m
Jelgava
249.Taubere SāraSB2500m
Jelgava
250.Taubers ĀronsSB1Jelgava
251.Taubers ĀronsVB1Jelgava
252.Telegina SofijaSB4Jelgava
253.Telegina VeronikaSB1Jelgava
254.  Tiltiņa Emīlija-MartaSB3Jelgava
255.  Tiltiņa EnijaSB1Jelgava
256.Tiltiņš KrišjānisVB1Jelgava
257.Tomase EstereSB1Jelgava
258.Tomass JēkabsVB1Jelgava
259.  Tomass RolandsVB2Jelgava
260.Trizna AnastasijaSB4Jelgava
261.  Trizna JegorsVB1Jelgava
262.Urtāns MatīssVB1Jelgava
263.  Vagele AdrianaSB2Jelgava
264.Vagelis MarksVB1Jelgava
265.Vāķe ElizabeteSB1Jelgava
266.Vāķis MarksVB2Jelgava
267.Vāķis RitvarsVB1Jelgava
268.Vanags TomassVB1Jelgava
269.  Varna EvelinaSB4Jelgava
270.Vērza PatriksVB1Jelgava
271.  Veteris HorensVB3212
Jelgava
272.Vickops MārtiņšVB2Jelgava
273.Vīksna KeitijaSB1Jelgava
274.Vilcāne KateSB4Jelgava
275.Vilmanis KlāvsVB1Jelgava
276.  Vilnīte MāraSB2Jelgava
277.  Vilsone ĒrikaSB4Bērnu
Jelgava
278.Vite RodrigoVB1Gliemeži
jelgava
279.Vītola Elizabete-LidijaSB1jelgava
280.  Vītols JānisVB2Jelgava
281.Vītols Vladislavs-IvarsVB1jelgava
282.Vladimirova NikolaVB1Jelgava
283.Vladimirovs VilensVB3Jelgava
284.Zariņa AnnijaSB1Jelgava
285.Zariņa ElīzaSB2Jelgava
286.Zemīte DenijaSB1Jelgava
287.Ziediņš TeodorsVB1Jelgava
288.Zihmanis HelmutsVB2Jelgava
289.  Zimele MadaraSB2Jelgava
290.  Zimelis RaivoVB4Jelgava
291.Zimelis RaivoVB1Jelgava
292.Zute SāraSB1Jelgava
293.  Žeimots RaivisVB2Jelgava

Kopā pieteikušies: 1006



Vecāķi 2020