Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojumu parka maratons / 17.06.2018

S

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlonaMarheleAdidasAlūksne21:19:42
2. VaidaŽūsinaiteSk Tērauds21:20:05
3. LeldeNeimandeMatisons Runner’s Club/NikeCēsis21:24:37
4. LīgaGirgensoneSK Metrons/NikeDobele21:24:49
5. NataljaKanMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksSantkpēterburga21:28:35
6. GitaKarlsoneMatisons Runner’s Club21:33:48
7. DanaMačtamaMatisons Runner’s Club / Moller Auto VentspilsVentspils21:39:13
8. LauraDapkuvieneMaratonasJonava21:40:05
9. AsnateElseMazsalaca21:42:22
10. SintijaPļavinskaVSK NoskrienBrocēni21:44:44
11. CrisEkholmLaguja küla21:44:46
12. KristinaBasaraba-LazdinaLiepaja21:48:29
13. KristīneGržibovskaSK DzērveneRīga21:49:10
14. BaibaZībergaOpusCapitaJūrmala21:50:59
15. KarīnaLindavaSwedbankRiga21:54:06
16. LieneKalniņaSKRIENAM KOPĀValmiera21:55:16
17. AnnijaGobiņaMazsalaca21:55:48
18. LauraFreimaneVSK NoskrienLiepāja21:56:34
19. IntaCīmureCīmurēniRīga21:56:43
20. AntraGrīnbergaSK KatrīnaKuldīga21:56:45
21. LauraVeličkoRīga21:57:47
22. AnastasijaRjabuhaRīga21:58:05
23. AndaBaklāneRīga21:58:27
24. MartaHeringaSPORTLANDRīga21:58:29
25. IngaŅeborakovaRīga21:58:30
26. GundegaSeileMaratona KlubsVentspils21:58:50
27. DaceDieviņaLiepāja21:59:24
28. HilaryHodgeEdmonton22:00:03
29. OfēlijaKristiansoneRīga22:01:23
30. LaumaAstičaLuminorRīga22:03:39
31. EvijaGūtmaneLiepāja22:04:29
32. SantaMillereOC VentspilsVentspils22:04:33
33. KintijaBukaOC VentspilsVentspils22:04:45
34. KamillaKrilovaSwedbankRīga22:07:47
35. OksanaJuvčenkoLiepāja22:08:05
36. AnitaGalašinaSPORTLANDUlbroka22:08:24
37. OksanaKirilovaRīga22:09:13
38. SintijaOzoliņaMaratona klubsVentspils22:09:40
39. SamantaMissRīga22:09:43
40. AneteFreibergaSonitumRēzekne22:09:46
41. JeļenaVērdiņaRiga22:10:05
42. Annika-MarijaStalidzāneMatisons Runner’s ClubVentspils22:10:26
43. MaijaBildereGretaIkšķiles novads22:10:42
44. JūlijaBeļajevaBarbadosRīga22:11:13
45. LīgaDidriķeSPORTLANDRīga22:12:00
46. IneseJevsejčikaMARATONA KLUBSVentspils22:14:59
47. IngrīdaJēkaVFK StaldzeneVentspils22:17:14
48. RenāteŠmiteLielvārde22:18:49
49. SanijaVītoliņaVentspils22:19:11
50. KristīneMarčinkusOZOLNIEKIJELGAVA22:19:36
51. LeldePreise-ŠemeleMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s ClubVentspils22:20:23
52. NatālijaBangaCharlotRiga22:20:52
53. RandaMisāneLiepāja22:22:01
54. ElīnaFeldhūneMārupe22:22:11
55. MaijaAfanasjevaVentspils22:22:26
56. AnceTeivāneEUROAPTIEKAVentspils22:22:50
- OlgaSidorovaZoorbaganRīga1DNF

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngaZālīteGrauda Spēks / LMT sporta klubsIkšķile21:31:46
2. VivianaKirilovaPATRIA SPORTLAND21:33:38
3. IvetaPūpolaMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksAizpute21:36:29
4. GintaRassaMatisons Runner’s Club / Moller Auto VentspilsVentspils21:41:02
5. MarutaGuitāneLudzaLudza21:47:50
6. IvetaLejaVSK NoskrienLiepāja21:48:53
7. AngelikaPanteļejevaAIZKRAUKLESkrīveri21:50:28
8. InetaSaulīteRīga21:59:58
9. DaceHartmaneindividuāliTalsi22:01:13
10. DzintraPenceTalsi22:01:59
11. ArnitaSorokinaNoskrien CēsisCēsis22:06:06
12. DaigaGreiškāneVSK Noskrien/ SK OzolniekiJelgava22:07:00
13. DaceLāmaRīga22:08:47
14. AļonaArnicānePaBaso.lv / VSK NoskrienJūrmala22:10:21
15. HeliEkholmLaguja22:12:07
16. SvetlanaMaskaļaMARATONA KLUBSVentspils22:12:36
17. IlzeĶīkuleVentspils22:18:06
18. DaceŠmiteLielvārde22:21:30
19. MaritaKadiķeMARATONA KLUBSVentspils22:23:25
20. JekaterinaĻežaņinaRīga22:24:24
21. InitaPriedeMARATONA KLUBSVentspils22:24:28
22. JelenaSopinaMARATONA KLUBSVentspils22:40:42
- LigaJankovskaRīga1DNF

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LudmilaJoceMatisons Runner’s Club / Moller Auto VentspilsTurlava21:41:56
2. AudroneBorusieneKauno BMKKaunas21:48:48
3. DžanitaFreijaMatisons Runner’s Club / Moller Auto VentspilsTurlava21:49:36
4. IdaDobrovolskieneKauno BMKKaunas21:51:42
5. ValentīnaZadarejaRīga21:56:32
6. EvaGorbenkoMaratona klubsVentspils22:07:28
7. JeļenaBescennajaLSCRīga22:18:17
8. OlgaGrickevičaI LOVE SUPERSPORTRīga22:23:13
9. IlzePelēceVSK NoskrienOzolnieki22:37:17
10. RudīteKaupeleVentspils23:49:50

V

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisGirgensonsSK Metrons/NikeDobele21:07:13
2. DmitrijsSerjoginsLīvānu VK/ BALTAIS/ASICSMārūpe21:09:19
3. ValērijsŽolnerovičsNiedrāji MR/2BE1STVentspils nov.21:12:34
4. JevgēnijsTurkinsSK Tērauds/NikeAiviekste21:13:06
5. MārisĀbele2BE1STRīga21:13:48
6. KārlisVīksneMeridiāns OKCēsis21:14:19
7. DomantasBalsysKauno BMKKaunas21:17:30
8. ArtūrsCaics---Rīga21:18:50
9. GuntisGrīnvaldsMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksVentspils21:20:51
10. DāvisUļģisizturiba.lvIkšķile21:20:53
11. MareksZālītisAIZKRAUKLE / VSK NoskrienĶekava21:21:05
12. RaitisGrablovskisLīvanu VK/ BTARiga21:22:35
13. JohnVolkenandtRSURīga21:22:46
14. RamūnasVilčinskasKauno BMKKaunas21:23:43
15. MiķelisZumbergsMatisons Runner’s Club21:24:13
16. JānisJerofejevsJEROPļaviņas21:24:35
17. KlāvsStankevicsAuce21:25:26
18. AlvisDanovskisadidas Runners | RIGARīga21:26:00
19. ArtisĶemerisVUGDAizpute21:26:22
20. MihailsGolubevsRīga21:27:20
21. RaimondsArājsNeiroRīga21:27:41
22. ArtursRimicansASK Patria21:28:29
23. JānisCīmursCīmurēniRīga21:28:35
24. JānisLiepiņšSK Metroons/ Aqua-BrambisRīga21:28:59
25. NerijusMikučionisKauno BMKKaunas21:29:06
26. SergejsĻetaASK Patria21:29:19
27. ArnisKurpsSKRIENAM KOPĀValmiera21:29:20
28. DanielBaldwineFP LatviaOttawa21:29:22
29. MārtiņšPūgaBigbankRīga21:29:24
30. KasparsBorissHappy_To_MoveJūrmala21:29:41
31. IvarsVertulsVSK NoskrienRīga21:29:45
32. ArmandsZvejnieksMatisons Runner’s Club / Moller Auto VentspilsVentspils21:30:02
33. TomsKaufmanisMARATONA KLUBS/Kurzemes radioBrenguļi21:30:25
34. TylerEvansAdazi21:30:31
35. ValdisBogdanovsMARATONA KLUBSVentspils21:30:44
36. ĢirtsFišersMARATONA KLUBSVentspils21:31:03
37. JānisŠņoriņšTalsu Pakalnu Sporta KlubsTalsi21:31:20
38. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBS/Kurzemes radioSkrunda21:31:29
39. GatisLubānsMaratonaklubsSigulda21:31:47
40. RuslansŠuļgaMaratona klubsVentspils21:31:54
41. KasparsVaivodsDOTERīga21:32:31
42. ValerijsBairaševskisSK TēraudsRīga21:32:39
43. GunārsOzoliņšSPORTLAND/NIKE21:32:48
44. ĢirtsBodžsRēzekne21:32:53
45. VitalijsTeteruksVentspils21:33:15
46. MārisGūtmanisMARISRīga21:33:44
47. AgnisMūrnieksOVIRīga21:34:08
48. GabrielStefanakHamsters & SunshineRiga21:34:46
49. ElvisRubīnsPļaviņām-90Rīga21:34:52
50. AivarsBraučs-JusupovsNIKE+ RUN CLUBRīga21:35:29
51. DenissPriščepovsMARATONA KLUBS/ZoorbaganTalsi21:35:38
52. LaurisVeidemanisPavasarsRauna21:35:53
53. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSKapsēde21:36:06
54. AleksisBorozdinsSPORTLANDRīga21:36:12
55. MareksJevtuhsSPORTLANDRīga21:37:32
56. AndrejsTretjakovsRīga21:38:05
57. NaurisKozlovsVentspils21:38:12
58. EinārsJansonsMatisons Runner’s ClubZūras21:38:20
59. AndrisVārpiņšMatisons Runner’s ClubVārve21:38:20
60. SandisPavļukevičsLiepāja21:38:46
61. KārlisBūmansMatisons Runner's ClubLiepāja21:38:54
62. DainisBautrisBigbankRīga21:39:13
63. HokansKristiansonsRīga21:39:26
64. GatisKaušsHermitage SolutionsRīga21:39:29
65. KristapsPilskalnsVSK Noskrien - Gentlemen's ClubAlūksne21:39:45
66. EdgarsPorciksVSK NoskrienLiepāja21:39:46
67. JānisLagzdiņšDurbes novadsDunalka21:41:13
68. VadimsPuzānsLudzaLudza21:41:24
69. JānisOzolsRīga21:41:44
70. OskarsMartuzānsJelgava21:41:58
71. TomassSparānsLielvārde21:42:08
72. AnatolijsRovnijsRiga21:42:17
73. MaciejWojcikLodz21:42:26
74. MārisĀdamsonsLimbaži SKRIENLimbaži21:42:42
75. JānisPugačsAlusvēdersVentspils21:42:43
76. RobertsRasmanisIrbeneAizpute21:43:13
77. AndrejsDovgaņuksRīga21:43:23
78. MārcisKalniņšCBLSalacgrīva21:43:54
79. MihailsKisļakovsRīga21:44:36
80. VadimsStepanovsMaratona klubsVentspils21:44:43
81. KirilsSurovovsRīga21:44:44
82. DēvidsKristapsonsĀtrie vilkiRīga21:45:14
83. EdgarsElbergsTeamKažemāka/Train2winLVRīga21:45:22
84. AntonsGrundmanisIndividuāliKuldīga21:45:57
85. JurisSēnelisMazsalaca21:45:58
86. DmitrijsŽarovsZiemeļkurzeme OKVentspils21:46:48
87. GuntisStrautiņšMaratona klubs VentspilsLiepāja21:46:50
88. AndisRuskulisSPORTLANDRīga21:46:58
89. ArtūrsTopecsSPORTLANDRīga21:46:59
90. RuslansSamuševsRīga21:47:41
91. JānisTūliksSwedbankLiepāja21:47:58
92. ArtūrsRundzānsSelonijaRīga21:48:29
93. UldisDoniņšMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s ClubVentspils21:48:34
94. NiklāvsŠtikovsRīga21:48:37
95. GatisKrūzeHannaRīga21:48:51
96. ValdisPriedolsLiepāja21:49:00
97. NilsLaufmanisRamirentVentspils21:49:19
98. ValtsUrbanovičsLiepāja21:49:26
99. IvoZemturisKSMR fitnessRīga21:49:31
100. AinārsGudēvicsVSK NoskrienJelgava21:49:49
101. RolandsŠtrehersVSK NoskrienLiepāja21:49:50
102. ValtsZīvertsRīga21:50:42
103. JānisŠenkevisVentspils reissVentspils21:50:45
104. MareksLazdaRīgas satiksmeRīga21:50:50
105. GatisTomsonsVentspils triatlona klubsVentspils21:51:24
106. GatisEižvertiņšIndividualiGrobiņa21:52:04
107. DmitrijsSigutaLiepaja21:53:00
108. ArtursPupšisFORFUNVentspils21:54:26
109. KasparsLaizānsČika un BanijsRīga21:54:40
110. AndrejsJakovļevsRīga21:55:13
111. RihardsKalveršsRīga21:55:40
112. JānisZablockisOgre21:56:33
113. NaurisBrākmanisRiga21:57:25
114. KasparsŠemelisMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s ClubVentspils21:57:37
115. DenisAļeksejevsCharlotRīga21:57:42
116. KristapsAnskensMaratona klubsVentspils21:57:42
117. GatisOsisBFAM Tri - TeamRiga21:58:21
118. KristapsStrazdiņšSPORTLANDRīga21:58:29
119. MārisGobiņšRīga21:58:30
120. ModrisŠelegovičs1986Tukums21:58:49
121. MārisAsarsLesjoforsLiepāja21:59:18
122. MadarsOzoliņšSPORTLANDĀdaži21:59:22
123. KārlisŠenbergsZemessardzes 46. Kājnieku bataljonsPiltene22:02:14
124. EgilsStarisVK Tranzīts, SIAVentspils22:02:22
125. RomansŠčugarevsJūrmala22:02:39
126. EdijsVeinbergsSPORTLANDVentspils22:02:42
127. EduardsBrokānsBINITEXDaugavpils22:02:59
128. AndisBrakmanisDOBELE22:04:14
129. ElvisLazdiņšDobele22:05:33
130. KristapsBrussVSK NoskrienTērvete22:05:33
131. MārisAnsons-JansonsVSK NoskrienRīga22:07:20
132. EdgarsVasiļjevsSwedbankOgre22:07:47
133. DmitryKapsamunMoscow22:08:30
134. EdgarsKapustinsCarnikava22:09:34
135. SergejsArtemjevsRīga22:10:06
136. ArnisĶēpulissaldus22:10:46
137. IgorsJakimenkoRīga22:11:18
138. JānisGulbisMaratona klubsVentspils22:13:08
139. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis22:20:14
140. RomansŠromsBALTAISRīga22:22:19
141. SandisRaitsRaitu ģimeneJelgavas novads22:22:21
142. MikusIevānsEUROAPTIEKAVentspils22:22:50
143. BorissBangaCharlotRiga22:26:10
144. AndrewMcgregoradazi22:44:29
145. OskarsLaganovskisvsk NoskrienRīga22:46:46
- KristapsVējš-ĀboliņšMatisons Runner’s Club/NikeGulbene1DNF
- VadimsBelousovsRīga1DNF
- ArmandsĀriņšAdventisti.lvRīga1DNF

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārtiņšAuziņšRīga21:18:14
2. MārisPakārklisSK Metrons/NikeRīga21:19:15
3. PetrasPranckūnasNa, pagauk!Vilnius21:21:01
4. VadimsPopovsMaratona klubsVentspils21:23:04
5. SalvisBrasavsJelgavas Sporta servisa centrsJelgava21:27:59
6. AnatolyKazakovMARATONA KLUBS/"???????"?????21:29:17
7. AndrisLudriksVSK Noskrien - RiekstiRīga21:29:46
8. IvarsBunkaJURECKIS UN KOLIEPĀJA21:36:00
9. RegimantasŠnipaitisUkmerge21:36:02
10. AleksejsSopinsMARATONA KLUBSVentspils21:37:12
11. SandisPužulisRīga21:37:13
12. JānisBraunsMatisons Runner’s ClubVentspils21:39:02
13. DainisŽubursDurbes novadsDunalka21:39:49
14. IljaBelajevsZoorbaganRiga21:42:16
15. MairisApsītsBeverīnas novads21:43:09
16. RolandasKazlasNa,pagaukVilnius21:43:11
17. IntsVilkskur vilks?Rīga21:43:30
18. AivarsTihonovsMikroķirurģijas centrsPrauliena21:43:45
19. KasparsKalniņšRamirentVentspils21:44:06
20. JurijsVilksLATBATRīga21:44:11
21. SandrisBalinskisMARATONA KLUBSVentspils21:44:18
22. JurisBrēdiķisMARATONA KLUBSRīga21:44:42
23. EdgarsRūtiņšMARATONA KLUBS/Kurzemes radioOgre21:45:31
24. AleksandrsDupatsMatisons Runner's ClubPiltene21:45:41
25. NaurisŠīmansSK KatrīnaKuldīga21:46:04
26. ValdisĶerubiņšSK Metroons/ NissanOzolnieki21:47:04
27. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži21:47:29
28. AinārsArnicānsPaBaso.lv / VSK NoskrienDagda21:47:36
29. ĒvaldsStahovskisIkšķile21:47:53
30. JānisVizulisLiepāja21:48:53
31. GintsŠukterisLiepāja21:50:09
32. SandrisKrūmiņšMaratona klubsVentspils21:50:28
33. IgorsSamuiļenkoSIA “”Ventspils nafta” termināls”Ventspils21:50:57
34. DainisKronbergsBlueOrange BankTUKUMS21:55:10
35. EgilsTūbelisLiepāja21:55:34
36. DenissČebanovsMaratona klubsVentspils21:56:22
37. JurisKeišsMARATONA KLUBSVentspils21:57:31
38. IntarsČervinskisSmaids A zobārstniecībaVentspils/Rīga21:57:47
39. IvarsKoreTalsi21:58:20
40. ErlensGrunckisVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?Valmiera21:58:38
41. EriksBaibekovsMARATONA KLUBSVentspils21:58:59
42. GintsBuividsRīga21:59:14
43. AndrisDoveiksIkšķileIkšķile21:59:25
44. AleksadrsBalodisMARATONA KLUBSKuldīga21:59:33
45. VadimsSovetovsI Love RunningRiga22:03:08
46. RaivisErmansoctas.lvRīga22:03:51
47. AigarsAnsbergsMaratona klubsVentspils22:04:37
48. DmitriZvjagintsevPROFILMārupe22:09:04
49. JurisBelevičsOgre22:10:42
50. AndrisKopsVecumnieki22:11:27
51. OļegsRačickisRīga22:14:37
52. JānisAvensMaratona klubsRembate22:15:29
53. ReinisRasaVentspils reissVentspils22:26:39
54. JurisKalniņšMaratona KlubsRīga12:15:20

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VirgilijusMuralisMaratonasJonava21:23:14
2. AigarsRublisAIZKRAUKLEAizkraukle21:30:16
3. GuntisGrīnfeldsMatisons Runner’s ClubVentspils21:33:36
4. JurisČerņadjevsRopažu nov.21:34:18
5. IvarsUpenieksRēzeknes novadsFeimaņi21:41:16
6. JānisKopmanisRīga21:42:54
7. SergeiIstsenkoOmnivaTallinn21:43:51
8. IgorsBergersI LOVE SUPERSPORTRīga21:44:35
9. RaimondsAuziņšLiepāja21:44:38
10. IlgonisApfelbaumsMaratona klubs/Ventspils reissVentspils21:46:06
11. GundarsRutkisValmiera21:46:52
12. ImantsAuziņšMARATONA KLUBSVentspils21:47:11
13. AndrejsGaumigsMaratona klubsOlaine21:47:27
14. GuntarsStraumeMaratona klubsJūrmala21:47:34
15. NikolajsPetrovsLudzaLudza21:47:47
16. GuntarsBūmansMatisons Runner's ClubLiepāja21:50:41
17. IlmārsRomančuksRīga21:50:48
18. IlgvarsBebrišs21:50:57
19. OlafsĶeņģisMaratona klubsVentspils21:51:24
20. ValerijsUstinovsSPARS-MKDaugavpls21:58:48
21. UģisŪsiņšMaratona klubsTalsi22:01:47
22. DainisDriņķisDzSK LokomotīveRīga22:02:07
23. JānisOzersJelgava22:03:57
24. AndrisKrastiņšKaķīškalnsSigulda22:05:02
25. PaoloBenvenutigolubiozikminsk22:05:35
26. SergejsBednostinsMaratonu klub VentspilsVentspils22:05:56
27. AgrisKivkulisMangaļsalaRīga22:08:36
28. AigarsŽodziņšEzere22:22:08
29. NormundsVilūnsvsk noskrien senioririga22:26:09

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ViktorsRodionovsLSCOlaine21:36:57
2. ArvīdsŠefanovskisSK KatrīnaKuldīga21:41:03
3. AinarsRencisPaBaso.lvValmiera21:45:46
4. VladimirsJevsejevsRīgaRīga21:48:52
5. IlgvarsĀboltiņšMaratona klubsVentspils21:50:23
6. VilnisLiepiņšVSK NoskrienCarnikava21:52:21
7. PjotrsČervjakovsDaugavpils21:53:10
8. MihailsMaksimenkoValmieras vieglatletikas klubsValmiera21:57:04
9. DidzisKrīgersvalmiera21:59:05
10. AldisBirznieksMARATONA KLUBSVentspils22:02:21
11. JānisZemturisRīga22:04:05
12. AivarsCepītis---Valmiera22:05:03
13. SandrisSondorsRīga22:08:02
14. ArnisVērmelsOzolniekiJelgava22:12:07
15. EdgarsEzernieksMARATONA KLUBSVentspils22:16:50
16. ArvīdsTareilaSK Ozolnieki 60+Jelgava22:35:01
17. ViktorsSafutinsMARATONA KLUBS/LSCRīga22:50:29
18. JurisBērziņšSK Ozolnieki 60+Jelgava23:05:18
19. ErvīnsKaļassSK Ozolnieki 60+Jelgava23:08:34