Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Rīgas triatlons 2017
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Noteikumi

Datu aizsardzības līgums Klientu lojalitātes programmai


Es piekrītu, ka Lyoness Europe AG, kas atrodas Bahnhofstrasse 22, CH-9470 Buchs, Šveicē, ir tiesīgs sniegt šim Lyoness Lojalitātes partnerim (SportLat) manus personas datus, iekļaujot manu vārdu, uzvārdu, dzimumu, dzimšanas datumu, e-pasta adresi, pasta adresi, adreses koordinātas (garums un platums), telefona numuru(s), faksa numuru, Lyoness dalībnieka numuru un datus par maniem pirkumiem, kuri veikti pie šī Lojalitātes partnera pēdējo 12 mēnešu laikā. Es piekrītu, ka turpmāk, saistībā ar manu dalību Lojalitātes partnera klientu lojalitātes programmā, šajos datos tiks iekļauts pirkuma datums, pirkuma summa, valūta, rēķina numurs un adrese.

Es piekrītu, ka Lojalitātes partneris drīkst izmantot nodotos datus sekojošiem mārketinga nolūkiem: komunikācijai, izmantojot elektroniskus ziņojumus (piem., e-pastus vai īsziņas), faksu, tālruni vai vēstuļu veidā, lai sniegtu informāciju par lojalitātes partnera precēm un pakalpojumiem, lai noteiktu, kuri piedāvājumi var būt man interesanti, kā arī, lai veiktu apmierinātības aptaujas.


Es apzinos, ka jebkurā brīdī varu atteikties no šīs piekrišanas manu datu turpmākai izmantošanai. Lai atsauktu savu piekrišanu vai izmantotu savas tiesības un datu aizsardzību (piem., tiesības pieprasīt informāciju), es varu sazināties ar Lojalitātes partneri rakstot e-pastu uz service.lv@cashbackworld.com

Sportlat lojalitātes CashBack karte